Albert Vermeulen, Norbert Thierens, Frans Van den Abbeele, Albert Bosteels, Jules Christiaens, Alfons Goossens, Gebroeders Geeraert, Paul Van Hauwe, Henri Van Keer, Cyriel Abbeloos: de winnende Quiévrainkolonies erman Govaert, Kamiel xhockaut, Pierre Vandeneede, Jphny Van Impe en Robert De Neve 5 Aalsterse in de bloemen Michel Drieghe, Gilbert Van Assche, Jean De Clercq, Jozef Verbruggen een kwartet St Denis winnaars erre Van den Schrieck, Pierre Moortgat, ger Drieghe, Alions en zoon Van Hauwe, illy Van Broeck, Petrus Seymortier, dré Van Acker prestatiemaker uit Noyon Bowling meeting met vedetten te Hamme De Voorpost - 5.9 1980 - 25 fichelen JENDERMONDE met d« >ude i luiven. Segers, Prospe Peelman-Van werd Marcel Linden als winnaar voor Jozef Ver met de 2e en 3e en Smekens met de 4e en Leo Melckebeeck CEN- nam Henri Van Keer en 5e prijs voor zijn en liet zich nog ver- andere mooie aanmeten. Vroege voor Marcel De Nul, Rosez en Petrus De de oude duiven en waren Van de uitblin- de 1e en 3e prijs bij en de 1e bij de Ereplaatsen voor Goeman, Marcel De Henri Quisquater tij duiven. Bij de jaar- de 2e en 3e prijs voor Van Keer en ook Mar- Nul en Louis Van der klokten vroeg. kwam Cyriel knap op het voor met de 1e en 10e prijs duiven en vroe- voor Ste- Man- Herre- August Cooreman, Verhelst, Jozef Van Hauwe, Judook en zn fel|)aut en Frans en zn Van bij de oude duiven was van Damme de uit- 5jenjier met de 1e en 3e prijs. U|de resultaten noteerden lok voor Ely De Vriendt, f Van den Hauwe, Willy sewinkel, Frans Marien, ns Cool, Frans Goossens Llfons Says. Bij de jaar- in de 1e en 3e voor Ar- dociid Rochtus en kopprijzen Henri Delcart, Alfons den Abbeele, Petrus Pie- Alfons Saeys, Willy sewinkel (7e en 8e), Marien en Alfons ach SCHOONAARDE won tig gtaaf Vermeiren bij de t op e duiven voor Maurits rS)) Gijseghem, Louis Roels _lau en 10e), Omer Luyckx, August Matthijs, Paul Cool, Gustaaf Vlaeminck, Remi Ruysbergh. Bij de oude dui ven waren het de hokken van Maurits en zn De Dijcker, Remi Cammerman, Albert Cooreman, Karei Verbeeck, Alfons en zn Vergeylen, Re mi Ruysbergh, Frangois Ar- bijn, Jan Eeckhout (8e en 10e), Jean Christiaens. Bij de jaarlingen dezelfde winnaars De Dijcker en zn en in de reeks gingen ze Van Exter- gem en zn, Alois Van der Vorst, Patrick Hillaert, Remi Cammerman, Remi Ruys bergh (6e, 7e en 9e), Alfons en zn Vergeylen en Gustaaf Vlaeminck vooraf. Te BUGGENHOUT DEN BELG mikte Leon Seghers in de roos voor Raymond De Bondt, Frans Peeters, Louis Robijns, Albert Callaert, Jo zef De Bruyn, Leon Van den Broeck, Weduwe Dauwe, Pierre Buys en Frans Aeyels. Bij de oude duiven stonden Ettienne en zn De Proft op kop van de uitslag voor Leon Seghers (2e en 9e), August Van Ingelghem (3e en 5e), Pierre Van den Schrieck, Fer- nand en zn De Proft, Louis Van den Elzen, Gerard Van Israel, en Pierre Buys. Bij de jaarlingen was Jan Joos pri mus voor Frans Maes, Leon Van den Broeck, Leon Se gers, August Van Inghel- ghem (5e en 10e), Roger Van Doorslaer, Felix Vermeir, Frans Maes en Pierre Van den Schrieck. Te DENDERBELLE was Al- bert Van Nuffel de uitblinker met zowel bij de jonge als de oude duiven de eerste prijs. De ereplaatsen bij de jonge duiven gingen naar Octaaf Sens (2e en 5e), Louis Van den Abbeele en Philemon Heuvinck. Bij de oude waren die voor Louis Van den Ab beele, Freddy De Wit, Ed ward Boon