'f Jos. Van Peteghem uit Lokeren: Kampioen met zangvogels nu ook duivenkampioen lex De Decker, Karei De Bleser, iaymond De Bondt, Jozef en zoon Ie Grauwe, Petrus Casteur, Imer en zoon Van Gendt rans De Palmenaere nap vertoon op Quiévrainvluchten De Voorpost - 8.8.1980 - 25 40niei Peti Ha; (Ve jphir idee! dra loewel Jozef Van Pete- l m bij zijn overschake- van de prijskampen zangvogels naar het met de vliegduiven tot het winnaarsgroep- iijbehoort, geeft hij de in- ik dat hij nog met veel gemoed aan de tijd van zangvogels-kweek te- ivfedenkt. Met terechte rrheid toont hij zijn tro- ën, die hij won met zijn gekweekte vogel- Als rijkswachter in ieve dienst was hij te werkzaam en in die werd er intens met igvogels gekweekt en tren er vele prijskampen, n hij in 1972 naar zijn 2jboortestad Lokeren te- >kwam om er van zijn [pensioen te genieten, men ook de vogels mee ir er waren geen prijs- npen. Noodgedwongen Jozef zijn prachtige kostbare exemplaren de hand, zelfs uit oot-Brittannië kwam :n naar Lokeren om de jimpioen-zangers over te ia men 1. rimmi eckhcpr Van nca (Vai elheii usden Nau' ,4. li ),5. Petit- Niefi' Lil (Mi t), 5. iftel (ifeek KirrF' e), root) elling >t| Herfai De \tyai 1 ;deki roeck roeckp 5. ;esd Uitdaging Jozef had in zijn jeugd nog wel wat. te maken gehad met reisduiven en daarbij is hij gehuwd met de zuster van wijlen Aviel De Leen heer uit Overmere, destijds een gekend fondspecialist. Langs die kant was er dan ook nog wel wat blijven hangen van het duivenspel. Maar de aanleiding om met reisduiven te beginnen is in feite te zoeken bij zijn bu ren. In de Gaverstraat is het nog zoals in de goede oude tijd van het duiven- spel, toen er op ieder huis een duiventil stond. Hij kreeg de uitdaging van de duivenmelkers, dat er een groot verschil is tussen het kweken en suksesvol deel nemen aan zangprijskam pen met vogels en het spe len met duiven. Jozef gaf weinig reaktie, maar toch vormde hij zijn volières om tot duivenhokken en in 1973 was hij paraat. Hij zou bewijzen dat hij ook in die tak zijn man kon staan. En de eerste keer dat hij zijn duiven tekende was het in de roos. Hij klokte drie duiven in de eerste vijf en hij had met sukses de hand schoen opgenomen en se dertdien is hij niet weg te denken in het kransje van de betere liefhebbers. Analoge kweekmetode Jef Van Peteghem gebruik te zijn enorme ervaring met de zangvogels om zijn dui- venstam op te bouwen en met het principe van de inteelt en de familiekweek heeft hij tot op heden nog altijd sukses en dus is er geen reden om er van af te wijken. Volgens de Loker- se duivenkampioen heeft die methode meer voorde len dan nadelen. Men kan de goede bloedstroming op het hok houden, die bij te fel doorgedreven kruisin gen wel eens verdwijnt en als de inteeltprodukten pakken, dan kan men zich een vliegkolonie opbou wen, die bij de prijsvluch- ten als het ware als één groep naar huiskomen. De basis van de stam Van Peteghem ligt bij de duiven van de gebroeders De Maesschalck van Evers laar, Adolf Maes Heiende, Maurits Verschueren Lo keren, een heel stel Ver- straete Oostakker duiven uit