Adolf Heirweg, Patrick Hillaert, Robert Delannoy, Jozef Uyttersprot, Jules Boone,Leon Seymortier: Quiévrainhokken met de beste prestaties Octaaf De Bruyn, Willy Smetrijns, ïjCamiel Cardon,Camiel De Neve en |Willy Vandensteen bevestigen uitzonderlijke klasse Di r Duiven Duivensport - Waas Dubbelslag voor Etienne De Mulder te Lokeren De Voorpost - 25.4.1980 - 29 n Lebbeke Verbroedering leed Jozef Uyttersprot een -oede zaak. Bij de oude luiven klokte hij de eerste wee duiven. Jan Van der Jtraeten met de 6e en 9e irijs had ook twee vroege duiven voor Jaklien Van lanmeldingen. In de kop Broeck. Etienne Smet. louw. Bij was Maurits Van der Ve- serie, bevestigde in die ka- cen de winnaar voor Jozef tegorie de forme van zijn Uyttersprot, Paul Philips, hok. A. De Smedt. R. Bo- 3amiel Cornelis, Frans gaert, Godfried Steeman Meskens. Clement De Leeuw. Roger Van de Vel de. Roger Meskens, Désiré Cooreman. Philibert De Leeuw. Te Moerzeke ging de kregen ze vroeger naar huis. Bij de series stonden de namen van Frans Van Cauteren met de 10e en 13e, Cesar Dauwe met de 11e en 17e prijs. Vroege den Broeck, Pierre Van Ransbeeck, Alfons De Bruyn, Cesar Peelman, Pe trus Adolf, De Backer, Leon Segers, Jozef Van den Broeck en Alfons De Ridder. Te Denderbelle noteerden zijn. Jozef Vermeir (2e), André Claessens met de 6e Edmond Segers (5e), Frans en 7e prijs kregen hun deel Macharis (6e), Jean Van van de koek. Vroeger op Keer (7e) deelden mee in de uitslagen lazen we ook de eer. Bij de jaarlingen nog André Van Uytfanghe, bevestigde Frans Verbeeck Amede Rooman en André de mogelijkheden van zijn Van Damme. kolonie met de le prijs. Te Schoonaarde een eerste Alfons Saeys en C. Ver- slagen. Remi Govaert, Jan leyen. Eeckhoudt, Jozef Van Te Overmere kwamen de Hauwermeiren, Gaspard Zeienaars als grote win- Van Hauwe klokten duiven ,an de uitslag noteerden Frans Bicqué en Maurits we Cesar Vernimmen als Vroege duiven voor Ge- prijs voor Alois Van der ve ook Paul Wouters. Paul Meys. Bij de jaarlingen een winnaar bij de oude duiven rard Dhondt, Marcel Ver- Borght en Alfons Van den Verhelen Roger Meskens, goede prestatie voor Louis voor Jozef Tackaert uit de meiren. Jozef Walraevens Abbeele met de 2e en 5e en Désiré Van den Abbeele. Van de Wiele met de le en Breestraat. Louis Van den met de 4e en 6e, Frans inzonder Geert Bruylandt •rans Hermand. Wwe. De 4e en Frans Van Cauteren Abbeele. Robert Meskens, Ringoot. Robert Vermeu- met de 3e, 8e en 10e waren de jaarlingen met de 2e en 7e en de beste Marcel Van Heek. Bij de len, Marcel Uyttersprot, liefhebbers met flinke uit- jaarlingen ging de palm naar Remie Van der Poten voor Victor en zn. De Hul, Cesar Vernimmen en Fran- met de 6e en 8e, Cyriel qois Marien met de 4e en 5e naars uit de bus met de le in de eerste tien. Bij de Verstuyft. Edgard Samson prijs kwam er goed uit. en 4e prijs voor Albert De jaarlingen kwamen de maakten het kransje van de Te Appels maakte Paul Mesmaecker en de 3e en 5e Oostvlaamse kampioenen