Laatste kwartier fataal voor Avanti ubbele cijfers voor UCO Handbalkalender In slaap gewiegd. Handbal Aalst nog steeds met het maximum Slechts draw voor Dendermonde Sparta op de valreep jax Lebbeke klopt titelkandidaat Stenor SK Grembergen wint te Mechelen dve!uime zege voor sterk Lokeren Eerste zege Kranig Osiris moet buigen De Voorpost - 3.10.1980 - 25 lste Nationale egei oor sede erd - W, 23 tiLebbeke 16 janks Avanti nu amper unt op vier behaalde is jr ons gevoel nog geen om paniekerig te gaan Inderdaad, verliezen Sasja lijkt ons niet ab- eve Bal en aangezien Ver en zich blijkbaar be- heeft en zich opnieuw lig wil inzetten voor de kunnen de kansen nu jaan keren. Gedurende irste helft bleek Avanti beter dan de Antwer- ïi ars en het is uitsluitend ®"^ten aan de onbeheerst- voor van een paar spelers gen. Ivanti tijdens het laatste it ditfier volledig ten onder tenarf Met een ietsje meer I mestrouwen kon de eind- paarl in dj- dreic uitslag een dubbeltje op zijn kant geweest zijn. Een scheidsrechtersduo dat vol ledig de kontrole over de wedstrijd verloor zorgde er dan nog voor dat Lebbeke tijdens het laatste kwartier volledig ten onder ging. Het begon nochtans niet slecht voor de ploeg van E. De Smedt. Onder impuls van een opnieuw voortreffelijke Eddy De Vlieger werd een 2- 0 achterstand omgebogen in een 2-3 voorsprong na 5 mi nuten en na een gelijkop- gaande volgende 5 minuten (4-3) nam Avanti langs Maes, De Bruyn en De Vlie ger een 4-7 voorsprong na 20 minuten. Jammer voor Avanti liep K. Verhofstadt toen een enkelkwetsuur op en diende voor de rest van de wedstrijd op de bank te blijven. De verdediging van de Lebbekenaars verzwakte toen duidelijk maar langs de op het terrein verschenen Vermoesen bleef het toch 8- 11 op 5 minuten voor de rust. Een degelijke keeper Mertens werd toen door zijn verdediging in de steek gela ten zodat Sasja vrij onver wacht nog gelijk maakte bij de-rust (11-11). Via 12-13 werd het 16-13 want Ninco- vic bleef duidelijk onder zijn mogelijkheden in het Avanti- doel. De Vlieger met 2 prach tige treffers en een zeer ge motiveerde De Bruyn brach ten Avanti tot 17-16 terug. Toen brak de veer echter bij de Lebbekenaars die nu enorm zenuwachtig gingen akteren en het geduld niet meer konden opbrengen om een uitgespeelde doelkans af te dwingen. Bij 19-16 werd Mertens opnieuw inge bracht voor Nincovic maar ook dat kon de Avanti-ploeg geen nut brengen en aange zien Avanti zich ook zenuw achtig begon te maken in de clownstreken van het scheidsrechtersduo was de wedstrijdkoncentratie defini tief zoek. Sasja stevende nog naar een verdiende zege welis waar met overdreven cijfers. Avanti: Mertens en Ninco vic, De Batselier, De Bruyn 6, Verhofstadt 1, Cornelis 1, De Vlieger 4, A. Maes 1, De Pauw 1, Vermoesen 2, H. Maes, De Smedt. EVA rlijk i Landelijke HEREN 1ste Nationale Zat. 4.10 te 20u15: Avanti Lebbeke-Grivegnée 2de Nationale Zat. 4.10 te 20u45: EV Aalst-Kraainem 1ste Landelijke Zat. 4.10 te 20u15 HBC Dendermonde-T, Turnhout Zond. 5.10 te 17u30 Rosis Aalst-Uilenspiegel Zond. 5.10 te 16 uur: Heist Z/K-Ajax Lebbeke Zat. 4.10 te 16u45 Elk. Tongeren-Sparta Aalst 