Dubbeltje op zijn kant kalender WtBmSm I Basketball De Beleyr koninginnestuk Bertino-Batavo 81-f Geklopt in de spurt mm Weggegeven Goossens deed het Alleen aan de leiding Vlinders Buggenhout: Forfait voor dit seizoen Langverwachte zege fiji op vijf Leergeld 1 Door de knieën Tweede helft doorslaggevend Off-Day Rode lantaarn stevig in handen Op het nippertje Spanning troef firs 24 - 24.10.1980 - De Voorpost ra ïi Bleek de eerste helft deze vierpuntenwedstrijd alle kanten op te kunnen, dan kon men toch konstateren dat enkel Van den Bossche nog maar eens in zijn gewo ne doen verkeerde. De Geest-Windey bleken achter hun shotkracht te hebben thuisgelaten en Gerlo werd uit de wedstrijd gehouden door de kombinatieverdedi- ging van Koksijde. Het sco reverloop 20-18, 32-26 en 45- 39 (rust) was steeds in het voordeel van de kustjongens die in Pettens-Georges een uitstekend duo vonden om steeds voorop te blijven. Ook tijdens de tweede helft bleef Wasocub uit het zelfde vaatje tappen en de met fouten op de bank ge- v Koksijde-Wasocub 90-88 kluisterde Windey kon in ae beslissende eindsprint niet voldoende steun bieden aan Van den Bossche om tegen dit Koksijde aan de winst te komen. Ideler, nochtans ge kwetst, werd op het einde in de ploeg gebracht en zijn gouden doelpunt deed de deur dicht voor een nog dicht naderende Wase ploeg. Punten: Wasocub: Van den Bossche 19-14, Windey 4-12, Hofman 0-2, Steeman 2-2, De Geest 8-9, Gerlo 0-2, Waterschoot 0-6, Colman 2- 2. Koksijde: De Bruyne 0-1, Cassier 9-6, Pettens 13-4, Van Paemel 8-14, Georges 13-6, Leekens 0-2, Ideler 0-2. A 4 4 WEGA Cabrita Zele ontpopt zich tot een echte titelkandidaat. Nu ging Laarne met 88-16 de boot in. (wvc) De leidersploeg Batavo met Jo Muller als topre- bounder heeft aan den lijve ondervonden hoe moeilijk het is tegen Bertine in top vorm te kampen. Reeds na 10 minuten wisten de Gente naars wie Van Damme- Vonck waren in de quick break en wanneer Jo Muller tegen de rebounddriehoek D'Hooghe-De Beleyr-De Bock moest bevechten bleek hoe broos dit Gentse geweld wel is. De Beleyr bleek vanop de poötplaats de regisseur in de aanval en na 28-14 hoorde men de alarmklok bij Bata vo. Bertino gaf echter geen krimp en kon met geruststel lende 40-24 cijfers gaan rus ten. Na de hervatting beval coach Bocqué wel een press over gans het veld maar dit bleek koren op de molen voor de thuisploeg. Van Damme kon steeds zijn spit sen bereiken en Thiron ging met een 4 op 4 aan de haal. Hoe Muller-Meerschaut zich ook weerden, dichter dan 12 punten kwamen zij niet. De Beleyr gaf nogmaals een de monstratie weg op de post- plaats en een kalm akteren- de thuisploeg ging overver- diend met de punten lopen. Van een verrassing was nau welijks sprake want Bertino in een grote dag is de besten waard. Punten: Bertino: Vonck 4- 2, Thiron 2-8, De Bock 4-10, De Beleyr 10-9, D'Hooghe 8- 8, Van Damme 12-4. Batavo: Goethals 5-8, Mul ler 10-10, Van de Putte 9-0, Meerschaut 0-10, Callebaut 2-4, Cooman 0-2, Ceunens 0- 4, Van de Maele 0-2. WEGA St. Jan - Dole Beveren 75-77 Tegen het gevaarlijk St. Jan dat aan huis de besten waard is heeft Dole een knal prestatie weggegeven. Zon der Eric Smet (shoes aan