de lijn van de Bol en het Gouden Kweekkoppel via de totale verkoop van Ar thur De Naer Lokeren en verder een Huyskens-Van Riel en een Janssens Aren- donk inbreng. Om de goede eigenschap pen bij de duiven te behou den doet Jozef eerst aan samenkweek en in de twee de generatie gaat hij terug naar de oorspronkelijke stam. Uit de kleinkinderen van zijn stamduiven kweekt hij nu de beste vlie gers. Keek hij bij het vormen van zijn stam in de richting van de zangvogels, dan ba seerde hij ook zijn verzor gingsmethode in die rich ting. De voeding is de gewone mengeling maar eerder iets naar de zware kant en dit wordt aangevuld met groenten, maar een heel edekl (Van sfke Haa ters) oeck ),5. 1. t. Versti [jjjy Uitbergen maakte rans Poppe er een goede joni fck van door de 1ste en yyett ie prijs te klokken. Ook loqu^zie' Burm met de 2de en "lse-\ deed het goed en Geor- ihov< s Christiaens met de 6de •sen 9de haalde een sterk sultaat en verder nog j\. J oege duiven voor André asdeie friese, Remi Opdorp, ■4auvsMPP0''et Thaeye, 4 reddy Moerman. Bij de /yaI ide duiven won Albert loterbergh, voor Leo Cat- tus. iir, Michel Christiaens, I neo Van Elsuweghe met stus-5 4de en 10de, Frans Ste- 15 a :ns en Alfons Van Malde- haD n Roger Heirman won vlucht bij de jaarduiven auetwr Frans De Caluwe, latfo ndré Vries en Theo ran Hauwermeiren met de le, 5de en 7de prijs, e Oudegem liet Petrus attoir een flinke uitslag itekenen met de 1ste en de prijs bij de jonge dui- en. Vroege vermeldingen Dor Jozef Lambrechts, Al ms Van den Abbeele, Ca- niel Van Limbergen, P. 12 lillaert, Gustaaf ïoossens, Roger Philips, Jbert Van den Abbeele. ij de oude duiven was laspard De Waele goed oor de 1ste en 8ste prijs en ins< Jbert Cool won de 2de en n u de. Vroege prijzen voor ien ran Laere - Van Acker, Hel Jfons De Landtsheer, Al- Sdms Van den Abbeele, Ka- liel Vermeiren, Frans De etter en E. Dierickx. De verwinning bij de jaardui- en ging naar Adolf De )onder voor Alfons Van len Abbeele, Hubert De rtey, Jozef Van den Hau- 'e, Gaspard De Wael, Jo- p. ef Walraevens, Emil. Die- ickx (7de en 9de) en Al- 1 "a ms Cool, op l ur ji e Schoonaarde werd de ub' v ne'ste jonge duif geklokt jjet k>or Alois Van den Bos- ,n che voor Louis Roels, Jo- Kf Van Hauwermeiren, üfons Van Malderen, Lily k Preter, Paul Cool, Y rans Hendrick, Maurits Van Gyseghem, Leo Boxk- 'ael en J. Van Hauwer- leiren. Bij de oude duiven fton August Marissen voor lulien Melckebeeck, M. en zn. De Dijcker, G. en zn. an S De Mey, Jan Luyckx, Paul '0 te Cool, Remi Govaert, Frans ook Dhaese, Theo Govaert en op Francois Schelfaut. Bij de 34.61 jaarduiven stonden de ge- taaf broeders Geeraert op de rtie terste rang voor Alfons en rekt zoon Vergeylen, Remi Go- apart hoofdstuk is de krui- dentee, die zijn duiven de eerste dagen na de vlucht krijgen. Via lektuur en on dervinding heeft Jozef een recept van veertien ver schillende kruiden, die hij in het veld of in eigen hof vindt. De thee die de dui ven krijgen is onontbeerlijk voor de algemene gezond heid en werkt op verschil lende vlakken heilzaam op de duiven. Jonge vliegkolonie