•i jaa 4 mV\ Moeilijker dan verwacht Atletiekklub Eendracht Aalst: twee estafettetitelsi Verdienstelijk Rosis verliest topper Gemotiveerd E.V. Aalst klopt Kraainem Gemakkelijk voor Avanti Femina Grembergen maakt het Haacht moeilijk Temse wint van Brabo Handbalkalender Onverwachte maar verdiende nederlaag 26 - 10.10.1980 - De Voorpost 1e Landelijke Ie Nationale Avantie Lebbeke Grivegnée 24-19 Avanti Lebbeke is er dan toch in geslaagd tegen Gri vegnée zijn eerste kompeti tiezege te behalen. Eigenlijk kwam de Lebbeekse over winning nooit echt in het gedrang maar het moet de weer talrijke toeschouwers duidelijk zijn geweest dat de Lebbekenaars er nooit in slaagden de toch wel rudi mentair spelende Walen te overklassen. Wij kunnen ons niet van het gevoel ontdoen dat het frisse uit het Leb beekse spel verdwenen is. Alle spelers afzonderlijk ha len wel hun normaal niveau maar de organisatie is uit de ploeg verdwenen. Er wordt ontzettend hard gewerkt maar de ploeg lijkt de min der goede kompetitiestart moeilijk te kunnen verwer ken. Er weegt duidelijk een druk op de spelers die bij sommigen een bepaalde stress-toestand veroorzaakt waardoor regelmatig een gebrek aan overzicht op een spelfase aan het licht komt. Wellicht kan deze eerste ze ge aan dit euvel verhelpen en zien wij na de twee vol gende kompetitieloze zater dagen opnieuw het echte Avanti. Wij geloven noch tans dat een oplossing on middellijk voor de hand ligt om opnieuw organisatie in de Lebbeekse ploeg te bren gen. Zaterdag ontbrak K. Verhofstadt met een voetkwetsuur en trainer De Smedt bleef gans de wed strijd op de bank. Nu zijn deze twee de aangewezen spelers om de post van spel verdeler te bekleden. De Smedt, nog steeds een van de beste organisators in Bel gië, moet tijdens de minder goede Avantiperiodes be slist het terrein op. Wij zijn ervan overtuigd dat men dan plots een ander Avanti zou te zien krijgen. De wed strijd startte vrij goed voor Avanti dat langs De Bruyn en een weer voortreffelijke De Vlieger een 2-0 voor sprong verwierf. Langs Ebel konden de Walen echter ge lijkmaken en toen was het reeds duidelijk dat Avanti vrij zenuwachtig akteerde. Er werd nogal balverlies gele den en een zeer goede keep er Mertens diende verschil lende malen de Waalse af standsworpen te pareren. Via 6-5 na 20' werd het 10-8 enkele minuten voor de rust' maar een opvallend hard werpende De Batselier en M. De Bruyn zorgden toch voor een 12-8 score aan de rust. Onmiddellijk na de rust leek Vermoesen met 2 opeenvol gende treffers het lot van Grivegnée te bezegelen (14- 9) maar de Walen slaagden erin langs Deruisseaux en Ebel tot 18-6 te naderen, een kwartier voor het einde. Leb beke ging toen eindelijk deze twee afstandswerpers op vangen vanop 10 meter en meteen zorgden De Vlieger en de gebroeders Maes voor een 22-16 score 6' voor het einde. Bij Lebbeke ver scheen toen de nog jeugdige J. De Pauw op het terrein en de puolain van Eddy De Vlie ger bewees onmiddellijk dat hij klaar is om binnen afzien bare tijd een plaats op te eisen in de basiskern. Avan ti: Mertens en Nincovic, Ver moesen 4, J. De Pauw 1, I. De Pauw 1, H. Maes 2, De Vlieger 2, De Batselier 4, De Bruyn 8, Cornelis 1, A. Maes 1, De Smedt. EVA Eendracht Vrij Aalst verdedigde zich uitstekend, (per) Rosis Aalst - Uilenspiegel De topper tussen de twee onverslagen leiders is na een uiterst hardnekkig be twiste wedstrijd geëindigd op een nipte zege voor de bezoekers. Rosis toonde zich echter