Edward Temmermans, Remi Keppens, Michel Drieghe,Roland De ilde ereprijswinnaars oven Parijs Raoul Jonckheere, Bourgois en Zoon, Clement Bayens, Adolf Van Impe en Edmond De Pauw uitste kend op Frankrijkvluchten René Heirweg - Gebroeders Van Ouyse in de Wase kijker op de Quievrainvluchten Dany De Groote primus maar ster van Raoul Jonckheere schittert op Vierzon ISNsSi ,dd!Ben. Van Cleemput en Maurice Aper ^jNoyon laureaten te Lokeren-Eksaarde Gilbert Van Hassel (Zele) wint Provinciale Argentonvlucht Camiel De Zutter wint vierzonvlucht te Lokeren Jo Van Goethem en Albert Thuy Wase Noyontoppers Werner Van de Wiele en De Wit - Van Bunderen op Etempes te Stekene De Voorpost - 30.5.1980 - 21 bonserie vlucht in De |Vare Dendervallei uit iourdan was een succes bij oude duiven voor Ed- fard Temmerman met de 25e, 27e prijs en de ierste bonserie. Alex Put- eman kwam er ook goed it met de 2e en 10e, Remi be Wilde klokte de 3e en [6e. Jrans De Visscher had ook (wee vroege duiven thuis net de 4e en 12e aan de tierde prijs won hij tot 1000. Frans Pauwels met de 5e en 17e, dr. Van Caeter met de 18e en 19e, De Clercq en zn met de 26e en 31e de (tweede bonserie) kregen hun deel van de koek. Aan de 50e prijs won Zetelfabriek De Man de derde bonserie. Bij de jaar lingen haalde Theo Saeys de kop voor Gustaaf Van der Veken, Vermeiren - Verest, Egidius Roels, Schockaert - Rasschaert, Fritz De Winter, Francois Van Herreweghe, Bron- deel en zn. Julien Cool met de 7e, 8e en 30e kwam sterk op de voorgrond en ook Frans Van Geet met de 15e en 16e speelde sterk. Louis Van Vossol won aan de 21e prijs tot 500. In het verbond Schellebelle - Lokeren - Zele - Kalken was de Dourdan eerste prijs bij de oude duiven voor Michel Drieghe, die het haalde op de De Kegel - Wiele, De Praetere - De de vroege okaalbaas Jos Dhollander uit Zele heeft de glimlach, dat rijzen uit Quiévrain en ISovon. (c) Lausnay, die een hele reeks prijzen klokten, Cyriel Van Hoorde, René Blancquaert, Abel Verhof- stadt, Laurent De Maes- schalck, Gilbert Van Has- sel, Georges De Mulder en Georges Roels. Bij de jaar lingen had Achiel De Vos de eer om zijn vrienden De Praetere - De Lausnay te kloppen (2, 9, 18, 19). Vroege prijzen voor Alfons De Cooman, Georges Van Autreve, Maurits De Rij- cke; Verhaegen en zn, Maurice Lebon, Julien Galle en Gilbert Van Has- sel het hok in konditie met de 10, 13, 16, 17. In het NVDD nam André De Both de eerste prijs voor zijn rekening bij de jaarlingen uit Etampes voor het hok Bosseman met de 2, 13, 18, R. en zn Brondeel waren derde. Clement Baeyens lukte een 5 op 5 met de 4, 9, 10, 23, 72. Vroege duiven voor Paul De Graeve. Roger Po- neet, Julien Van de Velde, Gilbert Galle met de 8e en 47e en de mieze tot 1000. Paul Poppe zette ze ook alle drie vroege op de uit slag met de 14. 