Jozef Van Peteghem is voorstander om zijn vlieg kolonie zo jong mogelijk te houden. Tijdens het aan- gang zijnde vliegseizoen spaarde hij zijn tweejaarse duivers en daar wil hij vol gend jaar op de halve fond vluchten mee spelen. Goe de vliegers van drie jaar gaan naar het kweekhok, want ook Jozef beseft dat de toekomst en de blijven de paraatheid in de kweek- ren ligt. Zijn jonge duiven speelt hij op het systeem van de gescheiden geslach ten en eind juli, wanneer de rui stokken in de wielen komt steken, worden de duifjes samengelaten om in nest te komen. Voor Quievrain en Noyon en volgend jaar komt er halve fond bij, beschikt Jef Van Peteghem over 22 we duwnaars. Op 15 december gaat alles samen, zodat hij ook tot de vroege kwekers behoort. Dat de gezondheid pri meert staat bij de Lokeraar als een paal boven water, maar anderzijds weet hij beslist goed, dat men met de beste verzorging van een slechte of minder goede duif geen kampioen kan maken. Het komt er dus in de eerste plaats op aan om te trachten een stam samen te stellen, die de kampioe nen geeft. En daar tracht hij met zijn 10 kweekkop- pels wel iets aan te doen. En resultaten heeft hij ie der jaar. Zijn nieuwe start bewees het en in 1976 nam hij het grootste deel van de kampioenschappen in «Eerlijk moet niemand vre zen» te Lokeren bij Wil- fried Pee ters voor zich. Hij behaalde van de snelheid tot de halve fond 84 ten honderd aan prijzen. Ook 1980 schijnt een sukses te worden met als voornaam ste uitschieter het winnen van de derby uit Orléans tussen 689 duiven, maar de kollektieve sterkte van zijn hok kwam aan bod door 8 prijzen van 9 ingekorfde duiven te winnen. Enkele resultaten 6.4: Quiévrain: 154 oude: 44 51 76 (4); 108 jl.f le (2) 20.4: Quiévrain: 108 jl.: 17 25 47 (3); 27.4: Quievrain: 107 o.: 9 22 47 (4); 4.5: Quiévrain: 98 oude: 17 38 (3); 95 jl.: 16(2). 4.5: Noyon: 207 jl.: 17 18 20 65 72 (6); 1.6: St.-Quentin: 326 jon ge: 19 31 32 37 39 41 70 101 148 (15); 8.6: Noyon: oude; 14 22 32 (4). 15.6: Noyon: 165 jl.: 4 16 76(4) 552 jonge: 5 13 56 71 82 83 105 106 128 132 145 168 186 193 216 264 of 16 prijzen Jozef Van Peteghem Lokerenmet zijn winnend Orleansduivinnetje (bvw) van 21 duiven. 22.6: Noyon: 143 jl.: 10 34 47(4) 591 jonge: 2 56 62 70 96 226 234 247 253 286 (22); 29.6: Noyon: 98 jl.: 15 16 20 (4) 275 jonge: 38 44 46 47 111 (7) 6.7: Noyon: 123 jl.: 1 6 24 (4) 411 jonge: 3 30 102 152 171 (5) 6.7: Dourdan: Union Waasland: 1012 jonge: 10 72 127 145 285 (7) 27.7: Orleans: 689 jonge: 1 3 9 30 48 172 201 221 (8 prijzen van 9 duiven). BENO vaert met de 3de en 5de prijs, Maurits en zn. Van Swalm, Theo Govaert, Paul Cool, Franqois Schel faut, Paul Beeckman en Alfons Van den Abbeele. Te Schellebelle een uit- blinkersrol voor het hok van Omer en zoon Van Gendt met de 1ste, 5de en 6de prijs bij de jonge dui ven en goede resultaten eveneens voor Robert Crombeen, Hugo Bontinck (3de, 8ste en 10de), Gerard De Gendt, Marcel Sme- kens, Henri Van Boven. Bij de oude won Fr. Pisca- dor voor Jan De Poorter, Edgard Cattoir (3de, 5de, 10de), Florent De Gendt, Maurits Van Leuven (óde en 