en Georges Van Dijck. Te APPELS was Pierre Bijl de liefhebber met de snelste jonge duif voor Paul Van Hauwe met de 2e en 7e, Theo Verwaeren, Patrick Hil laert en Alberic Pieters. Een knappe prestatie van Louis en zn Vinck met de 4e, 5e, 9e en 10e. Bij de jaarlingen klokte Paul Van Hauwe de 1e en 5e en Alberic Pieters was ook bij de pinken met de 2e, 9e en 10e, Etienne Verwae ren nam de 3e en 7e prijs voor zijn rekening en vroege prijzen voor Gabriel Van Limbergen (Grembergen), Louis en zn Vinck en Patrick Hillaert. Te SCHELLEBELLE won Wil liam Boone voor Alfons De Both (2e en 4e), Hugo Bon- tinck, Odilon De Vijlder, Georges Van Cauter, Ro- main Van de Velde, Theofiel De Vleeschouwer, Leon De Middeleer en Jozef De Rick. Bij de oude duiven was de hoofdprijs voor Jules Van Laere voor Frans De Palme- naere, Leon De Middelaer, Albert De Martelaere, Mau rits Van Leuven; Cesar Pop- pe, Stefan Van de Velde, Jo zef Vagenede, Gilbert Galle en Arthur Meuleman. Bij de jaarlingen gingen Van de Wielle en zn aan de haai met de eerste prijs voor Robert Gulstaert met de 2e en 3e, Jozef Van Achter, (4e en 5e), Gilbert Galle, Herman Van Boven, Maurits Van Leuven, Edgard Cattoir en Jules Van Laere. Te MOERZEKE KASTEL haalde Louis Wuytack de kop met de jongskens en klokte er ook nog de 10e prijs bij. Vroege prijzen voor Roger Van den Eynde, Roger Vermeir, Henri Van den Broeck, Adolf Van Geyt, Os car De Winter, Theo Nobels, Frans De Decker, Albert Van Hoey. Bij de oude won Henri Van den Broeck voor Lucien Wouters, Albert Stobbelae- re, Georges Van Haver en Louis De Keyser. Bij de jaar lingen waren het Richard Vermeir, Ferdinand Van Hoey, L. De Keyser, Maurice Audenaert en Petrus Van Ha ver die de vroege duiven klokten. Te WANZELE waren de ge broeders Geeraert de blik vangers bij de jonge duiven met de 1e, 2e en 4e prijs. Goede resultaten noteerden we ook voor Louis Melis, Maurice Lallemant (5e en 6e), Maurice en zn Van Swalm, Frans Van der Strae- ten, Andre Govaert en Frans Van Hauwermeiren. Bij de oude en jaarlingen haalden Maurits en zn Van Swalm hoge cijfers met de'le en 6e en de 1e en 5e. Danny Van den Bossche kwam er bij de oude duiven goed uit met de 2e, 5e en 8e prijs. Louis Me lis, Clement Rutsaert en Re- mie Govaert stonden ook vooraan en bij de jaarlingen waren die plaatsen toebe deeld aan Remi Govaert (2e en 6e), Marcel Lallemant, Roelandt-Middernacht, Cle ment Rutsaert, Willem De Wuffel, William Boone en Louis Melis. Te BERLARE was Alfons Goossens primus bij de jon ge duiven voor Albert Ple- tinckx, Gilbert De Waele, Theo Van de Wielle, Jules Geerinck. Bij de oude duiven won Alpis Temmerman voor Rtidolf Goossens, Georges Van de Wielle (3e en 5e), Maurits Mijs, die bij de jaar lingen de eerste prijs weg kaapte voor Kamiel Heir- man, Cesar Dauwe, Louis Van de Wiele en Rafael Ver- cauteren. Te SERSKAMP stond Cyriel Coppens op kop voor Henri Brijs, Eduard Dauwe, Gerard De Gendt (4c en 9e), Albert De Vos, Jozef Poppe, Luc Van Hecke, Hubert Veree- cken en William Boone. Bij de oude duiven won Odilon De Vijlder voor Albert De Cuyper, Etienne Van den Broeck (3e, 7e en 9e), Sani- tas, Albert De Vos (7e en 10e), Louis Galle, Alfons De Wilde. Bij de jaarlingen mik te Albert Blondeel in de roos voor Fr. en zn Buyle, Sanitas, Albert De Vos, Etienne Van den Broeck, Van Leuven, Willem De Wuffel, Lucien Frangois, Frans