s
T.V. PROGRAMMA'S
Van zaterdag 1 november tot en met vrijdag 7 november 1980
ZATERDAG
ZONDAG
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
De Voorpost - 31.10.1980 - 31
BRT
.00 Eucharistieviering - 14.00
jen school - 15 .30 Dag aan dag -
Atlantiek, breedte 41°:
amatische film - 18.00 Paul us
Boskabouter - 18,05 Oompje
ïerlock - 18 30 Boeket - 19.30
rekking van de Lotto-getallen -
.35 Morgen - 19 45 Nieuws -
).10 De Kollega's - 20 45 Ter-
lops - 21 30 Julia's Operagids -
1.55 Amerika, verloren en ge
ld- 22.55 11 11.11-aktie - 23.00
NED. I
0.20 Open school - 10 45 Teleac -
3.00 - 15.30 Nieuws - 15.32 De
ijlpaarden van de Ishasha rivier
17 De dieren van het Groene
foud - 16.40 Ren je rot - 17.25
ros penalty bokaal - 17.35 Lang-
lufen kan iedereen - 18.25
lieuws - 18.30 Sesamstraat -
8 45 Paspoort - 18.55 Nieuws -
8.59 Heidi - 19.25 Avro's sport-
anorama - 20. OO Mork en Mindy
20.25 Avro's Wie kent Kwis -
.35 Nieuws - 21.55 Avro's
xirt panorama - 22.10 De ver-
elding - 23.55 Nieuws tot 00.05
NED. II
3.0O Nieuws - 18.25 Teleac -
8.59 De Muppetshow - 19.25 De
rerlaten eilanden - 20.OO Nieuws
20.27 Shoestring - 21.25 Brand-
unt - 22.00 Alle zegen komt van
oven - 22.25 Sport op zaterdag -
2.55 Dood en begraven - 23 10
Igemene Loterij Nederland -
13 20 Nieuws
RTB
1 00 Eucharistieviering - 12.50
'e deum - 13.40 El Consyince -
15 30 La loi du seigneur - 17 40
bocteur Snuggles - 17.45 Follies -
|8 25 Generation '80 - 19.25 Lot
to-uitslagen - 19.30 Nieuws -
(9 55 Le jardin extraordinaire -
80 25 Des rumeurs dans la forét -
81.55 Risquons-tout - 23.20 Lot
to- uitslagen - 23.25 Nieuws
FR. I
11.00 Eucharistieviering - 12.30
'ie légère - 12.45 Jeune pra-
- 13.00 Nieuws - 13.30 Le
inde de l'accordeon - 13.50 Au
ilaisir du samedi - 18 30 Trente
Ihons d'amis - 19.05 Magazine
moto 1 - 19.35 Six minutes
vous défendre - 19.45 Les
de TF 1 - 20.00 Nieuws -
30 Numéro un - 21 30 Tant
ffu'il y aura des hommes - 22.25
pélé-foot 1 - 23.30 Nieuws
FR. II
11 45 Dagprogramma's - 18.05
Chorus - 18 50 Des chiffres et des
lettres - 19.15 Art nouveau -
89.45 Top club - 20.00 Nieuws -
feo 35 Maigret et l'ambassadeur -
22.05 Bravo - 23 00 Les carnets
Be l'aventure - 23.25 Nieuws
DTSL. I
33 40 Programma-overzicht
14.10 Nieuws - 14.15 Sesam-
Btrasse - 14.45 Münchner nach-
Imittag (tv-spel) - 16 15 ARD-rat-
geber - 17.00 Katholischer ves-
pergottesdienst 17.30 Das
pchloes Cham bord - 18.00 Nieuws
18.05 Die Sportschau - 19 OO
Das Baden - 19 45 Johann Sebas
tian Bach - 20.OO Nieuws - 20 15
Der Btirger als Edelmann - 21.50
Nieuws - 22 10 Eine million fürs
jfeuer - 23.20 Nieuws - 23 25 Ber
liner jazztage 1980 live tot 3.00
DTSL. II
112.00 Programma-overzicht
|12 30 Nachbarn in Europa -
f4 45 Nieuws - 14.47 Mond Mond
lond - 15 10 Schau zu - mach mit
k 15.25 Mein sohn Elvis - 17.05
