Albert Hoebeke, Georges Van de Wielle, Blanquaert en Zn Leon Seymortier, R. en Zn De Man, Frans van den Abbeele: Blikvangers op Quievralnvluchten m J Paul Van de Putte te Eksaarde August De Waele primus op Noyon in Eksaarde - Lokeren Asahi Kwai Zele jeugdklubkampioenen Leo Segers Dourdan - laureaat te Temse Cyriel Buyst Noyon - winst te Eksaarde Alfons Van Mullem Dourdan winnaar te Kieldrecht - Meerdonk Frangois Vereecken te Belsele - Puivelde e zaterdagvlucht te Wan- •le werd opgerold door :t «wervelwind» hok van Ibert Hoebeke Bij de ou- duiven klokte hij 9 dui- :n in de eerste tien. Al en Frans Maes op de 9e rijs kon er ééntje tussen rijgen. Bij de jaarlingen as het al niet veel beter iet de 1 3 5 6 7 8. Willy loebeke klokte de 2e en prijs. Georges Van teendam 9e en Frans Van )vermeiren 10e en daar- lee was de zaakrond. Hoebeke-superioriteit ing de zondag door te chellebelle-Oordegem aar won hij bij de oude uiven de 1 2 3 4 6 en bij de aarlingen de 1 2 3 5 'roege duiven voor Leon )e Middeleer, Jozef De 'uyst, V. De Clercq, toels-Bayens, Tavernier n zn. Bij de jaarlingen loteerden we in de eerste ien ook nog Leon De Mid- leleer, Tavernier en Smet ie 4e en 9e, Prosper De ^auw met de 7e en 10e en Vagenende en Daniel 3ë Pauw. Bij de jonge dui- ren won V. De Loor voor 3eorges Eeckhout, Jules dertens met de 3e, 5e en 7e prijs. D'hondt-Vermei- j-en met de 4e en 6e. Gus- taaf Scholliers, Et. Saeys, Emiel De Moor. Te Uitbergen maakte An dre De Vriese de beste t>eurt met de le en 14e prijs voor Odilon De Vijlder met de 2e en 10e en Jaklien Van den Broeck 4e en 6e, Michel Christiaens 7e en 9e in de top klasseerden zich Frans Clemminck, Albert De Middeleer en Baziel Burm Bij de jaarlingen was de ereprijs voor Geor ges Christiaens voor Alfred Boterbegh, Leon Tackaert, Andre De Vriese, Hipp. De Thaey, Rene Dhooge, Jozef Van Overmeiren, William Boone met de 8e en 9e prijs en Theofiel De NOecschouwer. Bij de jonge duiven kwam Arthur Van Malderen er goed uit met de 1, 2, 8 en 15. Freddy Dhondt 3e en 10e, Andre De vriese 4, 7e 13e. 14e en goede uitslagen voor Tony Poppe, De Mae- schalck-Dhondt. Te Oudegem was de palm voor Frans Verbeeck voor Albert Cool; Andre De Croock, Jozef De Wilde, Maurice Vereecken, Jozef Lambrecht. Em. Dierickx, Gerard Dhondt, Frans Wil- lems en Jan en zn Verhelst. Bij de jaarduiven zwaaide Constant Bert de scepter voor Gerard Dhondt, Syl- vain Meuleman, Rudolf De Donder, Vercauteren-Gee- rinck, Em. Dierickx, Mar cel Vernimmen, Alfons Van den Abbeele, Frans Goossens en Jozef Walrae- vens. Bij de piepers klokte Jean Vercammen zich de hoofdprijs voor Amandus De Proft, Rudolt Ringoot (3 en 7) Cyriel De Maere, Albert Van den Hauwe 5 en 9), Marcel Uyttersprot, Prosper Marievoet en Ely De Vriendt. Te Schoonaarde won Jan Eeckhoudt de vlucht bij de oude duiven en de erep laatsen werden ingenomen door M. en zn De Dijcker, Frans Becqué, A. Van Landuyt, Alfons en zn Ver- Gilbert Van Assche, primus uit Etampes in het verbond Wanzele-Berlare. (c) geylen, Remi Govaert, Francois Schelfaut, Gilbert Merckx, Jan Luyckx en Maurits Van Swalm. Bij de jaarlingen klopte