T.V. PROGRAMMA'S
Van zaterdag 13 september tot en met vrijdag 19 september 1980
ZATERDAG
ZONDAG
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
De Voorpost - 12.9.1980 - 31
BRT
i— - Ii5 30 Dag aan dag - 16 00 Kin-
iermeid tot 17 20 - 18.00 Paulus
le Boskabouter - 18 05 Disney-
f land - 18 50 Dit leuke land - 19 25
Aktie Boemerang - 19,30 Trek-
J king van de Lotto-getallen - 19 35
Morgen - 19 45 Nieuws - 20 10
p De dokter heeft het druk - 20 40
laar een keertje een andere
show - 21 30 Geprogrammeerde
bluf - 23 05 Nieuws
rd de
duiven
0 Vat
21 Van
F ran-
Burm
[6e er
Louii
haese,
Alfret
le dui
Vriese
in, 0
Petrus
Burm
Geor
7e
lie de
ii Van
Elsu
Jre De
"haey,
e, Pe
mond
1 Vat
BENO
NED. I
13 00 - 15 30 Nieuws - 15.32 De
juiste man op de juiste plaats -
17 00 Popkrant - 18.00 Nieuws -
Poli en Pili - 18 55 Nieuws -
18 59 Heidi - 19 25 Avro's sport-
panorama - 20 05 Mork en Mindy
- 20.30 De D.S C.-reünie - 21 35
Nieuws - 21.55 Emile Zoln of het
menselijk geweten - 22.50 Avro's
sportpanorama - 23.05 Avro's
jaarvergadering - 23 25 Nieuws -
23 30 Last night of the proms tot
00 40.
NED. II
13.00 - 18.00 - 18 55 Nieuws -
18.59 Pinokkio - 19 23 Dick Tur-
pin - 20 00 Nieuws - 20.27 Me-
rjjntje Gijzen - 21 25 Dagboek
van een onderwijzer - 23 20 Ach
ter het nieuws - 23.55 Nieuws -
00.00 Studio sport extra tot
00.25
RTB
18.15 L'agence labricole - 18.45
Déclic - 19 15 Antenne-soir -
19 25 Lotto-uitslagen - 19 30
Nieuws - 19.55 Animaux du soleil
- 20 20 Les quatre fils de Katie
Elder - 22.15 Musiscope - 23.15
Nieuws
FR. I
12 10 Regionaal programma -
12.30 Cultivons notre jardin -
12.45 La vie commence demain -
13.00 Nieuws - 13.30 Le monde
de l'accordeon - 13 50 Au plaisir
du samedi - 18.15 Trente millions
d'amis - 18 45 Magazine auto mo
to I - 19.10 Six minutes pour vous
défendre - 19.20 Gewestelijke ak-
tualiteiten - 19.44 Frédéric -
20 00 Nieuws - 20.30 Numéro un
- 21 35 Starsky et Hutch - 22 30
Télé-foot I - 23.30 Nieuws
FR. II
12.00 Dagprogramma's - 18 15
Moi aussi je parlo Francais -
18.50 Des chiffres et des lettres -
19.20 Gewestelijke aktualiteiten -
19.45 Trente-six bouts de chan-
delle - 20 00' Nieuws - 20.35 For-
tunata et Jacinta - 21 40 Dream
Weaver - 22 40 Les carnets de
l'aventure - 23.10 Nieuws
DTSL. I
13 40 Programma-overzicht
14.10 Nieuws - 14.15 Sesam-
8trasse - 14.45 Der Letzte der
Indianer - 16 15 ARD-Ratgebcr -
17 00 Bete und arbelte - isoo
Nieuws - 18 05 Die Sportschau -
19 00 Blickpunkt Düsseldorf -
19.22 Polizei-Inspektion I - 20 00
Nieuws - 20.15 Allein gegen alle
21 45 Trekking van de Lotto-ge
tallen - 22.05 Mit den waffen ei-
ner frau - 0.05 Nieuws
DTSL. II
12.00 Programma-overzicht
12 30 Nachbarn in Europa -
14.45 Nieuws - 14 47 Flugboot
