d Prosit Hoogenboom Volleybalkalender Baasrode doet het! Geen maat op lokaal meesterschap Typische derbysfeer Opdracht volbracht Te zwaar verdikt De wet van de sterkste Meer ervaring Internationaal tornooi te St.-Niklaas MOORDENDE OPSLAGEN ten 28 - 10.10.1980 - De Voorpost Nationaal herenvolleybal Nationaal herenvolleybal Sigivok - Marke 3-0 De blauw-witten zijn op een daverende wijze van start gegaan in deze competitie. Zij hopen in ieder geval het even goed te doen als vorig jaar... of zelfs beter! Die am bities hebben ze meteen on derstreept door nieuwkomer Marke geen schijn van kans te laten. De thuisploeg trad aan met twee nieuwe ge zichten: van het naburige De Klinge werd W. Bracke «bin nengesmokkeld» (deze term mag wel, juist aan de grens) terwijl «ouwegetrouwe» A. Kegels naar de schaapsstal terugkeerde om op de re servebank te zitten, ten weelde natuurlijk! Maar ge let op zijn geringe trainings mogelijkheden een verant woorde en terechte zet. En kel E. Meersman (Baasrode) verliet de ploeg, zodat coach van Buynder over een team van acht volwaardige kern spelers beschikt. Marke be gon nochtans flink: het leid de na enkele minuten met 3- 7 maar viel plots stil! Of was het Sigivok dat z'n draai vond? Feit is dat de thuis ploeg in één ruk z'n tegen stander overspoelde en ter plaatse liet (15-9). De uiter mate sterk gemotiveerde lo kalen, met een voorbeeldige inzet en een pasklare recep tie, lieten er in de tweede hernemi.ng geen gras over groeien en gaven hun tegen standers er van langs dat het een plezier (voor de thuis- supporters) was om te zien; uitslag: 15-3. Een cohesie- missend Marke nam in de slotset aanvankelijk de bo venhand doch een rustig spelend Sigivok kon ook de ze set in haar voordeel be slechten (15-10). De uitstap a.s. zaterdag naar Zedelgem belooft een eerste serieuse test te worden. We duimen alvast voor Sigivok en met ons zeker de groter wordende schare suppor ters. hb Rapid - Temse 3-1 Het nieuwe seizoen starten met een derby betekent al vast een aantrekkelijke affi che. Dat was ook te merken aan de publieke belangstel ling die aan de vrij hoge kant lag. De verwachtingen bij de Klaasjes zijn niet zo hoog gesteld: een nieuwe trainer (Roger Maes) en een drietal aanwinsten (P. Milants, overgekomen van Steen dorp, K. Heyninck, van stadsgenoot ATB, en R. De Gendt, ex V.K. Aalst) voor spellen inderdaad een moei lijke heenronde. Eens de aanpassing gebeurd is, moet de terugronde ons in staat stellen een plaats bin nen de eerste zes te bemach tigen. Aldus dhr. De Boes, die nu als coach fungeert. Het werd een vrij zenuwach tige partij, waar de mooie volleybalfasen zeldzaam wa ren maar de strijd om de punten des te heviger was Gestart met de aanwinsten, aangevuld met Muylder- mans. Flies en L. Speleman, kende Rapid de beste start. Totaal gewijzigd spelbeeld in de tweede set waar Tem se, met L. Van de Velde en B. Heyninck in vedette, er een walk-over van maakte (1-15). Vervangingen drongen zich op en werden uitgevoerd: P. Maes en A. Bauweraerts kwamen de rangen verster ken wat zich uitte in de derde en vierde