Remi Go vaert de provinciale kam pioenen Alfons en zoon Verbeylen die op de 2e en 3e plaats stonden. Vroege prijzen voor Maurits Luyckx, Maurits en zn De Dijcker, Frans Becque, Maurits Van Swalm Frans Van de Wiele en Franqois Schelfaut met de 9e en 10e. Bij de piepers was het Maurice Marckx die zich in de kijker speelde met de 1 2 4 5 9. Franqois Schelfaut klokte de 6 8 10. Maurits Van Swalm en Jef en An dre Van Overmeiren waren er ook vooraan bij. Te Grembergen voerde Adolf Heirweg bij de oude duiven het kommando voor Andre Van Avermaet, Andre Van Uytfanghe, Prosper Goossens, Cyriel Verstuyft, Cesar Boon. Re mi Geerinck, Georges Ma rien en Hubert De Mey. Bij de jaarduiven won Andre Bogaert voor Eu- geen Baert, Andre Claes- sens. Prosper Goossens, Cyriel Verstuyft, Andre Van Avermaet (6e en 8e), Maurits Meys en Andre Claessens. In de kategorie jonge duiven was Andre Claessens de primus voor M. Van Cauteren met de 2e en 5e, Andre Van Acker (3e en 9e) Amede Room- an, Chris Van Cauter, Ed ward Van Meervenne en Cyriel De Maere (8e en 10e). Te Zele-Heikant lukten Blancquaert en zn om drie eerste prijzen bij elkaar te spelen. Bij de oude duiven klokte Georges De Wilde de 2e en 4e prijs en vroege duiven voor Schiettecat- Van Laere, Pierre Vergy- len. Jan Roels (6e en 8e) Hubert Vercauteren. Bij de jaarlingen en duivinnen waren de nummers 1 en 2 voor Blancquaert en zn. Vroege jaarduiven voor Schiettecat-Van Laere, Leo De Schrijder, Jan Roels, Luc De Maes- schalck, Vercauteren-Moe- renhout, Paul De Koning, De ereplaatsen voor de duivinnnen gingen naar Leo De Schrijder, Frans De Caluwe, Blancquaert en zn; Paul De Koning. Te Zele-Durmen klokte Hu- bert Vercauteren bij de ou de duiven de 1 e en 7e prijs voor Emiel Pieters met de 2e en 10e. Henri De Ba cker met de 4e en 5e kwam er'ook goed uit en vroege duiven voor Alois Temmer man, Gebroeders Steve- linck, Van Driessche en zn, Roger De Baere. Bij de jaarlingen was de vluchtze- ge voor Felix De Maes- schalck voor Alois Tem merman, gebroeders Ste- velinck met de 3e en 6e. Vroege duiven voor Hubert Vercauteren, Kamiel Fa- maey, Hector Vercauteren, Van Driessche en zn. Te Wichelen won Maurits Van Acker de vlucht voor Van den Bogaert-Impens, Van Leuven en zn, Frans Govaert, Marcel Van der Linden, Leo Melckebeeck, Remi van Malderen met de 7e en 9e en Arthur Beeckman met de 8 en 10. Bij de jaarlingen was de uitblinkersrol voor Van den Bogaert-Impens met de le en 2e prijs en vroege prijzen voor Marcel van der Linde, Remi Van Mal deren, Frans Govaert, Leo Melckebeeck, Louis en zn Vinck (7e en 10e), Johan nes Melis (8e en 9e). Te Dendcrmonde Centrum won Pierre Collier bij de oude duiven voor Van Lae- re-Vereecken met de 2e en de 4e en Alex De Decker met de 3e en 6e prijs. Bij de jaarlingen klokte Van Nieuwenhove de le en 4e en Alex De Decker de 2e en 3e prijs. Bij de jonge kwam Weduwe Verleyen aan bod met de 1 4 5 7 en 8e prijs. Vroege prijzen voor Karei Christiaens en Van Laere-Vereecken. Te Overmere stond Albert Van Hecke op kop voor Baziel De Geest, Leo De Schrijder met de 3e en 5e en Albert De Mesmaecker. Bij de jaarduiven