121 SP - 15 10 Mond mond mond
15.35 Schau zu mach riiit -
15.50 Poseidon ei It zu hilfe -
16.35 Die biene Maja - 17.04 Der
grosse preis - 17 05 Nieuws -
17.10 Landerspiegel - 18.00 Das
hans am Eaton Place - 19.00
Nieuws - 19.30 Rock-pop - 20.15
Der floh irn ohr - 22.15 Nieuws
22 20 Das aktuelle sport-studio -
23.35 Josh - 0.25 Nieuws
RTL
12 00 Vous avez dit chansons
18.30 Programma-overzicht
16,32 Super Juke-box - 18 00 l.a
légende de James Adams et de
lours Benjamin - 19 00 Nieuws
19 30 Avcntures des hommes -
19 55 Nieuws - 20 00 Julie Pot de
colle 21.30 Ciné-sélection
22 00 Weerbericht en horoskoop
BRT
9 30 Doe mee - 10 00 Protestantse
eredienst - 11 00 Konfrontatie -
12.00 Nieuwsoverzicht voor ge
hoorgestoorden - 14.30 Open
school - 15.00 Spel zonder gren
zen vanuit Diest - 16 30 100 da
gen na de kindertijd - 18.00
Sportuitslagen - 18 30 Paulus de
Boskabouter 18 35 Van Pool tot
Evenaar - 19 40 Aktie Boeme
rang - 19 45 Nieuws - 20.00
Sportweekend - 20.30 Alle schep
sels. groot en klem - 21 20 Van
straten en pleinen - 22 10 Brue-
gel. een dynastie van schilders -
22 40 Nieuws
NED. I
11 00 Eucharistieviering - 13 00
Nieuws - 17.00 Vespers - 17.30
Bericht van. de wilde ganzen -
18 00 Nieuws - 18.30 Teleac -
19 00 Nieuws - 19.05 Bassie en
Adriaan - 19 25 Mary Pickford.
Amenka's lieveling - 20.40 De
mens en zijn muziek - 21.05 De-
rick - 22 05 Nationale Parken
noodzaak - 22 35 Ajakaboembie -
23 00 Nieuws
NED. II
13 00 - 15.30 Nieuws - 15.35 In
ternationale goochelshow - 16 30
Sweetwater Junction - 18.00 Stu
dio sport 1 - 18.30n Poli en Pili -
18 36 Come back Mozart - 19.32
Studio Sport 2 - 20 30 Humanis
tisch verbond. - 20.35 Nieuws -
20 40 lm lauf der zeit - 23 40
Nieuws
RTB
10 45 Landbouwinformatie
11 00 Eucharistieviering - 12.00
Faire le point - 13.00 Nieuws -
13.05 Concertissimo - 15.15 Les
fabuleuses aventures du légen-
daire Baron De Munchausen -
17 20 Lyriquement votre - 18 00
Signe ta Claudia - 18.55 Boule et
Bill - 19 00 Le weekend sportif -
19.30 Nieuws - 19.55 Les folies
Offenbach - 20.50 L'obsession in
fernale - 22 30 Nieuws
FR. I
9,00 Motorrennen - 9 15 Gods
dienstige uitzondingen - 12.00 La
sequence du spectator - 12 20 TF
1 TF 1 - 13.00 Nieuws - 13 20
C'est pas sérieux - 14 10 Les nou-
veaux rendez-vous - 18 20 Histoi-
re de la coupe America - 19 25 Les
animaux du monde - 20.00
Nieuws - 20.30 L'évadé - 22.OO
Bernard Lefort ou l'amateur d'im-
prudences - 23.00 Nieuws
FR. II
12 30 Dagprogramma's - 18.00
La course autour du monde -
18.55 Stade 2 - 20 00 Nieuws -
20 35 Jeux sans Frontières -
22 00 Le permi8sionnaire - 23 00
Nieuws
DTSL. I
9.25 Programma-overzicht - 9 55
Spencers piloten - 10,45 Die sen-
dung mit der Maus -11 15 Alter
natives leben - 12.00 Dor Interna
