Programma Wanzeelse Septemberkermis KEN JE POSTZEGELKRING «LEDA»? Kasteelnieuws NIEUWE BEVOEGDHEDEN VOOR LEEDSE SCHEPENEN St.-Cecilia Oordegem naar «Moskou»! ROMEINEN EN NERVIERS AAN MELDERTSE MOLENBEEK! BURGERLIJKE STAND GROOT-LEDE 10 - 12.9.1980 - De Voorpost Voor Wanzele-kermis 1980, werd weer een heel program- de doop van de eerste Wan- ma samengesteld, met allerlei aktiviteiten «voor elk wat zeelse karnavalreus. De idee wils». De organisatie is in handen van verschillende vereni- ontstond reeds vorig jaar, gingen, maar De Gesduikers hebben zich vooral ingespan- maar was niet meer uit te nen. Het gemeentebestuur verleent zijn volledige mede- voeren. Clement Melcken- werking. beeck wou echter een karna- Vrijdag 12 september om 22 uur wordt de traditoneel valreus, iets wat in Lede nog geworden fakkelestafettewedstrijd gehouden met ploegen niet bestond. De technische van vier personen. Inschrijvingen gebeuren vanaf 21 uur in realisatie werd samen met de zaal van het klooster. Ivan Schockaert tot een goed einde gebracht. De toe- Zaterdag 13 september van 13 tot 15 uur op het komstige meter, Eveline voorziet men een gewaar- dorp. Deelname 20 frank. Er Mertens, verzorgde de kle- borgde kermisvlucht uit Qui- zijn twee bekers te winnen dij. Het schilderen van het èvrain, in het duivenlokaal én 1.000 frank vooruit. De hoofd werd toevertrouwd bij Oscar Baeyens. Om 15 knikkers worden geleverd aan schilder Roger Erauw. uur wordt het eerste Wan- door de inrichters. De naam van reus George zeelse knikkertornooi gehou- Om 17 uur komen de Ges- werd ontleend aan de neer den voor deelnemers ouder duikers met hun voornaam- George Mertens, de eerste dan twintig jaar. Inschrijving ste initiatief op de proppen prins karnaval van Lede (niet Postzegelkring «Leda» werd gesticht op 16 mei 1966, onder impuls van de heren Albert Schatteman (eerste voorzitter), Jos De Neef, Paul Verschelden, Maurice Delannoy, Luc Brues, Roger Smekens, Fred dy Noël en Marcel De Backer, die de kern vormden. Na de stichting sloot de 81 zal de kring haar 15- kem zich aan bij de jarig bestaan vieren. Dit geven via het klubblad en elke maand een gratis maken van de «nieuwig- klubblad toegestuurd. Er hedendienst.» is tevens de mogelijkheid Jaarlijks vindt er een le- deel te nemen aan de den-tombola jaarlijkse prijsvraag, waarvan maandelijks de vragen worden doorge- Vlaamse Bond der Post zegelverzamelaars. In de onopgemerkt tweede helft der zeventi- gaan. ger jaren werd dan over- gestapt naar de Oost- vlaamse Bond «Oost-Phi- la», waarbij de postze gelkring thans nog aan gesloten is. De enige «publiekgerich- tend) Leedse leden, de zig kan zijn). Op de maan- evenement zal zeker niet waaraan iedereen dus voorbij- kan deelnemen. De klubstaat verder nog Het doel van de vereni- in voor twee postzegel- ging is door middel van veilingen per jaar. Aan ruil, uitwisseling van in- deze aktiviteiten kunnen formatie en het smeden de leden ook schriftelijk van vriendschapsbanden deelnemen voor wie op tussen de (niet uitslui- de veilingen niet aanwe- tend) Leedse leden, de zig kan zijn). Op de maan- te» aktiviteit vond plaats filatelistische hobby mak- delijkse vergaderingen op 9, 10 en 11 september simaal uit te bouwen en wordt aan de leden heel 1967 in het kultureel een- te beleven. De klubwer- wat filatelistische infor- uit. Samen met verschillen- Om 11 uur is de finale da- de reuzenparen verzorgt mes voorzien, om 15.30 u. men een rondgang door- de finale enkelspel heren en heen het Dorp, op de mu- om 17 uur het dubbelspel ziektonen van «Kunst vere- heren, delt» uit Wichelen. Om 20 Maandag 15 september uur nog: lichting van de wordt om 9 uur