Kollektief sterkere thuisploeg Kat speelt met de muis Betere tweede helft Oelbrandt staat alleen Zwakke eerste helft Okapi Magnetrol speelt Amerikaans en gastheer voor The Strangers Weergevonden Sauviller Derby met uitschieters Topper bleef onder de verwachtingen! Nogmaals Gino Van Loo Bezoekers beter geheel De Voorpost - 31.10.1980 - 25 ballen c (Een 24 no avann ny Fe Patrii ïgem ;gem Boy dracl goec tot ikje» (n h gi r he reset len n narr 3 mi speel l' nc leel wat meer volk in de ikapizaal, dan normaal het jeval is. En de Aalsterse supporters, werden alleen maar beetgenomen, door de zwakke partij van de bezoe- ters, of was Okapi Magne- trol dan zo sterk? Feit was alleszins dat Okapi Magne trol, zijn beste wedstrijd van het seizoen speelde. Een heel groot aandeel in de rui me overwinning had onge twijfeld de vroegere Kortrijk- speler Mare Minnebo, daar eindelijk op zijn internatio nale waarde speelde. Hier mede bevestigde hij de hoop van vele supporters, dat de kwaliteit van Mare, niet gezakt is, sinds de moei lijke oefenwedstrijden vóór het seizoenbegin. De ster was gedaald, doch is herre zen. Hopelijk houdt hij ze op dit niveau. De wedstrijd vertrok heel ze nuwachtig van bezoekende zijde. Alleen Verhaeghe kon uit individuele nummertjes BBC Okapi Magnetrol - Frista Kortrijk 99-68 een paar punten oogsten, zodat de achterstand niet te groot werd. Okapi Magne trol afwerkend tegen een zeer hoog percentage liep echter toch stilaan weg van zijn tegenstander en kon via Van den Bosch, Van den Broeck, Elias en Minnebo een 18-10 kloof maken aan de 8'. Schorreel, de enige niet vernoemde Aalstenaar, beperkte zich voorlopig, tot het kwistig uitdelen van uit gemeten voorzetten. Bij een 22-16 stand achtte coach Marcel Van Hee, het ogen blik gekomen om de geneu traliseerde Nyitrai op te stel len. De sinds weken gekwet ste Hongaar, zal zich zijn we- deroptreden, met een vran ke smaak herinneren, want aan de overzijde bracht Frans Verhulst, Herman Van Keer op. Deze besprong de Hongaar vanaf de eerste se conde als een wolf op een schaap, zodat Nyitrai, blijk baar verrast door die plotse lm re Nyitrai deed bij een 22-16 stand en kreeg onmiddellijk dubbele meter Herman Van Keer (38 jaarop de huid. (Okapi-Kortrijk 99-68) (per) aanval op zijn persoon, nooit op zijn normaal toerental kwam. Zijn zenuwen speel den hem parten, met een technische fout tot gevolg. Verhaeghe en Carpentier en later ook Nyitrai, die dan toch 2 pogingen lukte brach ten Kortrijk even terug 26-22, doch dan ontketende Dany Schorreel zijn duivels. Van Keer zijn taak scheen vol bracht en Van den Broeck nam diens funktie over, als trouwe waakhond van Nyi trai. Ook de andere Herman deed zijn taak perfekt, zodat Okapi via Elias en Minnebo kon uitlopen 44-28 bij de rust. Na de kampwisseling kende de thuisploeg een iet wat mindere periode. Leed veel balverlies en Verhaeghe en Nyitrai profiteerden hier van om de bezoekers tot 54- 39 terug te brengen. Dit gold echter als het laatste wapen feit van de Kortrijkse artille rie. Minnebo en Van den Broeck tilden in 2' tijd Okapi Magnetrol naar een 66-41 voorsprong. Daarbij kwam met Van den Bosch - Elias en Schorreel ook nog de fast- break op gang, zodat bij 74- 47 na 11' de wedstrijd defini tief gespeeld was. Via Van den Bosch en een 4 op 4 van Dany Schorreel kon Okapi na 14' 87-61 maken. Ogen blik waarop coaóh Frans Ver hulst aan zijn applausver- vangingen kon beginnen. Achtereenvolgens verdwe nen Van den Bosch, pracht- wedstrijd, Minnebo, Van den Broeck, Elias en Schoreel naar de bank, wat aan Van Keer, Famaey en Hendrickx toeliet