Avanti Lebbeke vleugellam u Handbalkalender Uitverlies TRE OO S.K. Grembergen tevreden ondanks nederlaag Opvallend goed E.V. Aalst verplettert Etterbeek Degelijke wedstrijd Opnieuw winst voor Rosis Aalst E.V. Aalst na vlotte 2' helft Jeugdhandbal Hardnekkig betwist Betere bezoekers Ajax in betere doen., Buggenhout wint te Anderlecht! Freddy De Bruycker, een vedette 28 - 26.9.1980 - De Voorpost Avanti Lebbeke - Olse Merksem: 14-14 Het kompetitiedebuut van Avanti kan moeilijk een mee valler genoemd worden. Een gelijkspel in eigen zaal tegen een weliswaar gemotiveerd spelend Olse Merksem mag als een halve nederlaag beti teld worden. Het werd daar bij nog een bar slechte wed strijd ook in de hand gewerkt door de spekgladde vloer. Nochtans kan dit niet als ver ontschuldiging ingeroepen worden voor de zwakke prestatie van de Lebbeke- naars. Avanti speelde prak tisch zonder vleugels, Ver- moesen heeft beslist met handbal te stoppen, waar door de rechterflank van de Lebbeekse aanval praktisch onbestaande wordt en Eddy De Vlieger, enigszins gehan- dikapt aan de wedstrijd be gonnen, maakte het hele maal niet waar op de linker vleugel. De Vlieger werd weliswaar stevig aangepakt door zijn bewaker maar na dat deze vrij vlug tegen een gele kaart opkeek drong Ed dy echt niet meer aan. Ge lukkig kon Avanti nog reke nen op M. De Bruyn die met 11 doelpunten de verwach tingen meer dan inloste. Voor trainer De Smedt wordt het bepaald moeilijk iets aan deze toestand te gaan veran deren vooral daar door de moeilijk te begrijpen beslis sing van Vermoesen zijn voorbereidingsschema zo goed ais zonder nut moet zijn. Het begon al slecht voor Lebbeke, nadat Janssens de score had geopend voor Merksem miste De Bruyn een 7-m worp en ook De Pauw kon een open doel kans niet afronden. De wed strijd verliep verder zonder veel hoogtepunten, beide ploegen zwoegden en zwe ten maar nooit werd echt oogstrelend gespeeld. Via 4- 4 na het eerste kwartier. De Vlieger miste op zijn beurt een open doelkans, kon Avanti 6-4 voorgeraken maar bij de rust had een nochtans goede keeper Mer- tens niet kunnen verijdelen dat Merksem gelijk kwam (8- 8). In de tweede helft beter de het er niet op. Voor Leb beke zou alleen De Bruyn nog scoren en Merksem kon vooral langs Claes een dege lijke Nincovic verschalken. Vier minuten vóór het einde was Avanti opnieuw op voorsprong geraakt (14-12) maar tijdens de laatste se conden kon Merksem toch nog gelijk maken waardoor beide ploegen eigenlijk kre gen waarop zij recht hadden. Avanti: Mertens en Ninco vic, K. Verhofstadt, De Batse- lier, Verguit, De Pauw, H. Maes 1, A. Maes 1, Cornelis 1, De Smedt, De Bruyn 11, De Vlieger. Reserven Avanti Lebbeke - Olse Merksem: 18-18 Het werd een zeer aangena me wedstrijd waarin de jon ge Avanti ploeg prachtige zaken deed. Bij de rust leid de Lebbeke met 12-9 maar moest tijdens de laatste mi nuten toch nog een gelijk spel toestaan. Avanti: Verstraeten, K. De Smedt, M. Moyersoen, Van Mol, Daelman, J. De Pauw, M. De Proft, Verguit, Van Onsem, Van Gucht, H. De Smedt. EVA René Fierens, tweede doelman bij Handbalklub SK Grem- bergen. (eva) Dames 1* Nationale 28/9 te 20 uur Sp. Evere - Avanti Femina 1* Landelijke 28/9 te 12.30 uur Haachtse - E.V. Aalst 27/9 te 18 uur Sp. Kraainem -R.B. Dendermonde 28/9 te 15 uur Aalst Sportief - Duffel 2* Landelijke 28/9 te 15 uur R.B. Dendermonde 2 - Uilenspiegel 2 Heren 1* Nationale 27/9 te 20 uur Sasja - Avanti Lebbeke 2* Nationale 28/9 te 