set die Rapid naar zich toehaalde. Dat bij de aanvang van een seizoen non "iet alles klopt, is vrij logisch. De nieuwelingen, afkomstig van provinciale ploegen, zullen de nodige tijd moeten hebben om zich aan het peil van eerste klas se aan te passen. Vooral in een pikante derby laat het gemis aan routine zich dui delijk voelen. Ook bij Temse is nog niet alles koek en ei. Bovendien kwetste Eynde zich wat een betekende door de 1 kende rekening. Zondj moet Rapid Roeselari kandidaat als meiP steunt op de aankoj tick. a,l°' Sjs te 2 irdiend "ackaer Nationaal herenvolleybal St.Amandsberg - R.T. Lokeren 2-3 Nationaal damesvolleybal Pardaf Kruibeke - Sinda St.-Niklaas 3-0 Cijfers zeggen dikwijls niet alles. Dit is nogmaals geble ken in de geburenduel, dat meteen de start betekende voor onze twee Wase ver tegenwoordigers in 3e Na tionale. Pardaf trakteerde zijn opponent op een zware 3-0 die, alle verhoudingen in acht genomen, overdreven uitviel voor Sinda dat een goede repliek gaf maar tel kens faalde op het einde. De thuisploeg, die zich in het dode seizoen aanzienlijk heeft versterkt (heeft 4 ex- linkeroeverspeelsters en 1 ex-Temsespeelster) en zo doende een ware metarmo- fose heeft ondergaan, kreeg het niet onder de markt met het taaie St.-Niklaas. Het werd een evenwichtige par tij op hoog niveau waarin Pardaf telkens vrij nipt won. Vooral Marita Van Lierop met haar effectvolle service, heeft Sinda voor zware pro blemen gesteld. De beginset werd na een mooie zij-aan- zij door Sinda domweg weg gegeven als gevolg van een slechte opslag waar Van Lie rop gebruik van maakte om via haar gevreesde opslagen de set in lokaal voordeel te beslechten (17-15). Sinda's repliek in de volgende set, was lonend: een 3-10 wettig de gekoesterde hoop maar de reeds geciteerde Van Lie rop dichtte de bressen. Sin da verloor met 15-12. Omge Al bij al een hoogstaande keerde situatie in de slotset. ontmoeting met Pardaf licht- Pardaf kwam 10-1 voor. Sin- jes de betere maar de uitslag da vocht fel terug, kwam geeft niet de juiste spelver- langszij maar... het venijn zat houding weer. weer eens in de staart. Uit- hb slag: 15-12. Herenvolleybal Derde Nationale B WETTEREN - HADES TEMSE 3-0 Geen nieuwe gezichten bij Real Testa, tenzij men Hugo Thienpont, als trainer-coach, als een nieuw geluid aanziet. Wel heel wat veranderingen in de taktische opstelling en spelpatroon van Testa waar C. Wuylens als spelverdeler de plaats inneemt van E. De- haene en A. Raemdonck de terug naar zijn heimat keren de N. Rutten vervangt. De voorbereidingstornooien hebben de Lokerse ploeglei ding geleerd dat het team een hechte kameradenploeg vormt met een voorbeeldige mentaliteit waar de opdrach ten puik worden uitgevoerd. Twee sets werden zonder problemen afgewerkt: met modern volleybal (kruisaan- vallen) strafte Testa het ste reotiep thuisteam af: 7-15, 8- 15. De bezoekers hadden zich blijkbaar vergaloppeerd of was het overdreven zelf vertrouwen? Lokeren vergat zijn eigen spelpatroon, leed veel serviceverlies, en het liep mank bij de receptie. Vanzelfsprekend was dit voor