liefhebben sporten zo<6 c SPORT M A R HEIZIJDE-LEEUWERIK STOPGEZET SCH00NAARDE MAAKT GOEDE BEURT Rijkswacht Aalst - Stabyl: sportieve match G. Otte en Luc VandenBosscIt nieuwe klubkampioenen bij P.C. Apollo SETOKVOETBAL PETANQUE UITSLAG KLUBKAMPI OENSCHAP SCHOOLSTRAAT 54 KOOLSTRAAT 159 AALST (053-21.25.56) GROOTHANDEL SPORTARTIKELEN DE... GROOTSTE SPORTZAAK De wedstrijd Heizijde - Leeuwerik overleefde de req- 9een doelpunt pakken in de omdat de verdedigingen - ii,nWcln!rl m/-.t \Afit n/IO-jl lriinm (in n^r^r. lementaire speeltijd niet. Hij diende door scheidsrech- wedstrijd met Groen Wit. ter Van Impe, die door een drietal thuisspelers was Waaruit dan nog maar eens belaagd noodgedwongen en voortijdig te worden 's gebleken dat de verdedi- stopgezet. Vandaar dat dit treffen nog wel een wrange 9'n9 °P stev'9e grondves- nasmaak voor de thuisploeg zou kunnen krijgen. ten is gebouwd. Uit het 3-18 eindresultaat van de wed- In de eerste speelhelft was op de koop toe twee doel- sfrijd Polonia - Tripoli kan ër nochtans geen vuiltje aan punten voor zijn rekening, men al voldoerfde afleiden de lucht geweest. Men trok De Boeck en De Bleeckere dat het een spel van kat en de eerste maal naar de voltrokken het toch wel iets muis was. De thuisploeg kleedkamers met een 2-2 te zware vonnis. Laatstge- 'ukte haar doelpunten toen stand. Die men ook normaal noemde had een voet in de Tripoli verdediging de kon noemen. Bij Leeuwerik bijna alle bezoekende doel- concentratie op de match was er een opmerkelijke punten. Ocarina haalde een verloor. V.K. Moorselbaan puntje weg bij Snas. En dat bad aan een doelpunt ge- is een toch niet verwacht re- noe9 om V.K. Post de das sultaat. Blauw Wit liet zijn om te doen. Een resem tegenstander Sportvrien- doelpunten kenmerkten de den dan pas de neus aan wedstrijd S.V. Apostelken - het voordeel kwamen. Eerst het venster steken toen het V .K. Arendzonen. Dit kwam werd de rode kaart boven- zegezeker voetbalde. In de gehaald voor Luc Van Her- eerste speelhelft had Suys reweghe, die voordien al de wedstrijd reeds in het geel en blauw had gekre- voordeel van de thuisploeg Eric geörienteerd. Hij scoorde tweemaal. In de tweede prestatie van Luc Corte die deze met een doelpunt bo venop inde verf zette. Na de rust liep het echter uit de hand toen de bezoekers in nogal vrijgevig waren. Het programma voor Ligaklasse F.C. Moerstraat Sp. Appels Leeuwerik - O.C. Aalst Ocarina - Heizijde P.B. Zottegem - Snas F.C, Sport - Blauw Wit Tweede klasse Groen Wit - V.K. Post V.K. Arendzonen - V.K. Elegast J. Welle - S.V. Apostelken Tripoli - F.C. Moerstraat (b) PZN Aalst - Polonia F.C. Plaza - V.K. Moorselbaan DE UITSLAGEN Ligaklasse O.C. Aalst - F.C. Moerstraat Heizijde - Leeuwerik Snas - Ocarina F.C. Sport Blauw Wit P.B. Zottegem SP Appels 0-5 2-3(ges) 2-2 n. med. 4-0 3-0 4-3 3-18 6-0 1-0 Tweede klasse V.K. Elegast - Groen Wit S.V. Apostelken - V.K. Arendzonen F.C. Moerstraat (b) - J. Welle 0-0 Polonia - Tripoli F.C Plaza - PZN Aalst V.K. Moorselbaan - V.K. Post De stand: ligaklasse 1. F.C. Moerstraat 12 p. 2. Blauw Wit 8 p. 3. Snas 7 p. 4. F.C. Sport 5 p. 5. O.C. Aalst 5 p. 6. Ocarina 4 p. 7. PB. Zottegem 3p. 8. Leeuwerik 2 p. 9. Heizijde 2 p. 10. Sp. Appels 0 p. Tweede klasse 1J. Welle 10 p. 2. V.K. Elegast 10 p. 3. S.V. Apostelken 9 p. 4. Tripoli 9 p. 5 F.C. Moer straat (b)8 p. 6. F.C. Plaza7 p. 7. V.K. Arendzonen5 p. 8. V.K. Post 4 p. 9. V.K. Moorselbaan 4 p. 10. Groen Wit 3 p. 11. PZN