De Voorpost St. Niklaas A ®s> kan rustig uithollen Herleving A tweede Kieldrecht B naar tweede St. Niklaas D klopt kampioen Sleidinge B i ssmsjïz; rsrs rjaas: ^sssstb zszxvgs? 7 inale van de Beker der Europese iekerwinnaars Patro Tivoli B en Beveren C promoveren Jlelseelse ampioenschappen -jeugdtornooi te Aalst verd meevaller Teerlingen zijn geworpen V woensdag 14 mei om 20.15 u. in het Herzele-stadion DE VOORPOST De Voorpost - 4.4.1980 - 39 Nationale kompetitie Eerste Provinciale De pronostiek van Vic Eylen- 1-3 achterstand opgehaald, bosch is toch juist gebleken. w _rgDe Wilde afwezig, en kwam Small Street van weleer. De Het werd 4-4, maar toen ruk- Gunter Van Puymbroek fel Gentenaars traden voor de„ te Drive zich opnieuw los. gehandikapt achter de tafel, gelegenheid nochtans aan in van terwijl men andermaal niet hun sterkste samenstelling en kon rekenen op de diensten met De Clercq - Spittael li de markante prestatie B 6 Decat won voor de ploeg, die de laatste da- toch wel ior eigen volk tegen lokale ploeg niet jrve ging St. Niklaas A wedstrijd, terwijl Herleving A is tweede ge worden. Voor de fanion- Met ploeg van voorzitter Con stant Vermeulen zeker een Mestdagh kwam Herleving opgemerkte bijzondere onderscheiding, eerst voor bij 8-7. Het eindre- overmaat van ramp vond overwinningen Boudou, Eylenbosch Freddy De Pauw. Tot Hetterington en Clement, één gen van haar verblijf in prestatie. Het zou even- Het is trouwens een zwaar sultaat hing af van de match ook Luc Struylaert zijn want er diende gewonnen te worden om zich in nationale nder veel moeite de Journée J C 6 er niet in ille inzet weghalen bij slaagde de eer te redden. ook derde nationale beleeft, wel geen aarde aan de seizoen geworden met Zaterdag zat er nochtans dijk brengen. Amelinckx drietal uitgesproken titelkan- minstens een gelijkspel won wel tegen Deprez en didaten nl. Eikenlo Eeklo A, ijnden, dat blijkbaar wel Matthijs B 6 en Journée P in tegen Atlantic. Temeer Stevens, maar Herman igaan berusten. Zonder c 0 wonnen elk twee daar Frans Messagie Snellings kwam niet ver lig probleem klommen wedstrijden. Voor St. Ni- werkelijk sterk uitpakte der dan een zege tegen irt Schelfaut en Carl klaas A zit het nu wel en de bezoekende B 6 Stevens, terwijl Johan De evenwel vrij snel de rol los- Camp naar iximum, terwijl lex De Wart en Walter gaan denken. het goed en men kan be- spelers Paelinckx en Vyb- Niel te licht werd bevon- ook paald aan rustig uithollen ckeleer kansloos liet. De den (7-9). Hammenaar klopte trou- Cock het tot twee Dit geldt evenwel niet wens de ganse Atlantic- jerwinningen brachten, voor de St. Niklase B ploeg op een rijtje. Een i en zakte derwijze weg. kompetitiewedstrijd zelfs naar tweede provinciale werd verwezen. Eeklo, Drive en Kieldrecht tussen de twee kopmannen niet en wat voor onmogelijk te kunnen handhaven. St. Dany Vermeulen en Leo Ver- werd gehouden, gebeurde. Niklaas wilde evenwel van cauteren. Het werd meer Hekkensluiter Zwijnaarde geen liefde weten. Gunter dan een prestigewedstrijd. won. Struylaert liet het im- Corryn won er zijn vier wed- De Herleving-man won en mers afweten tegen Huyle- strijden terwijl Dirk en Luc het werd 9-7, waardoor de broek en Gunter Van Puym- De Bosschere met Peter Daems goed waren voor elk drie op vier. Small Street Gent B kan nu in tweede provinciale gaan nadenken over zijn vergane grootheid. Melsele A op bezoek bij Dri- Drive St. Amandsberg Kieldrecht A met als outsider Small Street Gent B. Laatst- genoemde ploeg moest tweede plaats werd veilig broek verliet het strijdtoneel gesteld. Een zeer fraai resul taat waaruit blijkt dat de ver tijdens de tweede wedstrijd. Een geneeskundig onder dat het in de