liefhebber* iporten zo«@ M00RSEL MAAKT HET NIEUWS EERSTE NEDERLAAG VAN S.A.F. - SOMATI LEIDER! V.K. ELEGAST BEVESTIGT SPORT KORPORATIEFVOETBAL SET0KV0ETBAL 18 - 5-10-1979 - De Voorpost V.K. Moorselbaan - V.K. Post Op de uitslagentabel priemt deze die Moorsel bij Kos- zen neerzette door. En men kan er uit afleiden dat Moorsel, dat totnogtoe slechts één slippertje maakte, goed op weg is om in deze kompetitie enige furore te maken en bovenop een ereplaats te verwerven. De overwinning van Moor sel bij Koszen, dat niet zon der ambities aan de kompe titie begon, wijst in die rich ting. Door deze nieuwe ne derlaag kan Koszen het reeds vergeten. Het heeft door dit negatieve rezultaat een zespuntenachterstand op de kopvliegers, en er zou al een half wonder moeten gebeuren wil het deze nog kunnen ophalen. Koszin klom nochtans naar de lei ding langs José Lanno Maar René Vinck bracht Moorsel langszij. Het werd echter door Fritz Wambacq opnieuw op achterstand gezet. Maar daarna domi neerden de gasten met Ge ert en Willem De Meyst en Louis De Petter. Hand in Hand moest zijn eerste te- genpunt slikken bij Faber. Want nadat Albert Barrez de lijstaanvoerder aan het openingspunt had geholpen zorgde Rudi Roels vooreen suksesvolle repliek. De rest was echter een louter for maliteit. Met Willy De Roeck, Jean Pierre Steen hout, Eddy De Boeck en Jan De Meyst haalde Hand in Hand een onbnesproken zege. Zorgde Corso voor een taaie tegenstand dan kon het toch niet beletten dat Loebes insgelijks van zijn vierde opeenvolgende overwinning toe was. Bruno Moens zette de thuisploeg aan de leiding, maar het werd 1-3 door punten van Eddy Neirinck, Hendrik De Baere en Patrick Van Aer- de. Alfred De Cleene joeg er dan opnieuw enige span ning in, maar Romain Meesse ontnam Corso alle illusies Het begon goed voor Korte Stokken in de wedstrijd met Cosmos. Theo en Geert Van den Eede tilden het score bord naar 2-0. Eddy Mertens en Roger Baeyens zorgden voor een doeltreffende re pliek. Willy Van Gevt zettp Korte Stokken opnieuw in het voordeel, maar Mare De Vijlder perste er in extremis een gelijkspel uit. Wat voor Cosmos een tweede punt opbracht. Schoonaarde be gon met Edward De Bruyne en Mario Vervaecke knap bij Kravael, maar met Pierre De Smet, Willy Van de Wiele en Paul Wille kreeg de match een ander uitzicht. Maurits Van Swalm dan toch de tweede nederlaag van Schoonaarde voorko men. Kravael was meteen aan zijn derde onbeslist toe. In de A reeks wonnen de meest vooraanstaanden met identieke 6-0 cijfers wat op een verpletterend over wicht wijst. Loebes (b) gaf hekkensluiter Cosmos (b) geen schijn van kans. Jos Janseghers Désiré Van Daele. Frank en Raymond Van Liefferinge en Louis De Meyer en Herman Minner lieten hun tegenstander niet eens aan bod komen. En dat was ook het geval met Schoonaarde (b) bij Hand in Hand (b). Laatstgenoemde had geen noemenswaar dige hindernissen weg te werken en won vrij vlot met Louis Monsieur, Eddy Cop- pens, René Mergan, Marcel Steenhout, Jean Pierre Creygelmans en Marcel Pots. In de wedstrijd Kas seistampers - Loebes (c) draaide de partij in het voor deel van de thuisploeg. Na dat het 1-1 geworden was langs Gilbert Everaert voor de thuisploeg en langs Geert Troch voor de gasten liep het naar3-1 met pun ten van Hubert Van Biesen en Freddy De Thaeye. Er- win Dullaerts en Jean Mat- thieu brachten Van Biesen en Freddy De Thaeye.