VAN DEN EYNDE-COLLIER, GEORGES CHRISTIAENS, PHILEMON STAES, JAN VERMEIREN, AUGUST ROEF, PAUL VAN HAVER, JOZEF KINDT: WINNEN EERSTE PRIJS VANUIT QUIEVRAIN MET JONGE DUIVEN ozef Mornae, Edward Dierikx, Pierre De Wolf, Pol Burgelman, Marcel Eeckhout, J.M. De Vadder, Van Malderen - Merkx en Eric «Van Impe grootmeesters OPEN JEUGD TAFELTENNIS KAMPIOENSCHAPPEN TE DENDERMONDE Denderbelle maakte J" ymond Hendrickx een ede beurt met de 1e en c prijs en vermeldingen j" igen er eveneens naar uis Van den Abbeele, iment De Smet met de en 6e, Wilfried Van r. ssel, Victor en zn De c I met de 7e en 10e, n ;hard Van Keer en lly Van den Broeck. de oude duiven won on Van Hove voor ■"jement De Smet met de en 5e, Wilfried Van ssel en Alfred Bos- •Is maakten de eerste rond. De vier poorten te ndermonde waren het iddy Goossens, Frans Kinder, Lucien iens, Leo De Bruyn en n Laere-Vereecken die blonken bij de jonge iven. Bij de oude ist voor Rene Govaert een goede uitslag or De Vadder uit Haal- t en verder Clement n leghem en Gerard I n Laere. Bij de jaar- fi iven waren Judook en Debbaut die de beste slag haalden met de rste drie prijzen. Louis 4 ichtus en Karei Goe- an werden 4e en 5e. Appels waren het Ely in Dam n Damme, Theo Ver ieren, Jan Verhaegen, angois De Smet, en Fr. jysewinkel die de eiste jonge duiven okten. Bij de oude iven stonden Van Ex- 33 gem en zn op kop met hter hen weduwe Alois icqué, Frans De Smet, ann Verhaegen en Albe- 3n Pieters. Grembergen deed ysbgust Roef een goede pak bij de jonge duiven e-fet de 1e en 3e prijs en uilege constaties voor duwe De Mey, Andre n Acker, Adolf Van 04sle met de 5e en 7e en t-rder Jozef De Munck, Verberckmoes jntiido Dierickx en Al bert Brabander. Bij de oude duiven was de hoofdprijs voor Eugeen Baert en werden er vroe ge prijzen gewonnen door Cesar De Saede- leer, Andre Claessens, Cesar Boon, Cyriel Ver- stuyft, Andre Van Dam me, Jozef met Matthijs met de 7e en 9e en Adolf Louis. Bij de jaarlingen was Andre Van Acker nog maar eens een eerste prijs, zijn zoveel ste dit seizoen voor Albert De Clercq, Eugeen Baert, Alfons Van Cauwenbergh emt de 4e en 6e, Adolf Van Mele, Georges Marien met de 7e en 9e en Edward Van Meervenne met de 8e en 10e. TE Baasrode klokte Damiaan Van Keer zich de eerste prijs voor Julien Van Landeghem. Frans Meersman begon met de 3e prijs, maar was de grot euitblinker van de vlucht met zes prijzen van zes duiven. Armand Rochtus won met de 4e en 10e prijs de eerste serie. Louis Quis- quater was 5e. Bij de oude duiven won Albert Van der Vorst voor Ar mand Rochtus, Xaveer Jacobs en Louis Quis- quater. Bij de jaarduiven de 1e en 2e voor Da miaan Van Keer en vroe ge prijzen Armand Roch tus en Julse Van Lande ghem. Te Berlare was de hoofd prijs bij de jonge duiven voor Frans Sichien met een 2e en 4e voor Jozef Van Overmeiren en ver der vooraan stonden De Geest-Ydens en Adolf Janssens.Bij de oude duiven de 1e prijs voor Adolf Van Henden voor Sigin-Spaerkeer, Arthur Boone, Cesar Dauwe en Frans Sichien. Bij de jaarlingen won Baziel Burm voor Maurits Pop- pe met de 2e en 3e prijs en verder De Geest- Ijdens en Willy Van de Wiele. Te Buggenhout-Opwijk een 1e prijs bij de jonge duiven voor Petrus Hals en mooie ereplaatsen voor Rober, Mannaert, Alfons Van Zeebroeck, Jozef Van den