tionale frühschoppen - 12 45 Ta-
gebuch - 13 15 Reisemagazin -
13.45 Magazin der woche - 14.50
Pan Tau - 15 20 ARD-sport extra
- 16.05 Die Af fare Lcrouge -
17.45 Antarktis - 18 30 Nieuws -
18 33 Die Sportschau - 19 15 Wir
uber uns - 19 20 Weltspicgel -
20 00 Nieuws - 20.15 Die fünf
schatze des grossen schnees -
21 00 Der 7 sinn - 21 05 Fleur
Lafontame - 23.00 Nieuws - 23 05
Biicherjournal - 23 50 Nieuws
DTSL. II
9 15 Ortodoxe eredienst - 10.00
Programma-overzicht 10.30
ZDF - matinee - 12 00 Das sonn
tagskonzert - 12 45 Freizeit -
13.15 Chronik der woche fragen
zur zeit - 13.40 Warum verstehen
wir uns nicht? - 14 10 Ein junge
aus Norwegen - 14.40 Nieuws -
14 45 Danke schön 15 00 Tat-
sachen - 15.30 Haben sie nichts
zu vcrzollen9 - 17.00 Nieuws -
17 02 Die Sport-reportage - 18 00
Tagcbuch - 18.15 Die Waltoiis -
19.OO Nieuws - 19.10 Bonner per-
spektiven - 19.30 Abgcordnete -
szenen Doutschcr politik - 20.15
Ninotschka - 22.00 Nieuws -
22.15 Spielwiose - 23 00 Kurz-
film international - 23 25 Nieuws
RTL
12.00 Buona Domenioa -
Hoi olei. kncK olei - 16.10
club - 17 00 Ia vie score
animaux 17.30 Kvch et
serviettes 19.00 Nieuws -
Tcle-Lux-hcbdo - 19.30 Chi
20 oo Les ambltieux
Quinze jours ailleurs -
BRT
18 00 Paulus de Boskabouter -
18 05 De wonderwinkel - 18 30
Open school - 19.00 Doe mee -
19 30 Kijk uit' - 19 35 Aktie Boe
merang - 19 40 Morgen - 19.45
Nieuws - 20.10 De weerman -
20.15 Micro-macro - 20 50 Oor-
logsresten - 21 40 De niemand
minder dan jezelf show - 22.30
Nieuws
NED. I
10 00 Schooltelevisie - 13.00 -
18 00 Nieuws - 18 44 Staatslote
rij - 18 49 Poli en Pili - 18 55
Nieuws - 18 59 Robbie. Tobbie en
het'Frawatuig - 19.25 De natuur
en de mens - 19.50 No maps on
my taps - 20 50 Achter het
nieuws - 21.37 Nieuws - 21.55
Dagboek van een onderwijzer -
23 25 Nieuws
NED. II
13.00 - 1800 Nieuws - 18.25
Open school/ teleac - - 18 55
Nieuws - 18 59 Avro's toppop -
19.10 Mobile - 20 00 Nieuws -
20 27 Emile Zola of het menselijk
geweten - 22 25 Televizier maga
zine - 23.10 Nieuws
RTB. I
14,00 Schooltelevisie - 18.00 On-
em - 18 15 La boite a images -
18 30 Fa. c'est facile a chanter -
18 45 Lundi-sports - 19.15 An-
tenne-soir - 19,30 Nieuws - 19.55
Chronique imaginaire d'une in
volution: 1830 - 20.45 Le Pacha -
22 10 Laisse le bon temps rouler -
22 40 Nieuws
RTB. II
20.30 Tennis tot 23 00
FR. I
12.15 Réponse a tout - 12.35 Midi
première - 13,00 Nieuws - 13.35
Regionaal programma - 13.50
Croque-vacances - 14.25 D'hier et
d'aujourd'hui - 18.00 TF quatre -
18.30 1. rue Sésame - 18.55 Les
inconnus de 18.55 u - 19.10 Une
minute pour les femmes - 19 20
Gewestelijke aktualiteiten - 19.45
Frédéric - 20 00 Nieuws - 20.30
Paris au mois d'Aoüt - 22.10 Mé-
dicale - 23.05 Wielrennen - 23.15
