Eerste nederlaag Provinciaal voetbal Probleemloos >t Serge Cornells laat zich gelden Betere bezoekers Gehandicapt Laat doelpunt Slecht. Verdiend, maar overdreven Gehandicapte thuisploeg Al vier punten voorop Gecounterd Sombeke wipt in de leiderstroon Hoogeinde - Sombeke: 0-3 Flaters afgestraft Op volle toeren Viermaal Theo Milliau Rode lantaarn wint eindelijk De Voorpost - 7.11.1980 - 2 Eendracht Sint-Gillis heeft het echt niet moeilijk gehad om leider Kalken van zich af te houden. Met snelle en ge vatte aanvalsakties werden de bezoekers onmiddellijk onder druk gezet. De bezoe kende doelman kreeg in het eerste kwartier reeds kans te over om zijn kunde te tonen. Naast een paar zeer geslaag de tussenkomsten kende hij ook wel geluk toen een kop bal van De Geyter via de onderkant van de dwarslig ger pardoes in zijn armen viel. Het werd nog stiller in het bezoekende kamp toen een loeier van «Chou» De Bleeckere millimeters naast de staak buitenvloog. Na 22 minuten wedstrijd schoot Collewaert dan toch het ope ningsdoelpunt binnen. De bezoekers vochten wel moedig terug maar hun aan valsakties vielen te traag uit. Het was eerst nadat Putte- Eendracht St.-Gillis Kalken man de lokale voorsprong had weten te verdubbelen dat Plaetinck de Eendracht- doelman tot een flinke para de dwong. Mare De Clercq, die zich uiteraard liet opmer ken door zijn oordeelkundi ge plaatsing, waardoor hij misschien wel een paar doelpunten wist te voor komen. Hoe dan ook, Eendracht Sint-Gillis bleef de beste ploeg in het veld en met nieuwe treffers van De Gey ter en Collewaert werden de eindcijfers op 4-0 gebracht. Net zoals vorige week op Berlare kan men in vraag stellen wie de leider in de kompetitie wel eigenlijk is. Eendracht Sint-Gillis deed alleszins een goede zaak en zo bij de volgende wedstrijd op Meldert eveneens iets kan worden geoogst zit het bepaald goed voor de Sint- Gillissenaars, waarbij Mare De Backer op de linkerback- plaats een zeer flinke wed strijd weggaf, en vooral als aanvallende back zeer nuttig werk leverde. Bij Eendracht verliep alles probleemloos op deze toch koude novem berdag. Snel en steeds maar bewegend werd de tegen stander volledig beheerst. Bij de zeldzame tegenstoten was er dan ook nog Mare De Clercq, die blijkbaar ook de forme van zijn leven te pak ken heeft, en beslist zo niet de beste, dan toch bij de volwaardigste doelmannen uit de reeks moet worden beschouwd. Dit Eendracht moet in staat zijn het tegen de beste en sterkste ploegen van de reeks waar te maken. Aan Chou De Bleeckere en zijn maats de eer de voor spelling in cijfers om te zetten. E.D.M. Steylemans knalt naar het Grembergse doel, doch keeper De Lathouwer laat zich ditmaal niet verschalken. (Baasrode-Grembergen 4-2) (vh) Bambrugge 2 Pollare 3 Het begon erg goed voor de lokalen. Reeds na een tiental minuten mochten de supporters juichen. Een fla ter van de bezoekende doel man werd door André Van den Bossche afgestraft. Van dan af neemt Pollare het ini tiatief en drukt fel op de thuisverdediging. Nog voor de rust lukken de gasten erin op gelijke hoogte te komen. Bambrugge start beter na de herneming en kan meteen een tweede doelpunt aante kenen. Peter De Vuyst scoort op hoekschop. De thuis ploeg draait goed in het eer ste kwartier van de tweede helft maar nadien zijn het opnieuw de gasten die zich laten gelden. Het laatste halfuur domi neert een beter Pollare en komt verdiend aan een tweede en een derde treffer. Bambrugge verliest dus maar hoeft zich vooralsnog geen zorgen te maken om trent degradatiegevaar. De club, die vorig seizoen uit vierde provinciale kwam, heeft voldoende klasse in huis om een vaste plaats in derde te verzekeren. J.G. SK Berlare 4 Klinge 1 SK Berlare heeft tegen De Klinge een gunstige indruk nagelaten. Het legde doorlo pend een overwicht aan de dag en was biezonder bedrij vig in de zone van de waar heid. Het realizeerde .uitein delijk vier doelpunten en dat was volgens onze lokale zegsman niet eens overdre ven. Het zag er nochtans in het begin van de partij niet zo bijster rooskleurig uit voor de plaatselijken. Na tien minuten stonden die immers al op achter stand. Frank De Grauwe zou echter de rust brengen door vijf minuten na die bezoe kende voltreffer de gelijkma ker te lukken. Hierna kwam Berlare meer in de wedstrijd. Vooral op het middenveld pakte het sterker uit en dat was een ideale zaak voor de spitsen De Grauwe, André Lion en Van Linter die gere geld in de akties werden be trokken. Onmiddellijk na de kam pwisseling bracht André Lion zijn ploeg op voor sprong. Van dan af was het duidelijk