minstens de evenknie van de bezoekers en dit be tekent veel meer dan men bij het seizoenbegin kon ver wachten. Gedurende meer dan 50' be hield Rosis zelfs de leiding en het is echt jammer voor Aalst dat even later J. Meert, nog steeds onvervangbaar, gediskwalificeerd werd, zo niet was de zege Aalst wel licht niet ontsnapt. Rosis be gon zeer gemotiveerd aan de wedstrijd en leidde vlug met 3-1. Een uitstekende Aalsterse verdediging met keeper Mertens opnieuw als sluitstuk, bleef het wedstrijd- gebeuren kontroleren en een 10-7 ruststand was het logische resultaat van een uitstekende Aalsterse 30'. Na de rust ging het even minder vlot bij de thuisploeg en de bezoekers maakten hiervan gebruik om via 11- 11 en 13-11 tot 13-13 gelijkte komen één kwartier voor het einde. Ondertussen had A. De Man zich bezeerd en was nog weinig nut voor zijn ploeg. Een resoluut spelend Rosis slaagde er echter toch in opnieuw een 17-15 voor sprong op te bouwen. Enke le minuten later werd J. Meert dan gediskwalificeerd en dit betekende het einde voor het moedige Rosis dat in de slotminuten ook nog een 7-m worp onbenut liet. Het Rosis bestuur feliciteer de zijn spelers voor deze uit erst goede prestatie. Scoor den: J Meert 5, P. Bemon 5, Corthals 3, De Gendt 1, D'Hondt 2, De Man 1 Heist - Ajax Lebbeke: 14-17 Ajax Lebbeke. zonder Dirk Huyck en P. Vermeiren, kon na een eerder rommelige wedstrijd de punten ontfut selen aan een zeer mannelijk spelende thuisploeg. De wedstrijd kwam moeilijk op gang maar na 18' leidde Ajax met 2-4. Via enkele 7-m worpen werd het even later 5-5 maar treffers van Dirk Van Medegael, Van Geel en Hendrickx zorgden voor een 5-8 score bij de rust. Met doelpunten vanuit de twee de lijn naderde de thuis ploeg tot 7-8 en er bleven 17-18 nog 20' te spelen als de ploe gen opnieuw gelijk stonden. Mare Huyck, tot dan toe vrij ongelukkig in zijn doelwor- pen, scoorde toen driemaal na elkaar en een kwartier voor het einde telde Ajax opnieuw een 2 doelpunten voorsprong (12-14). Ajax, met Van Medegael en Vincke als sluitstukken in de verdediging, liet deze voor sprong niet meer ontglippen en 8' voor het einde lag de eindscore reeds vast. Ajax Lebbeke: De Bruyn en Dierick, Van Geel 2, Van Me degael 2, De Busschere 3, Hendrickx 4, Quidé 1, M. Huyck 4, Vincke 1, Jacobs, D. Vernimmen, Sanders. den om een afgetekende overwinning bijeen te wer pen. Na een eerder rommeli ge start 4-4 na 10' begon de thuisploeg dan de finitief aan een doelpunten- festival. Via een 6-4 score na het eerste kwartier werd het 13-4 3' voor de rust en bij een 13-5 ruststand was het duidelijk dat dit Turnhout de thuisploeg niet meer zou gaan bedreigen. Er waren amper 5' gespeeld in de tweede helft als Dender- monde er reeds 17-5 had van gemaakt en vanaf dat ogenblik verloor de thuis ploeg veel aan wedstrijdkon- centratie. Turnhout kon nu enigszins meer aan bod ko men maar via 20-9 en 22-11 stevende Dendermonde toch naar een afgetekende 25-13 eindzege. Dendermon de: Quisquater en Van Dam me, W. Timmerman 2, Van Cauwenberghe 7, B. Wuest 3, Segers 2, Van de Velde 6, De Bock 2, Bouteille, Kep- pens 1, Verleyen, Batse Reserven: H.B.C. De monde - Turnhout: Een veel sneller Di monde bereikte de rus een 15-3 voorsprong, rust dreef de thuisploi score steeds de hoog Scoorden: Gyssels 9, leyen 1, Bouteille 3, De Segers 2, Van der Veki Van Damme 1, De Profie 2e Nationale Ajax Reserven: Heist Lebbeke: 19-20 Rust: 9-12. Scoorden: De Busschere 6, Sanders 