8ste), Clement De Craecker en Romain Stroobandt. Bij de jaardui ven lag Edgard Cattoir bo venaan met de 1ste en 4de prijs en ook Maurits Van Boxstael met de 2de en 7de, Roger De Langhe met de 3de en 5de en Van Bo ven, Maurits Uyttendaele en Gerard De Gendt deel den mee in de vroege prijzen. Te Overmere was de jonge duivenvlucht een succes voor Ivo De Donder en vroege duiven voor Gilbert De Block, Frans Tackaert, Jules Christiaens en Petrus Spaerkeer. Te Serskamp klokte Frans De Palmenaere de 1ste en 10de prijs bij de jonge dui ven en ging hiermee Van Hauwe en zn., Fiers Alfons (3de en 6de), Edgard De Swaef, Prosper De Pauw, Emiel Buyst, Jozef Van Akoleyen en Emiel Van de Wiele vooraf. Bij de oude duiven won Jozef Poppe voor Gerard De Gendt (2de en 8ste), Jan De Loo se, Henri Brijs, Jozef Va- genende, E. Van den Broeck, Albert De Cuyper, Sanitas en André Goeman. Bij de jaarlingen zwaaide William De Wuffel met de bloemen voor Etienne Van den Broeck met de 2de en 14de, Julien Buyle, Wil liam Boone (5de en 7de), Van den Gendt en zn., Jo zef Christiaens en Robert Lauwaert. Te Wanz.de werd de su- pervlucht gewonnen door Frans Keppens bij de jonge duiven voor Robert De Winne, Henri Brijs, M. Janssens, Jean Valck, Willy Hoebekc, gebroeders Gee raert, Paul Cool, Jozef en zn. De Graeve en Louis Vinck. Bij de oude duiven ging de zegeeer naar Petrus Vijverman, voor Danny Van den Bossche, Gaspard De Waele, Hubert De Cre- mer, Jozef Lanckman, Ba- ziel De Geest, Victor De Paepe, Albert Nijs, Frans Pis.cador, Frans Govaert. Bij de jaarlingen kwam Re mi Daelman, William Boone, Romain Bogaert, Albert Nijs, Lanckman en zn., Frans Govaert, Em. Dierickx en Frans Van Hauwérmeiren. Volgende zaterdag gaat de herkan sing door van deze super- vlucht. Er wordt ingekorfd vanaf 19 uur en de duiven worden zaterdag om 8 uur gelost. De toegelaten om trek is van 50 tot 80 km. Te Grembergen maakte Octaaf Claessens een flinke beurt met de 1ste en 5de prijs, maar sterk spel no teerden we voor André Claessens, Gustaaf Verberckmoes, Jan Verberckmoes, Clement De Saedeleer, Wim Van Acker met de óde en 9de, Jozef De Munck en' Alfred De Graeve. Bij de oude duiven ging de overwinning naar Gustaaf Verberckmoes voor de ge broeders De Brabander, Cyriel Van den Broele, Jo zef Segers, Eugeen Baert, Adolf De Maere, Frans Mettepenningen, Comeel Roelandt, Wwe De Mey, Cesar De Loose. Te Lebbeke centrum wa ren alle ogen gericht op het resultaat van het hok van> Frans Van den Abbeele, die 21 duiven inkorfde en met 18 prijzen op de uitslag stond. Dit werd te Lebbeke als het resultaat van de week geciteerd. Bij de jon ge duiven werd de vlucht gewonnen door Victor Van den Steen voor Alfons Ca- rels met de 2de en 8ste prijs. Vroege duiven voor Edward Moens, Jozef Teek, E. en L. Mertens, J. Goedgezelschap, Lucien Simoens, Jozef Hofman en Frans Van den Abbeele. Bij de oude duiven kwam Oscar Van Biesen goed op het voorplan met de 1ste en 10de en Frans Van den Ab beele had de 2de, 7de, 8ste prijs. Vroege prijzen voor Frans Van Langenhove, Paul Van Nieuwenhove, L. Siccard. Emiel De Proft en Van Damme