GtBORMlenC H R ET R! OG<n LST %v/ïk DE KROON in*t land van Gouden bruiloften! Vermoeide benen voorgoed verleden tijd. WACHTDIENSTEN 18 - 14.12.1979 - De Voorpost Frederik Van den Bossche, geboren te Aalst 11 mei 1907 en Leonia Van Bever, geboren te Aalst 14 april 1908, huwden te Aalst op 28 november 1929. Ze zijn beiden woonachtig in de Katoenstraat 19 te Aalst DOKTERS: Zal de wacht waarnemer op zat. 15 dec. vanaf 8 uur 's morgens, zondag 16 dec., woe. nam. 19 dec. en na 20 uur t/m zat. 22 dec. om 8 uur 's morgens dokter VAN OVERWAELLE, Leopoldlaan 27 Aalst. T. 70.44.92 APOTEKERS Apoteker DE BIE, Moorselbaan 152 T. 21.17.73 Apoteker MEULEMAN, Bremt 71, Nwk T. 70.06.26 BEGRAFENISONDERNEMERS Op zat. 15 dec. en zondag 16 dec. is begrafenisonder nemer OUDHUIS, DE SWAEF, Hoogstr. 5 van dienst. T. 21.48.54 of 70.31.00 Geboorten binnen de stad van 26/11 tot en met 1/12/1979 Cindy Aelbrecht, Aalst- Moorsel, Groenstraat 33 Bart De Sadeleer, Aalst- Erembodegem, Keppe- straat 67 Steven Bauwens, Erpe- Mere-Erpe, Sevecoot- straat 92 Steven De Mol, Aalst- Hofstade, Zijpstraat 55D Stijn Piron, Lede, Stok straat 11A Steven Persiaux, Lede, Grote Kapellestraat 85 Bert Vandemeerssche, Aalst-Erembodegem, Bredestraat 84 Katrien Goossens, Erpe- Mere-Bambrugge, Kwa lestraat 24 Carl Bogaert, Aalst, Moorselbaan 134 Lynn Bogaert Aalst, Moorselbaan 134 Kim De Weerdt, Aalst-Gij- zegem, Kruisstraat 67 Tamara De Meester, Aalst, Lambrechtstraat 7 Jozefien Van Damme, Aalst, Stationsstraat 27/5 Linsay Sijsmans, Schelle, Kapelstraat 74 Jen Deneckere, Aalst, Sint-Annalaan 106 Deborah De Koek, Aalst, Moorselbaan 49 Gert Bulté, Wichelen, Margote 81 Barbara Seminck, Aalst- Erembodegem Brussel- baan 50 Sofie Rottiers Aalst, Park Terlinden 14 Michael Meert, Ternat- Sint-Katharina-Lombeek, Hopstraat 3 Sarah Callaert, Aalst-Hof- stade, Sint Annastraat 49 Christy Van Scheurbeek, Denderleeuw, Rodestraat 19 Carmo De Schoenmaker, Schaarbeek, Huart Ha- moirlaan 26 Lars Van Langenhoven, Aalst, Rustoordstraat 17 Steven Liefferinckx, Aalst-Erembodegem, Al- fons Van de Maelestraat 27 sofie De Smet, Erpe-Me- re-Mere, Cauwenberg- straat 14 Steven Floru, Hekelgem- Teralfene, Begonialaan 46 werkerken, choolstraat 51B. Overlijdens binnen de stad van 26/12 TOT EN MET 1/12/1979 Frederik Dujacquier, Den derleeuw, Landuitstraat, 90; zb, 74 j., wed. Livina Van Geert. Louisa De Wit, Graan markt, 16/15; zb, 78 j., wed. Robrecht D'Hoir Maria Petit, Aalst-Nieu- werkerken, Restert, 41 zb, 72 j., wed. Jozef Van Essche. Deiphina De Boeck, Aalst-Nieuwerkerken, Pij- penbeek, 19, zb. 75 j.f wed. Adolphus Van Impe. Josephus Kiekens, Haal- tert-Kerksken, Bergstraat 147 zb., 77 j., echt. Maria Wijnantr. Richardus Uyttendaele, Lede-Smetlede, Dorp, 27; zb., 69 j., echtg. Elza Brantegem. Denise De Man, Aalst- Hofstade, Eeckhoutstr. 44, confectioneerster, 42 j., echt. Julien Legiest. Jan Heyvaert, Opwijk, Broevink, 43, zb., 69 j., echt. Joanna Sergoyne. renaat Reulens, Aalst, Withuisstr. 24, zb. 74 j., wed. Suzanna Steenhout. Alphonsius De Brandt, Aalst-Baardegem, Mo- lenstr. 28, zb. 72 j., echt. Rosalia Van de Wijn- gaerde. Richard Meganck, Erpe- Mere-Erpe, KI. Omme- gangweg, 15, zb., 73 j., echt. Gebrielle Trog. Petrus Van Gheit, Aalst- erembodegem, Kleistr. 