de thuisploeg het mo ment om de touwtjes in han den te nemen en de stand in evenwicht te brengen (15- 10, 15-11). Na de rustpauze deed een taktische zet bij Lokeren (blok van plaats ver wisselen) de thuisploeg in al zijn voegen kraken. Boven dien leed White Star fel on der de vrij strenge maar juis te arbitrage: regelmatig werd het afgefloten op receptiefouten! Testa had niet de minste moeite om uit te maken (3-15). Kenmer kend was vooral de sterkte die de verdediging uitstraal de! Vorig jaar, de zwakste Met i [te rijde ren kur Enkele waren r Etienne |n Van Jeloot, I i Van ren Toi scnaxei en nu bijLaert vc matchwinaar! Een plu de trainershoed. Zijn I" bities niet zo uitgesjLgfgp toch hoopt men in Te? gen op een plaats bini - eerste vijf. TitelkanSX© Wellicht zijn de stijgen muide en Chièvres jeuglijk klanten! Zaterdag orjoStv|aa men het gedegra^00r di Wetteren (fel teruggqg naar na de «vette» jaren) daVoor d obstakel mag wordem,edevi een gelanceerd Loker£n 00j Heen d >naars. DAMES DERDE PROVINCIAAL HADES TEMSE - NIEUWKERKEN 3-1 Mooi uitgedost in hun roodwitte shirts lieten de Ha- desdames zien dat zij er na een jaartje fel op vooruitgegaan zijn. De Hadesploeg kwam op 4-0 maar even later was alles te herbeginnen, want Nieuwker- ken kwam op 8-8. Met Van Fraeyenhove aan de service werd door Temse de basis van de setwinst gelegd 15-10 (1-0). Hoe sterk de Temse opslagen waren, zij leidden tot 7-2. Ook bleef de receptie in gebreke 8- 8 en 8-11. De bezoeksters wer den echter tijdig in hun opmars geremd en Hades klampte te rug aan. De gevaarlijke opsla gen van Van Fraeyenhove zaaiden meermaals paniek bij de tegenstrevers. Met 15-11 kwam Temse op 2-0. De derde set werd door Nieuwkerken gedomineerd. Van bij het eer ste signaal namen zij de touw tjes in handen en lieten de door hen vergaarde voor sprong niet meer afsnoepen. Hun setzege liep over 0-3, 4-8 en 10-15 (2-1) De vierde set kende een boeiend verloop. Om beurt kwamen de teams op voorsprong 1-3. 5-3, 9-5 en 9-12. Toen vond Hades dat het schoentje begon te nijpen en dat een beslissende vijfde set moest vermeden worden. Een duw op het gaspedaal en het werd 15-12 (3-1). Een knappe verrichting van het Hadesteam met Van Fraeyenhove, Col man, M. Maeten, F. Baeten, Van Cauteren en Moerten, Het reserveteam won met 3-0. Hades dat voor deze eerste competitiestrijd aantrad met Etienne Claeys, Jef Tinck, Luc Van Fraeyenhove, Rony Mar tens, Patrick Losa en Lijssens maakte wel het eerste punt maar moest toen in Wetteren zijn meerdere erkennen. De Hadesformatie draaide vier kant en kwam zeer moeilijk tot het aantekenen van punten. Met 15-2 werd van speelzijde gewisseld. In de tweede set kwam Hades met dezelfde for matie tussen de lijnen. Wette ren dicteerde weer de wet en voor de bezoekers werd het wachten op een puntje (13-0). Maar toen gebeurde het voor onmogelijk geachtte. Hades had blijkbaar uit een ander vaatje getapt. De spelers van coach Veraert veegden Wette ren nu van het terrein en kwa men tot 13-12 terug. De ach tervolging had blijkbaar de krachten van de bezoekers aangetast