Nieuwe individuele klasseringen Prima Wase prestaties te Dendermonde Zwemmen Zwemklub Krokkebaas traint ook tijdens de vakantie 4.7.1980 - De Voorpost Precies bij het ingaan van de vakantie werden de nieuwe individuele klasse ringen van de Oost-Vlaam- se spelers en speelsters be neden de reeks B meege deeld. Om alle misverstan den te vermijden willen we hier graag stellen dat deze klasseringen niet volledig zijn. in dien verstande dat. bepaalde klasseringen niet werden opgenomen omdat bvb de uitslagenkaarten laattijdig binnenliepen, of gebleken is dat deze kaar ten niet naar de letter wer den ingevuld. Verder is Opk gebleken dat er met sommige klasseringen wel iets dreigde mis te lopen. We zijn ons licht nog eens extra gaan opsteken bij de provinciale voorzitter de h. De Mey en als gevolg hier van is het ons mogelijk de reeds toegekende klasse ringen ter kennis te bren gen. We willen de spelers en speelsters er aan herin neren dat, zo ze met hun nieuw individueel klasse ment niet akkoord gaan ze precies 21 dagen de tijd hebben om klacht neer te De klasseringen 1980-81 per klub Herleving Dendermonde O.V 20 Dames: Van Langenhove Gerda (C4), Van Langen hove Linda (C4), Macharis Myriam (C4) Heren: Vermeuelen Dany (C4), Mestdagh Karei (C4), Boudou Jean (DO), De Bruyne Marcel (DO), Boudou Bob (D2), De Maeyer Jozef (D2), Van Langenhove Hubert (d2), Eemans Pierre (D4), Van Damme Dirk (D4), Tecq- menne Roger (D4), Ring Guido (D4), Michem Jozef (D6), Stéiger Detlef (D6), Van Langenhove Linda (D5), Vermeulen Constant (D6) St. Niklase OV 39 Dames: Cordemans Linda (C4), Colman Sabine (C6) Heren: Messagie Frans (CO), Amelinckx Hedwig (C2), De Cock Walter (C2), Corryn Gunter (C4), De Bosschere Luc (C6), De Niel Johan (C6), Daems Peter (DO). De Bosschere Dirk (DO). De Niel Jacques (DO). Schel- faut André (DO), De Neve Regie (D2). Geussens Bart (D2), Van Belleghem Hen drik (D2), De Boes Krista (D4), Snellings Jo (D4), Van Remoortere Franky (D4), Wuytack Pierre (D4). Cogen Marc (D6), Colyn Alois (D6), Coppens Robert (D6), Cordemans Linda (D5). De Witte Bru no (D6), Geussens Stefan (D6), Govaert Jozef (D6), Grunewald Paul (D6), Messagie Luc (D6). TTC Kieldrecht OV 43 Dames: Struylaert Marina (CO) Heren: De Wilde Hubert (C4), Struylaert Luc (C4), Van Puymbroek Gunter (C6), Van den Hende Ben ny (DO), De Pauw Freddy (DO), De Witte Patrick (DO), Bleyenberg Stefan (D2), De Witte Erik (D4), Dillis Franky (D4). De Groeve Stefan (D4), De Maeyer Dany (D6). Struy laert Marina (D6), Van der Kelen Mario (D6), Van de Velde Yves (D6). TTC Melsele OV 46 Heren: Braem René (C6), Verstraeten Erik (C6), Braem Ronny (DO), Ver- helst Paul (DO), Verstrae ten Raf (D2), Leclercq (D2), Fierens Eddy (D4), Van Bogaert Gilbert (D4), Van den Eeckhoudt Mare (D4), Verstraeten - Hugo (D4), Verstraeten Paul (D4), Cant Freddy (D5). Cools Dirk (D6), De Clercq Louis (D6). De Roeck JP (D6), De Ryck Guy (D6), D'Hondt Michel (D6), Schippers Kamiel (D6), Van Leuvenhaeghe Guido (D6), Vereist Dirk (D6), Vereist Eric (D6). TTC Temse OV 56 Heren: Maerevoet Marcel (D2), Boel Johnny (D4). Maerevoet Werner (D4). Van Landeghem