Dierickx, William Boone. Te OVERMERE klokte Jules Christiaens de 1e en 3e prijs en waren het Albert De Mes- maecker, Albert Van Winkel en Richard De Gucht die hem het dichtst benaderden. Bij de oude duiven de 1e en 3e voor Pierre Vergeylen en de 2e voor De Schoenmae- cker en zn. Bij de jaarlingen won August Van Mieghem voor Richard De Gucht. Te HAMME STANNA won Frans Verschelden voor Alois en zoon Fierens, Omer Van Goethem. Antoine Van Hoey zorgde voor drie op drie met de 4e, 9e en 12e. Vroege prijzen ook voor Ro ger De Poorter, gebroeders Van Overloop, Remi Ost, Al fons Van Langenhove. Bij de oude won Gregoire Bocklandt voor Aime Van Eetvelde en Remi Ost (3e en 4e). Bij de jaarduiven de 1e prijs voor Adolf Thieren voor Paul Van Puyenbroeck, Ed ward Peelman (3e en 4e). Te ZELE EERLIJK DUURT HET LANGST won Gerard De Wandel de Vlucht voor Pol Van Lembergen, die 8 prijzen van 11 duiven won. Goede resultaten voor Jules Boone, Leon Tackaert, Cyriel Van der Haegen (5e en 7e), Georges De Wilde, Philemon Staes (8e en 9e), Philemon De Schrijder en Ernest De Kinder. Bij de oude duiven de 1e en 3e voor Van Door- slaer-Christiaens en Jef Dhollander 2e. Bij de jaarlin gen dezelfde winnaars en vroege duiven voor Adolf Baetens, Eddy Van de Velde. Bij de duivinnen won Adolf Baetens voor Raf. Dhollan der en Martin Mechotte. Te ZELE-HEIKANT won Ju les Christiaens de vlucht voor Petrus Van Kerckhove, Gustaaf de Wilde, Odilon Goossens, Dirk Blancquaert, Paul Dierickx-Vissers, Jaak De Wilde, Frans Baeck, Gil bert Van Miegroet. Te ZELE-DURMEN haalden de gebroeders Stevelinck de kop voor Raymond De Don der, Gerard Famaey (3e, 4e en 9e), Emiel Pieters, Paul Decraene, Schiettecat en zn, Maurits Van Laere, Hubert Vercauteren (10e en 11e). Te ZELE-HUIVELDE was de zege voor Frans Mettepen- ningen voor Cyriel Verstuyft (1e serie), Andre Van Aver- maet, Georges Van De Wiel le, Leon Seymortier, Maurits Meys, Smet-De Maere, Gre goire Bocklandt, Jozef Lau- waert, Daniel Baert. Bij de oude duiven won Libor De Wilde voor Georges Van de Wielle, Alois Temmerman. Bij de jaarlingen en duivin nen gingen de eerste plaat sen naar Georges Van De Wielle, Alois Temmerman en Gilbert Dheer (3e en 4e). Te UITBERGEN was het Ja- klien Van Broeck, die de prijsvlucht won en ook nog de 7e prijs achter haar naam schreef. Vroege duiven voor Leo Cattoir, Emiel Van de Velde, Theo Van Elsuweghe (4e en 5e), Mare De Coster, Frans Stevens, Andre De Vriese, L. De Maesschalck. Bij de oude duiven klokte Eddy Dhollander de 1e en 3e prijs en Alois Temmerman de 2e en 9e, Raymond Van der Snickt de 5e en 7e en verder vooraan Hubert Ver cauteren, Albert Roggeman, Sylvain Rasschaert, Frans Sichien. Bij de jaarlingen won Hubert Vercauteren voor Eddy Dhollander, Hyp. De Thaey, Raymond Van der Snickt (4e en 5e), Georges Van De Wiele, Octaaf Van Vo^pI Te LEBBEKE-BUGGEN- HOUT-ST GILLIS was de hoofdprijs bij de jonge dui ven voor Albert Bosteels voor Louis Vermeulen, Ro ger Spitaels, Maurits Meert, Benoit Blommaert, L. Si- moens, T. Van Hoeymissen, Constant Boeykens, Leon De Bock, G. Bogaert. Bij de ou de duiven won Frans Van den Abbeele voor A. Pau wels, M. Meert, J. Van Ach ter, Gustaaf De Brandt, Gus taaf Van Belle (6e en 9e), Wwe Van den Driessche, Germain Van der Plas, Jozef Philips. Bij de jaarlingen de 1e en 9e prijs voor Frans Goossens en vroege duiven