'5 SEBILLE EN DE RIDDER: EREPLAATS MARLEEN BEIRNAERT EN MARLEEN CHRISTIAENS KNAP TE GREMBERGEN SLIJKCROSS IN BURST -f MARIJKE: LATE GELIJKMAKER KORF VAN LUDO Ite waasmunster II IN KAMPIOENENSTIJL Veldloop te Hekelgem DAMESVELDLOQP Uine Marie Van Nuffel /int te Lier DE VOORPOST ernadette Buysse zege in i/eidloop van Dilbeek De Voorpost - 14.12.1979 - 39 i Lebbeekse atleet Se- llle heeft te Hekelgem Jch als eerste streekat- |et aangemeld en dat als Geen toeval want 'tik in de voorgaande ledstrijden was hij in de i van de uitslagen te jliden. Van in de eerste plaatste hij zich in i gunstige positie iets t hij tot het einde met verdedigde, bbeke zou ook de /eede plaats halen in it algemeen klassement inden p en dat met op de 12de plaats Boodts en als 13de J. De Maeeneer. Nog in de eerste tien liepen de Aalsterse atleten Jozef Pollet die knap 7de werd en 8ste was Herman Per- mentier wat een goede uitslag is voor het Aal sterse duo. Eerste Den- derlander werd L. 'Brus selmans en dat als 45ste. De Ridder beste veteraan Heel wat veteranen plaat sten zich in de helft van de uitslag, onze veertigers zijn zowat het beste geheel uit onze at leten rangen. Gaan we terug tot de 14de plaats dan mogen we 6 atleten uit ons gewest noteren. Zoals gewoonlijk liet Be- noni De Ridder zich niet te ver verdrummen want hij was op dit lastige par cours 5de, Louis Van Spi- tael (AC Baasrode) was 7de en Van Geyte van dezelfde klub werd 8ste. Dan volgde de Lebbeke- naar Leemans puik 10de en dan iets verder terug gezakt dan we van hem zowat gewoon zijn ge worden op de 13de plaats Karei Michiels van AC Dendead. Toch blijft hij nog op de eerste plaats wat zijn klub be treft want nu krijgt hij toch een lastige klant op zijn hielen Armand Haeck werd in zijn spoor 14de. Pierre De Troch (ACD) liep zich 27ste. In de jeugdreeksen kwamen een paar jongeren naar voor. Bij de scholieren won Peter De Feyter van AC Lebbeke en bij de ju niores ging de beste streekprestatie naar Geert Pas AC Aalst die er 5de werd. In de tweede reeks kadetten ging de zege naar de Aalsterse atleet Geert Verdoodt, terwijl in de eerste reeks De Schutter (Vlierzele) de zege haalde. Bij de minie men ging de overwin ning naar Roland Moens (AC Opwijk) in de 2de reeks en naar Bart Van Winghe (EA) in de 1ste reeks. Beste pupillen wa ren te Hekelgem Fred Van Winghe (AC Opwijk) en Bart Piessens (AC Lebbeke). Lebbeke won het klassement bij de scholieren en de bij Vete ranen en seniores. Vlier zele won bij de kadetten. ANDRE iZondag 16 december organiseert A.C. Hamme zijn jaarlijkse «HEIDECROSS» op een prachtig parcours te Waasmunster. In een periode dat overal de omlopen in modderpoelen zijn her schapen, kan men te Waasmunster de deelne mers nog een ideale omloop voorschotelen. Deze wedstrijden staan open voor alle katego- rieën van pupil tot seniores en de eerste start is om 14.30 u. aan de Ommegangsdreef te Waas- munster. ANDRE Marleen Beirnaert (AC Hamme): uitstekende prestatie vorige zondag.(an) veld lopen en liet nu na een beste wedstrijd num mer 8 voor haar naam schrijven. Ingrid Van Marcke (AC Aalst) werd nog verdienstelijk 10de. Verder volgden nog Bau- wens (ACB) 11de en Van den Bossche (ACZ) als 14de. Marleen Christiaens bij de juniores De twee Marleens, Beir naert van Hamme en Christiaens van Zele heb ben te Grembergen de wedstrijd naar hun hand gezet. Bij de seniores kende de Hamse atlete wel heel wat tegenstand want zoals in de voor gaande wedstrijden wa ren ook nu beste atletes aan de start. Waaronder Aalsterse atlete Anne Marie Van Nuffel heeft Marleen Mols (wat komt indag te Lier de Veldloop gewonnen en dat met die naam nu toch dikwijls >orsprong op de Leuvense atlete Rita Thijs. terug zijn alle Marleens weëla een paar wedstrijden op haar naam te hebben nu atleten) die ook de tofleschreven heeft Anne