nipt onder de 100 punten te blijven. Geen en kele Okapi-supporter dacht echter aan die century-sco re. Het doel van Okapi was bereikt. Een rechtstreekse tegenstander een zware ne derlaag toedienen, had meer verdienste dan de kaap van de 100 punten te over schrijden. Okapi Aalst: (43 op 72-13 op 14 v.w.) Van Keer 0 2 Famaey 0 2 Hendrickx 0 2 Van den Broeck 8 12 Elias 10 8/ Schorreel 8 7 Van den Bosch 6 10 Minnebo 12 12. Kortrijk: 32 op 71 en 4 op 15 v.w Lambrecht 6 4 Ver haeghe 10 16 Denoulet 4 0 Maes 0 8 Carpentier 4 8 Nyitrai 4 4 A.V.H. T C N - Geranimo Bornem - Cabrita Zele: 70-81 Na de zege bij Bornem, een Cabrita kreeg van op afstand ploeg waar de Zeienaars in langs Pauwels en Chris- het verleden meer dan last tiaens een 8-0 te slikken en mee hadden om ze te over- het werd aan de 12e minuut winnen, kan men zich afvra- 26-14. De sterke Zeelse ver gen of Cabrita nu toch een dediging vertoonde nu ook titelkandidaat is. Ze bleven plots hiaten en dit was dui niet alleen ongeslagen in zes delijk aan de rust met een wedstrijden, maar de manier 41-30 tussenstand, waarop ze de tweede helft Wilskrachtig begon Cabrita de zege bij Bornem afdwon- aan de tweede helft. Het had gen, spreekt zeker ten gun- nog de morele kracht om ste van de ploeg van trainer terug te slaan. Coene en Geert Versmessen. Moorthamer zorgden voor Nadat Fransaer de score een hoger tempo en in ver- opende, kregen de bezoe- dediging gebruikte men veel kers een 12-0 te slikken zodat energie om de Bornemse ze aan de 4e minuut reeds aanval te stoppen. De leider- op een 12-2 achterstand ke- sploeg speelde de eerste ken en men dus moeilijk van tien van de tweede helft aan een goede uitgangspositie een bijzonder hoog tempo, kon spreken. Men werkte nu wel de fast- De bezoekers konden hun breaks af en korven werden aanval tegen de individuele er door de vijf spelers ge- Bornemse verdediging niet scoord. Coene deed dit met op gang krijgen. Men liet een 5 op 6, De Locht begon zich dan ook betrappen op met een 3 op 4, Deprez met slechte passen en drie se- een 4 op 6. Er werd nog conden. De enige aanvaller maar sporadisch gemist. Tot op peil was Fransaer, die zich fel inspande en belang de 10e minuut kon de thuis ploeg aan de leiding blijven. rijke korven scoorde, zodat maar dan bracht Filip Van hij samen met De Locht aan Hassel, die met zijn genaai- Van Keer en Yitrai speelden een match in de match. Lange Herman haalde het (Okapi-Kortrijk 99-68) (per) Schelde Gent-Hermes 68-63 de 9e minuut voor 18-14 zorgde. Op dat moment op teerde coach Versmessen voor een grotere ploeg en kwam Filip Van Hassel in voor een te zenuwachtig spelende Moorthamer, maar lip nog verdienstelijk werk leverde, voor het eerst na de initiale 0-2 de ploeg opnieuw op voorsprong 52- 53. Meteen was de weg naar een belangrijke overwinning vrij. Coene, Moorthamer, Deprez waren niet meer te stoppen en de thuisploeg kon niet meer reageren te gen de fysieke kracht van de bezoekers. Bij 61-57 was Dirk Fransaer de basislegger van een 0-10 met een 3 op 3 en 4 op 4 vrijworpen brak hij alle Geranimo weerstand. On dertussen moest coach Ver smessen Coene met 4 fou ten vervangen en de ingeko men Paul Van Damme speel de een bijzonder knappe partij in verdediging. Bij 71- 57 was de winnaar gekend en in de slotfase onder streepte Peter Moens dit door met een smash de knappe tweede helft van Ca brita te bevestigen met een maximum 64-79 voorsprong bij het ingaan van de 20e minuut. In de tweede helft lukte Ca brita een kollektieve 20 op 27 shotprestatie. Punten: Peter Moens 0-5, Coene 8-12, Moorthamer 0-4, Filip Van