Broeck, Clemenet Annaert, Frans Meskens, Cesar Peel- man, Frans Nevens, Leon Segers en Paul Van Gucht. Bij de oude was het Cesar Peel man die bovenaan de klassering stond met in zijn spoor Frans Sanders, Leon Heyvaert, Louis Vasten- avondt, Isidoor Van Lij sebetten, Paul Lambert, Pierre Van der Schrieck, V. De Mol, Constant De Block en Jan Achter met de 10e en 11e prijs. Bij de jaarlingen noemden de uitblinkers Frans Daelmans met de 1e en 2e en Fernand De Proft met de 3, 9, 10. Vroege prijzen voor Jan Nevens, Laurent Van Ackoleyen, J. Van den Bergh, Jan Van Hoof. Te Opdorp winst voor Fr. Van den Bossche bij de jonge voor Petrus Calle- baut, Louis Cools en De Keyser en bij de oude de beste plaatsen voor Rene De Boelpaep, Fr. Van den Bossche en Frans Cassimons. Te Hamme De Reisduif was het Victor Dheer die de eerste jonge duif klokte voor Emiel Ver berckmoes, Eddy De Malsche en Rene Cool met de 4e en 5e prijs. Bij de oude waren de vroege prijzen voor L. Van Raemdonck voor Victor Cool, Emiel Verberck moes, Theo Van de Vondel en Alois Kinders. Bij de jaarlingen de 1e en 4e Emiel Verberckmoes en verder vooraan Karei Verbeeck, Rene Van de Sompel en Charel Kockel koren. Te Moerzeke Kastel klok te Paul Van Haver de 1e en 8e prijs bij de jonge duiven voor Pauwels-Van Haver met de 2e en 9e en de andere vroege prijzen waren voor Frans Peel- man (put), Omer Peel- man, Paul Quintelier, Albert Van Hoey, Roger Van den Eynde en De Decker en zn. Bij de oude duiven de 1e en 3e prijs voor Henri Van den Broeck, en vroege resul taten voor Achiel Van Geyte, Jos Van Haver, Paul Van Haver, Richard Vermeir. Bij de jaarlin gen ging de eerste prijs naar Leo De Keyser voor Alfons Vermeir, Gebriel Vlassenroot, Pierre Van Hoey, Jules Moerenhout en Omer Peelmans. Te Zele-Heikant won Leo e Schrijder de eerste prijs en met de 14e en 18e er boven kwam hij er in het seriespel goed uit. Vroege duiven voor Pe trus roels, Blancquaert en zn, gustaaf De Wilde, Roels-Van Damme, Ver- cauteren-Moernaut, Van der Straeten en zn, Leo nard Mariman, Henri Leeman en Alois Ver- cauteren. Met de 12e en 13 won Tony Poppe de eerste prijs. Bij de oude, jaarlingen en duivinnen was het Cesar Hooge- wijs die met zijn jaarse duivin er het best uit kwam en driemaal de eerste prijs won in die reeksen waren er vroege prijzen voor Leopold de Decker, Maurits De Maesschalck, Vercaute- ren-Moernaut, Blancquaert en zn, Oscar Van Lent, Frand De Caluwe, Gustaaf Van Hespen. Te Schoonaarde stond Alfons Verleyen met de 1e en 8e prijs op de uitslag bij de jonge duiven en vroege ver meldingen waren er eveneens voor Maurits Van Steen, Achiel Dhaese, Frans Ringoot, Remie Ringoot, Maurits De dijcker, met de 7e en 8e, Frans Schelfaut en Albert Troch. Bij de oude de 1e prijs voor Achiel Dhaese voor Victor De Paepe, Jozef Van Hau- wermeiren, Remi Go vaert met de 4e en 5e, Ivo Verhelst met de 6e en 9e, Jozef Van Huyck, Alfons Landuyt en Rene Rogge man. Bij de jaarlingen de 1, 5, 6, 8 voor Frans De Smet en uiteraarde* de grote winnaar van de vlucht. Vroege prijzen voor Baziel Bonnaerens, Remi Govaert met de 3e en 9e, Maurits De Dijcker en Jozef Van Hauwe. Te Schellebelle-Oorde- gem een zege voor Arthur Van Malderen bij de jongskens voor Laurent Galle, Kamiel De Thaey, Jozef Vagenende, Gerard De Gendt, Ray