liefhebben «porten 3 J c j SPORT M A R i EERSTE ZEGE NIEUWE AANLOOP VOOR CALLERAUT? Kamillekes -Ronse 6 DE REHABILUTATIE VAN KAMILLEKES F.C. MOERSTRAAT DRIE PUNTEN LOS S.P. APPELS WINT F.C. SIMCA BOYS MOET AFHAKEN KORPORATIEFVOETBAL DAMESVOETBAL B.V.B. SETOKVOETBAL U.S.A. VOETBAL I li 24 io - - ue wjorposi SCHOOLSTRAAT 54 KOOLSTRAAT 159 AALST (053-21.25.56) GROOTHANDEL SPORTARTIKELEN DE... GROOTSTE SPORTZAAK d ie Vier speeldagen heeft Callebaut (a) op zijn eerste zege moeten wachten. Het gebeurde dan toch vorige zater dag in de uitwedstrijd bij het vooral zwak in de aanval staand Bouw V.V. Want de thuisploeg kreg na de kampwisseling ruim de gelegenheid om niet alleen langszij maar ook over zijn gast te komen. Afwerken was ook nu echter niet het sterkste wapen van Bouw dat nog steeds geen puntje op zijn aktief heeft. Op de valreep van een gelijk- opgaande eerste speel- helft rondde Van Haut een aanval van de bezoekers af. Voordien had Callebaut de kans gemist om aan de lei ding te komen. De Bouw doelman was bij een straf schop bij de pinken. Hij koos de goede hoek. In de tweede periode ging Bouw dan op zoek naar het gelijk stellende doelpunt. Het kwam er een paar keer zeer dicht bij. maar men faalde telkens bij de laatste stoot. Het bleef dus bij deze kleine overwinning, die misschien voor Callebaut de nieuwe start kan betekenen. Onder lijnen we nog de goede lei ding van scheidsrechter Van Himschoot. Somati trakteerde V.V.T.T.A. op een koud stortbad. De thuis ploeg had nochtans enige meeval toen deze aan de leiding werd gezet door een own goal van Cassiman. Er was een sterke dreiging van V.V.T.T.A. en Cassiman stuurde de bal tegen eigen touwen. Deze stand zou tot in de 47e minuut blijven. En toen begon het recital Van Herreweghe. V.V.T.T.A. liep ook in de nederlaag omdat het na de rust zijn verdediging had vertim merd en deze meteen meermaals aan het zwal pen ging. In de 60e minuut zette Cassiman, die naar de aanval was overgeheveld zijn slippertje van voordien recht met het tweede be zoekend doelpunt. En Van Herreweghe zorgde voor nog meer afgetekende cij fers. Het is wel zo dat V.V.T.T.A. wel enigszins onder zijn normaal niveau gleed doch dit doet geen af breuk aan de verdiensten van een toch wel agressief en vlot voetballend Somati. In de tweede klasse boog Amylum ook de niet gemak kelijke partij tegen Bank B.L. tot een zege om. En de kansen op de eindzege van Amylum zijn dan ook enorm gestegen. Amylum moet momenteel nog alleen re kening houden met F.F.R. In de konfrontatie met Bank B.L. dat zeker ervaring in huis heeft, had Amylum aan een doelpunt genoeg om de volle pot te verwerven. Bij de rust was het echter nog lang geen uitgemaakte zaak wie zou winnen of schoon de thuisploeg dan toch wel iets gevaarlijker ten aanval blies. En pas in de 46e minuut werd over winst en verlies beslist door een doelpunt van Oscar Van de Walle. Coplac verwierf zijn 1° puntje. En dat gebeur de dan nog op verplaat sing bij Resocub. Bij de rust lagen de eindcijfers reeds vast. In het kwartier was Resocub naar de leiding geklommen langs Schelf hout. Doch amper vijf minu ten later was het al 1 -1 door een doelpunt van Heyman. Voor F.F.R. werd het on danks de winst met de