liefhebben «porten zo<6 c SPORT M A R DE HOORN lASTIAENS ALLEEN AAN LEIDING V. APOSTELKEN NAAR BEKERFINALE SKETBALLIEFHEBBERS COSMOS WINT VOOR TOEKOMSTBEKER F.F.R. LAAT TWEE DOELPUNTEN VOORSPRONG GLIPPEN Damesvoetbal b.v.b. V.B. KAMILLEKES HERFSTKAMPIOEN millekes - F.C. Izegem 4-0 CANTATE DOMINO SCHOOLSTRAAT 54 KOOLSTRAAT 159 AALST (053-21.25.56) GROOTHANDEL SPORTARTIKELEN DE... GROOTSTE SPORTZAAK iven speeldagen - Studio Borghmans en Pom- eerjten hebben nog een wedstrijd tegoed - nog lts een ongeklopte: De Hoorn - Bastiaens. Met de Hefigens gewaardeerde hulp van Hugh's Toff Sha- are is De Hoorn ook alleen leider. Hugh's Toff ;espeare klopte immers titelvoerder Studio jhmans met cijfers die niet de minste twijfel oprie- ïckfnopens de billijkheid van deze toch niet verwachte rwinning. i «koude douche» dus af. De cijferverhouding liep tenjStudio Borghmans dat gestadig aan op. Van 62-28 jan*> achtervolgen is aan- ezen en in de nog reste- naar 82-42. Sterck Van Stichel en Cor- wedstrijden zeker nelis bleven even doeltref- slippertje meer mag fend als in de eerst periode nd#n wil het in de top van terwijl Hubert Troch zijn lenjanglijst blijven. De lijst- ploegmaats met assists be- ierder De Hoorn, Bas- had, zoals men trou- dacht. Van der Speeten lukte bovenop nog een 4 op kon vermoeden, geen 5 en meteen overschreed Ie moeite om afstand te De Hoorn de kaap van de aklen van Terlinden. Er honderd punten. Bij Terlin- geen sprake van wed- den waren Van Boven en want na luttele minu- Van Aken de topscorers. De 'as het reeds bekeken, doelpunten: De Hoom- Cooreman 12, een 12-2 stand. En Troch 10, De Swaef 4, reeds kon men gissen Sterck 24, Cornelis 35, Van het op een monster- der Speeten, Van Stichel 8, zou uitdraaien. Bij de Van der Steen. Terlinden: luidde de stand 50-24. De Mol 4, Van Boven 11, it Troch en Sterck best Van Aken 12, De Cleer G. 6, De Cleer A. 6, Schellinck 8. Het loopt momenteel uitste kend met Cockpit Zorba eerste periode goed Supermarkt De Croock. Het twintig punten. Waar won nu vrijwel moeiteloos 'tichel en Sterck de re- van 't Pompierken. Let afge- 1 beheersten en Van tekende cijfers Het waren ipeeten en Cooreman nochtans de bezoekers die ilijks steentje bijdroe- het scorebord in beweging 'liep het van 30-10 naar zetten. Ze klommen naar J4. Van Boen en Schel- een 0-6 voorsprong, maar amper twee minuten later had de thuisploeg de averij lun trekken waren ge- jn, begon dan het reci- irc Cornelis. Deze was brachten de bezoe- punten aan Na de Dtej 'iet de thuisploeg niet reeds hersteld. Tot. in de sb« negende minuut bleef 't Pompierken in de omgeving maar moest daarna stoom aflaten. Want Cockpit Zorba schakelde over naar een 1-3-1 verdediging. En daar geraakten de bezoekers nog moeilijk over. Onder impuls vooral van Mare De Smet die de assists kwistig rondstrooide, waardoor vooral Rasschaert en Possé onder de ring vrij kwamen, keek 't Pompier ken alras tegen een vijftien- puntenachterstand aan. Na elf minuten zuivere speeltijd moest Ferre Van den Hauwe wegens blessure van het terrein. Doch met de ingebrachte Danny De Boit- selier, sterk op de piek van de verdediging en met De Smet nu op de linkerflank, kon deze zijn geducht af standschot ten gelde ma ken. Hij liet een vier op vier noteren en aldus teerde de thuisploeg