een solem- spaarkas in kafee duivenlo- nele kerkdienst opgedragen kaal. voor de overleden parochia- aangestelde) en nog steeds Zondag 14 september is er nen. Nadien is er een tradi- wonende te Wanzele. De een gewaarborgde monster- tioneel bezoek aan het kerk- reus is een simbool waar- vlucht uit Noyon voorzien, hof. Vanaf 11 uur kan men naar alle karnavalisten opkij- Voor de twee duivenvluch- genieten van lekkere grill ken. De heer Albert Van Ho- ten samen wordt 1500 frank hapjes, tot het einde van de ve zal optreden als peter, geschonken door het ge- voorraad. Om 14.30 u. start Deze man komt uit Blanken- meentebestuur. Om 10 uur de tweede zotte-maandag - berge, maar was vroeger de en om 15 uur: voetbalwed- stoet, een inrichting van de tweede prins-kamaval. Al- strijden met Sparta Wanzele. Wanzeelse Gesduikers. De bert Van Hove is trouwens De matchbal voor beide deelnemers verzamelen nog steeds lid van het prin- wedstrijden wordt geschon- vanaf 14 uur op de parking senhof van Lede. Het zullen ken door voorzitter Marcel van de garage Renault bij C. de burgemeester Grepdon Keppens. In de namiddag is Verdonck. De wegwijzer: en de voorzitter van de Ges- er een reuze-barbeque op Bosstraat, Dorp, Molen duikers Clement Melcken- het Dorp, ter hoogte van het straat, Ommegangweg, Bos- beeck zijn, die de doopplech- lokaal der Gesduikers, Bre- straat. Dorp en Bredestraat, tigheden zullen leiden. Ter destraat 5. waar de ontbinding voorzien afronding van de plechtig- De Tennisklub Wanzele or- wordt. Op de omloop zijn heid delen de peter en de ganiseert die dag haar vier- verschillende stopplaatsen meter een 600 zakjes suiker de klubkampioenschappen. voorzien waar volksspelen allerhande (met prijzenre gen) gehouden worden. Ook dit jaar zijn trofeeën voor zien voor de origineelste deelnemers, de oudste en de jongste deelnemers, de van verst gekomenen, voor de talrijkste en de origineelste groep... Natuurlijk is er weer een massa bierbonnetjes te verdienen, ledereen die graag plezier maakt moet er zijn. Om 16 uur start de ge- rrebolling per koppel in het duivenlokaal, bij Oscar Bayens. Om 20 uur is de trekking van de gratis ker- mistombola gepland in ka- fee De Kring op het Dorp. Vanaf 13 uur kan men lekker mosselen smullen in de zaal Oscar Bayens. Dinsdag 16 september kan men vanaf 9 uur terecht op Het is de jongste tijd weer stil geworden omtrent I kasteel van Mesen. Toch blijft de gemeente Lede hopej| het goed wordt aangekocht. Overeenkomsten betrokken ministeries zijn reeds lang gemaakt. Me^ ministerie van Vlaamse Kuituur werd zopas een nia afspraak gemaakt: moest de aankoop van het kasteef- Mesen niet gebeuren, zou Vlaamse kuituur instaan u een subsidiëring van 80% voor de bouw van een n| kultureel centrum op de gemeentegronden achter de l| werik. De nood aan gebouwen is te Lede hoog. Vooral daar de gemeente bereid is het de kreet betreffende biblioteken uit te voeren, wordt het een dringende zaak. Onze woordvoerders menen dat 1980 het beslissingsjaar moet zijn. Momenteel wordt tfofst. wijst. Die heren hei nooit een frank voorjnriën goed uitgegeven, wai£jerjn, hebben het ooit gekr«gVat Nu willen ze de prijs s^wor(j meer verhogen, om hi^embe gen zakken te vullen. Bij een vorige onderhi0ute ling was de stichting wé were het goed beheerd door een reid de gebouwen te v«eelne groep mensen met ronken- pen (volgens een schejmooi de titels. Er is zelfs een gouverneur bij. Maar, nog steeds volgens de woord voerders: die mensen heb ben geen snars burgerzin. Als de gemeente het kasteel verwerft is dit niet voor ei- de c getr een hoop steengruis), zouden ze de grond bi den. Gelukkig gaat hetbewei meentebestuur