49, 62 en Gilbert Van der Putten had ook aan de 94e prijs reeds vijf duiven. Bij de oude was de overwinning voor Remi Keppens voor Lutz- Fierens, Willy Blondeel, Frans De Visscher, Ghis- Roland De Wilde klokte de eerste prijs uit Orléans te Berlare-Wanzele. (c) lain Van Dorpe, Achiel Janssens, Prosper Pap- paert, André Impens. A- chiel Leus (10e en 13e), Georges Roelandt (14e en 15e. Aan de 12e prijs won Theofiel Coppens tot 1000 en Gilbert Galle met de 17e en 29e prijs kreeg ook zijn deel. De regionale Argenton in Schellebelle - Wanzele - Zele was een succes voor Gilbert Van Hassel met de le, 16e, 34e. Achiel De Vos kreeg ze ook goed naar huis met de 2, 8, 31, 33, 40. Dhaen - Segers won aan de 3e prijs de mieze tot 2000. Vroege duiven voor Hono- ré Props (4e), Georges Roels (5e), René Van Roy (7e). De Praetere - De Lausnay kregen ze goed naar huis met de 6, 9, 10, 15. 20, 34, 35, 37, 42, 43 en ook De Corte en zn met de 12e en 13e prijs kwamen in de kijker. De Vierzon in Dendermon- de ging naar Roger De Meyer, die het haalde voor hok Bovijn, Raoul en zn Galle (3e en 9e), Albert en zn De Pauw, Jozef Van de Voorde (5e, 14e, 23e), De Clercq - Van Keer, Gilbert Van Hassel, Achiel Room- an. Van Releghem en zq. Te Berlare - Wanzele speelde men Orleans en Florent Walgraeve toonde zich daar de sterkste bij de oude duiven. Gilbert Galle met de 2e, 5e, 8e prijs en Gilbert Van Assche met de 3e, 9e en 10e bevestigden de konditie van hun hok. Vroege prijzen eveneens voor Raoul en zn Gaffe, Robert Oosterlinck, Emiel De Smet. Bij de jaarlingen kwam Roland Van Hecke er als primus uit voor Flo rent Walgraeve. Hok Bos seman, Alfons Van Hau- wermeiren en André Van Hecke. BENO JIVENSPORT WAASLAND 7.eer pp.slnapdp Vi in'De Noyonvlucht bij de ou- ,s"pe duiven was een succes re'Noor Ben. Van Cleemput tedie het haalde op Leon De 1 Baedeleer. Een goede pres- n-ttatie liet het hok Wwe en israoon Braem optekenen temet de 3e, 8e. 16e, 30e in|- ierj prijs. Vroege prijzen voor Omer Baete. R. De Maes- schalck. Fernand De Wae- le, Jozef Van Severen. Freddv Poppe, August De Wael. Bij de jaarlingen troonde Maurice Aper bovenaan voor Maurice Stoffelen. Weduwe en zn Braem. Adolf De Beule. Verniers en zn, Saey- Verstraeten, Jos Van den Berghe, Eddy Smet, Jos Van Peteghem. BENO Gerard Van de Wiele (4e en 5e). In de Snelle Vlucht te Steke- ne maakte Albert Thuy ei een eerste prijs weekend van, door bij de oude de ereprijs naar zich toe te halen voor Albert Schelle- kens, Lucien Van Goet- hem, Adolf Boon, Hubert Te Eksaarde in Eerlijk peet. moet niemand vrezen ging de hoofdvogel bij de oude Bfj de Lustige Melkers te duiven naar Rene Heirweg, Belsele-Puivelde wonnen de die Richard Aper 2c en gebroeders Van Duyse de 3e), Maurits De Rocker, vlucht bij de oude duiven Julien Van Wachtebeke voor Frans Vereecken, De- voorafging. Bij de jaarlin- lacourt en zoon, Leonard gen werd de top van de De Witte en Rene Baert. uitslag bezet door Petrus D Hoogewijs, Richard Aper, Bij de jaarlingen stond Re- Vercauteren. Bij de jaar- Willy De Roos, Julien Van ne Baert inde top voor De- hngen zat er een eerste Wachtebeke, Rene De- lacourt en zoon, Walter PnJs ,n voor °mer baman cock. Het koptrio bij de Audenaert, Petrus Col- en ereplaatsen waren er duivinnen werd gevormd man, Lucien Van den Bos- v°°r Theo De M°Ori Tony door Albert De Mol, sche. Bij de duivinnen was Michel Verniers, en Achiel Harry De Rudder de Buyle. Vroege jonge dui- hoofdprijswinnaar voor ven werden geklokt door Marcel De Marcel en Mau- Andre De Vlieger (win- rice Meuleman. Antoon naar). Rene De Cock, Ro- Snauwaert haalde het bij bert De Roos, Maurits de jonge duiven voor Al- Sthaut en Gustaat Clap- fons De Vos (2e en 3e) en Zeer geslaagde Vierzon met Dany De Groote, St. Goriks Oudenhove op de eerste en vijfde plaats en uitstekende prestaties van Dom. De Vijlder. F. Bo- terbergh en Elie Wauters. Wie op deze eerste zware vlucht een fantastische start neemt is Raoul Jonckheere die met 13. 