ismm Goossensj Eddy VariP lard Kinder- is Hcymans. wedstrijden >p vrijdag 30L- Prado BoysiV wmtHs ttHTTM 3794 59 tLWTW j 3794 59 I ««REMANS UFKTRÖ 37 94 59 Paul Poppe, Johan Kep- pens, Mario Mertens, Dirk Verhofstadt, André Maes, Dirk Vergult. Arsenal: Leo Pissens, John Coles, Jean Vehent. André Van Der Poorten. Eddy Van Lokeren, Eddy De Saedelaere. Romain Van Driessche. Doelpunten: Johan Kep- pens. Dirk Verhofstadt (2). André Maes (Avanti). Leo Pissens, John Coles (3), Jean Vehent (2), Eddy Van Lokeren, Romain Van Driessche (2) (Arsenal). Gele kaart: Eddy Van Lokeren. Van Biesen - Prado Boys 3- Daelemans. Doelpunten: Luc De Batse- lier (3). Bert De Schrijver (Toreken). Raymond De Wilde. Darie Goossens (2). Jean Pierre Daelemans (2). Gele kaart: Johan Spa- noghe. Moderna - Sporting 5-2 Moderna: Jozef Caudron. Marc Goossens, Karei Hof man. Kamiel Van Der Meersch, André Temmer man. Franqois Heymans. Sporting: Walter Van Den Steen. Freddy Peleman, Johan Pieters. Jan Ver- meir, Danny Vermeir, Leo Verhuist, Erny Sanders. Doelpunten: André Tem merman (2). Franqois Hey mans (3) (Moderna). Jan Vermeir (2) (Sporting). Van Biesen Lebbcke. (c) Precies in het jaar dat S.V. Hardy St. Anna uit Hamme een decennium bestaat, heeft deze dyna mische klub de kroon gezet op tien jaar lief hebbersvoetbal: begin deze maand legde zij immers beslag op de beker van de Koninklijke Katholieke Sportfedera tie van Belgie, Oost- Vlaanderen (K.K.S.F.B. O.V.) Dat Is meteen een hoogtepunt dat het fee stelijk karakter van een 10-jarig bestaan nog meer gewicht geeft. S.V. Hardy werd in 1970 opgericht. Oscar Mal- fliet, Marcel Antheunis en Antoine Ysewijn wa ren er de architekten van. De aanleiding tot de oprichting wortelde in een vriendschappelijke wedstrijd tussen bewo ners van de wijk St. Anna en de KLJ van dezelfde parochie. De opbrengst van deze match kwam ten goede aan ontwikke- I ingswerker-broeder Poppe in Afrika. De spelers hadden door de ze geslaagde ontmoeting zodanig de smaak te pakken dat de geiegen- heidsploeg een blijvend karakter kreeg. Vijf jaar lang speelde S.V. Hardy zuiver voor het amuse ment, In 1975 rijpte echter de gedachte om in kompetitieverband aan te treden. De Ploeg waagde de stap en trad aan in de eerste klasse B van het K.K.S.F.B.O.V. Van meet af aan bleek dat het team op een zeer degelijk niveau speelde en de resultaten logen er ook niet omhet debuut jaar leverde een tweede plaats op. S.V. Hardy startte het seizoen 1976- 1977 ais de te kloppen ploeg en de verwachtin gen werden ook inge lost: de eerste kam pioenstitel was meteen binnen. Het seizoen 1977-1978 werd gestart in de overgangsklasse B. St. Anna eindigde de kompetitie met een 9e plaats: in 1978-1979 werd het een 4e plaats en tijdens het voorbije sei zoen legde de ploeg van voorzitter Willy De Wilde beslag op de tweede plaats. S.V. Hardy heeft inmiddels ook de kon- frontatie met de tweede gerangschikte van de overgangsklasse A ach ter de rugdie ontmoe- Heeft de kompetitie een mooie tweede plaats op geleverd, dan was het resultaat in het bekertor- nooi nog suksesrijker. S.V. Hardy ging immers met -de beker aan de haal. De finale, die op 4 mei plaatsvond met S.V. Everbeek. als tegenstan der, eindigde op 2-1. In haar tienjarig bestaan heeft S.V. Hardy tot dusver drie trainers ge had de eerste 5 kompe- Aimé De Cook en telt momenteel meer dan 40 leden. Dit team, dat aantreedt in een kompe titie op Wase schaal, staat onder leiding van Alfons Boon en Julien De Beule. Zijn er tot dusver drie trainers geweest, dat zelfde getal geldt ook voor de terreinen. Van 1970 tot 1974 werd ge speeld op het gemeente lijk sportplein van St. SF Hardy Hamme. ting is een noodzaak, aangezien de mogelijk heid niet uitgesloten is dat onverwacht een ploeg wegvalt, waardoor een