Jeugdtornooi van Okapi M.T.s.A. voetbal RODE DUIVELS HALEN FEL UIT LADIES HOFSTADE LIGAKAMPIOENSCHAP (DUBBEL) SUKSES VOOR P.C. AL0STA DEKENIJFEESTEN TE EREMB0DEGEM De Voorpost - 7-9-1979 - 19 .C. Real Familial dat op een ereplaats aast in de M.T.S.A. kompetitie. (Eddy) F.C. Timarcha uitzicht op een ereplaats in de M.T.S.A. kompetitie. (Eddy) Zaterdag organizeert B.B.C. Okapi een basketbal- tornooi voor jeugdploegen kadetten en scholieren. Aan dit tornooi dat om 13.30 uur begint nemen naast de inrichtende klub ook Hellas, Gentson en Baas rode deel. De finales worden om 17.15 uur gespeeld en voorafgegaan door de troostingswedstrijden. J.V.H. STREEKNIEUWS Erernbodegem Aan de Setokvrouwenvoetbalkompetitie nemen slechts zes ploegen deel. Freddy Girls Gent moest noodgedwongen verzaken bij gebrek aan speelsters, en V.K. Hamme sloot aan bij een ander verbond. La- dies Hofstade dat vorig seizoen zowat de underdog was knoopte nu direkt met de zege aan. Reeks II In de zestiende finales van de bekerkompetitie zijn een paar ploegen er in geslaagd een markante uitslag in te schrijven. Zo F.C. Jac^ll dat in de voorronde in de wedstrijd met F.C. Sunset al liefst negenmaal de bal legen het vijandelijke net prikte en nu in de konfronta- tle met S.K. Cosmos aan dubbele cijfers kwam. Ook F.C. Rode Duivels scherp en F.C. Scotching Jenderleeuw schoot met Club werd «zonder pardon» ingemaakt. Een opmerke lijke uitzege dus van F.C. Rode Duivels. F.C. Camu werd uit de beker" gewipt met de strafschoppen. De thuiswedstrijd met Real Familial eindigde op een ge lijkspel maar de bezoekers toonden zich meer bedre ven vanop het strafschop- punt. F.C. Nieuwe Wijk II was slechts een kluifje voor F.C. Melckenbeekvrienden dat zich insgelijks om geen doelpunt liet pramen. Een meer evenwichtige partij was U.D. Rayo Espagnol - F.C. Endoka Hugh's dat op een onbeslist uitdraaide zo dat ook hier tot het trappen van penalties moest worden overgegaan om te weten wie verder mocht bekeren. U.D. Rayo Espagnol faalde vanop de elfmeterstip. En dat was ook het geval met V.D. D'Hondt Gijzegem dat door F.C. Lada Boys werd gewipt. V.K. Adelaars gaat insgelijks nog een ronde verder dank zij een tamelijk ophefmakende overwinning in eigen huis afgedwongen tegen V.K. Inno. Zaterdag begint de kompetitie. De meeste ploegen liggen er uiteraard op gebrand de start niet te missen. J.V.H. GROOT-AALSTERSE LIEFHEBBERSVOETBAL BOND - M.T.S.A. Region, afd. K.B.L.V.B. Kompetitie 1979-1980 Wisselbekers Schepenen G. Van den Eede en E. Monsieur Beker Oud-Voorzitter Frans Daeleman Wedstrijden zaterdag 8.09.1979 Reeks I De Keizer: F.C. Camu Hofstade - F.C. D.D.T. Hofstade - R. Van Bellee Zandberg: V.D. Rayo Espagnol - V.K. Royal Sportief Gijzegem - F. Roels (10 u) Deplas Lede: F.C. Heipias Lede - F.C. Endoka - Hugh's Aalst - F. De Sutter Jeugdh. Lede: F.C. Leeuwerik Lede - F.C. Jaca II Aalst - V. Dherde Ven. Lede: F.C. Melckenbeekvr. Lede - F.C. Nieuwe wijk II Hofstade - R. Boterberg D.N. Haaltert: F.C. Tinneboys Erernbodegem - F.C. Simca-boys Asse - A. Garcia Waterstr. Gijzegem V.K. Dhondt Gijzegem - F.C. Zonneboys Haaltert - V.D. Veken L. Beukenhof: F.C. Beukenhof Aalst - S.V. Apostelken Aalst (15u) - R. Carmon Car. Stadton Ddl.: V.C. Haltvrienden Ddleeuw - F.C. Excelsior Aalst - J. Bastiaens Mare. Ottergem: F.C. Jong-Timarcha Aalst - F.C. 'T Kloksken Dal. - V. Schuylen- bergh R. Moorsel: S.K. Kruis Moorsel - F.C. De Keizer Hofstade - De Baerdemaker J.M. VDHooff Hofstade: F.C. Lada Boys Aalst - F.C. Parking Aalst - G. De Leeuw Zandberg: F.C. Scheepvaart Aalst - F.C. Rode Duivels Denderl. - P. Evin (14 u.) E. Welle: F.C. Scotching-club - F.C. Copula Aalst Wedstrijden zondag 9.08.1979 Osbroek C 9,30u: V.K. Adelaars Aalst - V.K. Star Boys Aalst - G. De Leeuw Osbroek C 11 u: V.K. Inno Aalst - F.C. De Zwaan Aalst - L.V.d. Veken Blauw-Wit: F.C. Real Familial Aalst - V.K. Molenstraat Aalst - A. Boterberg Den Appel: F.C. Nieuwe Wijk I - F.C. Timarcha Aalst - F. De Sutter Ten Rozen: F.C. Morta Aalst - S.K. Sint Job Aalst - A. Garcia Zandberg: F.C. Sunset Aalst - F.C. Amapola Aalst - J. Bastiaens Beukenhof: F.C. Jaca I Aalst - S.K. Cosmos Aalst - K. Dalschaert UITSLAGEN MTSA BEKERTORNOOI 1979-1980 Regionale afdeling K.B.L.V.B. Voorronde 25 en 26.08.1979 F.C. Jaca II Aalst - F.C. Sunset Aalst 9-0 F.C. Parking Aalst - F.C. Camu Hofstade 0-5 F.C. Zonneboys Haaltert - V.K. Adelaars Aalst 0-1 F.C. 'T Kloksken Aalst - F.C. Nieuwe Wijk II Hofstade 0-2 V.K. Star Boys Aalst - U.D. Rayo Espagnol Aalst 2-2 Strafschoppen: 3-4 Rayo geplaatst. 1/16e Finales -1 en 2 september 1979 go F.C. Heipias Lede - F.C. Beukenhof Aalst 1-1 strafschoppen 3-4 Beukenhof geplaatst F.C. Lada Boys Aalst - V.K. DHondt Gijzegem 1-1 5-4 Lada Boys geplaatst F.C. Camu Hofstade - F.C. Real Familial Aalst 1-1 4-5 Real Familial geplaatst F.C. Jaca II Aalst - S.K. Cosmos Aalst 11-3 F.C. Melckenbeekvr. Lede - F.C. Nieuwe Wijk II Hofstade 5-0 F.C. Jong-Timarcha Aalst - F.C. De Keizer Hofstade 0-5 ff V.K. Royal Sportief Gijzegem - F.C. Nieuwe Wijk I Hofstade 0-3 S.K. Kruis Moorsel - F.C. Leeuwerik Lede 0-1 F.C. Scotching-Club Aalst - F.C.flode Duivels Denderleeuw 1-7 <er U.D. Rayo Espagnol Aalst - F.C. Endoka Hughs Aalst 2-2 strafschoppen 3-4 Endoka geplaatst F.C. Timarcha Aalst - F.C. Excelsior Aalst 2-1 V.K. Molenstraat Aalst - V.C. Haltvrienden Denderleeuw 4-1 S.K. Sint Job Aalst - F.C. Jaca I Aalst 1-3 F.C. Amapola Aalst - F.C. D.D.T. Hofstade 4-0 F.C. De Zwaan Aalst - S.V. Apostelken Aalst 2-0 V.K. Adelaars Aalst - T.V.K. Inno Aalst 5-2 Het klopte de piepjonge formatie van Oranje Blauw. Het openingspunt viel