mond Maes, Theo Ver- waeren, Alfons Van Caelenbergh, Remi Ver haegen en E. Theus. Bijd de oude waren de vroege prijzen voor Robert Roossens, Frans Dal- schaert, Remi Govaert, Raymond Maes, Hector Berckmoes, Henri De Smet, Robert De Vos, Frans Piscador, Leon De Middeleeren Alfons Van Caenenbergh. Bij de jaarduiven een zege voor Robert De Vos, voor Frans Piscador, D. Schouberg, Albert Hoe- beke, Cyriel De Schoen- macker, Frans Govaert, Lucien Duytschaver, Ro ger Van der Stuyft, Arthur Cosijn en Paul Cool. Te Uitbergen-Wanzele was het Georges Chris- tiaens, die op het hoogst schavot stond en de grote glimlach had met drie eerste prijzen. Vroe ge jonge duiven ook nog voor Cyriel De Schoen- macker, William Boone, Paul Moerman, Remi Van Overmeire, Andre De Vriese, Jules Christiaens met de 7e en 12e, Hip. De Thaey, Omer Van Gendt met de 9e en 11E en Al. Martens. Bij de oude won Georges Christiaens ook nog de 4e prijs en kwam Lisette De Vos sterk op het voorplan met de 2, 9 en 11e, Odilon De Vijl- der was 3e en 5e en vroege duiven voor C. Schuythof, Julien Van de Velde en Theo Van Elsu- weghe. Bij de jaarlingen gingen de ereplaatsen naar William Boone, Sul- vain Rasschaert, Roger Janssens, Julien Van de Velde en Lisette De Vos. te Overmere won Romain Coppieters voor Jules Boone met de 2e en 5e, Frans Tackaert en Andre Cornelis klokten in de top. Bij de oude de 1e en 3e voor Gilbert De Vijlder en vroege duiven voor Andre Cornelis, Albert Van Lunter en Albert Roggeman en bij de jaar lingen opnieuw Romain Coppieters in de top voor Albert Cockelkoren, Leo De Schrijder, Albert Van Lunter, en Albert Rogge man. Te Zele-Hulvelde won Julien Ivens de vlucht voor de Hamse tandem Van Damme-Steels, die de grote slokop was met de 2, 11, 12, 15, 16, 23,enz of 14 prijzen van 19 duiven. De eerste serie was voor Adolf Heriweg met de 6e en 9e en vroege prijzen voor Daniel Baert, Andre Van Avermaet, Gilbert Dheer, Walter Gobel, Albert Driege, Geerinck-Van Malderen. Bij de oude de 1e en 2e voor Alois Temmerman de 3e en 4e voor Livien Van Minge- roet. Bij de jaarlingen de 1e en 2e voor Livien Van Mingeroet de 3e voor Smet-De Maere en de 4e voor Adolf Mertens. Bij de duivinnen de 1E voor Greg. Bocklandt en de 2e en 3e voor Livien Van Mingeroet. Te Dendermonde De weerstandsduif de 1e en 2e voor Petrus Verhae- vert en vroege duiven voor Victor Hendrickx, Achile De Beule en we duwe Leopold Van de Meersch. Bij de oude duiven de 1e prijs voor Van Hout en zn en de 2e en 4e voor Frans Macha- ris en vroege duiven voor Leopold Moortgat en Ka- rel Christiaens. Te Lebbeke Verbroede ring een mooie overwin ning voor Jan Vermeiren voor R. Van Biesen, Van de Velde-Van Malderen, A. Van Nieuwenhove, die aan de 18e prijs de derde bonserie won, Petrus Joos, Fr. Meskens en Achiel Vermeir klokten eveneens vroeg. J.Van den Bergh met de 7e en 10e prijs won de eerste bonserie en aan de 16e prijs ging de tweede bonserie naar J. Van de Vondel. Bij de oude duiven de 1e prijs voor P. en zn Maes voor K. Wouters, D. Piessens, P. Van Heygehm, N.Van Verre, F. Vereecken, J. Uyttersprot, R. Cool, de eerste bonserie aand e De eerste bonserie aan de 9e prijs voor K. Wouters. Bij de jaarlin gen een zege voor A. Huygens voor P en zn Maes, P. Philips en Oscar Van biesen met de 4e en 10e