20 uur Evere - E.V. Aalst 1* Landelijke 27/9 te 16.30 uur A. Hechtel - Rosis Aalst 27/9 te 20.15 uur Ajax Lebbeke - Stenor 27/9 te 20.15 uur Sparta Aalst - Heist Zuiderkempen 28/9 te 16.15 uur Zandvliet - H.B.C. Dendermonde 2* Landelijke 28/9 te 14.30 uur Lokeren - Izegem 27/9 te 20.30 uur Mechelse - S.K. Grembergen 27/9 te 15.30 uur Buggenhout - Jochewoa Aalst i •Vlaar ede na s A in de h twee' dames dermc de en in de ipetitie iet en de A i e natie per e van ichti 2" Nationale E.V. Aalst - Etterbeek: 17-8 Trainer-coach M. Wellekens moet zaterdagavond een ge lukkig man geweest zijn. In derdaad, alle ingrediënten waren aanwezig om van een gelukte kompetitiestart te kunnen spreken. Eendracht speelde een opvallend goe de wedstrijd, keeper L. Moens was daarenboven nog outstanding, er was veel sfeer in de goed gevulde sporthal want de massa had de uitnodiging om gratis de wedstrijd bij te wonen gretig aanvaard. De bezoekers wer den dan ook onmiddellijk het slachtoffer van deze voor Eendracht uitzonderlijke om standigheden. Sterk aange moedigd door een luidruch tig doch fair publiek, nam Eendracht een uitstekende start. Na 11' hadden de Aal- stenaars reeds een 3-0 voor sprong opgebouwd. Etter beek trachte deze eerste aanvalsgolf op te vangen doch keeper Moens verkeer de weer in een begenadigde dag en via 5-2 na 18' werd de rust bereikt met een voor zichzelf sprekende 7-3 score. Ook tijdens de tweede helft konden de fair spelende be zoekers niet repliceren. In tegendeel, een steeds vlotter spelende Eendracht ploeg bleef scoren. De snelle Stee mans lukte 3 opeenvolgende doelpunten zodat minder dan 10' in de tweede helft de stand reeds 11-4 bedroeg. E.V. Aalst verzwakte niet zo dat de bezoekers meer en meer in de verdrukking kwa men. Ongeveer 10' voor het einde maakte H. De Cock er 15-7 van en J. Behaege en M. Bayens legden de 17-8 eindcijfers vast. E.V. Aalst: Moens en Van Malderen, Simal 1, Van Mal- deren 1, Van Der Borght 2. Steemans 4, De Cock 4, De Doncker 1, Behaege 1, D. Bayens 1, M. Bayens 2, Van Herreweghe. Reserven E.V. Aalst - Etterbeek: 15-20 Coach De Nys zag geduren de de eerste helft zijn ploeg gelijke tred houden met de bezoekers. Rust 8-9. Tijdens de tweede helft moesten de Eendracht doublures echter de rol lossen ondanks het flinke verweer van het kee persduo Van Malderen - Van Pottelberghe. Scoorden: Behaege 5, De Doncker 3, De Coster 2, De Smedt 2, G. De Jaegher 1, Cornelis 1, R. Bayens 1. EVA S.K. Grembergen - Loke ren: 16-23 S.K. Grembergen is ondanks de 16-23 nederlaag vrij te vreden over het resultaat. Van G.S.K.-zijde liet men ons opmerken dat het ploegspel ondanks de moeilijkheden tijdens de voorbereidingspe riode heel wat gesmeerder liep dan werd verwacht. Ook de goede geest en de spor tieve mentaliteit in de ploeg stipte men aan als positieve punten in de praktisch «nieuwe» ploeg. Het doet in derdaad wat vreemd aan ais men in de ploegen samen stelling zes spelers bij Loke ren aantreft die enkele maanden geleden nog de G.S.K. kleuren verdedigden! Zoals verwacht bleek Loke ren, waarvan wij geen enke le kommentaar ontvingen, sterker dan de thuisploeg. Niettemin bleef G.S.K. op vallend goed meespelen tij dens de eerste helft zodat via 3-4 na 19' de rust bereikt werd met 5-8 cijfers. Ook gedurende het begin van de tweede helft klampte G.S.K. nog goed aan (8-12) maar daarna kon Lokeren tot maximaal 8-19 voorsprong nemen. De uiteindelijke 16- 23 cijfers geven een goed beeld van de