Hassel 2-2, Fransaer 12-10. Van Damme 0-1, De Locht 4- 7, Deprez 4-10. De Cabrita linkervleugel Syl- vain Deprez was nog geluk kiger met de overwinning dan zijn medespelers. Twee uur voor hij te Bornem aan de opworp stond had zijn vrouw Nicole hem een zoon geschonken. Proficiat. Beno Kwam Hermes het eerst op voorsprong 4-8, toch bleek het bezoekende team toch niet in topforme te zit ten om deze topwedstrijd te winnen. Acke verdedigend op Oelbrandt werd wel van het kastje naar de muur ge speeld maar de andere schutters van Hermes ble ken niet in hun dagje. Ril- laerts kende wel een goede eerste helft maar na 15 mi nuten kon Hermes toch geen orde op zaken zetten: 19-26. Schelde plaatste Van Mar seille op de bank en de gehandicapte Baeyens (pink) was ook niet bij de zaak. Zodoende kon Hermes rusten met 27-36 cijfers. Na de hervatting kwam een an der Schelde op de proppen. Mottet kende een knappe bevlieging 52-49 en toen ook Baeyens de goede richting vond kwam Schelde in de wedstrijd: 60-59. Beide ploe gen streden nu voor wat ze waard waren. Oelbrandt stond echter alleen want de andere Hermes-schutters vonden niet de gepaste tegenzet. Balverlies van De Keyzer-Aerts liet Schelde 1.30' voor tijd uitlopen tot 66-61 en meteen was de be slissing gevallen. Zonder te schitteren won Schelde te gen een Hermes dat in de Gentenaars wel een «zwart beest» vindt in de uitwed strijden. Scoutingcijfers leveren ons dat Schelde aanvallend en in de rebound de baas was zodat de zege verdiend naar Schelde ging. Hermes: 27 op 68 shot en 9 op 15 vrijworpen. Schelde 31 op 75 shot en 5 op 9 vrijworpen. Punten: Hermes: Aerts 8, Oelbrandt 27, Rillaerts 11, De Keyzer 3, Sauviller 4, Van den Berghe 2, Raman 6, De Block 2. Schelde: Van Marsenille 10, Baeyens 14, Veldeman 17, Mottet 16, Goossens 2, De Ceuninck 2, Mathijssens 2, Acke 4. WEGA De ijverige bestuurslui van de Aalsterse tweede klasser, hebben de kans waargeno men, om ondanks het zwaar belanden programma, een oefenwedstrijd in te leggen tegen de Nationale Militaire Ploeg van de USA. Onder de werkkracht van John Huy- secom, maakt deze Nationa le Ploeg een rondreis door heen Europa, en vindt in Okapi Magnetrol de ideale oefenpartner. Deze wed strijd gaat door op dinsdag 2 december 1980 te 20.15 uur in de Okapizaal aan de Burchtstraat. Ook op het showvlak doet Okapi Mag netrol van zich spreken. Op vrijdag 5 december 1980 kan men in de zaal terecht, vanaf 20.30 uur voor een onverge telijke showavond met The Strangers. De inkom is 200 fr. Kaarten kunnen besteld worden in de Okapibar of bij de bestuursleden. A.V.H. St.-Niklase-Vlierzele 109-83 Na een slechte seizoen start heeft Sint-Niklase toch nog eens orde op zaken ge zet in eigen zaal. Vlierzele, nochtans niet een te onder schatten ploeg, was heel vroeg in de wedstrijd op achtervolging aangewezen. Willaert domineerde Van Trappen en de inbreng van Sauviller bracht weer de no dige aanvalskracht bij de thuisploeg. De anciens D'hondt-Sau- viller zorgden in feite voor de heropstanding want half weg was al een ruim verschil op de bordjes merkbaar, 52- 39. De Klaaskens gingen op hun elan door en maakten er een aanvallend spektakel van zodat ook bezoeker Lie- vens aan zijn trekken kwam. Toch was die ene Vlierzele- speler niet opgewassen te gen een ontketend Sint-Ni- klase dat nog een centurys- core haalde. Meteen is het bewijs geleverd dat SNBC heel wat beter vermag dan het klassement laat vermoe den. Met een naderend der by tegen Bertino zit er dus weer pit in de geel-blauwe ploeg. Punten: SNBC: Van der Linden 12, Sauviller 24, Wil laert 30, Govaert 1, Dhondt 