17. 18, 30, 31 niet alleen goed is voor het grofste geld maar tevens «de uitslag» van de dag lukte. Octaaf De Bruyn<21, 22 is er natuurlijk ook weer bij. Remi Keppens en Andre De Both laureaten op Etempes in Nieuw Ver bond der Denderstreek Aan 1079 meter per minuut Herman Rutsaert vol- had Remi Keppens genoeg hartj| jn de boosheid op nm kul n-ir,o ml- r,,-. Phm. Fierens Waasmunster, Bourgois en zoon. Burst. Blondeel Willy. Vlekkem en Frans De Visscher, Dendermonde mochten eveneens op een zeer goe de uitslag terugblikken. Bij de jaarlingen was het de beurt aan Andre De Both om met de bloemen te zwaaien. Prachtig werk van Clement Bayens, Serskamp, 4, 9, 10, 23 en een bonk geld terwijl ook het Hok Bosse man, Blondeel en zoon en Paul De Graeve zich voor aan handhaafden. Speciale vermelding voor Bourgois en zoon winnaar van T.V. toestel en 44.000 franken. om het ganse pak op Etam pes te verslaan. Theodoor Keppens, Smet- lede, van tot duizend en L. St. Denis In de «Eendracht» te Aalst blijft Herman Rutsaert de Van Spaendonck, De Wit- Van Bunderen, Rudy Baert. Bij de jonge duiven mocht Petrus Aerts juichen voor Lucien De Block, Maurits De Saeger. Ghis- lain Rotthiers en Maurits De Saeger (5e en 6e). Petrus Van den Broeck: goede Quiévrainresultaten in het tweeverbond Lebbeke-Centrum. (c) Ouwe taaie Camiel De Zutter was opnieuw pre sent. Hij liet reeds een pracht van een resultaat af drukken op de Vierzon vlucht met de le, 5e, 14e, 20e. 24e, 25e, 28e. 31e. 44e, of 9 prijzen van 12 ingekorfde duiven. Een hok dat ook op het voor plan kwam was dit van Ad- hemar Lerno met de 8, 9, 13, 17, 26 of een 5 op 7. Verhaegen en zoon won nen ook 6 prijzen. Vroege duiven voor Edward Cop pens, Raman en zoon. Lu cien Geenens, Fred Gijse- linck. De Vlieger en zn, de gebroeders Steyaert. Bij de jaarlingen won Jos Bollaert en waren Ongena - Van Hecke 2e en 3e. BENO De Noyonvlucht bij de Lustige Melders te Belsele- Puivelde werd beheerst door Jo Van Goethem, die bij de oude duiven de le en 2e prijs klokte en bij de jaarlingen de 2e, 3e en 4e en 5e prijs. De ereprijs bij de jaarduiven was voor Harry De Rudder. Vroege prijzen bij de oude duiven gingen naar Paulus Van Duyse. Harry De Rudder en Marcel De Maere. In Eerlijk moet niemand vrezen te Eksaarde won Lucien Inghels bij de oude duiven voor Andre De Vlieger, gebr. Verschrae- gen, Richard Aper en Al fred Van Boxelaere. De jaarlingenvlucht was een succes voor Daniel Berg- gracht en in die reeks ston den Oscar Naudts, Lucien Inghels. en de broers Ver- schraegen op de ere plaatsen. In De Snelle Vlucht te Ste- kene deed Albert Thuy een goede zaak bij de oude dui ven met de le en 4e prijs. Vroege duiven klokten Leon Colle, Andre Van der Stichel, en de gebroeders Haegeman. Bij de jaardui ven stond Cyriel Hierweg op de kop voor Walter Van Puymbroeck, August Pla que!. Albert Van Hoye en De Smedt en zoon. BENO De voorbije weken en ze ker het voorbije weekend