Eric (D4), Maerevoet Jan (D6), Meersman Tony (D6) TTC Wichelen OV 72 Heren: Fonteyne Staf (D6), Schuddinck Johan (D6), Van der Plas Jozef (D6) Elckerlyc Aalst OV 83 Heren: Kinck Christian (D2), Fleurinck Mare (D2), De Bock Marc (D4), De Wolf Roger (D4), Tas Gilbert (D4). De Bock Rik (D6), De Cordier Erik (D6). De Smet Victor (D6). Gyselinck Paul (D6). Pauwels Erik (D6), Pau wels Paul (D6), Van der Schueren Dirk (D6), Van Dorpe Paul (D6). TTC Beveren Waas OV 85 Heren: Matthijs Bruno (D2). Van Bogaert Paul (D2). De Scheemacker Franky (D4), Heyrman Wilfried (D4), Baekelandt Rony (D6), Bettens Rudy (D6), Cleys Pierre (D6), De Bock Renaat (D6), Fe lix Rudv (D6), Heyrman Walter (D6), Speeck John ny (D6), Van Osselaer Jo (D6), Vennens Paul (D6). HK Haftime OV 86 Dames: Muylaert Myriam C6 Heren: Drieghe Paul (D2), Van Damme Marc (D2), Verschelden Luc (D4), Waegeman Erik (D4), Straetman Eugène (D6), Muylaert Myriam (D6), Muylaert Paul (D6), Van den Berghe Hubert (D6) TTC Haasdonk OV 90 Heren: Staes Romain (D6), Van Vaerenbergh Peter (D6) TTC Kemzeke OV 93 Heren: De Coene Armand (DO), De Clerck Erik (D2), Baes Marc (D4). Smet Ro land (D4), Vermeulen Marc (D4), De Belever Willy (D6) Patro Tivoli Hamme OV 96 Heren: De Schoesitter Pier re (D2). De Schoesitter Paul (D2). De Keyzer Marc (D2), Thysbaert Danny (D4), Van Cauteren Peter (D4), Van Cauwen- berghe Jozef (D6), Van Dender Frans (D6) TTC Vlierkouter Hamme OV 98 Heren: Van de Velde Jan (D4), De Kimpe André (D6). Permentier Cesar (D6) Pardaf Kruibeke OV 101 Heren: Embrecht Mare (D6), Peeters Jacques (D6). Van Royen Simon (D6) TTC De Korenbloem Wet- teren OV 103 Heren: Van Doorselaer Hedwig (D4), Cryns Alain (D6), De Cock Paul (D6), Matthijs Hervé (D6), Van Doorselaer Paul (D6) TTC Lebbeke OV 104 Heren: De Smedt Gilbert (D4), De Ruysscher Wim (D4), Boeyckens Marck (D6), Heyvaert Luc (D6), Van Biesen Emiel (D6) TTC Stekene OV 105 Geen geklasseerden Madeion Opdorp OV 106 Heren: Van den Berghe Paul (D6) Wanneer we de nieuwe klassementen per klub be kijken, komen we tot de verheugende- vaststelling dat heel wat jongere spe lers het seizoen 1979-80 hebben benut om zich echt waar te maken. We denken hierbij aan Gunter Coryn, Johan De Niel, Bruno Mat thijs, Jozef De Maeyer, Marc Van Damme, Hed wig Van Doorselaer, Gil bert De Smedt en de beves tiging in goede zin van spe lers als Luc Struylaert, Re né Braem eerder een late beloning voor jarenlange inzet, Karei Mestdagh, Frans Messagie, Luc De Bosschere, wat de heren betreft. Met een Marina Struylaert, Linda en Gerda Van Langenhove, Myriam Macharis, Linda Corde mans en Sabine Colman bij de dames, naast Myriam Muylaert, die ondanks het feit dat ze zeer weinig gele genheid heeft gehad zich in de dameskompetitie waar te maken, zich toch tussen de allerbeste n uit de pro vincie wist op te werken. Onder voorbehoud hebben we haar met het klassement C6 vermeld, maar volgens de h. De Mey moet er een fout zijn gemaakt en zou ook Myriam Muylaert het klassement C4 toegemeten krijgen. Verschillende van de nieuw toegekende klassementen zullen eerst tot volle waar de komen wanneer ze kun