16, De Cauwer 7, De Poorte- re 13, Van Uytfang 8. Vlierzele: Lievens 30, Mar- coen 14, Van de Maelen 14, Van Trappen 8, Govaert 8, Nevens 8. WEGA Bavi Gent-Were Di 96-71 Haantjes een verdiende zege Bavi: De Maertelaere 2-20, behaalde. Stocké 1-0, Van der Haeghen Dat de viering van het 25- Punten: Were Di: Swolfs 10-5, Vernimmen 21-18, De jarig bestaan van Were Di 0-6, Aerts 12-16, De Brant 2- Caestecker 6-5, Van Holen 4- nog in de spelerskleren van 2, Bonnaerens 2-16, Ver- 0, Haemelynck 4-0. het bezoekende team hing braeken 6-6, Verbeke 0-2, WEGA was al na 5 minuten duide- Marin 0-0. lijk. Een initiale 3-6 stand werd door Van der Haeghen- Vernimmen omgezet in 15-6 cijfers. De afwezigheid van De Pauw bij Were Di bleek wel een onoverkomelijke handicap, want buiten Wil- fried Aerts wist niemand van de roodzwarten de ring han gen. De jonge De Brant was hopeloos bleek en ook post- speler Bonnaerens was nooit in zijn gewone doen. De bordjes werden verhan gen naar 33-20 en zelfs even voor rust bleef de bezoeken de ploeg volledig onmondig en moest een 15-2 inkas- seren Rustcijfers 48-22 waren wel geen weergave van het vertoonde spel maar aanval lend moest Were Di het stel len met een 10 op 34. Na rust kreeg men een veel vinniger Were Di op de vloer. Wilfried Aerts stimuleerde zijn ploeg met een reeks geslaagde doelpogingen en ook Ver- braeken vond de goede ope ning. Wanneer ook Swolfs en Bonnaerens een aanval lende bevlieging kregen na derde Were Di tot op 70-53. Vernimmen stond bij Bavi alleen en gelukkig kwam op het einde De Maertelaere met een 10 op 10 de thuis ploeg nog redden. Hij zorg de voor de heropstanding 80-60 tijdens de laatste mi nuten bleef Were Di ter plaatse trappelen zodat de Bavi-ploeg wellicht de bes ten na het ongenaakbaar De Clercq doet er voor Grembergen jes bij. (Grembergen-Lokeren 72-68) nog twee punt- (wvc) Grembergen - Lokeren: 72-é Een wedstrijd die niet alleen een regionaal derby was, maar waarbij voor de twee ploegen de matchpunten van uitzonderlijk belang wa ren. Zowel Grembergen als bezoeker Lokeren kwamen bij het seizoenbegin niet zo goed aan hun trekken. Tot de 10' minuut bleef het gelijkopgaand met een 10- 10. De bezoekers verloren dan De Meerleer met een voetkwetsuur, zodat ze zeker gehandicapt verder moes ten. Grembergen kon langs Straetman, precies van de vleugel en Goossens een kleine voorsprong verwer ven aan de 13' minuut met 20-16. De thuisploeg kende op dat moment één van zijn mindere periodes en Loke ren profiteerde er van om langs haar beste man Corne lls, samen met De Nul, Ge- rlo, Verdurmen een 0-8 te plaatsen en de leiding aan de 17' minuut over te nemen 20-24. De Grembergse spel maker Cuypers deelde dan assists uit en via 28-28 nam Grembergen bij de rust 34- 30 de leiding terug over. De tweede helft begon goed voor de trainer Mark De Vrie- se. Aan de 6' minuut liep zijn vijftal uit tot 46-36 langs De Clercq. Lokeren gaf zich nog niet gewonnen en Cornelis was in de aanval moeilijk te stoppen en kreeg hulp van Van Lent, zodat aan de 12' minuut alles te herdoen was 52-52. Grembergen bleef op teren voor een beweeglijke zone en de bezoekers poog den de thuisploeg op te van gen in een man verdediging. Grembergen omzeilde dit enige keren met give and go's en Rudy De Cock was sterk onder de korf zodat aan de 18' minuut Grembergen de beste positie had met een 66-61 voorsprong en die tot het einde toe behield. Punten; Grembergen: De Clercq 4-13, Segers 0-2, Straetman 12-2, Goossens 14-4, Mijs 4-3, Rudy De Cock 0-8, Cuypers 0-6. Lokeren: De Meerleer 4-0, Van Lent 4-10, De Nul 6-0, Cornelis 