Nieuws
FR. II
12 05 Dagprogramma's - 18.30
Nieuws - 18.50 Des chiffres et des
lettres - 19.20 gewestelijke ak
tualiteiten - 19 45 Top club -
20.00 Nieuws - 20 35 Question de
temps - 21.40 Far West - 22.30
Première magazine - 23.25
Nieuws
DTSL. I
8 10 Schooltelevisie 16.10
Nieuws - 16 15 Schaukelstuhl -
17 00 Montagsspas - 17 50
Nieuws - 18.00 St. Pauli lan-
dungsbrücken - 18 30 Halb 7 -
18 40 Achtung zoll - 19.15 Hier
und heute - 19.45 4-tel vor 8 -
20 00 Nieuws - 20 15 Chris und
Tim - 21.15 Deutschland vor der
Wahl - 22.30 Tagesthemen -
23 00 Die schrecklichen Kinder -
0.45 Nieuws
DTSL. II
16.30 Reden und reden lassen -
17 00 Nieuws - 17 10 Flipper -
17.40 Die drehscheibe - 18 40 Ko-
niglich Bayerischos Amtsgericht
- 19.00 Nieuws - 19 30 Erkennen
sie die Melodie? - 20 15 Kennzei-
chcn I) 21.00 Heute-journal -
21 20 Eine Familie - 22.35 Zeu
gen des Jahrhunderts - 23.35
Nieuws
RTL
11 15 !-t bonne franquette -
17.00 Bonsoir en RTL-flash
17 05 Defense d'interdire - 17.20
Clue - club - 17.45 La magazine de
la photo 17.55 Le coffre-fort -
17.57 RTL-flash 18.00 Patch
work - 18 15 Ram-damcs - 18.35
Le coffre-fort - 18 40 Le parti d en
l ire 19 00 Nieuws - 19 26 Le
parti den nre - 19 45 Entrc
oliicns et chats 19 55 RTL-flash
- 20 00 Clnps - 21 00 Le rendez-
vous - 22 .'45 Weerbericht en
horoskoop 22 47 Programma-
BRT. I
18 00 Paulus de Boskabouter -
18.05 Joey en Redhawk - 18
Lachertjes - 18.30 Open school -
19 00 Aktie Boemerang - 19.05
Gastprogramma - 19.35 Morgen -
19 45 Nieuws - 20.10 Black aiid
White Minstrel show - 20 55 Een
wereld Maleisië - 21.45 I.Q -
kwis - 22.20 Nieuws
BRT. II
20.10 Allemaal beestjes - 20.40
De ontwrichten - 22 40 Open
school tot 23.05
NED. I
10 30 Schooltelevisie - 13.00
Nieuws - 14.00 Schooltelevisie -
18.00 Nieuws - 18.15 Openings
ceremonie van de Staten-generaal
- 18.49 Poli en Pili - 18.55 Nieuws
- 18 59 EO-kinderkrant - 19 10
Land inzicht - 19 50 Wat ging er
mis? - 20 45 Van U wil ik zingen -
21.05 God wil wonen bij de men
sen - 21.37 Nieuws - 22.00 Den
Haag vandaag - 22.50 Nieuws
NED. II
12.55 Openingsceremonie van de
Staten-generaal tot 14.30 - 18.00
Nieuws - 18 40 Teleac - 18.55
Nieuws - 18.59 De Muppetshow -
19 25 De verloren eilanden -
20 00 Nieuws - 20.27 Shoestring
- 21.20 Brandpunt - 21.55 Drie
hoog achter - 22 20 Je bent ver
1.15 Nieuws
RTB. I
14.00 Schooltelevisie - 18.00 On-
em - 18.15 La boite a images -
18 30 Dokumentaire - 19 OO Fa,
c'est facile k chanter - 19.15 An
tenne-soir - 19.30 Nieuws - 19.55
Vos droits - 20.00 Ciné tilt - 20.35
Les chevaux du soleil - 21.30 Les
grands pélerinages dans le
monde
RTB. II
20.35 Tennis tot 23.00
FR. I
12 15 Réponse k tout - 12.35 Midi
première - 13.00 Nieuws - 13.45