allerlaatste jongingspolitiek vruchten zoek wees een ontsteking in de hand uit. Benny Van den Hende poogde te redden heeft afgeworpen. Een ploeg waarin o.a. Karei Mestdagh zich heeft opgewerkt tot vol- wat te redden viel maar Ha- ve A tapte uit het beste vaat- waardige C-speler, en die nouille en Den Blauwen wa- je. Eric Verstraeten en René Vooruitzichten kloppen, een niet te onder schatten opdracht. Het zag de pijp. In rekordtijd werd de Zwijnaarde Wedstrijden van het Paasweekeinde In de komende weken en in afwachting van de provinciale plaats. De Dendermonde- eindronden enkel nog dames, jeugd en veteranen kompe- naars dienden Drive Melseelse kampioen- nende en vooral sportieve 0ok hier kunnen de streekploegen nog een hartelijk woord- °l tappen zullen worden ge- avonden in het vooruitzicht je komen meepraten. De Herlevingdames liggen uiteraard fe uden op de vrijdagen 4 en worden gesteld. jn wjnnende positie. Men zou kunnen stellen dat hun Del april 1980 telkens vanaf Wie bij TTC Melsele aange- enjgSte zorg is, ongeslagen het seizoen te beëindigen om meulen tegen Johan Van eeiJ uur in het klublokaal, sloten is neemt beslist aan dan vo|gend seizoen in tweede nationale het groot avon- Couter bracht de vlam aan aip am, Dambrugstraat 5, te de kampioenschappen deel. ^uur tegemoet te stappen. jlsele. Wie het niet is maar ook in .J' i vrijdag 4 april komen de het hart iets voor de tafelten- ^'6 klasseerden aan de beurt nissport voelt kloppen, gaat ier een door club-sekretaris best een kijkje nemen. In de kOi tgedokterd systeem, ter- geweldige sfeer welke in het eeifljl precies een weekje later Melseelse clublokaal heerst Dames Ie Provinciale fpJ) spelers met het klasse- zal het hem of haar zeker De Pinte - St. Niklaas ent niet-geklasseerden niet moeilijk vallen te beslis- Evergem - Herleving A ne»n greep naar de titel van sen bij het Melseelse Tafel- Herleving B - De Pinte d mpioen van Melsele kun- tenniswereldje aan te slui- St. Niklaas - Sleidingè open doen. ten. Meester Rosiers of een- v eifekening houdend met het voudig Paul Rosiers zal hen hiJitoesiasme voor de tafel- in rekordtijd wegwijs maken Elckerlyc - Eikenlo A 'rï'Moicoio Ui m. in hot cnnrtinuo inWalp tafel- Eikenlo B - Herleving Drive - Herleving Elckerlyc-Eikenlo B r beheersten spelbeeld, maar mits enige aanpassing vol- ren hem te sterk. Voorzitter Braem lukten er een drie op Herleving A werkte zich be- gend seizoen een greep naar Imbrecht die was ingevallen, vier, terwijl Ronny Braem hendig tussen het trio in. In de laatste wedstrijd lag de beslissing om de tweede eerder een tegenvaller ge- de titel kan doen. Voor Kiel- bleek uiteraard niet sterk ge- drecht A is de kompetitie noeg om de wedstrijd in an- twee wedstrijden won. Paul Vereist, de man die in de vorige wedstrijd gensters dere banen te leiden. worden. Vooral tijdens "de Zulks houdt in dat Kieldrecht sloeg liet thans een nul opte- jongste speeldagen liep het nu nog wordt voorbijgegaan kenen. Alles samen was de door St. Niklaas C dat Small prestatie mis. Uit de jongste drie wed strijden wisten de jongens er aanvankelijk ook niet naar van Benny Van den Hende i de Melseelse Street Gent B in eigen lokaal A-ploeg toch goed.voor een de genadeslag ging toedie- 8-8. Een resultaat dat er ze- uit. De winst van Dany Ver- geen enkel puntje meer te nen. Van titelkandidaat tot ker mag zijn en voor heel puren. Ook voor de slotwed- degraderende ploeg. Hier wat vreugde zorgde in het strijd tegen hekkensluiter tussen liggen precies acht kamp der bezoekers. bleef Hubert maanden. Waar is het grote Tweede provinciale nnissport te Melsele kun- in het sportieve lokale tafel- B e in best weer twee span- tenniswereldje. Sleidinge