grooMede lede kort Mededelingen Orde Leedse Hovaardige Boer TALENTVOLLE JONGE KUNSTENAAR TE LEDE GROOT V.U.-LEDENFEEST TE IMPE Filipijnse kunst te Lede 14 - 28-9-19~9 - De Voorpost Zoals ondertussen reeds gebruikelijk geworden is, organiseerde de CSC De Rank Lede ook dit jaar een kunsttentoonstelling ter gelegenheid van Lede-ker- mis. Vorig jaar was het grote sukses een stimulans om in die zin verder te werken. Dit keer werd Paul Colpaert uit Serskamp aangezocht om zijn schilderwerken tentoon te stellen. Vorige zaterdag werd het werk voorgesteld door inleider Luk Oosterlinck, die de aanwezigen niet verveelde met een lange toespraak, maar die het kort en kernachtig uitlegde. Voor de gewone burger is het kamavalgebeuren 1980 nog ver af! Maar voor de Inrichters, de deelnemende groepen en andere organisatoren is het feestelijk gebeuren nu reeds een kopzorg. Daarom stuurt de Orde van de Leedse Hovaardige Boer (een overkoepelend orgaan) reeds enkele berichten de wereld in. Voor nieuwe karnaval- g roepen De nieuwe karnavalgroe- pen worden dringend en met veel aandrang ver zocht zich kenbaar te maken bij de Orde. Wat men verwacht zijn de namen en adressen van de bestuursleden en het lokaal. Alle inlichtingen kan men verkrijgen bij of doorgeven naar Mare Corthals, Hoogstraat 33 te Lede (70.11.79). Men sen of groepen die plan nen hebben om een nieuwe groep op te rich tten kunnen uiteraard ook rekenen op de hulp en de steun van de Orde. Ze mogen gerust kontakt opnemen, want «samen kunnen we meer» zegt de voorzitter. Voor de bestaande groe- Ouders die de muzikale vermogens van hun kinderen tot ontwikkeling wensen te brengen, kunnen steeds terecht in de Gemeentelijke muziekschool te Lede. De leerlingen krij gen veel mogelijkheden: leren musiceren (vokaal of in strumentaal), leren luisteren naar de muziekkultuur in het algemeen, aanvangen met een muziekstudie. Na met welslagen het eerste jaar notenleer te hebben ge volgd. mag onmiddellijk met het aanleren voor het bespe len der instrumenten worden begonnen. De gemeentelijke muziekschool biedt volgende mogelijkheden: notenleer, piano, viool, gitaar, trompet, klarinet, cello of solozang. Buiten deze muzieklessen is er tevens de gelegenheid om aan diktie of voordrachtkunst te doen, wat van uiterst groot belang kan zijn in de huidige maatschappij. Het onderwijs is volledig kosteloos. Inschrijving en herinschrijving voor het schooljaar 1979-1980 kunnen gebeuren bij waarnemend direkteur Heiremans op elke woensdag en zaterdag vanaf 13.30 u. en op andere weekdagen vanaf 17 uur. Er wordt op gewezen dat er ook leergangen voor volwassenen zijn. Schilder Marcel Beekman had geen geluk, of toch wel? Te Wanzele werd tijdens de voorbije kermis tentoonge steld. Het sukses was groot De daji van het «afbreken», laadde de kunstenaar zijn resterende werken in in zijn auto, die nabij het ex-gemeentehuis geparkeerd was. Om het welslagen te vieren en om de dorst te lessen, ging de kunstschilder met schepen Minnebo tot op het dorp. Bij de terugkeer was de verrassing volledig. Dieven hadden zich toegang verschaft tot de wagen van Beekman en er zes schilderijen uit ontvreemd, vier kleine en twee grote. Van de gestolen werken waren er drie verkocht zodat dit ook een bijkomend mizerie-punt werd. Waarschijnlijk hebben de dieven het kleine zijruitje opengeduwd om zo probleemloos de deuren te kunnen openen. Klacht werd neergelegd en een onderzoek is aan de gang. Nog een detail samen met de kostbare schilde rijen, verdween ook het verbandkistje uit de wagen. Was één der dieven misschien gekwetst? Vorige donderdag werd door de schepen Hendrickx, in aanwezigheid van Achiel Roelandt, Marcel Jansens en de leden van de marktkommissie, heel hard gewerkt. Die dag werden de winnende loten van de markttombola getrokken. Deze