2de Landelijke Zat. 4.10 te 20 uur: SK Grembergen-Hachtse Zat. 4.10 te 17 uur: Ap. Kortrijk-Buggenhout Zond. 5.10 te 19 uur: Jochewoa Aalst-Hakelo Zond. 5.10 te 16u30: Anderlecht-Lokeren 3de Landelijke Zond. 5.10 te 18 uur: Temse-Denderbelle Zond. 5.10 te 15 uur: Anderlecht 2-Lokeren 2 Zond. 5.10 te 19u15: Groot-Bijgaarden - Buggenhout 2 Zat. 4.10 te 18u45: SK Grembergen 2-Spartacus DAMES 1ste Nationale Zond. 5.10 te 15u30: Avanti Femina-Flémalle 1ste Landelijke Zat. 4.10 te 18u15: EV Aalst-Kraainem Zat. 4.10 te 16u15: RB Dendermonde-Aalst Sportief 2de Landelijke Zat. 4.10 te 19u30: Uilenspiegel 2-Olympia Aalst Zond. 5.10 te 16u30: Avanti Femina 2-Anderlecht Zat. 4.10 te 15 uur: RB Dendermonde 2-Daza EVA 2de Nationale Evere 16 E.V.Aalst 15 E.V. Aalst verloor met het kleinste verschil tegen een nochtans niet beter Evere. De Eendrachters speelden geen slechte wedstrijd maar begingen de fout zich enigs zins in slaap te laten wiegen door het trage spel van de Brusselaars. Nadat een op vallend goede H. De Cock de score opende in de 2de mi nuut liep Eendracht verder uit langs M. Baeyens en Doncker (3-5). Evere begon toen het tem po duidelijk te drukken en hiervan maakte Evere ge bruik om via 6-6 met 8-7 te leiden na de eerste helft. In het begin van de tweede helft trachtte een degelijk maar niet schitterend Een dracht tempo te maken en dit resulteerde toch in een 10-10 score na 36'. Evere bleef echter de bal rustig rondspelen en via 13-11 na 43' werd het 15-11 10' voor het einde. Aalst begon toen aan een remonte die ei zo na nog sukses opleverde. D. Bayens, Van Malderen en weer H. De Cock zorgden voor 15-14 cijfers 6' voor de rust. Gedurende de volgende 4' werd er dan niet gescoord maar rond de voorlaatste minuut viel dan het beslis sende doelpunt langs de verkeerde kant. Evere leidde met 16-14 en het laatste doelpunt van H. De Cock kon E.V. Aalst de nederlaag niet meer besparen. Scoorden: Van Herreweghe 2, De Cock 5, M. Bayens 3, De Doncker 2, D. Bayens 1, Steemans 1, Van Malderen 1. Reserven: Evere 11 E.V.Aalst 10 Flinke prestatie van de jonge Eendracht-ploeg die met 5-4 de rust inging. Scoorden: De Coster 1, Van Herreweghe 3, De Jaegher 4, De Doncker 2. EVA Efitel 17 Aalst 22 j drie wedstrijden staat ^js Aalst samen met Ui- xiiegel met het nmum aan punten aan aiding. Een enorm goed iltaat zouden we zeggen r een f^loeg die vóór het >en bij de rechtstreekse bdatiekandidaten werd jngschikt. Maar Rosis is duidelijk alle pronostie- ken aan het omver kegelen. Te Hechtel namen zij een enorm snelle start zodat, ook dank zij uitstekend verdedi gend werk, zij na het eerste kwartier reeds met 1-6 leid den. Meert, Bomon en een opvallend goede De Man waren toen de afwerkers. De thuisploeg liet echter niet begaan zodat bij de rust 8-11 cijfers op het scorebord prijkten. Onmiddellijk na de rust een nieuw offensief van Rosis en langs Corthals en P. Bomon werd het 8-14. Rosis bleef goed spelen en aange zien keeper Mertens op nieuw voortreffelijk werk deed, hij stopte opnieuw 4 penaltys, kon een nieuwe aanvalsgolf van de Limbur gers ingedijkt worden. Via 12-14 werd het 15-22 en on danks Hechtel