even voor de rust op een konfortabele twin- tigpuntenwinst. (46-26). Pompierken zou dan nog profiteren van een paar misverstanden in de Cock pit Zorba verdediging en een knap afwerkende Eric Van Geert profiteerde daar optimaal van. (48-34). Na de kampwisseling begon dan het festival van ge slaagde doelpogingen van Guy Van den Hauwe. Hij kreeg dan ook 25 punten achter zijn naam, en alleen Van Geert kon hierop enigszins repliceren. Zodat na dertien minuten de stand Studio Borghmans - Hugh's Toff Shakespeare 54-71 Magnetrol - Opel - G.M. Paviljoen 99 55 De Hoorn Bastiaens - Terlinden 103-47 De Nachtwacht - Beco Team 60-66 Cockpit Zorba - Pompierken 93 68 Olympia - Koszen Sint Antoon 64-38 De stand na 8.11.79 1 De Hoorn Bastiaens 7 7 0 14 2. Studio Borghmans 6 5 1 10 3. Hugh's Toff Shakespeare 7 5 2 10 4 Cockpit - Zorba 7 5 2 10 5. Olympia 7 5 2 10 6. Magnetrol 7 4 3 8 7. Opel - Paviljoen 7 3 4 6 8. Nachtwacht 7 2 5 4 9. Koszen Sint Antoon 7 2 5 4 10. Beco Team 7 2 5 4 11. Terlinden 7 1 6 2 12. Pompierken 7 0 6 0 GOLFBILJARTFEDERATIE AALST Vorige week werden wedstrijden gespeeld in het kader van de verschillende -bekerkompetities (kampioenen-bekerhouders en Toekomst). In de «Be ker van België» voor kampioenen speelde Loebes on beslist bij Afspanning tot de federatie van het Pajot- tenland behoort. Loebes kwam aan zijn drie punten langs Jean Pierre Cours, Eddy Neirinck en Hendrik De Baere. Deze wonnen hun respek- tievelijke wedstrijd voluit. Romain Meese behaalde slechts een puntje. Niette min toch een verdienstelijk resultaat van Loebes. Want Afspanning zit nu ook mee vooraan in de kompetitie. Voor de «Bekerhouders» moest Hand in Hand de duimen leggen voor Strij- temboys (Pajottenland). Voor Hand in Hand konden alleen Eddy De Boeck en Jean Pierre Steenhout hun wedstrijd tot een zege om buigen. Marcel Pots, Frans Heremans en Jan De Meyst werden met 2-1 geklopt. In de wedstrijd tellende voor de «Beker van de Toe komst» kon Cosmos de overwinning afdwingen bij Dilbeek (Pajottenland). Ro ger Baeyens en Willy Hey- vaert wonnen eerder ge makkelijk, daartegen kre gen Orland Van der Steen en Eddy Mertens het moei lijker. J.V.H. 79-56 luidde. Ferre Van den H uwe werd dan van de bank gehaald om een box and one op de topscorer van de bezoekers toe te passen en slaagde. Cockpit-Zorba behaalde een ruime overwinning. De doelpunten: Cockpit-Zorba: Rasschaert 12-9, Guy Van den Hauwe 10-25, Ferre Van den Hauwe 2-4, De Boitselier 2-1, De Smet 12-2, Possé 10-7. Pom pierken: Cami 4-5, Jans- sens 6-2, Van Geert 12-16, Backaert 6-6, Goossens 2-0, Van den Borre 4-2. Olympia moest niet eens de mannen van het dak spelen om van Koszen St. Antoon royaal te winnen. De be zoekers konden inzake af werking immers alleen re kenen op Loos. Langs Pol De Neve met fast breaks liep de thuisploeg onmiddel lijk uit tot 8-2. De in gestalte bevoordeelde pivotspelers werden dan uitgespeeld en het werd 32-17. In de tweede periode sprak Olympia dan zijn invallers- bank aan maar de bezoe kers geraakten niet naderbij ondanks de opmerkelijke prestatie van Loos. De doelpunten: Olympia: De Neve 7, Huylebroeck 8, Blanckaert 7, Arijs L. Van den Borre 10, Goossens, Van Vaerenbergh 4, Van Eeckhaut 3, P. Van den Borre 15, Ghijsbrecht 10. Koszen St. Antoon: Kieke- poos 5, Steurbaut 