wm Herlevingdames W) kloppen Fleur Bleue Van Camp blijft vechten St.-Niklaas B met maximum Patro Tivoli lost de rol Temse A en Beveren A leiden de dans Mikeno met een zuchtje Herleving C zorgt voor verrassing Moeiteloos Zonder verhaal Zes medailles voor Zeelse Asahi Kwai meisjes De Voorpost - 31.10.1980 - 2fv Dames Nationale I Er heerste vreugde in het sloegen Muylaert en De de zege vastgelegd. IHerlevingkamp na afloop Boes met respectievelijk I van de wedstrijd tegen Fleur overwinningen op Kyriaka- I Bleue die voor de Dender- kis en Pierre de bres. Het Ijmondse dames de eerste werd nog wel 3-2 nadat Ky- I winstpunten in tweede na- riakakis van de zich nu toch Wenduine, Meeuwen en^At- Ijtionale opleverde. Krista De sterker verdedigende Van lantic in het verschiet maakt ÏBoes en haar teamgenoten Langenhove had gewonnen, het een kans om vier punten Itoonden zich sterker dan de maar hierop gingen de Her- te halen uit de drie volgende Herleving heeft de moeilijk ste tegenstanders ontmoet en met de wedstrijden tegen Tweede nationale heren verder sterker tegen aan te Om geen afbreuk te doen maken. Trouwens de ganse gaan en in dit geval zit er aan de traditie eindigde de St.-Niklase ploeg bracht het voor St.-Niklaas wel nog een wedstrijd te Schulen op 13- te Schulen tot een behoorlij- kleine kans in om het toch te Dit betekent dat St.-Ni- ke prestatie. Er dienden im mers liefst negen belles op- klaas A zonder zege achter aan blijft ondanks het prach tig verweer van Carl Van Camp, die drie winstpunten liet optekenen. Er was zelfs nog meer, de plaatselijke redden. Het wordt uitkijken of jongens als Hoste, die dan is de ploeg van Herleving die tegen Sint-Niklaas B speelde (C) kopman had naast een belle kend op winst tegen Van der ook nog geluk nodig om de Veken, dat op bezoek komt. St.-Niklase voerder te belet- De winnaar kan uit de zege ten er vier op vier van te wel de kracht putten om er getekend, maar precies hier- toch speciaal voor de strijd in wisten Hoste, Messagie noch Amelinckx zich waar te maken. Er wordt te St.-Niklaas gere- voor het behoud werden aangetrokken, in de komen de weken de verwachtingen zullen inlossen, en of Frans Messagie en Hedwig Ame linckx er eveneens zullen in slagen hun bijdrage te leveren. Brusselse meisjes. (Krista De Boes en Myriam Muylaert wonnen de dubbel en nadat de nog steeds ach ter haar beste vorm zoeken- - de Gerda Van Langenhove I van De Smedt had verloren, levingmeisjes recht op ontmoetingen. De Dender- EfifSlB prOVlnCfSlB winstcijfers af. Het werd 5-2 en 6-3 zodat Krista De Boes rustig de laatste wedstrijd mondse nieuwkomers doen het zeer behoorlijk in tweede nationale en kunnen be- mocht afwerken, wedstrijd zwaarlijk als zwakke zusjes waarin ze trouwens ook vlot beschouwd, won van de Fleur Bleue eer ste speelster. Met 7-3 werd Tweede provinciale TiY°'i ^?mme A is er ciercq en Paul Verstraeten bijEikenlo B niet in geslaagd zich uiterst flink< maar de de wedstrijd naar de hand te tegenpartij was toch wel wat zetten. Tot overmaat van ramp diende in laatste in- te sterk om meer dan één matchpuntje te kunnen vero- stanties nog voorzien in de veren. Een vernedering is vervanging van Pierre De het voor Melsele B zeker niet Schoesitter waardoor Deny gevvorden, integendeel, de Thysbaert m de basisploeg Gentenaars hebben er hard kwam. Eikenlo vormde een m0eten voor knokken, te zware opdracht voor de D D Hammenaars waarbij Ulrich Kieldrecht B, nu met Benny Van non Honrio haart hat De Clercq evenwel voor een d konl prachtige verrichting zorgde et be- door zowel van De Clercq, voor-De Deyne als Van Lent te )rden: winnen. Mare De Keyzer wist Van den Hende, heeft het bezoek van St.