10, M. De Decker 2, Verhaeven 1, D. Vernimmen 1. Tongeren - Sparta Aalst: 15-15 Een verdienstelijk Sparta Aalst, nog steeds zonder G. Mens en nu ook zonder de gekwetste Verbestel is er te Tongeren in geslaagd een gelijkspel af te dwingen. De Spartanen namen een vlotte start en na 10' leidde men met 1-2. De wedstrijd verliep verder vrij gelijkopgaand maar ondanks het opvallend goede werk van G. Bomon in de Aalsterse verdediging slaagde Tongeren er toch in met 7-5 te gaan rusten. Na de rust bleef Sparta vlot aan klampen en onder impuls van Joris en W. Bomon werd de Tongerse verdediging voor problemen gesteld. Een kwartier voor het einde leidde de thuisploeg nog met 10-8 maar 2' voor het einde was Aalst tot 15-14 genaderd. Tijdens de slotmi nuut kon Sparta dan een ver dienstelijk gelijkspel in de wacht slepen. Scoorden: K. Bomon 1, W. Bomon 8, F. Bomon 1, G. Corthals 3, Van Temsche 2. Reserven: Tongeren - Sparta Aalst 21-13 Rust: 9-6. H.B.C. Dendermonde - Turnhout: 25-13 Tegen een vrij zwak Turn hout ondervond Dender monde weinig moeilijkhe- E.V. Aalst - Kraainem 20-16 E.V. Aalst blijft het bepaald Het begon nochtans niet zo goed doen. Nadat verleden week met het kleinste ver- wel nog 19-15 maar Cock (7) maakte er oi dellijk 20-15 van zodat laatste bezoekende doel één minuut voor het geen gevaar meer beti wen ntmoe lie clu die de mei Zw 10-jai erenigi werd in een de laai zijn st ip het even: Zoals >an de C Ier va zwer boeie is Ro irsooi denke van goed voor Eendracht. Nadat ...w» ..w» .w.- M. Bayens de score had r schil en op eerder ongelukki- geopend was het Kraainem d®.v0'*r f*" °pvall®nd leraar nc uuii7P v/orlnren uuprH to dat na fi' laiddo mat 2-4 t.V. AalSt. bCOOrden.g Opvi ...w»ww Bayens 2' D- Bayens 2j(|jj|c /\tl gaan en na 10' was langs H. h>ae9e 1 De Doncker 2jnde is De Cock de achterstand £e Jae9he; De Co«*d te weggewerkt (5-5). In een ruk Stafmar1s 1- Van der Bcj,ok op ging het dan naar 8-5 en bij 2, Van Malderen 1. en har de rust leidde de thuisploeg steeds met 12-9. Onmiddel- 0I,0lijk na de rust leek Kraainem Het werd een harde maar de situatie te kunnen keren Ondanks de pas vaderjrt veri sportief betwiste wedstrijd (12-11) maar opnieuw zou worden G. De Jaegherpter Eendracht via snelle uitval len de bezoekende weer stand in de kiem smoren. ge wijze verloren werd te dat na 6' leidde met 2-4. Evere werd nu Kraainem het Eendracht liet echter niet be- kind van de rekening. Zater dag zag men inderdaad Een dracht opnieuw in zijn beste doen. Met H. De Cock en keeper Moens in uitstekende vorm draaide het Eendracht geheel opnieuw gesmeerd. Reserven: E.V. Kraainem: 6-13 A-C«°P. =ds va die aan een opvallend hoog tempo werd betwist. Dat uit eindelijk de thuisploeg het opvallend inspande konj hij niet optornen tegenjn pres Brusselse overwicht. Bi nimm best weerstand bood aan Tien minuten voor het einde rust leidde Kraainem rfracht e het razende tempo bewijst nog maar eens de uitsteken de fysische konditie van de ploeg van trainer Wellekens. laten ontglippen. Het werd stond de Aasterse zege vast met 2-7. Scoorden: De fee leic want een 19-13 voorsprong ter 2, Cooreman 2, Gferin ge zou dit Eendracht niet meer Jaegher 2. pidse litgroe jen zw laai vl Vij der fels, r< [ioene fcatego aa ;irman inzwen Beec Dameshandbal Ie Nationale en Van San werd het 14-tJjT|7( Avanti Femina Flémalle: 19-12 |ater. Avanti Femina liet(ol aai De eerste 10'van de tweede het eerste kwartier. Via 8-1 het wedstrijdgebeuren Kóolsl