Nieuws - 17.10 Landerspiegel -
(17 40 Vom turm entedeckt:
Iheinland-Pfalz - 18.10 Lou
Prant - 19.00 Nieuws - 19.15
Jlerheiligen in Polen - 19.30 Ni-
jkolaus und Alexandra - 22.30
Nieuws - .22.35 Das aktuelle
t-studio - 23 50. Der Kommis-
r - 00.45 Nieuws
RTL
|12.00 Chewing rock - 12 45
Nieuws - 12.50 Papa, chef papa -
35 00 Aventure8 des hommes -
15.30 La course autour du monde
t 16.30 Super juke-box - 18.00
(Léo contre to us - 19.00 Nieuws -
;19.30 Edouard Vin et Mrs. Simp
son - 20 30 Ce sac re Grand-père -
(dramatische komedie - 22.10
Weerbericht en horoskoop - 22.12
La belle de Saigon: avonturenfilm
r 23.40 Programma-overzicht-
pondag
BRT
9.00 Ken uw recht - 9.30 Doe mee
-10 00 Inspraak - 11.00 Konfron-
tatie - 12.00 Nieuwsoverzicht
voor gehoorgestoorden - 14.30
Voor boer en tuinder - 15 00 Se
samstraat - 15.30 11. li.ii-aktie
- 15.35 Een man en zijn otter -
17.20 Sportuitslagen - 17 40 Toe
risme - 18.25 Paulus de Boska
bouter - 18.30 Leven en laten
leven - 19.35 11.ll.U-aktie -
19.40 Mededelingen - 19 45
Nieuws - 20.00 Sportweekend -
20 30 Alle schepsels, groot en
klein - 21.20 Een klein land in
een wereldoorlog - 22.05 Lied van
mijn land - 22.35 Nieuws
NED. I
13.00 Nieuws - 16.15 Teleac -
17.00 Dichterbij - 17.25 Bericht
van de wilde ganzen - 18.25
Nieuws - 18 45 Nieuws - 18.45
Teleac - 19 00 Nieuws - 19.05
Speedy Gonzales - 19 15 Koncert-
reis naar Rome - 20.OO De ver van
mijn bed show - 20.45 Luther -
22 35 Heel de mens - 23.10 -
23.15 Nieuws
NED. II
13.00 Nieuws - 14.35 Open
school tijd - 15.30 Nieuws - 15 32
Sprookjes uit verre landen -
15 45 Stryd der planeten - 165.10
Schijfjes van de eeuwigheid -
17.05 Studio sport 1 - 17.35 Ja
pan - 18.30 Sesamstraat - 18 45
Sprekershoek 19.00 Studio
sport 2 - 20.00 Nieuws - 20.05
Ot en hoe zit het nou met Sien? -
20.35 Humanistisch Verbond -
20.40 Himalaya - 21 55 Berlin
Alexanderplatz - 22.55 - 23 00
Nieuws
RTB
9.00 Schooltelevisie - 9 30 Inler-
wallonie - 10 00 Landbouw-
informatie - 10 30 Ulysse - 11.00
Protestantse eredienst - 12.00
Faire le point - 13.00 Nieuws -
13.05 Conoertissimo - 14.15 Arts
magazine - 14.35 Fètes et coutu-
mes de Belgique - 15.00 Visa
pour le monde - 17.OO Dróles de
dames - 17 50 Histoires Belgi-
ques - 18 20 Docteur Snuggles -
18.25 Sous les paves, la plage -
18.45 Sportweekend - 19.30
Nieuws - 19.55 Abba in concert -
20.40 Mon enfant, ma mère -
21.55 Nieuws
FR. I
9.15 Godsdienstige uitzendingen
- 12 OO La sequence du spectateur
- 12.30 TF 1 - TF 1 -13 00 Nieuws
- 13.20 C'est pas sérieux - 14.15
Les nouveaux rendez-vous -
15.30 Tiércé - 15.40 Les hommes
de rose - 16.35 Sport première -
18 30 Starsky et Hutch - 19.25
Les animaux du monde - 20.00
Nieuws - 20 30 Big Jake - wes
tern - 22.00 Koncert - 23 20
Nieuws
FR. II
11.25 Dagprogramma's - 18.00