6, Rub- brecht 2, Loos 22, Buys 3 Eemans, Renders. J.V.H. KORPORATIEF VERBOND GEWEST AALST Het programma dat vorige zaterdag diende te worden afgewerkt was vrij beperkt. In de Reeks A slechts een wedstrijd. En dan nog een minder belangrijke. Bouw - Honda werd trouwens ook geen denderend geval. Er vielen weinig of geen wat men niet te missen kansen noemt, te noteren, en speltechnisch was de wedstrijd ook al geen hoogvlieger: /lei Bil Bcfceenronde zit er sedert vorige zondag op. Kamille- rondde deze af met een overwinning op F.C. Ize- n <l en met de 4-0 eindcijfers viel de rekening nog dkoop uit voor de bezoeksters. Het bilan dat de iterse meisjes na de eerste kompetitierode kunnen ■leggen is vrij billijk. Ze verloren slechts een wed- el en het doelpuntengemiddelde dat ze kunnen rleggen spreekt boekdelen. (57-7). indrukwekkende ver- ling. Het verschil in be- glijkheid, snelheid op )al en technische be- amheid vorige zondag dat Conny Adams in de 15e minuut lukte bleef. In de vijfde minuut had Veerle De Windt evenwel geen brijzei geluk gekend. Toen trof ze 3 s Bn Aalst en Izegem was met een gerafineerd schot iei r dan vier doelpunten echter de dwarsliggen toen ut de Aalsterse meisjes Holvoet, die een opmerke- enfien in de eerste periode lijke wedstrijd speelde, toch nd (zins meer dan een keer geklopt was. Dat het Aals- toord hebben. Er vielen ters team een gebrek aan trdere scorekansen penetratie en aanvalskracht de voeten van de Ka- vertoonde kwam door het ikes aanvalsters, maar feit dat Trees Haelterman drukten minder pre- naar de laatste lijn was of niet krachtig genoeg overgeheveld. Trees moest Anderdeels was de Ize- immers Van der Linden, de doelwachtster Holvoet meest gevaarlijke aanval- ok wel de medeoorzaak ster van de gastploeg aan dat het bij het doelpunt de klap houden. Ze kweet zich best van haar niet lichte taak. Maar haar afwezig heid in de frontlijn werd zo danig aangevoeld dat ze na de rust opnieuw op haar ver trouwde plaats terecht kwam. En meteen kwam ook de Aalsterse scorema chine in aktie. Jammer ge noeg moest men Renée De- lannoy vervangen. Deze was na een griepaanval onvoldoende hersteld. En Lambert kwam in. In de 45e minuut bleef, op een speel veld dat op het randje af be speelbaar kon worden ge noemd, een Aalsters doel punt in de modder steken. Dit op een knappe afstand poging van Mia Sergant Amper een minuut later was het dan toch 2-0. Lea Lowie kruiste toen uitstekend en de verschietende Veerle De Windt liet Holvoet kansloos. Op een modderig speel veld, zou Kamillekes dan toch nog tot meerdere goede kombinaties komen. En uit deze zouden dan ook nog twee doelpunten sprui ten. In de 55e minuut kon Trees Haeltermen een re bound van Mia Sergant overnemenen in de 60e mi nuut lukte dezelfde speel ster de eindcijfers na goed aangeven van Veerle De Windt. Kamillekes had ge durende de ganse tweede periode de teugels gevierd. Want slechts af en toe kwam Izegem voor Brenda Van den Eeckhout. Magda ving uitstekend Magda Bambust, die met de gebro ken duim in het gips zit. Deze 16 jarige doelwacht ster afkomstig van Erpe Mere kwam over de ganse wedstrijdduur nooit in de fout. Omtrent de vervanging van de titularisse Bambust kan men dus wel gerust zijn. Kamillekes speelde in vol gende opstelling: Brenda Van