helft uitgezonderd, is de werd dan de rust bereikt met meer ontglippen en o ^gg overwinning van Avanti Fe- een 8-4 score. Avanti Femina stelselmatig de voorspL na. mina nooit in het gedrang nam toen de zaken toch wel hoger op. gekomen. Nadat Flémalle enigszins te licht op waar- Avanti Femina: Van Lai-^g^ een uitstekend presterende door Flémalle na 7' in de hove, K. Van Damme, Cj, met keepster Van Langenhove tweede helft kon gelijkstel- Van den Broeck, R-Jgioso na 2' had verschalkt, scoor- len (10-10). Lebbeke ging Meersman, Van San <om v de H. Bleyaert vijf opeenvol- dan opnieuw geconcentreer- Lissens 1, K. Mooner gende doelpunten wat resul- der spelen en met treffers Muylaert2, K. Biesemai teerde in een 5-1 stand na van S. Muylaert, H. Bleyaert H. Bleyaert 13. soud jl Dau yerbai 2e Landelijke 1e Landelijke vier doelpunten voorsprong nederlaag, tot het einde. Scoorden: J. De Proft 9, J. Van Damme 2, Van Nuffel 3, Brouillard 3, De Smedt 2, De Maerschalck 2, Bas 2. Anderlecht -Lokeren: 21-20 Veel bereikbare informatie ontvingen wij niet uit Loke ren maar uit het scorever loop konden wij toch opma ken dat de ploeg van trainer Trienpond tijdens de laatste seconden de wedstrijd ver loor. Na een gelijkopgaand eerste kwartier (5-5) leidde Anderlecht met 8-6 5' voor de rust maar onder impuls van Trienpondt en Caudron slaagde Lokeren er toch in de rust te bereiken met een 8-10 voorsprong. Lokeren bleef aan de leiding tot de 45e minuut (16-15). Lokeren bleef toen op achtervolgin gen aangewezen maar even voor het einde bracht Schal- kens de bezoekers opnieuw op voorsprong (19-20). Twee late thuisdoelpunten bezorg den Lokeren echter de eerste S.K. Grembergen - Haachtse: 18-20 Haachtse, dat momenteel Vooral in de tweede halft nog ongeslagen aan de lei- toonde Buggenhout zich de ding staat, had het op Grem- meerdere. Een goed sluiten- bergen erg lastig om de zege de verdediging met keeper binnen te halen. Mits een Vermaesen in goede doen, tikkeltje meer geluk en een beperkte toen de West-Vla- degelijker arbitrage kon de mingen tot drie velddoel- uitslag net andersom ge- punten terwijl de schutters weest zijn. Het was een dub- Brouillard en Van Damme beitje op zijn kant. Nadat H. nu toch de weg naar het doel Van Haute voor G.S.K. de vonden. De grote Mijnheer stand opende verliep de bleek echter trainer-speler J. wedstrijd gelijkopgaand zo- De Proft, die negenmaal dat na een kwartier het sco- scoorde en ongelooflijk hard rebord 4-4 aanwees. Door- werkte. Na een nogal rom- dat het West-Vlaamse melige eerste helft werd de scheidsrechtersduo Plat- rust bereikt met een 13-10 teeuw-Van Doorne de voor- score. Tijdens de tweede deelregel erg twijfelachtig wedstrijdhelft vlotte het heel toepaste, werd de thuis- wat beter bij de bezoekers ploeg enigszins benadeeld die na 35'gelijk kwamen (13- en kon Haachtse uitlopen tot 13). Vrij gelijkopgaand ste- 4-9. De rust werd bereikt met vende men dan naar het een 7-11 score mede dank zij laatste kwartier, ogenblik enkele mooie doelpunten waarop Van Nuffel Buggen- van Dauwe. Bij de aanvang hout 15-16 vóórbracht. Via van de tweede helft scoor- De Maerschalck ging het den beide ploegen om beurt toen naar 16-19 en met nog en door doelpunten van 9' te spelen leidde een nu Tom Van Haute, Jef Van bijzonder vlot spelend Bug- Hout, Roger De Braeckeleer, genhout met 17-21. J. De Robert Broothaerts, Guy De Proft en Co behielden deze Jongh en andermaal Dauwe en dankzij een weer degelij