een le prijs voor Baziel De Geest voor Jules Boone, Schiette- cattecat, Van Laere, Van de Wielle en zn, Eddy Ta ckaert. Te Serskamp mocht Frans Van Leuven met de bloe men zwaaien voor Charel Van de Keer, Prosper de Pauw (3 en 5e), Willy De Thaeye, Gerard De Gendt, Albert De Vos, Alfons Fiers, Henri Van Malder en Odilon De Vijlder. Bij de jaarlingen werden de mooiste prijze.n behaald door Petrus Qe Coensel met de le en 7e, Alfons Fiers met de 3e en 5e en ereplaatsen voor Hubert Vereecken, Jozef Bos- schaert, Luc Van Hecke, Willy De Thaeye, Lucien Francois en Jozef De Kindt. Bij de jonge duiven kwamen de hokken van Charel van de Keer, Alfons De Wolf, Lucien Francois (3e en 4e), Kamiel De Thaey, Guill. Maes, Andre Goeman, R. De Clerck en Albert De Vos aan bod. Te Appels was de hoofd prijs voor Albert Cool. Een prachtuitslag werd behaald door Rene Duym met de 2e, 3e en 8e eprijs. Vroege duiven voor Constant van Limbergen. Richard Ver- laeckt, Frans De Smedt, Ernie Van Damme, Van Extergem en Francois Van Haver. Bij de jaarduiven won Francois Kinders de eerste prijs voor Frans Muysewinkel, John en zn Goossens (3e en 5e) ge broeders Micheils, Con stant Van Limbergen, Ro- main De Grauwe, Richard Verlaeckt en R. Cammer- man (9e en 10e). Bij de jonge duiven klasseerde John en zoon Goossens zich als de eerste. Jozef en zn De Grauwe wonnen een gans pak ereplaatsen met de 2 8 9 en 10. M. Burms met de 3e en 7e Romain De Grauwe, A. Heuvinck en Remi Cammerman haalden nog ereplaatsen. Te Moerzekc was het de tandem Heirwegh-Van Geyte die bij de oude dui ven op het hoogste schavot stond Gil Willaert, Oscar De Schrijver, Paul Wuy- tack, Alois Van Geyte, Van de Vreken-De Don der, Van Riet-De Ridder, Theofiel Wuytack, Jozef Comman en Theofiel Se- gers. Bij de jaarduiven maakte Theofiel Segers het zegegebaar voor Oscar De Schrijver, Petrus Aub- reock, Gilbert Willaert, Theofiel Wuytack, Van Riet-De Ridder, Van de Vreken-De Donder, Heir wegh-Van Geyte en Oscar De Schrijver. Bij de jonge duiven klokte Andre Thie- rens de snelste duif voor B. Huylebroeck met de 2e en 4e, Alfons Peelman met de 3e en 5e, Raymond Ver- helst met 6e en 8e, Robert De Bruyne en Oscar De Schrijver. Te Moerzeke-Kastel een eerste prijs bij de oude dui ven voor Julien Nobels voor LIC Wauters met de 2e en 3e en vroege duiven voor Albert Van Hoey, Os car De Winter en B. Ver cauteren. Bij ce jaarlingen geman. Roger De Poorter. Te Berlare mikten bij de oude duiven Samson- Raemdonck in de roos met de le en 6e prijs. Vroege prijzen voor Kamiel Van Acker, Louis van de Wiel le, Frederik Christiaens, Etienne Smet, Arthur de hoofsprijs voor Henri Van den Broeck voor Al bert Van Hoey met de 2e en 4e, Jan Roels Jozef Van Hoye en Oscar De Winter. Te Baasrode kwamen Ver-, heyen en zoon er goéd uit met de le en 3e prijs en de eerste serie. Op de ere plaatsen lazen we de na men van P. en A. Debbaut, Armand Rochtus, Jean Van Keer. Bij de jaardui ven noemde Robert Bos- teels de ereprijswinnaar, voor Armand Rochtus, die met de 2e en 4e prijs de eerste serie won. Vroege prijzen voor Frans Deb baut en Van Schoor-Die- rickx. In