daai in. Maar... nu moet er eeq_ slissing vallen. Als gen zak, maar voor de ganse verkopen, blijven ze i trum, waar een zeer ge slaagde king van een gans werk- matie doorgespeeld (in- postzegelten- jaar ziet er ongeveer al- kijken van tijdschriften, toonstelling plaatsvond, dus uit: iedere tweede mededeling van filatelis- met onder meer de me- vrijdag van de maand is tische weetjes en mani er een algemene leden- festaties dewerking van het Post- muzeum. De kring telt twee leden in haar rangen (de heren Emmanuel Putteman en Roland De Swaef) die in het verleden met hun verzameling lauweren dergelijke vergadering. Tijdens de meer. De leden die iets vergaderingen is het mo- speciaals zoeken of iets gelijk een grote keuze willen verkopen of ruilen, van gevarieerde boekjes kunnen een gratis adver- in te kijken. De leden kun- tentie plaatsen in de ru nen boekjes zelf samen- briek «vraag en aanbod» stellen en ze laten cirkule- van het klubblad. Er is oogstten op diverse pro- ren in de klubs van Oost- ook de mogelijkheid tot :_i_ i phila. Materiaal en kata- ontlenen van de kataligi vinciale maar vooral op nationale kompetitieve logi kunnen aan vermin- Yvert-Tellier. Via de klub waaraan gratis kan deel genomen worden. Op el ke maandelijkse vergade ring krijgt iedere aanwe zig lid een deelnemings biljet. De trouw-aanwezi- ge leden worden hier door ekstra beloond. Ten slotte worden de kluble- den geregelde bezoeken gebracht aan ruildagen en tentoonstellingen, ui teraard in klubverband. Voor het volgend werk jaar vallen de algemene vergaderingen op vol gende data (alle vrijda gen): 12 september, 10 oktober, 14 november, 12 december, 9 januari, 13 februari, 13 maart, 10 ap ril, 8 mei en 12 juni. De vergaderingen van tel kens aan om 20 uur. Het lokaal van de postze gelkring Leda bevindt zich in de Oude Rijks wachtgebouwen aan de Brilstraat 2 te Lede. Men neemt de ingang langs ne vergadering in het lo de achterkant van het ge- kaal komen, ledereen Nog even het bestuur voorstellen De voorzitter: Georges Van der Snickt, Hoog straat 11 te Lede (21.60.22), Ruilmeester: Emanuel Putteman, Rey- meersstraat 18, Lede (70.38.72), Sekretaris: Norbert Keppens, Om megangweg 87 te Lede (70.11.76), Penningmees ter: Roland De Swaef, Bosstraat 18 te Lede (70.35.55), Redaktie: Ed- mond De Gendt, Molen straat 33 te Lede (77.41.96), Bestuurslid: mevrouw Roelandt-Van den Abeele, Nieuwstraat 95 te Lede (21.26.10). gemeenschap. Juist dat wordt tegenge werkt, wat het ontbreken vallen van gemeenschapszin be zitten. De tijd dringt, waft beslissing moet nog in f zien omstreeks 11 uur. Om 15 uur wordt een wedstrijd voor internationale liefheb bers B.W.B. verreden. Het betreft de achtste grote prijs Garage Verdonck. Inschrij ving en prijsdeling bij Oscar Bayens. Vertrek in de Bos straat, aankomst voorzien op het Dorp. Van zaterdag 13 tot en met de tentoonstelling van klein- dinsdag 15 september zijn er vee, initiatief van de Gesdui- twee tentoonstellingen van kers. De prijsdeling is voor- schilderwerken voorzien. De heer Jozef Muylaert uit ik derleeuw stelt tentoon imeenti zaal van het klooster, tej de heer Paul Colpaertwoors Serskamp eksposeert injdoe h oud-gemeentehuis. Dejr richting is in handen p pral C.S.C. De Rank Beide Irspoe toonstellingen zijn toej in bi kelijk op zaterdag vana e uur en op de drie volgeidaar kermisdagen van 10 12.30 u. en van 14 tot 20 Postzegelverzamelaars die geïnteresseerd zijn, kunne steeds kontakt op nemen met één van de bestuursleden. Zij mogen echter onmiddellijk naar de maandelijkse algeme- tentoonstellingen. Tij- derde prijzen bekomen kunnen de leden die ca dens het werkjaar 1980- worden. De leden krijgen ïnteresseerd zijn, gebruik bouw en daar bestijgt men de trap naar de eer ste verdieping. krijgt er vrijblijvend alle geqenste inlichtingen. RDV Amper een week na de plechtige verbroederingsfeesten werd gestart met de van de «kleine Zes» te Oordegem trok de Koninklijke nade for Michel» van Harmonie St.