de eerste bon serie. Vroege prijzen voor A. Van Eycken, K. Wouters, Clement Van Biesen. Te Serskamp won Jozef Kindt de 1 e en 9e prijs en noteerden we vroege prestaties voor Maurice Rasschaert, Frans Van Leiven met de 3e en 7e, Henri Buys, L. Baldia, Albert Lammens, Frans Leeman. Bij de oude de 1e prijs voor Louis Galle, de 2e en 10e voor Charel Van de Keer, en vroege prijzen voor Alfons Van Hauwe, Albert De Cuyper, Julien Galle, Roger Dhaeseleer, Cyriel Van de Velde, Theo De Vleeschouwer, Made leine Piscador. Bij de jaarlingen klokte Freddy en Roger Wettinck de 1e en 4e prijs, Lucien Fran- gois was 2e n en Gerard De Gendt won de 3e en 6e en vroege duiven voor Albert Lammens, Wil liam Boone, Jozef Chris tiaens, Alfons Van Hauwe en Albert Van Hecke. Te Zele eerlijkduurt langt won Philemond Staes de eerste prijs voor Pros per De Backer, Emiel Van Cautere, Kamiel Heirman, met de 4e, 12e, en 14e, Cyriel Van der Haegen, Louis Dhondt met de 6e en 10e, Jozef Van Cauteren. De blik vangers van de vlucht was Pol Van Lembergen met de 7, 9, 11, 30, 31, 32, 45, 62 of 8 prijzen van 12 duiven en ook de eerste serie van vijf aangeduid. In het samenspel Lebbeke Buggenhout St Gillis was de hoofdprijs bij de jonge duiven voor Van den Eynde-Collier voor M. De Wold, A. Spitael, L.De bondt, P. De Backer, de gebroe ders Verleyen, E. Van Doorslaer, P. Verhassel, I. Laureys. F. De Coster won met de 10e en 28e prijs de eerste bonserie. R. Bost eels was aan de 40e prijs goed voor de tweede bonserie. Van den Eynde-Collier, O. Van Schoor, Jos De Nul, P. Verhasselt kregen er ook hun deel van. Bij de oude duiven haalde Th. Collaert een mooie uit slag met de 1e en 2e prijs. Vroege duiven voor O. Van den Bossche, Cassier-Van der Jeugt, H. Quisquater, Jozef De Nul, J. Ringoot, E. Jacobt, R. en zn De Man en P. Van Weyenberghe. Bij de jaarduiven de 1e en 10e voor M. Van Malderen en daartussen klokten Hermans-Ver- eecken, D. Simons, De Man, J. Huyck, J. Van den Eede, F. Pieters, Judook en zn Debbaut, F. Luypaert. BENO st- u- het Land van Aalst was are Beirens primus op La rt-Duterainne; Roger Pon- ïett, Jozef Ponnet en Jean urteldeman bekleedden er M-e ereplaatsen, lat Denderhoutem Lebbeke en Noyon een dubbelslag neior Kamiel Hunninck vóór en yriel Van der Haegen, ïs-H. De Clercq en Pol Bur- i tlman die de beste uitslag kte en tevens de grote se- opeiste. Mere ging de zege op Dyon naar Marcel Cop- êhs, Jozef Pirson, Eric Van tpe en R. De Sutter wer- n met gering verschil ver- agen. Fantastische uitslag tn kandidaatkampioen ca ic Van Impe. Lede een Noyonzege nl »r Ph. Van Limbergen lór Julien Van Hecke, Ur ge tin Vermeiren en de schit- :ci rende Van Malderen - ae erkx Op Quiévrain waren II! bloemen in Lede voor eri ans Keppens bij de jon- n waar ook Fred Goe- m, Ad. Van Acoleyen. ci os Lanckman en Alf Ik. cbbels zich in de eerste dj üederen handhaafden. Bij )ee ioude was de zege voor cd erard Beerens en bij de arlingen MauriceMoe- no! Ohout. ile Kleine Melker te Ter ten een dubbele over ging voor Karei Rochtus oude en jaarlingen Bij de toge duiven een knalpres- fevan Jozef Mornae: 1,3, lX, '1, 15. 22,48, 53. 