La course autour du monde -
18.55 Stade 2 - 20.00 Nieuws -
20.35 Intrigues a la m ai son
blanche - 22.05 La poètique de la
ville - 23.00 Nieuws
DTSL. I
9.30 Programma-overzicht
10 00 Tiere vor der kamera -
10.45 Luzie, der schrecken der
Strasse 11.15 Disco ist Disco -
12.00 Der Internationale flrüh-
schoppen - 12.45 Nieuws - 13 15
Zwischenspiel - 13.50 Magazin
der woche - 14.50 Ein platz an der
sonne - 14,55 Luzie. der schre
cken der strasse - 15,25 Zum
blauen bock - 16.55 Der Doktor
und das üebe vieh - 17 45 Ein
Volk im Exil - 18.30 Nieuws -
19.15 Wir über uns - 19.20 Welt-
spiegel - 20.00 Nieuws - 20 15
Gesichter Asiens - 21 00 Die kri-
min al poli zei rat - 21.05 Die Frau
vom Meere - 23.10 Nieuws - 23.15
Die fernseh - pressekonferenz -
O 00 Nieuws
DTSL. II
9.00 Programma-overzicht - 9.30
Eredienst - 10.30 ZDF-matinee -
12.00 Das Sonntagskonzert
12.45 Freizeit - 13.15 Chronik
der woche fragen zur zeit - 13 40
Auf stippvisite bei mitmenschen -
14.10 Neues aus Uhlenbusch -
14.40 Nieuws - 14 45 D&nke
achón - 14.90' Vorsicht. falie -
15.35 12 uhr mittags - 17 OO
Nieuws - 17 02 Die sport-reporta-
ge - 18.00 Tagebuch - 18 15 Die
Waltons - 19 00 Nieuws - 10.10
Bonner perspektiven - 19 30
Schauplatze der Weltliteratur -
20.15 Martin Eden - 21.15
Nieuws - 21 30 Der Frühlingstro-
me8 fliessen nach Os ten - 0.35
Nieuws
RTL
12.00 Buona Domenica - 13 15
Hei elei, kuck elei - 16 00 RTL-
théatre - 16.30 Escale a Tokyo -
18 00 Les sentiers de l'aventure -
18 30 Flash-back - .19.00 Télé-
Lux hebdo - 19.30 Cinéremo -
20 00 Voyage dans l'inconnu -
2100 Dersou Ouzala - 23.10
Weerbericht en horoskoop - 23.12
Programma-overzicht maandag
BRT
18 00 Paulus de Boskabouter -
18.05 De wonderwinkel - 18.30
Bonjour la France - 19.00 Doe
mee - 19.30 Kijk uit! - 19 35
11.ll.ll-aktie - 19 40 Morgen -
19 45 Nieuws - 20.10 De weer
man - 20.15 De stomme van Porti-
ci en andere Belgicismen - 21.05
Oorlog8resten - 21.55 Anti-love
story - 22 45 Nieuws
NED. I
10.00 Schooltelevisie - 13.00 -
18.25 Nieuws - 18 30 Sesam
straat - 18 45 Klem - 18 55
Nieuws - 18 59 Speedy Gonzales -
19 05 Voor een briefkaart op de
eerste rang - 20.00 The April
Fools - 21 37 Nieuws - 21 55 De
Waddenzee zonder zeehonden? -
22 40 Zolang het maar niet dich-'
terbij komt - 23.35 Nieuws
NED. II
13 00 Nieuws - 18.25 Teleac -
18.55 Nieuws - 18.59 De Tros top
50 - 19 25 Angie - 20.00 Nieuws -
20.27 Potasch Perlemoer -
22 30 Aktue TV - 23.10 - 23.15
Nieuws
RTB. I
14.00 Schooltelevisie - 17.00 O-
nem - 17.15 Vic, le Viking -17 45
La boite a images -18.15 Zig-zag -
18.30 Seniorama - 19.00 Lundi-
sports - 19.30 Nieuws - 19.55
Sept morts sur Ordonnance: dra
matische speelfilm - 23.00
Nieuws
RTB. II
18.30 Les amours de la belle épo
que - 19.55 Les Maclotes - 22.00
Informations agricoles tot 22.30.