-Niklaas D be nut om de eerste punten bin nen te rijven. Patrick De Wit te en de heroptredende Ben- 3; het enkel te halen van Pros bv. Va" de" He.nde ze9den jSmitz, terwijl Paul De Schoe- j sitter en Dany Thysbaert te licht werden bevonden. het met het maximum. Fran- ky Dillis was goed voor drie Stefaan Bleyenberghe niet verder dan één winst punt. Van dit Elckerlyc had men meer verwacht. Voor Herleving B werden het forfaitcijfers bij Pacem Mal- degem. Zowat veertien da gen terug werd Maldegem aangezocht de wedstrijd Maldegem A - Herleving B te vervroegen, gezien het de Dendermondse B ploeg on mogelijk was op zaterdagna middag de verplaatsing te maken. Maldegem verklaar de zich in principe bereid, maar toen puntje bij paaltje kwam bleek het niet te zullen gaan. Pacem Maldegem gaf er de voorkeur aan de pun ten met forfait binnen te rij- Nog slechts twee ploegen blijven met het maximum na vier speeldagen in de hoog ste provinciale afdeling: St. Joris Sleidinge B en St.-Ni klaas B. Eerstgenoemde ploeg zorgde reeds in de openingswedstrijd voor sen satie door Kieldrecht in ei gen vesting te kloppen, daarwaar St.-Niklaas B eer der op kousevoeten volgde. St.-Niklaas B heeft tijdens het voorbije weekend bewe zen kanshebber te zijn en Voor Corryn en De Cock werd het vier op vier. Jef De Maeyer en Jean Boudou, die op het bord kwamen. St.- Niklaas C kwam ei zo na aan zijn eerste zege bij Drive B. bij Herleving van week tot Dankzij de sterke prestatie bij kopman Cyriel Van Hels- land, die de zegekans in de laatste wedstrijd liet ontglip pen, na voorheen ook reeds door Mestdagh, de beste be zoeker, te zijn geklopt. week beter gaan spelen rie pen Herman Snellings tot de orde, terwijl Hubert Van Lan genhove voor de verrassing zorgde door Johan De Niel te kloppen. Voor de Herle- vingkopman Dany Vermeu len zat het andermaal niet mee. Driemaal een belle maar geen overwinning. Melsele A knoopte met zijn Derde provinciale niemand te moeten vrezen, tweede seizoenzege aan. In Bijzonder jonge mannen als Djem was Louise Marie A op iSmall S voor twee overwinningen, ven, iets wat men bij Herle- Street B, had zelfs met een Marichal, Florin, en Bas- sia in de ploeg weinig over schot bij Melsele B. De ge- aatste broeders Verstraeten en J.P. jkspel De Clercq maakten zich wei wij nig illusies in verband met ïrmel-.de uitslag van deze wed- goede strijd, maar uiteindelijk liep Man- het voor de Gentenaars heel Man- wat moeilijker los dan ver- ron 5, wacht. Vooral Hugo Ver- Ros- straeten stelde zich met ïrts 1, broer Raf het sterkst teweer, iwaef. Het was dan ook maar eerst in de laatste ronde dat Small Street B dankzij de volle in zet van Kris Marichal en Flo rin voor aftekening wist te iterse-zorgen. In het lokale kamp dat1 verdedigden ook JP De ai de St.