- Er- win Dullaerts en Jean Mat- thieu brachten de bezoe kers langszij. Moorsel (b) nam niet gemakkelijk af stand van Faber (b). Laatst genoemde klampte aan tot 3-2. Roger Janssens zette Moorsei aan de leiding. Herman Rosschaert zette de ploegen gelijk. Nadat Eddy Boulonne en Romain Saeys voor een 3-1 kloof hadden gezorgd bracht Pierre Praet de gasten op nieuw in de wedstrijd. Maar Mare Rubbrecht liet zich niet verrassen. In de B reeks was het sukses kom pleet voor Rupa. Rupa (a) vloerde Joepie Boys met Herman De Gols, Jozef Mertens, Willy Ovaere en Petrus De Maarsman. Het werd 0-3 maar Patrick De Strooper en Serafien Van Langenhove brachten er opnieuw de spanning in. Voor Rupa (b) geen pro blemen in de ontmoeting met Kasseistampers (b). Rudolf Maes, Dirk Renders, en Frankcois Van den Bos sche zetten de thuisploeg op het zegepad. De repliek kwam van Carlo Schou wers, maar Frans De Poor ter en Eeckhout legden af getekende eindcijfers vast. Sportvrienden - Corso (b) was een evenwichtige partij met een logisch gelijkspel als gevolg. De thuisploeg werd tweemaal op achter stand gezet door Sylvain Van de Velde en Marc Van Cauwenbergh. Dan haalde Sportvrienden voordeel met Willy De Wolf Herman Sae- german en Willy Rijdant. Pierre Van Damme bracht tenslotte evenwicht in de stand. Tegen Kravael (b) reageerde Cosmos slechts langs Pascal De Sterck. Het kon dan ook een afgete kende nederlaag niet af wentelen. Deze werd door Luc Dubois, Freddy Van Nieuwenborgh, Georges Peerlinck, Willy Nuelandt en Georges Peerlinckx vol trokken. Met Jean Kinder mans, Firmin Becker, Pierre Bouckenhove en Cyriel Bauwens won Johny Boys (b) van Korte Stokken (b). De gasten konden tot 2-2 terugkomen door Marcel Van den Eede en J.P. D'Haese. J.V.H. De eerste overwinning van V.V. Bouw zou men een verrassing kunnen noemen, indien deze werd behaald op een V.V.T.T.A. formatie «au grand complet». Maar bij de «Telegrafisten» kwamen slechts acht spelers op ,HET APPEL. Deze niet geringe handikap heeft de thuis ploeg echter niet biet om de dubbele nul gedurende *bijna een uur in stand te houden. V.V.T.T.A. schonk in de eerste periode natuurlijk meer aandacht aan zijn verdediging. Zonder zich toch met man en macht in te graven. Bouw vond toen moeilijk een gaatje. En kon zelfs moeilijk de T.T. ben alvorens het zover doelman op de korrel ne- kwam toch nog een paar men. Deze begaf pas in de keer gebibberd. En het 52® minuut. Het was Van doelhout hield V.V.T.T. Hoorde die de basis legde zelfs eens van het gelijkstel van een eerste overwinning lende doelpunt. In de 63® voor Bouw. De gasten heb- minuut viel dan het voor de KORPORATIEF VERBOND GEWEST AALST DE UITSLAGEN Eerste klasse Tweede klasse V.V.T.T.A. - Bouw 0-2 F F R Callebaut (b) 2-0 Honda - Somati 2-3 /\mylum - Resocub 4-1 Callebaut (a) - S.A.F. 3 0 intercom - Coplac 2-1 üe stand: Eerste klasse: 1Somati G p.; 2. S.A.F. 5 p.; 3. Calle baut (a) 5 p.; 4. Honda 4 p.; 5. Post Eremb. 