«poften zo «e s c SPORT M A R ALLEEN NOG F.C. NIEUWE WIJK MET HET MAKSIMUM SOMATI BOTST OP S.A.F. Eerste nederlaag Oostende - Kamillekes K0RP0RATIEFV0ETBAL DAMESVOETBAL B.V.B. liefhebben SCHOOLSTRAAT 54 KOOLSTRAAT 159 AALST (053-21.25.56) GROOTHANDEL SPORTARTIKELEN DE... GROOTSTE SPORTZAAK In de zondagkompetitie na twee speeldagen, nog een stevige oppositie zodat de bezoekers eerder slechts een ploeg met het maksimum van de punten, moeizaam afstand konden nemen. V.K. Molenstraat F.C. Nieuwe Wijk Hofstade dat zich bij S.K. St Job zeer dat op een stevige verdediging kan bogen - deze werd schrap moest zetten om met het kleinste verschil te trouwens nog niet geklopt won vrijwel moeiteloos kunnen winnen. De thuisploeg zorgde inderdaad voor van V.K. Inno dat totnogtoe geen doelpunt lukte. Van de 7-0 cijferverhouding Jaca I liet zich bij F.C. Sun- kan men aflezen dat het ze- set dat zijn goede kompeti- ker aeen thriller werd. F.C. tieaanhef bevestigde een GROOT-AALSTERSE LIEFHEBBERS VOETBAL BOND - M.T.S.A. Wedstrijden zaterdag 15.09.1979 Reeks I F.C. Heipias Lede - F.C. Camu Hofstade F.C. Emdoka-Hughs - F.C. Leeuwerik Lede F.C. D.D.T. - V.K. Dhondt Gijzegem F.C. Nieuwe Wijk II - F.C. Jaca II V.K. Royal Sportief - F.C Melckenbeek VR F.C. Tinneboys - UD Royo Espagnol F.C. Simca-Boys Asse - F.C. Zonneboys Rangschikking 1. F.C. Melckenbeek 2. F.C. Jaca li 3. F.C. Simca Boys 4. F.C. Endoka 5. UD Rayo Espagnol 6. F C. Zonneboys 7. F.C. Heipias 8. F.C. Camu 9. F.C. D.D.T. 10. F.C. Tinneboys 11. V.K. Dhondt 12. F.C. Nieuwe Wijk 13. V.K. Royal Sport 14. F.C. Leeuwerik Wedstrijden zaterdag 22.09.1979 15 uur F.C. Leeuwerik - F.C. Camu - A. Garcia F.C. Emdoka - F.C. Nieuwe Wijk II (16u) V.D. Vokan F.C. D.D.I. - F.C. Heipias - K. Dalschoort F.C. Jaca II - V.K. Royal Sport - R. Van Belle F C. Melckenbeek - F.C. Tinneboys - F. Roels F.C. Zonneboys - UD Rayo Espagnol - F. De Sutter V.K. Dhondt - F.C. Simca-Boys - V. Dherde Reeks II V.C. Haltvrienden Ddleeuw - S.V. Apostelken F.C. Scheepsvaart Aalst - F.C. Lada-Boys F.C. De Keizer Hofst. - F.C. Jong-Timarcha F.C. Parking Aalst - S.K. Kruis Moorsel F.C. Scotching Club - F.C. Rode Duivels Ddl F.C. Excelsior - F.C. 't Kiosken F.C. Cobilas Aalst - F.C. Beukenhof Rangschikking 1. F.C. 't Kloksken 2. F.C. Haltvrienden 3. F.C. Rode duivels 4. S.K. Kruis 5. F.C. Beukenhof 6. F.C. Scheepvaart 7. F.C. Jong Timarcha 8. F.C. Cobilas 9. F.C. Ladaboys 10. F.C. Parking 11. S.V. Apostelken 12. F.C. Scotching Cl 13 F.C. Excelsior 14 F.C. De Keizer Wedstrijden zaterdag 22.09.1979 15 uur F.C. De Keizer - F.C. Excelsior - R.V. Schuylenberg S.V. Apostelken - F.C. 't Kloksken (14 uur) G. De Leeuw V.C. Haltvrienden - F.C. Beukenhof - R. Boterberq F.C. Jong Timarcha - F.C. Parking - J. De Baardemaeker S.K. Kruis - F.C. Scheepvaart - J. Bastiaens F.C. Scotching-CI - F.C. Ladaboys - R. Coomen R.C. Rode Duivels - F.C. Cobilas - De Ridder GROOT-AALSTERSE LIEFHEBBERS VOETBAL BOND - M.T.S.A. WISSELBEKER «10 JAAR M.T.S.A.» Wedstrijden zondag 16.09.1979 10 uur F.C. De Zwaan - V.K. Adelaars V.K. Molenstraat - V.K. Inno S.K. Cosmos - VK Star Boys F.C. Timarcha - F.C. Real Famial S.K. Sint Job - F.C. Nieuwe wijk F.C. Amapola - F.C. Morta F.C. Sunset - F.C. Jaca I Rangschikking 1. F.C. Nieuwe Wijk Hofstade 2. V.K. Molenstraat Aalst 3. F.C. Morta 4. F.C. Jaca I Aalst 5. F.C. Sunset Aalst 6. V.K. Star Boys 7. V.K Adelaars Aalst 8 F.C. Real Famial Aalst 9. F.C. De Zwaan Aalst 10. F.C. Amapola Aalst 11. V.K. Inno Aalst 12. S.K. Cosmos Aalst 13 S.K. Sint Job Aalst 14. F.C Timarcha Aalst Wedstrijden zondag 23.09.1979 10 uur V.K. Molenstraat - V.K. Adelaars - J. Borms V.K. Inno - F.C. Timarcha - V.D. Velde Antoine (9,30 uur) V.K. Star Boys - F.C. De Zwaan F.C. Real Famial - S.K. Sint Job F.C. Nieuwe Wijk - F.C. Amapola - A. Cercia F.C. Morta - F.C. Jaca I - G De Leeuw S.K. Cosmos - F.C. Sunset - R. Van Schuy lenberg (11 uur) puntje afsnoepen. En dit is baldag. S.K. Cosmos dat misschien wel de verras- insgelijks nog met de nul op sing van de tweede voet- de punten en op de doel- puntentabel prijkt werd met minieme cijfers op eigen bodem door V.K. Star Boys geklopt. Voor V.K. Star Boys meteen de eerste overwinning. F.C. Real Fa milial mocht ook een eerste maal vlaggen. Het positief resultaat werd dan nog bui tenhuis ingeschreven. Het bleef baas over F.C. Timar- 5-1 5-2 1-1 1-3 0-2 1-1 3-1 22005 14 2200724 2200624 2200844 2 10 16 3 3 2 1 1 0 632 2 110742 2 1 1,0 2 5 2 2 0 1112 1 2 0 112 4 1 2 0 1116 1 2020260 2 0 2 0 2 7 0 2020390 2 2 0 0 2 2 0 0 2 2 0 0 2 2 0 0 2002 2 118 2 110 100 1 2 0 11 2 0 11 2 0 11 10 16 2 0 2 0 2 0 2 0 14-0 2-0 0-2 1-5 0-4 0-1 2-2 8 04 17 1 4 1 4 1 4 32 6 2 7 2 2 1 2 1 5 1 1 15 1 0 4 0 1 40 8 50 1-2 7-0 0-1 0-2 0-1 1-1 1-1 2 2 0 0 5 14 2 10 17 03 2 10 15 13 2 10 10 13 2 10 13 13 2 10 12 13 2 10 13 2 3 2 10 1203 2 0 1112 1 2 0 1113 1 2 0 1 TO 7 1 2020030 2 0 2 0 0 5 0 2 0 2 0 16 0 F. De Sutter K. Dalschaert cha dat naar de laatste plaats van de ranglijst is weggezakt. Wat zeker niet in de lijn van de verwachtin gen lag. Verontrustend voor Timarcha is dat het uit twee wedstrijden slechts een doelpunt puurde en er liefst een half dozijn moest toe staan. F.C. Amapola scoorde zijn 1ste doelpunt. En dat was meteen goed voor de halve inzet. In de reeks I van de zater dagkompetitie houdt F.C. Melckenbeek, dank zij het beste doelpunten gemid delde, de koord. F.C. Mel ckenbeek won bij V.K. Royal Sportief. En was met F.C. Jaca II, dat insgelijks op het voorplan strijdt, de enige ploeg die een moeilijke uit wedstrijd tot een overwin ning omhoog. F.C. Simca Boys hield de zegevlag aan de mast. Het klopte F.C. Zonneboys F.C. Endoka to- talizeert insgelijks het mak simum van de punten. Het klopte F.C. Leeuwerik met ruime cijfers. En bevestigde insgelijks zijn goede start. Niet verwacht was dat F.C. Nieuwe Wijk II na twee speeldagen nog puntenloos zou blijven. Het kreeg nu op eigen veld het deksel op de neus van F.C. Jaca. In de Reeks II verpletterde V.C. Haltvrienden, S.V. Apostel ken. Deze eenrichtings- wedstrijd werd met liefst veertien treffers overgoten. Ook F.C. 't Kloksken toonde dat zijn eerste kompetitie zege geen eendagsvlieg was. Het won nu zijn uit wedstrijd bij F.C. Exelsior. Zij het dan ook met het kleinste verschil. F.C. Rode Duivels Ddl bleef insgelijks aan de winnende hand. En liet totnogtoe een indruk wekkend doelpunten ge middelde noteren, bn aat is ook zo voor F.C. Haltvrii an den Ddl van wie de aanvg Iers insgelijks kruit in ^l schoenen hebben. Slee pp een verdediging werd i ,ve geklopt namelijk deze v( i F.C. 