Buggenhout Den Belg namen Judook en zoon Debbaut de beste prijzen voor hun rekening met de le, 3e en 6e. Vroege dui ven dook voor Frans De Plecker, Prosper Meltens, Amede De Vogelaer. Me vrouw De Bondt, Leon Se gers, Cesar Peelman en Willy Obus. Bij de jaarlin gen zwaaiden Hermans- Peelman met de bloemen [auren! De, Maesschalck, blikvanger halve fond in voor Leon Segers met de 2e het verbond Schelde en Durme op Etampes. (c) en 5e prijs. Ereplaatsen Jean Marie Van Peteghem, re Verbeke. Theofiel Brug- gingen naar Jean De Smet, Ivo Van Boven, Petrus Til- eevrouw De Bondt, L. ley, Jozef Buys en Flor De Wauters, Louis Vermeir en Vos. Alfons De Bruyn. Een flin- De vlucht met de jonge ke beurt maakte het hok duiven werd gewonnnen Cesar Peelman met de 6e. door Alfons van Nieuwen- 10e en 11e prijs. Bij de huyzen voor Clement van jonge was het Raymond De Israel met de 2e en 4e prijs, Bondt die zich in de kijker Lucien Simmons met de 3e speelde met de 1,3 5 6 M. en 6e en Jozef Callaert. Van Ransbeeck klokte de Te Zele Huivelde stond er 2e en 7e. Roger Van Rans- geen maat op de superiori- beeck, M. Moorgat, M. De tiet van Georges Van de Proft en Etienne De Prift Wielle. Bij de oude duiven stonden ook vooraan op de zette hij de 1, 2 10 en 14 uitslag met de piepers. prijs op de uitslag en om Te Opdorp waren het Jean het succes volledig te ma- Van Achter, Frans ken klokte hij met zijn Goossens, Richard Lau- jaarling de eerste prijs in wers en Henri Lauwers (4e eigen kategorie en ook nog en 5e) die met de vroegste de le prijs bij de duivin- duiven aangegeven ston- nen. Bij de oude won Alois den. Bij de jaarduiven won Temmerman de 3, 9 en 13. Frans Goossens voor Au- Van Miegroet en zn de 4e gust Hermans, Pol De en 8e, Jozef Lauwaert de Mayer, Robert Vermeiren, 5è en 12e, Eugeen Baert de Eric De Saeger, Mare De 6e en 16e en Daniel Baert Moor klokte het eerste de 7e en 11e. Na winnaar jong duifje voor Albert Georges Van de Wielle Van Riet met de 2e en 4e kwamen Van Damme- en verder de gebroeders Steels er bij de jaarduiven Van Sande en Eric Joos. het best uit met de 2, 3 10. Te Denderbelle was de Vroege duiven voor Paul vluchtzege voor Leon Van Van Puyenbroeck, Hipp. Hoof voor de Baerdemae- Haentjens, Jozef Lau- cker, Paul Albrecht met de waert. Van Miegroet en zn 3e en 5e en Louis Van den met de 7e en 14e. Walter Abbeele. Haentjens en Adolf Bij de jaarlingen klokte Heirweg. Paul Albrecht alle tegen- De ereplaatsen bij de dui- standers voor A. Hofman, vinnen voor Van Damme- Louis Van de Abbeele, J. Steels, Greg. Bocklandt, Baetens en Serafien Meys. Paul Van Puymbroeck, De beste prijzen bij de pie- Walter Haentjens, Hipp, pers waren voor Eugeen Haentjens, Jerome Van van Malderen met de le en Hoey, Adolf Heirweg, 4e, Willy Van de Broeck, Alois Temmerman en Ai- Serafien Meys en Wilfried me Van Eetvelde. Van Vossel. Te Hamme St. Annna was Te Lebbeke-Centrum de eerste prijs bij de oude kwam Frans van de Abbee- duiven voor Lucien Lau- le er bij de oude duiven waert, Remi De Brouwer goed uit met de le en 9e met de 2, 5, 6, 11 kwam er prijs maar ook Frans van het beste uit. Vroege