B, kampioen in de kampioenen die uiteraard men werd dat Melsele B bij tweede A verloor vorige gepast over de streep zijn Puck A had gewonnen. Van week het pleit bij HK Hamme geraakt. In het Herlevinglo- de prestigewedstrijd kwam A zonder Wegge heette het, Thans waren de kampioe- kaal stonden de B ploegen bijgevolg niets in huis. Luc schrap en trok zijn ploeg op naar een nieuwe zege. Hier door in het spoor van Slei dinge A eindigend op een van Herleving en Eikenlo Verschelden gaf met zijn HK gedeelde tweede plaats met /.LU Jeugd Beveren - St. Niklaas Melsele-Temse A NIET TE VERGETEN nen te gast bij St. Niklaas D Eeklo tegenover elkaar in de Hamme ploeg forfait, de be- ft. Niklaas D en Eikenlo Eek- Pn hPt wprH ppn niPDWP ne- zoveelste prestige wedstrijd, vestiging van de terugval lo B. Toch we een opvallend en het werd een nieuwe ne derlaag. Ditmaal was goede verrichting van De Keyzer en co. Elckerlyc Aalst 01 samenwerking met VTB- tens zich voor de eindronde IdttB en het weekblad «De te plaatsen. Hierin werd hard uitborpost» werd in de sport- geknokt maar uiteindelijk ]eièl «Denderdal» een jeugd- dienden Mattens en Roe- sH-lrnooi gehouden, voor jon- landt het uit te maken wie de ins en meisjes van 12 tot titel op naam zou brengen. In$ jaar. 32 jongens en 10 Mark toonde zich in de finale enleisjes gaven gevolg aan aan 1 Kieldrecht in de gemeentelijke sporthal voor het regel- matigheidskriterium van «De Voorpost». Constant Vermeulen. tikkeltje sterker dan Provinciale kompetitie zoveelste prestige wedstrijd, vestiging van de terugval Ditmaal legde Herleving met van een klub, die een paar Oost-vlaamse kampioen van het kleinste verschil beslag seizoenen terug nochtans op de D reeks Wegge, wel van op de overwinning. Vete- weg bleek naar de hoogste A kreeg het bezoek van Pa .,.k. ..-..ww..-.. de partij, maar hij geraakte raan Marcel De Bruyne werd provinciale reeks, maar het cem Maldegem A. Kristiaan Maandag 7 april 1980 - In.arna.ionaa, Paas.drnoo, _,e ni« basialegg» v.n.d,e .lokale «T ronde en hieraan trok de zou op de sluitingsdag wor- Patro Tivoli A langs zijn kant 50maar G Ibert Tas en ganse ploeg zich op. Naast den gekonfronteerd met HK sloot het seizoen met een Luc De Bock lieten het echt Regie zou ook Bart Geusens Hamme A zo schreef de ka- nieuwe zege af. Op bezoek afweten. Hierdoor geraakte een drie op vier lukken. Van lender alvast voor. Een HK bij hekkensluiter Puck 3 °"°m Belleghem met twee en Jo Hamme A dat in de vorige ondervonden de Hami Snellings die Geyssels klop- speeldag kampioen Sleidin- naars evenwel meer weer- te, zorgden voor de rest. Een ge klopte, /naar er achteraf stand dan verwacht. Maldegem aan een fortuin- Hamme- lijke uitzege (7-9) hierdoor de Aalstenaars in extremis Marc voorbij stekend in de alge uitnodiging en zorgden Geert, terwijl Paul Arijs op Wat de kompetitie bij de he- terugkeer naar tweede bij een sportieve kamp. de derde plaats beslag legde ,er, betreft werden de teer- zonder moeilijk wordt. Ook ie, zorgoen voor ae resi. een yc ji.uu, - - „«„--uili. toch wel sterke terugval van de brui aan gaf toen verno- De Keyzer zette zich evenwel mene rangschikking. i|gj de jonge dames ging de vóór Wim Weegerinckx, die |jngen dit weekend gewor- St. Niklaas F en Temse hdstrijd tussen Myriam zich evenmin onbetuigd had pen. Kieldrecht B klimt naar dalen een trapje lager maar inck en Patricia Roelandt, gelaten. Een in ieder geval tweede provinciale. Beveren dan van derde naar vierde Derde provinciale ior eerstgenoemde ge- geslaagde tafeltennisnamid- c komt bij A en B ploegen in provinciale utpnnen. Voor de derde en Ó39 en initiatief dat mag derde, terwijl Patro Tivoli Wie in derde en vierde afde- st(Brde