Aalst 2 p. 12. Polonia 0 p. gen. Daarna holde Meert naar de scheidsrech ter. maar zijn ploegmaats speelhelft dikte De Petter tot konden hem net op tijd grij- 3-0 aan. Dan pas kreeg pen, en er was heel wat Sportvrienden meer arm mankracht nodig om hem in toom te houden. Hij werd natuurlijk de laan uitgezon den. Jos De Feyter spuwde daarop in de richting van de ref en kon uiteraard op zijn beurt de weg naar de kleed kamers inslaan. Er zat dan ook niets anders op dan de partij te schorsen. F.C. Moerstraat nam met veel zwier de hindernis O.C. Aalst. We hadden een wel enigszins een meer eervolle uitslag van O.C. verwacht. Maar de lijstaanvoerder was eens te meer reuze- sterk en legde heel wat ge wicht in de aanval met Kees Dentro, Dp Bleeckere en De Boeck. Vooral eerst ge noemde gaf een opmerke- maar de Blauw Wit ver dediging was zeer sterk in de afweer. Suys zou tens lotte de eindcijfers vastleg gen. In de tweede klasse hebben de posities zich in de top van de klassering ietwat gewijzigd. J. Welle moet nu het gezelschap van V.K. Elegast dulden. V.K. Elegast profiteerde immers van het gelijkspel dat Welle bij F.C Moerstraat (b) Een team die het totnogtoe, en wel enigszins buiten de zet door Gilbert Demaret, verwachtingen knap doet is Schoonaarde. Het bezet in Freddy Heck en Cyriel de hoogste afdeling zeker niet toevallig de vierde Bauwens. Willy De Coninck plaats. Ook op de jongste speeldag maakte het een speelde er dan toch enige goede beurt en zette Faber met opvallende cijfers spanning in, maar Nico De schaakmat. Laatstgenoemde gleed door die nederlaag Wuffel nam alle twijfels weg dan verder weg in de ranglijst. Ofschoon Koszen (b) in zijn Ook nu kon Koszen een nieuwe en vrij afgetekende home wedstrijd met Zand- nederlaag niet ontlopen. Het werd bij Zandmannetjes mannetjes (c) een goede geklopt en alleen Francois De Backer kon scoren. start kende en door Geert Roggeman en Eric Van haalde om mede naar de Toen echter luidde de stand En fluks tot 0-5 uitliep met Overbeke naar een 2-0 leiding te klimmen. Bij F.C. reeds 3-0 met punten van Eddy Neirinck, Frank Van werd gevoerd moest het Richard en Herman De Sut- Liefferinge, Jean Pierre uiteindelijk in de nederlaag ter en van «voetballer» Ar- Cours, Patrick Van Aerde berusten, nold Mariën. Victor Meert en en Hendrik De Baere. Toen Het liep inderdaad naar 2-4 Louis Ayels voltrokken het lukte Wilfried Van Rossem met Gustaaf en Kamjel De Moerstraat kwam Welle dicht bij een eerste neder laag, maar de scheidsrech ter valideerde het doelpunt, dat de thuisploeg even na de rust lukte, niet. Aldus kwam Welle nog goed weg. zware vonnis. Cosmos was uiteraard niet opgewassen tegen kampioen Loebes dat lijke verrichting weg en nam V.K. Elegast moest ook nu een denderende start nam. Om beurten waren de voetballers van de Aalsterse rijkswacht en van deurenfabriek Stabyl gevaarlijk in de aanval. (Mark) De Aalsterse rijkswachters toonden hun vaardigheid op het voetbalterrein. (Mark) Het personeel van de deurenfabriek Stabyl speelde een mooie voetbalmatch tegen de Aalsterse rijkswachters. (Mark) het eerreddend punt. De Kinder, Moerman en Charel 6-0 cijfers waarmee Moor- Buslot. Cosmos (b) scoorde sel, Kravael wegspeelde het openingspunt langs duiden op een volkomen Walter Carijn, maar Geor- overwicht van Willem De ges Vervaecke bracht Meyst, René Vinck, Eddy Schoonaarde (b) langszij. Van Haut, Jean Pierre Geert Baeyens en Wilfried Moens, Louis De Petter