huidige waar deverhouding tussen beide ploegen. Dat het een hard betwiste wedstrijd werd die gelukkig door een sterk scheidsrechterskoppel ge leid werd, hoeven wij licht niet te zeggen. S.K. Grembergen: F. Hecke en R. Fierens Beeckman, Impens, Da G. De Jonghe, T. Van H 1, H. Van Haute 8, Do<J: De Braeckeleer 5, J. Hout, R. Broothaerts 2. Lokeren: Mannaert, T pondt 7, Schalkens, F baut 3, Lenaerts 2, De S\ St., P. De Swaef 4, 4, Sonck 1, Rosseel 1, man 1. Caui ai 30 eerste minuten werd er Jochewoa Aalst - S.P. Menen: 23-25 nogal zwak verdedigd en Jochewa, dat in zijn totaliteit hiervan konden de bezoe- een goede repliek gaf aan kers gebruik maken om aan het sterke Menen, verloor de de rust met 9-14 te leiden, wedstrijd tijdens de eerste Na de rust vlotte het heel helft. Inderdaad, tijdens de wat beter bij de thuisploeg en onder impuls van De Vuyst en Verheyen werd het zelfs 18-18. Opnieuw namen de West-Vlamingen voor sprong 18-21 maar een nu vlot Jochewoa kon opnieuw aansluiten (21-21). Toch wa- "ok k ren het de bezoekers dn dens de ultieme minuten laken naar hun kant trol Scoorden: De Vuyst Moens 2, Van Der StappePk Redant 3, Verheyen 5, teyn 2. 1* Landelijke Dameshandbal Rosis Aalst - Tech. Turn hout: 18-16 P. Bomon, die sinds kort de trainingen leidt bij Rosis Aalst, lijkt wel succes te boe ken. De ^Aalsternaars won nen inderdaad opnieuw en het is toch wel opvallend dat hun verdediging, in het ver leden opvallend zwak, het nu heel wat beter doet. Wel iswaar doet de inbreng van keeper Mertens, hij stopte opnieuw 4 penalty's, hier veel aan maar toch is het duidelijk dat er nu met heel wat meer concentratie ver dedigd wordt dan in het ver leden. Aalst nam een opval lend goede start en na 11' leidde Rosis dan ook met 6- 2. De bezoekers konden daarna wat meer evenwicht in de partij brengen en met een 9-7 ruststand kon de wedstrijd nog alle kanten uit. En inderdaad, tijdens de tweede helft zagen de toe schouwers een gelijkop- gaande partij handbal. Via 13-12 na 39' werd het derde kwartier afgesloten met een 14-14 score. Tijdens het laat- E.V. Aalst - Turnhout: 14- 7 ste kwartier toonde Rosis zich dan opnieuw de betere ploeg en J. Meert zorgde tijdens het wedstrijdeinde voor de nodige doelpunten. Met een 18-16 eindresultaat blijft Rosis onverslagen na twee wedstrijden. Scoor den: J. Meert 4, P. Bomon 8, D'Hondt 1, Van Nieuwen- borgh 1, Corthals 3, De Man Miniemon Een vrij jonge Eendracht ploeg met een opvallend goede Vermoesen in het doel heeft dank zij een zeer vlotte 2* helft de kompetitie zegevierend ingezet. Tijdens de eerste helft hield Turn hout vrij goed stand zodat bij een 4-4 ruststand nog alles te beslissen viel. Het begin van de tweede helft bleek Eendracht echter dui delijk de betere ploeg en er waren amper 10' als het sco rebord reeds 8-4 aanwees. De ploeg van trainer Van Eyghem liet nu niets meer aan toeval over en dreef stel selmatig de voorsprong op. De 14-7 eindscore is zeker niet onverdiend te noemen lek. B< ld reef )k. cal el ek. Rc het opvallend goede tw( ^5.81 wedstrijdgedeelte van L Aalst in aanmerking mend. Scoorden: MathyriseT Bascour 3, Lievens 1 ters 3, Simal 6. gerit itaktac inblik t Hprklubz zullen rleving F^lgemt i^/21.2S lining 'n Rijks terklul Niklas ek. A. /76.5C St£ ek. M {90 Ten .ok. Br H.B.C. Dendermonde - Uilenspiegel: 22-24 Zoals te voorspellen was is de wedstrijd Dendermonde - Uilenspiegel een hardnekki ge partij handbal geworden. Beide klubs die, terecht, met