voor R. Mannaert, Theo Col- laert, J. Van Achter, J. en J. Debbaut, Wwe Van den Driessche, Gustaaf Van Bel le, Jozef Philips en Paul De Wit. Te MOERZEKE was het Nor- bert Thierens die de snelste jonge duif op het hok kreeg voor Andre Van Houtte, Pe trus Aubroeck, Oscar De Schrijver, Jozef Jacobs, Al- bert Peelman, Gustaaf Rob- berecht, Jan Peeterd, De Schrijver -Ost, Jozef Peel man. Bij de outle duiven was de hoofdprijs voor Frans Peeleman en ereplaatsen gingen naar Gerard Van We- semael, Robert De Bruyne (3e en 6e)..Theofiel Wuytack, Martin Peelman, Oscar Deck, Henri Delcart en Alberic Adriaenssens. Bij de jaarlin gen de 1e en 6e prijs voor Van Riet-De Ridder en vroe ge duiven voor Henri Del cart. Albert Peelman, Aman- dus Claessens, Wïllaert, Nor- bert Thierens, Alberic Ad riaenssens, Louis Rottiers en Jan Peeters. Te GREMBERGEN stond Al- bert Vermeulen bovenaan de uitslag bij de jonge dui ven en in zijn spoor volgden Jean Dauwe, Guido Dierickx, Rudy Dooms, Wim Van A- cker. Jozef Baeck, Clement Van Driessche, Florent Mou- ton, Rudolf De Donder en Alfons Van Cauwenberghe. Bij de oude duiven de 1e en 8e voor Andre Van Uytfan- ghe en vroege duiven bij Georges Raes, Adriaan Scholliers, Guido Dierickx, Cesar De Saedeleer, Antoon Van den Nest, Edward Van Meervenne (7e en 10e) en Andre Verschelden. Te LEBBEKE CENTRUM liet Frans Van den Abbele de mogelijkheden van zijn kolo nie nog eens zien Hij won de vlucht bij de jonge duiven en bij de oude duiven de Ie en 4e prijs. Goede resultaten met hun jonge duiven haal den ook E. en L. Mertens eninzonder met de 3e, 4e, 7e, Petrus Goosens, Jozef Teek, 6e en 9e, Jozef De Boodt en R. Uyttersprot. Vroege oude duiven voor Frans Van Verre, Roger Stas- sijns, Jozef Maes, Van Dam me en zn. Bij de oude won nen Van Damme en zn de vlucht met eer sterk resul taat voor Prosper Van Nieu- wenhuyse met de 2e en 3e, Paul Van Nieuwenhove 4e en 7e, Jozef Maes, Frans Van Verre, Oscar Van Biesen, Ivo an Boven en Albert Goossens. (BENO) Duiven Waas Omer Baete win Quiévrain Ie Lokeren In het lokaal Eerlijk mor Niemand Vrezen te Lokere ging de overwinning na; Omer Baetè voor Antoine C Cock, Slagmulders-VH mi de 3de, 7de, 13de. Jaak C Beule met de 4de en 6d klokte niet alleen vroege pri zen maar won ook de va kenspoule. Vroege duive voor Emiel Scheire, Emie Verstraeten (8ste en 12de] Roger Van de Velde, Etienne De Mulder. Fernand De Wael Noyon- winnaar triomfator bij de jonge duiven met miniem ver- ié schil gaf hij er achter- eenvolgens Alex De Swaef, Frans Van Den Alfons Goossens: eerste prijs op de Quiévrainvlucht te Berlare. i£el Land van Aalst d de plaatselijke Bor- ux gewonnen.August thys voor de steeds pixken zijnde Raoul Jonckheere Gaspar Hauwe, Roger De 'ter, Frans Schelf- en de revelatie van huidige seizoen liel Hoebeke uit Haal- le Eendracht ging de rwinning op St. Denis r Paul Van Langen hove en zoon uit Lede en verder hoeft men slechts één naam te onthouden nl. Herman Govaert die met een 2, 3, 4, 5,6, 9, 10 de overigen kansloos liet. Proficiat Herman en doe zo verder. In het Land van Aalst werd ook uit Noyon gespeeld en hier was het Dendermondenaar Ka miel Schockaert die aan het langste eind trok. De andere ereplaatsen gin gen er naar Leon Janse- gers, Steenhout en Zoon, August Vanden- abbeele en Emiel Van Eetvelde. In Denderhoutem Lebbe- ke gingen de bloemen naar