-Niklaas D diende waar te maken zonder Van Belle- ghem en Jo Snellings vaar digde wel Jaak De Niel af, maar deze kwam niet verder dan één matchpuni Ook Pierre Wuytack en Bruno De Witte redden de eer terwijl invaller Moensens logi scherwijze alles verloor (13- 3). Elckerlyc Aalst A kwam bij Small Street D niet verder dan een 8-8 gelijkspel. Uiter aard een nogal lauwe pres tatie van een ploeg die nu toch versterkt met Michel Cleemput achter de tafels ving zeker zal onthouden voor de terugronde. Johan De Niel en Gunter Corryn kunnen optornen te gen de meest gereputeerde namen uit de hoogste pro vinciale afdeling, terwijl Her man Snellings en Walter De Cock stilaan maar zeker naar hun beste konditie klimmen. Bij Herleving verliep het ui teraard vrij vlot voor de St.- Niklase B ploeg al is het eindresultaat niet de juiste weergave van het spelbeeld. Ook hier waren er acht bel les, waarvan er zes door de bezoekers werden ge wonnen. bezoek en dit betekende hard knokken want de jon gens uit de Vlaamse Arden nen zijn steeds moeilijke klanten geweest voor Eric Verstraeten en zijn maats. Eric diende zich opnieuw sterk in te zetten om aan drie matchpunten te geraken. Re- né en Rony Braem lieten 50% winst optekenen, zodat het maar best was dat Paul Vereist het bezoek van Loui se Marie A had afgewacht om echt uit zijn krammen te schieten. Hij liet niemand een kans zodat er 11-5 cijfers Vierde provinciale sche- Twee ploegen blijven onge- zulks volstond voor een 9-7. slagen in vierde B. Melsele E Bij een verrassend sterk spe en Mikeno Schoonaarde. lend Madeion spande Remi Eerstgenoemde ploeg had Vergauwen de kroon en dit weekend een eerder ge- naast hem pakten Guy Bu- makkelijke taak. De eigen F yens en Nico De Haeck ook ploeg viel te licht uit om Luc flink uit. Eddy Van den jan Maerevoet bood flinke Van Bogaert en zijn maats in Broeck liet het afweten en reoliek maar schoot finaal komt. Marc Fleurinck was de verlegenheid te brengen, zulks werd de Opdorpenaars een eind te kort. Het was voor voornoemde fataal. Herleving D was op speler dan ook slechts een bezoek bij Kruibeke B en koud kunstje zijn 100% ver- diende er eveneens de dui der in stand te houden. Ook men te leggen met 9-7. Mare Guy De Ryck liet het Vandermeiren won er niette- maximum optekenen. Mare min zijn vier wedstrijden Van Raemdonck en Mare En- maar Detlef Steiger faalde in u gels gaven ieder één puntje zijn laatste wedstrijd. Bij de voorbije weekend ging prijs en dit werd door Bob thuisploeg toonde Herwig de jeugdkompetiti Peelman en Mare De Wilde Van der Reysen zich de bes- in dank aanvaard. Mikeno te. St.-Niklaas F moest op Schoonaarde had het heel bezoek bij Patro C en kreeg fers op het bord. er forfaitcijfers te verteren. Beveren viel in alle lijnen te beste Aalstenaar. Mare De Bock en Cleemput haalden de helft en Gilbert Tas kwam Temse B, dat vorige week ophef maakte, heeft het te gen Kruibeke A niet weten over te doen. De ploeg van Jeugdkompetitie Melsele met grote trom itie van start. Melsele trok naar Be veren en prikte er forfaitcij- van Peter Daems kwam St.- Niklaas zelf op een 7-6 voor sprong. Luc en Dirk De Bos- schere bleven evenwel be neden verwachtingen met één op vier, terwijl Regie De Neve twee matchpunten liet optekenen. St.