riiefhehberssport Nieuwe wijk met de hakken over de sloot! BOBO BUGGENHOUT WINT BELANGRIJKE MATCH Post Erembodegem alleen aan de leiding! Voetbaltornooi der Jeugdhuizen NAAR DE VIJFDE PLAATS Uitslagen en standen 5.E.T.O.K. Aalst W Sparta Aalst won verdiend op Kanaries Lede.(hugo) Tweede Klasse Moorselbaan-Groen Wit Welle-Elegasten Plaza-Polonia Arendzonen-VK Post Triploi-Apostelken P.Z.N.-Moeëstraat B De voetbalploeg van Nieuwe Wijk Hof stade, (fik) TAFELTENNIS In de KKSFB-Tafeltennis- kompetitie werd met spanning u i t-gekeken naar de ontmoeting tus sen Bobo Buggenhout - Pardaf Kruibeke. Een wedstrijd waar wel iets instak in het verwer ven van de titel. Buggen- hout heeft met 6-4 het pleit gewonnen. Maar ze hebben daar herd moe ten voor strijden. Het be gon wel goed met een gemakkelijke overwin ning van Buyens, maar als Raedemaeckers daar na onverwachts verloor kregen we een 1-1 sco re die niet zo geruststel lend was. De komende 3 wedstrijden werden alle maal lokale overwinnin gen. Meteen zaten ze op het goede spoor. Naar mate de wedstrijd vor derde kwam Pardaf nog eens aandringen. Maar Bob had al een drie pun ten voorsprong verwor ven die ze niet lieten lig gen. Dynamica A, de ploeg van de minder va- lieden hebben een forse Mini Temse- Rapid Gent 11-2 Mini Temse kon voor dit treffen enkel beroep doen op zes van haar spelers. Dit geringe spelerspotentieel is echter geen probleem ge weest om de Gentenaars met een korf vol doelpunten huiswaarts te sturen. Reeds vlug in de wedstrijd kreeg Rapid Gent een voor smaakje van de huidige conditie van de Sasboys. Na amper 90 seconden wees de score 2-0. Toen dan even later een bezoekend speler met de hand een doelpunt verijdelde was dit uitstel. Carlos Van Hoeylandt kon van op de strafschopstip het nummer drie laten noteren. De tweede spelronde pro beerden de bezoekers niet altijd met geoorloofde mid delen hun doel te bereiken. Het spel werd bitsiger. Toen de ref dan toch het geel kartonnetje te voorschijn haalde was dat nog voor blauwshirt Mark Meeus, die zich gelukkig mocht achten de aanslag van de Gentenaar te overleven en ten onrechte met die sanctie werd be dacht. Maar Temse gaf een klinkend antwoord op spor tief vlak. Met twee parels van schoten nam Guy Van Hoeylandt reeds veel twijfels weg en maande hij de bezoekers tot kalmte. Met 5-0 kon van speelhelft gewis seld worden. In de derde en vierde spelbeurt oriënteerde Mini Temse de wedstrijd naar zijn hand. André De Wolf orkes treerde zijn team en mooie combinaties lagen vaak aan de grondslag van een al even mooi doelpunt. Piet Van De Graaf, het sluitstuk van de Temsedefensie, kon samen met de op volle toeren draaiende Jean De Ryck lang de Temse netten maag delijk houden. Met nog 13 minuten voor de boeg luidde de stand 7-0. Hiervoor had den André De Wolf en Mark Meeus gezorgd. Temse be sloot in schoonheid de wed strijd met nog vier treffers, de bezoekers hadden als magere troost de wedstrijd niet doelpuntenloos te eindi gen. Met 11-2 werd het strop toegetrokken. Het jaareinde betekent voor de minivoetballers een rust periode, die hopelijk voor de Mini Temse