plaats openkomt in de hogere afdeling. Die plaats wordt dan inge nomen door de winnaar van de ontmoeting tus sen de tweede geklas- seerden. S.V. Hardy kreeg D.B. Welle als tegenstander. Thuis won St. Anna met 2-1. Op verplaatsing slaagde het team erin de borden op 4-4 te houden, en dit niettegenstaande een ar bitrage die pijnlijk partij dig was. Dank zij deze zege is S.V. Hardy dus kandidaat nummer één om toch nog te promove ren, mocht een ploeg wegvallen. titieloze jaren werd er zonder oefenmeester ge speeld, maar vanaf het ogenblik dat de kompeti tieboot begon te varen, werd een trainer onder de arm genomenvan 1975 tot 1977 was Antoi ne Ysewijn speler-trai ner, in 1977-1978 Michel Van Uytvangh en sinds 1978 berust deze taak bij Hugo De Malsche, die zich overigens uitste kend van zijn taak kwijt. De resultaten bevestigen dat trouwens. Sinds 1974 beschikt S.V. Hardy ook over een tweede ploeg: zij treedt aan in de kompetitie «Beker van Hamme»; dit jaar eindigde zij op de 7e plaats. Sedert 1978 is er ook een miniemenploeg. Zij werd gesticht door Anna, van 1974 tot 1976 was het terrein van de familie Vercauteren de plaats van het gebeuren en sinds 1976 treedt S.V. Hardy aan op het terrein van de firma De Bonte. Men beschikt daar al drie jaar lang over kleedkabi- nes met douches, terwijl sinds vorig jaar ook verlichting werd aange bracht, waardoor avondwedstrijden en -trainingen mogelijk ge worden zijn. Het bestuur van S.V. Hardy ziet eruit als volgt: voorzitter: Willy De Wilde, ondervoorzit ter: Bernard Ysewijn, sekretaris: Jaak De Mey (de onovertroffen admi nistratieve draaischijf), kapiteinPaul De Bonte, leden: Jef De Bonte, iisc n 1 roo jan hir Pri Pierre Van Hecke, Antoi- k* ne Ysewijn en Marcel ,pe Antheunis (beide laatst- L. genoemden zijn nog n pioniers); scheidsrech- .a£ ter: André De Decker, ?es terreinverzorger: Frans jo< Ringoot. he Het spelerspotentieelpijl eerste ploeg: Hugo De flat Malsche, speler (doel- rer man) - trainer, Luc Van En Hecke (vice-kapitein), Karei Roosenboom, Ge- F rard Vermeiren, Mark F Ysewijn, Werner Poppe, F Paul Colman, Frangois P Lanotte, Willy De Wilde, F Hugo De Potter, Gerard [ei De Bonte, Antoine Van m Hecke, Luc Mettepen- ningen, Paul De Bonte F (kapitein), Gerard Ber- F kens, Mark Vervoort en 6p Jef Roels. De tweede ploeg: Eddy Dieleman, re Rudy Dieleman, Willy fo., Van Uytvangh, Benny gj Brys, Geert Coppieters, jj5 Emiel De Bus, Eddy Van L Puymbroeck, Dirk Van U der Stockt, Daniël en Jv. Joris Eeckhaut en Gerrit ht Verschelden. L S.V. Hardy kan met trots M terugblikken op 10 jaar c> liefhebbersvoetbalbi sportieve vreugde bij de pi vleet, hartelijke vriend- 5° schapsbanden en met r' als saus die het geheel F kruidt en meer kleur IH geeftgoede resultaten. Binnenkort start de G ploeg in de «Tweedaagse ll! van de sport te Waas- P munster». Wordt daar een verlengstuk ge- smeed aan het sukses- u rijke voorbije seizoen? h S.V. Hardy zal In elk s geval met de nodige w argwaan tegemoetgetre- r, den worden. d In afwachting van dit fj tornooi, alvast hartelij- ke gelukwensen aan de- ?i ze sympathieke klub, die f wij graag feliciteren voor haar tienjarig bestaan in s het algemeen en haar I suksesrijk seizoen én de l beker in het bijzonder. 