Pierre Vandeneede uit Moorsel vóór Remy Redant, Denis Muylaert, Roger Callebaut en Ca- miel Cardon die tevens primus werd bij de oude. De grote series en deze der 4 eerste afgegevene waren er voor super crack Denis Muylaert. De mooiste uitslag evenwel bij de jonge duiven was er voor «Coming man» Gustaaf Vandewiele uit Nieuwerkerken die te vens een bom duiten verdiende. In Ede Haaltert was de vluchtzege bij de oude voor Jan De Landsheer en bij de jaarlingen voor Albert Van Neck. Johny Van Impe was de grote Brempt, Robert Platteau en Edward Schoofs het nakijken. In Heldergem zien we hoe de super vedette uit Kerksken Ro bert De Neve stilaan terug de oude werd 1, 2, 3, en 5 bij de jonge duiven en een slordige 15.000 baarden Com mentaar overbodig. Herman Scheerlinck, Ro bert Sienaert en Paul Impens leverden er even eens voortreffelijk werk. Bij de oude tenslotte prachtig werk van Wed. Scheerlinck. Oscar Van- deneeckhout 2 en 3 en Richard Cooreman 4 en 5. Schutty (C) Jozef De Leeuw en de Duffelèers winnen de trofeeën in Lebbeke. iggenhout-Opwijk be lde Pierre Van den Sek de goede konditie zijn kolonie tijdens de jte weken met een eer- Iprijs. Goede resultaten iden we ook op voor js Peeters (2de en 5de), :el Van Rossem, Alfons s, Paul Van Gucht, Goossens, Jozef Plat- Pierre Van Ransbee'ck, en zoon Boeman. iasrode-St.- Gillis won re Moortgat de vlucht wiif Alex Putteman (2de en Louis Verheyen, Benoit rs, Frans Van Geet, Van eghem-Jacobs, Jozef "els, Etienne De Backer tmiel Van den Abbeele. Scheliebelle- Uitbergen Ml Alfons en zoon Van we de blikvangers met driefste, 2de, 7de, 9de prijs, Lucien De Kerpel kwam teerl^P het voorplan met de 4de, 6de en Theofiel De schouwer met de 5de en M. De Coster was 10de. lerlare- Wanzele was het l aar er Drieghe die de ere- !en l naar zich toehaalde koer ook nog maar eens Al en zn. Van Hauwe met 2de, 5de, 10de, vroege 'en voor Maurits Poppe, blok» pard \/an Hauwe, Gus- 'ijdef Vermeulen, Frans Vel- Georges Bogaert en Modest Van Hauwe. Te Overmere won Willy Van Broeck voor Jules De Schoenmaecker, Luc Van Hecke, Albert De Maesmae- cker en Pierre Schiettecatte. Te Zele- Lokeren- Kalken maakte Petrus Seymortier een goede beurt met de 1ste en 7de prijs. Herman Goossens met de 2de en 9de prijs won de eerste serie. Vroege duiven voor Jozef Van den Berghe, Paul Pop pe, die tot 500 won, Frans Tackaert, Lucien Quintelier (6de en 8ste), Jozef Van Ca- neghem en Pierre Ver geylen. Te Appels - Dendermonde - Grembergen - Hamme - Ou- degem was het André Van Acker die de vlucht won voor Omer Van Hautte, Ri chard Ydens, Adolf Van Lembergen, Raymond Ver- helst, Julien Ivens, André Bogaert, Vinck en zoon, M. Peelman en Emiel Naudts. In het B.L.M.U. verbond nam D. Van den Abbeele de 1ste en 9de prijs voor zijn reke ning. Vroege duiven noteer den we voor Frans De Rid der, Isidoor De Wolf, K. Bruggeman, Frangois Van Herreweghe, Pierre Van Damme, J. Verbiest, L. De Schrijver en Julien Nobels. BENO In het Verbond SCHELDE EN DURME kwam Michel Drie ghe als primus uit de St De- nis vlucht voor Gaston Bet- tens, Lucien De Kerpel (3e en 9e). Remi Clerick met de 4e, 8e en 10e won de beste se ries. Vroege duiven voor Dhaene-Seghers, Prosper Steyaert, Karei Verstraeten. In DE WARE DENDERVALLEI kwam Jean De Clercq als winnaar uit de bus voor Brondeel en zn met de 2e en 9e, Frans Pauwels met de 3e en 