De Schoenmaecker en zoon, Jef en André Van Hauwermeiren, Gilbert Dheer, Pierre Van den Bulck, X Pierre Van Nieuwenhove, René De Man, Etienne Sensoi Jonge duiven in konditie op Quiévrain-vluchten leze |iloem ;chrik Te Berlare was Theofiel beek en Albert Van Hee. Broeck, De Block en Henri Van de Wielle de grote Frans de Smet won bij de De Mayer. Bij de oude man op de vlucht met de jaarduiven en Leo winst voor Jacobs en jonge duiven. Hij klokte Melckebeek met de 2e en zoon voor Meskens Ver- de 1, 2e, 3e en troonde 3e, Maurits en zoon De meiren, Henri Van boven elkeen uit. Alfons Dijcker met de 4e en 5e Weyenberghe, René De haalden op Frans Goossens, Henri Lau- wers. Jan Bettens en Jos Van Keer. prijs bij de jonge duiven mee naar de Moerstraat. Eugeen Van Malderen klokte de 2e en 4e en Jozef De Koninck en Ce- sar Vernimmen haalden Maurits Van den Abbee- le, Maurits De Nul, Paul Albrecht, Louis Van den Abbeele en Alfons Van den Broeck die de vroeg ste duiven hadden. Bij de jaarduiven de 1e en 4e prijs voor Raymond Hen- drickx en vroege resulta ten voor Frans Goossens, Van Malderen en Karei kwamen flink aan hun Boelpaep. Bij de jaardui- Van Lembergen volgden trekken en ook Frans ven waren het ook Ja- hem. Bij de oude duiven Roelandt, Marcel Vander- cobs en zoon die het won Marcel De Backer linden, Patrick Hillaert en voor Leon Seymortier, Vinck en zoon met de 9e Amois Temmerman, en 10e kregen hun deel. Louis Ydens en Samson - Te Baasrode won Henri Raemdonck. In de reeks Casier voor Cooreman, Te Denderbelle nam Jo- jaarduiven ging de maar Damiaan David met zef Tackaert de eerste hoofdprijs naar Albert De de 3e, 4e, 5e en de eerste Palmenaere voor Louis serie deed het knap bij de Van de Wielle, Frans Van jonge duiven. Bij de oude Cauteren, Frans Sichien won Frans Debbaut met en Lucien Heirman. de 1e en 2e prijs de eer- Te Wanzele kwam Noël ste serie. Armand Roch- Rasschaert met de jonge tus klokte de 3e en 4e vroege resultaten. Bij de duiven in de belangstel- prijs en P. en A. Debbaut oude duiven waren het ling met de 1e en 10e waren 5e. Bij de jaarlin- prijs. Leo Melckebeeck gen gingen de vorige klokte de 2e en 4e, R. prijzen naar Van Schoor - Middernacht de 3e en 5e Dierickx, Damiaan Van en vroege prijzen voor Keer (eerste serie), Ar- Jozef Van Huyck, Jean mand Rochtus en Louis Van den Bogaert, D. Van Bogaert. Kerckhove en Albert De Te Buggenhout Den Belg Vos. Bij de oude duiven presenteerde René De de 1e prijs voor Jan De Man een goed resultaat Loose voor Maurits Van Leuven, A. Vereecken met de 4e en 5e prijs, Charel Smekens de 6e en 8e. Goede resultaten voor Charel Van de Keer en Albert De Vos. Bij de jaarlingen won Gilbert Van der Stuyft voor Ka- miel en zoon Veldeman die met de 2e, 4e en 7e prijs een knappe presta tie vertolkten. Vroege duiven voor Jan De Loo se, Georges De Bruycker, Albert Impens, Albert De Martelaere en Maurits Van Leuven. Te Schellebelle - Oorde- gem waren het de pie pers van Etienne Sens die aan bod kwamen met de 1e, 9e en 10e prijs. Erwin Vlaeminck 2e en 7e, Hugo Bontinck met de 3e en 5e, Andre De Both, Marcel Smekens en Jules Van Laere maakten de ^en kransje goed spelende duivenmelkers uit Baasrode met Van