Marie nu te Leuven bewezen wedstrijd zou op haar oecjlat ze niet alleen op de 800 en 1500 m tot iets in staat naam schrijven. Beir- aktés, maar dat ze ook in het veldlopen tot de besten naert zou er toch in sla- /eréehoort. Anne-Marie die het veldlopen er maar gen een podium plaats te r~a~'T 70": voeten rondscharrelen najineemt kwestie van in konditie te blijven, neemt er veroveren en dat_op het volgliftten tweede,er met de komst van Marl een weinig twijfel nopens de winnares. Monique Van De Voorde (AC Baas rode) bleek ook in haar Christiaens kende geen goede doen en wist er grote tegenstand in haar een 5de plaats aan over wedstrijd die ze dan ook te houden. Mireille Beec- vlot won. Na talrijke over- kman (AV Dendermonde) winningen die zij reeds sleepte nog een tiende wist te behalen was er plaats uit de modder. Bij de scholieren onthouden we vooral de goede wed strijd van Martine Per- mentier (AC Zele) die ih deze categorie een 3de plaats haalde. Bij de ka detten veroverde Linda Van Driessche (Vlierzele Sportief) een beste 2de plaats. ANDRE Wie van alles op de hoogte wil wezen moet Zaterdag zakten we even als zovelen af naar Burst sterke, en wat het zwakke en na de nodige omleg- geslacht). Wezagen er gingen, een eerste plaat 00k één °P handen en oei Eerj uis! och graag ook de bloemen bij. derde trapje, hiermede ANDRE haar grote konditie volle- dig in de kijker plaatsend. Puike verrichtingen vie len er ook te noteren van de Waaslandse atlete Ria Van Landeghem nu als 5de terwijl onze horden De tweevoudige veldloopkampioene Bernadette specialiste Chris Sout ïuysse van AC Zele is goed op weg om ook dit jaar (Ac Volharding Beveren) »en greep naar de titel te doen. Zondag liep zij zonder zjch 0p de 7de plaats liet 3cl%ote tegenstand naar haar volgende zege toe bij de optekenen. Carine Van Voljuniores. De meeste tegenstand kwam er van Greta d6 Moortel (AC Zele) VatBerghman (AC Opwijk), nog een flinke atlete, die er schijnt zich goed aan te epifcok de tweede plaats veroverde. passen in de hoogste ca- ANDRE tegorie van ons dames- wo 13)1 orfbal luchtbal Antwerpen - Atlantis Lebbeke 4-4 iet alle dagen zijn gelijk Atlantis nu geen ploeg is dat is zowel van toepas- die in slechte weers om- :ing in de sport als daar- standigheden zijn zelfde luiten. De ene dag valt spelpeil kan ontwikkelen, alles mee en dan krijgen Zowel het samen spel als we van die (wat we noe- de afwerking leed onder .Imen) «rotdagen» waarin de koude die bij de spe- *alles wat men onder- Iers alle precisie ontnam neemt tegenslaat. Dat is zodat heel wat doelpo- ejjdan wat Atlantis zondag gingen op de rand van de ''meemaakte op AntïA/ornon aan Antwerpen een wedstrijd maal niet aanraakten. «die zo bij voorbaat ge- ^'wonnen scheen draaide Kortom een wedstrijd om op een moeizaam ver- zo vlug mogelijk te verge- worven gelijkspel uit. ten. De ganse wedstrijd n '^Marijke voor het A elftal heeft Luchtbal voorge en Ludo voor het B-team staan in deze ontmoeting zorgden in de laatste mi- wanneer het 1-0 werd nuten telkens dat de was het Rudy Van den bordjes weer in even- Broeck die er via straf- wicht hingen. worp 1-1 van maakte. Het staat nu wel vast dat Voor niet lana echter want weldra keek Atlantis tegen een 2-1 achter stand op toen Luchtbal telkens met afstandswor pen uitpakte en met suk- ses. Frank Veldeman bracht nummer twee op het bord met een knap doelpunt op inloper. Dan kregen we de meoilijkste in aan de nieuwe gemee- de modder trekken en nteschool. De drukte en verder ploeteren op e het gezicht van René De kou. ja moesten er uit Nooze bevestigden ons deze kleintjes met de dat we juist zaten en niet modder van tussen de te- bij een groepje jagers nen achter de oren nu want de jongste meisjes volwassen atleten groei- vertrokken inderdaad, en? sleepten zich toch een kleine spurt en dan zo moedig door de mod- maar proberen de lijn te der en na de ''Jn naar de hamen. Voor wie hier zijn kleedkamers, waar meni- eerste cross liep was het 9e barmhartige moeder inderdaad de hel, en niet de bruine klotten weg- alleen voor de meisjes, schrobde. En dit waren maar ook voor de jon- dezelfde moeders die gens (want wat is nu het even te voren hun jong ste spruit naar de lijn ge- schreeuwd haddmPrima verzogers dus, maar het was toch met de kleintjes dat het Vlaamse kruis het meeste werk had. Vooral de atleten van de V.S.