verrichting gebeurde op een strikt eerlijke wijze: in een ondoorzichtige doos werden genummerde pingpong balletjes gemengd. Door een opening waar alleen een hand (en geen oog) doorkon, werden de balletjes uitgenomen en zo werden de getallen gevormd. Om de meer dan negen honderd prijzen te trekken, hadden de zwetende lieden niet minder dan vijf en een half uur nodig. Zou men ze om halféén 's nachts dan geen pintje gunnen. De volledige lijst van de winnaars afdrukken is een onmogelijke zaak. Daarom geven we hier slechts de eerste vijf gelukkigen. De hoofdprijs, een diepvriezer van meer dan 11.000 frank gaat naar het lot nummer 182.920 (rezervenummer 235.603). De radio-cassette werd gewonnen door het nummer 180.991 (rezerve: 233.029). De pentekeningen, geschon ken door het gemeentebestuur werden gewonnen door de nummers 194.930 en 248.065 (respektievelijke rezervert- ummers 213.075 en 151.705). Tenslotte gaat de boeren- hesp, geschonken door Ghislain De Deyn naar het nummer 159.433 (rezervenummer 156.278). De overige negenhonderd-en prijzen bestaan uit waarde bons die bij de marktkramers zelf moeten afgehaald wor den. De volledige uitslag zal verschijnen in het plaatselijk reklaamblad en is te verkrijgen bij alle marktkramers en bij de leden van de marktkommissie. Vanaf volgende dinsdag zal de uitslag eveneens op de markt uitgehangen worden. De Volksunie-info informeert belangstellenden. Wie als land- of tuinbouwer of hopteler dreigt zonder gasolie (rode) te vallen, als brandstof voor de trekker, kan zich wenden tot de direktie «Landbouwtechnieken» van het Ministerie van Landbouw. Telefoon 02- 513.85.15. De boomkwekers kunnen met al hun vragen terecht bij Rijkstuinbouwingenieur M. Vanderheyden, Peter Be- noitstraat 17 te 2000 Antwerpen (tel. 031-38.58.72), die daartoe door de heer minister werd aangesteld. Wie het wenst kan nog steeds lid worden van de Familie kring Similés, verbonden aan het psychiatrisch ziekenhuis De Zoete Nood Gods. Similes wil ontmoetingskansen scheppen voor families van patiënten onderling, gesprek ken tussen het ziekenhuis en de families vergemakkelijken, de families beter integreren in de wereld van de psychiatrie, bijdragen tot een werkelijke reïntegratie van de psychische patiënt, de beste behandelingen steunen en stimuleren, vooroordelen en foutieve opvatting in de maatschappij wegwerken en optreden in het belang van de zieken en hun families. Wie wenst lid te worden kan dit doen door een storting op bankrekening 393-0166328-62 ten name van Similes-Lede. Inlichtingen zijn te verkrijgen in het zieken huis zelf of telefonisch op het nummer 70.17.11. Vorige week publiceerden wij het verhaal van de heer Keymeulen, die te lijden had onder een «lawaai-hinder». Ledenaars die hierover het een en ander kwijt willen, kunnen een briefje sturen naar De Voorpost, Pontstraat 64 te 9300 Aalst of rechtstreeks naar de behandelende reporter R. Devijver, Spoorweglaan 89 te 9470 Dender leeuw. Alle reakties zijn welkom, zeker van andere men sen die hinder ondervinden van enig milieu-storend ge luid. pen: De groepen van Groot- Lede worden dringend verzocht voor maandag 8 oktober 1979 de datum, de plaats enz. van hun bal, T.D. of feest bekend te maken bij de voorzitter van de Orde (adres hier boven). Deze aktiviteiten zullen gratis vermeld worden op de officiële karnavalkalender die door de Orde op 11 november wordt uitgege ven. Ter informatie: Enkele belangrijke kar- navaldata: 11 november, 11 uur: opening karnavalseizoen in het Kultureel Centrum 15 december: Derde nacht van den Boer in zaal de Volkskring 19 januari 80: Zesde Miss-Bette-Verkiezing 9 februari 80: Prins Karnavalverkiezing in de Volkskring 16 februari 80: karnaval- feest in de villa Letha 23 februari: vijfde kin- derkarnaval in de Marico- len 23 