-Cecilia Oordegem naar «Moskou». Uiteraard gens, een sfeervol gent niet zo maar dadelijk naar de Sovjet-Unie. Wel naar de wijk dat de kerkgangers dai «Moskou» van het nabije Gentbrugge. in de gewenste stemi bracht. Aan de Offer^ ren, kermissen en naar de speelde de Harmonie eei pastoor ,/an de St.-Eligius- slaand nummer bij uit! kerk verklaarde, weet men er «El Condor Passa» wa; nog dat kermis eigenlijk bij de Kommunie het «Pi voortkomt van «kerkmis» en Angelicus», overbeki werden de festiviteiten dan weerklank. Besloten ook begonnen met een met het steeds suks» plechtige eucharistieviering «Amazing Grace» |r beta recep huldii soupi Op de dag dat onze Vorst zijn 50e verjaardag vierde was de wijk Moskou juist inderdaad laborerend aan haar 100-jarig bestaan. Rond het NMBS-arsenaal van Gentbrugge ontwikkel de zich destijds een kern van voor overleden en levende Na de mis werd. met Deze schepen is elke maan- gemeentehuis. Verder is hij dag op het gemeentehuis te spreken elke eerste en derde dinsdag van de maand, van 10 u. 30 tot 11.30 u. op het gemeente huis te Lede en elke eerste maandag van 17.30 u. tot 18 uur te Oordegem. Door de aanstelling van burgemeester Grepdon, werden de bevoegdheden van de leden van het kollege van burge meester en schepenen wat veranderd. Burgemeester Grep- van 10 tot 12 uur. don wordt de voorzitter van de gemeenteraad en van het schepenkollege. Hij is tevens het hoofd van de politie, zorgt Schepen De Paepe blijft ver voor het algemeen beleid, de algemene administratie en antwoordelijk voor de open- het personeelsbeleid, voor de algemene organisatie, infor- bare werken, het onderhoud matie en dokumentatie, voor het onthaal de landbouw en en de aanleg van wegen, de de militie. De burgemeester is te spreken elke maandag, rioleringen, het afvalwater, dinsdag, donderdag en vrijdag van 11 tot 12 uur op het de waterlopen en de kerkho- Schepen Gravez tenslotte, gemeentehuis te Lede en iedere donderdag van 9 tot 10 uur ven. Deze schepen is elke zorgt voor de ruimtelijke or- te Oordegem. woensdag van 14 u. tot dening en het grondbeleid, 15.30 u. te spreken op het het patrimonium, de beplan Eerste schepen Noel blijft de gezondheidszorg, de gemeentehuis, ambtenaar van de burgerlij- huisvesting, het leefmilieu ke stand, bevolking, verkie- en het huisvuil. Verder zorgt Schepen Hendrickx heeft zingen. Onder zijn ambtsbe- hij voor de inrichting van kuituur (en de kultuurraad) voegdheid, vallen verder fi- feestelijkheden en beheert onder zijn amnbtsbevoegd- O.C.M.W. nanciën, begrotingen, reke- het feestkomitee Onder zijn heid. Verder zorgt hij nog ningen, verkeer en de signa- bevoegdheid vallen verder, voor het toerisme, de biblio- lisatie, de brandweer. De theken, de sport, de jeugd en leden van de Moskouse ge- Cecilia en het Majoreti meenschap. korps van Mw. Godelik niet kon verklaren, de naam Zoals trouwens verleden Van der Stuyft-De MuldeiJ «Moskou» kreeg. Officieel jaar was de muziekmaat- kop, een rondgang gef dan ook want deze bena- schappij van Oordegem er den door de wijk en bij ming ziet U dagelijks: BVB. weer paraat om muzikale men neergelegd aan dei Ook op de Gentse stad- luister bij te zetten aan deze denksteen van de oorl<jeoP.; viering. Onder leiding van slachtoffers 40-45. l"'8" haar dirigent Jos Muylaert pseer werkmanshuizen die, om re denen die