voor de finale, die door Wetteren gewonnen werd: 15-12 (2-0). De derde set gaf aanvankelijk hetzelfde spelbeeld. Wetteren eigende zich de eerste punten en kwam op 8-0, Toen kwamen Veraert en Rombout in de ploeg ten nadele van Losa en Martens. Van 8-3 ging het naar 12-3. Temse vertoefde in een uit zichtloze positie en omtrent de setwinst maakte geen Wettere- naar zich nog problemen. Maar van uit hun netelige posi tie schoot de Hadesmachine terug op gang. Waarom weer zo laat? Het onwaarschijnlijke gebeurde weer. Hades kwam naast Wetteren op 14-14. En kele bezoekende schoon heidsfoutjes werden door de thuisploeg maximaal benut: 16-14 (3-0). Zondag speelt Hades in de sporthal Temsica om 18 uur. De Hadesploeg die in vierde provinciale uitkomt heeft haar eerste opdracht tegen Lokeren B tot een goed einde gebracht. Volgende formatie legde de 3- 0 stand vast; Luc en Kurt De Waele, Bert De Souter, Guido Meeus en De Doncker. De Rijkswacht van het dis- mers uit eigen land, Neder- trict Sint-Niklaas organiseert land en Duitsland. De wed- vandaag woensdag 8 okto- strijden vinden plaats in de ber haar tweede internatio- stedelijke sporthal aan de naai volleybaltornooi voor Azalealaan en starten te politieploegen met deelne- 9u.30. Damesvolleybal TEMSE DAMES - DILBEEK 1-3 Op basis van hun geleverde spel hebben de Temse dames, ondanks de uitslag, toch ge toond over heel wat kwalitei ten te beschikken. Door hun optreden van zaterdag hebben zij enkele zwartkijkers toch hoopvol kunnen stemmen. Dilbeek gebruikte van bij de vervolg van blz. 17 de Lokeraars tijdens de eerste helft bij momen ten nog wel konden op brengen, werd nu meer en meer uit hun spel ver bannen. Verschijnselen wellicht met als oorzaak hun «uitstapje» naar Moskou. Een schot van Mom mens dat via de vinger toppen van Engelen op de dwarslat sloeg was de voorbode van de Lokerse openingstreffer. Even la ter ging Larsen aan de haal en lifte de bal over het hoofd van Van Der Borght. Bij het binnen dringen van het straf schopgebied trapte Mer- tens de Deen langs ach ter aan. Penalty. Verheyen knalde droogjes in (1-0). Lierse verving dan Mertens, die nochtans een goede ouverture ken de, maar dan langzaam afging met als orgelpunt een penaltygeval. Deense uitnodiging Een Deens onderonsje kostte Lokeren bijna de gelijkmaker. Larsen daagde in het midden veld zijn landgenoot Niels Sörensen uit. Laatstgenoemde Viking won het duel dat eindig de met een voorzet naar Erwin Van Den Bergh. Het Lierse troetelkind kopte volgens het boekje van heel dichtbij naar de grond. Bob Hoogenboom heeft echter ook dat boekje gelezen en rea geerde met een werkelijk unieke redding. Rijzige Erwin keek machteloos toe. Ondertussen was zijn naamgenoot Albert reeds een hele tijd bezig zich in de kijker en de gunst te spelen van het publiek. Zijn wroeten en aandringen mocht even wel niet meer helpen. Bij Lokeren liepen de batterijen nu helemaal leeg. En toch was men nog tweemaal dicht bij een doelpunt. Eerst schoot de opkomende Somers voorlangs. Vijf minuten voor tijd geraak te Lato wel voorbij Enge len. De Lierse