c SPORT M A R J KOMPETITIE START OP 8 SEPTEMBER 1« F.C. MOERSTRAAT, Z0TTEGEM EN BLAUW WIT BEGINNEN MET FRAPPANTE ZEGE CALLEBAUT (A) START MET THUISNEDERLAAG B.V.B. KAMILLEKES MET RAFFLENDE TRAM. EERNEGEM - KAMILLEKES D-5 GOLFBILJARTFEDERATIE e - SET0KV0ETBAL K0RP0RATIEFV0ETBAL DAMESVOETBAL B.V.B. 10 - 7-9-i§"9 - Ue Voorpost liefhebben u>often zo m SCHOOLSTRAAT 54 KOOLSTRAAT 159 AALST (053-21.25.56) GROOTHANDEL SPORTARTIKELEN DE... GROOTSTE SPORTZAAK 38 ploegen nemen deel aan de kompetitie van de Golf biljartfederatie Aalst die op 8.9 op gang wordt getrok ken. Het hoeft nauwelijks te worden aangestipt dat Loebes in deze kompetitie opnieuw een prominente rol zal spelen. Het tegenovergestelde zou ons trou wens verbazen. Uit wat voorafgaat mag men echter niet afleiden dat we de kansen op de eindzege van andere ploegen volko men negeren, raeis is minder waar. Het wil ons echter toch voorkomen dat Loebes meer talent in huis heeft dan zijn tegenstanders. Doch niet alleen op het indivi duele vlak staat de Meerse klub sterk. Ook kollektief heeft ze eigenlijk haar gelijke niet. Wat de ere reeks betreft zijn we geneigd te beweren dat wie Loebes klopt kampioen is. J.V.H. Hierna volgt de jaarkalender: ERE REEKS 8-9-79 15-12-79 Moorsel - Scotsing Faber - Kravael Hand in hand - Korte stokken Corso - Koszen Cosmos - Schoonaarde Loebes - Zandmannetjes 15-9-79 22-12-79 Schoonaarde - Loebes Kravael - Hand in hand Scotsing - Faber Korte stokken - Corso Koszen - Cosmos Zandmannetjes - Moorsel 6-10-79 12-1-80 Cosmos - Loebes Zandmannetjes - Koszen Moorsel - Kravael Hand in hand - Corso Korte stokken - Scotsing Schoonaarde - Faber 13-10-79 19-1-80 Moorsel - Schoonaarde Kravael - Korte stokken Corso - Zandmannetjes Loebes - Faber Koszen - Hand in hand Scotsing - Cosmos 22-9-79 29-12-79 Cosmos - Kravael Loebes - Koszen Hand in hand - Scotsing Faber - Korte stokken Moorsel - Corso Zandmannetjes - Schoonaarde 27-10-79 2-2-80 Hand in hand - Moorsel Zandmannetjes - Cosmos Schoonaarde - Korte stokken Corso - Scotsing Kravael - Loebes Faber- Koszen 29-12-79 5-1-80 Kravael - Schoonaarde Faber - Hand in hand Koszen - Moorsel Scotsing - Zandmannetjes Corso - Loebes Korte stokken - Cosmos 3-11-79 9-2-80 Koszen - Schoonaarde Korte stokken - Moorsel Loebes - Hand in hand Cosmos - Corso Scotsing - Kravael Zandmannetjes - Faber 17-11-79 23-2-80 Loebes - Scotsing Corso - Schoonaarde Koszen - Kravael Zandmannetjes - Korte stokken Moorsel - Faber Cosmos - Hand in Hand 24-11-79 1-3-80 Korte stokken - Loebes Scotsing - Koszen Moorsel - Cosmos Faber - Corso Kravael - Zandmannetjes Hand in hand - Schoonaarde 1-12-79 8-3-80 Schoonaarde - Scotsing Koszen - Korte stokken Corso - Kravael Loebes - Moorsel Cosmos - Faber Hand in hand - Zandmannetjes REEKS A 8-9-79 15-12-79 Johny Boys A - Moorsel B Koszen B - Kasseistampers A Schoonaarde B - Faber B Zandmannetjes C - Hand in hand B Cosmos B - Zandmannetjes B Loebes B - Loebes C 6-10-79 12-1-80 Cosmos B - Schoonaarde B Loebes B - Moorsel B Faber B - Kasseistampers A Koszen B - Zandmannetjes C Loebes C - Hand in hand B Johny Boys - Zandmannetjes B 15-9-79 22-12-79 Loebes C - Cosmos B Loebes B - Schoonaarde B Faber B - Zandmannetjes B Moorsel B - Koszen B Kasseistampers A - Zandman netjes C Hand in hand B - Johny Boys A 13-10-79 19-1-80 Zandmannetjes B - Loebes C Kasseistampers A - Loebes B Schoonaarde B - Koszen B Hand in hand B - Moorsel B Zandmannetjes C - Faber B Cosmos B - Johny Boys A 22-9-79 29-12-p12-79 Cosmos B - Moorsel B Zandmannetjes B - Loebes B Loebes C - Zandmannetjes C Schoonaarde B - Kasseistam pers A Koszen B - Hand in Hand B Johny Boys A - Faber B 27-10-79 2-2-80 Kasseistampers A - Hand in hand B Loebes C - Faber B Koszen B - Cosmos B Moorsel B - Zandmannetjes C Zandmannetjes B - Schoon aarde B Johny Boys A - Loebes B 29-9-79 5-1-80 Hand in hand B - Schoonaarde B Moorsel B - Faber B Loebes B - Cosmos B Kasseistampers A - Loebes C Zandmannetjes B - Koszen B Zandmannetjes C - Johny Boys A 3-11-79 9-2-80 Moorsel B - Loebes C Cosmos B - Kasseistampers A Loebes B - Zandmannetjes C Hand in hand B - Zandmanne tjes B Faber B - Koszen B Schoonaarde B - Johny Boys A 17-11-79 23-2-80 Schoonaarde B - Loebes C Hand in hand B - Loebes B Kasseistampers A - Moorsel B Zandmannetjes C - Zandman netjes B Faber B - Cosmos B Johny Boys A - Koszen B 24-11-79 1-3-80 Faber B - Hand in hand B Cosmos B - Zandmannetjes C Schoonaarde B - Moorsel B Zandmannetjes B - Kassei stampers A Koszen B - Loebes B Loebes C - Johny Boys A 1-12-79 8-3-80 Faber B - Loebes B Cosmos B - Hand in hand B Zandmannetjes C - Schoon aarde B Kasseistampers A - Johny Boys A Loebes C - Koszen B Moorsel B - Zandmannetjes B REEKS B 8-9-79 15-12-79 Rupa A - Rupa B Scotsing B - Krijt op tijd A Kravael B - Sportvrienden A Korte stokken B - Cosmos C Zandmannetjes D - Corso B Loebes D - Joepie Boys A Kasseistampers B - Johny Boys B 6-10-79 12-1-80 Zandmannetjes D - Cosmos C Kravael B - Joepie Boys A Kasseistampers B - Krijt op tijd A Rupa A - Loebes D Corso B - Rupa B Scotsing B - Korte stokken B Sportvrienden A - Johny Boys B 15-9-79 22-12-79 Krijt op tijd A - Rupa A Rupa B - Kravael B Cosmos C - Scotsing B Sportvrienden A - Zandmanne tjes D Joepie Boys A - Korte stokken B Corso B - Kasseistampers B Johny Boys B - Loebes D 13-10-79 19-1-80 Joepie Boys A - Zandmanne tjes D Cosmos C - Kasseistampers B Loeoes D - Kravael B Krijt op tijd A - Corso B Korte stokken B - Rupa A Rupa B - Sportvrienden A Johny Boys B - Scotsing B 22-9-79 29-12-79 Kravael B - Krijt op tijd A Rupa A - Cosmos C Zandmannetjes D - Rupa B Scotsing B - Joepie Boys A Kasseistampers B - Sport- vnenden A Korte stokken B - Loebes D Corso B - Johny Boys B 20-10-79 26-1-80 Kasseistampers B - Joepie Boys A Zandmannetjes D - Loebes D Corso B - Cosmos C Kravael B - Korte stokken B Sportvrienden A - Krijt op tijd A Rupa A - Scotsing B Rupa B - Johny Boys B 29-9-79 5-1-80 Cosmos C - Kravael B Krijt op tijd A - Zandmannetjes D Joepie Boys A - Rupa A Rupa B - Kasseistampers B Loebes D - Scotsing B Sportvrienden A - Corso B Johny Boys B - Korte stokken B 27-10-79 2-2-80 Loebes D - Kasseistampers B Joepie Boys A - Corso B Korte stokken B - Zandmanne tjes D Cosmos C - Sportvrienden A Scotsing B - Kravael B Krijt op tijd A - Rupa B Rupa A - Johny Boys B 3-11-79 9-2-80 Corso B - Loebes D Kasseistampers B - Korte stok ken B Sportvrienden A - Joepie Boys Zandmannetjes D - Scotsinj Rupa B - Cosmos C Kravael B - Rupa A Johny Boys B - Krijt op tijd] 8-12-79 15-3-80 Rupa B - Scotsing B Sportvrienden A - Rupa A Ij Krijt op tijd A - Korte stokkef Corso B - Kravael B Cosmos C - Loebes D Kasseistampers B - Zandrri netjes D Johny Boys B - Joepie Boyj 17-11-79 23-2-80 Korte stokken B - Corso B Loebes D - Sportvrienden Scotsing B - Kasseistampei Joepie Boys A - Rupa B Rupa A - Zandmannetjes Cosmos C - Krijt op tijd A Kravael B - Johny Boys B 24-11-79 1-3-80 Sportvrienden A - Korte ken B Corso B - Scotsing B Rupa B - Loebes D Kasseistampers B Rupa A Krijt op tijd A - Joepie Boys Zandmannetjes D - Kravar Johny Boys B - Cosmos C| 1-12-79 8-3-80 Scotsing B - Sportvrienden Korte stokken B - Rupa B Rupa A - Coso B Krijt op tijd A - Loebes D Kravael B - Kasseistamper Joepie Boys A - Cosmos C Zandmannetjes D - Johny B B r- Het nieuwgepromoveerde Zottegem is uitstekend aan deze kompetitie begonnen. Het stond bij Sportvrien den nochtans ogenschijnlijk voor geen gemakkelijke opgave. Maar Zottegem heeft deze hindernis met de glimlach genomen. De eindcijfers logen er trou wens niet om en duiden op een haast konstant over wicht. Het positieve aksent lag dus waar men het toch niet verwachtte. heden nodig om de over- dat men de indruk kreeg dat gezet met een hat trick van winning af te dwingen. Na- ze konditioneel heel wat Dooremont, de meest nut- dat Van de Perre nog voor verder stonden dan haar tige speler. Voor Groen Wit de rust voor een gelijke gast. Daarna begonnen de bracht deze verbazende stand had gezorgd hing hij bezoekers echter brede de bordjes in het voordeel sporen naar het doel van van de thuisploeg. In de Groen Wit te trekken. En tweede klasse kon de nieu- met alle gevolgen vandien. Het was vooral Vermassen waarmee de kampioen de weling F.C. Moerstraat (b) P.Z.N begon vlot te kombi- die zijn stempel op de wed- wedstrijd tegen Ocarina af- niet met een overwinning neren en de sterke offen- sloot duiden op een haast debuteren. Het werd zoals sieve kracht werd in de verf bestendig overwicht. Voor trouwens ook in de lijn van O.C. Aalst zag het er in de de verwachtingen lag, bij eerste konfrontatie op een S.V. Apostelken dat meer bepaald ogenblik niet al te ervaring en meer infiltratie- rooskleurig uit. Het keek in- kracht in huis had geklopt, een hartversterkende derdaad tegen een 0-2 ach- Aan die zege kleefde trou- overwinning die zeker ook terstand aan. Nog voor de wens geen smet. V.K, Post strijd Sportvrienden - Zotte gem drukte. Deze drieen veertigjarige scoorde liefst driemaal en zette zijn ploeg op het zegepad. Voor deze neo - ligaklasser alleszins ommekeer natuurlijk een ontgoocheling. De uitslagen: Ligaklasse Heizijde - Snas 2-1 O.C. Aalst - F.C. Sp. 2-2 Sportvrienden Zottegem 1-5 V.K. Arendz. - Tripoli 0-2 F.C. Moerstr. - Ocarina7-0 J.Welle-V.K.Moorselb.3-1 Leeuwerik - B. Wit 0-4 Tweede klasse Het programma voor 8.9 S.V. Apostelken - F.C. Ligaklasse Moerstr. (b) 3-1 Snas - O.C. Aalst V.K. Elegast - Polo- F.C. Sport - Sportvrienden nia N.MED. Zottegem - F.C. Moerstraat V.K. Post - Plaza 2-0 Blauw Wit - Heizijde- Gr. Wit - P.Z.N. Aalst 2-3 Ocarina - Leeuwerik Tweede klasse F.C. Moerstraat (b) - Elegast Polonia - V.K. Post Plaza - Groen Wit P.Z.N. Aalst - V.K. Are zonen Tripoli - J. Welle V.K. Moorselbaan Apostelken J.