de haak) was Dole wel gehandi capt maar St. Jan moest de diensten missen van Van den Branden en Wijckmans. Onmiddellijk kwam Deyaert op de proppen en samen met Meire leidde Dole al na 10 minuten met 19-20. Ste vens - Geukens konden toen het reboundsterke Dole bij houden want Van Puym- broeck bleek in een grote dag en zorgde drie minuten voor rust al voor 33-36 cijfers. Gebrek aan koncentratie bleek echter zware gevolgen te hebben voor Dole want in een ommezien waren de snelle Antwerpenaars bij de rust al naar 41-36 gelopen. Na de appelsientjes bleek Dole meer gekoncentreerd en de inbreng van de jonge Van Loo schonk de bezoe kers vleugels. De Burghgra- ve werd nu eindelijk zichzelf en na 60-56 (11e min.) plaat ste Dole een 0-11. De Bord jes werden meteen naar 60- 67 verhangen. Toch gaf de thuisploeg zich niet zonder slag of stoot gewonnen. Geukens moest wel met fou ten naar de bank maar weer om Stevens zorgde voor ver diende 69-68 cijfers. Het werd dus een nek-aan-nek race tijdens de laatste mi nuut want na 73-73 (20e min) bleek dan toch het lot gunstig voor Dole. Een doel punt van Stevens (75-73) werd prompt beantwoord door Pluym die echter zijn driepunter niet kon rondma ken en de supplementaire vrijworp miste. Op 12 secon den voor het einde stond Pluym inderdaad aan de vrij- worplijn 75-75 en zijn mis sen bezorgde Deyaert dan uiteindelijk de bal zodat de lange pivot van Dole er ne gen seconden voor tijd 75-77 van kon maken. De ultieme worp van St. Jan kwam er niet meer en Dole lukte dus zijn eerste uitoverwinning in vierde nationale. Beterschap was er bij Meire (shot) en Pluym (spelverdeling) terwijl het domein van de aanval lende rebound (23 stuks te gen 12) volledig naar Dole ging. Punten: Dole: Pluym 2-8, Meire 10-7, De Burghgraeve 4-12, Zonnekijn 2-1, Van Puymbroeck 8-4, Van Loo 0- 7, Deyaert 10-2. St. Jan: Van Meel 0-4, Ste vens 12-11, Gillis 8-2, Geu kens 13-4, De Boer 6-2, De Groof 2-8, Van de Poel 0-3. WEGA Melsele-Vlierzele 68-84 Dat Melsele het jn tweede provinciaal wel kwaad zal hebben blijkt uit de nieuwe thuisnederlaag tegen Vlier- zele. Onder impuls van Stout en Franky Van Goethem bleef de eerste helft even wichtig. Van der Maelen werd goed uit de wedstrijd gehouden maar pivot Van Trappen speelde met Lau- reys. De ruststand 35-38 liet nog alle kansen open maar na de hervatting bleek het beste er af bij de thuisploeg. Van Trappen werd de man van de wedstrijd en scoorde onhoudbaar uit alle hoeken. Een verstandig kombine- rend Vlierzele deed hele maal niet mee aan het loop- en vliegwerk van de thuis ploeg. Dit resulteerde uitein delijk in zware cijfers in een thuiswedstrijd die eigenlijk moest gewonnen worden. Melsele zakt nu af naar de onderste regionen in de buurt van Robac en dit is zeker een slecht teken aan de wand. Punten: Melsele: Van de Keybus 2, Martens 6, Van Goethem R. 6, Apers 6, Lau- reys 17, Stout 8, Van Goet hem F. 23. Vlierzele: Lievens 10, Ne vens 4, Govaert 22, Van Trappen 40. WEGA 2e AFDELING: 20.30 u. (25.10): Okapi Aalst - Kortrijk 3e AFDELING A: 20.45 u.: (25.10): Sgolba Aalter - Osiris Denderleeu 17 u.: Schelde Gent - Hermes St.