Landeget.. toptien rond. Bij de oude Jacobs, Xavier Jacobs, Damiaan David en Frangois Joos. (c) Arthur Hofman en Alfons Jozef Moens, Albert en 4e, Jan Vercammen taaf Goossens (5e en 8e), en Marcel Verwilgen mei- Sylvain Meuleman, Jozef den vroege duiven. Bij de Cool, Alfons Saeys. In de jaarduiven haalde Alfons reeks oude duiven ging Van den Bossche de eer- de eerste prijs naar Cyriel ste prijs en Henri Van Abbeloos (sterk op alle Keer kwam er nog maar afstanden) voor Alfred eens goed uit met de 2e, Van Keer, Theofiel Se- 3e en 5e. Weduwe Jozef gers (3e en 10e), Maurits Verleyen was 4e. Vereecken, Alfons Van Te Lebbeke-Centrum was den Abbeele, André de 1e prijs bij de jonge Claessens, Reginald Van duiven voor Jozef De Goethem, Guido Dierick, Man en verder kwamen Jozef De Wilde. In de ka- ook Richard De Feyter, tegorie jaarduiven won Jozef Callaert, Albert Adolf De Beule voor Re- Penniger, Goedgezel- ginald Van Goethem, schap - Mannaert (5e en Marcel Vereecken, Jan 10e), Roger Louis, Flor Van Cleemput, Marcel Devos, Pierre Dubois, Al- Cool, Alfons De Landts- bert Pucquet en Louis heer. Jozef Walraevens, Saerens aan hun trekken. Gaspard De Wael, Alex In de kategorie oude dui- De Decker en Sylvain ven was de hoofdprijs Meuleman. voor Isidoor Colson voor Te Overmere klokten De Jan De Nul, Arthur Bog- Schoenmaecker en zo- man, gebroeders Ayels nen de 1e en 4e prijs bij (4e en 6e), Frans Meert, de jonge duiven. Jozef Paul Van Nieuwenhove, Hillaert stond er op met Frans Van den Abbeele. de 2e en 3e en Robert Bij de jaarduiven was het Van der Strickt was 5e. Jan De Nul die de ereprijs Bij de oude duiven de 1e achter zijn naam schreef, prijs voor Albert Van He- luiven de 1e en 4e prijs met de 1e en 9e prijs bij oor Omer en zn Van de jonge duiven. Albert endt. In de kop van de Hermans klokte de 2e en itslag noteerden we ook jlien De Winter, Gerard londeel, Roger De Lan- ne, Hilaire Van Alboom, uido De Block, Theofiel hartens, Henri De Smet i Albert De Martelaere. ij de jaarduiven nog een ?ge voor Omer en zoon an Gendt, voor Julien e Winter met de 2e en e, Maurits Van Boxstael iet de 6e en 9e en in de op speelden Hilaire Van \lboom, Roger De Lan- ghe, André De Both, Hen ri De Smet. Te Wichelen waren het Patrick Hillaert, Van den Bogaert - Impens, Remi Opdorp, Van Leuven en zn en Karei Smekens die de vroegste duiven klok ten. Bij de oude duiven was de 1e prijs voor Remi Van Malderen en de ere plaatsen gingen naar Leo Melckebeek, Marcel Van der Linden, Michel Eeckhoudt, Van Leuven en zn, Patrick Hillaert, Maurits Van Acker, Karei Smekens, Leo Melcke- 7e en vroege bestatigin- gen eveneens voor de gebroeders Van Israel, Germain Van den Bos sche, Gaspard Van Hout, Roger Hals, Prosper Mel- tens, Cesar Peelman en Roger Van Ransbeeck. Jozef Van Nieuwen met de 1e en 7e prijs bij de oude duiven en de 1e prijs bij de jaarduiven deed een goede zaak. Bij de oude speelde Willem Obus zich in de kijker met de 4e, 6e en 8e. Vroege duiven voor Fernand De Proft, Jan Lauwers, And- re Vereecken, Mevrouw De Bondt, Jan Van Ako- leyen. De ereplaatsen bij de jaarduiven gingen naar de gebroeders Ver- schueren, Frans Bellon, Mevrouw De Bondt, Jan Van Acoleyen, Jos