zowat ales had geprobeerd tegen dit Rosis waren zij niet opge wassen. Zondag ontvangt Rosis nu co-leider Uilenspie gel en meteen zal men we ten wat het huidige Aalst waard is. Uilenspiegel, als ex-2de nationaler fungeert inderdaad tussen de recht streekse titelkandidaten. Scoorden: De Gendt 1, P. Bomon 6, D'Hondt 1, Cort hals 3, Meert 6, De Man 5. Ble 9 ilers werden een geleden door Ajax ge- I in de Bekerkompetitie nu zaterdag werden de -ijkenaars de eerste sei- Iffltnederlaag toegekend tUr diezelfde Lebbeekse j. Ajax speelde een reffelijke eerste helft en de basis voor de eind- 'inning tijdens het eer- wedstrijdkwartier. Trai- helft_ ner Marc Multael had er bij zijn spelers op aangedron gen tijdens het wedstrijdbe- gin alles te geven en zo de tegenstander onmiddellijk op achterstand te plaatsen. De opzet lukte wonderwel en na amper één kwartier spelen leidde Ajax met 5-0. Toen moesten de Lebbeke naars even op adem komen en hiervan maakte Stenor gebruik om tot 6-3 te nade ren. Met Mare Huyck op nieuw op het terrein werd de rust bereikt met een duidelij ke 8-3 voorsprong. Na de rust gingen de bezoekers ge bruik maken van de te tole rante houding van de scheidsrechters, Ajax liet zich echter niet meeslepen in een handbalgevecht maar kon toch niet vermijden dat via 10-8 na 42' Stenor gelijk maakte 6' voor het einde (IS IS). Het werd dus nog een vrij spannend slot maar toch slaagde de goed spelende thuisploeg erin via 14-14 4' voor het einde met 16-14 cijfers een prestigieuze over winning te behalen. Ajax: De Bruyne en Die- rickx, P. Vermeiren, M. Huyck 5, D. Vermeiren, D. Huyck 3, Van Medegael 3, Jacobs, Vincke 2, De Bus- schere. Van Geel 2, Hen- drickx 1. Reserven Ajax Lebbeke 11 Stenor Wilrijk 11 Rust 3-8. Scoorden: D. Vermeiren 3, Hofman 2, De Wit 2, Bosman 1, Jacobs 1, De Busschere 1, Sanders 1. EVA Zandvliet 19 HBC Dendermonde 19 Een ontgoochelend Den dermonde heeft tegen Zand vliet vrede moeten nemen met een teleurstellend ge lijkspel. De Dendermonde- naars faalden volledig bij de afwerking en de 19 toegesta ne doelpunten lijken ons ook geen referentie voor de HBC-verdediging. Nadat F. .Segers de score had geopend bleef Dendermon de gedurende de ganse eer ste helft op achtervolgen aangewezen. Na 11' spelen leidde de thuisploeg zelfs met 5-2 en nog 11 minuten later wees het scorebord 8-4 aan! Dendermonde, dat heel wat open doelkansen de nek omwrong slaagde er dan toch in te scoren zodat bij de rust een 8-8 stand op het scorebord prijkte. Na de rust scheen het even te beteren bij de HBC'ers. Na 36' kon Van De Velde de bezoekers zelfs op voorsprong brengen (10-11) maar opnieuw viel het stil bij Dendermonde dat het laat ste kwartier inging met een 15-13 achterstand. Acht mi nuten voor het einde leidde Zandvliet nog met 18-15 maar opnieuw kon HBC de scheve situatie nog enigs zins rechttrekken. Minder dan 2 minuten voor het ein de hadden B. Wuest en L. Batselier gelijk gemaakt (19- 19). In de ultieme minuut kon HBC een strafworp niet benutten. Wellicht maakt de ze halve nederlaag het de Dendermondse spelers dui delijk dat zonder totale aan wezigheid op de trainingen rezultaten