\] haar moreel effekt niet zal missen. De traditioneel sterke klubs zijn op de eer ste speeldag ook reeds best aan hun trekken gekomen. De opdracht van Blauw Wit rust kon Dirk Van Boxelaer zette de kompetitie zegevie- Het eerste wat men op de openingsdag van de kompe- tot 2-1 herleiden en aan dit rend in, Plaza slaagde er titie doet, is zich over de uitslagen buigen. Het bestek tegendoelpunt zou O.C. zelfs niet in het eerreddend daarvan is doorgaans vlug gemaakt. Men onderlijnde zich dan na de kampwisse- doelpunt te scoren. Ook nu echter het onverwachte: de overwinning van Honda ling verder optrekken. Uit- geen doelpunt voor V.K. bij Callebaut (a), dat met het plaatje titelkandidaat eindelijk zorgde Marc Van Arendzonen, dat op eigen nummer één op de rug, was vertrokken. Het moet zijn bleek bij Leeuwerik toch wel Boxelaer voor een billijk on- terrein dan nog, door Tripoli dat de ontgoocheling in het kamp van Callebaut groot rrioeilijker dan deze van beslist. Hetzelfde werd in zijn dat de akties beter verzil- was. Want behoudens de blote einduitslag, kon er niet F.C Moerstraat op eigen thuiswedstrijd door Snas in verde, werd geklopt. On- eens een vleugje kommentaar voor de sportcorres- bodem tegen Ocarina. Die het krijt gezet. De Vuyst middellijk na de kampwisse- pondenten af. lukte het openingspunt. Die ling van de wedstrijd Groen rekening was voor de thuis- Wit - P.Z.A leek het er op Uit de eindcijfers kon men ploeg echter nogal goed- dat de thuisploeg een doel- afleiden dat de bezoekers koop uitgevallen want Snas puntenlawine zou ontkete- dan toch beter ingespeeld produceerde zich meerdere nen Langs Neyskens en waren Die 0-2 loog er trou- scoorden Suys (2). Van der score kansen, doch vergat Verleysen liep het immers in wens niet om Daarbij liepen Haegen en De Petter. F.C. deze doeltreffend af te ron- evenveel minuten naar 2-0. de kombinaties van Honda Moerstraat trapte insgelijks den. Heizijde van zijn kans De thuisploeg beheerste raak. Die 7-0 eindcijfers had slechts luttele gelegen- dan zo nadrukkelijk het 0-4 eindcijfers die Blauw Wit voor mekaar trapte hebben uiteraard toch wel indruk gemaakt In deze sportief betwiste match vlotter en sneller en ver wekte het ook meer doelge- vaar Honda is dus in deze kompetitie goed gestart en heeft door deze eerste overwinning uiteraard de nieuwsgierigheid geprik keld De ««ouverture» viel ook best mee voor S.A.F. dat een vrijwel onbesproken zege verwierf in de wed strijd met Bouw Men leefde echter vrij lang in de onze kerheid nopens een voor de thuisploeg positief rezul- taat. Want tien minuten voor tijd stonden nog steeds 1-1 cijfers op de lei. S.A.F. pakte deze wedstrijd noch tans kordaat aan. En had ook vlug sukses. In de 12* minuut maakte De Vos de roos. Bouw liet zich daarna echter niet meer maneuvre- ren Wat meer is het kwam in de match en kiep fel het gelijkstellende doelpunt na. Het moest hierop echter wachten tot in de 33* mi nuut. Toen trof Stadfeld de derde treffer voor zijn re kening. Aldus maakte S.A.F. een beloftevol de buut. In de B reeks was er in de openingswedstrijd geen probleem voor Bank B.L. in de thuiswedstrijd met Cop lac De vroegere eerste klasser hoefde niet eens een grootse prestatie weg te geven om vlot te winnen Deze konfrontatie werd ze ker geen hoogvlieger en de beide ploegen gaven de in druk nog lang niet inge speeld te zijn. Het eerste doelpunt van deze nieuwe kompetitie was een own goal. Een Coplac verdedi ger prikte immers de bal te gen eigen touwen. Het bleef wat deze eerste periode be trof trouwens bij dit doel punt. Want Bank B.L. bracht wel een overwicht op, maar vergat de afwerking. Uit een strafschop zou D'Haen dan het tweede doelpunt puren. In de 55* minuut zorgde de zelfde speler ook voor de eindcijfers. De neofiet Amy- lum is goed gestart in de kompetitie Het won van Callebaut (b) en niemand dacht er aan deze