Croque-vacances - 14.15 Féminin
présent - 18.00 TF quatre - 18.30
1. rue Sesame - 18.55 Les incon
nus de 18.55 u. -19,10 Une minu
te pour les femmes -19.20 Gewes
telijke aktualiteiten - 19 45 Fré
déric - 20.00 Nieuws - 20 30 Ne
me parlez pas d'amour - 22.00 Le
gardienne - 23.05 Wielrennen -
23.15 Nieuws
FR. II
10 30 Dagprogramma's - 18.30
Nieuws - 18 50 Des chiffres et des
lettres - 19.20 Gewestelijke ak
tualiteiten - 19.45 Pop club -
20 00 Nieuws - 20 40 Collision -
23.30 Nieuws
DTSL. I
8.10 Schooltelevisie - 16.10
Nieuws - 16.15 Vohrer liabe ich
em trauriges leben gefuhrt -
17.00 Traume, die kleine blieben -
17 25 Show mit IX und YPS -
17 50 Nieuws - 18.00 Etchholz
und sohne - 18.30 Halb 7 - 18.40
Lachen auf rezept - 19 15 Hier
und heute - 19 45 4 tel vor 8 -
20 00 Nieuws - 20.15 Immergrün
- 21 00 Monitor - 21 45 Captain
Paris - 22 30 Tagesthemen -
23 00 Susanna Rinaldi - 0.00
Nieuws
DTSL. II
16.30 Mosaik - 17 00 Nieuws -
17.10 Kaschmir - der fischerjun-
ge Raja und seine ente - 17 40 Die
drehscheibe - 18 20 Der Rosa rote
panther - 19 00 Nieuws - 19.30
Mata Hari - 21.00 Heute-journ al -
21 20 Meinungsforschung - mei-
nungsmache - 22 00 Apropos
film - 22.45 Das musik-portrat -
23.45 Nieuws
RTL
11 45 La bonne franquette -
17 00 Bonsoir en RTL-flash -
17.05 Défense d'interdire - 17.20
Incroyable Hulk - 17.45 RTL et
vous - 17.55 Le coffre-fort, - 17.57
RTL-flash - l'8.00 Patchwork. -
18 15 Ram-dames - 18.35 Le coff
re-fort - 18.40 Le parti d'en rire -
19 00 Nieuws - 19.26 Ise coffre-
fort - 19.30 Le parti d'en rire -
19 45 Entre chiens et chats -
19 55 RTL-flash - 20.OO Mannix -
21.00 Pierrot mon ami - 22 30
BRT. I
15 30 Open school - 16 30 Tip-
Top de Opkopers - Robinson Cru
soe - 18 15 Paulus de Boskabou
ter - 18.20 Alias Smith en Jones -
19.12 Standpunten - 19 37 Mor
gen - 19.45 Nieuws - 20,10 De
weerman - 20 15 Mijn vriend de
moordenaar - 21 35 Persona -
22.05 Aktie Boemerang - 22.10
Nieuws
BRT. II
20 15 Ce soir Versailles - 21.45
Naar zee vandaag - tot 22 25
NED. I
10.00 Schooltelevisie - 13 00
Nieuws - 15.30 Pommetje Horle
piep - 16.20 Lazurel ne Hardy -
16 40 Een vampier in de familie -
18 OO Nieuws - 18.40 Toeristi
sche tips - 18 44 Staatsloterij -
18.49 POli en Pili - 18 55 Nieuws
- 18.59 Van gewest tot gewest -
19.50 Politieke partijen - 20.00
Joseph Beuys: «elk mens is een
kunstenaar» - 20.40 Will Shakes
peare - 21.37 Nieuws - 21 55 Den
Haag vandaag - 22.10 Panora-
miek - 22 40 Studio sport - 23 45
Nieuws
NED. II
13.00 - 18.00 - 18.55 Nieuws -
18 59 Haiti droomt van Simbi -
20 00 Nieuws - 20 27 Socutera -
20.32 Taxi - 21.00 Fokus - 21 05
Een reisje langs de Ryn - 21 30
Tenspeed and Brownshoe - 22 55
Veronica's agenda - 23.05
Nieuws - 23.15 Open school
Teleac tot 23.45.