Vos, Johannes Dierickx, Jozef Van den Broeck, Frans Willekens, Louis De Hauwere. Te Opdorp won Eric Joos de vlucht bij de jonge duiven voor Petrus Van Van den Broeck. Goossens, Frans Van den Te Appels een eerste Abbeele, Petrus Tilley, prijs bij de jonge duiven Jozef De Booth, Arthur voor Alois Van Hauwe Bogman (7e en 8e), René met een flinke uitslag Uyttersprot, Petrus Vas- voor Etienne Verwaeren seur waren de andere uit- met de 2e, 3e en 8e prijs, blinkers. Bovenaan op de uitslag Te Moerzeke-Centrum Jozef en zoon De Grau- ging de zege bij de jonge we, Louis en zoon Vinck, duiven naar Alfons Peel- Omer Meert, Romain De man met een hqel ver- Grauwe, gebroeders Mi- dienstelijk resultaat voor chiels en Frangois Bou- André Van Houtte met de rion. Bij de oude duiven 2e en 3e. Vroege duiven noteerden we Victor De voor Martin Peelman, Paepe met de 1e en 4e Van Riet - De Ridder, De prijs, Emy Van Damme Schrijver - Ost, Oscar De met de 6e en 7e en Jean Schrijver, Van de Vreken Verhaegen met de 8e en - De Donder (8e en 10e), 10e en Richard Verlaeckt, Petrus Verbeeck. Bij de Rene Duym, Constant oude duiven een knappe Van Lembergen, Frangois prestatie voor het hok Jo- Kinders mikten ook in de zef Colman met de 1e, 9e, vroege prijzen. 10e. Windey - de Cauwer Te Dendermonde-Cen- waren tweede en Van de trum deed Pierre Van Vreken - De Donder (3e Nieuwenhove een goede en 6e), Godfried Willaert zaak met de 1e en 2e prijs (4e en 7e), Heirwegh - en Willy Mertens, Wedu- Van Geyte (5e en 8e) we Jozef Verleyn en Van presteerden sterk. Bij de Gucht - Sterckx deelden jaarlingen won Petrus mee vooraan. Bij de oude Van der Kelen en waren duiven de hoofdvogel de ereplaatsen voor Pet voor Pierre Collier en Al- rus Van den Broeck, fons De Ridder met de 2e Theofiel Wuytack (3e en 6e), Theofiel Heirwegh, Alois Van Geyt (5e en 8e), Paul Wuytack, Van Riet - cke en Karei Rogiers (2e en 4e); Jozef Vernimmen en Jozef Hillaert kregen ook hun deel. Bij de jaar lingen won Ivo De Decker voor Paul Roels, Jules Boone, André De Vriese (Overmere) en Georges Christiaens. Te Schoonaarde kwamen Jozef en André Van Hau wermeiren bij de jonge duiven met de 1e en 5e prijs goed aan bod. Omer Luyckx, Maurits Van Steen (3e en 4e), Jozef Buys, Maurits en zoon De Dijcker (7e en 8e), Achiel Dhaese, Gustaaf Vlae minck waren bij de uit blinkers. Bij de oude dui ven won Alfons Van Lan- duyt voor Maurits en zoon De Dijcker (2e en 6e), Alfons en zoon Ver- geylen, Frangois Schel- faut, Maurits en zn Van Swalm (5e en 8e), Louis Melis, Frans Govaert, Jan Luyckx. In de kategorie jaarlingen deed Frangois Schelfaut een goede zaak voor Remi Van den Ab beele, Rene Roggeman, Van Extergem en zn; Al fons en zn Vergeylen (5e en 9e), Maurits Luyckx, Frans Dierickx, Edmond Dauwe, Willaert. Te Zele Durmen won Al fons Van Driessche de vlucht bij de jonge dui ven en tevens klokte hij nog de 8e, 14e, 16e, 37e, 38e. Een goed resultaat ook voor Hubert Vercau- teren met de 2e, 3e, 7e, 25e, 26e, 27e, 30e, 35e, 40e, 41e. Van Driessche en zoon met de 4e, 11e en 13e kregen ze ook goed thuis. Vroege prij zen voor Maurits Van Laere, Segers - Wauters, Leon Collewaert, Leon Muylaert. Bij de oude duiven won Emiel Pieters