eerste en Schollaert het overwicht met een tweede doelpunt. Amylum moet op de tweede speeldag op bezoek van Coplac en het zou ons niet verbazen moest het zater dag nog steeds met het maksimum prijken. De uitslagen: Eerste klasse Callebaut (a) - Honda 0-2 SAF. - Bouw 3-1 Post Eremb - V.V.T.T.A. N MED Tweede klasse Resocub - F.F.R. UITG Amylum - Callebaut (b) 2-0 Bank B.L. - Coplac 3-0 Het programma voor 8 Eerste klasse Bouw - Post Eremb. V.V.T.T.A. - S.A.F Somati - Callebaut (a) Tweede klasse F.F.R. - Bank B.L. Callebaut (b) - Intercom Coplac - Amylum J.V Van een denderende kompetitieaanhef gesproken! Het vuurwerk dat Kamillekes Aalst te Eernegem bracht werd beloond met liefst vijf doelpunten. Een vroege treffer, in de achtste minuut reeds klommen de Aals- terse meisjes naar de leiding, vormde natuurlijk een goede uitgangstelling. Deze roos van Veerle De Windt na een geslaagde dubbele en - twee beweging met Greta Van Hauwermeiren gaf hen ook het nodige zelf vertrouwen mee. Aalst bleef trouwens de Eernegem verdediging aan de tand voelen. Met als lo gisch gevolg een tweede doelpunt van de voet van Conny Adam, die vanuit een moeilijke hoek raak trof. glans uit. Van bij de aanhef ging Kamillekes opnieuw op de vesting van Eernegem beuken. En had ook nu vroeg sukses. Amper drie minuten na de herneming verlengde Conny Adam een raak. Na de rust zou Bouw voor de nieuweling zeker nog geruime tijd gelijke tred hartversterkende overwin- houden. Maar naar het ning te beknibbelen. Met einde toe zette S.A.F alles op alles en voerde in de slotminuten dan ook de for cing. Marc Carijn trapte de thuisploeg naar de leiding een doelpunt in de slotminu ten van iedere speelhelft werd de nederlaag van Cal lebaut (b) voltrokken. In de 32' minuut lukte Verbeken Waar eenieder zich aan een aangeven van Greta Van voorzet verwachtte sloég de Hauwermeiren. Kamillekes bal verrassend tegen het bleef de forcing voeren en vijandelijke net. Meteen het offensief luwde slechts was het ook bekeken. Het toen er 6-5 cijfers op het had bij de rust zelfs even- score bord prijkten Men goed 0-3 kunnen zijn doch had toen de tegenstander Renee Delannoit zag haar gewogen en te licht bevon- felle knal tegen het dwars- den. Deze laatste twee ro- Oe knapen van V.K. Herdersem namen het in hun eerste kompetitiewedstrijd van het seizoen op en vjjf m"jnuten later nam het openingspunt en in de tegen de knapen van Eendracht Aalst (Erik) Willy De Vos alweer hij— 67" minuut bekerronde hout spatten. De eerste en daarbij ook hartverster kende overwinning werd na. de rust nog dikker in de verf gezet en straalde nog meer zen kwamen in amper evenveel minuten tot stand en waren het produkt van telkens een voldragen aan val Bij het nummer vier werd de bal door Renee lannoit keurig tot bij G V. Hauwermeiren geta Deze bediende knap Veerle De Windt met sukses afdu Daarna gleed Ingrid den Neucker voorbij paar tegenstandsters maakte het geval rond. les bij mekaar een go kollektieve prestatie var Aalsterse meisjes, die wezen hebben het kom| tieritme reeds beet te ben Het is nodig ook in twee weken krijgt mei even veel belangrijke drachten onder de vof geschoven. Zondag in eerste thuiswedstrijd Brugge die te 15 uur op terrein van het Beukei wordt gespeeld, en daa reist men naar de kust Oostende te be kamp Deze wedstrijden vort zeker een leerrijke testv Kamillekes. J.1

De Voorpost | 1979 | | pagina 18