en Heyvaert brachten de stand Geert De Meyst. De wed- op 3-1, maar Dirk 't Kindt strijd bij Hand in Hand be- herleidde tot 3-2. Johny gon goed voor Corso dat Troch maakte de overwin- langs Bruno Moens aan de ning van de thuisploeg tot leiding kwam. De bezoe- werkelijkheid. In de B reeks kers werden echter alras handhaafde het leiders trio alle'illusies ontnomen. Het zich. Rupa nam daarbij zeer ging inderdaad non stop gemakkelijk afstand van naar 4-1 door punten van Loebes (d). Het liet de te- Jean Pierre Steenhout, genstander geen schijn van Marcel Pots, Willy De kansen won vlot langs Willy Roeck en Frans Heremans. Ovaere, Hugo Geerts, Jozef In de A reeks houdt Loebes Mertens. Herman De Gols, (b) stevig het heft in handen. Petrus De Meersman en Je- Moorsel (b) dat insgelijks rome Van den Abeele. Kra- niet onaardig presteert kon vael ondervond heel wat te- slechts tot 1-1 de schijn op- genstand vanwege Joepie houden. De eerste punten Boys dat tweemaal aan de werden gescoord door Jos leiding kwam van Louis Pie- Janseghers voor de thuis ploeg en door Freddy Dfe Winter voor de gasten. Daarna ging het echter met Désiré Van Daele, Luc De Meyer en Raymond Van Liefferinge naar 4-1, terwijl Van Goethem de eindcijfers vastlegde. Loebes (c) ver ging het echter minder goed. Het werd in de thuis wedstrijd met Hand in Hand dat zijn tweede plaats in de klassering volkomen wet tigde met nogal indrukwek kende cijfers in de neder laag geduwd. Langs Louis Monsieur en Petrus Pots stevenden de bezoekers naar een 0-2 voorsprong. Geert Troch milderde maar de bezoekers speelden daarna voluit met René Mergan, Marcel Steenhout en Frans Van der Straeten. Nam Zandmannetjes (b) bij Johny Boys door Marcel De Clippeleir het openingspunt voor zich dan werd het daarna op zijn nummer ge- ters en Johnny Nuelandt. Georges Peerlinck en Ge orges Peerlinckx lieten ech ter geen steekje vallen. Liep Rupa (b) bij Corso (b) tot 1 -3 uit langs Guido Van den Abeele, Dirk Renders en Francois Van den Bossche, Marc Van Cauwenberghe, Patrick Verbeeck en Pierre Van Damme trokken echter de situatie recht voor de thuisploeg. Jean-Paul Van Damme en Rudi De Corte tilden Scotsing in de partij met Korte Stokken naar een 2-0 voorsprong. Pierre Bo- gaert milderde maar het werd 3-1 langs Leopold De Neef. Albert De Sutter bracht er opnieuw de volle spanning in. Doch Achiel Serlippens speelde de thuis ploeg naar de overwin ning. Johny Boys liet Sport vrienden vrijwel kansloos. Freddy Bouckenhove en Pierre Bouckenhove staken de lont aan. Herman Sae- german lukte het tegenpunt. Maar meteen was de kous af. Jean Kindermans en Mi chel Heck voltrokken het zware vonnis. De overwin ning van Zandmannetjes (d) in het treffen met Cosmos (c) werd door Leo Putte- man, Eddy De Ridder, Paul De Backer en Louis Van der Meerssche vastgelegd. Johnny D'Haens en Pascal De Sterck hielden er toch wel even de spanning in. J.V.H. Het klubkampioenschap van de P.C. Apollo dat al zijn vierde uitgave toe was werd een kompleet suk De formule van de vorige jaren (gespreid over ganse seizoen) werd gewijzigd. Het klubkampio schap werd nu over slechts drie speeldagen uit smeerd. In de schiftingen (heren) er zat nauwelijks was al gebleken dat de spanning in. Wat trouv\ jeugdspeler Dirk Meert de ook door de 15-4 eindsl revelatie zou worden en me- werd weerspiegeld. Met teen ook een aanwinst voor Van den Bossche de klub zou betekenen. Be- men dan ook een verc nevens deze