- kern Bambrugge - Burst voelden zich op eigen ter rein uitzonderlijk sterk, voorbeelden legio: De Corte C., een Lammens E. an De Troyer M., broer van de kampioen speerwerpen (zie ook uit slag). Maar pas na de pauze en het traditionele fris hartverwarmend pintje werd het sérieus, geen onverwachte din gen echter. Bij de junio res mochten we de over winning van De Weghe verwachten na de 2de plaats in Denderhoutem de vorige week en bij de veteranen week Frans Van der Hoeven niet af van zijn goede oude ge woonte, hij won weer met een grote voor sprong. Frans is één van de drie broers die nog altijd de modderige re- gionenen blijven teiste ren (ook Marcel en Jan). De seniores riepen nog vragen op, maar Maes- schalck won voor Willy Goddaert en Glories H. Willy verklaarde ons dat het te verwachten was, «'t is ten slotte Maes- schalck zijn parcours, ik ben meer voor de snel heid». Voor wie verder nog geïNTERESSEERD IS, KAN TRAINEN ON- getrokken. Hubert Van Hauwermeiren gaf de eerste stoot met een af standsworp die raak was 4-3 en dan kwam de tref fer van Marijke Dierick nog een afstandsworp dat een onverhoopt ge lijkspel opleverde. Het We z,in «ngegaan op de Uitblinkers zijn er met, ïe- komt ons voor dat de uitnodiging van jeugdtrai- der speelt voor het team Appels - Lyra 6-1 Luchtbal korf belanden of er hele- momenten voor Atlantis tegenstander wel wat on- ner Rudy Van den Broeck zoals het hoort trouwens. dat moest toezien hoe de derschat was en dat in de ea de jeugdleider Jean-Ma- 'Met evenveel verdiensten thuisploeg tot 4-2 uitliep, toekomst uit een ander ae Van Hese om de top- vernoemen we dan: Chris vaatje zal moeten getapt wedstrijd van de juniores Van den Steen, Marijke worden wil men dergelij- bii te wonen. Leider Lyra Van Cauwenberghe, Anja ke verlies punten vermij- kwam op bezoek aan de Moonen en Chantal Per den. Van bij de aanvang Rijkelstraat en deze ploeg daens. Lyra dat met .10 van een wedstrijd er te- werd er door de Appelse punten staat maar twee gen aan gaan alsof men ieu8d van het kastje naar wedstrijden meer heeft ge- tegen de leider in het de muur gespeeld. De eer- speeld dan Appels dat 8 veld staat zou wel voor ste 'n de klassering werd er punten totaliseerde maar de nodige stimulans kun- me* cijfers (en deze dat nu met de zege tegen Het spelpeil verbeteren de er niet op en van de aanwezige supporters van Atlantis was er wel geen enkele die nog een waterkans gaf aan dit At lantis. En toch zou de scheve situatie nog enigszins worden recht- nen zorgen. Luchtbal Antwerpen B - Atlantis Lebbeke B 1-1 Heeft men voor de eerste we wel van een versterkt schreven worden. Op punten lang moeten B-team spreken. Dat ze twee wedstrijden waar wachten bij het reserve tot de laatste minuut men het niet meer ziet twaalftal dan heeft het moeten vechten hebben zitten nog de halve inzet geschenk dat ze voor die tegen een nooit afgevend meepikken is niet slecht, eerste punten kregen wel Luchtbal bewijst dat er bij Eigenlijk moet het zo in rijn uitwerking niet ge- vele ploegen niet dat gro- wedstrijden dat men mist. Want zondag op te verschil ligt tussen hun slecht speelt niet verlie- Luchtbal heeft het B- 1ste en 2de twaalftal. We zen is een hele prestatie, team voor een punt we- moet gezegd dat er door Hiermede zijn we dan ten te