kleinste verhouding toch wel een bewogen wedstrijd. Men stond niet alleen van meet af aan numeriek in de minderheid maar werd dan door blessures tot acht spe lers herleid. Van dan af ver liep de wedstrijd uiteraard op de veldstrook van de thuisploeg die echter kranig van zich afbeet. En een paar minuten voor tijd zou F.F.R. tegen de verwach ting in nog aan de volle winst komen. Het was een felle counter langs Van Gij- seghem die zelfs de ver uit zijn doel gekomen Inter comkeeper dribbelde en dan kalm en beheerst met een afstandschot besloot. Op het ogenblik dat eenie der aan een gelijkspel dacht. J.V.H. De uitslagen Eerste klasse Bouw - Callebaut (a) 0-1 V.V.T.T.A. - Somati 1-4 Post Eremb. - Honda (niet gespeeld) Tweede klasse Amylum - Bank B.L. 1-0 Resocub - Coplac 1-1 F.F.R. - Intercom 1-0 De stand: Eerste klasse S.A.F. 5 p. 2. Honda4 p*'1 Somati 4 p. 4Post Ereml p. 5. Callebaut (a) 3 p, s' V.V.T.T.A. 1p.7. V.V. r 0 p. Tweede klasse: 1Amy 6 p. 2. F.F.R. 5 p. 3. B PS B.L.3 p.4.Callebaut (b) te 5. Coplac 1 p. 6. Resoci p. 7. Intercom 0 p. Het was voor de hand liggend dat Sparta Ronse de rekening zou geprezenteerd krijgen voor de eerste averij die Kamillekes de week voordien te Brugge had opgelopen. Het moet dan ook nauwelijks onderstreept dat een fel gemotiveerde Aalsterse ploeg in het veld zou komen. En het stond ook paalvast dat deze ook zo spoedig mogelijk de zege wou vastleggen. De repliek van een van scheidsrechter bleek echter meet af aan behoudend spelend Sparta Ronse haalde niet veel uit. Want de secondewijzer had pas een volle toer gemaakt oof de niets gezien te hebben. Doch amper een paar minu ten later bij een nieuw handspel kon hij er niet meer naast kijken. En Greta De overwinning van Sp. Appels bij Heizijde is «de» gaert en Van Durme de zette nu V.K. Moorselbaan, verrassing van de speeldag, al kan het gelijkspel dat match opnieuw in het voor- op eigen veld dan nog, weg, Ocarina bij P.B. Zottegem bijeentrapte ook wel als deel van Zottegem. Maar en dit met duidelijke cijfers, dusdanig worden aanzien. Met deze zege vaagde Cornand die zijn hat trick V.K. Moorselbaan is er dus Sportvrienden de laatste nul uit de puntentabel. Dat voltooide zorgde uiteindelijk nog niet in geslaagd de nul lijstaanvoerder F.C. Moerstraat aan Sas een harde voor een onbeslist. Voor de uit de puntentabel te borste- dobber zou hebben lag in de lijn van de verwachtin- rust scoorden Vermassen len. En dat is ook het geval gen. De thuisploeg zorgde voor een stug en verbeten ver weer en bezweek tenslotte eervol en met klein verschil. F.C. Moerstraat ligt nu liefst drie punten los. Mede door het feit dat de wedstrijd Blauw Wit - O.C. Aalst werd gestopt bij de rust. De stand luidde toen 1 -1Het heet dat de scheidsrechter er na vijf enveertig minuten de brui aan gaf. Inpakte en weg was. Aldus luidt de eerste versie. F.C. Sport - Leeuwe rik werd door een resem treffers gekruid. Bij de rust liep de thuisploeg reeds op vier doelpunten boni. Mare en Luc Wauters namen drie doelpunten voor hun reke ning en De Jaeger scoorde nummer vier. De repliek kwam van Lanckman. In de tweede periode blies F.C. Sport enigszins stroom af. Luc en Mare Wauters kwa- bal stak al in de vijandelijke