FR. I
12.15 Réponse a tout - 12.30 Midi
première - 13.00 Nieuws - 13.35
Regionaal programma - 13 50
Croque-vacances - 14.25 Ces
chers disparus - 14.40 Les oi-
seaux de proie - 16.00 Variété -
16.25 Au grenier du present -
17.20 Rendez-vous au club -
17 45 A votre service - 18.00 TF
quatre - 18.25 L'ile aux enfants -
18.50 Avis de recherche - 19 15
Une minute pour les femmes -
19.20 Gewestelijke aktuialiteiten
- 19 45 Les Paris de TF 1 - 20 00
Nieuws - 20.30 Les bons et les
méchants - dramatische komedie
- 22 10 Médicale - 23.10 Nieuws
FR. II
12.05 Dagprogramma's - 18.30
Nieuws - 18 50 Des chiffres et des
lettres - 19.20 Gewestelijke ak-
tualiteiten - 19.45 Top club -
20.00 Nieuws - 20 35 Quéstion de
temps - 21.55 Fenêtre sur -
22 35 Jazz - 23.10 Nieuws
DTSL. I
8.10 Schooltelevisie - 16.10
Nieuws - 16.15 Schaukelstuhl -
17.00 Spass am Montag - 17.50
Nieuws - 18.00 St. Pauh lan-
dungsbrücken - 18.30 Halb 7 -
18.40 Achtung Zoll - 19.15 Hier
und heute - 19 45 Der kürzeste
spielfilm der Weit - 20.00 Nieuws
- 20.15 Liebe ist Doof - 20.45
Gesichter Asiens - 21.30 Berlin
Alexanderplatz - 22.30 Tagesthe-
men - 23 00 Eine frau zwischen
hund und wolf - 0.50 Nieuws
DTSL. II
16.30 Reden und reden lassen -
17.00 Nieuws - 17,10 Lassie -
17 40 Die drehscheibe - 18.20 So-
ko 5113 - 19.00 Nieuws - 19.30
Die Musik kommt (Maha Heli-
wig) - 20 15 Wie würden'sie ent-
scheiden? - 21.00 Heute journal -
21.20 Aus dem leben der Mario
netten - 23.00 Nieuws
RTL
11.45 La bonne franquette -
17.00 RTL-flash - 17.05 Defense
d'interdire -17.20 Les quatre fan-
tastiques - 17.45 Je te prends. tu
me prends... en photo - 17.55 Le
coffre-fort - 17 57 RTL-flash -
18.00 Patchwork - 18.15 Ram-
dames - 18.35 Le coffre-fort -
18 40 Le parti d'en rire - 19.00
Nieuws - 19.26 Le coffre-fort -
19.30 Le parti d'en rire - 19.45
Entre chiens et chats - 19 55
RTL-flash - 20.00 Chips - 21.00
Les visiteurs du soir - 22.40
Weerbericht en horosokoop -
22 42 Programma-overzicht
22.45 Entre amis
BRT. I
18.00 Paulus de Boskabouter -
18 05 Sesamstraat - 18 35 Loon
naar werken - 19,05 Gastpro-
gramma: het Vrije woord - 19.35
Morgen - 19.45 Nieuws - 20.15
De magie van David Copperfield -
21.OO Een wereld; Mali de grote
en de kleine - 21.50 11.11,11.-
aktie - 21.55 I.Q. - 22.20 Nieuws
BRT. II
20.10 Het geheime leven der die
ren - 20 35 Misdaad zonder straf-
22.35 Bonjour la France tot 23.00
NED. I
10.00 Schooltelevisie - 13 00
Nieuws - 14.00 Schooltelevisie -
18.25 Nieuws - 18.30 Sesam
straat - 18 45 Paspoort - 18 55
Nieuws - 18.59 Ome Arie op Safa
ri - 19.05 EO Kinderkrant - 19 30
Het kleme huis - 20.20 Ronduit -
21.00 God wil wonen bij de men
sen - 21 25 EO - Aktief - 21.35
Nieuws - 21.55 Den Haag van
daag - 22 10 Panoramiek - 22.25
Beeldspraak - 23.05 Nieuws -
23.10 Voetbal: AZ '67 - Levski
Spartak Sofia - 23.25 Nieuws -
23.30 Amerikaanse presidents
verkiezingen tot 0.30
NED. II
13.00 Nieuws - 18.25 Teleac -
18 55 Nieuws - 18.59 Het geheim
van de Vuurberg - 19.25
Kerkbuurt - 20.00 Nieuws - 20.27
De kleine waarheid - 21.25 Wat 'n
kunst - 22.25 Hier en nu - 23 05
Mijn verre naaste - 23.25 Nieuws
- 23.30 Nieuws
RTB. I
14.00 Schooltelevisie - 17.00 O-
nem - 17.15 Schooltelevisie -
17 45 La boite a images - ia 15
Zig-zag - 18.30 Israëlitische Doc
trine - 19 OO Antenne-soir - 19 .30
Nieuws - 19.55 Les roues de la
fortune - 20.50 Le pays de Liège -
21.30 Refrains du monde - 22 25
Nieuws
RTB. II
18.30 Les amours de la belle épo
que - 19.55 Visa pour le monde -
21 55 Scènes de la vie conjugale -
tot 22.45.