plaats klopte Christel worden toegejuichd. Elcker- Hamme B eveneens naar ling winnaar van de eindron- d^rtongen Els Smet na een 'Vc- dat voor de praktische derde provinciale stijgt. de wordt, blijft voor alles lannende strijd. begeleiding zorgde, zal zeker HK Hamme A wordt de nog een open vraag, al wor de heren gisten Wim Pie*®.r_2®]®n_ Ln_S_Pi.n.grootste verliezer uit de den Kieldrecht B in derde en Ook in de derde afdeling zijn Van der Schueren geraakten in vierde de prjjzen gedeeld. In de B evenwel niet over de sloot. tegerinckx, Paul Arijs, 'n die richting daadwerkelijk kompetitie. Het zakt terug Patro Tivoli 6ert Roelandt en Mark Mat- te steunen. naar derde provinciale, en getipt. gesteld kan worden dat een Dany Inze en Mare Cogen de voor de rust door het dienden het evenwel zonder vanaf de eerste wedstrijd reeks bleef Herleving C nog Na een nogal ingewikkelde zege te stellen. Hierdoor is met volle geweld in te gaan. een kleine kans, zo het in de rekening is gebleken dat Kieldrecht B alvast kam- D'Hondt voelde zich blijk- eerste plaats zelf won bij El- voor de Aalsterse B- en C- pioen in derde D en mag het baar minder in zijn schik, ckerlyc B en Lebbeke zich ploeg alles netjes op zijn volgend seizoen in tweede maar deze tekortkoming tegen Small Street D in ve- pootjes valt, gezien er nu provinciale uitkomen. JEr zit werd vergoed door de flinke dètte zou spelen. Eigenlijk drie ploegen op gelijke rekende men er in het Den- hoogte eindigen met 12 pun- dermondse kamp niet zo op, ten, wat uiteindelijk in Aal maar men kon nooit weten, sters voordeel speelt. de Waaslanders nog prestatie van Eric Vereist en kans in om algemeen Guy De Rijck, elk drie. Bij Temse B dat zich sportief teweer stelde en volgend kampioen van derde afde ling te wprden maar hier- IZEN DER PLAATSEN NUMMERDE UPLAATSEN: fcbune 1: ■overdekt libune 2: «overdekt 800 - 750 F niet overdekt 500 F door de KB VB. door één van zijn liga's of door het 43 Wetstraat, 1040 Brussel BOIC, zullen dus niet gel- (alle werkdagen van 9 tot dig zijn. 16.30 u. - zaterdag uitge zonderd). OPENING DER DEUREN EN LOKETTEN De deuren en loketten zul len vanaf 18 u. geopend worden. Wim De Ruysscher en Gil- Wetteren A tenslotte wist voor is het nog wel even seizoen in vierde zeker moet wachten. in staat zijn een vooraan- Kemzeke A strandde dus op staande rol te spelen toonde één punt. Armand De Coene Weemaes zich langs zijn bert De Smedt hebben zich het niet te klaren tegen Drive wachten, blijkbaar wel sterk ingezet en E. Herwig Van Doorselaer wonnen respectievelijk ook zette zich nochtans schrap, drie en twee wedstrijden, maar kreeg weinig steun van en zijn maats haalden het in beste zijde, terwijl zijn ploeg- Luc Heyvaert en Mare Boey- zijn maats, zodat Drive uit- de laatste wedstrijd vrij vlot maats Roels, Brys zn., De ekens wonnen niets en dit eindelijk met de volle inzet van Melsele D, waarbij Cant Malssche met een eerred- 900 - 800 F ALGEMENE SCHIKKINGEN 1. In geval voor sommige rangen gebrek aan plaatsen IET OVERDEKTE moest zijn, behoudt de STAANPLAATSEN Bond zich het recht voor "logeren -16 j. 100 F kaane" te bezorgen van r) een andere rang. IOORVERKOOP 2. De kaarten zullen door Tot 6 mei 1980, tegen de KB VB onder aangete- ïgéorting op de rekening nr. kende omslag verzonden :h«)-031104-64 van de worden. JcltBVB te Brussel (bedrag 3. Mondeling of per tele- o* verhogen met 44 fr. voor f°on kunnen geen plaatsen llepngetekende verzending besproken worden recht- aan de haal ging. In derde D en Louis De Clercq het niet dend puntje afscheid namen verwach- kreeg leider Kieldrecht het wisten te redden. Van Leu- van derde provinciale (10-6). bezoek van St. Niklaas F. Uit- venhaeghe