onmogelijk zijn. Dendermonde: Van Dam me en Quisquater, Timmer man 1, Segers 1, Van de Velde 6, Batselier 1, Van Cauwenberghe 2, Wuest 2, Bouteille 2, Verleyen 2, De Bock 2, De Nil. Reserven Zandvliet 14 HBC Dendermonde 25 Rust 5-12. Dendermonde: E. Wuest, Quisquater, B. Wuest 3, De Nil 2, Gyssels 4, Van der Veken 9, Bouteille 3, Kerre- mans 2, Van Kerckhove, De Proft 2. Sparta Aalst 13 Heist Z/K 12 Sparta Aalst heeft uitste kend de opdoffer tegen Ste nor verteerd. Ondanks het geen beroep kon doen op kapitein G. Mens, slaagden zij erin Heist te verslagen. Sparta startte met een vrij jonge en dus onervaren ploeg en hiervan konden de bezoekers, in gestalte duide lijk bevoordeeld, gebruik maken om tot 0-4 voor sprong te komen na 10'. Trainer Van Temsche deed dan beroep op enkele andere pionnen en bij de rust was Sparta erin ge slaagd de opgelopen schade te herstellen (6-6). Het begin van de tweede helft verliep opnieuw in het voordeel van de bezoekers die het laatste kwartier begonnen met een 7-10 voorsprong. De weder- optredende F. Bomon bract toen meer vaart in de plot en 5 minuten voor het ein stonden de ploegen c nieuw gelijk (12-12). Beide ploegen scher zich toen met een gelijks' tevreden te stellen maar Bomon (6) zou 10 sekonc voor het einde een vrijw< rechtstreeks binnenknal en meteen de Aalsterse ze vastleggen. Scoorden: S. Bomon 1, Bomon 6, F. Bomon 2, C< hals 1, Van Temsche 1, V bestel 2. Reserven Sparta Aalst Heist Z/K Rust 16-8. 3 op vant Landelijke i ov« eer I jokeren 34 gescoord. Up de overmacht |em 14 van Lokeren stond gewoon Lokeren, ongetwijfeld geen maat zodat bij de rust der sterkere ploegen in hat scorebord reeds 15-6 etbakde landelijke, liet geen eenwees. Ook in de tweede ïgraitn van kans aan het be- helft bleef Lokeren scoren en rs vaende Izegem. De West- slechls sporadisch diende matchingen, vorige week nog keePer Mannaert zich ge- rgeniverliezer van H. Leuven, wonnen te geven. Il Gtien te Lokeren van het ,Na ,45 sPelen had de de ifin gespeeld. Na amper thuisploeg de score reeds .erde leidde de thuisploeg opgedreven tot 25-9 en nog vijst Is met 8-3 P. Rombaut bleef Lokeren het gaspedaal als, had toen reeds 4 maal induwen. Izeoem werd van liek het kastje naar de muur ge speeld zodat een 34-14 eind resultaat een logisch resul- 15-6 taat betekende. Lokeren: Mannaert, J. Rosseel, D. Lenaerts, Schal- kens 4, Rombaut 7, Caudron 5, Trienpont 7, Heirman 3, St. De Swaef 1, Sonck 4, Weyers 2, P. De Swaef 1 HC Buggenhout 14 Jochewoa Aalst 22 HC Buggenhout, dat zijn laatste kompetitienederlaag leed op 7 april 1979 werd nu door een biezonder vlot spe lend Jochewoa Aalst met zware cijfers verslagen. De ploeg van trainer De Proft kan enkel als verontschuldi ging inroepen dat keeper Vermoesen vanuit zijn ziek bed tussen de doelpalen plaatsnam aangezien de 2de keeper Bontinck met een blindedarmontsteking in het ziekenhuis is. Na een gelijk- opgaand eerste kwartier (3- 3) was het Jochewoa dat de wedstrijd domineerde en ook dank zij hun stevige ver dediging tot een 7-10 voor sprong kwam bij de rust. Na de rust kon Buggenhout even de indruk geven het wedstrijdgebeuren