VanHauwermeirenboogde muit. Aan de basis van dit strafschop tot een doelpunt vroege openingspunt lag om. Amper een minuut later een voldragen aanval keek Renee Delannoit te- waarbij Greta Van Hau- gen geel aan. Maar deze wermeiren de laatste sanktie zou de opportune strakke voorzet lukte, die Renee toch niet beletten zegevierend met het hoofd Kamillekes op 3-0 winst te door Veerle De Windt werd zetten. Een aktie die inge- overgenomen. Meteen was leid was door Lea Lowie. Kamillekes op weg naar een Dan kwam de afstandstref- royale zege. Want na dit fer van Mia Sergant die de openingspunt zouden de bal net onder de dwarslig- Aalsterse meisjes nog ger mikte. En het werd lut- meerdere vloeiende akties tele minuten later 5-0. Toen op het terrein leggen. En in rolde Greta Van Hauwer- de 8e minuut moest een meiren de bezoekende ver- Ronse verdedigster naar de diging "op en Veerle De noodrem grijpen. De Windt plaatste het orgelpunt. In de tweede periode vol tooide men het half dozijn. Vlak na de rust kon de voor uitgeschoven Christine Van Hende bij een hoekschop de bal met het hoofd tegen de bezoekende touwen de- vieren. Ronse had tot dan toe meer aan verdedigen dan aan aanvallen moeten denken. Het geraakte nau welijks uit die omknelling los. Zodat Magda Bambust eigenlijk een rustige namid dag sleet. Het overwicht van de Aalsterse meisjes, die een kollektief prijzenswaar dige verrichting weggaven, kan men trouwens best door het aantal hoekschop pen illustreren. Ze kregen er liefst dertien te trappen, terwijl Ronse slechts twee maal aan de hoekschopvlag mocht. Kamillekes vormde een zeer gaaf geheel en heeft de vrij talrijke kijkers op een degelijke wedstrijd, daarbij met liefst zes doel punten overgoten, getrak teerd. Nu zondag speelt Kamillekes opnieuw op ei- Ba gen terrein en met Zu ge V.V. als tegenstander. Ie moet alweer op een oi V. winning uitdraaien. Het genovergestelde zou immers verbazen. De A rei terse meisjes mogen toch uiteraard niet blind ren op het 6-0 rezultaat vrijwel moeiteloos tot st pe kwam. De ploeg: Maj Bambust; Hilde Serg ChristineVan Hende-Ghif n Ghesquiére-Daisy Roy; Greta Hauwermeiren-Mia Sergant-Lea Lowie; V( De Windt-Refaf. Delannoit-Conny Ad Wissels: Mi Mackenzie-Nelly Lam sr en Monette Van Beven i De stand na vier weds den: 1. Oostende 8 pk, Club Brugge 8 p. 3 Mem i-F p. 4. Kamillekes 6 p 5. Haan 6 p.6.Zultse V.V. 7Eernegem 2 p. 8Ron Ie p. 9. F.C. Izegem2 p. 1( bi Brugge 1 p. 11Veldege b P- 1 J.lArt et vo In de zaterdagreeks I werd op de jongste voetbaldag het aantal klubs met het maksimum tot drie herleid namelijk F.C. Melckenbeek, F.C. Jaca II en F.C. Endoka-Hugh's. F.C. Simca Boys maakte immers zijn eerste slippertje en moest dan ook afhaken. Verstrek- lijk te spelen met F.C. Ex- Adelaars. En dat lag celsior dat meteen ook niet niet in de lijn van de meer puntenloos staat. Er wachtingen. Meteen zijn in deze reeks echter V.K. Molenstraat t< nog liefst zes klubs die de twee punten achterstan kende gevolgen zal het verlies van een puntje niet vreugde van een overwin- de leider aan V.K. Inno F.C. Bouw, nog geen puntje, maar doet toch ijverig voort (Eddy) paald moment was ze toch (2) en Fosselle (2) voor de met Polonia dat op eigen men