-Niklaas C werd in de laatste ronde ge klopt (9-7). Het zwaartepunt In derde provinciale A blij- zen Oostvlaamse sterspeler lag evenwel te Kieldrecht ven Temse A en Beveren A Victor Keppenne de broers waar Cyriel Van Helsland en de toestand beheersen. De Mare en Emiel Neyt en De zijn maats het bezoek kregen scheepsbouwers uit Temse van Drive A. Het werd een gingen de volle inzet wegha- spannende wedstrijd waarin len bij Beveren C. Marcel de beide kopmannen Cyriel Maerevoet en zijn maats gin- Van Helsland en De Wart het gen er onmiddellijk sterk lieten afweten gezien beiden tegenaan en halfweg wed- niet verder dan twee winst- strijd was het pleit reeds be- punten kwamen. Bij Kiel- slecht, drecht was het uiteraard Luc Beveren A was in Melsele C Struylandt die voor de beste op bezoek en ook hier bleef prestatie zorgde, gevolgd de thuisploeg het antwoord door Gunter Van Puymbroek schuldig. Nu diende die die aan 50% kwam. Gary ploeg het te stellen zonder Vervoort, invaller voor de af- Mare Van den Eeckhoudt Street'I'stuurde nu ook Wet wezige Hubert De Wilde maar ook met voornoemde teren A met lege handèi beantwoordde aan de ver- speler had het een onbegon- wachtingen met één op vier. nen taak geweest. Erik Ver- Alles zat dus opnieuw vast eist was thans de enige matchwinnaar yoor Melsele dën, maar ook Van Ros'sur C. waarbij Guido Verstraeten kreeg geen kans om ,ich 00 en Romain Staes te kort merkelijk sterker dan d schoten. thuisploeg waarbij enke Pierre Eemans en Jo M chem een punt lukten. (2 14). Voor Lebbeke werd de ver plaatsing naar Drive E even min een pleziertochtje. Win De Ruysscher pakte sterk ui. maar zijn teamgenoten kon den hem niet volgen. Het werd uiteindelijk (10-6) en Lebbeke, als kanshebber ge start, telt reeds zes punten achterstand, zodat het de ti- telambities best kan opber gen. Meer sukses kenden de Aalsterse derde provincia- lers. Elckerlyc C was bij Heinaerr aan de slag en liet er echt niets aan het toeval over. Gyselinck, Dirk Van der Schueren, Paul Hoffelinck en Van de Velde waren ieder Martelaere. Dirk Cools pompte zijn Mel- seelse maats wat moed in met twee overwinningen maar zulks volstond niet Dirk Vereist, Peter Weeckerr en JP De Rouck slaagden ir hun opzet (2-14). In deze reeks blijven St.-Ni klaas E en Melsele D na vie: wedstrijden zonder punten. In derde C zwaaien de Gent ploegen de plak. Smal huiswaarts. Vader en zoor Van Doorselaer poogde: hun ploeg overeind te hou licht uit. Toch dienen Peter Venne, Gunter Govaert en Kurt Van Goethem geloofd voor hun sportieve inzet. Kieldrecht was op bezoek bij Temse en hier waren het Guy Van Puymbroeck, Paul De Koning en Rudy De Letter die voor een Kieldrechtse overwinning zorgden. In het lokaal van St.-Niklaas stonden de lokale A en B- ploegen tegenover elkaar en dat het hier op een logische 9-1 zege van de A-ploeg uit draaide, zal niemand ver wonderen. Dat sekretaris Paul Rosiers, die uiteindelijk als vierde man diende aan te treden, het niet wist te redden zal zeker als logisch overkomen. Van Bogaert, De Scheemae- ker en Wilfried Heyrman hielden het bij het maxi mum. Kieldrecht C veroverde de eerste punten ten nadele van St.-Niklaas E. Hier waren het Dany De Maeyer en Ma rina Struylaert die van geen toegeven wilden horen. Ma rio Van der Kelen en Guy Van Puymbroek speelden niet sterk, waardoor Lieven Peeters de gelegenheid kreeg zich met twee over winningen als beste bezoe ker te melden. Robert Cop- pens en Dany Inze redden de goed voor drie wedstrijden :lmo- ;idde Tij- trijd- lecht een maal de lelijk ir in j voor jelijk (22- nog t on- jl de! ichts een dbe-1 Der luin- hae- :chts EVA. Sint-Niklaas B won tegen Herleving (C) wat moeilijker om de inzet D3II16S 66rSt6 prOVillCialB thuis te houden. Het be scheiden Madeion zorgde er voor een daverend verweer, zodat Fonteyne en co er wer kelijk alles dienden uit te ha len. Johan Schuddinck