doelman gaf zich echter niet ge wonnen en haakte de Pool tegen de grond. Scheidsrechter Constan ts gebaarde show en liet rustig doorspelen. In de 90ste minuut on derbrak trainer Haesaert dan nog het slotoffensief van de bezoekers door Mommens te vervangen door Laroy. Scheidsrechter: de h. Constantin Aantal toeschouwers: 9000 De ploegen: SC Lokeren: Hoogen boom, Ingels, Dalving, De Schrijver, Verbrug- gen, Somers, Verheyen, Mommens, Gudjohnsen, Lubanski, Larsen. Lierse SV: Engelen, Soons, Mertens, Van Der Borght, Ceulemans, Van Den Bergh Albert, Helle- putte, Rapolder, Jans- sens, Van Den Bergh Er win, Sörensen. Vervangingen: 46' Lubanski door Lato 67' Mertens door Dierckx 88' Rapolder door Goy- vaerts 90' Mommens door Laroy Doelpunt: 60' Verheyen (penalty) 1-0 Gele kaarten: Erwin Van Den Bergh, Rapolder en Verbruggen. aanvang zijn sterkste wapen: harde opslagen en steengoede aanvallen. Tegen de sterke ser vices vond Temse moeilijk het gepaste antwoord. De thuis ploeg liep wel uit tot 4-1 maar moest toen het initiatief aan de bezoekers laten: 7-15 (0-1). In de tweede set werd de strijd evenwicht en een stevig Temse blok zorgde voor een eerste verdediging. Van 9-9 gingen de ploegen zij aan zij tot 14-14. Maar Dilbeek eiste zich het laatste woord toe 14-16 (0-2). De zeer gevaarlijke opslagen naar de achterlijn werden van af de derde set onschadelijk gemaakt. Langs beide zijde werd knap gecombineerd, de speelsters gaven door hun ac ties heel wat publiciteit voor het damesvolleybal. Temse liep uit tot 13-5 en won met 15- 9 (1-2)- Naarmate de wedstrijd vorder de ging het spelpeil van de Temse dames crescendo. Een pas herstelde Olga Kockel- bergh verving op gepaste mo menten andere basisspeelsters. Dilbeek kon echter op een voortreffelijke De Ro rekenen om de aanvallèn af te werken Met 8-15 (1-3) werd de wed strijd in het voordeel van Dil beek afgefloten. Na deze ver richting mogen we een gun stige evolutie van Temse ver wachten. Goeie start Hades - Temse - Moderna Lebbeke 0-3 Na een moeilijk begin, Ha- des kon uitlopen tot 8-1, was het C. Borms die met goed geplaatste opslagen het tij deed keren. Nadien kwamen de Lebbeekse meisjes meer en meer in de wedstrijd, het samenspelen verliep veel vlotter en met enkele rake aanvallen wonnen ze de eer ste set. De tweede en derde set liet Moderna zich niet meer ver rassen door de vrij moeilijke opslagen van Hades en bracht de eindstand op 0-3. VOLLEYBALUITSLAGEN (zaterdag 4 en zondag 5 ok tober 1980) 1PH Temse - Baasrode 2-3 Bazel - St.-Niklaas 3-2 Moerbeke - Denderhou- tem 3-2 2PHA Zele - Elversele 3-1 Steendorp A - De Klinge 3-0 Stekene - Zomergem 3-0 Evergem - Beveren 3-0 Kemzeke A - Nieuwerker- ken 3-2 Lovendegem Vitesse - Krui beke 0-3 2PHB Kang. Aalst - Deinze 3-0 Appelterre - Kuklos Aalst 1-3 3PHA Kalken - Kallo 0-3 Wachtebeke-Zele 3-0 Dendermonde - Belsele 1-3 Melsele - St.-Amandsberg 3-2 Gent - Sinaai 3-0 4PHA Lebbeke - Appelterre 3-0 Berlare - Oudegem 3-1 Denderhoutem - Schellebel- leB 1-3 Aaigem - Hofstade 3-1 4PHB Schellebelle A - Overmere 0-3 4PHD St.