-Niklaas L 4e AFDELING A: 20.30 u. (24.10): Bornem - Cabrita Zele 18.15 u.: Wasocub Waasmunster - Luchtbal I 20.30 u. (25.10): Dole Beveren - Knokke-Heist 1e AFDELING VROUWEN: 14.30 u.: Spartacus - Leon. Aalst - Denderleeuw 1e PROVINCIAAL VROUWEN: 10.30 u.: Legia Gent - Pfaff Beveren 14 u.: Hansbeke - Aurora Zele 11 u.: Lokeren - Sipiba 2e PROVINCIAAL VROUWEN: 10.30 u.: Laarne - Baasrode 19.30 u. (25.10): Melsele - Robac 1e PROVINCIAAL MANNEN: 11 u.: Bavi Gent - Were Di St.-Niklaas 16 u.: Erpe Mere - Baasrode 11 u.: Falco - Hemaco Dendermonde 11 u.: Dendermonde - Vovka 2e PROVINCIAAL A: 10.30 u.: Rubac Rupelmonde - Melle Vogelhoek 20.30 u. (25.10): Eenhoorn Bazel - Melsele 16 u.: St.-Niklase - Vlierzele 11 u.: Grembergen - Lokeren irja i 3e PROVINCIAAL B: 20 u.: The Tower - Velzeke 20 u. (25.10): Akron Ronse - Leeuwerik Lede 3e PROVINCIAAL A: 20 u. (25.10): Meldegem - Eksaarde 3e PROVINCIAAL B: 11 u.: Apollo - Haaltert 11 u.: Bavo Moerzeke - The Donalds 11 u.: Bolas Dendermonde - Sportief Temse 18 u.: Erembodegem - Old Stars jelijksp irdiend Jen. In fetrijd h« ervan rta Aal tke eer slechts ftier da de wee Öermon ■took A je wee fbije w< eter de k voor eindelijk niet kon opvarP Vlinders Buggenhout lifj_ l-eDI uitspraak aan de spelerj ee opteerden om voor het|9le ^ar se seizoen forfait te gP'"ae Anderzijds heeft Vllf"!™ GREMBERGEN - CIBO ZELE: 64-63 In een wedstrijd waar na ne gen minuten met een 6-17 tussenscore de winnaar reeds gekend scheen, kwam er late spanning en kon Zeie naar Andre Goossens, de beste thuisaanvaller in de tweede helft, een fraktie voor het eindsignaal de korf van de beslissing binnen- mikken. Een koude douche voor Cibo Zele dat doorlopend de wed strijd domineerde, maar in de laatste 40 seconden met 60-63 de rijpheid mistte om uit te spelen. Het ruilde vier ijworpen voor balbezit, aar leed op 3 seconden or het einde noodlottig Iverlies. Grembergen begon heel slecht aan de match en het was een opeenstapeling van balverlies en onpreciese worpen. Men kon geen coör dinatie in het verloop steken. Voor een routineman als Georges Van Miegroet een gelegenheid om zijn ploeg op voorsprong te schieten. Aan de 9e minuut moest Werner Van Miegroet met drie fouten tijdelijk naar de bank en dat was een handi cap voor de bezoekers in verdediging. Bij Grember gen kwam er pas beterschap toen Wellekens-De Cock-Se- gers van de bank aehaald werden en hun aanvallende inbreng zorgde aan het kwartier voor evenwicht 25- 25 en de thuisploeg had aan de rust 36-35 een hopeloze situatie rechtgezet. In de tweede helft was het De Loo se die de taak van Georges Van Miegroet, gehandicapt door een spierverrekking, overnam. Maar aan beide kanten bleven de afwerkers in gebreke en 44-44 aan de 7e minuut en bij 44-49 waren de bezoekers opnieuw op weg naar de zege. Goos- sens-Mijs plaatsten een 10-0 en de rollen waren gekeerd 54-49 en aan de 15e minuut was het 60-54. Dan bracht de thuisploeg er bij de afwer king niets meer van terecht en meteen werd het 60-63 op 40 seconden van het ein de en Goossens zette zijn dorpsgenoten een pad in de korf. PUNTEN: GREMBERGEN: Goossens 4-10, De Clercq 0-0, Cuypers 0-2, Straetman 7-2, Mijs 4-8, Wellekens 6-0, Segers 9-0, De Cock 6-6. ZELE: Goeman 7-4, Werner Van Miegroet 6-0, Philips 2- 0, De Loose 9-16, Georges Van Miegroet 11-5, De Prouw 0-0, Van Mieghem 0- 3, Quisquater 0-0. BENO Melle Vogelhoek - Scheldejeugd Temse 60-67 Door de overwinning van neer dan weer de voltallige Bertino tegen Batavo staat Temse ploeg in lijn werd ge- Scheldejeugd Temse alleen bracht bleek de veer gebro- aan de leiding. Zelf won de ken. Temse moest nog naar ploeg uit Temse wel moeilijk de laatste minuten op balbe- tegen het zwakke Melle Vo- zit spelen om toch verdiend gelhoek maar trainer Luk De te winnen zij het zonder Pauw sloeg deze keer wel glans. Het werd een over- mea culpa bij de beoorde- winning met gevolgen want ling van zijn kornuiten. De het ongeslagen Schelde- eerste helft was het inder- jeugd verwacht nu Bertino daad een vlotspelende be- dat in topforme verkeert, zoekende ploeg die met Mei- Maar aan huis zullen geen Ie speelde zoals het wou. geschenken uitgedeeld wor- Chris De Pauw bleek weer de den aldus coach Luk De boeman te zijn want onder Pauw. zijn impuls werd gerust met Punten: Temse: Gosselin 20-43 cijfers. Na rust scha- 12p, Chris De Pauw 26p., De kelde de Temse coach al zijn Pauw Ivo 1p., De Pauw Guy spelers in en de veelvuldige 2p., Verspecht 2p., Van Lom vervangingen lieten het ra- bergen 6p., Muys 4p„ Aert- derwerk dan even stoppen, geerts 12p. Melle voelde de mogelijkhe- Melle: Verspeeten 16p., De den en kwam terug met de grijze 14p., Doubels lip, moed der wanhoop. Wan- Gorleer 10p, Lateire 9p. WEGA De spelersmiserie is een probleem waar Vlinders se dert het begin van het sei zoen mee worstelt. De club leiders poogden dit seizoen als een overgangsjaar te doorspartelen, maar allerlei omstandigheden waren er de oorzaak van dat de kern zodanig is aangetast dat men alle moeite heeft om een vijftal op de been te brengen. Van Gucht - Boeykens out met kwetsuren, De Smet - De Bondt: basketstop, Weets - Brusselmans: leger dienst in Duitsland; Van den Breen: militair in België zijn afwezigheden die men uit- nog met een andere far se tegenslag af te rek|'''lk Secretaris Tony Drieght1*1- Me durende 10 jaar een s 9e°P peiler, moest wegenre.r ecn roepsbezigheden, o|ju™pe geven. Buggenhout he# had r' enkele maanden om z$en ve bezinnen over wat f 1981-82 kan worden. N beschikbaarheid van sportzaal, zit er misshnf|f een heropleving van b£IIUI bal in. an De Ie wet Reinaert Gent - Were Di 78-102 CABRITA ZELE - SPARTA LAARNE: 88-61 thuisploeg begon precies terugkwam tot 14-8, kreeg ne in gebreke te vinden en aan een hoog rendement, het bij 16-10 het 10-0 te slik- de Cabrita rebounders toon- resulteerde aan de 4e ken en meteen was het defi- den zich zeer attent, hetgeen nuut in een 12-2 voor- nitief teruggeslagen. 