eerste tien rond. Van Hauwe bij de oude voor Schiettecatte - Van Alfons en zn Vergeylen Te Baasrode won Juddook duiven het goede weer met Laere. Albert Van Lunter flink in de belangstelling Verhulst bij de oude dui- de le en 4e prijs. Zander was 3e. Bij de jaarduiven met de le en 7e prijs. Mau- hoofdprijsbHde oude dui- ven met alleen de eerste Putteman was 2de maar stond er geen maat op de rits Cobbaut met de 2e en ven naar Louis Hagen- pnjs maar ook de eerste goede resultaten voor de kolonie van Jules Boone 10e en Alfons Van den Ab- doom voor Van de Vreken serie. Vroege prijzen voor kolonie van René Duym met de le, 4e en 5e prijs en beele met de 3e en 6e leun- - De Donder. Van Riet - P en A Debbaut. Leon met de 3e. 8e en 10e prijs. Roger De Baere met de 2e den er dichts tegenaan. JUIV11W., De Ridder met de 3e en 6e Verheven. Jacobs-Van Vroege prijzen tenslotte en 3e maakte het Zeels sue- Vroege duiven ook voor Broeck Albert De Marte- Adolf Heirweg en vader Gust maakten brokken op Quiévrain. (c) prijs. Verder in het betere Damme, August Van Is- deel van de klassering Re- rael. Bij de jaarlingen een né Verhelst. De Schrijver - eerste prijs voor Van Ost. A. Van Doorslaer, Schoor - Dierickx en in het Theofiel Wuytack. Martin spoor van het winnaarshok ook voor Jaklien Van den Broeck, Albert De Marte- voor Jozef Cool, Leon Mi- ces kompleet. Frans Van Extergem. Alois jaere jhe0 De Vleeschau- chiels. Alberic Pieters en Te Schellebelle - Oorde- Van der Borght. Paul Cool wer preddv Boerewaert. Vinck en zn. Bij de jaardui- gem was het nog maar eens en Maurits en zn De ivo Buvst. Bij de jaarlingen ven was de hoofdvogel Albert Hoebeke die zich Dijcker. won Albert p)e Martelaere voor Alberic Pieters voor toonde met de le en 7e Te Uitbergen was Alfons VOQr Arthur Van Malderen Peelman. Bij'de jaarduiven zaten Van Landeghem - Ja- Jean Christiaens. Pierre prijs bij de oude duiven en De Wilde de melker in de met de 2e 5e en ge het hoR speelde Bernard Huvle- cobs. De Proft - Hofman. Cammerman, Francois De de 2e en 4e bij de jaarlin- bloemetjes bij de oude dui- in de kjjker Hippoliet De broeck zich in de kijker Jacobs - Van Damme en Smet met de 4e en 7e. gen. Frans Wijnants met de ven met de le en 3e prijs. was 7e en 9e met de le en 5e prijs. Voor Oscar Van Schoor. De gro- Frans Muysewinkel. Paul 5e en 8e klokte twee vroege Hij kreeg konkurrentie van Vroeg Qp de uits,ag een opvallende prestatie te serie was voor Louis Van Hauwe, Vinck en zn, oude duiven en die waren André De Vnese met de 2e Fruithof André De Vriese kwamen ook Van de Vre- Joos. Jozef Cool en Paul Cool. er ook bij voor Albert Van en 9e pnjs. Vroege duiven Wily christiaens. ken - De Donder met de 3e Zaterdag 27 april heeft in Te Hamme Hooirt ging de Hecke. Jeroom Leus, en 10e en Albert Peelman het lokaal bij André De eerste prijs bij de oude dui- Frank Govaert. Marcel met de 7e en 8e prijs in Kimpe de inkorving plaats ven naar het hok Louis Smekens. Jules Uyttendae- aanmerking. Theofiel