3 p.; 6. V.V Bouw 2 p.; 7 V.V.T.T. Alp. Tweede klasse: 1. Amylum 8 p.; 2. F.F.R. 7 p.; 3. Bank B.L. 3 p.; 4. Intercom 2 p.; 5. Callebaut (b) 1 p.; 6. Coplac 1 p.; 7. Resocub 1 p. Het programma voor 13.10 Eerste klasse Tweede klasse Somati - Post Eremb Resocub - Bank B.L. Callebaut (a) - V.V.T.T.A. intercom - Amylum S.A.F - Honda Coplac - Callebaut (b) DE UITSLAGEN Erereeks Kravael - Schoonaarde Faber - Hand in Hand Koszen - Moorsel Scotsing - Zandmannetjes Corso - Loebes Korte Stokken - Cosmos Reeks A Hand in Hand - Schoonaarde (b) Moorsel (b) - Faber (b) Loebes (b) - Cosmos (b) Kasseistampers - Loebes (c) Zandmannetjes (b) - Koszen Zandmannetjes (c) - Johny Boys Reeks B Cosmos (c) - Kravael (b) Krijt op Tijd - Zandmannetjes (d) Joepie Boys - Rupa Rupa (b) - Kasseistampers (b) Loebes (d) - Scotsing (b) Sportvrienden - Corso (b) Johny Boys (b) - Korte Stokken (b) HET PROGRAMMA VOOR 6.10 Erereeks Cosmos - Loebes Zandmannetjes - Koszen Moorsel - Kravael Hand in Hand - Corso Korte stokken - Scotsing Schoonaarde - Faber Reeks A Cosmos (b) - Schoonaarde (b) Loebes (b) - Moorsel (b) Faber (b) - Kasseistampers Koszen (b) - Zandmannetjes (c) Loebes (c) - Hand in Hand (b) Johny Boys - Zandmannetjes (b) Reeks B Zandmannetjes (d) - Cosmos (c) Kravael (b) - Joepie Boys Kasseistampers (b) - Krijt op tijd Rupa (a) - Loebes (d) Corso (b) - Rupa (b) Scotsing (b) - Korte stokken (b) Sportvrienden - Johny Boys (b) In de ligaklasse heeft de vijfde speeldag van de kom- kwekkende cijfers bij V.K. petitie geen aanleiding gegeven tot schommelingen in Post, terwijl S.V Apostel- de top van de klassering. Lijstaanvoerder F.C. Moer- ken een puntje liet glippen straat, en het werd opnieuw vastgesteld, zal moeilijk te bij Groen Witten kloppen zijn SCHOOLSTRAAT 54 KOOLSTRAAT 159 AALST (053-21.25.56) GROOTHANDEL SPORTARTIKELEN DE... GROOTSTE SPORTZAAK Gilbert Bourlon geeft de aftrap. (Eddy) De «kern» van Kamillekes met voorzitter Kamiel Sergant, trainer Jef Van Roy en die de wedstrijdbal schonk. (Eddy) DE UITSLAGEN: De wedstrijd met Heizijde dat zich niet zo maar in de nederlaag liet duwen, was een sportief duel. Waarin de thuisploeg in een tijdspanne van amper drie minuten die zich van de 53® tot de 56® minuut situeerde de zekerheid van de overwin ning kreeg. Tot dan toe was een fel kampend en aan klampend Heizijde er inge- tweede plaats bij inschoot, een derde doelpunt als ge- ^P0'' f-c- Plaza dat op volg. Van Ransbelck een °ntfslf "'««raaide scoorde het. Het rendement "as ®en hardnekkig en an van Snas-vooral aanval- het tegendeel van de gas- lend was groot in de uitwed strijd bij Leeuwerik. Van daar dat het een opmerke lijk eindresultaat neer schreef. Blauw Wit dat nu de Eendracht speler J.P. Lippens heeft ingelijfd won bij Zottegem. En met nogal ten uit strafschop door Cool omgezet, een bitsige voet balslag. Tripoli was aan de leiding gekomen langs de Waegeneer, maar nog voor de rust was de stand in evenwicht. En hierbij bleef het ondanks het feit dat 6ei- bezoekers geruststellende doelpunt. Van Goethem lukte het. Afgaande op de 3-0 eindcijfers waarmee leider S.A.F. op zijn eerste counter liep bij Callebaut (a) zou men kunnen vermoe den dat het weinig in de pap te brokken had. Niets was echter minder waar. Want nadat de thuisploeg in het kwartier langs