8-18, Verdurmen 4- 1, Dhaen 0-6, Gerlo 4-3. BENÓ dit alsmede de archislechte afwerking van zijn ploeg, vanop de vrijworpiijn (slechts 9 op 26) zou zijn BBC The Tower - BBC Velzeke 63-55 Met nog een slechte na- Rony Vieillefon is er immers aan de basis van dit slechte nederlaag worden. The To- smaak in de mond, resultaat een andere Aalstenaar geko- vertoon. Desondanks kon wer vond met De Smet en van de topper van zaterdag- men, met name Will Sonck, The Tower langs Dirk De Heyvaert steeds gepaste af- avond, in diezelfde Okapi- oud-speler van Black Boys, Schaepdryver, Herman La- lossingspunten, speelden zaal, stond zondag reeds een voormalig coach van The baeye en Jean Paul Heyvaert gemakkelijk balbezit, zodat andere topper op het pro- Tower en later van Vlierzele. gramma. Namelijk het duel De inzet was langs weerszij- tussen de twee ongeslagen den dan ook enorm groot, deze kloof wel beslissend kreeg, zodat The Tower naar een 50-37 voorsprong be- de pressing van Velzeke eep. werken. Misschien zou later omgekeerde uitwerking deze kloof wel beslissend kreeg, zodat The Tower naar leidersploegen van tweede Doch spijtig genoeg bleef heten. Doch feit was dat Vel- het einde toe de kloof nog provinciale: The Tower Aalst het daarbij. Een vrij zenuw- zeke geprezen dient voor zijn wat kon uitdiepen naar een Bazel-Melsele 80-90 In dit derby konden de bei de ploegen rekenen op twee scheidsrechters die een ho ge kwotering verdienden. Zowel Monfils als Van Huffel bleken bij de zaak en het was maar goed ook tegen twee streekgebonden ploegen die er het beste van wilden maken. Melsele met Stout op de en Patro Velzeke. Niet zo- achtig begin, een score, di maar een topper; want Vel- maar niet omhoog wilde, zeke is de laatste jaren zowat een archi-slechte leiding van en later via R. Van Rossom, aan het «veraalsteren». Na De Vijlder en in mindere ma te van Van Hoye, het tijds- bord, die het andermaal liet en in mindere mate De Mul der, maakten zij 52-43, 52-45 en 54-49. Oorzaak hiervan bank liep 0-8 uit en deze goede start gaf aan de be zoekers de moed om een goede match voor het voet licht te brengen. Na 8-14 sleurde Pieters wel een serie punten uit de brand maar Franky Van Goethem was ook bij de zaak. Na een 35-35 zorgde hij samen met Stout voor 48-53 rustcijfers en dit was kollektief toch wel ver diend te noemen. Na de rust kwam een an der Melsele-speler op het voorplan. Rudy Van Goe them liet een 5 op 5 opteke nen en zodoende bleef Mel sele steeds op voorsprong 56-61 (5de min.). Bazel repli keerde wel langs Pieters maar dichter dan 66-68 ge raakte de thuisploeg nipt. Het bleef spannend tot de 15de minuut 74-78 en toen kwam dubbele meter Lau- reys zich mengen in hét de bat. Hij zorgde voor/78-86 cijfers en meteen ging de haver naar het beste paard. Melsele won verdiend en zorgt meteen voor de verras sing door het routinerijke Bazel in eigen zaal te gaan verslaan. Punten: Melsele: Apers 2, Van Goethem R. 15, Laureys 21, Martens 12, Stout 18, Van de Keybus 7 en Van Goethem 17. Bazel: Pieters 26, Willems 15, Van Renterghem 14, Toté 2, Smet 15, Verschooren 5. WEGA afweten, en voor eenmaal was de 2 op 7 van Dirk De een massa volk op de Okapi- Schaepdryver, en zeker en banken, waren ingrediënten, vast de zwakke arbitrage van die de spelers op het terrein het duo De Vylder en Van zeker niet goed bekwamen. Eén man in het wedstrijdbe- gin behield zijn zelfvertrou wen in die heksenketel. Brys spelers in balbezit, en knaag- met een 3 op 3 zorgde on- den daardoor voortdurend middellijk voor een 10-6 aan hun achterstand. Coach voorsprong, doch Van