RTB
15.00 Schooltelevisie - 17.00 Feu
vert - 18 30 La pensee et les hom
mes - 19.00 Fa, c'est facile a chan
ter - 19.15 Antenne-soir - 19 30
Nieuws - 19.55 Contacts - 20.00
Les sentiers du monde - 21.35
Trekking van de Nationale Lote
rij - 21 45 Héloise et Abelard -
22 40 Nieuws
FR. I
12 .15 Réponse a tóut - 12 35 Midi
première - 13.00 Nieuws - 13.35
Les visiteurs du mercredi - 18 10
Auto mag - 18.30 1. rue Sesame -
18.55 Les inconnus de 18 55 u. -
19 10 Une minute pour les fem
mes - 19.20 Gewestelijke aktuali
teiten - 19 45 Frédéric - 19 55
Trekking Lotto - 20 00 Nieuws -
20 30 Voetbal. Sochaux - Servette
Genève - 22 15 La rage de lire -
23.20 Wielrennen - 23 30 Nieuws
FR. II
10 30 Dagprogramma's - 18 10
On we go - 18.30 Nieuws - 18.50
Des chiffres et des lettres - 19.20
Gewestelijke aktualiteiten - 19,45
Top club - 20 00 Nieuws - 20.35
Collaro show - 21.40 Grand Stade
- 22.40 Zig-zag - 23.10 Nieuws
DTSL. I
8 10 Schooltelevisie - 16.10
Nieuws -16.15 Ein platz fur Tiere
- 17 00 Traume. die keine blieben
- 17 25 Show mit IX und YPS -
17.50 Nieuws - 18.00 lm schhon-
sten Bilsengrunde - 18.30 Hit
um halb 7 - 18.40 lm schónsten
Bilsengrunde - 19.15 Hier und
heute - 19 45 4-tel vor 8 - 20.00
Nieuws - 20.15 Protest - 21.15
Die Nase - 21.45 Titel. Thesen
Temperamente - 22 30 Tagesthe
men - 23 00 Einde
DTSL. II
16.45 Trickbonbons - 17.00
Nieuws - 17.10 Taxi - 17.40 Die
Drehscheibe - 18.20 Bilder die
die Welt bewegten - 19.00 Nieuws
- 19 30 Gegen den Wind - 20 15
Bilanz - 21 00 Heute-journal -
21 20 Die Fuchse - 22 10 Betrifft
Fernsehen - 22.55 Voetbal - 23.55
Das geht Sie an - 0.00 Nieuws
RTL
11 45 La bonne franquette -
15 00 Citron-grenadine - 17.00
RTL-Flash - 17 .05 L age de cristal
- 17.55 'Le coffre-fort en RTL-
flash - 18.00 Patchwork - 189 15
Ram-dames - 18.35 Le coffre-fort
- 18 40 Le parti d'en rire - 19,00
Nieuws - 19.30 Le parti d'en rire
19 45 Entrc chiens et chats -
19 55 RTL-flash - 20 00 Hit-para
de - 21.00 La règle du jeu - 22 30
Weerbericht en horoskoop - 22 32
BRT. I
18.00 Paulus de Boskabouter -
18.05 Agenda 18 35 Puff, de
magische draak - 19.00 Sporttri-
bune - 19 30 Aktie Boemerang -
19 35 Morgen - 19 45 Nieuws -
20 10 Dagboek van een Herders
hond - 21.10 Panorama - 22.00
Dallas - 22.50 Nieuws
BRT. II
20 10 Première - 21 00 Profiel -
21 40 Promenadekoncert tot
22 20
NED. I
10.30 Schooltelevisie - 13 00
Nieuws - 14.00 Schooltelevisie -
18 00 Nieuws - 18 49 Poli en Pili -
18 55 Nieuws - 18 59 Heidi -
19 25 A visit to - 19 50 Als ik
dat nou es zelf uitmaak? - 21 35
Nieuws - 21 55 Den Haag van
daag - 22 10 De magie van de
dans - 23.10 Panoramiek - 23.30