1 MVS Tevredenheid bij de orga nisatoren van het tweede Lebbeekse zaalvoetbaltor- nooi. De belangstelling hiervoor is heel wat groter dan vorig jaar. Bovendien kent het tornooi een bie- zonder vlot en spannend verloop. Verrassende wen ding is wel het feit dat twee ploegen afkomstig uit de schoot van Rapide Lebbe- ke zich al wisten te plaatsen voor de tweede schiftings ronde. Het gaat hem om de Prado Boys en «Van Bie sen». Een feit staat al vast. Beide ploegen komen uit in dezelfde schiftingsronde. Hierdoor is het een zeker heid dat één van beiden de finale gaat bereiken. Maar weer, o grillig lot, moest het optornen tegen sterke formaties als een Moderna 1 en Sporting Lebbeke. Voor de jongens uit de Moerstraat werd het wel een bittere ontgooche ling. Vorig jaar de derde plaats. Thans reeds de laan uitgewezen. Het kan verke ren zei Bredero. Voor nog een paar ploegen hangt dit weekend de uitschakeling in de lucht. In reeks drie gaat het om Avanti of Blue Boys. terwijl in reeks vier Martin's Pub of Van Biesen de uitschakeling riskeren. Algemeen wordt verwacht dat dit jaar Moderna 1 en Arsenal Zele tot de favo rieten voor de eindzege be- Belle, Frank Van Den Broeck, Jean Pierre Hals. Martins-Pub: Dirk Delsin. Stefaan De Waegeneer, Jan Van Der Meersch. Ra phael Janssoone, Leon Janssoone, Roger Mes- kens. Pierre Van Handen- hove. Doelpunten: Pierre De Vlieger (2), Edwin Van Belle (2). Frank Van Den Broeck (Prado Boys) Dirk Delsin. Stefaan De Waegeneer, Roger Mes- kens, Pierre Van Handen- hove (Martins pub). Gele kaart: Stefaan De Waegeneer. Avanti - Arsenal 4-9 Avanti: Eddy De Vlieger. Van Biesen: Patrick De Bruyn. Herman Van Lan- genhove, Luc De Meers man, Jan Verhulst, Ludo Pissens. Freddy De Meers man, Wilfried Maes. Prado Boys: Edwin Van Belle, Marc Van De Velde. Pierre De Vlieger, Frank Van Den Broeck, Ronny Van De Velde. Jean Pierre Hals. Johan Van Belle. Doelpunten: Patrick De Bruyn (2). Luc De Mee rsman (Van Biesen). Pierre De Vlieger, Frank Van Den Broeck (2). Jean Pier re Hals (Prado Boys) Gele kaart: Ronny Van De Velde. Arsenal - Blue Boys 11-1 Arsenal: Marc De Beule, John Coles. Eddy De Sae delaere. Jean Vehent. An dré Van Der Poorten. Ed dy Van Lokeren, Leo Pissens. Avanti Lebbeke. (c) Blue Boys: Danny Van Der Vreken, Georges Merténs, Danny De Petter, Eric Verleysen, Frans De Man, Jozef Verhavert, André Verhavert. Doelpunten: Mare De Beu le, John Coles (4). André Van Der Poorten. Eddy Van Lokeren (3), Leo Pis sens (Arsenal). Danny De Petter (Blue Boys); own-goal: Jozef Verhavert (Blue Boys). Toreken - Van Biesen 4-5 Toreken: Ronny Heuvinck, Johan Spanoghe, Rudy Van Den Abbeele, Luc De Batselier, Stefaan Ravijts, Erwin Van Damme. Bert De Schrijver. Van Biesen: Franqois De Smet. Raymond De Wilde, Freddy Van Ransbeeck. Marc De Hauwere. Ric hard Vermeulen, Darie Goossens. Jean Pierre Arsenal Zele. (c) Schuttersstand 7 doelpunten: John Coles 5 doelpunten: Bert Schrijver, Darie Jan Vermeir. 4 doelpunten: Lokeren, Richard mans, Franqois De volgende zijn voorzien mei om 19 uur - Van Biesen) en te 20 u. (Arsenal - Sporting), programma gaat verder zaterdag 31 mei om 20 uur E.D.M. Voor Sporting Lebbeke kondigt de toekomst zich niet zo rooskleurig aan. Door de grillen van het lot zal het thans moeten optor nen tegen een sterk Arse nal uit Zele waarvan iede reen verwacht dat deze ploeg de Lebbekenaars met haar en huid zal oppeuze len. In de ploeg van Zele maakt bovendien John Co- les het mooie weer. Hij leidt thans met zeven doel punten uit twee wedstrij den de lijst van de prijs- schutters. Twee ploegen zijn voor verdere deelname inmiddels al uitgeschakeld. Het gaat hem om Setmar Opstal en F.C. Moerstraat. Eerstgenoemde club ver diende beslist een beter lot. horen, ten ware dat verras singen nog voor een andere wending zouden kunnen zorgen. Wie alvast aan zijn trekken is gekomen in dit tornooi zijn de toeschouwers. Naast enkele spannende ontmoetingen die met een nipte winst werden afgeslo ten, werden er bovendien niet minder dan 99 doel punten gescoord en dit uit tien wedstrijden. Een vrij hoog aantal mag men hier uiteindelijk uit besluiten. Prado-Boys - Martin's Pub 5-4 Prado-Boys: Ronny Van De Velde. Pierre De Vlie ger, Johan Van Belle, Mare Van De Velde. Edwin Van Martin s Lebbeke. (c) Prado Boys lebbeke. Ir)

De Voorpost | 1980 | | pagina 24