februari: karamellen- worp op het Leedse Dorp 24 februari28ste karna- valstoet te Lede 25 februarivierde boe ren maandag. Dringende oproep tot alle Groot-Ledenaars De Orde richt een drin gende oproep tot alle inwoners van Groot-Le- de. Zoals vorig jaar zul ten ook weer dit jaar ver schillende karnavalgroe- pen zonder werkruimte zitten. Als men de karna val te Lede niet wil kelderen is het absoluut noodzakelijk dat de groe pen over een werkruimte beschikken. Mensen die over een leegstaande o- verdekte ruimte beschik ken, waarin een karna- valwagen kan worden gebouwd, worden met aandrang gevraagd kon- takt op te nemen met de voorzitter van de Orde, Mare Corthals, Hoog straat 33 Lede (70.11.79). De ruimte zal door de Orde worden gehuurd en zal dan onder de verant woordelijkheid van de Orde aan de groepen in bruikleen worden afge staan. Dezelfde Orde staat er borg voor dat de gebruikte ruimten in een perfekt ordelijke staat zal achtergelaten worden. Laat de groepen niet in de kou staan! Wie heeft er reeds in openlucht geschilderd terwijl het tien graden vroor? Zij zorgen toch voor het plezier van iedereen! Help daarom niet alleen uw groepen, maar help ook Lede-karnaval... De toespraak: De inleider wees er op dat de jonge kunstenaar Paul Colpaert, na een jaar tentoonstellingen, niet bij de pakken was blijven zitten. Met veel ijver en entoesiasme greep hij naar palet en borstel. Het resultaat werd tentoongesteld te Lede onder het motto «Vlaamse landschappen en hoeven». De heer Oosterlinck meende dat iedere tentoonstelling voor een kunstenaar een nieuw begin betekent en tevens een afsluiting van alle voorgaande. De kunstenaar ziet zijn werk terug in een tentoonstel lingsruimte, openge steld voor iedereen, met de gevolgen van dien! Paul wenst deze gevol gen te ondergaan, met een ernstig publiek. Wat onmiddellijk opvalt is de zorg waarmee de werken werden gepenseeld. Het spel tussen licht en schaduw, het fascine rende wolkenspel en de strenge winters... Deze werken getuigen van de grote eerbied die de schilder aanvoelt voor het leven in de stille natuur. Hij is er door geboeid en heeft ge tracht dit plastisch te verwoorden. Zijn enige betrachting was ons al len deelachtig te maken aan de schoonheid en het poëtische van de Vlaamse streken. Iets wat hijzelf aanvoelt en met pallet en penseel zo mooi op doek weer geeft. Zoals Guido Ge- zelle ooit schreef: «De Vlaamse taal is wonder zoet», zo schildert Col paert het wonderzoete Vlaamse landschap. Paul slaagt er zeker in de natuur weer te geven, maar zonder te kopiëren! Hij verbergt zich in het poëtische en dat is zeker een grote verdienste. Volgens de inleider, mocht deze kunst met een grote K genoemd worden. Hierna werd de tentoon stelling plechtig geo pend door de voorzitter van het organiserend CSC, de heer Edwin Brantegem. Met de tradi tionele schuimwijn in de hand werd een eerste rondgang gemaakt. Het werk: Bij het betreden van de tentoonstellingszaal, kon men dadelijk een onderscheid maken tus sen donkere en lichter getinte werken. De schil der zelf gaf ons hier een uitleg voor. De donkere, overwegend blauwe wer ken dateren uit zijn begin periode, zowat een drie tal jaren geleden. Nu is Paul Colpaert geëvo lueerd: hij wil alles nauwkeuriger, natuurlij ker weergeven. In de laatste schilderijen zit inderdaad meer «reali teit» zonder echter foto grafisch juist te zijn, kan men spreken van een autentieke weergave van de natuur. De hoofdbe doeling hiervan is de landschappen en de win ters heel gezellig te maken zodat ze een sierraad zijn in de woon kamer. Paul werkt uitsluitend met het pallet. Om de tronken te schilderen, zet hij zijn meskant recht. De fijnere delen, zoals heel dunnen twij gen, brengt hij achteraf aan met het penseel. Opvallend zijn de zeer kleine werkjes, die