FR. I
12.15 Réponse k tout - 12.30 Midi
première - 13.00 Nieuws - 13 45
Croque-vacances - 14.15 Mémoire
en féte - 14.35 Elles en question -
14.50 Jean-Christophe - 15.45
Mini-show - 15.55 Les recettes de
mon village - 16 15 Tout feu tout
femme - 16.25 Dossier - 16.55 Le
pour et le contre - 17.05 A vos
mains - 17.20 La femme insolite -
17.35 Coup de coeur - 17.45 Va
riété And ré Simons - 18 .00 TF
quatre - 18.25 L'ile aux enfants -
18 50 Avis de recherche - 19.15
Une minute pour les femmes -
19.20 Gewestelijke aktualiteiten -
19 45 Les Paris de TF 1 - 20.00
Nieuws - 20.30 Le grand Débat -
21.30 Mon général - 22 25 Doku-
mentaire
FR. II
10.30 Dagprogramma's - 15.00
Marie Stuart, reine d'écosse -
17.20 Fenêtre sur. - 17 50 Kin
derprogramma - 18.30 Nieuws -
18.50 Des chiffres et des lettres -
19.20 Gewestelijke aktualiteiten -
19 45 Top club - 20 00 Nieuws -
20.40 A une voix prés, naissance
de la 3ème république - 23 30
Nieuws
DTSL. I
8 10 Schooltelevisie - 16.10
Nieuws - 16.15 Meme trane sieht
ja keiner - 17.00 Michel aus Lön-
neberga - 17 25 Zirkusgeschich-
ten - 17,50 Nieuws - 18.00 Eioh-
holz und sohne - 18.30 Bilder aus
Deutschland - 18 40 Lachen auf
rezept - 19 15 Hier und heute -
19.45 Der kürzeste spielfilm der
Welt - 20.00 Nieuws - 20.15 Die
Willem Ruis-show - 21 00 Report
- 21.45 Die Schnüffler - 22.30
Tagesthemen - 23.00 Immergrün
- 23.45 Nieuws
DTSL. II
16 30 Mosaik - 17.00 Nieuws -
17 10 lm reich der wilden tiere -
17.40 Die drehscheibe -18.20 Dei1
rosarote panther - 18.40 Und der
Haifisch19.00 Nieuws - 19.30
Hollywood, ich komme - 21.00
Heute-journal - 21,25 Wie ein
sohicksal... Wie ein verhangnis -
22.40 Was suchst du hier? - 23 40
Nieuws
RTL
11.45 La bonne franquette -
17 OO RTL-flash - 17.05 Défense
d'interdire - 17.20 Incroyable
Hulk - 17.45 RTL c'est vous -
17.55 Le coffre-fort - 17.57 Le
coffre-fort - 17.57 RTL-flash -
18.00 Patchwork - 18 15 Ram-
dames - 18.35 Le coffre-fort -
18.40 Le parti d'en rire - 19 00
Nieuws - 19.25 Lé cofTre-fort -
19.30 Le parti d'en rire - 19.45
Entre chiens et chats - 19.55
RTL-flash - 20.00 Manrux - 21.00
Une fille cousue de fil blanc -
dramatische film - 22 40 Weerbe
richt en horoskpop
BRT. I
15.30 Open school - 16 30 Tip-
Top - 18 15 Paulus de Boskabou
ter - 18 20 Alias Smith en Jones -
19.10 Standpunten - 19 40 Mor
gen - 19.45 Nieuws - 20.10 De
weerman - 20.15 Panorama -
20 45 Het gat in de muur - 21 35
150 jaar Belgen - 22.15 Grote
gitaren - 22.45 Nationale Loterij -
22.50 Nieuws.
(Onder voorbehoud; om 19.40
VOETBAL.)
BRT. II
20.15 Die goeie ouwe tijd - 20.55
Manthan - 23.05 11 11 ll.-aktie
tot 23.10.
NED. I
6 30 Amerikaanse Presidentsver
kiezingen tot 9 u - 10.30 School
televisie - 13 00 Nieuws - 14.35
Open school tijd - 15 30 Vara's
filmklub - 16 55 De film van Ome
Willem - 18.25 Nieuws - 18.30
Sesamstraat - 18 45 Toeristische
tips - 18.55 Nieuws - 18 59 Van
gewest tot gewest - 19 35
Mensch, durf te leven - 21.19
Politieke partijen - 21 37 Nieuws
- 21.55 Den Haag vandaag - 22.10
Amerikaanse Presidentsverkie
zingen - 22.40 Studio sport - 0.15
Nieuws tot 00.25
NED. II
13.00 Nieuws - 18.25 Teleac -
18.55 Nieuws - 18 59 Dubbel-le-
ven - 19.25 Kenmerk - 20 00 So-
cutera - 20.32 Countdown - 21.15
Tenspeed and Brownshoe - 22.05
Het hondsbrutale dienstmeisje:
toneel - 22 20 Info TV - 23.02
Teleac - 23 27 Nieuws tot 23.47
RTB. I
14 30 Schooltelevisie - 15.30 Lol
lipop - 17.00 Carrefour J - 18.00
Matt en Jenny - 18.30 Un autre
regard - 19,00 Antenne-soir -
19.30 Nieuws - 19 55 Contacts -
20 00 Les chevaux du soleil -
20.55 Point de mi re
RTB. II
18.30 Les amours de la belle épo
que - 19.55 Sports 2 - 22.00 Vi-
déographie - tot 22.50.