voor Henri De Backer, Fe lix De Maesschalck (3e en 4e), Hubert Vercauteren (5e en 6e). Bij de jaarlin gen won Kamiel Famaey en was ook 3e. Gebroe ders Stevelinck, Hubert Vercauteren (4e en 5e), André Van de Wielle wa ren in de kop van de uit slag te vinden. Te Zele-Heikant was Frans Baeck de winnaar voor René Van den Hof met de 2e en 8e. Vroege duiven voor Michel Heir man, Troch - Rupus, Paul Dierickx - Vissers (5e, 16e, 19e), Kamiel Heir man (6e, 11e, 12e), Jules Christiaens, Georges en zoon Roels, Pierre Ver geylen. Bij de oude dui ven won Willv Chris tiaens voor Gustaaf De Maesschalck, G. en A. De Maesschalck, Blancquaert en zoon (4e en 5e), Gustaaf De Wilde, Adolf Baetens, Leopold De Decker. Bij de duivin- nen won Gilbert Roosen boom voor Gustaaf Baert (2e en 9e), Frans De Calu- we, G. en A. De Maes schalck, Blancquaert en zoon (5e en 7e), Emiel Christiaens. Bij de jaarse kwamen Basiel en zoon Poppe goed uit de verf met de 1e en 4e prijs. Vroege duiven voor Adolf Baetens, Jan Roels, Vercauteren - Moernaut, Blancquaert en zoon. Te Zele - Huivelde deed Gilbert Dheer bij de jonge duiven een goede zaak. Hij klokte zijn 1e en 2e duif op de 1e en 4e plaats Adolf Louis, uitblinker met oude en jaarduiven in Grembergen. (c). aan de 7e prijs en zette ze er 3 op 3 op de uitslag. Vroege duiven nog voor Hector De Rechter, Paul Van Puyenbroeck, Gus taaf Waterschoot. Bij de oude de eerste prijs voor Lucien Lauwaert (1e en 4e) voor Jozef Quintelier met de 2e en 3e, Roger De Maere, Frans Gee- rinckx, Aimé Van Eetvel- de (7e en 10e), Petrus Cordeel, Remi De Brou wer. Bij de jaarduiven de 1e en 5e voor Frans De Kinder, de 6e en 8e voor Eduard Peelman en vroe ge prijzen voor Theofiel Bruggeman, Jozef Quin telier, Maurice Ijzewijn, gebroeders Van Over loop, Aimé Van Eetvelde. Te Grembergen won Cy riel De Maere bij de jonge duiven voor Claessens, G. Baert, Jozef De Munck (4e en 8e), Guido Die rickx, Edward Van Meer- venne, Eddy Van den Bonne, August Roef. Bij de oude de 1e en 3e voor Cesar De Saedeleer. Vroege duiven voor Ed ward Van Meervenne, André Van Uytfanghe, Jozef Inzé (5e en 8e), Adolf Heirweg, gebroe ders De Brabander, An dré Van Avermaet en we duwe Triphon Aerts. Bij de jaarlingen Adolf Louis voor Raymond Van Bo ven, Cesar De Saedeleer, Oktaaf Claessens, Jozef Inzé, André Bogaert, Ver schelden, A. De Clercq, Jozef De Munck, Cyriel Van den Broele. In Verbroedering Lebbe- ke lukten Van Nieuwen- huyze en zoon een dub belslag. Hun jaarduif was zowel in eigen kategorie als bij de oude duiven de snelste. Jozef Uyttersprot met de 2e, 3e en 14e klok te drie vroege duiven. fVellei likke Ed jerste Mallei iet Pa Vroege duiven ook vooijendr Marcel Broothaerts, P. erfoy er zoon Maes, K. Wautersjet na D. Cooreman, J. De Ridviet c der en Ph. De Leeuw. Bijje be de jaarlingen gingen de>ens ereplaatsen naar Men. K Broothaerts, Alfons Versleer meir, Jozef Uyytersprot,terug P. en zoon Maes, J. Huy-ment gens (6e en 7e), D. Coore-Werde man, J. De Leeuw. Bij de jonge duiven won L. De"" Ridder voor A. Sanders,w R. Carels, J. Buys, A. Del Leeuw, J. Van Heygem,! J. Tilburgh, K. Cornelis, J.