men ons zomaar trams. In «Moskou» kan men vie- Verleden zaterdag was het alsof een hele horde Nerviërs de Faluintjesstreek waren binnengevallen. Nerviërs echter niet alleen, ook Romeinen. Veel keurig uitgeruste en gekostumeerde Romeinen die, onderhoud voor de verandering nu eens aan de Molenbeek, slag van de machines, de straat- zouden leveren met onze vroede voorvaderen. In namen, de middenstand, realiteit was er een TV-opname voor een BRT-reeks tingen, het onderhoud van de gebouwen, de betreffen de verrekeningen, de ere dienst, de relaties met het het af lokc leek elektriciteit en de openbare in het kader van 150 jaar België, een satitische schepen is te spreken, elke waterleiding, de regie, aan- de jeugdraad en voor het verlichting. De schepen is te evokatie van onze «vaderlandse geschiedenis» vanaf UinpncHan wan IA "3A i i tnt Lim,*nn^ani,iic QArpltPfl plkp WAPnsHan Vflfl ClA II woensdag van 14.30 u. tot gelegenheden betreffende kunstonderwijs. 15.30 u. op het gemeente- gezinnen en bejaarden, de huis. Schepen Minnebo is de bejaardenraad en de gehan- Deze schepen is elke woens- gemeentehuis. man voor de sociale zaken, dicapten. dag van 14 tot 15 uur op het Roobaert Nancy uit Lede Rosschaert Franciscus uil Impe-Lede Callebaut Maria uit Berlare Claus Felix uit Lede Eeman Victorine uit Lede GEBOORTEN Sandra Brondeel, d.v. Ingrid Sara Cooman, d.v. William Brondeel en Marianne De Smet Inge Verschueren, d.v. Paul Kristof De Pauw, z.v. Romain en Denise Van der Eecken en Linda Vandamme Kelly Rasschaert, d.v. Luc en Nathalie Janssens, d.v. Rudy Nadine Van Deurme en Emmanuella Van den Bart Van Damme, z.v. Octaaf Cooman Jules uit Lede Brande en Godelieve De Winne Latour Ferdinand uit Lede Kris D'haeseleer, z.v. Freddy Tessa De Feyter, d.v. Rudy Vergeylen Franciscus uit en Monique Jooris en Rita De Corte Lede Vanessa Nevens, d.v. Etien- Elke Troch, d.v. Frans Noël Maria Heyvaert uit Eemst Jan Peynsaert, z.v. Martin en Van Den Abeele Alma uit Lutgarde Lievens Smetlede-Lede Jimmy Colman, z.v. Gilbert De Winne Benoni uit Lede en Linda Van Brantegem Mortier Maria uit Lede Ann Schuylenbergh, d.v. Baeyens Philemon uit Impe- Rita Lede Sven Huylebroeck, z.v. Luk Praet Roger uit Lede en Rita Jacob Clemence De Coensel uit Stefan Van Zeelbrouck, z.v. Lede Jacques en Anny Van der René De Kerpel uit Lede Haegen Van Handenhove Maria uit Cindy Temmerman, d.v. An- Aalst dré en Bernadette Keppens De Pauw Maria uit Aalst Evy Librecht, d.v. William en Theophilius Joos uit Lede Rita Claus De Moor Gilbert uit Oor- Eva Vermassen, d.v. Jozef degem-Lede ne en Anita De Neef Koen Lemmens, z.v. Gilbert en Godelieve Scholte Kristel Ponnet, d.v. Kamiel en Andrea De Moor Christophe Van de Velde, z.v. Jean-Pierre en Nadine Van den Stock Elmer Podevijn, z.v. Danny en Lidwine De Pauw Jessica De Keukeleire, d.v. Eddy en van Marie-Jeanne Schollaert Tamara De Smet, d.v. Hu- bert en Sonia Voorhaen Bart Claes, z.v. Jean en Rita spreken elke woensdag van 57 voor Kristus tot op heden 14.30 u. tot 15.30 u. op het Leden van de Koninklijke veringen waaraan de rest RDV Fanfare St.-Cecilia, leden dan wordt vastgehaakt. van de Vrouwengilde, bewo- Op het ogenblik dat de te ners van Kokerij en Klaar- Meldert genomen shots zul- haag en tal van anderen len worden gepresenteerd in werden in zaal Van Mol met een regie van Vincent Rouf- deskundige professionele faer hebben de Romeinen de behandeling getransfor- Galliërs aan de Selle (niet meerd in «dappere Galliërs, aan de Samber!) verslagen lange haren en baard inbe- en er een aantal gedepor- grepen, of fiere Romeinen teerd naar het eigen Rome met sierlijke mantels, en gul den lauwerkransen». De