FR. I
12.10 Réponse a tout - 12.30 Midi
première - 13.00 Nieuws - 13 40
Les vitieurs du mercredi - 18.05
Automag - 18.25 L'ile aux en
fants - 18 50 Avis de recherche \-
19.15 Une minute pour les fem,-
mes - 19.20 Gewestelijke aktuali
teiten - 19 45 Les Paris de TF 1 -
19 55 Trekking Lotto - 20.00
Nieuws - 20.30 Les chevaux du
soleil - 21 35 La rage de lire j-
22 30 Les bruits du monde \-
23 30 Nieuws
FR. II
10 30 Dagprogramma's - 18 10
English spoken - 18 30 Nieuws -
18.45 Les chefs-d'oeuvre des rau-
sées Nationaux - 18.50 Des chif
fres et des lettres -19.20 Geweste
lijke aktualiteiten - 19.45 Top
club - 20 00 Nieuws - 20 35 Sacha
Distel a l'Olympia - 21 55 Me
disch magazine - 22.50 Nieuws
DTSL. I
8.10 Schooltelevisie - 13.00
Nieuws - 16.10 Nieuws - 16.15
Show ohne schuh - 17 00 Die
un(m)gezogenen - 17.50 Nieuws -
18.00 Die Koblanks - 18.30 Hit
um halb 7 - 18 40 Die Koblanks -
19 15 Hier und heute - 19.45 Der
Kürzeste spielfilm der Welt -
20.00 Nieuws - 20 15 Amerika
hat Ge walt - 20 45 Das Einhorn
Duits tv-spel - 22.30 Tages
themen
DTSL. II
6.30 Amerikaanse Presidentsver
kiezingen tot 8 u. - 12.00 Ameri
kaanse Presidentsverkiezingen t-
16 15 Trickbonbons - 16.30
Neues aus uhlenbusch - 17.00
Nieuws - 17.10 Taxi - 17.40 Die
Drehscheibe - 18.20 Bilder, die
«lie Welt bewegten - 19 00 Nieuws
- 19 30 Amerikaanse presidents
verkiezingen - 20.15 ZDF maga
zin - 21.00 Heute-journal - 21 20
Vegas - 22.05 Sieh mal an - 22 10
Kurzfilm International - 22 35
Sport aktuell - 23.50.Nieuws
RTL
1145 La bonne franquette -
15 00 Citron - grenadine - I7.0ip
RTL-flash - 17.05,L'age de Cristal
- 17.55 Le coffre-fort en RTL-
flash - 18.00 Patchwork - 18 15
Ram-dames - 18 35 Le coffre-forft
- 18.40 Le parti d'en rire - 19.00
Nieuws - 19.26 Le coffre-fort -
19 30 Le parti d'en rire - 19 45
Entre chiens en chats - 19,55
RTL-flash - 20.00 Hit-parade
21.00 Nevada Smith - 22 30
Weerbericht en horoskoop - 22.32
Programma-overzicht donder
dag - 22.35 que repondrez-vous?
