1 IMARCHA VECHT OUDE rETE MOLENSTRAAT UIT! ET PLEIT IS BESLECHT! .T.S.A. VOETBAL ORPORATIEFVOETBAL rapsten hadden prijs V.K. Aalst - Zulte Hofstade - Berlare spannend jl en Honda Hag. W. Bouw, stee ji'adatiegevaar, heeft volle gegeven, tegen S Bij de rust was de stan De twee doelpunten werden door Stodtsfeld in de tweede helft geskoord. Hier dringt W Bouw sterk aan, doch het goed gerichte schot ging nipt naast. (Geert) een 0-2 overwinning forceren langs Van Biesen en Van der Steen. Tot slot was er de wed strijd tegen FFR en kampioen Amylum. De thuisploeg be schikte bij de aanvang van de wedstrijd slechts over 6 valide spelers. De andere 5 waren gekwetst, zodat de wedstrijd uiteindelijk doorging met 2 plus vijftigers in de thuisploeg. Met 8 tegen een kampioenen- ploeg is een ramp op voor hand. Dit werd het dan ook voor de moedige FFR-jon- gens, die wel 20' stand hielden (wat een verdienste!), doch dan het lot beschieden onder ging. Van der Stockt met 5 doelpunten, Schockaert, Schollaert. Verbelen en Huvet elk één waren de auteurs van de Amylum-overwinning. A.V.H. Uitslagen en standen na 13-01-1980 Reeks A W i l - Honda Post - SAF Bouw - Somati Reeks B Intercom - BBL Resocub - Callebaut FFR - Amylum Standen 1. Post Erembodegem (kampioen) 18, 2. Somati 14, 3 SAF 14, 4 Callebaut A 11, 5 VV Bouw 9, 6. WTT 9, 7Honda 7. 1. Amylum (kampioen) 19, 2 Resocub 14, 3 BBL 12, 4 FFR 11,5 Coplac 9, 6 Intercom 6, 7 Callebaut B 5. In reeks A gaat de nog te spelen wedstrijd Post Erembode gem tegen Honda door op 19-01-80 en in reeks B worden de resterende Resocub - FFR gespeeld op 19-01-80 en Callebaut B - BBL op 26-01-80. Op 9-02-80 gaan de eerste wedstrijden door voor de schaal Haeck. t gure koude was er de oorzaak van dat weet; vier dstrijden, dienden afgelast te worden. Op Sint Job, napola, Morta en Jaca waar de wedstrijden de zater- gnamiddag wel doorgingen, was de grond zo omge- d dat de zondagploegen niet van start moesten De drie wel gespeelde wedstrijden gaven wel ïrkante uitslagen. Keider Nieuwe Wijk haalde zijn ïaarste geschut boven op Cosmos met 0-6, terwijl De baan er voor zorgde dat de leiders uit Hofstade nog één jntje verder uitlopen, door Sunset aan huis een gelijk- >1 op te dringen. De verrassing kwam wel uit een onverwachte hoek. Wie dacht dat V.K. Molenstraat zich nu eens zou herpakken tegen een in de onderste regio nen vertoevend FC. Timarcha, kwam bedrogen uit. Timarcha zette de mannen uit de Molen straat met 1-0 voor schut, via een doelpunt van Guy Van Leuven. In de zaterdag I reeks is het wel even wachten op de beslissing van het scheidsrech- beke gaat hier diep in de aanval. (Rik) ters- en ot strafcomité, dat de zaak Zonneboys Haaltert-En- doka Aalst gestopt zag aan de rust bij een 1-2 voorsprong voor de leidersploeg. Tinne boys Erembodegem ging in zijn vierpuntenwedstrijd op Camu Hofstade de volle buit halen, zodat zij hun recht streekse tegenstrever van vori ge zaterdag voorbijstevenden. Nieuwe Wijk II ondervond al leen wat tegenstand van de hekkensluiters Royal Sportief uit Gijzegem, in de eerste mi nuten. Nadat Guy Meert de score geopend had voor de thuisploeg kon Royal gelijk stellen. Verder kwamen zij echter niet meer. Ondanks de grote reeks hoge nederlagen blijven de Sportiefjongens ook op het veld sportief. Indien zij het nodige spelersmateriaal verder bij elkaar krijgen, zou het voor de lantaarndrager een genoegen zijn op het einde van het seizoen als verdienstelijk ste ploeg de trofee van de fairplay in ontvangst te kunnen nemen. Melckenbeeckvrien- den ondervond op D.D.T. Hofstade geen tegenstand en won gemakkellijk met 0-3. Ook de Spanjaarden van Rayo zijn aan een heropstanding toe. Zij lieten Heipias uit Lede geen moment in de wedstrijd komen. Hun overwinning met 4-0 cijfers was dan ook ten volle verdiend. Simcaboys moest tot het einde doorgaan om een nooit afgevend Leeu werik Lede van zich te houden met matige 1-3 cijfers.