nog wel eens aan het 0p achtervolgen aangewe- thuisploeg en Gallee en Van bodem een zware neder- kanon. Maar Corte liet een Zen. De gasten klommen Nuffel voor de gasten. In de laag moest slikken van V.K. onvervalste hat trick in- immers naar een 1-2 voor- tweede klasse liet lijstaan- Arendzonen. S.V. Apostel- schrijven. Dat het tot een zo sprong. Ze hielden deze voerder J Welle een puntje ken nam gemakkelijk af- opvallende 7-4 doelpunten- echter niet lang in stand, glippen waardoor S.V. stand van V.K. Post na de verhouding kwam was in- Want bij de rust had de thuis- Apostelken nu op slechts rust. Na vijfenveertig minu- zonderheid te wijten aan de ploeg de averij reeds her- een eenheid bengelt. F.C. ten kon nochtans niemand vrijgevigheid van de weder- steld en de leiding met 4-2. Plaza zorgde in de wedstrijd vermoeden dat het zo een zijdse verdedigingen. Doel- De match was nochtans niet met de leider voor een taaie vaart zou nemen De stand puntenfestival ook te Zotte- gespeeld. Want Ocarina afweer en vandaar dat deze luidde toen 2-1. Daarna was gem waar de wedstrijd met ZOrgde voor een come het niet te breed kreeg. V.K. de kaars bij V.K. Post echter Ocarina op wel abnormale back. Naar 4-4 zodat de Elegast blijft het voortreffe- opgebrand. En met alle ge- 6-6 cijfers uitdraaide. Bij de match opnieuw heel wat |jjk doen en beweegt zich volgen vandien. rust had de thuisploeg spankracht werd ingebla- insgelijks in de omgeving voordeel. Maar op een be- zen. Uiteindelijk joegen Bo- van de leider. V.K. Elegast j v H teweegbrengen voor deze ploeg. Temeer daar ze het op vreemde bodem-bij V.K. D'Hondt-liet glippen. Waardoor laatstgenoemde dan meteen aan zijn twee de gelijkspel toe was. Anderdeels is het aantal ploegen dat nog met nul punten prijkte op twee teruggevallen want F.C. Leeuwerik Lede, snoepte F.C. Camu Hof- stade de halve inzet af. De kopploegen, die op de zijn doelpunten. Met F.C. 't koop toe het veldvoordeel Kloksken was F.C. Lada- genoten, bogen hun respek- boys de enige ploeg die op tievelijke wedstrijd tot een verplaatsing de volle inzet overwinning om. F.C. Jaca meegraaide. F.C. De Keizer II deed het met V.K. Royal slaagde er in de nul uit de DE UITSLAGEN 1-2 1-2 7-4 6-6 Heizijde - Sp. Appels Snas - F.C. Moerstraat F.C. Sport - Leeuwerik P B Zottegem - Ocarina Blauw Wit - O.C. Aalst 1-1 (ges) Tweede klasse S.V. Apostelken - V.K. Post F.C. Moerstraat (b) - Gr. Wit Polonia - V.K. Arendzonen F.C. Plaza - J. Welle PZN. Aalst - Tripoli V.K. Moorselb - V.K. Elegast De stand: ligaklasse: 1F.C. Moerstraat8 p., 2. F.C. Sport 5 p 3. Blauw Wit 4 p., 4. Snas4 p., 5. O.C. Aalst 3 p., 6. P B.Zottegem3 p.7Ocarina3 p 8Leeuwerik2 p. 9. Heizijde 2 p 10 Sp Appels 2 p Tweede klasse: 1 J. Welle 7 p., 2. S.V Apostelken 6 13-1 2-2 2-12 1-1 2-4 0-4 p., 3 V.K Elegast 6 p., 4. Tripoli 6 p., 5. F.C. Moer straat (b) 5 p., 6. VK. Arendzonen 5 p., 7. V.K Post4 p.,8. F.C. Plaza4 p., 9. Groen Wit3 p., 10. PZN Aalst 2 p., 11. V.K. Moorselbaan 0 p., 12 Polonia 0 p. Het programma voor 29.9 Ligaklasse Sp. Appels - O.C. Aalst F.C. Moerstraat - Heizijde Leeuwerik - Snas Ocarina - F.C. Sport P.B. Zottegem - Blauw Wit Tweede klasse V.K. Post - V.K. Elegast Groen Wit - S.V. Apostelken