BRT. I
14.00 Schooltelevisie - 18.00 Pau
lus de Boskabouter - 18.05 Agen
da - 18 35 Het geheim van Dane-
dyke - 19.00 Sporttribune - 19 30
11.11 11-aktie - 19.35 Morgen -
19 45 Nieuws - 20 10 Wie betaalt
de veerman? - 21.00 Panorama -
21,50 Dallas - 22.35 Nieuws
BRT. II
20 10 Première - 21.00 De Kolle
ga's - 21.35 Van de kaart geveegd
- 22.15 Basketbal Rac Mechelen
- Wroclav tot 23.00
NED. I
10 30 Open school/NOS - 11.30
Schooltelevisie - 13 30 Nieuws -
14 00 Schooltelevisie - 18.25
Nieuws - 18.30 Sesamstraat -
18.45 Paspoort - 18 55 Nieuws -
18.59 Woody Woodpecker - 19 06
Op volle toeren - 20.00 Onze ouwe
- 21.00 Kieskeurig - 21.37
Nieuws - 21.55 Den Haag van
daag - 22.10 150 jaar
23.05-23.10 Nieuws
NED. II
13.00 Nieuws - 18.25 Teleac -
18.55 Nieuws - 18 59 Pinokkio -
19 25 J.J. De bom v/h De Kinder
vriend - 20 00 Nieuws - 20.27 Hoe
bestaat het - 20 45 Theodoor
Chindler - 21.45 Ombudsman -
22.15 Nicaragua, een jaar na de
revolutie - 22.45 De onvoorstelba
re wereld van Roald Dahl - 23 10
Achter het nieuws - 23.30 Pano
ramiek - 23 50 Nieuws
RTB. I
14.00 Schooltelevisie - 17.00 O-
nero - 17.15 Schooltelevisie -
17.45 La boite a images - 18.15
Zigzag - 18 30 Reflets du libéra
lisme - 19.00 Antenne-soir -
19.25 Loisirs. maison, sécurité -
19.30 Nieuws - 19.55 Autant sa-
voir - 20.15 LHéritier - 22.05 Le
carrousel aux images - 23.05
Nieuws
RTB. II
18.30 Les amours de la belle épo
que - 19.55 Contacts - 20.00 Con
cert allegro con stereo - 21 15
Les Porto-ricains a New York -
22.15 Follow me tot 22.45.
FR. I
12 15 Réponse a tout - 12.30 Midi
première - 13.00 Nieuws - 13.35
Regionaal programma - 13.50
Objectif santé - 14.00 Les quatre
fantastiques - 14.20 Croque-va
cances - 18 00 TF quatre - 18.25
L'ile aux enfants - 18 50 Avis de
récherche - 19.15 Une minute
pour les femmes - 19.20 Geweste
lijke aktualiteiten - 19 45 Les Pa
ris de TF 1 - 20.00 Nieuws - 20.30
Les chevaux du soleil - 21.25 L'é-
vénement - 22.25 Les imagiers du
XlXème siècle - 23.25 Nieuws
FR. II
10.30 Dagprogramma's - 18.30
Nieuws - 18 50 Des chiffres et des
lettres - 19 20 Gewestelijke ak
tualiteiten - 19 45 Politieke par
tijen - 20 00 Nieuws - 20.35 Le
Corniaud - 22.30 Jeudi cinéma -
23.30 Nieuws
DTSL. I
8.10 Schooltelevisie - 16.10
Nieuws - 16.15 Angst vor armut -
17 00 Martin - 17.50 Nieuws -
18.00 Aus dem buch: erlesene
verbrechen und makel lose morde
- 18.15 Auf achse - 19 15 Hier
und heute - 19.45 Der Kürzeste
spielfilm der Welt - 20 00 Nieuws
- 20.15 Ernstfall ist der Frieden -
21 15 Sieh an, sieh an - 22.00
Manchmal. jab'ich den ver
dacht. - 22 30 Tagesthemen -
23.00 Konrad Klapheck - 23.45
Nieuws
DTSL. II
16 30 Reden und reden lassen -
17.00 Nieuws - 17_10 Grisu, der
kleine drache - 17.40 Die dreh
scheibe - 18 20 Kreuzfahrten ei-
nes Globetrotters - 19.00 Nieuws
- 19 30 Dalli Dalli - 21.00 Heute-
journal - 21.20 Die bojmer runde
- 22.20 Das höchste gut einer
frau ist ihr schweigen - 23,45
Nieuws
RTL
11 45 La bonne franquette -
17 00 Bonsoir en RTL-flash -
17.05 Défense d'interdire - 17 20
Candy-Candy - 17.45 RTL C'est
vous - 17.55 Le coffre fort - 17.57
RTL-flash - 18.00 Patchwork -
18 15 Ram-dames - 18 35 Le ooff-
re-fort - 18 40 Le parti d'en rire -
19 00 Nieuws - 19 26 Le coffre
fort - 19.30 Le parti d'en rire -
19.45 Entre chiens et chats -
19.55 RTL-flash - 20.00 Les tétes
brulées - 21 00 Les Proies - 22.40
RTL-théatre - 23 05 Weerbericht
en horoskoop - 23.07 Program
ma-overzicht vrijdag
BRT. I
14.00 Schooltelevisie - 18.00
Oum, de witte dolfijn - 18.15
Klein, klem kleutertje - 18.30
Peuters en kleuters - 19.00 Geef
ze geen vis, leer ze vissen - 19.30
11.11.11-aktie - 19 35 Morgen -
19.45 Nieuws - 20.10 De weer
man - 20 15 Quiemada: fiktiefilm
- 22 00 Première-magazine -
22 50 Nieuws
BRT. II
20.15 Rubens, schilder en diplo
maat - 21.10 Een klein land in
een wereldoorlog - 21.50
K T.R.C - 22.20 Dag aan dag tot
22 50.