ke doelman Van Heek, kon Grembergse na 20' gelijkma ken (16-16). Haachtse repli keerde echter onmiddellijk en liep opnieuw uit tot 16-18. Grembergse kwam via De Braeckeleer en Broothaerts nog tweemaal terug doch toen in de slotminuten H. Van Haute 2 strafworpen niet voorbij de uitstekende doelman van de bezoekers kreeg en diezelfde doelman nog een tegenaanval van de Braeckeleer stopte, had Grembergse de wedstrijd verloren. Grembergen kan echter op een degelijke pres tatie terugblikken en heeft nog maar eens aangetoond dat het de toekomst hoopvol kan tegemoet zien. De ploeg: Frans Van Heek en Rik De Ridder, Hans Van Haute 3, Jef Van Hout 2. Lucien Beeckman, Tony Dauwe 4, Guy De Jonghe 1, Tom Van Haute 1, Robert Broothaerts 2, Roger De Braeckeleer 5. Ap. Kortrijk - Buggenhout 19-23 Buggenhout heeft voor een aangename verrassing ge- zorgd door Ap. Kortrijk op Timmerman, ondanks zijn 40 jaar, nog een vaste eigen terrein te verslagen, waarde bij handbalklub Dendermonde. (eva) Jochewoa Aalst - Hakelo: 21-22 Jochewoa Aalst heeft een beetje door eigen schuld de ze wedstrijd verloren. Nadat de eerste helft afgesloten werd met een 12-10 score leek Aalst op weg naar een ruime zege (16-12). Wat er dan juist gebeurde met en kele Jochewoa spelers is on begrijpelijk maar door on derling krakeel werd er heel wat aan wedstrijdconcentra tie ingeboet, wat resulteerde in een 18-20 score enkele minuten voor het einde. Joc hewoa slaagde er toch nog in gelijk te stellen (20-20) maar opnieuw namen de be zoekers voorsprong (20-22). Meteen was de winnaar ge kend en het laatste Aasterse doelpunt kon hier niets meer aan veranderen. Scoorden: Van der Stappen 2, Verleyen 1, De Vuyst 6, Redant 1, Huy- lebroeck 4, Moens 3, Quin- tens 4. EVA E.V. Aalst Spado Kraainem. 14-8 E.V. Aalst heeft dank zij een dracht met een 5-3 voor- voortreffelijke tweede helft sprong de rust inging. In de nog een duidelijke zege be- tweede speelhelft kwam haald tegen Kraainem. Na- Aalst dan voorgoed los zo dat Eendracht tot 3-0 voor- dat bij een 13-6 voorsprong sprong had genomen, kwa- trainer Van Eyghem speel- men de bezoeksters nog vrij gelegenheid kon geven aan onverwachts gelijk (3-3) enkele debutanten. Scoor- maar Bascour en Simal zorg- den: Simai 8. Bascour 4, den er toch voor dat Een- Wauters 2. 28 Landelijke Gelijkspel voor R.B. Dendermonde R.B. Dendermonde 2 moest ploegje bleef het wedstrijd- vrij onverwacht een 4-4 ge- gebeuren domineren. Voor lijkspel toestaan aan Daza Lebbeke scoorden: A.M. (Zandvliet) zodat hierdoor Bleyaert 3, Van Handenhove alleen Avanti Femina 2 nog 2, Veireman 2 en De Klippel het maximum der punten 4. Olympia Aast kon het uit- bezit. Datzelfde Lebbeke eraard niet klaren tegen Ui- won met 11-6 cijfers van For- lenspiegel 2 en betaalde tuna Anderlecht. Bij de rust leergeld met 20-3 cijfers, wees het scorebord 5-3 aan EVA en het jonge Lebbeekse 3e Landelijke Groot Bijgaarden - Buggenhout 2: 15-14 Nipte nederlaag voor Bug- denmatch echter een zeer genhout 2 dat voor zijn mai- degelijk resultaat behaalde. EVA Temse - Brabo Denderbelle: 16-13 Temse kon in de eerste helft 12-11 na 43'. Met nog 11 een 4-6 achterstand omzet- spelen stonden de ploel ten in een 8-6 ruststand. In opnieuw gelijk (13-13) m de tweede helft bleef Brabo het laatste offensief van echter aanklampen en via 9- thuisploeg kon Denderl 7 en 11-9 naderde Brabo tot niet meer opvangen Anderlecht 2Lokeren 2: 21-10 Duidelijk overwicht van de ren nog slechts