te kun nen verleggen (9-10) maar een «floddergoal» en twee 7 m. worpen brachten Aalst opnieuw voor. Met nog een kwartier te spelen leidde Van Der Stappen en Co met 12- 15 en 5 minuten later wees het scorebord zelfs 12-18 aan. Buggenhout schakelde toen over naar individuele dekking maar dit liet een goed Aalst toe nog verder voorsprong te nemen. Scoorden: Buggenhout: J. Van Damme 4, Van Nuffel 6, J. De Proft 1, De Maer- schalck 1, Bas 2. Jochewoa Aalst: Huylebroeck 2, Moens 1, Van Der Stappen 3, De Vuyst 6, Redant 2, Verheyen 4, Quintein 1. Mechelse 17 SK Grembergen 19 SK Grembergen is er zo waar in geslaagd het op pa pier zo sterke Mechelse in eigen sporthal te verslagen. De Mechelaars zorgden ech ter voor een incidentrijk ein de waarbij de GSK-spelers gelukkig hun kalmte bewaar den. Mechelse liep tot 5-2 uit na 8' spelen maar wanneer SK Grembergen een tiental minuten later gelijk stelde en zelfs voorsprong nam (5-7) begonnen de Mechelaars reeds voor heibel te zorgen. Via 9-10 werd de rust bereikt met een 13-12 score. Na de rust werd het wedstrijdbeeld nog meer ontsierd door de brutaliteiten en de provoka- ties van de thuisploeg. Het scheidsrechtersduo toonde zich veel te tolerant zodat enkele minuten voor het ein de bij een 17-19 stand de wedstrijd diende stilgelegd. De Mechelse doelman werd uitgesloten en de Mechelse coach werd gediskwalifi ceerd vooraleer de wedstrijd werd hervat. SK Grembergen speelde dan handig de speelduur vol. SK Grembergen: Van Heck, H. Van Haute 5, Im- pens, Dauwe 2, Doorns 1, Beeckman 1, De Jonghe 1, T. Van Haute 3, De Braeckeleer 6. EVA iing i :or, k( CBS jtporatiel voetbal Durme-Waas tompetitie in het Durme- l lec in het vooruitzicht. Maar niet. jsland Gewest verloopt FC Boel bleef evenwel knap Manta begon zeer voorzich- jaar bijzonder spannend, tegenspel bieden en slaagde tig tegen Desatex dat nog ^verrassingen volgen el- er zelfs in om op het uur het altijd met het maksimum r in snel tempo op en aansluitend doelpunt te sco- prijkte. Maar weldra ervaar- s de leiders krijgen regel- ren langs De Keyzer. Verder den de gastheren dat ze niet kwamen de zwaar gehandi- bang moesten zijn van hun gastheren evenwel gasten. Manta ging dan ook iardetig klappen te inkasseren. trafshpioen Uco deed vorige kapte ;n vik zijn intrede in de kom- jndeltie met een forse neder- ■hindj maar herpakte zich op- hanfend. Ourson deelde in de Korfbal leken. Telelec daarente- liet wel een nipte zege ekenen maar kon niet Irtuigen tegen F.C. Boel. Zelzate-Atlantis Lebbeke 2-5 hta daarentegen zorgde |r een nieuwe stunt door nadrukkelijker het ini- tatief opeisen en kwam dan ook verdiend op winst langs Verschelden na 44'. Desatex was nu wel verplicht om aanvallende risiko's te ne men maar moest toch tot de slotminuten knokken om via De Smet langszij te komen. 