zorgen. De uitslag de gelegenheids ref van aan micro kompetitie en 1-1 laat zien dat de aanval Luchtbal niet zo nauw kan de veldkompetitie nu wel het sterkste wa- werd gezien op het spel- voor een zevental weken pen niet was maar ook reglement. Zo werd Ludo vergeten worden. De eer dat de verdediging stevig De Wit een strafworp ont- ste verplaatsing is naar op haar poten stond. Met zegd wanneer hij foutief Lier en dat zal als volgt Frank Veldeman, Lutgar- werd gestopt. Maar even gespeeld worden: 13.00 de Coppens en een her- later zou hij er zuiver uur: Juniores D, Erika - optredende Chantal Raes doorheen glippen en op Lebbeke die dat goed deed en perfecte wijze bedeiend 13.50 uur: Reserven: daarbij Linda Cammer- door Pierre-Paul De Kwinten - Lebbeke man die toch ook een ge- Blieck een inloper lukken. 14.40 uur: Aarschot - At- slaagd debuut deed in Dat de vreugde groot lantis Lebbeke net fanionteam mogen was moet hier meer ge- ANDRE waren niet overdreven) Lyra op gelijke hoogte wandelen gestuurd. Wim komt. Wanneer de komen- De Wilde (2), Dirk Duym de wedstrijden met dezelf- (2), Rudy Van den Steen de inzet worden aangepakt (1) en Anneke Goossens ligt de kampioenstitel voor (1) zorgden voor de rozen, het grijpen. Doelman Rodrigo (Kemzeke) duikelt in de voeten t 2)(dm) 1 Dullaert Lokerse-Kemzeke 1- DER LEIDING VAN Frans Van Der Hoeven in het park van Aalst, hoofdin gang. Verzamelen om 10 uur, dit op zondag 16.12 en zaterdag 22.12 aanstaan de verzamelen om 15.30 u., gelieve op tijd te zijn voor de opwarming. Het park van Aalst zal over spoeld zijn van de V.S. atleten. HEREN UITSLAGEN GEB. 1965 KADETTEN 1. De Troyer M. 2. V. Herreweghe W. 3. De Groot E. 4. V. Quaquebeke W. 5. Volck g. a.D oor D. 7. Janssens P. 8. Baeyens J. 9. Maes H. 10. lemants H. GEB. 1963-64 SCHOL. Van Vrekhem G. 2. Heiremans R. 3. Matthijs D. 4. Smekens B. 5. De Doncker S. 6. Bruylandt M. .E F. 8. De Smet E. 9. V.D. Broecke G. 10. Verstuyft G. VETERANEN .VD. Hoeven F. 2. Janssens A. 3. De Groot L. 4. V. Delsen F. 5. Kieckens E. 6. Mory D. 7. De Spiegeleer C. 8. Van Damlme W. 9 Goossens G. 10. Schouppe M. 11. Houtman J. 12. Van De Walie A. 13. Oosterlinck C. 14. Beerens W. 15. Boterberg R. JUNIORES 1. De Weghe K. 2. Cortvrindt W. 3. Tondeleir M. 4. Cosijn D. 5. V.D. Hoeven L. 6. Oosterlinck D. 7. Noel E. 8. De Zwaef G. 9. Baele Jan 10. De Bruycker M. 11. Baele Johan 12. Brondeel M. SENIORES 1. Maeeschalck G. 2. Goddaert W. 3. Glorieus H. 4. V.D. Eist P. 5. Van Mulders W. 6. Mertens R. 7. V.D. Eist W- 8. V.D. Hoeven M. 9. De Coster E. 10. De Palmenaer R. 11. De Wilde D. 12. Eeckemlan A. 13. Backaert J.P. 14.Rmory J.P. 15. De Ro Paul 16. Oosterlinck, D. 17. Oosterlinck L. 18. De Smet J. 19. Van Mossevelde A. 20. Van Bockstael A. GEB. 1971 1. Coppens G. 2. Catoir K. 3. V. Herreweghe Y. 4. Noel W. 5. De Frenne B. GEB. 1970 1. Bauwens D. 2. Vervaet H. 3. De Cock D. 4. Vermeir G. 5. Vettenburg L. GEB. 1969 1. Lammens E. 2. Verbeken G. 3. Vonck B. 4. V. Boxtael I. 5. V.D. Leyden O. GEB. 1968 1. Gillis F. 2. De Wandel M. 3. Haegeman P. 4. Scheerlinck P. 5. Moreels J. GEB. 1967 1. Valck G. 2. Reinaert H. 3. Duquet T. 4. V. Herreweghe P. 5. V.D. Abbeele G. GEB. 1966 1. D'Haese G. 2. Van Cauter P. 3. Bisschop P. 4. Van der Eist J. 5. Raschaert G. MEISJES GEB. 1971 EN JONGER 1. De Smet L. 2. Bisschop T. 3. Oosterlinck A. 4. De Vuyst I. 5. Van Caelenberg A. GEB. 1970 1. Oosterlinck B. 2. Vergeylen P. 3. Noel K. 4. De Schutter C. 5. De Smet H. GEB. 1969 1. Buysse N. 2. De Schutter K, 3. Cattoir E. 4. Opdorp I. GEB. 1968 1. Van derSijpt H. 2. Foncke G. 3. De Vuyst C. 4. Boon P. 5. Bauwens C. GEB. 1967 1. Pletinckx K. 2. Vervaet A. 3. V.D. Straeten C. 4. Baele C. 5. Boon P. KADETTEN 1966-67 1. De Groot V. 2. De Corte C. 3. Van Lancker N. 4. Goossens S. 5. Bauwens K.

De Voorpost | 1979 | | pagina 39