nen gezien worden in funk- tie van de komende kom petitie. Het is nl zo dat verschillende spelers en speelsters van het statuut van de niet betaalde sport beoefenaars gebruik ma ken om naar een andere klub over te wippen, waar ze dankzij hun nieuw toe^ gekend klassement kunnen uitkomen in een hoger ge rangschikte ploeg. Het is trouwens opvallend dat voor de eerste maal ook de streek Dender-, Schel de-, Durme- en Waas zo sterk betrokken is in de transfertmarkt. Er komen"- heel wat verschuivingen zo-» wel bij de dames en dt heren. Zonder er ech; overal reeds namen te wil len opzetten, de transfert{ aanvragen moeten immen nog afgehandeld worden, al twijfelt niemand er aan dat ze allen zonder onderi] scheid zullen worden tcx gestaan, kan worden geit zegd dat Herleving Den,| dermonde als kersvers tweede nationaler bij dames wel de meest opval lende transferten zal heb ben gerealiseerd en uiter aard inzake dameskompetfl tie best de eerste klub in Oost-Vlaanderen kan worjfl den. In het jaar dat weejl een intense inspaiininir wordt gedaan om de damei meer nog dan vroeger vool de sport te winnen alvasj een toe te juichen initiatief] temeer daar Herleving zien heeft voorgenomen hall weg augustus te starten mei geleide trainingen voor allé dames die belangstelling hebben voor de tafeltennis! sport. In een volgende biji drage hopen we nu ook de klasseringen van de reek-je,-^ sen B en A te kunnen me- dedelen evenals de «ach terblijvers» op provinciaat p_ vlak, al zullen deze klasse*" ringen aan betrokkenen dan wel een forse boet^ kosten. Tot slot nog dit Vanaf B heden kunnen de aanslui-j tingskaarten voor het sei-'Op zoen 1980-81 bekomeimet worden op het provinciaalheef sekretariaat. Voor de pen-Pete ningmeesters alvast dit vens De individuele aansluitin-suks gen kosten nu 315 fr. (Mir C.V. vluel men !Daa soal: :er, Sofii Bad Oxfi broe Daags na de eerste wed strijd van het seizoen wa ren de doortochtspecialis- ten op de afspraak in Den dermonde. De DZO-orga- nisatie kreeg een zij het nog schuchter zonnetje, dat echter voldoende was om na de regenellende van 's zaterdags de schijn van warmte op te houden. Ook het water had iets meer temperatuur, maar zestien graden is toch nog steeds niet gezellig. De eerste Waaslanders startten in de 1000 m streek veteranen: Willy Van Mele (WZK legde beslag op de vijfde plaats, Roger Mest dagh (LZV) eindigde op de twaalfde rang, en verder volgden nog Firmin De Beule (13de), en Jan Braeckman, beiden van Sabine Pauwels, Veerle De Block, Christine Zaman en Louis Van Hemelrijck zorgden voor opgemerkte prestaties in de tiende -Doortocht van Dendermonde'. (c) De vier miniemen-jongens die met klank de wisselbeker wonnen in de -Tiende Doortocht van Dendermonde-: Michel BeeckmanEddy Beeckman, Kurt Beeckman en Chris Saerens, allen leden van de organiserende klub DZO. (c) Zoals elk jaar stippelden de den dan weer op maandag verantwoordelijken van 1 september en dit in het zwemklub Krokkebaas een instruktiebad aan de Vier- speciaal trainingsprogram- huizen, ma uit voor de komende L.V.D. vakantiemaanden. Er wordt geoefend in het re- kreatieoord De Krokke