sporadi thuisploeg die bij de rust replikeren. Scoorden reeds een 1-5 voorsprong Lokeren: Van Damme 2, telde. Tijdens het tweede Driessche 3, wedstrijdgedeelte kon Loke- Weyers 2. een |de derdi D'Hanis dit al S.K. Grembergen 2 - Sp. Wemmei: 13-27 S.K. Grembergen met enkele gedeelte bleef G.S.K. 2 debutanten in de ploeg kon dig verder strijden slechts een twintigtal minu- Wemmei was nog moe ten gelijke tred houden met te stuiten. Via 8-19 na de bezoekers. Via 3-4 na 13' derde kwartier en 12-25 werd het 5-7 een tiental mi- voor het einde werd de nuten voor de rust. Dan 27 eindstand bereikt. Sc« diende G.S.K. 2 de rol te den: Fierens 2, J. Van D lossen en aan de rust wees me 2, De Saeger 4, Piet het scorebord reeds 6-11 Beeckman 2, G. De aan. In het tweede wedstrijd- 1, Van Haute 2. enke speel' Jon Heren 1e Landelijke Zat. 11-10 te 20u15 Ajax Lebbeke - Antwerp Zat. 11-10 te 20u15 Sparta Aalst - Dendermonde Zat. 11-10 te 20uur Sasja 2 - Rosis Aalst 2e Landelijke B Zon. 12-10 te 17u30 S.P.W/77 - S.K. Grembergen Zon. 12-10 te 15u15 H.C. Leuven - Buggenhout Zon. 12-10 te 18uur Lokeren - Jochewoa Aalst 3e Landelijke Zon. 12-10 te 15uur Anderlecht 2 - Temse Zon. 12-10 te 16u30 Lokeren 2 - Groot Bijgaarden Zat. 11-10 te 14uur Buggenhout 2 - H.C. Leuven 2 Zon. 12-10 te 15uur Denderbelle - S.K. Grembergen 2 1e Landelijke Zat. 11-10 te 18u45 E.V. Aalst - Aalst Sportief Zon. 12-10 te 19u30 Stelmar - R.B. Dendermonde 2e Landelijke Zon. 12-10 te 18u30 Stelmar 2 - R.B. Dendermonde 2 Zon. 12-10 te 19uur Daza - Olympia Aalst EVA Krachtbal Osiris Aalst moest voor de tweede opeenvolgende wed strijd de punten aan de tegen standers laten. Osiris startte sterk en liep vlot 2-0 uit maar dan stokte het. Enkele flagrante missers van de thuisploeg brachten de gas ten terug in de wedstrijd. Sint- Lutgart nam het commando over en stond bij de rust 5-6 voor. Bij Aalst werd toen Jan De Vriendt ingebracht voor een beneden zijn waarde spe lende BaVan Nuffel. Hierdoor moesten de ajuinen hun verde diging volledig aanpassen, zo dat Sint-Lutgart in de aanvan- gsminuten van de tweede helft nog verder uitliep. Vier minu ten voor tijd leek de partij gespeeld. Een lome thuisploeg stond 7-12 achter. In de slotmi nuten hervond Osiris echter het juiste ritme en trachtte in een razend tempo alsnog het tij te keren. Verder dan 11-12 kwam men niet meer. rr 11 n£ eei Temsi Fr kele en he loei lij even' :rtniet aan e. V emse Dany in de De nationale aflossingskampioenschappen op de Heizei leverden voor AC Aalst twee titels op. Zowel op de 4 x 100 meter als op de 4 x 400 !eels entei ir va meter slaagde de ploeg van sekretaris Coppens n erin de zege in de wacht te slepen. Het Aalsterse viertal dat deze prestatie voor elkaar bracht: De Block-Everaert en de gebroe ders Danny en Renno Roelandt. Met een tijd van 40,85 werden de wit-zwarten afgetekend win naar voor Brugge dat 41.35 over deze 4 x 100 meter zette. als Toch naa at de Voor de 4 x 400 meter kwam Aalst met De de Visscher-De Schrijver en de broers Renno en Danny Roelandt aan de start. Het werd ook hier een klinkende zege met een chrono van 3.09.50. Op de 4 x 200 meter was Vlierzele Sportief tweede. Op de 4 x 1500 meter haalde Lokeren de 5de plaats en Vlierzele was zesde. Bij de dames liep Vlierzele met zijn damesviertal naar de vierde plaats op de 4 x 400 meter. Op de 4 x 800 meter werd AC Zele vijfde. ngez de re en c tec vere Kw dat de a' seize n. I jaar r

De Voorpost | 1980 | | pagina 26