liefhebbei/ porten io<é 1 Geen maat op Hardy-leiders COSMOS EN CARSO BRENGEN DE VERRASSING IN ERE-KLASSE Moerstraat op weg naar c nieuwe titel? mms; IBi 11 SETOKDAMESVOETBAL Golfbiljartfederatie Aalst SET0KV0ETBAL SPORT M A R 18 - 18.1.1980 - De Voorpost dienst Uiteinde! Hofst. ardy-Oranjeblauj Gent-FC Leberffl Je Kasseistampers namen het op tegen Krijt op Tijd. Voor de Kasseistampers k in wedstrijd Odilion Cammerman, Dirk' Melis, Ronny Coppy, Albert Verleysen enl Janssens. (Geert) pp* Krijt op Tijd won de wedstrijd. Daarvoor zorgde Remi Van der Sijpe, Augustin V( Eddy De Baets, Danny Hijsbrecht, Jozef Rubbrecht en Henri Dierickx. (Geert) f1 *c komen. Moorsel B - Loebes B stelden al vlug een einde aan ker punt. Francois De i' werd een logische puntende- hun illusies 1-5. zette in de slotpartij i ling. Loebes B kwam langs Jos In de B-reeks heeft leider Ru- diend gelijkspel vooi Jansegers 0-1 voor, maar Jean pa A tot het einde moeten op het bord. In de De Petter en Freddy De Win- vechten op Loebes D om de ter zetten de situatie terug beide punten in de wacht te recht? Erwin Dellaerts stelde slepen. Rupa A nam wel voor gelijk. Maar in een adembene- sprong langs Jozef Mertens, mend slot wonnen ook Roger maar André Lackman zorgde Janssens en Luc De Meyer hun er voor dat de bordjes gelijk- partij, zodat het gelijkspel bei de ploegen tevreden mag stel len. Leider Hand in Hand wandelt van de de andere. Nu weer werd het een 6-0 overwinning tegen Loebes C. De overwinnaars waren Eddy Coppens, Marcel Steenhout, Louis Monsieur, René Mergan, Marcel Pots en kwamen. Rupa A nam regionen werden hardi den gewisseld. Zo Cot en Johnyboys B, die met 6-0 score hun respecti tegenstanders, Zandmal D en Sportvrienden schijn van kans lieten het initiatief langs Herman De Cosmos C zetten Pas Gols en Jérome Van den Ab- zege naar eele, doch Gina Van Lieffe- ringhe zette de deur op een Van Keer, Dirk Van kier voor Loebes D. Willy Johny Dhaehs de forf Ovaere reef echter een ver diende 2-4 overwinning bin nen. Ook Rupa B, liet van zich Freddy Bouckenought horen. Zij werden nochtans Kindermans en Robe Sterck, Léo Van dcnl William Wauters, Piert vast, terwijl de geb Heck, Gilbert Van R« Frans Van der Stracten. In de onmiddellijk op achterstand schuere de overwinn wedstrijd Zandmannetjes B te gen Johnyboys A liet Kamiel Uyttendaelc de thuisploeg er in de beginpartij in geloven, maar Freddy Heck, Louis Lo- wie, Cyricl Bauwcns, Gilbert Demacet en Nico De Wuffel geplaatst in hun wedstrijd te- Johnyboys hielden. In gen Corso B, door Sylvain Van om de rode lantaarn de Velde, doch Paul Maroie en op Tijd A de sterkste, Bruno Van den Hauwe zette Joepieboys, toch wel de thuisploeg op voorsprong, door zijn gelijkspel tej Antoine Roelandt en Patrick vael Verbeeck zorgden voor één ze den. Het werd een gelijkop- gaande partij met Bonnaerens Dany, die de stand in het voor deel van de thuisploeg kon openen. Luc Cortcn maakte 1- 1. Beni Bonnaerens, liet de thuisploeg terug uitlopen, maar Martin Van Kut stelde opnieuw gelijk. Tripoli kwam via Rudy Van den Brempt terug op voor sprong. Eddy Verleyen hield er de spanning in door 3-3 te maken. Onmiddellijk volgde een prompt antwoord van Ru dy Van den Brempt, doch nog voor het ingaan van de laatste vijf minuten stelde Tony Re- dant Arendzonen weern lijke hoogte Wie dad Arendzoncn hiermee z' bereikt had, kwam I uit, want 2' voor het sloi de Marc Van Herrewe» dat de punten aan huisl De eerste twee van de klassering hebben punten moeten prijsgeven. Leider