2. Desatex 3 5 W.V.L. 3. Vapo 2 4 4. Manta 4 4 Uitslagen en klassering 5. Uco 2 2 F.C. Boel - Telelec: 1-2 6. Eksa 3 Manta - Desatex: 1-1 7. Ourson 3 1 Ourson - Uco: 0-10 8. F.C. Boel 3 0 1. Telelec 4 6 Vrouwenhandbal lste Nationale Evere 7 Avanti Femina 8 Het werd beslist geen ge makkelijke wedstrijd voor de Lebbeekse damesploeg waarbij men het wederop- treden begroette van S. Muylaert. De Brusselse meisjes, zoals elk seizoen met enkele buitenlandse speelsters in hun rangen, openden na 7' de score. Hil- de Bleyaert stelde enkele mi nuten later gelijk en na een gelijkopgaande eerste helft wees het scorebord 3-3 aan. Na de rust toonde Lebbeke zich de betere ploeg maar kwam toch moeilijk tot sco ren. Muylaert en Bleyaert brachten de stand op 3-5 maar Evere bleef aanklam pen (5-6 en 6-7). Vier minuten voor het ein de maakte Bleyaert er dan 6- 8 van en het was slechts tijdens de laatste minuut dat Evere er 7-8 van maakte. Avanti Femina: Van Lan- genhove. Van Handenhove, Van San, De Meersman, Cools, H. Bleyaert 4, A. Bleyaert, Van Damme, Muy laert 4, Bieseman, Lissens. EVA Atlantis Lebbeke heeft zijn zege die Atlantis terug het mag met een zeer goed ge- een eerste punt te eerste zege van de kompeti- vertrouwen moet geven. Op- kwoteerd worden. Zondag futselen. tia behaald. Blauw-Wit heeft merkelijk in deze partij was enstelling met vorige meteen drie punten. In de het werk van Pierre Verhae- kwam Uco dit keer ver- eerste helft ging het goed vert in verdediging. Lieve fend sterk uit de hoek. voor Atlantis dat met een 1-4 Maesschalck, ingevallen ion kon dan ook slechts stand naar de koffie ging. voor Linda Cammerman I kwartier stand houden. De wedstrijd kende een opende Paelinck de vr'i vlugge start en daar Zel-| waarna Tollenaere en zate z'c^ ook bij be zaak de Velde Uco nog voor toonde veranderde het leder I rust definitief buiten voortdurend van kamp. Op tot brachten. de vijfde minuut schoot Ma- middellijk na de rust be- riette Van^ Praet van^op^af- Zelzate 8 Atl. Lebbeke B 0 De Atlantis-reserven heb- reist Atlantis naar Luchtbal ben er te Zelzate niets van (Antwerpen). terecht gebracht. Het werd ANDRE een 9eknoe' dat door de thuisploeg met grote cijfers werd afgestraft. Volaens de spelers van Lebbeke is het voortdurend overhoop gooien van de drie vakken niet vreemd aan deze hoge cijfers. Wil men op elkaar ingespeeld raken, dan moet men een paar weken met dezelfde mensen kunnen aantreden, aldus de Atlantis- spelers. Miniemen Ajax Lebbeke 14 EV Aalst 5 Twee debuterende minie- menploegjes speelden een prachtige wedstrijd. Ajax Lebbeke, onder lei ding van trainer L. Van Hau- wermeiren, leidde aan de rust met 6-2. Ook tijdens het tweede wedstrijdgedeelte toonde de thuisploeg zich betere in de afwerking. Ajax speelde met Moens, De De cker, Bosman, Verheyden, Cooreman, De Maeseneir, Carels, Abbeloos, Hiel, Moens, De Busschere. Krachtbal ïtje i nie Tollenaere aan een zui- stand raak. Twee minuten hattrick terwijl Van Pe- later miste Nino Collewaert Osiris Aalst diende op de Osiris gaf zich niet gewon- Uranje-blauw moet deze 3m, Van Vlaenderen, een strafworp. Een tweede tweede speeldag op bezoek nen en poogde in de tweede eerste nederlaag vooral wij- linck en De Nobele het doelpunt kwam er op de 9de te gaan bij Noordster Dudze- speelhelft de kloof dicht te ten aan een gebrek aan erva- richtingsvoetbal be- minuut langs (weer) Mariet- Ie. Deze westvlaamse club maken. Twee keer kwam ring, het maken van