NED. I
10.45 Schooltelevisie - 13.00 -
18.25 Nieuws - 18.30 Sesam
straat - 18.45 Paspoort - 18.55
Nieuws - 18.59 Scooby Doo -
19 25 Sport '80 - 19.50 Sonja's
goed nieuws show - 20.49 Twee
voor twaalf - 21.37 Nieuws -
21.55 Vier vrouwen - 22.35 Man
over de vloer - 23 00 De BV Ne
derland - 00.05-00.10 Nieuws
NED. II
13 00 - 18.55 Nieuws - 18.59 Doc
tor Snuggles - 19.05 Avro's Top-
pop - 20.00 Nieuws - 20.17 Ster
renslag 1980 - 22.20 Aktueel en
informatief - 23.05 M A.S.H -
23 35 - 23.40 Nieuws
RTB. I
14.00 Schooltelevisie - 17.OO O-
nem - 17 15 Schooltelevisie -
17.45 La boite a images - 18.15
Zigzag -18 30 Le temps d'un livre
- 19.OO Antenne-soir - 19.30
Nieuws - 19.55 A suivre - 21 15
L'argent de le vieille: dramatische
komedie - 23.10 Nieuws
RTB. II
18.30 Lea amours de la belle épo
que - 19.55 Arsène Lupin joue et
perd - 21 00 Vendredi sports -
22.10 Interwallonie - 22 40 Arts-
tot 23.10
FR. I
12.15 Réponse a tout - 12.30
Midi première - 13.00 Nieuws -
13 35 Regionaal programma -
13 50 Les quatre fantastiques -
14 10 Croque-vacances - 18 00 TF
quatre - 18.25 L'ile aux enfants -
18.50 Avis de recherche - 19.15
Une minute pour les femmes -
19 20 Gewestelijke aktualiteiten -
19 45 Les Paris de T.F 1 - 20 00
Nieuws - 20.30 La chambre man
darine - 22.20 Pleins feux - 23.05
Nieuws
FR. II
10 30 Dagprogramma's - 18.30
Nieuws - 18 50 Des chiffres et des
lettres - 19.20 Gewestelijke ak
tualiteiten - 19.45 Top club -
20.00 Nieuws - 20.35 Papa Poule
- 21.40 Apostrophes - 23.00
Nieuws - 23.10 Nous les gosses
DTSL. I
8 10 Schooltelevisie - 16.15
Nieuws - 16.20 Shangai - schau-
fenster chinas - 17.05 Alles klar?
- 17.50 Nieuws - 18 00 WWF-
Club-live (1) - 18.30 Halb 7 - 18.40
WWF-club (2) - 19 15 Hier und
heute - 20.OO Nieuws - 20.15 Eine
Frau hat erfolg - 21.45 Gesichten
Asiens - 22 30 Tagesthemen -
23 00 Die Verfuhrbaren - 1.05
Nieuws
DTSL. II
10.30 Neues aus Uhlenbusch -
16 20 Buch - partner des kindes -
16.45 Nieuws - 16.55 Schüler-
express - 17.40 Die drehscheibe -
18 20 Komische oper! - 18.35
Meisterzenen - 19.00 Nieuws -
19.30 Auslandsjourn&l - 20.15
Aktenzeichen: XY... ungelöst -
21.15 Zauberhafte zaubereien -
22.00 Heute-journal - 22.20 As-
pekte - 22.50 Sport am freitag -
23.20 Aktenzeichen- XY unge
löst - 23 30 Wasserloch nr 3 -
1 OO Nieuws
RTL
11 45 La bönne franqüotte -
17 OO RTL-flash - 17 05 Teken
films - 17 15 Les secrets du chef -
17.30 Tëlé-Lux-weekena - 17.40
De clocher en clocher - 17.55 Le
coffre-fort - 17.57 RTL-flash -
18.00 Paris si tu veux - 18.35 Le
coffre-fort - 18 40 Le parti d'en
rire - 19 00 Nieuws - 19 26 Le
cofTre-fort - 19.30 Le parti d'en
rire -19 45 Entre chiens et chats -
19.55 RTL-flash - 20.00 Marcus
Welby - 21 00 La vingt-cinquième
heure - dramatische film - 22.35
Essais chrono - 23 05 Weerbe
richt en horoskoop - 23.07 Pro
gramma-overzicht, zaterdae*