reeks, die uit zeven afle veringen bestaat van elk een dertigtal minuten waarvan de eerste, een dubbele, op de beeldbuis komt op vrij dag 28 november, konver- geert op twee centrale figu- ren: de aristokraat, hier de De Romein en de arme held die steeds de slagen inkasseert vertolkt door Max Schnoer. Voners, allerbe- waar ze in de leeuwenkuil te- draak zal worden gestol ns,e" rechtkwamen. en waarbij historisi v Werden een aantal van hen opeenvolging weinig bels levend opgepeuzeld, enke- heeft. Naar anachronism len wisten te ontsnappen en zal U voorzeker met moeï trokken reeds, als «Ware zoeken want die vermijc ;oc™ Belgen avant la lettre», zoda- schijnt in elk geval geen k<im v mg hun plan dat ze er tot brekens te hebben bezorg" middenstanders promo- aan scenarioschrijver veerden. Verhoye. In deze middenstanders- En nu maar duimen eft. W [dig c kring wordt feest gevierd en onze Faluinen waarvan e'ersn< kendst om zijn vertolkingen en Bourgeois voor de TV als in de KVS Stevens en Gerardine Van Roy Wauters Maria uit Wichelen Leen De Cocker, d.v. Willy en Werner Lanckman, z.v. Paul Verstraeten Gabriel uit Lede Rita Van Tittelboom en Margareta Moens De Veylder Maria uit Aalst Stijn Van Limbergen, z.v. Tom Heyvaert, z.v. Leon en De Boeck Marie-Louise uit Ronny en Hildegarde De Rita Limpens Lede Kristof De Bruyn, z.v. Roland Dellaert Maria uit Lede en Lucienne Van der Sypt D'Hondt Alice uit Impe-Lede Backer Joeri Van Hauwermeiren, z.v. Eddy en Simonne Goey- vaerts Marijke Goessens, d.v. An- dré en Maria De Clercq Steve Willockx, z.v. Mare en I inHa rnrnn Overlijdens D'Haese Camille uit Impe- Lede Desomer Julia uit Ronse Huwelijken Moens Johan en Mertens Ri ta Maria Anna ^molronc Rornarrl on Rnm. baut Germaine De Saedeleer Eddy en Van de Keer Erna D'hauwe Willy en De Mes- maeker Sabine Schelfhout Johnny en Sme kens Henrika Vandorpe Bart en De Smet Annita Schollaert Richard en Mer tens Betty Moens Christiaan ei Meester Marie-Jeanne De Wit Johan en Maes Marie Siau Guido en Schockaert Johnny Marleen Nijs Geert 9erd.?.. staat in voor alle belangrijke De Winne Juhen en Van supplementaire rollen als Achter Brigitte bvb. priester, de druïde en Leroy Jan en Van Cauter weet ik veel. Tine Theys is de Lutgarde echtgenote van de held Bry De Smet Michel en Mertens Lelpup de dame van de Linda aristo. Van Hauwermeiren Johan q6 aristokraat zou een recht en Vagenende Martine streeks afstammeling zijn Van Renterghem Herman en van Cesar maar ook van an- Huylebroeck Elly dere groten uit onze historie Cobbaut Hugo en Spruyt a|s van ciovis, Karei de Gro- WaIIV te, Keizer Karei en uiteraard Kolsteren Patrick en Van Den ook van Leopold l. In wezen Bossche Anne-Marie js hij een soort figuur met De Smet Josée en Roelandt Boudewijn-imago, zo in om- Kathlijn gang, doen en laten als in Bauters Yvan en Annaert zjjn taal. De geboorte zowel Anna van Cesar als van de arme Steyaert Willy en Tavermer held zouden ongeveer gelijk- Marleen tijdig zijn gebeurd en beiden De Groote Paul en De lopen als een paar rode dra- I andtsheer Edith ripn Hnnr Hp hp|p rppkc aflo- niemand minder dan Wilhel- aantal promoveerden tot mus Vermandrix (té door zichtig om te worden ver klaard) is er als bardoende minnezanger te vergasten, begeleid met de akkordeon. Zoals U reeds vermoedde wprdt het een speels geval waarbij met een en ander de (0t... fi uilleb elite van de Romeinse <n,sto< persten en anderen werdf*- teruggeworpen plebs, tot de slaafse mass ta,ls ist bi Een verband met de fus I operatie ziet U er vanzf sprekend liever niet in. kajui loe touw ngell 1 de nett nnen Menspn uit Hp strppk ok finnrnntpr

De Voorpost | 1980 | | pagina 10