Daele Sonck, zag er niets anders met een 3 op 5, bracht Velze- meer op dan te pressen. En ke terug op 14-14 aan de 8'. totale inzet, en steeds nader- 63-55 eindstand. Verdiende de. Eerst via P. Van Rossom overwinning van de thuis ploeg met heel veel waarde op de rangladder, doch die echter zijn glans verloor op het terrein. The Tower: 25 op 64 en 13 op 17 v.w.: De Schaepdryver Dirk 12 7 De Schaepdryver Luc 0 4 Heyvaert 0 2 Brys 12 3 De T royer 0 2 De Smet 8 2. Velzeke: 24 op 56 en 9 op 26 v.w.P. Van Rossom 8 R Van Rossom 12 De Cuyper 3 Van Daele 12 Keerstok 6 De Langhe 10 De Mulder 4. A.V.H. Hoye. Op alle manieren, geoorloofde of niet geoor loofde kwamen de Velzeke- i Tegen een zoneverdedi gend Knokke kwam Meire in de aanvang goed aan zijn trekken en na 5 minuten liep Dole al uit Wanneer ook Deyaert-De Burggraeve op de proppen verschenen wer den de bordjes verhangen naar 29-20 en het bezoeken de team werd zowel in re- bound als qua shot sterk ge domineerd. Toch slaagde ^Dole er niet in zijn [meesterschap verder te on derlijnen dan 41-36 rustcij fers. De kustjongens vonden in George en Van Eenooghe immers knappe afwerkers. Na de hervatting verander den de bezoekende spelers hun verdediging Manspe- lend moest Dole hard wer ken om voorop te blijven 46- 38. En wanneer Meire bleef falen werd het spannend voor de thuisploeg Knokke naderde tot 48-47, moment Dole Beveren-Knokke 88-73 waarop Meire-Van Puym- broeck naar de bank werden gehaald en vervangen door Zonnekijn-Van Loo. Zonne- kijn pakte uit met een 3 op 3 en de jonge Gino Van Loo zorgde ervoor dat onmiddel lijk 57-47 op de bordjes kwam. Aanvallend en verde digend was hij bij de pinken en onder zijn impulsen werd de wedstrijd definitief geo riënteerd: 68-51. Knokke pakte nog uit met een press die 70-58 oplever de maar Dole liet nooit meer begaan Het won verdiend maar toch kunnen wij niet van een glansverrichting ge wagen. Het gemopper onder de Dole-spelers in van die aard dat goede verrichtin gen uitblijven en het weg blijven van Eric Smet op de wedstrijden van de eerste ploeg is ook een domper op de prestaties. Gelukkig staat Dole al veilig middenin de rangschikking zodat Coach Van der Steen pro beerde het met een indivi duele mandekking, en weer kon de thuisploeg loskomen, een Een 2 op 3 van Pat De Smet, goed eindresultaat toch nog en Dirk De Schaepdryver, in de mogelijkheden ligt. Punten: Dole: Van Loo 0- 15, Zonnekijn 0-6, Deyaert 9- 4, Van Puymbroeck 2-0, De Burggraeve 12-10, Pluym 6- 12, Meire 12-2. Knokke: Pettens 8-0, ea sier 2-8, Van Paemel 0-5, Van Eenooghe 10-4, Ideler 4-0, De Bruyn 8-10, George 12-3. WEGA Vrouwenbasketbal Melsele - Robac Grembergen: 19-56 die na een aarzelend begin, De thuisploeg, die aan de het best afwerkten. Bij Mel- toch op dreef raakte zorgde opworp kwam zonder haar sele was het alleen Van voor 30-23, doch Velzeke beste speelster Van de Walle Hoeyweghen, die met 10 vond opnieuw een tegenzet kon op geen enkele moment punten, aanvallende wat kon en kon via R. Van Rossom wedijveren met de Robac inbrengen. In de tweede 34-28 terugkomen aan de meisjes. Het scoreverloop helft bleef Grembergen dan rust. Was het spelpeil in de geeft dan ook de wedstrijdsi- het hoge woord voeren en eerste helft aan de lage kant. tuatie weer met 2-15, 4-26 en De Boeck-Ost scoorden pun- In de tweede periode, reikte aan de rust reeds 6-27. De ten, maar het meisje van de" het nog amper de knieën bezoeksters hadden in de match was zeker de 16-jarwe van de eerste helft. Veel bal- eerste helft Nelis en Vermei- en 1,87 m grote Karine Van

De Voorpost | 1980 | | pagina 25