52, zb., 63 j., echt. Alexandra Raes. Pieter Peirlinck, Aalst, Dr. De Moorstraat, Rusthuis Sint-Lieven, zb., 79 j., wed. Leontina Van den Eede. Christianne Van Leuven, Lede-Oordegem, Ouden Heirweg, 29, stikster, 29 j., echt.e Theophiel Mory. Jozef De Meersman, Aalst-Herdersem, Pont- weg 61A, zb., 75 j., echt. Maria Van den Steen. Josephina Gaemers, Aalst-Herdersem, A. De Cockstraat 12, zb., 89 j.,wed. Josephius Wille. Modest Van den Abeele, Wetteren, Coopallaan, 128, z.b., 65 j., wed. Jul- ma Meganck. Alfons Hauwelaert, Aalst- Meldert, Achterstraat, 35, 92 j., zb., wed. Maria Dorpsstraat 31-33 - NIEUWERKERKEN Verfwaren - behangpapier Parfumerie - geschenken Gespecialiseerd in huwelijkslijsten Tel. 21.28.64 DIEPVRIESSHOP De Troch Petrus, geboren te Oudegem 31 augustus 1904 en De Braeckeleer Maria, geboren te Gijzegem 18 oktober 1904 huwden te Gijzegem op 18 oktober 1929, sierden hun 50-jarig huwelijk in de Meersstraat 11 te Gijzegem. Verhulst Omer, geboren te Aalst op 20 december 1908 huwde op 20 november 1929 met Troch Maria, geboren te Aalst 10 november 1909. wonende op de Klaterbaan 78 Aalst, vierden eveneens hun gouden bruiloft Cooreman. huwd zoon van Fran Felix Van Eetvelde, Aalst- scus en van Maria Plee Hofstade, St.- Anna- Petrus Batens, Aal straat, 1, postbediende, Dokter De Moorstraat 53 j., echt. Laurette De zb. 92 j., wedr. van Ma Smet. Van de Maele Julien Nieuwlandt, Lede, Julius Van Caecke Dwarsstraat, 28, Timmer- bergh, Aalst-Koolstrai man, 55 j., echt. Irma Van 35, zb, 87 j., wedr. v< Caelenberghe. Julia De Sadeleer. Joannes Joos, Aalst-Hof- Desiiratus Van den Bo stade, Stw. Op Aalst, 38, sche, Aalst-Baardeger zb. 81 j., echt. Emma Molenstraat 29, zb., Slagmulder. jaar, echt. van Honorii Virginia De Neve, Den- Monsieur. derleeuw-Welle, Regen- Benoit Van de Veld tiestraat 130, zb, 68 j., Aalst, Arbeidstraat, 7 echt. Fransiscus D'haese- zb. 74 j., wedr. van Jos leer. phina De Backer. Jozef De Man, Dender- Augusta De Bruyn monde. Oude Vest, 95, Aalst, Onze Lieve Vrouv radio en TV technicus, 53 plein 13, zb. 78 j., wed j., echtgen. Germaine van Frans Droesbeke. Van Nieuwenhove. Josephus Ghysels, De Hippolyte De Winne, Ni- derleeuw. Hertstraat 12 nove-Meerbeke, Hemel- zb. 66 j., echt. van Victo rijk 116, zb, 78 j., onge- na D'Haeseleer. KANTOOR VAN GERECHTSDEURWAARDER JAN WIEMEERSCH Dendermondsesteenweg, 41 AALST - Tel. 053-21.0164 0p zaterdag 15.12 .79 vanaf 10 uur in de voormiddag zal Gerechtsdeurwaarder Jan Wiemeersch. openbaar en gerechtelijk verkopen te Aalst, Grote Markt, Kant L.andhuis een partij inbeslaggenomen roerende goede ren zoals: eetplaats - t.v. - siervoorwerpen - salon - enz. Tuinbank - grasmachine - fiets - stereoinstallatie - salon enz. Kleuren T.V. - eetplaats - radiomeubel - salon - staande lamp enz. Eetplaats - dressoir - siervoorwerpen - salon enz. Dressoir - eetplaats - siervoorwerpen - buffet - salon kleuren t.v. - enz. Gasvuur - frigo-diepvries - keukentafel - eetplaats - salon enz. T.V. - naaimachine - wandkast - salon enz. Met gereed geld en zonder kosten. Zeg het voort. Huwelijksafkondiginger op zondag 2 december 1979 Freddy De Clercq, Neve- le-Vosselare, Langemunt 85 en Martine Van Lae- them, Aalst, Jan Bijlstraat 2. Adres na huwelijk: Aalst, Jan Bijlstraat 2 Erik Van de Gucgt, Ter- nat, Zonnnebloemlaan 4 en Hilde De Dyn, Aalst, Eikstraat 5. Adres na huwelijk: Ter- nat, Bosstraat 91 Francois De Moor, Aalst- Hofstade, Hendrik Cons- ciencestr. en