zekere ambities deze kompe titie zijn gestart, beseften dat een nederlaag tijdens de tweede kompetitiedag tegen een rechtstreekse konkur- rent zware gevolgen kon hebben. Het is inderdaad zeer spannend geworden, beide ploegen losten elkaar van geen vin en het was uiteindelijk Uilenspiegel dat tijdens de laatste wedstrijd minuten het pleit kon be slechten. Bij Dendermonde vertelde men ons dat men eigenlijk nog steeds in het zelfde bedje ziek is. De ver dediging laat nog al eens te wensen over en in aanval wordt nog te weinig op een uitgespeelde kans getipt. Tij dens de eerste helft zag het er nochtans naar uit dat de thuisploeg het verstandiger aan boord zou leggen. Den dermonde speelde vlot de bal rond en ondanks de be zoekers zeker niet slecht speelden, kon H.B.C. de rust bereiken met een 11-10 voorsprong. Na de rust bleef het lange tijd gelijkopgaand. Via 12-12, 14-13 en 16-16 na 44' kon Uilenspiegel tot 16- 18 voorsprong nemen. Tien minuten voor het einde tel den de Antwerpenaars zelfs een 17-20 voorsprong maar toch kwam Dendermonde nog terug via 7-m worpen feilloos omgezet door M. Van De Velde. Met nog min der dan 2' te spelen leek Dendermonde op weg naar de zege. Het scorebord wees 22-22 aan en Uilenspiegel diende met 1 man minder te spelen. Toen ging H.B.C. echter overhaast te werk. Een vrijworp werd naast ge worpen men kon beter opnieuw de bal rondge speeld hebben en uit de daaropvolgende breack-out scoorden de bezoekers. Met een was de eerste nederlaag voor Dendermonde een feit. Dendermonde: Quisquater en Van Damme, Timmer man 1, Van Cauwenberghe 4, Keppens, Gyssels, Van De Velde 9, De Bock 3, Bouteille, Segers 2, Verleyen 1, Batse-, lier 2. Reserven H.B.C. Dendermonde - Uilenspiegel: 21-17 De Dendermondse doublu res lijken flink op weg om hun kampioenstitel te her nieuwen. Na een 10-7 rust stand werden hun niet te onderschatten tegenstan ders met 21-17 verslagen. Dendermonde: E. Wuest, H. Van Damme, B. Wuest 2, Van Kerckhove 1, De Proft 1, Gyssels 2, Verleyen 2, Bou teille 3, De Nil 3, Van Der Veken 7. Stenor - Sparta Aalst: 24- 10 Dat Stenor zo vlug mogelijk zijn plaats in 2' nationale te rug wil is duidelijk. De Wilrij kenaars namen dan ook geen enkel risico tegen Sparta. De Spartanen kon den een tiental minuten aan klampen langs G. Corthals en W. Bomon (3-3) maar daarna moesten zij toezien hoe een sterker Stenor naar een 11-5 ruststand stevende. Na de rust bleef de thuis ploeg baas en alleen de meer ervaren Spartanen als G. Mens en H. Van Der Meersch konden nog enige repliek bieden. De wedstrijd diende ook nog enkele mi nuten stilgelegd aangezien er op de tribunes nog al wat heibel was ontstaan tussen de supporters. De wedstrijd eindigde dan ook in mineur met een 24-10 score als eindresultaat. Op zichzelf geen ramp voor Sparta dat met Stenor wellicht de sterk ste ploeg uit 1* Landelijke ontmoette. Scoorden: W. Bomon 3, Mens 4, Corthals 1, Van Der Meersche 2. Reserven Stenor - Sparta Aalst: 30- 9 Rust: 15-6. Scoorden: Lem- mens 1, J. Van Temsche 3, J. Bomon 2, M. Lootens 3. Avanti 2 - Scaldia: 10-9 Spannende wedstrijd waarin een onvolledig Avanti de puntjes kon thuishouden te gen Scaldia, dat topschutter Bombaye moest ontberen. De gehele wedstrijd was ge lijkopgaand, met om beur ten beide ploegen een doel tje voor. Rust 6-5. Avanti: Van Biesen, Costan- zo, De Proft 6, Vlassenroot 4, Abbeel, Cooreman, Mi- chieis. De Batselier, Van Den Abbeele. Scaldia: Aesaert S., R. Ae- saert 