- Op de overheersing van leider Rode Duivels Denderleeuw staat geen maat. De Rode Dui vels wonnen met overtuigende 1-8 cijfers bij Kloksken. Een Kloksken dat in de heenronde door de jongens uit Dender leeuw als één van de sterkste ploegen aangeduid werd. Waarschijnlijk een vergissing want de jongens van de Beek- veldstraat, wonnen intussen nog één wedstrijd. Ook de onmiddellijke achter volgers van de Rode Duivels, Kruis en Haltvrienden leden geen puntenverlies. Beiden wonnen hun wedstrijd met 2-0 cijfers. Ladaboys, die weken achtereen voor overwinningen aan de lopende band zorgden, lopen nu tweemaal achtereen volgens tegen de lamp, telken male met het kleinste verschil. Eerst vielen zij te licht uit op Cobila's. Nu moesten zij zich bij het meesterschap van Halt vrienden neerleggen. De Kei zer Hofstade kende geen pro blemen op een verkwijnend Parking. En Scotching kon wel enig animo scheppen door de volle inzet te halen op Excel sior. A kan de nog te spelen wedstrijd van kampioen Post tegen Honda geen wijzigingen meer aan de brengen. De postmannen zijn zeker van de is gedoemd voor de rode lantaarn. Honda, ging in vierpuntenwedstrijd tegen WTT roemloos ten onder De sraafjongens namen langs De Rop de beste start 2-0, Honda kon milderen. Comelis dreef op tot 3-1. Meteen Na de koffie probeerden de Hondajongens het tij te doen keren doch verder dan 3-2 geraakten zij niet meer. Post Erembodegem, reeds zeker van de titel voor de SAF, beperkten zich tot verdedigen. SAF bleek partij, doch konden de hun geboden kansen, waarmaken. Pe Somati-doelman kan nog juist deze kopbal over het tippen. (Geert) Bouw. In de B reeks, kwam BBL. na hun jaarlijks feest niet opda gen, zodat Intercom de twee punten gratis meekreeg. Reso cub, praktisch zeker van zijn tweede plaats, heeft op een moeilijk bespeelbaar veld, weinig tegenstand gegeven te gen hekkensluiter Callebaut B Bij de rust was het nog steeds 0-0. Doch na de herneming kon de rode lantaarndrager dan ook een juiste :ds in zich gegeven, tegen Soma- rust was de stand nog De tweede helft specl- zij alles of niets. Aan de minuut kwamen zij op ach- door een strafschop, door De Pues, doch zorgde voor 2-1 in minuten tijdspanne. Ver overwinning voor W van de Rozendreef. (Geert) Zaterdagavond werden in het klublokaal van de atletiekklub Eendracht Aalst vele pleten gehuldigd. Op de foto zien we zij die het best presteerden: Jan Van der Biest, Gunther Everaert, Anne-Marie Van Nuffel, Guido en Mare Schelfhout en Herwin Van Nieuwenhove. Andere topatleten waren nog niet aanwezig in de zaal *odat ze niet op de foto voorkomen. (Geert) tal De Voorpost - 18.1.1980 - 19 In het liefhebbersverbond speelden Mascotten Mere tegen Lebbeke. (rik) Uitslagen Zondagreeks Sint Job - Adelaars uitg Amapola - Inno uitg Morta - Star Boys uitg Jaca I - Real Familial uitg Cosmos - Nieuwe Wijk 0-6 Sunset - De Zwaan 1-1 Timarcha - Molenstraat 1-0 Standen Nieuwe Wijk 27, Sunset 22, Real 19, De Zwaan 19, Jaca 18, Star Boys 17, Molenstraat 17, Amapola 16, Adelaars 16, Sint Job 14, Morta 13, Timarcha 12, Cosmos 12, Inno 6. Zaterdag I reeks Camu - Tinneboys Zonneb. - Endoka D.D.T. - Melckenb. D'Hondt - Jaca II Rayo - Heipias Leeuwerik - Simcaboys Nieuwe Wijk II - Royal Standen Endoka 28, Simca 26, Melckenbeeck 24, Jaca II21, N. Wijk II17, Rayo 17, Tinnenboys 16, Camu 15, Dhindt 12, Heipias 11, Zonneboys 8, Leeuwerik 7, DDT 7, Royal 3. Zaterdag II reeks Scheepv. - Apostelk. 2-0 Excelsior - Scotch0-1 Beukenhof - Kruis 0-2 Haltvr. - Ladaboys 2-0 Kliksken - R. Duivels 1-8 Parking - Keizer 0-5 JTimarcha - Cpbilas uitg Standen 1-2 stilg. 0-3 uitg 4-0 1-3 6-1 louw slaagde erin Somati in bedwang te houden en zich meteen veilig te stellen Zaterdag kwam V.K. Aalst uit tegen Zulte in de sporthal aan de Rozendreef. Rode Duivels 31, Kruis 25, Haltvr. 24, Lada 19, Keizer 18, Scheepv. 16, Beukenhof 15, Cobilas 14, Excelsior 13, Jong Timarcha 10, Scotch. 9, Kloksken 8, Parking 7, Apostelken 7. A.V.H. de koöperatieve kompetitie door een verdiende 2-1 overwinning. (Geert) Aalst verloor met 2-3. Voor Aalst speelde Mark Philips, Piet Eeckhoudt, Jan en Lieven De Schrijvèr, Freddy en Raymond De Geyndt. Coach was Rony Lauwers. Reserven: Guy Ghesquière, Roland Claeys en Etienne Beerens. (Geert) Bij de 4e provinciale A heren kwam zaterdag Hofstade uit tegen Berlare. Het werd een 3-0 overwinning voor Hofstade. (Geert)

De Voorpost | 1980 | | pagina 19