voor Noyon met bij de ou- Mettepenningen voor Al- le. bij de jaarlingen de le - fons De Geest. August en 7e voor Wouters - De Roef begon aan de 3e prijs Vlaeminck en vroege dui- maar won er de eerste serie ven voor Frans De Pauw. bij. Arman Van Boven; Oscar André De Malsche en Re- Berckmoes. Luc Van Hec- Wuytack, Danny Thierens. Alois Van Geyte. De Schrijver - Ost klokten in de eerste tien. Te Moerze- ke-Kastel was de hoofd- de duiven een zetnummer gewaarborgd 765 en de se ries tot 50. Bij de jaarlin gen waarborg'tot 543 voor de nummer en tot 40 voor prijs bij de oude duiven de series. Inbrengen van 14 né Van de Sompel werden ke, Victor Van Hecke en voor Albert Stobbelaers. uur tot 16 uur. respektievelijk 4e en 5e. Prosper De Pauw. Jos Van Haver met de 2e In Buggenhout Den Belg Bij de jaarlingen was Jozef Te Grembergen liet André en 4e zette zijn hok flink in kwam de snelste oude duif Van den Branden de pri- Van Uytfanghe zich gelden de verf en vroege prijzen van het hok van Maurice mus voor Albert Kinders. met de le en 4e prijs en in voor Lucien Wouters. Al- Hals. Vroege vermeldingen August Roef met de 3e en de kop van de klassering bert Van Hoey. Bij de jaar- waren er voor Germain 5e kwam er met de eerste stonden Edward Van lingen de le en 4e voor Van den Bossche, August serie opnieuw als de grote Meervenne, André Van 1 Roger Van den Eynde en Van Inghelgem, Johannes winnaar uit Benoit De r.-— 4nH^ 5 6 vroege resultaten voor Dierickx (4e en 7e), Fer- Puvssele nand en zn De Proft, Louis De Hauwere (6e en 8e), Antoine Vermeir en Leon Segers. Bij de jaarlingen troonde Gerard Van Israel resultaten voor Pierre Van den Bulck, al Frans De Leenheer en Jo- 1 zef De Clerck. Te Berlare een was Prosper Goossens de -en w'nnaar b'j de °ude dui- ven. Maurits Van Acker kei met de 2e en 4e. Rudolf de dichtste waren: Fernand Goossens met de 3e en 8e Damme, André Claessens, Puysseleir was 5e. Adolf Heirweg, Rudy Te Oudegem won Jozef Dooms. Hubert De Mey, Lambrechts de vlucht voor Gerard Dierickx en Theo Jozef Vermeir. Een opge- Segers. Bij de jaarlingen merkt resultaat liet Frans was de hoofdvogel voor Verbeeck noteren met de Florent Dierickx, die Phile- boven alle konkurrenten en3e, 8e en 10e prijs. Jozef mon Van Hoesen en Jozef ste waren: Fernand Walraevens met de 4e en De Munck klopte. Theofiel en zn. De Proft, R. Van 9e mocht ook tevreden Segers met de 4e en 8e en Albert De Mesmaecker, blikvanger op Quiévramvluchten te Overmere. (v) Laere, Vercauteren - Moe- Te Wanzele was de vedet- mortier bij de oude duiven renhout en Paul De Koning terol voor Robert Delan- de beste beurt met de eer- op hun hok. Bij de duivin- noy met een le, 3e. 8e en ste drie prijzen. De andere nen wonnen G. en A. De 9e en 10e prijs bij de oude ereplaatsen liet hij aan Maesschalck voor Leo De duiven, de weinige andere Leonard Mariman, Van Schrijder, Schiettecatte - vroege prijzen waren nog Doorselaer - Christiaens, Van Laere met de 3e en 4e voor Remi Govaert. Mau- Leopold