den Eeckhout; Trees Haelterman-Ghisélé Ghesquiére-Christine Van Hende-Hilde Sergant: Mia Sergant-Greta Van Hauwermeiren-Lea Lowie; Conny "Adam-Renéé De- lannoy (36e min. Nelly Lambert)- Veerle De Windt. Wisselspeelster Ingrid Van den Neucker. De uitslagen: C. Brugge-Eemegem 2-1 Oostende-Veldegem 1-0 Zultse-Kuurne 2-1 De Haan - Sp Ronse 1-2 Blauw Zwart- Menen 3-3 De stand: 1Kamillekes 20 p. 2. Oostende 20 p. 3. Me nen 15p.4.Eemegem 11 p. 5. F.C. Izegem 10 p. 6. Blauw Zwart 10 p. 7. Sparta Ronse 10 p. 8. De Haan 10 p. 9. C. Brugge 9 p. 10. Zultse 7 p. 11Kuurne 4 p. 12. Veldegem 2 p. 1 J.V.H. En ondanks het feit dat V.V. Bouw van meet af aan met negen moest optornen was het een karwei voor Honda. Men geraakte immers niet gemakkelijk over de tegen stander heen. En het duurde zelfs tot net voor de rust alvorens Honda een 1-0 achterstand kon weg werken. Want de thuisploeg had in de eerste minuut al raak getroffen. Langs De Schrijver, die de bezoe kende verdediging volko men verraste. Bouw ver- digde een own goal nodig om langszij te komen. In de tweede periode kwam Honda in naarmate de match vorderde meer en meer in de aanval. Bouw had toen nog pech ook want het werd tot acht spelers herleid. Verbiest zou dan toch de match in het voordeel van de bezoe kers kunnen schieten. In de B reeks bestonden er weinig of geen problemen voor Resocub in de wed strijd - voor zover men hier van kon spreken - met In tercom. Dat trouwens met acht doelpunten werd bela den. Na iets meer dan een kwartier wedstrijd was het al gekend. De thuisploeg had probleem- en moeiteloos afstand genomen. Ze teerde toen reeds op een nog onoverbrugbare 4-0 voorsprong. Die door Schoole (2), Bauwens en Schelfhout voor mekaar werd getrapt. Nog voor de rust zou Rombauts tot for- faitcijfers aandikken. In de tweede periode kwam er dan toch iets meer even wicht in de match. Rom bauts bracht het half dozijn voor mekaar, maar Tem merman milderde. Het werd 7-1 langs De Gendt maar zijn naamgenoot van Inter com repliceerde. Rombauts zorgde voor de eindcijfers. In de thuiswedstrijd met Coplac liep F.F.R. op een bepaald ogenblik en dit na de kampwisseling op een 2-0 voorsprong. Van Del- sen scoor de voor de rust en Kennis bracht daarna een tweede doelpunt voor de thuisploeg. Menmeende toen de wedstrijd gespeeld. Maar een verdienstelijk Coplac sloeg verrassend te rug. Daarbij had F.F.R. het middenveld prijsgegeven wat aan de tegenstander uiteraard toeliet meer aan te vallen. En met alle gevolgen vandien voor de thuisploeg die uiteindelijk nog de halve inzet zag wegglippen. Vol- ckaert herleidde tot 2-1 en 't Eynde zette een niet eens onlogische stand op het bord. J.V.H. Het programma voor 24.11 Reeks A Callebaut (a) - Bouw Somati - V.V.T.T.A. Honda - Post Eremb. Reeks B Bank B.L. - Amylum Coplac - Resocub «VOCAAL CONCERT» opgeluisterd door O.l.v. E.H. M. GHIJS Begeleid door E.H. J. De Mey, organist van de Sint-Baafskathedraal te Gent. Op vrijdag 23 november 1979 te 20 u. in de Dekanale kerk van Asse Een organisatie van Ronde Tafel Asse ten voordele van haar sociale werken. iTOKVOETBALVERBOND GEWEST AALST .m et Ie tweede klasse werd de laatste reeks van wed- zie den gespeeld in het kader van de Setokbekers- zprzitter Van Goethem en van de Minister van Cultuur tarvoor nog