5e. Verder in de kop no teerden we Frans Van Geet, Remi De Wilde (6e en 8e), Etienne Bracke, A. Chris tiaens. In het Verbond BERLARE- WANZELE scheerden Gilbert Van Assche hoge toppen. Dit is dit seizoen zeker geen nieuwigheid. Met de 1e, 8e, 9e klokte hij de vroegste dui ven. Ook Gustaaf Van Herre weghe met de 3e, 6e, 7e zette er drie in de eerste tien. Vroege prijzen voor Roger Drieghe, Honore Props, Geert Brondeel en Urbain VermeirSh. In het NIEUW VERBOND DER DENDERSTREEK speel de Jozef Verbruggen zich in de kijker de de 1e, 2e, 5e prijs als vroegste aanmel dingen. Paul Van den Berghe was 3e. Een goede uitslag noteerden we voor Frans en zoon Buyst met 6e, 8e, 13e, 20e, 21e, 24e, maar wat meer dan 8 prijzen van 8 duiven. Knap werk. Vroege duiven oök nog voor Gaston Baert, Remi Van den Hauwe, J. en zn De Vuyst, Gustaaf en Marcel Antheunis, Georges Van de Candelaere. André Vun Acker, Novonwinnaar m het verbond Appels-Den- (BENO) dermonde-Grembergen-Oudegem-Hanune. (c) Duivensport Waas Aime Conseriere de beste uit Noyon inLokeren- Eksaarde. Een knappe zege van Aimé Conserièie op de Noyon- vlucht, maar hij klokte ook nog de 19e en 22e prijs als vroege meldingen. Fernand De Wael klokte de 2e en 3e prijs. Emiel De Vreese was vierde, maar Weduwe en zoon Braem met de 5e, 6e, 7e, 8e speelden zich in de lijker. Vroege duivtn voor Coppens-De Schepper, Marcel Aper. Jerome Smet, Eddy Conserière en Marcel Aper. Désiré Acke Bourges Primus in Lokerse Fondclub. Er werden in lokaal Loke ren 574 jonge duiven inge- korfd voor Bourges en de prijzen werden vlug gewon nen. Om 17705 uur waren de prijzen al verdeeld. De winnaar noemde Desiré Acke, die zijn duifjes goed naar huis kreeg want hij legde ook beslag op de 8e en 13e prijs. Vroege ver meldingen noteerden we voor Wwe en zoon Braem, Antoine Geurts, Lucien Geenens, Lokeren- Eksaarde De eerste prijs werd in het verbond Lokeren-Eksaarde uit Noyon gewonnen door Fernand De Wael, maar we duwe en zonen Braem met de 2de en 3de kwamen ook sterk op het voorplan. Vroe ge prijzen voor August De Waele, Werner Van de Wiele (5de en 14de), René De Maesschalck, Coppens-De Schepper (9de en 13de), en opnieuw in de belangstel ling Aimé Consérière met de 6de, 8ste en 10de. Julien Droesbeke Bordeaux primus in Lokerse iondclub Eens te meer werd Bordeaux een zware kluif voor de jon ge duifjes. Te Lokeren kwam Julien Droesbeke als win naar uit de bus voor Wilfried Heynze, Adhemar Lerno, Pierre Vergeylen, Raymond en zoon Verhaegen klokten van de 5 prijzen van de 10 duiven met de 5de, 6de, 14de, 15de en 19de. Vroege - aanmelding voor De Wit- Van Bunderen, Gebroeders Helskens, H. Vanden Broeck en zn, Edward Coppens. BENO Dit jaar komt de Hamse bow- lingklub Telstar uit in de kompetitie van de reeks 4de Nationale. Op vrijdag 5 sep tember van 17 uur af wordt in het bowlinggebouw Den Bond een propagandamee- ting georganizeerd. Volgen de vedetten zegden hun me dewerking toe: Benny Scott, James Lloyd, Alex Andry, Pol Van Genechten, Mark Manuel, Fonne, Jean-Marie Pfaff, Micha Marah en de Strangers. Voor demonstratiewedstrij den zorgen de nationale bowlingselektie met J. Imielski, Briffoz, J. Sche- pens, W. Bosmans, F. Maes, J. Stevens en L. Pellegroms. Dumez en zoon, gebroe ders De Visscher. 11. en zoon Van den Broeck, Ju les Melis, Andre Vaa Hüol- venaere.

De Voorpost | 1980 | | pagina 25