-Gillis-Waas - Moerbeke Waas 3-0 Steendorp B - Eksaarde 3-0 St.-Pauwels - St.-Niklaas B 2-3 Bazel Bel. - Waasmunster 2-3 Temse Bel. - Lokeren B 3-0 Temse - Kemzeke B 3-1 1PD St.-Gillis-Waas - Oudenaar de 3-2 Stekene A - Zomergem 2-3 Kieldrecht - Baasrode 3-0 Berlare - St.-Amandsberg 0-3 2PDA Zele - Aalter Evergem - De Klinge 0-3 Dendermonde - ATB St.-Ni klaas 3-1 L. St.-Niklaas - Lokeren 1-3 Moerbeke Waas - Ursel 3-0 3PDA Wetteren - Lede 3-0 Lebbeke - Heusden 3-1 Schellebelle - Hofstade 3-0 Aalst-Waasmunster 0-3 3PDD KLJ Temse - VC Temse B 0-3 H. Temse - Nieuwkerken Stekene B - Kruibeke B 1-3 St.-Niklaas C - St.-Niklaas B 0-3 Kemzeke - Bazel 3-1 Het pas gestegen Marke speelde met complexen haar eerste wedstrijd in de nationale kompetitie, en bij de thuisploeg draaide alles op wieltjes. Pas in de derde set werd meer weerstand geboden. Na 48 minuten was de eindstand bereikt. Setstanden: 15-7, 15-3 en 15-10. 1e Prov. Heren KLJ Temse - Baasrode 2-3 Het pas gepromoveerde ADEC Baasrode liep aanvan kelijk uit (0-3, 1-7 en 6-10), doch het gemis van spelver deler Nobels vingerkwet suur was mede de oor zaak van een terugkomen van Temse (9-10). Naar het einde van de eerste set werd het pas echt spannend (14- 13, 15-16) ADEC haalde het dan toch met een 16-18. In de tweede set was wispel turigheid troef bij ADEC! Een 2-0 achterstand werd door de thuisploeg omgebogen tot een 11-10 voorsprong en Temse zou deze niet meer afgeven: 16-14. In de derde set, de psycholo gische, was ADEC nog slechts een schim: 15-6. Zich herpakken bleek absoluut nodig, en dat werd ook ge daan: omgekeerde setstand, 6-15. Temse moest nu weer het roer omgooien, en het spel werd terug genietbaar, ge draaid werd met 8-7. De thuisploeg bleef Baasrode opvangen (10-10) maar ge raakte niet verder meer. ADEC won de laatste set met 10-15. Uitstekende verrichting van de pas 15-jarige Eric Moens bij Adec. 1e provinciale heren Bazel - St.-Niklaas 3-2 Knappe match, en twee uit stekend akterende ploegen. St.-Niklaas had even goed kunnen winnen maar de Ba- zelse verdediging was toch iets beter. Bij Bazel vielen vooral De Bock en Van de Plas op. 3e Prov. Heren A Dendermonde - Belsele 1-3 Vlugge start van Belsele dat meteen uitliep tot 0-8. Smas hes van Meskens en Heyn- derickx lieten dan toch Gil- voc toe langs te komen (12- 12), maar moesten toch de eerste set afstaan (12-15). De tweede set was gelijkop- gaand maar het ietsje min der geluk van Gilvoc zette Belsele weer op voorsprong. De set werd afgefloten met 14-16-cijfers. In de derde set konden de thuisspelers weer een vuist maken. Bij 16-14 werd weer gekeerd. Een ontmoedigd Gilvoc kon in de laatste set niet meer optornen tegen het steeds sterk spelend Belsele (6-15). De Coninck vooral en Heir- man waren bij de bezoekers de meest opgemerkte spelers. 