Loebes was de val nabij in zijn wedstrijd tegen Cosmos. Marc Van de Spiegel opende de stand, maar Raymond Van Liefferinghe en Hendrik De Baere lieten niet begaan. Orland Van den Steen bracht Cosmos terug langszij, maar ook Eddy Neirinck won zijn partij. Tenslotte Was het Wilfried Van Rossem. die voor Cosmos een punt üit de brand haalde. Corso heeft tegen Hand in Hand een verloren zaak in de slotpartijen nog kunnen rechtzetten. Nadat Albert Barrez en Willy De Roeck Hand in Hande op een schijnbaar veilige 0-2 voor sprong gezet hadden, kon Mare Willems milderen; toen ook Eddy De Bocck zijn partij won, scheen Hand in Hand naar een gemakkellijke over winning te stevenen. Jean Pier re Keymolen en Alfred De Cleene deden echter de vice- de das om. Het was wel de dag der verras sing. Moorsel, die de laatste weken stevig op dreef bleek, moest zich nu neerleggen bij het meesterschap van Kravael. Pieters Pierre, Pierre De Smedt, Johny Vagenende, en Paul Wille bezorgden Kravael de overwinning 4-0. Eddy Boulonne redde nog de eer, maar uiteindelijk zorgde Willy Van de Wiele voor een ruime 5-1 score. Ook Faber liet zich niet onbetuigd tegen Schoon- aarde. De Sutter Erwin, Wil lem Van der Borght, Rudy Roels maakten 3-0. Eduard De Bruyne milderde, doch Renaat Melckenbeeck zorgde dat bei de punten bij Faber bleven. De overwinning van Hendrik Van de Wiele in de slotpartij was nog slechts een formali teit. Ook Koszen besloot zijn duel om de 5de plaats zegevie rend. Zandmannetjes kwam niet verder dan een 4-2 verlies aan de Léo De Béthunelaan. De beste uitslag in de B-reeks kwam er van Schoonaarde B. De hekkensluiter won na een spannende partij één punt van Cosmos B. Schoonaarde B opende de stand langs Georges Vervaecke. Florimond Rogghé stelde echter gelijk. Chris Quedé zorgde voor 2-1. Doch Geert Beayens sleurde Cos- mos B terug langszij. Freddy Bracke deed Schoonaarde B in de overwinning geloven, doch zover liet Johny Troch het niet Uitslagen Loebes - Cosmos 3.3 Koszen - Zandmann. 4.2 Kravael - Moorsel 5.1 Corso - Hand in Hand 3.3 Scotching - Korte Stokken n.m. Faber Schoonaarde 5-1 Stand Loebes 29, Hand in Hand 28, Koszen 19, K. Stok 18, Moorsel 17, Zandm. 16, Cosmos 16, Schoonaarde 13, Kravael 13, Corso 12, Faber 9, Scotching 0 Schoonaarde B - Cosmos B 3.3 Moorsel B - Loebes B 3.3 Kasseist A - Faber B 4.2 Zandm. C - Koszen B 1.5 Hand in Hand B - Loebes C 6-0 Zandm. B - Johnyboys A 1.5 Stand Hand in Hand B 29, Loebes B 27, Johnyb. A 26, Moorsel B 22, Koszen B 17, Kasseist. A 15 Cosmos B 13, Faber B 10, Zandm. C 10, Zandm. B 9, Schoonaarde B 7. Loebes B 7. Cosmos C - Zandmann. D 6-0 Joepieb. A - Kravael B 3.3 Kr. op Tijd - Kass. B 5.1 Loebes D - Rupa A 2-4 Rupa B - Corso B 3.3 K. Stok. B - Scotch. nm. Johnyb. B - Sp. Vriend 6-0 Stand Rupa A 34, Scotch. B 29, Corso B 24, Kravael B 23, K. Stokken B 20, Rupa B 20, Johnyb. B 19, Joepieb. A 18, Loebes D 18, Zandm. D 15, Cosmos C 10, Sp. Vr. A 10, Kr op Tijd 9, Kassei Stampers B 1. ue pioeg van BBC üe Leeuwerik: Hans en Geert Van Driessche, William Standaert, u T. T D D Hugo Van Leuven, Eddy Mertens, Patrick De Borgher, Dirk Van Cauter, Jean-Pierre Het W6rd een aan9ename wedstrijd The Tower - B.B.C. De Leeuwenk. (Geert) Schepens, Patrick De Schepper, Jo Cobbaut en trainer Ronny Scheppens. (Geert) Twee van Rita Dhaese en één tenslotte voor Christine Nelis. Meteen is het verschil in de ranglijst tussen FV Hardy en hun onmiddellijke achtervolgs ter opgelopen tot vier punten. De wedstrijd tussen de twee laatst geklasseerdcn gaf