26-10 te goede kwam aan de snelle ong. Die gunstige start na 12 minuten. Ondertussen tegenaanval waarbij Moor- verkte Cabrita door op had Cabrita centerspeler Fi- thamer-Coene konden i perfekte wijze de indivi- lip Van Hassel, met een ge- ïle verdediging van Laar- kloven lip verloren. De han- te omzeilen met een per- dicap werd goed opgevan- aan de rust een 41-25 voor- t ronddraaiende setplay, gen door Dirk Fransaer, die sprong, arbij Sylvain De Prez met zich knap integreerde in het In de tweede helft kwamen i 6 op 8 in de eerste helft aanvalsspel. In de eerste er nooit problemen voor Ca- exponent van was. Maar helft maakte hij het met vrij- brita. De Locht begon met ivallend draaide het nu worpen te gelde, maar in de een 3 op 3 en op het score- >ts beter. Filip Van Hassel, tweede spelperiode demon- verloop gaf dit 49-27 aan de ene zetten dit in de begin- streerde hij het met een 4 op 3e 4. De bezoekers konden wei nig opzetten om de thuiszo- se kracht bij en alhoewel jarne aan de 8e minuut breken. Via een 32-13 aan de 15e minuut bereikte Cabrita minuut. De bezoekers gingen agressiever verdedi gen en probeerden hun ach terstand in te lopen met een press, maar ook daar waren de Zeienaars tegen gewa pend. Coene vanop afstand strafte regelmatig het kort opzitten van Laarne af en samen met Fransaer, Peter Moens werd het verschil aan de 17e minuut 76-47. Een probleemloze vijfde opeen volgende overwinning voor een Zeelse ploeg die nu ook aanvallend wat liet zien. Punten: Peter Moens 2-6, Coene 9-10, Moorthamer 2- 0, Van Hassel 4-0, Fransaer 4-9, Van Damme 0-3, De Locht 6-6, Deprez 14-15. BENO Begonia De Pinte Bolas Het gebrek aan kompeti tieervaring blijft Bolas wel parten spelen. Ze lukken er in om een groot deel van de wedstrijd gelijke tred te hou den met hun tegenstanders en op een bepaald moment worden ze gedurende enkele totaal overspeeld en de defi nitieve kloof is gemaakt. Hetzelfde scenario op het terrein van De Pinte met een 12-12 aan de 10e minuut en Dendermonde: 77-51 zeven minuten later een heel ander beeld met 14-30. Om de rust in te gaan met 49-23. In de tweede helft hielden de bezoekers langs Kamiel Du- pont, Jean Marie Cool en Luc De Petter gelijke tred maar een overwinning zat er niet in. Punten: De Decker 2, Eric Dupont 9, Cool 11, Kamiel Dupont 19, De Petter 10. jspele de Na een slechte start in de definitief voor het vltraine kompetitie is dan eindelijk van de thuisploeg zofcjjn koi Were di in de goede plooi Met een 8 op 9 braclfbood gevallen. Deze vierpunten- twee minuten voor tijd lstrijd wedstrijd was na 5 minuten di op 66-91 cijfers. De ontsla al beslecht 3-14 door toe- naar de 100 werd ror. spelei doen van Swolfs-Aerts en maakt door Aerts en de kl wanneer Reinaert alle hens naert kreeg op het eindring i aan dek bracht moest Were enkele gescher ken om <g hadi di niet anders doen dan zijn te verdoezelen. afgen voorsprong vrijwaren en Globaal schoot Were ee. Wui rustig op balbezit spelen. De gen 50% eindelijk zijn Nil. Me Gentenaars hadden echter Iers als De Pauw - Borflelijk i te weinig mankracht want na rens - De Brant op hun v| 0m i 25-32 cijfers kwam Mark De pijl zoals van hen vervtes de Pauw op de proppen met wordt. n. Tijdi een 11 op 13 shot en hij Punten: Were di: Swolf% het zorgde er met Bonnaerens Bonnaerens 10-8, De fyjerrw voor dat kon gerust worden 26-4, Verbraeken 4-5, Vqdgebe met 33-51 cijfers. De tweede ke 0-2, De Brant 0-17. ThBock, helft behield Were di het ini- baert 0-2, Aerts 6-10. |e zorg tiatief en wanneer na 10 mi- Reinaert: Timmerman L nuten nog steeds een grote De Groot 4-6, Neirynck y voorsprong op het bord Van Vooren 