Van Lembergen. prijs, rits Van Laere. Aimé Frans Vrijdag, Petrus Van Te Zele-Huivelde was het konden er nog eentjes tus- Petrus Van den Broeck, senkrijgen. bij de jaardui- Omer Van Geertruv. Pros ven was de hoofdrol wegge- per Van Nieuwenhuvze, legd voor Patrick Hillaert die ook goed was voor de met de le, 3e. 7e en 10e eerste bon en serie. Jozef prijs. Vroege duiven voor Teek en Paul Van Nieu- Remi Van Malderen. Hip- wenhove. poliet De Donder, Louis en Te Opdorp de le en 3e zn Vinck, Frans Roelandt. prijs voor Henri Laurens. Raymond bombeke; K. Henri De Mayer was 2e en Smekens. Karei Goossens met de 4e Te Zele Eerlijk Duurt het en 5e prijs deed een goede Langst maakte Leon Sey- zaak. Bij de jaarlingen haalde Frans Van den Bos sche de le en 3e prijs naar zich toe en vroege resulta ten voor Alfons Van den Bergh, Eric Joos en Alfons Van Opstal. Te Zeie-Heikant werd bij 'la de oude duiven de hoofdrol 4 gespeeld door Willy Chris tiaens met de le en 2e prijs. Vroege duiven voor Van Driessche - Van de Wiètle, G. en A. De Maesschalck, Schiettecatte - Van Laeïe, Vercauteren - Moerèn- hout. Troch - Rupus en Leopold de Decker. Johan Schiettecatte. een jong lief hebber, speelde zich in de kijker in de le prijs bij de jaarlingen en de 7e en 8e prijs bij de oude duiven. Vroege jaarlingen kregen ook Cyriel Van Hecke (2e en 7e). Leopold De Dec ker. Schiettecatte - Van ma y Ceuppens, Frans en - - Daeleman Victor Velde- tier- Gustaaf Baert. Bij de de beste aanstelde met man. Bij de jaarlingen was jaarlingen plaatste Rafael twee eerste prijzen, zowel de overwinning voor Leon Dhollander zich bovenaan bij de oude als bij de Smekens. die Remi Go- voor Petrus Van Kerck- jaarduiven kwam hij er als vaert, Frans Govaert. Ai- hove met de 2e en 8e prijs, primus uit. mé Baeyens. Aimé Ceup- Emiel Haentjes 3e en 9e en Bij de oude duiven werden pens. Camiel Brondeel (6e vroege duiven voor Leon de andere podiumplaatsen en 9e) René en zoon Bron- Christiaens. Modest De ingenomen door Prosper deel (7e en 10e) en Henri Kimpe, René Van den Goossens en Ivens - Smet. Van de 217 ingekorfde Bnjs voorafging. Hof. Jaak De Malsche en die ook een vroege serie jaarlingen was Cyriel Herv Te Wichelen werd Frans Leon Smekens. B', de dm- klokten, sens goed voor de eerste Van de Wielle als de over- zn Kerckhove, Paul Sey mor- Adolf Heirweg. die zich als De series werden gewon nen door Camiel Hun- ninck, J.M. De Vadder en V Eendracht Aalst - Noyon Val Prachtprestatie van Willy Smetrijns, Hofstade die zo- wel bij oude als jaarlingen Camiel Cardori 1 Du Ha mirli de eerste prijzen wegkaapt. Fantastische uitslag ook van Herman Rutsaert, Le de, 2, 4 en 5. Jan D'Haese. eervol derde. Bij de jaarlingen vinden we gil Bij de jaarlingen zeer en 3, Kamiel De Neve en mooie resultaten van Ca- André De Croock, Herder- miel Cardon 1 en 4 en De- nis Muylaert, Nieuwerker- geldprijzen Aalst werd 14611 Gebroeders Raes werden derde en Lucien Door Eendracht Sterk - Le- De Bolle, vierde. Smeerebbe. de - Quiévrain Bij de jaarlingen primeerde Voorsprongzege van Oc- Willy Buyl. Kerksken. Jo- taaj Boe|aerti Hofstade bij zef Troch, Erembodegem 2 de oude Ju|es Legiest, Hof stade, Frans Van Hauwer- meiren Lede, Tombeur - sem wonnen er de dikke jernmerman Hofstade en Cyriel Herssens, Lede prijs. Frans Van Hauwer meiren, Tombeur Temmer man, William Bullimore en Frans Vandenbroucke deelden er de ereplaatsen winnaar doorgegeven. Ver schillende hokken kwamen flink aan hun trekken Mau rits Van Acker met de 2e. Remi De Wilde. Aalst op °ok hier ging de grote se- de tweede plaats gevolgd ne naar Camiel Cardon. door Van Langenhove en E|k zyn Recht - Ede - Quié- zn. Lede. Dom. De Val- der, Gijzegem en Adolf Van Impe, Erpe. De grote serie was er voor »my vanoensieei, r, e„ Jan Vandermeersche. I b'J de °"d? en 4 de jaarlingen Charles Mallefroy werd tweede, Albert Coppens derde en nochtans allen goed voor Mooiste uitslag voor Willy het grof geld kregen er ge- R°g|ers- Hofstade. en schijn van kans. Gaston Schutyser zn Vinck met de 3e prijs Uitzonderlijke dag voor Willy Vandensteen 1, 5 en Land van Aalst - Noyon Nipte overwinning van Re né Cami op de terug sterk Jozef De Troyer, Mere spelende voorzitter Octaaf vierde. Oscar Van Den De Bruyn die maar liefst Eeckhout speelde een eer nummers 2, 4, 6, 8, 15, 16 ste maal met jaarduiven en voor zijn rekening nam. behaalde meteen ook zijn Willy Smetrijns werd ook eerste zegepraal. Broer Jo- hier 8ste en 5de. zef werd mooi tweede en Alfons Govaert, Mere was sterk spelende Albert Cop- primus bij de jaarlingen pens derde, voor Mare De Smet, Gijze- Mooie uitslag van Willy gem nogmaals Taafken De Meganck die ook de grote Bruyn 3 en 4 en Jean Pau- serie voor zijn rekening wels, Moorsel. nam- Lebbeke - Denderhoutem - Recht voor Allen - Helder- Noyon 8em Quiévrain In dit tweeverbond ging de In Heldergem beklom Al- palm bij de oude naar Al- f°ns Droessaert, Nieuwer- bert Praet, Welle. Met mi- kerken het ereschavot voor niem verschil gaf hij achter- de briljante Kamiel De Ne eenvolgens Camiel Hun- ve, Kerksken. Onder vroeg ninck 2 en 5, De Wolle duiven klokten Florente Roeland en Louis Van Lae- Vanderschueren. Steenhui- them allen uit Denderhou- ze- Pau' Callebaut, Haal- tem, het nakijken. tert en Theo Frederikx, Alois Temmer vinnen de le en 4e prijs man met de 4e. 6e en 7e voor Willy De Vleeschou- kwam er goed uit. Bij de wer en de 2e en 3e voor jaarlingen de le, 4e, 18e Cesar Christiaens. voor Adolf Heirweg. Vroe- Te Serskamp was de over- ge duiven voor Eugeen 6e en"8e pnjs. Albert Van winning bij de oude duiven Baert, Ivens - Smet, Hip- Hee met de 4e en 9e en voor Madeleine Piscador poliet Haentjens. Gilbert August Marissen met de voor Henri Van Malderen, Dheer met de 5e en 6e en 5e, 7e en le prijs. Louis en Charel Van de Keer, Al- Van Damme - Steels met - - - bert Melckebeek, August de 8e, 9e, 10e en 11e waren Buyle, Van de Bogaert - de andere uitblinkers. Bij Impens, Albert De Vos, de duivinnen