4e prov. heren A Lebbeke - Appelterre 3-0 Het weder in competitie op tredende Lebbeke (Oost- Vlaanderens oudste volley balclub) maakte alleszins een geslaagd debuut. Appel terre stond in de eerste set gewoon nergens, de cijfers spreken voor zich: 15-3. Een slechte receptie van Lebbeke werd afgewisseld met een goede aanval van oudgedienden Van der Hey- len en Vercauteren. Appel terre bleef steeds een kleine voorsprong behouden tot juist voor het einde. Het moest de duimen leggen met 16-14 als setstand. Bij de derde set haalden de thuisspelers weer Appelter re bij (8-7) om tenslotte te winnen met 15-11. 4e Prov. heren D St.-Gillis-Waas - Moerbeke- Waas 3-0 Een veel trager spelend Moerbeke kon gewoon niet optornen tegen het jeugdig geweld van de thuisploeg. Vooral in de tweede set deemsterde Moerbeke hele maal weg. Setstanden: 15-6, 15-2, 15-9. 1e Prov. Dames Kieldrecht - Baasrode 3-0 De dames van Adec blijken nog niet helemaal klaar te staan voor het nieuwe sei zoen. Asterix Kieldrecht, pas gezakt uit nationale afdeling was in elk geval een gevaar lijk te bezoeken klant voor het pas gepromoveerde ADEC Baasrode Kieldrecht liep meteen uit tot 11-0, om dan wat gas terug te nemen. ADEC kon toen scoren maar zag zich toch verliezen met 15-8. De tweede set was de ver rassing voor de thuisploeg. Meteen zorgden harde op slagen en dito-smashes voor een 0-8 stand ten bate van de bezoeksters. De voor sprong bleef tot 8-14, en toen begon ADEC hopeloos te knoeien, 5 setballen lever den geen setwinst op, in tegendeel: Kieldrecht won deze set met 18-16! De derde set werd ook de laatste. Toch lieten de be zoeksters terug echt volley bal zien. Toch werd deze ver loren met 15-12. Zenuwachtigheid en com plexen moeten de ADEC-da- mes zeker overwinnen! 1e provinciale dames: St.-Gillis Waas - Oudenaar de 3-2 Niettegenstaande een zeer kalm voorseizoen, een nieu we coach en nieuwe trainer konden de dames van Sigi- voc toch de eerste twee pun ten in de wacht slepen. Set- verlies was vooral te wijten aan een gebrek aan regel- maat. De Ouden, iders i gods 6rhogei ploeg jong en om bood toch tot de behoorlijk weerstand Setstanden: 11-15, 1 8, 8-15, 15-5. 2e Prov. dames A Dendermonde - ATB klaas 3-1 Gilvoc kon, na 4 spe/' uit de basisploeg te hjegrenn moeten ontberen w| sokje; zwangerschap weer mi) der aanvallend sterke bezjn de aantreden. liijvoorl De thuisploeg liep aSene gc kelijk uit (3-0, 6-1, 8-3) (ijk lokl Niklaas reageerde tewon ei Via 13-10 speelde Gilvlare ha met 15-12. taag f De tweede set kwamjkt. D< bezoeksters op voorsjurend 10-6, die ze behielden t einde (13-15). Gedurende de derdk«u n kwetste Chris DobbJ'» (spelverdeelster) zich liep alles mank bij De klaas. Gilvoc speelde vl^"-v (15-3). k-Wini De 4de set zou de besürd hel geven. Dendermonde thet me wel 3 maal de matchbi nemen (15-12). 3e prov. dames A: cal I Lebbek - Heusden 3-1 Een zenuwachtig acwe^n8 Lebbeke zag zich metétpt zie, achterstand geplaatst S debi Slechte receptie was» hij w niet vreemd aan. Uiteirj/,,, n(ll »erd toch de eerste sLeker wonnen (15-13). De tvf set was in alle opzichtet de eerste gelijk. De dertfe- werd gekenmerkt dooi, nig en vlug spel. Het; ook de mooiste. Uitein^__ ging deze naar Heusdei^^^ 18). j De 4de set ging terugk#4 Lebbeke (15-8). Dirk Verhe) De junioresploeg (jongens) van Adec Baasrode, die het verleden week moest opne men tegen de A ploeg