jongens niet ongelegen komt. Uit hun jongste zeven wedstrijden werd niet verloren en werden amper twee punten laten liggen. Hopelijk breekt het feestritme het voetbalritme niet. Voor Mini Temse speelden: Jean De Rijck, André De Wolf, Carlos Van Hoeylandt Guy Van Hoeylandt. Mark Meeus en Piet Van De Graaf. Beker van België Voor de zestiende finale voor de beker van België wacht Mini Temse een zware op dracht. De Sasboys spelen op verplaatsing tegen Scho nenberg Zaventem. Vermoe delijke data's zijn 4 of 11 januari, of het een goede vlucht gaat worden is dus nog af te wachten. JV De volleybalploeg V.K. Aalst. (Rik) overwinning behaald op KWB B 1-9. Het is eer der een gemakkelijke o- verwinning geworden. De lokale KWB-ers waren bepaald zwak. De enig ste winst was voor de KWB hun laatste wed strijd. Daar won Foubert van Oosterlinck. Ook Vlierkouter B heeft in Pardaf D een te moeilij ke tegenstander gevon den. Het was om het in voetbaltermen te zeggen een één - richtingswed strijd. De overwinning die de nul op het score bord wegveegde kwam v. Raemdonck die na een moeiliijke wedstrijd V. der Cruyssen uitschakel de. Troelant A heeft een belangrijke ontmoeting tot een goed einde ge bracht. Ze kregen Prado B op bezoek. Het zijn 2 ploegen die hard strij den om zich te handha ven in de eerste reeks. Aanvankelijk scheen het een vlotte overwinning te zullen worden voor de Hamse ploeg. Want deze gingen prompt naar een 0-2 score. Het werd zelfs nog 1-3. Naderhand heb ben d e Hammenaars toch moeten ondervin den dat Troelant toch iets sterker was. Vooral Van Iseghem en Van Belleghem waren on- klopbaar. De einduitslag was tenslotte 6-4. Baas rode E heeft te Hamme tegen Vlierkouter een zware nederlaag gele den 10-0. De Wuytens waren zo sterk dat ze aan de bezoekers uit Baasrode geen enkel 1. Apostelken 8, 2. Groen Wit 8, 3. Welle 8, Arendzonen 7, 5. Moorselbaan 6, 6. Plaza 6, 7. Tripli 6, 8. Eleasten 4, 9. Moerstraat B 14,10. PZN 4,10. PZ 4, 11. Polonia 1, 12. VK Post 0. leiding door hun respefc ctievelijke overwinnif{«i Moerstraat toonde zich weer superieur in de Li gaklasse door hun naaste konkurent Blauwwit met zware 6-0 cijfers huis waarts te sturen. PB. Zot- tegem was nog beter bij schot en schakelde Heizij- gen tegen Elegasten Moorselbaan. Plaza et^J Arendzonen ondervorj den weinig tegenstanj van de laagsten uit klassering: Polonia de uit met 11-1. Ocarina- VK. Post, terwijl PZN zid op gelijke hoogte treil van hun rechtstreekselc oponent Moerstraat B. ls°h A.V.Hde Bel Vrij Vlaams Damesvoetbalverbond jor De acl uit: P'j OC. Aalst was een span nende wedstrijd maar uiteindelijk toonden de OC. Schutters zich sterker dan hun tegenstrevers. Sportvrienden zou naar het schijnt de eerste ploeg worden uit het SE- SETOK TOK, die er het bijltje bij FV. Hardy - DVV Gent neerlegt. In de tweede -\ klasse kwam de verras- Lady's Hofstade - FC L sing van het bescheiden berg Triploi, die de leider Apostelken puntenloos 1. FV. Hardy 10, 2. Lebei He huiswaarts stuurden. 