Van Haute naar de leiding was ge klommen, heeft ze zeer sterk moeten verdedigen om die voorsprong gaaf te kunnen houden. Tot bij de rust zouden de bezoekers trouwens het spelbeeld be heersen, maar dan toch niet tot scoren komen. Ook na de rust was S.A.F. nog een kwartier toonaangevend Toen Schockaert de stand op 2-0 bracht kreeg Calle baut (a) toch meer armslag en dit zou dan een derde doelpunt tot gevolg hebben. Door een verrassende overwinning bij Honda is Somati de nieuwe leider geworden. F.F.R. - Calle baut (b) was een goede wedstrijd waarin geen van beide ploegen erin slaagde een overwicht op te bren gen. Een in de aanval toch wel vloeiender spelend F.F.R. zette met een doel punt in iedere speelhelft, van Kennis en Molin, toch de wedstrijd naar zijn hand. Pas na de rust kon Amylum afstand nemen van Reso cub. Van der Stockt tilde de de verliescijfers tot royale cijfers. Het zal nu ook ^e^^erhofetadUeadede 1-0 te beperken (doelpunt wel zo zijn dat we regelrecht "™?n-verttóswttjs» van Dentro). Toen in de 53' naar een nieuw duel tussen minuut de doelstaak De F.C. Moerstraat en Blauw Aaktvnnwinrf Feyter van de gelijkmaker Wit, met als inzet de titel, baan bij PZN Aalst verwierf, hield, evolueerde in de- gaan. In de tweede klasse 4 zelfde minuut het scorebord leunt sedert vorige zaterdag PZN stelde wel alles in het naar 2-0 langs Vleminck. V.K. Elegast het dichtst bij werk om langszij te komen Daarna ging Heizijde toch koploper J. Welle aan. V.K. maar het bleef bij het eer even door de knieën en met Elegast won met indru- reddend punt van Doo- remont. F.C. Moerstraat (b) iiibiimii iiiin TwmifTi -iwrr fïïif ^leef13335 over ^renc*" zonen nog in goede stelling Ligaklasse Sp. Appels - O.C. Aalst F.C. Moerstraat - Heizijde Leeuwerik - Snas Ocarina - F.C. Sport P.B. Zottegem - Blaauw Wit Tweede klasse V.K. Post - V.K. Elegast Groen Wit - S.V. Apostelken V.K. Arendzonen - F.C. Moerstraat (b) J. Welle - Plonia Tripoli - F.C. Plaza PZN. Aalst - V.K. Moorselb De stand: 1.F.C. Moerstraat 10 p.; 2. Blauw Wit 6 p.; 3. Snas p 4. F.C. Sport 5 p.; 5. O.C. Aalst 5 p.; 6. Zottegem 3 p.; 7 Ocarina 3 p.; 8. Leeuwerik 2 p.; Heizijde 2 p.; 10. Sp. Appels Tweede klasse: 1J. Welle 9 p.; 2. V.K. Elegast 8 3. S.V Apostelken 7 p.; 4. Tripoli 7 p.; 5. F.C, straat (b) 7 p.; 6. V.K. Arendzonen 5 p.; 7. F.C. 5p.;8-V K. Post4 p.;9. Groen Wit3 p.; 10 PZN 2 p.; 11. V.K. Moorselbaan 2 p.; 12. Polonia 0 p. Het programma voor 6.10 O.C. Aalst - F.C. Moerstraat Heizijde - Leeuwerik Snas - Ocarina F.C. Sport - P.B. Zottegem Blauw Wit - Sp. Appels Tweede klasse V.K. Elegast p Groen Wit S.V. Apostelken - V.K. Arendzonen F.C. Moerstraat (b) - J. Welle Polonia - Tripoli F.C. Plaza - PZN Aalst Gerda Van Nuffel loopt er bij Kamillekes (nog) niet bij wegens ernstige voetblessure. (Eddy) stand naar 2-0. Daarna mil- punten van Van de Voorde derde Resocub uit straf- en Dauwe Heymans mil- schop. Everaert en De derde voor Resocub, en Lange (strafschop) zorgden zette meteen ook de eind- voor de 4-1 eindstand. In de stand op de lei. eerste speelhelft liep Inter- J.V.H. com tot 2-0 uit door doel- J.V.H Het elftal van Zultse zwaar geklopt bij Kamillekes. (Eddy)

De Voorpost | 1979 | | pagina 18