van Meert, stelijk laureaat. Bij de zorgden ook Daniel Hoste, mes vielen insgelijks Wilfried Barrez en Jozef paar niet verwachte ui Van den Bossche voor een gen te noteren. Zo ware goede prestatie. De kampi- de drie nederlagen vai oen van 1976 en 1978 werd kampioene 1976 en 1 echter geëlimineerd. De A.M. De Ridder. En beslissende wedstrijden overwinningen van S kenden een spannend ver- Gillade en Godelieve loop. In deze werd titelkan- die meteen onder hun b didaat Daniel Hoste (vier moesten uitmaken wie jaar finalist) gewipt door kampioene zou worden Ben Elskens (13-11) terwijl werd een spannend tre Louis Kiekens er door Luc Tot 8-7 Daarna spral Van den Bossche werd uit- grotere ervaring van G< gespeeld (13-9). De verras- lieve Otte. Te verme sing kwam echter van Dirk nog de voortreffelijke f Meert die in de halve finale richting van de nief Ben Elskens «zonder par- speelsters Maria De I don» en met 13-9 cijfers en Marie-Anne Hui klopte. Veel werd dan ook broeck verwacht van de finale Van J.lf, den Bossche - Meert. Maar DE UITSLAGEN Erereeks Cosmos - Loebes Zandmannetjes - Koszen Moorsel - Kravael Hand in Hand - Corso Korte Stokken - Scotsing Schoonaarde - Faber Reeks A Cosmos (b) - Schoonaarde (b) Loebes (b) - Moorsel (b) Faber (b) - Kasseistampers Koszen (b) - Zandmannetjes (c) Loebes (c) - Hand in Hand (b) Johny Boys - Zandmannetjes (b) Reeks B Zandmannetjes (d) - Cosmos (c) Kravael (b) - Joepie Boys Kasseistampers (b) - Krijt op Tijd Rupa (a) - Loebes (d) Corso (b) - Rupa (b) Scotsing (b) - Korte Stokken (b) Sportvrienden - Johny Boys (b) 1-5 5-1 6-0 4-2 5-1 5-1 4-2 4-2 2-4 2-4 1-5 4-2 4-2 4-2 2-4 6-0 3-3 4-2 1-5 HET PROGRAMMA V(OOR 13.10 Erereeks Moorsel - Schoonaarde Kravael - Korste Stokken Corso - Zandmannetjes Loebes - Faber Koszen - Hand in Hand Scotsing - Cosmos Reeks A Zandmannetjes (b) - Loebes (c) Kasseistampers - Loebes (b) Schoonaarde (b) - Koszen (b) Hand in Hand (b) - Moorsel (b) Zandmannetjes (c) - Faber (b) Cosmos (b) - Johny Boys Reeks B Joepie Boys - Zandmannetjes (d) Cosmos (c) - Kasseistampers (b) Loebes (d) - Kravael (b) Krijt op Tijd - Corso (b) Korte Stokken (b) - Rupa Rupa (b) - Sportvrienden Johny Boys (b) - Scotsing (b) De uitslagen: Dames Schiftingen 1Otte Godelieve 2. Gilade Sonia 3. De Rijck Maria 4 Ghijsbrecht Sonya 5. De Leeuw Emilienne 6. Ringoir Ferdinanda 7. De Ridder Anne-Marie 8. Hijlebroeck Marian Otte Godelieve - Gilade Sonia Heren schiftingen 1Hoste Daniel 2. Barrez Wilfried 3. Van Den Bossche Jozef 4. De Ridder Maurits 5. Meert Dirk 6. Elskens Benoni 7Van Den Bossche Luc 8. Kiekens Louis 9. Ringoir Ferdinand 10 Troch Francois 11De Leeuw Roger 12. Vermeiren Luc 13. Vinck Willy 14 Troch Luc 15. De Neve Marcel 16. Van Goethem Freddy 17. Lefevre Guido 18. Ducquet Frans 1/4 Finale: Elskens B - Hoste D. Barrez W. - Van Den Bossche J. Van Den Bossche L. - Kiekens L. Meert Dirk - Ringoir F. 1/2 Finale: Van Den Bossche L. - Barrez W. Meert Dirk - Elskens B Finale: Van den Bossche L. - Meert Dirk Klassement: 1Van Den Bossche Luc 2. Meert Dirk 3. Elskens Benoni 4Barrez Wilfried 5. Hoste Daniel 6. Ringoir Ferdinand 7. Kiekens Louis 8 Van Den Bossche Jozef allen geklasseerd volgens bereikte uitslag in finales 3W+2 3W+1 f 2+ 2W+ 1W+ 1W- 0W-1 c 0W-1 d 15-" 3W+2 l 3W+1 3W+1 2W+1 2W 1 I 2+1 2W+ 2W 2W+ 1W+ 1W- f 1W- 1W- 1W- 1W-1 c 0W-1 11 0W-1 Ij OW-2 ,r rc 13-% 13- 13- 13- nt 15- d 5W+2 te 4W+ 3W 4W I|d 3W+4 2W- 2W- 3W

De Voorpost | 1979 | | pagina 18