10-14, WaT stond, 52-70, werd de jonge 0-5, De Buck 4-2, Bilietl De Brant ingeschakeld die Dessomville 0-4. Vrouwenbasket PANTERS BAASRODE - MELSELE: 43-57 De jonge Panters kon in de ster Van de Walle, kregen nu eerste helft gelijke tred hou den met Melsele. In die pe riode waren Veerle De Boeck en Maria Spitael opgewas sen om de Melseelse aanval- sters van antwoord te die- meer steun van Houtekiet, Van Hoeyweghen, Raeyma- kers en dit had zijn gevolgen op het scorebord met 31-51 aan de 14e minuut en 38-57 na 18 minuten. In de laatste nen en met 25-25 bij het drie minuten kon de thuis- afsluiten van de eerste time P'oe9 langs De Boeck en De was nog alles mogelijk. In Troetsel de schade beperkt het begin van de tweede houden, helft kwam de thuisploeg BAASRODE: De Boeck .10-8, zelfs nog eens met 27-25 op Cathry 2-0, De Troetsel 4-6, kop, maar de bezoekende Spitael 9-2, De Schutter 2-0. meisjes namen de boven- MELSELE: Van Hoeyweghen hand en aan de 8e minuut 2"4- Van Vossele 8-4, Haute- was het 29-36. Van Vossele, kiet 2"6. Raeymakers 0-4, die in eerste helft goed af- Van Walle 13-14. werkte samen met uitblink- BENO Melle - St. Niklase 77-57 Dat een verplaatsing naar Melle geen sinecure is weet menig Wase ploeg. Toch verwondert het ons van de jonge St. Niklase garde dat de gebroeders Van de Sijpt reeds bij de rust de wedstrijd in handen hadden genomen. 41-25. Bleek de shotkracht op een buitenterrein wel thuis gelaten dan was het voor het broederpaar René - Yvan - Danny Van de Sijpt wel klaarhelder op hun ver trouwd terrein. Hoe Willaert zich ook inspande zijn vleu gelspelers bleken hopeloos in gebreke en wanneer men bij een ontketend Melle niet op snelheid losgeraakt is het hopeloos verloren. St. Nikla se is ons een klinkende re- Hef damesteam van BBC Lokeren. (dm) vanche verschuldigd want met amper vier punten uit vijf wedstrijden staan de Klaaskens beslist onder hun normale peil gerangschikt. P - SNBC: Van Uyt- fangn Govaert 2p, De Poorter 8p, De Cauwer 11 p, D'Hondt 6p, Willaert 21 p, Van der Linden 5p. Melle: Baert 9p, Cornelis 9p, Van de Sijpt Rene 14p, Van den Eeckhoudt 10p, Van de Sijpt Yvan 19p, Van de Sijpt Danny 16p. WEGA Hoger op - Rubac 88-52 Weerom heeft de wedstrijd van Rubac Rupelmonde een zelfde scenario vertoond als zovele voorgaande. Zolang mogelijk trachten de bal in eigen rangen te houden om dan vleugelspelers Verscho ren en Becquet (gekwetst) te bereiken en een doelpunt trachten af te dwingen. Dit kon slechts één helft omdat Hoger Op zich aan deze tak- tiek werkelijk liet vangen. Een 28-24 stand was meer dan voortreffelijk voor het aan manschappen tekort hebbende Rubac. Na de rust bleek dan hoe broos deze taktiek wel is en wanneer de Gentenaars dan eindelijk hun troepen konden organi seren werd het uiteindelijk langs Demeyer - Van Neste nog een afgetekende zege voor Hoger Op. Rubac wacht nu op Becquet die wel één schamel doelpunt lukte Leeuwerik Lede 76 - Red Om de eerste overwinning van het seizoen te bewerk stelligen heeft Leeuwerik Le de heel wat zweet moeten laten. Deze wedstrijd werd gekenmerkt door een twee strijd Van Driessche (Lede) en De Roeck (Red Boys). Het was eerstgenoemde die