| De Beys en R. Meskens. Te Zele - Eerlijk duurtI langst, was het Leon Christiaens, die bij da jonge duiven de eerstej prijs op zijn naanr schreef. Pol Van Lember" gen begon op de tweedeVrijdé plaats met zijn eerst afge-een geven duif, maar hij wasse. R( wel de uitblinker met 20ste re prijzen van 22 getekendebelan duiven. Winnaar LeonSchel Christiaens klokte er ooktoe w drie in de eerste tien (1e,(Vere 7e, 9e). Vroege duivenyan voor Petrus Van Kerck-Sport hove, Frans Baettens,tra) Georges Van den Abbee-«Nati< Ie, Alfons Veldeman enZwen Eddy Schatteman. Bij deganis oude duiven won Pauljeigen Seymortier voor Leonjde c Christiaens, Jozef D'hol-fnach lander (3e en 4e), Petrusjuitgin Van Kerckhove, Gustaaften e Van Hespen, Leonardbij d Mariman. Bij de jaarlin-boor gen klokte Marcel Wau-getou ters de 1e en 3e prijsf Vroege prijzen voor Loui^i1 Dhondt, G. Bosteels I Freddy De Kegel, Ernie I Haentjens, Jan Van Aver maet, Jos Dhollandeil met de 8e en 9e. Bij del duivinnen won Freddy! De Kegel voor M j Blancqaert en Louis 1 Dhondt. BENdl Germain Braeckman, eerste prijs uit Dourdan in het verbond Berlare-Wanzele. (c) gebroeders Geeraert, De Ridder, Heirwegh - Louis Melis en Maurits en Van Geyte. Te Moerzeke Kastel zoon De Dijcker. Te Serskamp de eerste De Van Hauwermeirens in de kijker met de jonge duiven te Schoonaarde. (c) teerden we de 1e en 5e jonge duif voor Henri Van prijs bij de jonge duiven Malderen en de 2e en 7e voor Pierre Van den voor Alfons Fiers. Vroege Bulck (1e en 5e) en vroe- prijzen voor Luc Van Hec- ge prijzen voor Leo De ke, Richard Van Overmei- Keyser, Ernest Peelman ren, Noel Rasschaert, en Alois Peelman. Bij de Theofiel De Vleeschou- oude een eerste prijs wer, Alfons Troch, Jozef voor Frans Deligne en Kint, André Goeman. Bij verder vroege duiven de oude duiven de 1e en voor Louis Vermeir, Lu- 4e voor André Van Caute- cien Wouters, Pierre Van re. Vroege duiven op de Hoey en Jozef Van Geyte. hokken van William Bij de jaarlingen was het Boone, Alfons De Wilde, René Vermeir die won Edgard Cattoir, Etienne voor Marcel Aubroeck, Van den Broeck, Albert Frans De Decker, Leo De Claes, Jan De Loose, Sa- Keyser en Aviel De nitas, Georges Coppens. Troetsel. Bij de jaarlingen was de Te Oudegem zwaaide beste uitslag voor Luc Prosper Mannaert met de Van Hecke, Petrus De bloemen bij de jonge dui- Coensel, August Buyl, ven voor Frans Verbeke, Sanitas, Robert Lau- Gaston Reyns, Frans waert, Lucien Frangois, Macharis (4e en 9e), Gus- Jozef Van Akoleven, en was meteen goed voor de eerste serie. Een hok dat er uitschoot was dit van Georges Van de Wielle, die met de 3e, 7e, 15e, 18e, 29e, 41e, 43e, 58e, 64e, 72e, 10 op 19 klokte en een hele reeks series voor zijn rekening. Leon Segers met de 2e, 5e, 13e, 47e, 50e, 55e, 76e, 83e deed het nog beter - hij klokte er 8 op 8. Van Damme - Steels be gonnen aan de 6e prijs en kregen ook hun serie. Philemon Staes, Paul Michiels en Alois Van Ha- vermaet stonden in de eerste tien. Te Hamme St. Anna was de hoofdprijs bij de jonge duiven voor Aimé Van Eetvelde voor Jozef Col- man met de 2e en 3e prijs; Alfred Verschelde, Jozef Vander Stockt, Theofiel Bruggeman. An- toine Van Hoey begon Artnur öoghmans, goede Quiévrainrezultaten in Lebbeke. (c)

De Voorpost | 1980 | | pagina 24