Margot Bal, Aalst, Vooruitgangstraat 8. Adres na huwelijk: Aalst- Hofstade, Hendrik Cons- ciencestraat. Joseph Vermeiren, Aalst, Nieuwbeekstraat 57 en Kathleen Cooman, Aalst, Sint Annalaan 78. Adres na huwelijk: Aalst, Jozef Meganckstraat 4. Christiaan Vinck, Aalst, Binnestraat 151 en Lydie Temmerman, Aalst- Erembodegem, Alfons Van de Maelstraat. Adres na huwelijk: Sint- Gillis-Dendermonde, Denderbellestraat 128. Wilfried Callebaut, Aalst, Eikstraat 73 en Nadine Wachtelaer, Aalst, Veld- straat 1. Arthur Lafertin, Aalst, Rollende woonwagen en Marie Van Brabant, Aalst, Rollende woonwagen Mare Buyle, Aalst, Spaar zaamheidstraat 72 en Si- monne Uyttersprot, Aalst, Denneboomstraat 12. Adres na huwelijk; Asse, Nieuwstraat. Voltrokken huwelijken binnen de stad van 26/ 11 tot en met 1/12/ 1979. Jakky Roels, Berlare, Brielstraat 13 en Marleen Peirlinck Aaalst-Moorsel, Kapittelstraat 40 Franc Van Vaerenbergh, Liedekerke, Stations straat 121 en Josianne Triest, Aalst-Hofstade, St- Annastraat 45 Patrick Borreman, Aalst, De Gheeststraat 2A en Jeannine De Schrijver, Aalst, De Gheeststraat 2A Evarist Meulemans, Gent, Tentoonstellings laan, 155 En Marina Geussens, Aalst-Baarde gem, Eeerdegemstraat 73. Rik Roobrouck, Harelbe- ke-Bavikhove, Ter Coute- re 21 en Marie-Rose Van Scheurbeek Aalst-Nieu- ROOMIJS en DIEPVRIESPRODUKTEN AAN GROOTHANDELSPRUZEN. Nestor de Tièrestraat 42 AALST OPEN alle weekdagen van 9 tol 12 u. en van 14 tot 17 u. 'i ZATERDAGS van 9 tot 12 u. Uit een onderzoek is gebleken dat 80% van de vrouwen maar ook mannen sukkelen met dezelfde kwaal klaagt over vermoeide benen, een branderig gevoelen of zelfs krampen hebben in de benen. Helemaal abnormaal is dat verschijnsel niet, vooral niet wanneer men een beroep heeft dat veel inspanningen vereist van de benen. Deze verschijnsels kunnen zich ook voordoen na doorgedreven inspanningen. Een adekwate behandeling en daarmee bedoelen we dan een behandeling die niet alleen onmiddel lijk werkt maar ook op langere termijn doeltreffend is drong zich dan ook op. Bijgevolg moet men naar een gespecializeerd instituut waar men een dergelijke behan deling kan toegediend krijgen door deskundigen. Ook in Aalst heeft men nu een dergelijk «Institut des Jambes», Instituut «Jo» in de Molenstraat 48. Men kent er verschillende behandelingsmetodes, naarge lang de kwaal, maar ze zijn allen even doeltreffend en efficiënt, zijn betaalbaar en pijnloos, ze gebeuren met de laatste nieuwe metodes op dit gebied. Heel wat personeen hebben aan het «Institut des Jam bes» hun vertrouwen reeds geschonken. Dat moge blij ken uit de meer dan 1000 instituten in Frankrijk alleen al. Maar ook in de Verenigde Staten, in Australië en in Ja pan, kortom over de hele wereld verspreid, kent men dergelijke instituten. Frigibas De basis van heel deze voor uitgang werd gelegd door de uitvinding en de rijke toe passing van de «frigibas». Het gaat om een kous die gedrenkt is in een vloeistof en de temperatuur in de be nen doet dalen. Want uitein delijk gaat het om een juiste temperatuur in de benen. Vraag is hoe men aan ver moeide benen komt. Dat heeft wat te maken met de aders die een slechte veer kracht hebben en als gevolg daarvan gaan de wanden van de aderen zich verwijde ren. Het aderlijk bloed blijft stilstaan en de benen wor den, dik, zwaar, soms gloei end en er ontstaan varicosi- teiten. Deze