langs zijn kant Beveren A sloot evenals de eraard geen zo moeilijke op- was zeer verdienstelijk met andere kopploegen de kom- Weekblad van Dender Durrae - en Scheldest beantwoordde dan streeks aan de tingen. Herleving C is dan ook uit- eindelijk tweede gebleven, dracht voor Eric De Witte en twee op vier en Guido Ver- petitie zegevierend af. St. Ni- Elcerlyc B, reeds zeker van zijn maats, die dan ook vrij straeten, die de eer redde klaas E met Van de Moortere zijn behoud in derde provin- vlot naar de zege klommen, mag eveneens op een goede (twee), Stefan Geussens, ciale maakte er weinig spel Eric De Witte won voor de verrichting terugblikken. Pierre Wuytack en Luc Mes- rond al geraakten de blijk- gelegenheid zijn vier wed- Voor Kemzeke en zijn sagie (elk één) bleef wel iets baar vermoeide en zenuw- strijden, terwijl Patrick De onklopbaar gewaande A- beneden de verwachtingen, achtige Herlevingers eerder Witte en Franky Dillis er elk ploeg wordt het volgend sei- In het lokale kamp haalden moeizaam over de sloot. El- drie wonnen. Stefan Bleyen- cerlyc C langs zijn kant dien de voor Reinaert A de dui- zoen herbeginnen. Matthijs, Vennens en Heyr- bergh nam er toch nog twee Melsele C kreeg het bezoek man drie op vier, terwijl De voor zijn rekening. Bij St. van Temse B en het treffen Scheemacker op één lengte men te leggen. Voorzitter Rik Niklaas zorgde Robert Cop- tussen deze twee mindere volgde. Met een 6-10 uitzege De Bock stelde er nochtans pens voor een gevatte re- grootheden uit de reeks is van Temse A bij Beveren B is het voorbeeld door drie pliek, iets waarin hun op eni- tot een boeiende wedstrijd het rijtje in derde provinciale wedstrijden te winnen, ge afstand dan gevolgd uitgegroeid. Van den Eeck- af. Boeyckens, De Cordier en werd door Hubert De Gendt. hout in het lokale kamp zorg- In geen geval zullen de w:prHe nrovinciale verzonden kaarten terugge- vierae provinciale nomen worden. UITNODIGINGEN Aangezien de UEFA deze Ook in vierde afdeling is de strijd gestreden. In de it 5 tickets) en met 53 fr. Dt 30 kaarten, enz.). iNlte vullen op het bulletin: -^am (M., Mevr. of Mej.), Bres en gewenste tickets. Tot 14 mei 1980 (12 u.): wedstrijd organizeert voor Brussel: Hotel de Bru- rekening van de twee deel- 'lv s, Grondwetplein 17 nemende klubs, wordt er uffet van het Heizelsta- door de KB VB geen enkele rèë'ks is Beveren C zoals ver- uitnodiging afgeleverd en wacht kampioen geworden P Tot 13 mei 1980 ten doorlopende uitnodi- ondanks het feit dat Bruno van dl KÈVB, af8<='«erd kampioenschap bij Kruibeke A tegen de lamp liepen. Uit eraard schaadt zulks niet aan de verdienste van de Bever se C-ploeg welke nu ook haar eigen A en B ploeg heeft bijgebeend. Of het feit dat Beveren thans drie ploe gen krijgt in derde provincia le geen andere problemen gaat stellen valt af te wach ten. Het behalen van een titel brengt immers altijd vreugde en na een zo'n merkwaardige prestatie ver dient Beveren C zeker in de bloemen te worden gezet. Kieldrecht C is zoals ver wacht tweede gebleven. Het won in de slotwedstrijd bij Haasdonk waar men noch tans opnieuw met de sterk- Het opzet van oeze brochures bestaat erin het publiek op een eenvoudige manier wegwiis te maken in de ingewikkelde materie van het Burgerlijk Recht. De onderwerpen zijn: I NOTARIS EN NOTARIAAT II. PERSONEN- en FAMILIERECHT III VENNOOTSCHAPPEN VI ERFENISSEN - TESTAMENTEN V VERKOOP. ONROERENDE GOEDEREN - HY POTHECAIRE LENINGEN Deze brochures kunnen gratis bekomen worden op aanvraag bij de Federatie van Belgische Notarissen Bergstraat. 30-32, 1000 Brussel, bij het Gemeentekre- ric piet van Belgie, Pachecolaan, 44, 1000 Brussel, bij de D Vereniging van Belgische Steden en Gemeenten. Aarlenstraat 53, bus 4. 