minu tieus uitgewerkt zijn'. Van de 41 tentoongestel de schilderijen, waren er niet minder dan tien maar 9 bij 13 centimeter groot. Eén groot doek van 40 bij 100 genoot de aandacht van elke bezoe ker. Het landschap leek ook zo écht... Ook de winter, een doek van 40 bij 100, werd aanhou dend bewonderd. Alle werken waren ingelijst in een gelijkaardige kader. Hiermee heeft de schil der geen enkele bedoe ling. Terecht zegde hij «Ik vind die kaders mooi, ze onderstrepen het werk, waarom zou ik dan andere gebruiken?» Maar de kaders van de post kaartformaat-werkjes heeft dezelfde oppervlak te als het schilderijtje zelf. Stillevens of figuren liggen Paul Colpaert niet. Hij blijft daarom bij zijn Vlaamse hoeven en landschappen, waarin sommige bezoekers wel een repetitie zien. En inderdaad: elk schilderij toont een min of meer gelijkaardig huisje met een boom of een hooi mijt. De schilder zegt hierover: «In al mijn schilderijen vindt men nooit tweemaal hetzelfde huisje, noch hetzelfde algemeen zicht. Het uit werken van «het huisje met de boom» is voor mij een zoeken naar een eigen stijl. Misschien zal ik later wel overgaan naar de schilderwijze van mijn vader. Dan zullen er figuren (boeren, koeien,) bijkomen. Maar voorlo pig wens ik dat nog niet.» De schilder: Vader Prosper Colpaert is een kunstschilder, die reeds een zekere naam verwierf. Hij doet reeds jaren aan palletschilde ren. Zijn voornaamste onderwerp is het boeren leven. Stel daarbij dat zoon Paul reeds van jongsaf een voorliefde voor tekenen en schilde ren had en elkeen zal begrijpen hoe hij be deesd een eerste poging deed om ook een doek te schilderen. Paul volgde geen akademie, maar had thuis een privé-le- raar aan zijn vader. Van hem kwamen de richtlij nen om de pallettechniek onder de knie te krijgen. Paul werd dus een leer ling van den huize. Het resultaat is niet mis, gezien het slechts een hobby is. Voor de kost heeft de nu 28-jarige schilder een zelfstandig chocoladefabriekje in het Wetterse, waar hij zich specialiseerde in het maöen van figuren voor Pasen en Sint-Maar ten. Na drie jaar schilderen, is Paul Colpaert pas dit jaar gestart met tentoon stellingen. De eerste in de reeks van vijf (en we zijn nog maar septem ber!) ging door in galerij Pallet te Dendermonde. Al vlug nam hij deel aan een groepstentoonstel ling in Ladeuze te Etik- hoven. Nu bleek hij reeds zekerder van zijn zaak en organisatoren van feestelijkheden vroe gen hem mee te doen. Zo stelde hij nog tentoon te Erembodegem ter gele genheid van het 150-jarig bestaan van de muziek- akademie, en rond 15 augustus in de meisjes school te Hofstade. Met Lede-kermis was hij dan de gast van CSC De Rank in het Leedse Kulturele Centrum. er Sukses: Het werd voor de jongiL kunstenaar een sukses i« tentoonstelling. De vooiie zitter Edwin Brantegei verklaarde onomwon" den: «Er is meer vol dan vorig jaar. Is (4 Ledenaar nu gesensibililri seerd voor de kunst c zijn uw werken betei Het blijft een open vraa; Opmerkelijk was wel h( bezoek van Marcel Beekl man. Hij wenste Pai veel sukses met zij goed werk en gaf tei( loops nog enkele aanwl zingen... We wisten reeds wat h nadien zou zeggen«Ee nd schilder leert steedjüsc bij!» Ter inlichting van be langstellendenPaucvt Colpaert woont in dkx Bosstraat 1A te Serfpc kamp. RD De zaal «Godefroit» te Impe liep vorige zaterdag bomvol. Om 20 uur begon daar het VU-ledenfeest, waarvan onze schepen Jules Hendrickx de bezieler en zijn broer Ghislain de grote werkkracht is. Zoals elk jaar werd er weer een gezellige avond in Groot-Lede voorzien. De VU-leden, maar evengoed hun vrienden en de simpatisanten van de partij, konden er «bijna» gratis gezellig komen avondma len. Wij proefden mee: de soep, gevolgd door Impense stoverij met frietjes waren uiterst fijn bereid. De bediening