het pleit in zijn voordeel be- Hemaco Dendermonde - Haantjes Leupegem 53-1 De Collegeploeg gaf zijn punten stelde de Heil Boys 72 slechtte. Hij werd met 38 punten dan ook duidelijk de topscorer. De twee aan elkaar gewaag de teams gaven mekaar geen duimbreed toe. Het was tenslotte Leeuwerik dat via het broederpaar Van Driessche de eerste compe titiezege pakte. stadsgenoten geen steuntje. Een overwinning tegen me deleider Leupegem zou een goede zaak geweest zijn voor Panters Baasrode en BBC Dendermonde. De thuisploeg had van bij het wedstrijdbegin weinig vat op de bezoekers en aan de 12e minuut stond het reeds met 12-18 achter. Voor Hemaco zat er niets anders op dan met een pressing de achterstand trachten op te halen en in die opdracht luk ten ze bij de rust met 25-28. De bezoekers hadden even wel betere afwerkers en Ver- gucht, 17 punten in de twee de helft en Rijckbosch, 23 verdediging voor on< bare problemen en aainnuit 5e minuut met 29-42j-102 men het als bel aanzien. De jonge thuisploeg kc. fysieke kracht niet bl|niles opbrengen om Leup4 v©rf met een afmattende i op te vangen en daar ook bij de afwerking U moest men de zware nederlaag ondergaan. Punten: Verhas 0-4 Causbroeck 2-0, P. Van PS vei bergen 2-2, Van Nuffel 6 behe Van Lembergen 2-1, D. helst 6-8, Hedwig Ver pen 3-4, P. Verhelst 4-0. jioewi istig paa iter, latit licht de r smee Elia nden Geert Moens kan niet beletten dat Goossens de bal door de ring jaagt. (Panters Baasrode-Dendermonde 71-80). (wvc) maar nog geenszins hersteld is van zijn voetverstuiking. In elk geval zit Rubac op de laatste plaats vastgemetseld en wij durven nu reeds voor spellen dat winnen heel moeilijk zal zijn voor de Scheldejongens. Punten: Rubac: Verbeke 6p, Poppe 2p, De Keersmaeker 6p, Jansegers 12p, Ver- schooren 24p, Becquet 2p. Hoger Op: Verheye 14p, Cuypers 4p, Cosijn 2p, Van Neste 16p, Demeyer 14p, De Cock 12p, Alluyn 8p, Lippens 8p, Van Damme 8p. WEGA BBC Lokeren-Bazel Met twee ploegen die een mindere seizoenstart in de benen hadden was winnen geboden. Lokeren nam het eerst de leiding via Cornelis 12-8 maar het ondervinding- rijke Bazel liet helemaal niet begaan. Van Renterghem vond in Willems een goede steun om door te stoten tot 19-25 (14de min.). Klaarblijkelijk hadden de bezoekers op hun adem ge trapt want een op snelheid reagerend Lokeren verzette de bakens naar 27-25 en even later zelfs tot 32-27, moment waarop de thuis ploeg ter plaatse bleef trap pelen. Bazel voelde de mo gelijkheden en nam even voor rust weer het heft in handen 32-33. Eenzelfde rder i Oi ike scenario na de herva ig he met Lokeren na 10 min weer voorop maar nu Pieters de bondgenoot de jonge Van Rentergl Vijf minuten later notee wij 60-61 en de laatste 41 ind inaai fst 2 liter. minuten trotseerden de zei-spelers de Lok stormloop om met de ten aan de haal te g Spijtig dat er in baskérouw een winnaar moest zijn een voetbaldrawn zou ier Te een bevredigd hebben. Punten: Lokeren: Van 2-0, De Nul 8-13, De leer 3-0, Cornelis 12-12,. lo 2-10, Van de Vijver Dhaen 2-0, Verdurmen 1j Bazel: Toté 2-6, Smet! Pieters 7-18, Willems Van Renterghem 12-15. IBC ijiiten ft zi «ds inde

De Voorpost | 1980 | | pagina 24