1040 Brussel, of bij een notaris naar keuze fgA 19S58-GM ste formatie kon aantreden, twee op vier. (11-5) Melsele kampioen Patro Tivoli Ham- wel van de soep. Van hun gehad om Madeion Opdorp Marina Struylaert liet het E kreeg het bezoek van Krui- me B het bezoek van Wette- tweede plaats in de algeme- er onder te houden. Het heet evenwel niet aan haar hartje beke A en dit liet Peter Wee- ren D. Een eerder gemakke- ne rangschikking en een H""°nc r,ro/",oe komen en won drie van de kers toe zich langs zijn beste lijke opdracht voor de Ham- eventuele eindronde waren vier wedstrijden. Dany De zijde te tonen. JP De Roeck menaars, die zelfs enkele in- de Dendermondenaars Maeyer wilde niet voor zijn wenste evenwel niet onder vallers aan bod lieten ko- reeds verzekerd. Jo Michem handig gebruik wisten te maken om naar een vlotte 13-3 zege te klimmen. Patro Tivoli B en Beveren C zo dat Buyens en co precies niet zo in hun dagje waren, waarvan Muylaert vrouwelijke ploegmate te doen. Engels volgde in het men. Zonder moeilijkheden poogde er desondanks onderdoen, daar waar Ste- spoor van zijn kopmannen stevenden Van Dender - van te maken. Enkel fan De Groeve en Guy Van met drie overwinningen ter- Straetman, Pelegrims en Johan Schuddinck diende Puymbroek precies de 50% wijl Peelman twee puntjes Van Hecke naar een Jo de rol te lossen. Detlef zullen eerstdaags worden haalden. Bij de thuisploeg voor zijn rekening nam. Bij met forfait-cijfers. Elckerlyc Steiger wist zich in de gege- waren zoals verwacht Ronny Kruibeke B was Anné de D kreeg Wetteren B op be- ven omstandigheden nog Staes en Peter Van Vaere- beste en redde Van der zoek. Deze ploeg was wel best uit de slag te trekken, wijck de besten. Zij wonnen Reyssen de eer. flink gehandicapt zodat het maar voor theo Troch en elk drie wedstrijden maar Melsele F wenste even voor de thuisploeg een eer- Linda Van Langenhove ble- zulks bleek uiteindelijk niet schoon dan de E-ploeg te der gemakkelijke opdracht ken geen rozen te zijn weg- voldoende om iets v«,n de eindigen, maar hier liep het werd. Schockaert, Van Mei- gelegd. In het thuiskamp inzet thuis te houden. St. even mis. Peter Van Overt- lo, AM De Paepe en Hofflinck spande Johan Schuddinck ontmoeten. Niklaas C kreeg hekkenslui- veld gaf nochtans zoals een haalden het dan ook met de kroon met vier op vier ter Stekene op bezoek. Een kopman betaamt het goede voor zichzelf sprekende 14-2 Robert Pauwels volgde in gelegenheid voor Lieven voorbeeld. Luc Van Bogaert cijfers. Wichelen kreeg Her- het spoor met drie overwin- Peeters om nog eens het ging goed mede, maar Chris leving D op bezoek, dat het ningen, terwijl Staf Fonteyne maximum te laten opteke- Cools en Guy D'Hollander zonder Marc Vandermeiren en Walter Praet met twee en nen. Mare Inze en Devets schoten wel iets te kort te- en met een fel gehandicapte één het rijtje sloten. Samen haalden drie op vier, terwijl gen het trio Baes, De Belaer, Detlef Steiger diende waar goed voor een 10-6 zege. De Roland De Witte de eer red- Smets, zodat de puntjes uit- te maken. Beoogde de thuis- nagejaagde derde plaats de. In het Stekense kamp eindelijk naar Kemzeke ver- ploeg de derde plaats in de werd evenwel niet bereikt, lieten Zaman en De Bock huisden. algemene rangschikking dan Deze gaat naar HK Hamme B zich enigzins gelden met In vierde E kreeg leider en was voor Herleving D het vet dat niet zoveel moeite heeft opgeroepen voor het betwisten van de eindronde voor de titel provinciaal kampioen 4e provinciale, waarin ze ook Drive F, Slok Lierde, HNO Gent, Pacem B en Rooigem zullen aan bij uw vrienden, zij zullen er U dankbaar voor zijn

De Voorpost | 1980 | | pagina 39