dui- Langenhove met de 2e, 4e ven B. Stevelinck, Remi en 6e prijs deed het verre Ost, Maurice De Bruyne, vanslecht. Vroege prijzen Paul Van Puymbroecken voor Frans Dubois, Arthur Edward Peelman. Bij de Bogman, Frans Verheyn,, jaarlingen deed Louis Peel- Edward Moens en Georges man een goede zaak met de Jnnjng uj, Noyon v00r de jaarlingen won Leon Seymortier voor Petrus Van Kerckhove met e 2, 7 13 en Leonard Mariman met de 3, 5, 12. Andrer uitblinkers Emiel Haent jens, William Verlaeckt, Jos Dhollander, Willy De Vleeschouwer. Bij de dui vinnen won Andre De Beu- Ie voor Willy De Vlee schouwer. en GustaaJ Baert met 3, 4 en 5e prijs. In Verbroedering te Lebbe- ke mikte D. Van den Ab beele in de roos voor Th Van Rode, Jozef Vermei ren, P. Philips, R. Mes kens, F. Buys, F. Mon sieur, gebroeders Ver schueren, Jules en zn Cal laert en F. Saerens. Bij de jaarduiven zat e winst in voor Joz. Vermei ren, P. Philips, R. Mes kens, F. Saerens, D Var den Abbeele, Van Nieu- wenhuyze en zn, D. Claes A. van Eycken en M. en zr van Heygem. In het samenspel Buggen- hout-Lebbeke -St. Gillis was de zege voor M. Ja cobs, voor Jos De Nul, L. De Ridder. F. De Graef, J. Verhulst, Aeyers gebroe ders, R. en zn Deman, Wed. Van den Driessdie en F. Goossens. De eerste series waren voor M. Ja cobs en F. De Graef. In de jaarduiven lieten R. en zn De Manzich de eerste prijs aanmeten en klokte ook de 9e prijs. Bovenaan de klassering Boon met de 7e en 9e, De stonden R. Mannaert, Geest-Ydens. Jules Chris- wed. van den Driessche, tiaens. Bij de jaarlingen F- Goosens, P. Marievoet, was Maurits van Acker de Gh. Van der Vreken, J. uitblinker met de 1 e en 2e Vermeir, Verstrepen-Col- prijs voor Lucien Heirman, son- F). Van Keer. De eer- Louis Van de Wielle. Rene ste bonseries waren voor Cooreman. De Geest-IJ- Wed. Van den Driessche dens (6e en 8e), Van Mal- en Jules Huyck. deren-Merckx (7e en 9e) en Te Zele-Heikant is er maan- Cesar Dauwe. da8 26 me« (2e Pinksterdag) Te Zele Eerlijk duurt langst een bonsvlucht uit Quie- was de eerste prijs bij de vrain voor jonge c iven. oude duiven voor Leonard Gewaarborgde zt aum- Mariman> die nog enigszins niers; Boijs: 2000 1 en kon optornen tegen Leon 1000 enz. Series aai -dui- Seymortier, die de 2, 3, 4. de: eerste drie; drie spertr^ 5e prijs voor zijn rekening en h?spen voor on nge- nam. Ereplaatsen nog voor duide series. Inb< igen Leon Christiaens, Petrus zondag van 19 tot 21I uur Van Kerckhove, Ferdinand 'os: maandag 8.30 ui Roels, Paul Seymortier. Bij ENO Te Eksaarde met 234 jonge Wachtebeke, Mauri De duiven was de meest be- Rocker, Cyriel Buyst en de geerde plaats voor Paul gebroeders Verschraegen. Van de Putte, die^Richard Bij de jaarduiven was Aper, Van Daele - Schatte- Emiel Fiers primus voor man (3e en 4e) en Cyriel Richard Aper, Hugo Fie- Buyst voorafging. Bij de rens (3e en 5e), Cyriel oude duiven haalde Marcel Buyst. Aper het voor Julien Van BENO DUIVENSPORT WAAS Huybrechts met de 9e eij) 10e. Bij de jaarlingen zat Teek. Bij de jaarlingen was le en 3e prijs. Vroege dui- A n- u; r j- u j u. j "r r afluJ August De Waele, die het de snelste duif