4, Dellannoy 3, Geens 2, Vernimmen, Moens, De Saegher, Van Eeckhoorn. Avanti 1 - E.V. Aalst: 21-1 Moeilijk debuut voor de nieuwe Eendracht-minie- men die op een snel Avanti stuitten. Rust 10-0 Avanti: Van Hove, Van Bie sen 7, Pessemier 4, De Don der 5, K. Keppens 4, De Vis- scher 1, J. Keppens, Van Der Jeugt, Guns, Lissens, Meert. E.V. Aalst: Moens, Carrein, De Ridder, Fransaert, Ver straeten, Vinck, De Neef, De Neef. Stand 1. Avanti 1 110 0 2 2. Avanti 2 110 0 2 3. Ajax 0 0 0 0 0 4. Scaldia 10 10 0 5. E.V.Aalst 10 10 0 Weekeinde 27-28 september Miniemen Zat. te 14 uur Scaldia - Avan- ikeno >ek. Fc B/42.3 Lok. Z. ti 1 Zat. te 17 uur Ajax Aalst Kadetten Zat. te 15 uur Scaldia fc/eren Avanti Zat. te 18 uur Ajax - Scaldf^- V 1/75.9 Lok. «C Weekeinde van 4-5 okto Miniemen Zat te 18 uur Ajax - AvanL.7_.,. E.V. Aalst - Avanti 2 ®mzeK' Kadetten ISek. Anderlecht - Scaldia 1. f/79.9 iok. S| Korfbal Atlantis Lebbeke - Voba- ko 5-9 Tegen het sterke Vobako kon Atlantis Lebbeke één helft stand houden. Na de rust ging het team van trainer Rudy Van Den Broeck door de knieën. Bij de rust was de stand 2-2. Vobako dat door eenieder als de kandidaat kampioen in bevordering wordt aangewezen, heeft na de rust ook bewezen dat het in alle eervolle nederlaag. Mariette Van Praet, niet in haar gewone doen zou het in niet bij twee doelpunten ge laten hebben. Toch was zij nog een van de betere spe lers samen met Lisette Van Praet, Hubert Van Hauwer- meiren en Lieve Maes- schalck. Chantal Raes had de moeilijkste opdracht. Zij kreeg een van de sterkste dames van Vobako tegen zich en deze jonge speelster bracht het er goed vanaf. Heusden - Ajax Lebbeke: 15-17 Ajax Lebbeke, met de wederoptredende M. Hen- drickx als spelbepalende fi guur, heeft zich flink hervat na de nederlaag tegen Den dermonde de week voor dien. Het begon nochtans niet zo goed voor de Ajaxie- den die na 10' met 4-1 in het krijt stonden. De ploeg van trainer Multael liet zich ech ter niet ontmoedigen en 10' later was de score opnieuw gelijk (6-6). Gelijkopgaand stevende men nu naar een 10-9 rustand. Onmiddellijk na de rust kon Ajax via treffers van Van Me- degael en Vinck de achter stand ophalen en na het der de kwartier leidde een nu zeer vlot spelend Lebbeke met 11-14. Met o.a. M. Huyck hard werkend in verdedi ging, kon Ajax steeds voor op blijven en uiteindelijk met 15-17 cijfers de Limburgers doen buigen. Scoorden: De Busschere 3, Vincke 2, Van Geel 1, Vermeiren 1, M. Huyck 1, Van Medegael 5, Hendrickx 2, D. Huyck 2. Reserven: Heusden - Ajax Lebbeke: 8-10 Rust 5-6. Scoorden: De Bus schere 3, De Wit 1, D. Ver meiren 2, Hendrickx 3, De Decker 1. EVA Bij KC Appels 2* Landelijke Het pas gepromoveerde Buggenhout is erin geslaagd het in eigen zaal niet te on derschatten Anderlecht te verslagen. Deze zege werd vooral bewerkt tijdens een zeer goede eerste helft De ploeg van trainer J. De Proft hield er tijdens de eerste helft een bijzonder hoog tempo op .10 «.uual vooral via breack-out na 10' een 3-6 score viel te noteren. Gedu rende de ganse eerste helft bleef Buggenhout duidelijk de betere ploeg zodat met een 5-11 ruststand het pleit beslecht leek. Ook tijdens het eerste kwartier van de tweede helft liet niets een moeilijk wedstrijdeinde voorzien. Dank zij vooral goed werk vanop de 6-m. lijn werd het 10-17 13' voor het einde maar toen ontmoette Buggenhout de man met de hamer. Een spectaculaire in zinking van Buggenhout, dat duidelijk op zijn adem had getrapt, liet