baas, je weet wel aan de rand van het Buggenhoutse bos. Elke dag, ook op Za terdag en zondag, kunnen de leden het water in tussen 8.30 u. en 10 u. De oefen- stonden hebben plaats in samenwerking met de zwemklub uit Londerzeel. Het bestuur van TSZ. Staand van links naar rechts: Moerman. Vercruyssen, De Beleyr. Muys, Maes, Bodson, Meirte, mevr Vercouteren, Van Damme en Smet. Zittend: Moeseke, Lockef eer. Pelentan, Thérèse Santens en F. Vercouteren. (gv) Wase Zwemkring. Bij de dames viel er reeds een podiumplaats: Denise Ver- braeken haalde het brons binnen. Cecile De Bock (WZK) werd hier zevende, Ann De Pauw (WZK) ne gende, en Lokerse Leonti- ne Blancquaert kwam als tiende binnen. Na de 1000 m vrije slag miniemen stond de enige Waaslander op het podium: een derde plaats voor Peter Dullaert. Voor de schoolslagwed strijd in deze kategorie gin gen twee Waaslanders van start: Patrick Van Mele skoorde punten met zijn negende plaats, terwijl Ru dy Van Puymbroeck beslag legde op de achttiende plaats. In de vrije slagwed strijd voor kadetten kwam het Waasland sterk naar voor: Ann Peeters won voor Kristien Van Caute ren, en verwezenlijkte daarmee een dubbelslag. Bij de jongens tikte Rik Mestdagh als derde gelijk aan met Temsenaar Peter Moerman; Eddy Van Puymbroeck volgde op de veertiende plaats. De eer ste wedstrijd over 2000 m kreeg 1 Waas meisje aan de start: Lut Braeckman werd hier vijfde. Het grootste aantal deelnemers werd ge woontegetrouw geteld in de vrije slagwedstrijd voor heren: Luc Mestdagh werd hier negende. Met zijn veertiende plaats rang schikte Jan D'Hooghe zich als eerste 25-jarige. Ver derop volgden Danny Van Puymbroeck (22ste) en Maurice Van Damme Sabine Pauwels (DZO Dendermonde) won de 1.000 meter vrije slag miniemen-dames te Dendermonde. (c) (29ste). Een tweede Wase zullen treden. Voor overwinning kwam er met Gertnid Van Cauteren, die in de sprint de 2000 m schoolslag naar zich toe haalde. Broer Kris kwam als laatste aan de start, eveneens voor 2000 m schoolslag: ook hij kwam op het podium, zij het op de derde trede. De eerste doortochten heb ben reeds aangetoond dat waarschijnlijk ongeveer de- zelde personen als voor heen weer op de voorgrond Georgette Touchanl (Olympos Dendermonde) (rechts) won de 1.000 meter streek veteranen-dames te Dendermonde. (c) het Waasland lijkt het er op nieuw niet zo slecht uit te zien, en we durven ver wachten dat, eens de trai ningsachterstand tengevol ge van eksamens zal wegge werkt zijn, de resultaten nog zullen verbeteren. Reeds dit weekeinde kan die vooruitgang zichtbaar worden, want dan staan wedstrijden te Blankenber- ge en Brugge op het pro gramma. D.M. De Temse Scheldezwemmers met hun sponsor Van Luere. (gv) Deze regeling geldt voor de periode tussen 30 juni en 31 juli. In augustus zijn er geen trainingen. De Bug- genhoutenaren kunnen in Londerzeel terecht als ze hun oefeningen geen maand willen stopzetten. De oefendagen zijn daar vastgesteld op maandag, woensdag en vrijdag. De juiste uurregeling dient nog afgesproken te worden. De zwemklub Krokkebaas hervat de eigen oefenston-

De Voorpost | 1980 | | pagina 26