een spannende wedstrijd. Ondanks het feit dat hekkensluiter La- dies Hofstade, telkenmale op nieuw met 7,8 tot maximaal 10 speelsters moeten aantreden, weten de Hofstaadsc girls niet van ophouden. In het duel voor de rode lantaarn waren er toch 10 komen opdagen. Hoe Sonja Daems en Brigitte De Cock ook zwoegden tegen de numerieke meerderheid van de bezoeksters konden zij niet Leider Moerstraat heeft weer zwaar uitgehaald. Dat hun De Petter scoorde vijfmaal, slachtoffer toevallig de tweede in de klassering P.B. Luc Arts drie, Roland Troch Zottegem is, toont aan dat er aan het meesterschap van fw®®» en langs Meulemans Moerstraat, dit seizoen weer niet te tomen valt. Met waren de mannen die liefst 3-8 gingen zij winnen bij hun Zottegemse achtervol- vlPfun,en.op ge,s. Zcals op vele ander .erreinen, was ook de Roaen- dreef haast onbespeelbaar. Tijl Snas trok zich echter ters de eer redden voor een daarvan geen barst aan, en overwin O.C. Aalst met het zwak Heizijde, kleinste verschil. De doelpuntenmakers voor Tijl Snas Ocarina won na een hard duel waren Hugo Van Mol en de gebroeders Coppens. O.C. van Leeuwerik Lede de wed- Aalst kon tweemaal tegenscoren langs Van Boxelaer. ?tr"jd met de zevende plaats als Blauwwit liet absoluut geen kans aan het Lebbeekse ï"26' me!3",2,- Heizijde tweede klasse vingen twee wedstrijden niet aan wegens de De ploeg von 1 he Tower: Viellefont, Dirk en Luc De Schaepdrijver, Herman Laliov Goossens More Van Nuffel, Luc De Troyer, Erik Dierick, Ludwig Van Der Borght, Mare De Neef (kapitein), Luc Brijs en Trainer Georges Van Miegroet. (Geert) optornen. Oranje-Blauw een overwinning behalen treffer van Marianm Steen. UITSLAGEN FC Ladies Wedstrijden voor 20.1.80 FV DW Ladies Hofstade, dit weekend bye is, zal twaarschijnlijk een spelen tegen Moorselbaan, een voor volgend seizoen. onbespeelbaarheid van het ter rein, dat waren Polonia - Ele- gasten en Plaza - Post. P.Z.N.-Groen-wit werd stilge legd aan de 35' bij een stand van 0-1. De P.Z.N.-spelers gingen niet akkoord met dit doelpunt en schopten herrie bij de scheids rechter. De ref haalde de rode kaart boven en meteen verlie ten vijf P.Z.N.-spelers het ter rein. Wegens gebrek aan spe- UITSLAGEN Ligaklasse Tijl Snas - O.C. Aalst Sportvrienden - F.C. Sport P.B. Zottegem - Moerstraat Ocarina - Leeuwerik Iers stopte de ref de wedstrijd. Een zaak voor de groene tafel. Na een spannende wedstrijd heeft Moorselbaan twee gou den punten veroverd in hun duel tegen Welle. Zij wonnen hun wedstrijd met 2-1. Verhofstadt en Wachtelaere scoorden voor Moorselbaan. De Rijcke kon wel nog milde ren, doch verder kwamen de Wellenaars niet meer. Ook op Tripoli was de spanning te snij- Blauwwit - Heizijde Tweede klasse Moerstraat B - Apostelken Polonia - Elegasten Plaza - Post P.Z.ty. - Groenwit Tripoli - Arendzonen Moorselbaan - Welle Wedstrijden voor 19.1.1980 Leider Hardy, kon terug rekenen op de Julia Dhollander, en zulks was de deze dameskompetitie duidelijk aan te zien. haar stempel op de wedstrijd door het maken doelpunten. Met liefst zware 0-7 eindcijfers zij de moedigen van FC Leberg. De andere maaksters waren: twee voor Christine Van SCHOOLSTRAAT 54 KOOLSTRAAT 159 AALST (053-21.25.56) GROOTHANDEL SPORTARTIKELEN O.C. Aalst - Heizijde Sportvrienden - Snas Moerstraat - F.C. Sport Leeuwerik - PB. Zottegem Ocarina - Blauwwit Welle - Groenwit Tripoli - Post Elegasten - P.Z.N Plaza - Apostelken Polonia - Moerstraat Arendzonen - Moorselbaan A.V.H. DE... GROOTSTE SPORTZAAK

De Voorpost | 1980 | | pagina 18