symptomen kunnen worden weggewerkt met een «frigibas» behande ling, een soort kous-bad dat een mini-hibernatie van de benen tweeg brengt. De fri gibas dient eigenlijk als voorbereiding van de mi- crosclerose, want ze laat toe zichtbare aders en varicosi- teiten zonder de minste vlek te doen verdwijnen. Deze behandeling kan ook thuis gebeuren. Er is ook nog de «legpump»- behandeling. Door laarzen, waar de druk op hetzelfde ogenblik tijdelijk en gelijk is, treedt een krachtige verma gerende werking op. Penetrator De penetrator is een elektri sche behandeling die ioni- seerbare produkten doet in dringen, zodat door de wis selwerking tussen positieve en negatieve ionen bestand delen bestemd om de vetop hopingen op te lossen, diep doordringen. Ook waterop hopingen worden hiermee bereikt. Bij cellulitis gaan vet-en waterophopingen sa men. De apparaten die in het «Institut des Jambes» wor den gebruikt, zijn sterk ge- perfektioneerd en laten een individuele kontrole toe van elke elketrode. De apparaten zijn dubbel, zodat men twee personen tegelijk kan behan delen. Het ioniseerbaar pro- dukt M8 is een exclusiviteit van het «Institut des Jam bes». M8 wordt vervaardigd op basis van galextrakten en derivanten van salicilzuur en plantenextrakten. Het bevat dus geen hormonen. Tenslotte is er nog een wis selstroomapparaat dat voor namelijk gebruikt wordt voor een buitenzijdelijke dermovasculaire verstevi ging. Deze behandeling werd speciaal bestudeerd voor weke weefsels, nl. de binnenzijde van de dijen, de buik, de armen, de buste. Instituut «Jo» Het Aalsterse Instituut Jo is in ons land het pilootinsti tuut van het «Instituut des Jambes». Maar het is nog meer dan dat. Het Instituut «Jo» heeft zich ook gespe cializeerd in de meest na tuurlijke vermageringsmeto- des, behandeling van acné en probleemhuid. Ook een werkelijke «peeling» kuur kan worden uitgevoerd. Ook de opleiding van schoon heisspecialisten werd aan het Instituut «Jo» toever trouwd door het «Institut des Jambes», waarbij men de meest vooruitstrevende metodes gebruikt, zoals een elektrische behandeling voor de huid. (versteviging en huidspanning). Men kan er terecht voor liefst 5 schillende behandeling passieve massage, ly drainage, rehydratatie, satie en zelfverwarm masker. Waar men in - verleden deze behandeli afzonderlijk diende toe passen, kan het in het li tuut «Jo» in een en beurt. Het is dan ook wereldkreatie van het h( ste niveau. De gebruikte dukten zijn geregistrr door het Franse insti «Henri Widal» en alle faamde Parijse instituten bruiken deze metode. Het instituut «Jo» past u aard ook de meest klass verzorging toe. Men kar dus ook terecht voor verkwikkende massage een grondige reiniging de huid. Een bezoek aan het Instil «Jo» verplicht U tot ni Men kan er een heleboel formatie bekomen over deze behandelingsmetod (handelsinformi Instituut «Jo» Institut des Jambes Molenstraat 48 9.300 Aalst (tel. 053/77.64.96) Een Legpump-Behandeling zorgt voor een krachtige VI magerende werking Heel wat apparaten worden in een schoonheidsinstitui gebruikt Elke behandeling gebeurt in alle diskretie. Fritz Robert Mens, geboren te Aalst 15 juni 1909 en Maria Celine De Vos, geboren te Aalst 14 april 1908, huwden te Aalst op 28 nosomber 1929, on «lorden in de Scherreieldstraat 52, Aalst hun 50-jarig huwelijk.

De Voorpost | 1979 | | pagina 18