langs Sonja D'Haens en na de rust legde Nadine De Troch de eindcijfers vast. Vermel den we de goede prestatie van de Ladies doelwacht- ster De Sutter. Waaruit men dan kan afleiden dat Oranje Blauw zijn deel had in de aanvalsakties. F.C. Hardy maakte er met Le- berg al een doelpuntenfestijn van. Het kwam aan dubbele cijfers en al is het misschien C. Bank Brussel Lambert beloftevol debuut in de korporatieve kompetitie Aalst reeks B. (Eddy) nog wel ietwat voorbarig, toch durven we stellen dat men F.CHardy moeilijk van een nieuwe titel zal kunnen houden. De 11-0 eindcijfers duiden op een eenrich- tingswedstrijd. Leberg kwam omzeggens nooit goed uit de omknelling los. •Nelis debuteerde met twee doelpunten Vermachel (2), Rita D'Haese (4), Anita D'Haese (2) en Irma Fie- rens deden insgelijks hun duit in het Hardyzakje. De wedstrijd Groene Duivelinnen-D.N. Haaltert wed niet gespeeld omdat de gasten vervoerperikelen hadden. De uitslagen: F.C. Hardy - F.C. Leberg 11-0 Oranje Blauw - Ladies Hof stade 0-2 Groene Duivelinnen - D.N. Haaltert 2-0 (ff) Het programma Leberg - Groene Duivelin nen D.N. Haaltert - Oranje Blauw Ladies Hofstade - F.C. Hardy J.V.H. F.C. Coplac verloor de openingswedstrijd tegen B.B.L (eddy) Het eerste ligakampioenschap van de gemengde dou- blette werd een sukses voor P.C. Alosta. Het werd trouwens met Van Lysebeth en Boone winnaar na een boeiende finale tegen Verbroedering. Een ander Aals- terse duo (Van de Meersche-De Laender) legde beslag op een ereplaats. Verder eindigden Van Haudt-Van Belle veertiende. P.C. Alosta is in dit tornooi dat door gaans op spanning dreef zeer goed voor de dag geko men. De prachtige trofee werd Aalsterse eigendom. J.V.H. Klassement: 1. Alosta (Van Lijsebeth Coninxdonck (Alvaro - Gal- le), 4 ov. +5; 7. Verbroede- Boone), 4 ov. +37 (gouden ring (Schaillée - Van Daele), medaille); 2. Verbroedering 4 ov. +15; 8. Schorpioen (Bogaert - Bogaert), 4 ov. (De Groote - Schaillée), 3 +32 (zilveren medaille); 3. ov.+24; 9. Mistral (Monbail- Alosta (V.D.Meersche - De liu - Adriaensen), 3 ov. +23; Laender), 4 ov. +39 (bron- 10. Mistral (Tenil - V. Hae- zen medaille)4.Ponderosa sebrouck), 3 ov. +22; 11. (De Ceulaerde - Geboers), Mistral (Dierickx - Tack), 3 4 ov. +35 (bronzen medail- ov. +22; 12. Zelzate (Wy- le); 5. Mistral (De Braban- bierala - Verhulst), 3 ov. dere - Neus), 4 ov. +17; 6. +21; 13. Schorpioen (De Groote - Schodts), 3 ov. +2114. Alosta (Van Haudt Van Belle), 3 ov. +20; 15. Mistral (Ingelrest - Vervae- ke), 3 ov. +19; 16. Mistral (De Coene - Jonckheere), 3 ov. +19; 17. Gent (Philips - Thienpont), 3 ov. +18; 18. Coninxdonck. V.D.Haegen Tondeleir), 3 ov. +18; 19. Zelzate (Wybierala - BaP- guini), 3 ov. +17; 20. De Reigers (Hallemans - Pau wels), 3 ov. +15; 21. Sap '66 (Tratsaert - Tratsaert), 3 ov. +14; 22. Mistral (Broux-Vanberge), 3 ov. 1423Sap '66 (Dermout - Dermout), 3 ov. +13; 24. Sap '66 (Cobbaert - D'Hae- semeer), 3 ov. +12; 25. Ponderosa (Girard - Pez- devsek), 3 ov. +12 KSC Denderstreek: Voor de wielertoeristen van de KSC Denderstreek staan voe gende aktiviteiten op de september-kalender: Zat. 8-9 Zomergem en (of) Kempen beiden 70 km. Zon. 9-9 Asse, Ascania Asse, 85 km. Zat. I5-9 Brakel-Lierde, Sportief Maria-Lierde 60 km. Zon. 16-9 De Roos. St.Niklase WTC, 95 km (Oost- VI Lau reaatschap) Zat. 22-9 Brevet Kaartlezen (Oost-Vl. Laureaatschap De 7 of 3 prestaties en 5e breet voor Nat. Laureaat). Zon. 23-9 Idem Zaterdag. Zat. 30-9 Fietstocht Trekvogels 60 km. KSCD te Haaltert-Ede. Aalter-Moeskroen, Aalter-Sportief, 125 km. (Oost- VI. Lau- Zon. 30-9 Schepens, Rode Leeuwsvrienden Gentbrugge 60 kft». (Oost-Vl. Laureaatschap en de 3 of 7 prestaties) 1 tot 7 oktober: Week van het bos Tijdens de Dekenijfeesten stonden langs de Hoge Weg allerlei prondelkraampjes opge steld. Alles wat thuis van geen nut meer kan zijn werd er te koop aangeboden. De VTB afdeling Erernbodegem organiseert, op zaterdag 29 september 1979, ter gelegenheid van de opening van de AVeek van het Bos», gratis, een daguitstap met eigen wagen, naar het Nationaal Geografisch Instituut en het Zoniënwoud. Vertrek te 8.30 uur op het Dorpsplein van Erembodegem- Centrum. 's Voormiddags bezoek aan het Nationaal Geografisch Instituut. Abdij ter Kameren, 13 te Brussel waar «opendeur» dagen plaatshebben en aan de bezoekers verduidelijkt wordt hoe topo grafische kaarten opgesteld worden. Topografische kaarten zijn een uitstekend hulpmiddel voor het verkennen van een streek en het voorbereiden van bosexcursies. 's Namiddags (te 14.30 uur) recreatieve boswandeling in hé* Zoniënwoud (ong. 8 km.) onder leiding van een bevoegde gids. op zoek naar stemmige plekjes, genietend van de schoonheid en de kalmte van het bos. Een ideale gelegenheid om te leren houden van het bos!! De deelnemers worden verzocht in te schrijven voor .15 septem ber! Voor meer inlichtingen en inschrijving kunt U terecht bij VTB-Erembodegem-vertegenwoordigster mevr. Annif D'Hondt-De Smedt, Wilgstraat 25a. Erernbodegem (tel. 053- 77.44.97). Niet-autobezitters kunnen mee. mits tijdig opgeven van naam en aantal personen. Niet-leden zijn eveneens welkom! Ook de VTB afdeling Welle (Denderleeuw) zal deelnemen aan deze interessante daguitstap. Belangstellenden uit Welle en omgeving schrijven daarom best spoedig in bij VTB vertegenwoordigster Mevr. Irma van Mul ders, Kerkstraat 85, 9473, Denderleeuw-Welle. Tel. 053- 66.87.71 Eenmaal aangekomen wordt iedereen terug naar het vertrekpunt getrokken. Deze wedstrijd werd ingericht met medewerking van de nationale federatie voor zeepkistenwedstiijden. F.N.C.S. (Hugo)

De Voorpost | 1979 | | pagina 19