en zn. Bij de jaarlingen de 1ste en 2de prijs voor Frans Van den Abbeele en vroege duiven voor Petrus Van den Broeck, Paul Van Nieu wenhove, Oscar Van Bie sen, Leon Siccard, Georges Bergmans, Louis Saerens, Pieter Vasseur en Frans Van Langenhove. Te Moerzeke was het Etienne Dhollander die zijn jonge duif op kop van de uitslag plaatste voor Martin Peelman, Alberic Adriaenssens, Jozef Col man met de 4de en óde, Albert Peelman, (5de, 8ste, 9de). Jozef Boel. Bij de oude duiven won Martin Peelman voor Theofiel Wuytack met de 2de en 7de, en verder in de vroege prijzen Alfons Peelman, Van Riet - De Ridder, Re mi Verhelst (5de en óde), Theofiel Heirwegh, Paul Wuytack. Bij de jaarduiven was het Theofiel Wuytack die in de kijker speelde met de 1ste, 5de, 9de prijs. Ook goed vooraan noteerden we H. Van der Kelen, De Schrijver - Ost, Martin Peelman, Alberic A- driaenssens, Van Riet - De Ridder, Louis Rottiers, Theofiel Heirwegh. Te Buggenhout Den Belg klokte Raymond De Bondt de 1ste en 3de prijs en zorgden ook René en zoon De Man, Albert Hermans, Gustaaf Van Borm, Jozef Van den Broeck, Prosper Meltens, Ringoot, Alfons De Bruyn, voor de ere plaatsen. Bij de oude dui ven won Jozef Van den Broeck voor Jozef Ame- rijekx, gebroeders Ver schueren (3de en óde), Ge rmain Van den Bossche, Jan Ringoot, Frans Ver- moesen, Roger Van Door- slaer, Fernand De Proft, en Mevrouw De Bondt. Bij de jaarlingen won Frans Bel- lon voor de gebroeders Verschueren, Leon Segers met de 3de en óde. Jan Ringoot, Jozef Van Nieu wenhove, Leon Willekens, Jozef Amerijckx, Louis Arijs en Frans Willekens. Te Moerzeke Kastel ging de palm bij de jonge duiven naar Roger Van den Eyn- de, met een knap resultaat voor Pierre Van den Bulck met de 2de, 3de, 4de, Pier re Certijn met de 5de en 8ste, en ook Benoit De Saeger, Jozef Van den Bos sche, Aviel De Troetsel en Jozef Van Geyte klokten vroeg. Bij de oude duiven won Georges Van Haver voor Julien Nobels, Paul Van Haver (3de en 5de) en Lucien Wouters. Bij de jaarlingen ging de 1ste prijs naar Louis Wuytack voor Frans De Ligne met de 2de, 5de, Aviel De Troet sel en Albert Van Hoey. Te Opdorp waren het Eric Saegefs, Roger Hermans, Jan De Smet, Alfons Hey- mans en Louis Hermans die de vroegste jonge dui ven hadden. Bij de oude won W. Van den Berghe, voor Louis Van Riet, Frans Heyvaert, Francois Re- niers, J. Spiessens, en Emiel Cruyplandt. Bij de jaarduiven waren het Van de Velde en zn. Jean Vrij- ders, Jacobs en zn., Alfons Van den Berghe, Roger Thierens die de plak zwaaiden. Te Denderbelle klokte Jozef Tackaert uit de Breestraat zich twee eerste prijzen in de kategorie jon ge duiven en jaarlingen. Vroege jonge duiven voor Felix Pieters, Andre Phi lips, Jan Baetens en Cesar Vernimmen en vroege jaar duiven voor Arthur Hof man, Emiel Van den Broeck, Andre Vera en Frans Goossens. Bij de ou de duiven stond Leon Van Hoof op kop en volgden Louis Van den Abbeele (2de en 5de), Frans Bour geois en Frangois Marien in zijn spoor. Te Appels stond er geen maat op het hok van Jozef en zoon De Grauwe met drie eerste prijzen en een reeks ereplaatsen of bij de