op het hok Jozef Maes de primus voor ven voor Hector De Rech- - K Petrus van den Broeck, Al- ter, Frans De Kinder, Ed- haalde op Willy Schram, die ook nog de 17e prijs JUDO Vorige zaterdag orga niseerde Asahi Kwai de klubkampioenschappen voor de miniemen. De Asahi Kwai leiding be schikt opnieuw over goe de aankomelingen die de judosport te Zele kunnen blijven stimuleren. Uitslagen; Meisjes: Geboren 68-69: 1. Martine Jacobs; 2. Annette Verlackt3. Ka- trien Helrwegh; 4. Sabi ne Rombaut geboren 70-71-72: 1. Veronique Famaey; 2. Peggy Van _ecke; 3. Katty Van Hecke; 4. Nadlne Verlaeckt. Jongens: geboren 68-69: 1. Hans Michiels; 2. Edwin Van de Caiter; 3. Gert De Graeve; 4. Sandy De Graeve geboren 70-71A. Alain Van Avermaet; 2. Jan D'heer; 3. Peter Van der Slijcken; 4. Franky De Block; geboren 72-73: 1. Jan Heirwegh; 2. Sven Van Avermaet; 3. Unar Cur- cü; 4. Ben Van der Slijcken. Op 15 juni komen er opnieuw drie Asahi Kwai Judoka's in de run om hun zwarte gordel te behalen: Ingrid Chri stiaens; Said Bouharrak en Mario Bouwens. Deze laatste is sedert begin onder de wapens en werd reeds opgenomen in de Nationale militaire ploeg. BENO bert Joos, Edward Moens, ward Peelman (5e en 6e), Frans van den Abbeele, Aime Van Eetvelde, And- Ott met de 4e en 22e of een 2 op 2 en verder in de kop Saey - Verstraeten, Aviel De Gucht, De Kegel - Wie me; Leon De Landtsheer met de 8e en 11e, Gust In Eerlijk moet Niemand Van Boxlaer. Bij de jaar- Vrezen te Eksaarde werd duiven klokte Alfred De de Nqyon vlucht gewonnen Backer de eerste prijs voor door Cyriel Buyst voor de Alfred Van Boxelaer, Van gebroeders Verschraegen, Daele - Schatteman, René Frans De Backer, Gustaaf Hillaert en Raes en zn. Van Damme en Alfred van Aviel De Gucht. Willy Schram, August De Wael, Maurice De Meyer, Charel Collewaert, Gust Huy- brecht, Maurice Aper (7e en 11e) Theofiel Van Ac ker, Verniers en zn en Saye - Verstraeten, legden be slag op de ereplaatsen. Naast de le prijs klokte Leo Segers ook nog de 6e prijs en samen met Ghis- lain Nicqué met de 2, 4 en 9 i prijs, mogen ze als uitblin- kers geciteerd worden. Vroege duiven voor René Van de Walle, Hugo Vlae- minck, Amedé Sannen, Lucien De Cleene. BENO Een zege uit Noyon bij de de jaarlingen stond er geen oude voor Francois Ver- maat op de superioriteit eecken, die Paulus Van van Jo Van Goethem met Duyse (2e en 4e), Van den de 1, 2, 3 en 4è prijs. Harry Branden en zn en René De De Rudders was 5e. Paeper achter zich liet. Bij BENO Bij de oude duiven was de le prijs op de Dourdan vlucht bij de oude duiven voor Alfons Van Mullem, die het haalde op Albert Van Meegroet, Louis en zn Vercruyssen, Robert Hen- drickx, Gerard Van Gijsel, Guido Laureys, Alois De Saeger, Hektor Middel kamp, Clement Coenen, Frans Van Laeren. Bij de jaarlingen maakte Albert Van Overmeiren met de le en 8e prijs een goede beurt en ook Freddy Smet met twee duiven in de eerste tien kwam er goed uit (5e en 6e). Vroege prijzen be haalden Alois De Saeger, Hektor Middelkamp, Frans Van Laere, Albert Van Miegroet. Louis en zn Ver- cruysse en Gabriel Vander- hevden

De Voorpost | 1980 | | pagina 33