't Kloksken die dus iec stevige pijlers rust. S ms Kruis maakte bij F.C. P king geen bakzeil, zodatl !rd insgelijks in de piek van jtv klassering blijft. Slechts ploeg geraakte nog geen doelpunt: F.C. De Kfe c zer. Ze kreeg dan ook rode lantaarn op de schit F ders. Een weinig bej rw renswaardig kleinood. J.V S.A.F.-Somati dat de twee meest vooraanstaanden van de ranglijst tegenover mekaar bracht, heeft beslist de verwach tingen ingelost. Want de splinternieuwe eerste klasser So- mati was zeker geen «underdog Over de ganse wedstrijd- duur speelde het immers flink mee. En het klampte zo fel aan dat de leider geen ogenblik gerust was in een positief rezul- taat. Het ervaringrijke S.A.F. won tenslotte maar de verliezer stapte zeker niet zonder ver diensten uit het veld. Somati eiste zelfs de leiding op. Het nam inderdaad een even snelle als verrassende start, die S.A.F. toch wel even van zijn melk bracht. En die ook het openingspunt tot gevolg had. In de vijfde minuut reeds keek de lijstaanvoerder tegen een doelpunt achterstand aan. Beeckmans was er de maker van. S.A. F. schoot er echter zijn zelfvertrouwen niet volle dig bij in. Het nam kordaat de teugels in handen. Met het ge volg dat het amper twaalf mi nuten nadat het eerste doelpunt was gevallen op zijn beurt naar de leiding klom. En voor goed. Van der Poorten velde het vonnis over Somati. Toch was men na de rust toch niet zo zegezeker bij S.A.F. Want Somati bleef zijn deel van de aanvallen opeisen cn dwong de stoere verdediging tot voortdu rende waakzaamheid. Het zaaide immers meermaals ge vaar. En dat was ook het geval voor het doel van Somati. En vandaar de onzekerhid omtrent de eindcijfers tot het laatste fluitsignaal bleef. Callebaut(a) met slechts tien in de wedstrijd met Post Erembodegem ver trokken, bengelde op het randje van de derde opeenvol gende nederlaag. Want een goed én efficient spelend Post had langs De Wolf de score geopend. En dit doelpunt had de bezoekers zoveel zelfver trouwen geschonken dat ze ook na de rust aan het bewind bleven. Callebaut kon toen echter op een volledige ploeg rekenen. Nadat Arijs de voor sprong van Post had verdub beld, wat zeker geen aanflui ting van de logika was, kreeg Callebaut dan toch meer greep op de wedstrijd. Een drietal minuten voor tijd kon Van Haut een strakke voorzet van Schollaert met sukses verlen gen. En in de slotseconden hield dezelfde speler Post van de overwinning. Post dat een goede indruk naliet. Normale overwinning van Honda in de wedstrijd met Bouw, Dat zich echter flink teweerstelde. Inde tweede klasse faalde Bank B.L. Het kwam niet verder dan tot een gelijkspel met Calle baut! b). Waarbij de dubbele nul op de lei bleef. Bank B.L. net als Callebaut kreeg slechts tien spelers op het appel. Maar het verwekte zeker een half dozijn doelkansen maar verbrodde deze. Daartegen stond F F. R. bij Colpac aan de schietbarak. Het was nochtans Coplac dat de score opende. Doch aan de basis ervan lag een misser in de F.F.R. verde diging. F.F.R. ging dadelijk opzoek naar de gelijkmaker. En nog voor de rust