kwam de konditie van de kolonie van fondspeler Gil bert Van Hassel op het voorplan met een reeks vroege prijzen op verschil lende vluchten. Een eerste prijs kon niet lang uitblij ven en dit gebeurde op de provinciale vlucht uit Ar genton, die werd georgani seerd door het Nieuw Fondverbond Schellebelle- Wanzele-Zele. Gilbert Van Hassel klokte die eerste prijs met 20 minuten voor sprong op Achiel De Vos. Naast de le prijs won De Zeienaar ook de 17e en 25e prijs. Achiel De Vos kwam ook aan zijn trekken met de 2e en 9e prijs. Op de derde plaats stonden de ge broeders De Smet die tot 1000 wonnen. Dhaene-Se- gers met de 4e en 15e, Honore Props met de 5e, George Roels met de 7e. Rene Van Roy met de 8e wonnen zeer vroege prij zen. De Corte en zn met de 13, 14 en 26 en De Praete- re-De Lausnay met de 7, 10, 11, 16, 21, 35, 36, 38, 43, 44, mogen op een goe de kollektieve prestatie te rugblikken. Bij de jaardui ven wonnen Calle-schroe- ders en Honore Props met de 2, 3, 5, 7 van 7 duiven kwam er goed uit M. Uyt- tendaele was 4e. BENO De vlucht uit Etampes te Stekene ging bij de oude duiven naar Werner Van de Wiele met Cyriel De Vos op de tweede plaats en een goed resultaat voor De Wit-Van Bunderen met de 3e en 5e prijs. Vroege dui ven voor Georges Korte- beek,- De Smedt en zoon. Andre Van der Stichel, Anthcunis, Norbert Van der Linden. Hubert Ver cauteren. Bij de jaarlingen was het de tandem De Wit-Van Bun deren die mocht juichen voor Werner Van de Wie le, Roger Waumans (3e en 10e). Alfons Van Vlier- berghe, Paul Plaquet, J. Anthenis. Rudy Baert. Walter Van Puymbroeck en Walter Verbiest. BENO te kloppen man: 1ste bij de oude en 4 en 5 bij de jaar lingen met felicitaties jan de «jury». Fred. Goeman, Alberic Van den Steen en Dolfken Van Impe zijn er daar ook altijd bij terwijl Roger Schollaert stilaan zijn oude plooi terug vindt. Bij de jaarse zwaait Fons- ken Bouwens met de scep ter net voor de neus .van klein duimpje Van Impe uit Erpe en Alberic Van den Steen, Herdersem. Voor wanneer de definitie ve doorbraak van Dolfljen Van Impe? Basiel Poppe en Kamiel Schockaert baas op Noyon' en Land van Aaist. Dat er in Dendermonde een aardig stukje met de duiven gespeeld werd be wijzen Basiel Poppe ea_ Kam. Schockaert nog maar eens Mevr. Bique August Vandenabbeele 2 en 3, Frans Wesemael 4 en 5 en 4 bij de jaarlingen komen er ook zeer goed uit terwijl Achiel Hoebeke als enige van de «voorkant» in slaag de zich bij de eersten te rangschikken. Muylaert en zoon en Ju les De Bruyn uitblinkers op Noyonvluchten te Kerksken Kampioenenwerk .aii Muylaert en zoon die met 10 minuten voorsprong op Richard Cooreman, Denis Muylaert, Jules De Bruyn en Swein Perdaens -ëcr vlucht won bij de oude. Bij de jaarlingen beslechte Jules De Bruyn de vlucht in zijn voordeel en waren Gustaaf Boeykens, Rene De Sutter. Robert De h/eve en Iwein Perdaens goed voor de andere ere plaatsen. Dubbele zege voor Eth mond De Pauw te Lede Albert Masure 3, 22 bij de ouden en Edmond De Pauw 1. 2, en 31 bij de jaarlingen waren de besterr te Lede. Frans Piscadoor en Frans De Meersman le verden knap werk en Jean Vandenbossche en Octaaf D'Haese zijn er dan pok altijd vooraan te vinden. Gaston Schutyscr

De Voorpost | 1980 | | pagina 21