bleef, ondanks het groot aantal deelnemers, vlot verlopen. Met andere woordende organisatie van de avond was tot in de puntjes verzorgd. Schepen Hendrickx wees erop dat de partij een nieuwe start kreeg met een nieuwe voorzitter, Vic Anciaux. Hij vroeg de medewerking van alle aanwezige leden, vrien den en simpatisanten, zodat de VU-partij nog verder zou groeien en nog meer ten dienste zou kunnen staan van de personen die er een beroep op doen. Hij dankte de aanwezi gen voor de talrijke op komst, wat hij naar zijn zeggen niet verwacht had. Hierna werd de grote tombola aangekon digd. De eerste prijs was een pracht van een Leeds Mariabeeld, speciaal ge beiteld in een massieve eikenhouten blok. Van de tweede tot de zesde prijs werd een serieuze boeren hesp (al is ze van 't varken) ter beschikking gesteld. Er waren reeds honderden loten in voor verkoop aan de man ge bracht, maar in de zaal zelf werden er zeker nog honderden bij verkocht. Verder werd er nog een oproep gedaan om deel te nemen aan de beto ging te Komen (zie streeknieuws) en werd een optreden van het Ketjen aangekondigd. Rond tien uur beklom deze puik-verklede klein kunstenaar het inder haast nog opgetimmerd podium. De schepen wees er nog op dat «'t Ketjen» de partij goedge zind was en is. Hij heeft zich zelfs op de VU-lijst geplaatst om de leden ervan te steunen. De kunstenaar, want zo mogen wij hem noemen, begon zijn optreden met een vermoeden, dat het in de VU Impe niet goed meer gaat. Maar deze bedenking werd tegen gesproken door de grote opkomst van Jullekens vrienden. Hij voegde er nog een kwinkslag aan toe door te zeggen dat Hendrickx de enige vogel van de VU is, die in Lede klaar ziet in het donker! Maar, en nu kwam de oproep, wie ge ook moogt zijn, Vlaanderen krijgt ge niet klein! Zo kregen de aanwezigen heel wat waarheden op politiek gebied te horen, maar werd tenslotte toch overgegaan naar het vlak van de «lach». Zo werd vertrokken met een mop je over een hond, die een schoonmoeder had doodgebeten. Onmiddel lijk daarna volgde echter de grote waarheid: «is het bistje vuil van buiten, veel mensen zijn het aan hun binnenkant...» Zo werd er gelachen en genoten tot het einde toe. Herman Daelman (het Brussels Ketje) be sloot met een citaat van zijn overleden vriend, Renaat Gracin. Deze laatste werd geboren in 1900 en overleed 64 jaar later. Een gevleugeld woord kon er nog aan af Renaat zei vaak tegen 't Ketje: «Ik zie U graag, |rd ild Cf M want gij zingt zoals gjrdi gebekt zijt!» Tot slot v; dit optreden, zei (fln kleinkunstenaar, dan krijgde ne kus en v; u' 't Ketje nen dikke kus! Hij werd door het aanw zige publiek dan ook c r zeer uitbundige wij:, uitgeleide gedaan meer omdat schepiT Hendrickx verklaarde c - deze opvolger van Grac uit vriendschap voor i partij gratis opgetredi was voor U en voor mij. Het laatste gedeelte v de avond bleek voor toeschouwers het mii interessante: op het pr e(^ gramma stond een di montage over het oi streden kasteel van M sen. Terwijl Roger Qui TC tijn zijn diaprojekt ïrd klaarzette, gaf Toon Mijo tens reeds een overziclrd van de geschiedenis oo een korte beschrijving die geduldig maar onvdm; schillig gevolgd werden, door het publiek. De aafcr dacht flakkerde even bij het projekteren van dia's maar hier en da begon men reeds di kreet achter een hand gapen. Tot slot van avond werd nog e gezellig plaatje opgezi|e maar gezien het late u E vertrokken de meestfe, dadelijk naar huis. heer Ghislain Hendricfc). riep luidkeels de winna, de nummers van tombola af. Nummt die in het lokaal werd omhooggehangen en ons beloofd waren. 