legde met vier op vier de basis van de lokale zege, waartoe ook Robert Pauwels bijdroeg. De verrassing van de vierde speeldag kwam van Herle ving C te Sleidinge, ploeg die door ingewijden als kanshebber op de titel werd Staf Fonteyne "en" 'waiter vobroP geschoven en uiter- Praet dienden met één op aard na drie speeldagen on- vier vrede te nemen, maar geslagen was gebleven. Her- leving C, bestaande uit de gehoor- en spraakgestoor- den Monique Dequesne, An nie Van Hauwermeiren, en hand bij Evergem B. Linda won er haar drie enkel en met Sabine Colman de dub bel. De tweede St.-Niklase dame won eveneens twee enkels, terwijl Kristine Van Hase haar eerste kompetitie zege liet optekenen (3-7). Bij Herleving B was Evergem A op bezoek en meteen heb ben de St.-Gillisse meisjes de vermoedelijke kampioe- Marijke De Saedeleer beves- nen te bekampen gekregen, tigden in goede zin. Ook te- Mariek Ost stelde zich niette- gen HNO hadden ze reeds min heftig teweer en klopte voor een flinke prestatie ge- o.a. Sabine Lapeere. Ook Ca- eer iets waarin Hubert De Gendt niet slaagde (12-4). Beveren B, op bezoek bij Kemzeke, slaagde in zijn op zet. Felix en Van Osselaer waren de beste bezoekers wat niet beduidt dat Bettens 1 november krijgen we een "Twl" °2" eerder beperkt programma beku.gd l.etei. Voor Kemze- af te werken. ke is. blijkbaar slechts een Vooruitzichten Ingevolge het weekend van Tweede Nationale dames Wenduine - Herleving A Eerste provinciale dames Herleving B - De Pinte Herleving C - Evergem A Small Street - St.-Niklaas tweede rangsrol weggelegd, al liet de uitschieter van de derde speeldag heel wat be ter verhopen. Een verras send zware nederlaag kreeg Melsele D te verwerken van het op bezoek zijnde Peuk. Bij Melsele D kwam Peuk C.V. zich te melden met de gewe- wat uiteindelijk in een 4-12 zege resulteerde. Elckerlyc B was bij Patro Tivoli B op bezoek. Het werd een uiterst spannende wedstrijd waarin Jan Van de Velde iedereen in de schaduw zette. Frans Van Dender liet drie winst punten optekenen. Bij Elckerlyc lukte Roger De Wolf die de beste prestatie. Paul Pauwels en Mare Van der Kelen deden het even eens zeer behoorlijk en Paul Van Dorpe bracht één puntje bij het achtste dat dan toch de halve inzet opleverde. In deze reeks is het enkel no<?- Reinaert A dat er niet in slaagde een punt te oogsten. 2de afdeling A Buggenhout- Ramskapelle 26-14 St Denijs B; 12-23 Topmatch in derde afdeling C. Ontmoeting tussen beide I Buggenhout dat weer kon leiders, waarbij Buggenhout rekenen op al zijn basisspe- duidelijk onder zijn waarde Iers, had weinig moeite met speelde. Vooral de afwer- de traag spelende Ramska- k'n9 'iet te wensen over, on- Sj pellenaars. Deze keken na danks het goede spel van B. een vijftal minuten als tegen Wiltockx, en verschillende I 'een 6-2 achterstand op. wisselspelers. (Eindstand I Buggenhout dat vlot speel- 12-23). de, bereikte na de rust met een veilige 13-7 stand. Na de appelsientjes ging Ramska pelle volledig door de knieën. Verdiende zege voor 'het sterk spelende KBC Bug genhout. (Eindstand 26-14). 'Scoorden: Vertonghen Paul 'Oeg 18, Vertonghen Dirk 4, De Maerschalck 3, Doms Domi- m nique 1 Dames Snellegem - Buggenhout 13-30 Goede start van beide da mes. Buggenhout speelde geleidelijk aan sterker, en bereikte de rust met een ver diende 9-19 voorsprong. Buggenhout won met een overtuigende 13-30 stand, tegen het beginnende Snel legem. zorgd, maar op Sleidinge leidde zulks naar de eerste overwinning. Naast Herleving C bleef ook St.