van St. Niklaas, heeft zich flink van haar opdracht gekweten door een 3-1 zege. Het talrijk opgekomen publiek was ver bluft over het geleverde spel. St. Niklaas, een niet te onderschatten ploeg zo op gebied van volleybaltech niek als van gestalte, heeft er werkelijk alles uit gehaald zoals blijkt uit de setstan den: 15-13, 11-15, 15-10 en 15-13; doch is er nooit in gelukt Baasrode in verlegen heid te brengen of ernstig te bedreigen. De kadetten-jongens speel den hun tweede wedstrijd tegen Hillegem en hebben op hun beurt bewezen hun man kunnen stai stuurden hun tegen: met 3-0 huiswaarts e aan hun meesterschaj dient getwijfeld blijkt setstanden 15-9, 15-1 3. Het is jammer do. paar ploegen algemee h® fait hebben gegeven or enkele van hun wedst wegvallen. De dames-juniores zijr Aalter geweest, zeker v rla"d beste ploeg van hun and' hebben een 3-1 moeté B staan maar hebben zielIe" r( verdedigd. Setstanden 9, 15-8, 12-15 en 15-?a' men er rekening mee dat zij slechts het tvin seizoen uitkomen, zijn gelijke resultaten zeer te noemen. nsP™m eer: iber s veld er ki ikoms je sei geei iren dezel 11 en 12 oktober 1980 Heren 1e prov. Zat. 11-10 19.30 Baasrode - Zulte Zat. 11-10 15.00 Wondelgem - Moerbeke Zat. 11-10 20.00 Kruibeke - Bazel Zat. 11-10 20.00 St-Niklaas - Temse Heren 2 PA Zat. 11-10 20.00 Nieuwkerken - Zele Zat. 11-10 18.30 De Klinge - Lovendegem A Zon. 12-10 20.00 Kruibeke - Stekene Zat. 11-10 20.00 Beveren - Kemzeke A Zat. 11-10 16.00 Elversele - Steendorp A H 2 PB Zat. 11-10 17.00 Kuk. Aalst - Nazareth Zat. 11-10 19.30 Ninove - Kang. Aalst H 3 PA Zat. 11-10 21.00 Lovendegem - Kalken Zon. 12-10 10.30 Zele - Melsele Zon. 12-10 10.30 Sinaai - Dendermonde Zon. 12-10 19.00 Belsele - Eeklo Zat. 11-10 15.00 Wachtebeke - Kallo H 4 PA Zat. 11-10 10.30 Appelterre Bel. - Berlare Zon 12-10 19.00 Oudegem - Aaigem Zat. 11-10 16 00 Hofstade - Denderhoutem Zat. 11-10 11.00 Zottegem Bel. - Lebbeke H 4 PB Zat. 11-10 17.30 St-Mart.-Lat. - Schellebelle ove voor iop dlooj Steerlaan b iet h H 4 PD Zat. 11-10 16.30 Lokeren B - St. Gillis-W Zat. 11-10 19.30 Eksaarde - Temse Zat. 11-10 18.00 Kemzeke B - St-Pauwe steec Zon. 12-10 10.30 St-Niklaas B - Bazel Bfsthe< Zat. 11-10 19.00 Waasmunster - Temse Zat. 11-10 20.00 Moerbeke-W. B. D1P Zat. 11-10 16.00 Baasrode - St-Gillis-Wa Groo' Zon. 12-10 10.30 Watervliet - Berlare Zat. 11-10 15 00 St-Amandsberg - Steke t in l Zat. 11-10 16.30 Gent - Kieldrecht D2PA Zat. 11-10 16.00 Lokeren - Zele Zat. 11-10 18.30 De Klinge - Moerbeke- Zat. 11-10 16.30 Ursel - Maldegem Zon. 12-10 15.30 Zelzate - Dendermond Zat. 11-10 16.30 ATB St-Niklaas - L.S.-Nfreide D3PA jeldloc Zat. 11-10 16.00 Hofstade - Aalst lamm Zat. 11-10 15.00 Waasmunster - Oudegfffen d Zon. 12-10 10.30 Lede - Lebbeke is i D3PD ts en Zon. 12-10 16.00 Nieuwkerken - Melselejalent Zon. 12-10 10.30 Kruibeke B - St-Niklaasjdece Zat. 11-10 16.00 St-Niklaas B - Kemzeke feede Zat. 11-10 20.00 VC Temse B - H. Temseftart i AZon. 12-10 10.30 Bazel - KLJ Temse Pt dt bkerei fagin dez jekon als e wordt loven star op e vipt )an i:

De Voorpost | 1980 | | pagina 28