64 en an. uitslagen ook voor iid ;tef Eemans, Gebr. Van net tethem en De Troch in- 0n'e ani 'de Toekomst te Aalst een hot ?r 9root aantal duiven op ji. 1 prachtige Quiévrain- ;a. toit bi] de oude gewon- door Uytersprot Pierre to Jean Saerens, Frans toian; een schitterende J.M. De Vadder en Ray mond Dierikx. Bij de jaarlingen trokken Gebr. Cooreman de lakens naar zich toe en vroege dui ven eveneens voor Louis Vermeulen, Gebr. Ayels, Jean Saerens en Frans Hofman. Bij de jonge haalde Lodewijk Van Rossem het van de Gebr. Cooreman en verrichtten Pierre Coppens 3 en 5 en Frans Hofman eveneens knap werk. Goed geslaagde vlucht wat beloofd voor de autovlucht van zondag 23 september. In Ede Haaltert won Willy Van Londersele de vlucht bij de oude voor Melckebeeck De Neve, Cyriel De Winter en Albert Coppens 4 en 5. Bij de jaarlingen ging Julien Van Wesemael achtereen volgens Gustaaf Van Stij- vendaal, Et. De Coninck, Paul De Troyer en Maurice Luwaert vooraf. Met de jonge duiven lukte Albert Coppens een dubbelslag en leverden Jozef De Troyer, Willy Meganck, Johny Van Impe. Gustaaf Van de Wiele en Victor Verbeeren even eens een knappe prestatie In Mere nog een dubbelslag van O. De Groot ditmaal ge volgd door J. Winne en de zeer sterk spelende Van Nuffel en Zoon die ook de grote series won. In Heldergem gingen de bloemen naar Remi Go vaert 1 en 5, Kamiel Ottay, Alfons Droessaert en Willy Martens volgden op meer dere lengten. Bij de jaarlin gen ging Roger Van Key- meulen met de koek lopen en verdeelden J. Bury, Willy Hoebeke, Albert Verleysen en J. Matthys zich de ere plaatsen. Bij de jongsten toonde Albert De Braecke- leer zich het snelst goed ge volgd nochtans door Albert Verleysen, Van Nuffel en Zoon, Gilbert Asselman en Willy De Bruyn. In Kerksken onthouden we één naam, Eeckhout Marcel 14 en 5 bij de oude en 1 en 2 bij de jaarlingen. Frans De Bolle, Richard Cooreman, Kamiel Ottoy, Jozef Ee mans en Robert Vanden- broeck moesten zich met de kruimels tevreden houden. Bij de jonge een schitte rende zegepraal van Marcel Meganck, Frans Van den Broeck, Gustaaf Boeykens, Jozef Eemans en Octaaf Beerens waren hier de dichtste achtervolgers. In Het Duifje Lacht te Aalst won Leon Speeckaert de vlucht bij de oude voor Jan D'Haese, Kamiel Spaens, Frans De Leeuw en Theo Bruylandt. In de jongste ca tegorie bloemen voor Frans De Leeuw, Albert Van Neck, Jozef De Saedeleer en Theo Bruylandt kwamen er ietwat te kort Groot werk werd geleverd door Pierre De Wolf. in Baardegem toonde Louis Van Biesen zich de beste bij de oude 1 en 5, Omer De Maeseneer en Gebr. Coor eman 3 en 4 waren de an dere vroege prijswinnaars. Bij de jaarlingen palm en beker voor het fantastische broederpaar Cooreman uit Moorsel, Maurice Herman, Jan Vanderstraeten en Jan Saerens werden met groot verschil verslagen. Bij de jongen toonde Paul De Smet zich langs zijn beste zijde en klokten Const. Roe- landt 2 en 5, Frans Van Malder en Marcel Peirlinckx de andere vroege duiven. In Gijzegem kwam Robert Van Rossem er het best uit bij de oude 1 en 5, Alex Put- teman, Victor Roser en Jan De Valck volgden in zijn spoor. Bij de jaarlingen was het Gustaaf Steckx die aan het langste eind trok goed gevolgd door Alex Putte- man, Et De Coninck, Pe trus De Smet en Clement De Smet. Bij de jongsten eveneens Gustaaf Sterckx ditmaal achternagezeten door Frans Verbeeck. Frans Willems. Leon Steeman en Karei Goeman. In Moorsel ging een der sterkste oude