-Niklaas met een op volle toeren draaiende Linda Cor- demans aan de winnende rine Derdeyn had het moei lijk tegen Marieke. Gerda Korfbal Van Geirt en Carla Veyt ver dedigden zich zeer flink maar misten uiteraard heel wat aan ervaring om het de ze geroutineerde speelsters echt moeilijk te maken. Joki Itegem - Atlantis Lebbeke 7-2 Incidenten te Lebbeke Een gehandicapt Lebbeke heeft zondag op bezoek bij Joki Itegem andermaal een nederlaag opgelopen. Het gaat nu heel wat minder vlot bij Atlantis dat vooral zijn m m Wat normaal een propagan- vraagd werd om het terrein taal uit en kon Lyra verder voor de groene tafel, wor- OsiriS OD Heft aoede CDOOf dawedstrijd van de korfbal te verlaten nam hij het niet uitlopen met als einduitslaq den aanslagen op een lijn- moest worden is uitgegroeid en sloeg de lijnrechter in het 3-11, de doelpunten van At- rechter geduld door de bond tot een nijdig duel. Leider gelaat. Lyra had dit zeker lantis Lebbeke werden ge- dan vrezen we dat in de toe- Lyra kreeg het in de niet nodig want met 1-5 aan maakt door Lisette Van komst geen liefhebbers aanva,?.?sminuten n'et 9e" de winst staan is toch niet Praet, Marijcke Dierick en meer zullen gevonden wor- makkelijk, het kreeg geen om te wanhopen. Na dit inci- Hubert Van Hauwermeiren. den om de taak van lijnrech- ruimte van de Atlantis ploeg dent was de spanning er to- Afwachten nu wat het wordt ter op zich te nemen, om zijn normale spel te spe- 3de afdeling B Buggenhout- Branst 16-11 Buggenhout, dat weer kon Eersteklasser Osiris Aalst 10 maar daar zou het bij staat er weer. Na de onver- blijven. Osiris hervatte zich wachte nederlaag tegen gepast en in de slotminuten Sint-Lutgart werd bij Olym- groeide de kloof opnieuw pia Brugge een puntje mee- uit. Met deze overwinning gepikt en het voorbije week- staan Luc Herdewijn, Joris einde versloegen de ajuinen Hanssens, Jan De Vriendt, Sint-Michiels. Aalst kwam Bart Van Lysebeth, Xavier snel 2-0 voor dankzij het pui- De Nutte en Jan Geeroms ke verdedigingswerk van stevig gerangschikt op de richtlijnen te geven. Toen hem door de lijnrechter ge len. Dit werkte bepaald op de zenuwen van de Lyra coach die voortdurend op het terrein liep om de nodige rekenen op de verdiensten den. sedurhe Jbris Han**"s zesde plaats. van Pol Brusselmans kende dle de be9'nfaze <wee be" De B-ploeg verging het mm- een moed[jke starh Doch^e zoekende aanvallen afbrak der goed Een tweede leldeliik aan heraakten ,e waar"" Osiris dan kon opeenvolgende nederlaag Rch 1, een or™fnning <»9enscoren Sint-Michiels rukte he, Osiris,earn ui, de als oevola (Eindstand 16 klamP,e echter aan en kwam kopgroep weg. Het begon ais gevolg, ttindstand 1b ,ot 4_3 temg brach( de nochlBns goed tegen Sint. Scoorden: Brusselmans Pol'Lhd^ploe9 iunior,Xavie' De ^hiels. Aalst kwam 3-1 4, Wauters Rudy 10, Vermor- Nbtt?h d'e mel«",n« ™or en had duidelijk meer aen Eric 2 Van Lier Mare 9evvicht in de aanval legde, klasse in huis dan zijn oppo- Osirit! lien wint uit tnt 1H_(ö npnt Hp nactpn hlpwpn prh. Luypaert Patrik, Goedgezel schap T; aar. Iers 3de afdeling C Buggenhout- Osiris liep vlot uit tot 10-5. nent. De gasten bleven ech- Na de herneming kreeg men ter aanklampen en bij de het nog even moeilijk en een rust was nog alles mogelijk vijftal minuten werden alle (6-5). Tien