V.K. Arendzonen - F.C. Moerstraat (b) J. Welle - Polonia Tripoli - F.C Plaza V.K. Moorselbaan - V.K. Post Sportief-nog-puntenloos zonder moeite. Uit de 6-0 eindcijfers kon men al direkt afleiden dat het een spel van kat en muis werd. .C. Endoka-Hugh's kreeg het zo breed met F.C. Nieuwe Wijk II. Het moest inderdaad op de tenen om aan een paar treffers te komen. Het taaie verweer van F.C. Nieuwe Wijk werd geloofd. F.C. Melckenbeek won zoals trouwens verwacht van F.C. Tinneboys. En het klasseverschil vind men ook in de uitslag terug. Er zijn na drie speeldagen nog vijf klubs zonder nederlaag. En het wil ons voorkomen dat deze ook de komende kom petitiedag het been zullen stijf houden. In de Reeks II viel V.C. Haltvrienden bij de leiders weg. Het kwam, in- eigen huis dan nog niet ver der dan tot een onbeslist met F.C. Beukenhof, dat zijn derde onbeslist mocht noteren.F.C. 't Kloksken laat niet af. Het drukte nu S.V. Apostelken op eigen veld weg en kan een vrij ba tig doelpuntengemiddelde voorleggen. 10-1 is inder daad niet niks. De aanval van F.C. Rode Duivels staat echter nog scherper. Deze scoorde reeds veertien maal. F.C. Rode Duivels liet F.C. Cobila's kansloos F.C Lada Boys liet «de» uitslag van de speeldag inschrij ven. Het scoorde bij F.C Scotsing-club een half do- rangtabel te vagen door ge- ning totnogtoe niet mochten op eigen terrein de boot »i smaken. In de zondagreeks de wedstrijd met F.C de kregen de kopploegen et marcha dat meteen niet te breed. Leider F.C eerste zege verwierf. W Nieuwe Wijk geraakte Star Boys maakte insg<1,4 slechts met de kleinste ver- voor eigen publiek bakz houding over F.C. Amapola, de wedstrijd met F C. dat voor een stevige afweer Zwaan dat om zijn e< zorgde. En bij F.C. Cosmos, de rode lantaarn kwam F.C. Sunset niet verder dat tot een magere 0-1 overwin ning. V.. Molenstraat liet zich op eigen veld een puntje ontfutselen van V.K. VI zege mocht juichen. P0 veldvoordeel speelde rige zondag immers P' dominerende rol. Wan thuisploegen haaf" slechts vier op twaalf. J. GROOT-AALSTERSE LIEFHEBBERS VOETBALBOND-M.T.S.A. Wisselbeker «10 jaar M.T.S.A.» V.K. Molenstraat Aalst - V.K. Adelaars Aalst V.K. Inno Aalst - F.C. Timarcha Aalst V.K. Star Boys - Aalst - F.C. De Zwaan F.C. Real Familial Aalst - S.K. Sit Josb Aalst F.C. Nieuwe wijk! Hofstade F.C. Anapola Aalst F.C. Morta Aalst - F.C. Jaca I Aalst S.K. Cosmos Aalst - F.C. Sunset Aalst E Uitgesteli 0- Rangschikking 1 F.C. Nieuwe wijk Hofstade 2. F.C. Sunset Aalst 3. V.K. Molenstraat Aalst 4. F.C. Real Familial Aalst 5. V.K. Adelaars Aalst 6. F.C. Morta 7. F.C. Jaca Aalst 8. V.K. Star Boys Aalst 9. F.C De Zwaan 10. F.C. Timarcha Aalst 11. F.C. Amapola Aalst 12. S.K. Sint Job 13. V.K. Inno 14. S.K. Cosmos Aalst Wedstrijden zondag 30.9.1979 F.C. Timarcha Aalst - V.K. Adelaars Aalst (11 uur) L.Van der Veken S.K. Sint Job - V.K. Inno Aalst. R. Boterberg F.C Sunset Aalst - V.K. Star Boys Aalst, J. Cannoot F.C. Anapola Aalst - F.C. Real Familial Aalst. V. Dherde F.C. Jaca Aalst - F.C Nieuwe wijk Aalst, R. Van Belle S.K. Cosmos Aalst - F.C. Norta Aalst (9 uur). J. Bastiaens V.K. Molenstraat Aalst - F.C. De Zwaan Aalst, R. Van de Meerssche. (D.K.) f >ed

De Voorpost | 1979 | | pagina 18