duiven uit de streek met de bloemen lo pen: eigenaar Edouard Die rickx. Achiel Uytersprot, Raoul Penne, Hilaire Van- derschueren en Jef Sae rens trokken zich eveneens goed uit de slag. Bij de jaarlingen was de eerste prijs voor Hilaire Vanderschueren. Met ge ring verschil versloeg hij Jef Saerens, Ludo Van Belle, Maurice Van Dender en Frans Goessens. Bij de pie pers kon Danny Vereycken zich op de eerste plaats handhaven, Florent Van derschueren, Clement Van Sinay, Gebr. Cooreman en Roger Ringoet klokten de andere vroege jonge. Zeer geslaagde voorbereidings- vlucht op de twee grote monstervluchten van zon dag 13 en 20 september. In Wieze speelden Frans Van Langenhove en Hubert De Ridder zich in de kijker bij de oude en jaarlingen. Clement De Smet, Maur. Verhaevert, Heet. De Meersman. Fl. Van Damme en Isidoor Galle wonnen de rest van de dikke geldprij zen. Bij de jongen beklom Paul Bosteels het erescha- vot vóór Remi Van Cauter. A. Van Wayenbergh, Frans Van de Velde en Gomaar De Cocker. (SCHÜTTI) Tafeltennis in Dender-Schelde-Waas In het kader van de sport- schappen kan men zich veertiendaagse, gehouden vooraf laten inschrijven bij ter gelegenheid van de sep- C. Vermeulen, Weggevoer- temberkermis te St. Gillis denstraat, 48, 9330 Den- Dendermonde, worden dermonde, tel.: 21.29.64 of door TTC Herleving jeugd- bij de uitbater van de drank- tafeltenniskampioenschappengelegenheid van het zwem- ingericht. bad Olympos de b. Eric Voornoemd tornooi staat Heirweg. Niet vergeten te open voor alle jongens en melden geboortedatum meisjes uit Groot Dender monde en wordt betwist op zaterdag 8 september 1979 vanaf 14 uur in de beneden verdieping van het zwem bad Olympos - Leopold II laan te Dendermonde. De deelnemers worden inge deeld in drie leeftijdsklas sen nl miniemen, kadetten en juniors, dit zowel bij de jongens als bij de meisjes. Er zal worden gespeeld in poolvorm en naar traditie zijn aan dit tomooi heel wat waardevolle prijzen ver bonden. Voor deze open kampioen en volledig adres. In voor noemde zaal wordt ook de aktie jeugd verder doorge voerd. Iedere woensdaga vond van 18,45 uur tot 20 uur is er geleide training terwijl de jonge tafeltennis antoesiasten er ook terecht kunnen de zaterdagnamid dag van 14,30 uur tot 17 uur. Nadere inlichtingen be treffende deze jeugdwer king kunnen worden beko men op voornoemde adres sen. Open senioren kampi oenschap Op zaterdag 9 september 1979 te 9,30 uur wordt in het kader van dezelfde sport- veertiendaagse ook een Open seniorskamioen- schap gehouden. Dit kam pioenschap zal zowel bij de heren als dames worden betwist in poolvorm. Bericht aan de tafeltennis- klubs uit Dender- Schelde-Durme en Waas- Zoals vorig jaar reeds het geval is geweest zal op deze bladzijden een zo breed mogelijke informatie worden gegeven over het tafeltennisgebeuren in de streek Dender-Schelde- Durme en Waasland. De klubleiders worden ver zocht in dit verband in ver binding te treden met de verantwoordelijke voor deze bijdragen Constant Vermeulen - Weggevoer- denstr.. 48, 9330 Dender monde, tel.: 052/21.29.64. V.C. derd< Mare De Decker trof de'koningsvogel ran 't Volkshuis in de derde ronde, goed titel. MD) ouwelijke belangstelling voor Sire Lucien De Backer in Staakte op t Bijlkent

De Voorpost | 1979 | | pagina 35