8, 3. DVV 8, 4. Oran vo Meteen komen Welle en Blauw 2, 5. Lady's Hof! st« Groen Wit mede aan de 0. tei Pi setje gunden. Lebbeke D met Bosman, De Man, Stallaert en Ardijn heb ben het schitterend ge daan tegen Triumf C. Het werd een forse 9-1 over winning. Alleen eerstge noemde verloor 'n wed strijd. Voor de rest was het al Lebbeke dat de klok sloeg Viktory A heeft het niet waar kun nen maken tegen het be zoekend Smash. Het werd integendeel een zware nederlaag. Het ontbreken van Dayaert heeft dit wel in de hand gewerkt. Het eerste winstpunt voor de Hamse ploeg werd gescoord door Fr. de Keyser. Leb beke A heeft zich erg schrap moeten zetten om HKH A van de zege te houden. Het is lange tijd een spannende en lijkopgaande ontmoetin geweest tot 2-2. Da kwam Lebbeke er be paald door. M. De Bru) ne was eens te meer d grote figuur. Hij won a les. Zijn ploegmaat Inz deed hem dat na en da betekende dat HKH aan waren voor hu moeite. Ze konden allee via overwinningen op de Donder iets meer de wedstrijd komen. Ui eindelijk werd het vo( Lebbeke een verdiend! zij het toch nipte ove winning. Patro E kc niets halen tegen Smas C. Het werd een zwa( nederlaag voor de Han se ploeg. Met 1-9 uitgi sehakeld worden genoeg dat de tegel stander veel te stei was. 32 - 28.12.1979 - De Voorpost Uitslagen en standen 23.12.79 Liludamo-Sint Joris Nydrop-Tuf Ypsilon-Pallieter Eureka-Efsee Tanu-Twentiers Terlinden-Zenith Vrij: Spokuon K.B.L.V.B. - M.T.S.A. Leider Nieuwe Wijk Hof- stade uit de zondagkom petitie heeft zich tot' op het einde moeten rep pen, om S.K. Sint Job van zich af te houden. De Aalstenaars konden in de eerste helft de beste sco ringskansen afdwingen en kwamen ei zo na op voorsprong langs Alfons Meert. Diezelfde Meert werd met een open been wonde even later naar het ziekenhuis overge bracht en meteen bleek Sint Job op verdedigen aangewezen. Toch moest Nieuwe Wijk wachten tot de 63' alvorens via een luckypgoal van Verhoe ven op voorsprong te ko men. De laatste minuten waren terut voor Sint- Job, doch het geluk stond niet op hun zijde. toen een vrijschop van Arthur Coen, door een duikelende Johny Bos man in hoekschop ge weerd werd. Een enigs zins gevleide overwin ning voor de Hofstadena ren. V.K. Star Boys hield schietoefening tegen Cosmos. Aan de rust was de stand slechts 1-0. Een doelpunt langs Pierre Van Vaerenbergh. Doch na de rust kwamen de kanonnen los, zodat Star Boys een ruime verdien de overwinning behaal de. De schutters waren in de tweede helft, twee maal Johan Van de Vel de, tweemaal Jozef Van Goethem en Benny Re- dant sloot de rij. In de zaterdag I reeks, won Melckenbeeck vrienden op Nieuwe Wijk II, de top wedstrijd. Melckenbeeck klom op voorsprong langs Erwin Clinckspoor doch Patrick De Neef kon in het zicht van de rust gelijkstellen. Enigszins tegen de logika in, won nen de ledenaars met overdreven 1-4 cijfers. De overige doelpunten kwa men er langs Maurice De Smedt, Marc Van Hau- wermeiren, die een hoek schop rechtstreeks om zette en tenslotte Paul Govaert. Nieuwe Wijk II zag menige kans teloor gaan door verschillende malen het doelhout te treffen. Leider Endoka bleef ongenaakbaar te gen Heipias. In de tweede reeks van de zaterdag kompetitie was er één uitschieter. De verdiende overwinning van Lada- boys op Parking. De man nen van Pie Van der Meirsch maakten er een doelpuntenfestival van. A.V.H. Kanaries Lede liet het thuis afweten tegen Sparta Aalst.