minuten voor tijd Aalsterse aanvallen voor de werd het 7-7. Osiris plooide middenlijn gestopt. Sint- in de slotfase en verloor uit- Michiels remonteerde tot 12- eindelijk met 8-10. Jan Van gische kampioenen Rita Ver- Trainer Luc De Beule had ren medailles kon men zich cauteren. Zodat het voor In- zijn trainingen de laatste we- moeilijk beter indenken. grid haar gewone tweede ken zodanig opgevoerd, dat Na het stoppen van An plaats was. De Gentse poli- Nuffel die een tijdlang in de hij zeker was dat de konditie Christiaens, was Asahi Kwai tieagente overwon haar in eerste ploeg als barrage fun- op haar hoogtepunt zou op provinciaal en nationaal finale met armklem. Andere geerde wierp zich in de re- staan voor de provinciale vlak wat weggezakt als er tweede plaatsen waren er serveploeg op als een be- kampioenschappen te Ron- over vrouwenjudo werd ge- voor Nadine Verschuren, trouwbare achterman en se. Alhoewel trainer De Beu- sproken. Luc De Beule heeft Godelieve Roels, Sabiné was het soliede sluitstuk van ie, zich wegens een examen nu een nieuwe lichting klaar- Christiaens, maar de eer de Aalsterse verdediging, voor hulptrainer-judo moest gestoomd. gjng naar Marion Van Acker Het was vooral door een ge- laten vervangen als coach, Ingrid Christiaens is mo- en Ingeborg Van Cauter, die mis aan ervaring, aanval- hebben zijn discipelen het in menteel wel de sterkste met een gouden plak uit lend, dat Osiris de punten hun gesteld vertrouwen niet Zeelse judoka, maar ze Fionse terugkwamen en de aan de bezoekers moest beschaamd. Asahi Kwai liet wordt momenteel geremd, beste propagandisten waren latan- zes meisjes inschrijven en door de ongenaakbare der- voor de vrouwen judosport (jg) met 2 gouden en vier zilve- de dan en veelvoudige Bel- rfnd paar spelers waren niet fit en kend het veld moest opren zijn nog in behandeling voor nen. In deze omstandighe- kwetsuren vroeger opgelo- den waren de vooruitzichten pen. Hubert Van Hauwer- niet rooskleurig. Daar speler meiren, Chantal Raes en Li- trainer Rudy Van den Broeck sette Van Praet speelden op ook niet van de par(ij was, schotvaardigheid heeft ver- halve krachten terwijl Ma- moest Atlantis toezien hoe loren zodat het vrij vroeg in rijeke Dierick die zich kwet- Joki afstand nam en bij de de wedstrijd vaststond dat ste in de vooraf gespeelde rust reeds op een 5-1 voor- er niets te raDen viel. Een reserve wedstrijd nu hin- sprong kon bogen. Voor de bezoekers was het Roger Van Engelgem die scoorde op een ogenblik dat Joki met 1-0 aan de leiding stond. Zo wel Pierre Verhavert als Ni no Colewaert waren niet bij machte terug te slaan alhoe wel ze zich wel daarvoor hebben ingespannen. Ma- riette Van Praet die iedere wedstrijd op een of twee korven kan rekenen zag nu talrijke pogingen op de ranci' van de korf terug het veld inspringen. Na de rust kon ook joki zijn zelfde spel als in de eerste helft niet meer op brengen maar ook in die mindere periode slaagde At lantis er niet in een vuist te maken. Hubert Van Hauwer meiren kon nog tot 7-2 ko men en Monique Francois die nochtans op een beste wedstrijd mocht terugblik ken zou er niet in slagen in de slotminuten een straf- worp om te zetten. Met deze nederlaag komt Atlantis nu in de bedreigde zone en zon dag komt Sinaai op bezoek wordt dan verloren d*q komt Atlantis op de voor laatste plaats in de klasse- VROUWEN JUDO I

De Voorpost | 1980 | | pagina 29