Nieuws
NED. II
13 00 - 18.00 Nieuws - 18 40
Teleac - 18.55 Nieuws - 18.59
Woody Woodpecker - 19 06 De
Hulk - 20.00 Nieuws - 20.27 Af
scheid van een zomer - 21 20 Mijn
zoon. mijn zoon - 22 15 Aktua TV
- 22.55 Soap - 23.25 Nieuws
RTB
14 00 Schooltelevisie - 18 00 O-
nem - 18 15 La boite a images -
18 30 Tribune politique - 19.00
Fa, c'est facile a chanter - 19.15
Antenne-soir - 19 30 Nieuws -
19.55 Autant-savoir - 20 15 Le
septième compagnie au clair de
lune - 21.35 Le carrousel aux
images - 22 37 Nieuws
FR. I
12.15 Réponse a tout - 12.35 Midi
première - 13.00 Nieuws - 13 30
Regionaal programma - 13 50
Objectif Santé - 14 00 Croque-
vacances - 18 00 TF quatre -
18 30 1. rue Sesame - 18 55 Les
inconnus de 18.55 - 19.10 Une
minute pour les femmes - 19.20
Gewestelijke aktualiteiten - 19.45
Frédéric - 20.00 Nieuws - 20 30
La conquéte du cicl - 21 30 L'évé-
nement - 22 30 Une gloire du
XlXe siècle: Rosa Bonheur - 23.25
Wielrennen - 23 35 Nieuws
FR. II
10.30 Dagprogramma's - 18.30
Nieuws - 18 50 Des chiffres et des
letres - 19 20 Gewestelijke aktua-
liteiten - 19.45 Top club - 20 OO
Nieuws - 20 35 Qa va. Qa va -
21.45 Fenètre sur - 22 15 Magazi
ne théatre - 23 15 Spécial buts -
23.25 Nieuws
DTSL. I
8,10 Schooltelevisie - 16.10
Nieuws - 16.15 Das podium -
17.00 1000 und eine meile - 17.50
Nieuws - 18.00 Lieben sie Kis-
hon9 - 18.15 Auf achse - 19 15
Hier und heute - 19.45 4 tel vor 8
- 20.00 Nieuws - 20 15 Deutsch
land vor der Wahl - 21.00 Alles
oder nichts - 21 45 Konzert frei
Haus - 22 30 Tagesthemen -
23.00 Rückfalle - 0 45 Nieuws
DTSL. II
16 30 Reden und reden lassen -
17 00 Nieuws - 17.10 Grisu der
kleine Drache - 17 40 Die Dreh
scheibe - 18 20 Kreuzfahrten ei-
nes Globetrotters - 19.00 Nieuws
- 19 30 Der Grosse Preis - 20 50
Die Grosse Hilfe - 21 00 Heute-
Journal - 21.20 Burger frdgen -
Politieker antworten - 22 35 Ro-
sina - 00 05 Nieuws
RTL
11 45 La bonne franquette -
17 00 Bonsoir en RTL-flash -
17 05 Défense d'interdire - 17.20
Candy-Candy - 17 45 RTL en
vous - 17.55 I-e coffre-fort - 17 57
RTL-flash - 18.00 Patchwork.-
18.15 Ram-dames - 18.35 Lc coff
re-fort - 18.40 Le parti d'en nre -
19 00 Nieuws - 19.25 Weerbe
richt - 19 26 Le coffre-fort - 19 30
Le parti d'en rire - 19 45 Entre
chiens et chats - 19 55 RTL-flash
- 20 00 Ia chute des aigles - 21 OO
Le téléphone roueo - 22.30 Weer-
BRT. I
18 OO De schat van Malta - 18 15
Klein klein kleutertje - 18.30
Open school - 19 OO 1 formule als
een ander - 19.30 Aktie Boeme
rang - 19.35 Morgen - 19.45
Nieuws - 20 10 De weerman -
20 15 Die verduivelde Sam -
22.20 De vijfde windstreek -
23 00 Nieuws
BRT. II