S.V. Apostelken en V.K. Elegast in itflèmerking kwamen. Eerstgenoemde heeft hard moe- izl werken om van een fel aanklampend F.C. Plaza te 3pi men winnen. Immers in de eerste periode werd de ij zo zelfzekere thuisploeg driemaal op achterstand a v bezoekers werden ge- derde roos en meteen sloeg luleerd door het ope- de thuisploeg los. Blanc- n jspunt van Boone. kaert en Deshommes leg- n^ois De Backer die den de eindcijfers vast. F.C. jzi maal scoorde en aan Plaza hoeft om deze neder- IrijH S.V Apostelken zich laag zeker niet te blozen, ie rok herstelde het even- Het stond over de ganse ie ht in de stand Maar de wedstrijdduur numeriek in I v pekers klommen op- de minderheid. En moest s i uw naar de leiding door het daarbij met de gelegen- 'doelpunt van Sterck. En heidsdoelman De Jonghe )lli eer b acht De Backer rooien Men mag dus zeker UH pioeg terug. Maar het stellen dat F.C. Plaza meer es( 'd net voor de rust 2-3 dan eervol sneuvelde. Us Verstrepen. En deze Groen Wit moest met on- stand bleef tot een kwar- even doelpunt verschil on- - ,voor tijd op het bord. derdoen voor J. Welle. De In lukte De Backer zijn thuisploeg had aan de tref fers van Van Eighem (2) en Verleyen niet genoeg om te winnen. Juventus toonde zich een goal sterker. V.K. Post - Tripoli was een een- richtingswedstrijd wat trou wens door de 1-9 verhou ding wordt weergegeven. V.K. Elegast won van PZN Aalst en nogal royaal zodat het de troosting in het kader van de Setokbeker speelt. In de ligaklasse was men aan de tweede speeldag van het kampioenschap toe. Wie meende dat de kopploegen het gemakkelijk zouden krijgen maakte al leszins een denkfout. F.C. Moerstraatgeraakte net met de hakken over eigen sloot. Het trof immers in P.B. Zot- tegem een evenwaardige tegenstander. Want de gas ten hadden zeker evenveel verdiensten als de titelvoer der. Het is echter zo dat HKf"" C"Cl°klUb Celrtral en "e Leedse sportraad. Hior de voltallige ploeg van de door een verkeerde beslis sing van een nochtans goed leidende ref, een doelpunt van de thuisploeg werd ge valideerd. Doelpunt dat niet regelmatig was gescoord. Blauw Wit kwam bij Heizijde niet verder dan tot een ge lijkspel. Wat zeker niet in de lijn van de verwachtingen lag. In zijn thuiswedstrijd moest Leeuwerik optornen tegen een 0-2 achterstand. Ocarina kwam aan de lei ding met doelpunten van Matthijs en Herman. Nog voor de rust herleidde Corte tot 1-2 Zodat na de kamp wisseling de spanning op nieuw in de match sloeg. Van Delsen de beste van de tweeëntwintig zou dan voor de bezoekers het gerust stellende doelpunt scoren. J.V.H. De uitslagen Tweede klasse Groen W t - J. Welle 3-4 V.K. Post - Tripoli 1-9 V.K. Elegast - PZN Aalst 4-1 Polonia - F.C. Moerstraat (b) 1-3 V.K. Arendzonen - V.K. Moorselbaan 1-0 S.V Apostelken - F.C. Plaza 5-3 Tweede klasse: 1. S.V. Apostelken 19 p„ 2. V.K. Elegast 17 p., 3. Tripoli 16p..4.J. Welle 15p..5.F.C. Moerstraat (b) 13 p.. 6. V.K. Arendzonen 13 p. 7. V.K. Moorselbaan 12 p.. 8. PZN Aalst 8 p.. 9. F.C. Plaza 7 p 10. Groen Wit 6 p., 11. V.K. Post 4 p., 12. Polonia 0 p Het programma voor 17.11 Tweede klasse S.V. Apostelken - V.K. Elegast F.C Moerstraat (b) - V.K. Post Polonia - -Groen Wit F.C. Plaza - V.K Arendzonen PZN Aalst - J. Welle V.K. Moorselbaan - Tripoli

De Voorpost | 1979 | | pagina 19