1 onze grote spijt hebb l wij ze dinsdag nog n ontvangen, zodat we U niet kunnen door( ven. Wie de prachti madonna won, is voorljDR pig nog niet geweten. De avond mocht wel geslaagd genoemd wizoi den, maar de meeslpii mensen hadden er grafkir een DJ bijgezien, om de sfeer in te brengeni om een vrolijk dansje kunnen wagen. Dat voor hen pas een lede|nj «feest»! Terwijl het Kultureel Centrum openstond voor schilderijen-liefhebbers, was de zaal Volkskring het dekor voor een kunstzinnige tentoonstelling van allerlei Filipijnse voorwerpen. Het geheel werd ingericht door de missiekring Lede. De opbrengst ging integraal naar de Leedse missionarissen, waarvan een foto naast de ingangsdeur was opgehangen. Reeds bij het binnenkomen kon de bezoeker kennis maken met alle voordelen van een Toyota. De binnenkoer van de Volkskring stond inderdaad vol met deze wagens, in al hun groottes en uitvoeringen. De zaal trok echter meer aandacht. Daar hadden de dames van de missie- naaikring honderden Fi lipijnse kunstwerkjes uitgestald. De diverse houten beeldjes trokken de aandacht. Er waren er in ebbenhout, maar anderen leken net plastic hoewel het een inlandse houtsoort betrof die zeer fijn kon afgewerkt wor den. Naast kleine soeve- niertjes, zoals geldbeu gels, asbakjes, schalen, bewonderden we nog enkele juwelenkistjes, volledig uit hout met gevoerde binnenzijde en een met parelmoer be legd deksel. Toch bleken de opgevulde schildpad den een grote aantrek kingskracht te hebben, vooral van de kinderen, die zelfs opmerkten dat het zeeschildpadden wa ren. De dieren waren uiterst verzorgd opgezet en werden verkocht te gen een matige prijs. Het hele podium en een reeks ervoor neergezette stoelen, werd in beslag genomen door een enig mooie reeks van bood schappentassen. Ze wa ren gevlochten uit riet of bamboe, maar wat opviel was de mooie natuur- kleurige versiering met inheemse bloemen, op genaaid met raffia. Terwijl we weer naar de uitgang wandelden, merkten we nog enkele bijna levensgrote stand beelden op: een vrouw met manden op de rug, mooi afgewerkte kunsti ge dingen, die echter een goede prijs nodig had den om van eigenaar te verwisselen. De trek pleister voor alle vrou wen bleek de laatste tafel te zijn. Daar werd een hele gamma ivoren beeldjes, figuurtjes en kunstig bewerkte tanden aangeboden. Tenslotte was er nog een 'soort monstertombola ingericht waar iedereen een prijsje kon winnen. Alleszins een geslaagde tentoonstelling, door de grote diversiteit van de voorwerpen in alle prijs klassen en tevens door de goede bedoeling die er achter steekt. Het groot aantal bezoekers kan voor de inrichters niets meer dan een belo ning betekenen, maar voor de missionarissen betekent dit iets heel anders... STREEKNIEUWS Groot-Lede ONTDEK DE STER-WEDSTRIJD De Belgische Unie voor vizueel gehandicapten van de Brail lige organizeert op vrijdag 19 oktober een grote ontdek ster-wedstrijd ten bate van de blinden. Deze wedstrijd gaat (1 in zaal Volkskring, Kasteeldreef te Lede en vangt aan om rg uur. Kaarten zijn te bekomen in de zaal, bij de heer voorzi a| Eric Smekens, Stationsweg 1 te Lede, of bij de sckretaris V K leysen Jan, Ressebekestraat 27 te Erembodegem. ht Kandidaturen kunnen gericht worden aan de sckretaris Verl !rc sen, maar dienen er genoteerd vóór 1 oktober. Aan deze w ;s strijd zijn tal van mooie prijzen verbonden. De hoofdprijs je staat uit natura-waren ter waarde van 7.000 frank. Wiel r gezellige avond wil hebben en tegelijkertijd de beste zangert wil helpen kiezen, komt naar De Volkskring op 19 oktolx )a DREEFKERMIS Zondag 30 september: Dreefkermis. In zaal Lelie, dreef te Lede wordt een optreden voorzien van de Belgis w Topgroep -Puzzle», met D.J. Frans Babbelaar. Aanvangoitl j|, uur. TENNISTORNOOI Op 30 september kunnen tennisliefhebbers terecht op de Cf reinen van Tennisklub Wanzele (Ommegangwcg) voor de f' ïo lewedstrijden enkel dames en enkel heren in het kader van Kampioenschap van Lede. NI Kas* "C otr

De Voorpost | 1979 | | pagina 14