Anderlecht toe nog tot 15-17 te naderen. Gelukkig konden de Oost- Vlamingen zich dan enigs zins hervatten zodat de ver diende zege niet meer verlo ren ging. Scoorden: J. De Proft 8, E. Van Nuffel 5, De Maerschalk 3, P. De Smedt 2, J. Van Damme 1. Tweede wedstrijd in deze kompetitie en eerste verlies voor de Appelse fanions. Een verlies waarbij we ech ter geen verwijt kunnen of mogen sturen in de richting van de blauw-witten. Steeds hebben ze flink van zich af gebeten, dikwijls zelfs de wedstrijd gedomineerd. Op nieuw moeten we echter vaststellen dat vooral de af werking voor verbetering vatbaar is. Het was Ekeren dat vlak na het beginsignaal zijn eerste avond kon afronden door een verdiende strafworp om te zetten. Het tegendoel van Appels viel pas na 16 minu ten wedstrijd via Wim De Wilde. Dit was meteen de start van de in totaal 17 ge lukte doelen in deze wed strijd. Ekeren nam afstand tot 3-1 en dachten hierdoor op hun lauweren te mogen rusten. Van Hoorde en Duym hadden er een andere mening over. Deze twee ju- nioresdames brachten hun ploeg op gelijke hoogte (3-3, 32 min.). In de laatste sekon- den van de eerste helft werd door Ekeren de 4-3 ruststand vastgelegd. Ook deze eufo rie duurde voor hen niet lang. Via opnieuw Wim De Wilde en Vermeir stonden de Appelaars na 8 minuten tweede helft voor het eerst op voorsprong. De gelijkma ker van Ekeren werd als een lichte hindernis ervaren, met namelijk twee goals van Van Cauwenberghe kreeg Ap pels met nog 20 minuten te spelen een verdiende 5-7 voorsprong. Verdiend inder daad, want in dit gedeelte van de wedstrijd waren ze de meerderen op het terrein. Maar dat een wedstrijd pas na 2 x 45 minuten eindigt werd nog maar eens bewe zen. Zonder er echt aan- Wicltelse body builder In de kijker Sanitas-Gym te Wichelen draait reeds verscheidene ja ren mee aan de nationale top in body-building en power-training. Trainer Raphaël Triest tilde zijn klub reeds twee jaar na elkaar zo hoog, dat ze, natio naal, op de derde plaats prijkt. Een en ander is te danken aan de lange erva ring van de oefenmeester en aan de totale inzet van de atleten. Junior Freddy De Bruycker is de topvedette van Sanitas Gym en behaalde reeds in 1978 zes overwinningen op het totaal van acht betwiste wedstrijden. In het nationaal kampioenschap was hij toen tweede, en in 1979 verover de hij in het Europees kam pioenschap de vierde plaats. Op amper tien trainingen van het nationaal en Euro pees kampioenschap 1980 verwijderd is Freddy reeds in superkonditie, dankzij een afslankingskuur tijdens de vier maanden lange voorbe reiding. Freddy verloor in die tijd spanne tien kilogram Het doel van De Bruycker: beide titels veroveren, Met als prijs misschien een reis naar Ma- Ttro Ti' rdaf K ik V; bbek» I Sek, I spraak te kunnen op maken lukte Ekeren in een mini mum van tijd drie afstands worpen en legde daarmee de eindcijfers in hun voor deel vast op 8-7. In tegenstelling tot vorige week kon het invallersteam, na een flinke wedstrijd met De Bruycker. (v) nilla, waar eveneens wedstrijd wordt betwist. 6,1 wo Freddy De Bruycker is p kon vier jaar aktief. Hij maal Word het waar en is flink op w aden om nog hoger te mikken. ermei dit irfcichtir gelmi 'l lentsn rorder ili «eist een gelijkspel het terrfP verlaten. Voor Appels war Danny Van den Steen, Cl Van den Steen en Dirk Duj de auteurs van deze 4-4 slag. Zondag krijgen ze pas gepromoveerde Wil op bezoek. eidskr

De Voorpost | 1980 | | pagina 28