jonge duiven de 1ste en 2de, bij de oude de 1ste en bij de jaarlingen de 1ste en óde prijs. Bij de jonge dui ven gingen de ereplaatsen naar John en zn. Goossens, Jan Van Dooren, Constant Van Limbergen, Jean Ver- haegen, Louis Van de Wie le, Theo Verwaeren, Paul Van den Hauwe en Ely Van Damme. Bij de oude duiven deed Alberic Pie ters een goede zaak met de 2de, 3de en 7de prijs en Theo Verwaeren, Frans Duym, Georges Veree- cken, Richard Verlaeckt (8ste en 9de) en Wwe. Be- cqué kregen hun deel. Na winnaars De Grauwe en zn. bij de jaarlingen volg den Richard Verlaeckt, Alois Van den Hauwe, ge broeders Michiels, Gustaaf Peelman, Alberic Pieters (7de en 8ste), Victor De Paepe en Jean Verhaegen. Te Zele Eerlijk duurt langst ging de eerste prijs bij de jonge duiven naar Jules Boone voor Richard Van der Straeten, Martin Mi- chotte, Cyriel Van der Haegen. Jozef Dhollander met de 5de en 14de prijs won de eerste serie. Vroe ge duiven voor Camiel Heirman, Gustaaf Van Hespen, Leon Christiaens, Gilbert De Block, Prosper De Backer. Bij de oude won Ivo De Donder voor Gustaaf Van Hespen en Leonard Mariman. Bij de duivinnen de 1ste en 2de voor Emiel Haentjens en verder Marcel Wauters. Bij de jaarlingen waren het Paul Seymortier (1ste en 4de), André De Beule, Ivo De Donder en Cesar Chris tiaens die vroeg wonnen. Te Hamme St.-Anna mik te Petrus Corneel in de roos voor Alfred Verschel den. Paul Van Puyen- broeck met de 3, 4, 28, 29 kwam goed aan zijn trek ken en won de eerste serie. Vroege duiven voor de ge broeders Van Overloop, Achiel Kockelkoren, Remi Ost, Theofiel Bruggeman (8ste en 10de), Marie Josée Van Damme. Bij de oude won Jef Ouintelier voor Alois Van Havermaet met de 2de en 3de. Bij de jaar lingen ging de 1ste prijs naar Petrus Cordeel voor Edward Peelman en Gas ton Temmerman. Te Wichelen won Leo Melckebeeck bij de jonge duiven en Jozef Verstrepen met de 2de, 3de en 5de prijs kreeg ruim zijn deel. Van den Bogaert - Impens klokten de 4de prijs. Bij de oude duiven won Arthur Beeckman voor Leo Melckebeek, Frans Go vaert, Patrick Hillaert (4de en 5de). Bij de jaarlingen de 1ste en 2de voor Leo Melckebeeck, de 3de en 4de voor Patrick Hillaert en Arthur Beeckman won de 5de prijs. Te Zele Huivelde wonnen Van Damme - Steels de vlucht voor Petrus Spano- ghe, Gilbert Dheer (3de, 5de, 9de), Walter Gobel (4de en 8ste), Philemon Staes, Spaerkeer - De Rop, Georges Van de Wielle. Te Baasrode ging de hoofdprijs naar August Van Israel voor Henri Van Keer, Lucien De Bleser, Van Schoor - Dierickx, die aan de 39ste prijs reeds 9 duiven klokten. Verder in de kop Judook Hofman, Frans Spiessens, Henri Meersman. Jacobs - Van Damme (8ste en 9de), Hendrik Quisquater. In Buggenhout - Lebbeke - St.-Gillis mikte M. De Saert in de roos bij de jon ge duiven voor L. De Bock, Fr. Van Damme, Em. Jacobs (4de en 16de), P. Peelman, P. Laureys en zn., A. Spittael (7de en 8ste), J. en J. Debbaut (9de, 15de, 21ste). Bij de oude duiven en de jaarlin gen schreven R. en zoon De Man de eerste prijs op hun naam. Vroege duiven voor Oscar Van den Bos sche, Eric Heyvaert, Amed De Vogelaer, Judook en zn. Debbaut (5de en 7de), Jos. De Nul (óde en 10de), H. Quisquater, Robert Mannaert. Bij de jaarlin gen waren Judook en zoon Debbaut, Jos De Nul, P. Ravijts, G. De Vos, Fr. Moens, Fr. De Ridder, A. De Croock, P. Verhasselt, Fr. Dubois, die op de ere plaatsen beslag legden. De Personeelsvlucht in Buggenhout - Lebbeke - St.