werd het streven van de «garentwijn- ders» beloond. Het moest meer aan verdedigen dan aan aanvallen denken. En met ge volgen vandien. Kieken (2), Paelinck en Kennis bezorgden de gasten een voor hun tweede speelhelft verdiende overwin ning. J.V.H. KORPORATIEF VERBOND GEWEST AALST DE UITSLAGEN Honda - Bouw Callebaut(a) - Post Eremb. S.A.F. - Somati Tweede klasse Coplac - F.F.R. 2-0 2-2 2-I I-5 Bank B.L. - Callcbaut(b) 0-0 Intercom - Resocub .N. MED De stand: eerste klasse: l S.A.F. 5 p. Honda4 p. 3.Post Eremb. 3p. 4. Somati 2p. 5. V.V.T.T.A. Ip. 6. Calle- baut(a) lp. 7. V.V.V. Bouw 0 p. Tweede klasse: IAmylum 4p. 2. Bank B.L. 3. F.F.R. 3 p. 4. Callebaut (b) I p. 5. Coplac 0 p. 6. Intercom 0 p. 7. Tesocub 0 p. Post Eremb. - Honda Tweede klasse Amylum - Bank B.L. (14.30 uur) Resocub - Coplac F.F.R. - Intercom F.C. SAF aan de leiding in reeks A. (Eddy) F.C. Somati eervolle nederlaag tegen SAF. (Eddy) De Aalsterse meisjes hadden na de wedstrijd te Oos tende zeker geen reden om gelukkig te zijn. Niet omdat ze de eerste nederlaag opliepen maar inzonderheid, omdat men deze eerder gemakkelijk had kunnen ver mijden. Indien men maar meer attent was geweest bij het vrij onschuldige balletje die in de 50e minuut uit de Oostendse rangen werd afgevuurd. legenheid «au grand com plet» want Kamillekes heeft zich toch wel een zekere re putatie opgebouwd, kreeg na de rust meer armslag. Op het enorme terrein had den de Aalsterse meisjes zich in de eerste periode vergallopeerd. En kregen de weerslag van de inspan ningen. Het fisiek sterke Oostende kwam nu in de meerderheid, maar had dan toch de hulp van de Aals terse verdediging nodig om te winnen. Kamillekes had dus alleen reden om enigs zins tevreden te zijn over de eerste speelhelft Toen draaide het inderdaad goed rond, maar toch kwam dit overwicht niet konkreet op het scorebord. Men had toen nochtans de kustploeg op afstand kunnen spelen. Nu zondag speelt Kamille kes in eigen huis. Het zal Men verkeerde in de waan dat het ongevaarlijk was en vertikte het, het dwarrelde echter tegen het net, zonder dat iemand van de Aalsterse defensie er ook maar een voet had naar uit gestoken. Voorzitter Kamiel Sergant noemde het een dom doelpunt. Maar dit had zware gevolgen voor zijn ploeg, die meteen uit de piek van de klassering werd verbannen. Doch niet alleen deze monumentale flater lag aan de basis van dit eer ste negatieve resultaat. In de eerste speelhelft toen Aalst het gebeuren beheer ste, vooral dank zij een uit stekende bezetting van het middenveld, werden meer dere doelrijpe kansen ge kraakt. Toen had Aalst de partij in zijn voordeel kun nen orienteren maar het liep mis. Oostende voor de ge- zijn tegenstander die Ron noemt wel de rekening vo< leggen. Tenslotte was erh geslaagde wederoptred van Hilde Sergant wat versterking van de defe sieve sektor betekend Ondanks het feit dat het v rige zondag niet klikte ve wacht men toch de trouu supporters zondag om uur aan het Beukenhi Kamillekes speelde in v< gende opstelling: Mag< Bambust, Muriel Macke zie. Ghisele Ghesquiéi Christine Van Hende, Hik Sergant, Greta Van Ha wermeiren, Lea Lowie Sergant, Conny Adam, R nee Delannoit. Veerle Windt J VI

De Voorpost | 1979 | | pagina 18