(rik) 1. Tijl 15 13 0 2 68 2. Efsee 16 11 4 1 53 3. Nydrop 15 10 3 2 64 4. Pallieter 15 8 3 4 69 5. Sint Joris 15 9 4 2 57 6. Tuf 16 6 6 4 35 7. Spokuon 14 6 4 4 29 8. Ypsilon 15 7 7 1 39 9. Zenith 16 6 9 1 37 10. Twentiers 15 5 8 2 35 11. Liludamo 16 4 8 4 25 12. Jome 15 3 7 5 19 13. Eureka 16 4 10 2 16 14. Terlinden 15 2 8 5 17 15. Tanu 16 1 14 1 13 De ploeg van S.K. St.-Job. (Rik) Korporatief Voetbal Dankzij het gelijkspel van SAF bij Somati en de overwinning van Post Erembodegem, tegen hekkensluiter WTT, is Post alleen nog aan de leiding van Reeks A ver schenen. Nochtans heeft leider het niet zo gemak kelijk gehad tegen de ro de lantaarndragers. Bij de rust stond immers nog een scoorloze 0-0 op het bord. In de tweede helft ging het heel wat beter wat de postmannen en via doelpunten van Franky Heiremans en Lu- cien De Smet verzeker den zij zich van de over winning. SAF heeft zijn standing hoog gehouden bij Somati. Na 20' konden zij de stand openen langs Willy De Vos, doch op de 45' zorgde Van der Steen voor het verdiende gelijk spel. In de B reeks ondervond Amylum één helft gewel dige tegenstand van FFR. De stand was 0-0 en mocht gevleid genoemd worden voor de leider- sploeg. In de tweede helft bleken zij echter ontke tend en met doelpunten van Gunther Schollaert (2x), Rudy Van der Stackt (2x), Noël Lemmens (3x) en tenslotte een own goal langs De Frenne, be reikten zij de 8-0. Coplac bleek de beste partij te zijn, in hun duel tegen Intercom. Met een vol waardige hattrick van Re- mi Heymans en één doel punt fangs Luc Van der Massen namen zij ge makkelijk de maat van In tercom, dat de eer kon redden langs Eric Van de Voorde. A.V.H. Uitslagen Coplac-lntercom 4-1 Amylum-FFR 8-0 Post-VVTT 2-0 Callebaut-B-B.B.L. Somati-S.A.F. 1-1 Standen- Reeks A 1. Post Erembodegem 15, 2. Somati 14, 3. SAF 12,4. Callebaut A 11, 5. Honda 7, 6. VV. Bouw 7, 7. WTT 6. Reeks B I. Amylum 17, 2. Reso- cub 14, 3. BBL 12, 4. FFR II, 5. Coplac 9, 6. Interc om 4, 7. Callebaut B 1 A.V.H. Programma van zondag 30.12.79 Tijl-Efsee Pallieter-Jome Tuf-Sint Joris Liludamo-Twentiers Ypsilon-Zenith Eureka-Spokuon Terlinden-Tanu Vrij:. Nydrop Zaalvoetbal Jeugdhuizen Efsee-Zenith Jome-Pallieter Tijl-Terlinden 1. TUL 2. Ypsilon 3. Eureka 4. Liludamo 5. Tuf 6. Efsee 6. Efsee 7. Pallieter 8. Spokuon 9. Zenith 10. Terlinden 12. Tanu 12. Jome Immerzee; OsbroekC OsbroekE De Keize Dendermondt Lindevek Osbroek/ 8-1 1-1 4- 5 5 0 0 35 17 1i 5 4 0 1 25 16 6 4 2 0 37 22 4 3 1 0 25 22 5 3 2 0 28 23 6 3 3 0 33 23 6 3 3 0 33 23 5 2 2 1 29 21 5 2 2 1 26 23 7 2 5 0 28 38 6 1 4 1 20 29 4 1 3 0 13 24 6 0 6 0 12 52 A.V.f Ligaklasse Moerstraat - Blauwwit 6 Zottegem - Heizijde 11 Ocarina - OC Aalst 3- Leeuwerik - Sportvrienden 2- Tijl Snas - FC Sport uitt 1. Moerstaart 16, 2. Zottegem 11, 3. Blauwwit 9, t OC. Aalst 9, 5. FC Sport 7, 6. Tijl Snas 7, 7. Leeuweri 6, 8. Ocarina 5, 9. Heizijde 4 10. Sportvrienden 0

De Voorpost | 1979 | | pagina 32