- Gillis werd bij de jonge duiven gewonnen door K. De Blezer, die ook nog de 12de, en 13de prijs als vroege vermeldingen had staan. Vroege duiven voor Frans Van den Abbeele, Fl. Braet, Jos De Nul (4de en 19de), J. De Smedt, ge broeders Aeyels, A. De Croock, Rene en zn. De Man (8ste en 26ste) en een dikke serie, C. Peelman en G. Meert. Aan de 20ste prijs wonnen Spiessens - Pletinckx die eerste zet- nummer. Bij de oude dui ven was de vluchtzege voor Alfons De Proft voor Ro ger Van Doorslaer, Emiel Meirte, Jan De Nul, E. en L. Mertens, Jos De Nul, Alfons Van den Bossche, gebroeders Aeyels, Jos. Philips (9de en 11de), Jan Van Gucht. Bij de jaarlin gen deed Frans Van den Abbeele een goede zaak met de 1ste en 11de prijs en vroege vermeldingen ook voor C. Verstraeten, Fr. Dubpis, Fr. De Ridder, Em. Jacobs, A. Schelfout, J. Philips, Petrus Tilley (8ste en 13de), Jos Wau ters, Albert Genijn. De Personeelsvlucht te Dendermonde bij de jonge duiven was bij de jonge duiven een succes voor Alex De Decker, die zich op de eerste plaats bes telde. Remi Hendrickx klokte de 2de en 14de. Vroege duiven voor Mauri ce Huysman, Karei Mae- tens, Julien Speisscns, Jean Pierre Van Keer. Francois De Clercq won aan de 15de prijs de mieze tot 1000. Karei Maetens en Gaston Pauwels wonnen dikke se ries. Bij de oude zorgde Adolf Heirweg voor de stunt. Hij zette zijn twee eerst afgegeven duiven op de eerste twee plaatsen en met een slordige 35.000 F achter htm naam, was het zwaarste gewon verdeeld. Vroege duiven voor Albeit Cool, Daman - Dierick: Frans De Notte (5de e 10de en ook twee volgdu - ven), Anita De Smet, Jozi f en Mare De Vadder, Coi - starit Van de Nest, France Reyniers. Bij de jaarlingen was c ereprijs voor Lucit i Moens, maar Maurii Maerens met de 2de t i 10de prijs was in die kati - gorie de grote slokop m-1 dik 32.000 F vroege ve - meldingen ook voor V: i Geert en zoon, Rudolf I Donder, Jef De Meyer, A - fons Van den Abbeele, J zef en Mare De Vadd< Guillaume De Meester, - fons Cool. BEN GEMEENTE BAARDEGEM Zaal ONS HUIS Tel. 052-35.75.62 Lokaal „RAP ZIJN WINT" Nr. 4389 Hoogstraat 86 Ter gelegenheid van BAAR- DEGEM-KERMIS (31-8 4-9) GROTE VLUCHTEN UIT QUIEVRAIN Inkorven Zaterdag 30-8 tot 21,30 u. en woensdag 3-9 tot 22 u. Los telkens te 8 u. door WARIN. Vooruit ge waarborgd in O. - JL. - JG- duiven 150.000 F. Jonze duif in 3 x dubbel kan 36.000 F winnen. Zie om zendbrieven in 't lokaal. Maandag 1-9 Speciaal kam pioenschap van Baardege i VLUCHT NINOVE tot 12 Los 13 u. Alleen voor d-> leden van Baardegem. Palm aan 1e Oude, 1e Jaai 1e Jonge. Series in Natun - prijzen (levend en dood) Boterhammen met kop e i vla voor alle leden e: - kele biertjes (gratis) Le1 - te en plezier voor ledei j dulvenllefhebber.

De Voorpost | 1980 | | pagina 25