kwam Gilbert Gerard Van Gendt. Alfons Dheer met de 5e en 6e en Fiers, Albert Blondeel. Bij Van Damme - Steels met de jaarlingen klokte Au- de 8e, 9e. 10e en 11e warén gust Buyl de hoofdprijs, de andere uitblinkers, .bij maar uitblinker was wel Sa- de duivinnen kwam Gilbert nitas Wichelen met de 2e, 3e en 5e prijs. Vroege mel dingen voor L. De Schoen maker, Jozef De Kindt, Karei Osselaer, Daniël Bracke, a. Van Leuven en fn Eerlijk moet niemand jaen Camid Wauters, vrezen bij Wilfried Peeters W|Uy Van de vdde te Lokeren kwam Etienne go je oude duiven won De Mulder uit Sinaai het A1[|ed Ooossen5 de v|uchl Albert .Melckebeek best aan zijn trekken. Met en bj: bad er maar twee Te Lebbeke dorp klasseer een dubbele jaarling klokte ingeeft] en hiermee stond de Jozef Maes zich op de hij zowel bij de jaarduiven bjj op de 26e plaats. Dus eerste plaats bij de duiven als de duivinnen de eerste we| een voortreffelijk re- voor Florent De Vos, Pier- prijs. Vroege jaarlingen sujtaat Pierre Vergeylen re Vermeir, Jozef Teek. noteerden we voor Poppe- ujt £ele was tweede maar Georges Colpaert met de Raes, Petrus Engels, Phi- hjj w0„ de grotc p0lde Hij 5e en 9e, Frans Van Lan- lips en zn, André Cornells, won met de 2e 47e en 50e. genhove, Frans Verheven Fernand De Wael, Camiel 3 prijzen van zijn vier dui- met de 7e en 8e, en Adelin Seymortier, Alois Burgel- yen Hubert Verschraege Van Cauwenberghe. De man, Camiel Wouters en me, de 3e en be Qernent eerste bonserie ging naar Willy Van de Velde. Baert met de 4e'en 8e en Jozef Teek. Bij de jaarlin- Bij de duivinnen gingen de djkke serjes en André Cor- ëen schoof Petrus Ost een ereplaatsen naar Cyriel De nebs met de 7e en prjjs Bruyne met de _de en 11de kwamen er ook goed uit. prijs, naar André Poppe yroege duiven voor Roger die op de 3de en 4de plaats yan de ye|de en Alois er,d- Oscar van Boven met zijn 'le en 2e getekende Burgeiman. De serie van de 2e en 7e prijs kwam er zette, Jerome Smet met de aan£edUid ging naar g°ed uit. Vroege constata- -sr, 1 Mrelr 13 onp - ,.nnr T-IF IV.I I plaatsje naar voor en klok te één der snelste Quié- rainduiven van het week- Schiettecatte-Van Laere: kopvliegers uit Noyon. (v) 5c en 10e en verder René Leon Vervaet. Van Driessche, Alfons Hil ties voor Jozef De Leeuw, BENO Kamiel Van de Meersch, Dheer er met de le en 5e prijs het best uit. Vroege prijzen voor Gregoire Bocklandt. Alois Temmer man, Achiel Cockelkoren, 4e en 6e. Leon Verschel den met de 7e en 8e prijs. In het samenspel Buggen hout - Lebbeke - St. Gillis was Emiel Meirte de win naar bij de oude duiyen voor Theo Bellon, Leon Van Rossem. Frans Goossens, Benoit Van In- ghelghem, de gebroeders Aeyels, Eric Heyvaert, Ju- lien Huyck. Jozef De Nul, Jos. Philips. Bij de jaarlin gen was Louis Van Rossem de primus voor Frans Goossens, Frans Ame- ryekx. Petrus Van Hoey- misse, Benoit Van Inghelg- hem, Frans Cooreman, Frans Marien, Jozef Van Weyenberg, Richard De Vos. J. Goedgezelschap. BENO

De Voorpost | 1980 | | pagina 29