teveel dubbele te Nadien scoorde Pierre pakte vorig seizoen de derde men terug tot drie punten fouten en de mindere pres- Verhaevert en Chantal Raes plaats in de eerste klasse. De maar steeds sloeg de thuis- lukte de vierde treffer. Even thuisploeg startte snel en ploeg opnieuw toe. Met tem de rust slaagde de kwam 2-0 voor. De Aalste- "K-n da met taties van de verdediging in de tweede helft. De grootste poversnellingen en foutloos raden van de eerste verlies- Boel dat slechts met 9 ,'rs kon aantreden heeft voor verrassend goed verde- tegen leider Telelec dat ■!wFaar de verrassende ne- van vorige week nog tegenstaande de inzet van en de ajuinen moesten nooit ervaren Westvlamingen erin ze club zal wellicht een har- verteerd had. De bezoe- Lisette Van Praet, Hubert meer dan twee punten ach- de verdediging van Osiris uit tig woordje meepraten in thuisploeg tegen te doelen, naars replikeerden echter spel zorgden zij ervoor dat punten is echter dei Na de herneming ging het gepast en kwamen terug tot Aalst niet terug kon komen, kracht minder vlot bij Atlantis, niet- 3-3. De partij ging gelijk op Enkele keren lukten de meer van Noordster Dudzele. De moesten zelfs tot net Van Hauwermeiren en Moni- terstand toestaan. In de slot- verband te spelen. Het kwar- het titeldebat. kers en Raf Coppens namen van in het begin afstand van een zwakke tegenstander. Osiris voerde doorlopend vervanging door maar bleef toch zijn voorsprong opdrij ven. De grote werpkracht van Schouppe en De Nutte bezorgde Aalst een duidelijk overwicht dat het best uitge drukt werd in de 27-13 eind cijfers. (J.G.) Kadetten Ajax Lebbeke 14 Scaldia II 12 Scaldia Dendermonde II leek tijdens de eerste helft op weg naar een ujime zege (2-8). Tijdens het tweede wedstrijdgedeelte gingen de Dendermondenaars echter fysisch ten onder zodat de ploeg van trainer Van Mede gael nog naar een onver wachte 14-12 zege stevende. Ajax speelde met Van Bos- beke, C. De Saedeleir, D. De Saedeleir, W. Van Biesen, Wezemael, Vermeiren, Wan- delseck, Van Gucht, Van Vooren. EVA ®noe r de rust wachten om via que Frangois. Zelzate kwam minuten van de eerste helft tet van Nuffel-Hanssens-Van De reserveploeg deed het P - Acker op winst te klim- terug tot 2-4 Mariette Van werden echter enkele Lysebeth-Geeroms vocht heel wat beter. Peter De Toen dezelfde speler 3' Praet lag nadien aan de ba- opeenvolgende fouten afge- kranig door tot het einde Bruyn, Luc Schouppe, Alex Eric De Wilde Eric De Wilde, de amateur uit Wichelen, doet het zeer goed. Dinsdag trok hij naar Gooik waar op een heuvel achtig parkoers moest gere den. Eric moest slechts Ronnv Van Holen laten voorafgaan. Lode Beeckman Lode Beeckman kan het wielrennen niet laten. Dinsdag had hij er zelfs een trip naar Sint ElooisVijver voor over. Gino Ligneei won. Lode bolde als num mer twee over de streep. rust er 0-2 van maakte n Hl6en v,otte ze9e van ^e'e" jgtel van de vijfde goal. Het straft zodat Dudzele een 10-5 doch bleef tegen een vijf- De Nutte, Hans Huybrechts, bleef bij deze 2-5 stand, een ruststand kon forceren. puntenkloof aanzien. Xavier De Nutte, Fred Doc-

De Voorpost | 1980 | | pagina 25