20 15 Marie Speermalie - 21.10
Jams Ian Live - 21 55 Dag aan
dag tot 22 25
NED. I
10 45 Schooltelevisie - 13 00 -
18 OO Nieuws - 18 49 Poli en Pili -
18 55 Nieuws - 18.59 Casper, het
lieve spookje - 19.10 In de Das-
senburcht - 19.35 Dick Turpin -
20 OO Maigret aarzelt - 21.37
Nieuws - 21 55 En nou ik - 22 55
Humanistisch Verbond - 23.30
Nieuws
NED. II
13.00 - 18.00 - 18 55 Nieuws -
18.59 Zo vader, zo zoon - 19.25
Boezemvrienden - 20.00 Nieuws -
20.27 Ike - 22 05 Hier en nu -
22 45 Tot besluit - 22 55 Praten
mét de Minister-president - 23.10
Nieuws
RTB
14.00 Schooltelevisie - 18 00 O-
nem - 18 15 La boite a images -
18 30 Festivals - 19 00 Fa. eest
facile a chanter - 19.15 Antenne-
soir - 19.29 Weerbericht - 19 30
Nieuws - 20 20 Cuisine intérieure
- 21.00 Pauvre B- 22.10 Con
cert - 22.42 Nieuws
FR. I
12 15 Réponse a tout - 12.35 Midi
première - 13 00 Nieuws - 13 35
Regionaal programma - 13.50
Croque-vacances - 18 00 TF qua
tre - 18 30 1. rue Sesame - 18.55
Les inconnus de 18 55 u - 19. ÏO
Une minute pour les femmes -
19 20 Gewestelijke aktualiteiten -
19.45 Frédéric - 20 00 Nieuws -
20 30 Divonjons - 22 30 Opéra
première - 23-20 Wielrennen -
23.30 Nieuws
FR. II
10 30 Dagprogramma's - 18.30
Nieuws - 18 50 Des chiffres et des
lettres - 19.20 Gewestelijke ak
tualiteiten - 19 45 Top club -
20 OO Nieuws - 20.35 Jean Cha-
losse - 21".35 Ah! vous ecrivez -
22 55 Nieuws - 23 OO Pique-ni-
que en Pyjama - 00 40 Einde
DTSL. I
8 10 Schooltelevisie - 16 15
Nieuws - 16 20 Mein leben soil
einen Sinn haben - 17 05 Coun-
try-Music - 17.50 Nieuws - 18.00
WWF - Cub - Live - 18.30 Ilalb 7 -
18 40 WWF-Club - 19 15 Hier
und Heute - 20.00 Nieuws - 20.15
Tisch und Bett - 21 50 Plusminus
- 22 30 Tagesthemen - 23 OO Die
Sportschau - 23.25 Der Chef -
OO 10 Nieuws
DTSL. II
15 45 ÏO.OOO Mark fur Sie9 -
16 00 Wie Wurden sie entschei-
den? - 16 45 Nieuws - 16 55 Pfiff -
17 40 Die Drehscheibe - 18.20
Komische Oper! - 18 35 Zwei Her-,
ren dick und doof - 19.00 Nieuws
- 19 30 Auslandsjournal - 20 15
Derrick - 21 15 Wiederschn
macht freude - 22 00 Heute-Jour-
na! 22.20 Aspekte 23.05 Die
Antwort kennt nur der Wind -
00.50 Nieuws
RTL
11.45 La bonne franquette -
17.00 Bonsoir en RTL-flash -
17 05 Tekenfilms - 17.15 Les se
crets du chef - 17.30 Télé-Lux-
weekend - 17 40 D e clocher en
clocher 17.55 Le coffre-fort -
17.57 RTL-flash - 18.00 Paris si
tu veux - 18.35 Le coffre-fort -
18.40 Le parti d'en rire - !9 00
Nieuws 19 26 lx- coffre-fort -
19 30 Chewing rock - 19 45 En
tre chiens et chats - 19 55 RTL-
flash - 20.OO Marcus Welby -
21.00 Les létes Brulccs - 22.30
Chrono - 23.00 Weerbericht en