dat Berlare op weg was naar de zege. Diezelfde speler zou trouwens halfweg de tweede helft voor een derde doelpunt zorgen. Tien minuten later verhoogde Frank De Grauwe. In de lokale klubmiddens was men ronduit tevreden met de winst. Bovendien lie ten verschillende spelers een uitmuntende indruk. Dat was o.a. het geval voor Van Kerckhove, Gino De Wilde, doelman Kerre en de voor- waartsen De Grauwe, Lion en Van Linter. Een heel spe ciale vermelding kreeg deze keer Serge Cornelis. Deze voetballer werd vorige week een eerste maal opgeroepen als titularis. Over zijn eerste prestatie had men weinig re denen om tevreden te zijn. Zondag wist hij zich volledig te rehabiliteren en liet trou wens een meer dan bevredi gende indruk na. Het ziet er dan ook naar uit dat hij in de komende weken verder titu laris zal blijven bij SK Berla re. Vermelden we nog dat Jacques Schreus in de eer ste helft een gele kaart kreeg. Dat heeft wellicht voor gevolg dat hij weldra een vrije strafzondag zal moeten uitzitten. Voor Jac ques Van Kerckhove staat er reeds zo een vrije zondag in het vooruitzicht. E.D.M. Vlierzele 1 Burst 2 De bezoekers uit Burst die momenteel lijstaanvoerder zijn in derde provinciale C lieten geen grote indruk na in Vlierzele. De thuisploeg die zowaar vijf basisspelers moest missen, bood krach tig weerstand en moest slechts nipt onderdoen voor de gasten. Vlierzele startte zonder De Braekeleer, Clinckspoor, De Coensel, Coen en De Poorter. Na vijfentwintig minuten werd een flater in de lokale defensie afgestraft en bracht Van Aarde Ronny de bezoe kers op 0-1. Dat bleef zo tot vijf minuten in de tweede helft. Dan lukte Hugo Van Herreweghe een prachtige goal. Hij nam een voorzet in één tijd over en verdubbelde de voorsprong van Burst. Een kwartier later breekt Meuleman door en kan slechts op foutieve wijze ge stuit worden. De scheids rechter kende een logisch strafschop toe. Het was Meuleman zelf die de penalty omzette en zodoende voor aansluiting zorgde. Een gehandicapt Vlierzele moest het echter hier bij laten maar de leiders uit Burst toonden zich in de ze wedstrijd hun positie in de rangschikking niet waar dig. Tegen een lokale ploeg op zijn sterkst hadden de koplopers het wellicht niet kunnen rooien. Nieuwerkerken 0 Kerksken 1 In een gelijkopgaande eer ste helft kon geen van de beide ploegen overtuigen en kregen de toeschouwers weinig attraktiefs te zien. Het enige noemenswaardige feit was het late maar meteen ook beslissende doelpunt van Kerksken. Eén minuut voor de rust bracht Frans De Schutter de gasten op voor sprong. Na de koffie trachtte Nieuwerkerken daar wat aan te doen en het dwong een licht overwicht af. Kerksken verdedigde zich echter stug en brak het me rendeel van de lokale aan vallen op een vrij harde wij ze af. Nieuwerkerken toonde zich dan ook slechts gevaar lijk bij enkele verre schoten. Van Impe van Kerksken keek tegen het gele karton aan na een uur spel. Tien minuten later kreeg de voor Arijs in gevallen De Kerpel nog een mooie kans om de bordjes gelijk te hangen maar de netten van de gastdoelman bleven ongeschonden. Door deze nederlaag moet Nieuwerkerken afhaken als achtervolger op de koplo pers. De club blijft echter niet bij de pakken zitten en organi- zeert op vrijdag zeven no vember een belotting om 19u30. Er zijn 2000 frank prij zen. Verder is er op 11 no vember een voetbalwed strijd tussen de veteranen van de klub en een ploeg van parlementairen. j.q. Wilskracht Moorsel 1 Stekene 2 De weinige supporters, die naar 't Hof Texel afgezakt zijn zullen zich waarschijnlijk deze namiddag lang herin neren. Niet voor wat voetbal betrof, doch voor de snijden de koude wind, die waar schijnlijk meer dan één on der hen, deze week tussen de lakens zal houden. Beide ploegen leden kennelijk ook onder die eerste koudegolf, en zulks was duidelijk merk baar op het terrein. Noch- tans zorgden de lokalen voor een mooie aanhef. Want reeds na 8 minuten kwamen zij op voorsprong, toen Ste fan Van Waeyenbergh een doorsteekpass, in één tijd in doel verlengde. De overige 37 minuten van de eerste helft werd een lustig heen en weergeschop, zonder einde. Na de kam pwisseling was het nog slechter dan in de eerste pe riode. De bal circuleerde voortdurend in het midden veld, zodat beide doelman nen ei zo na bevroren waren. Aan de 70' kwam er dan toch wat animo in de wed strijd, toen Stekene kon ge lijkstellen, nadat de volledi ge plaatselijke defensie uit de haak gespeeld was. Toen iedereen schijnbaar genoe gen scheen te nemen met de bestaande stand, lag een identieke faze als het eerste doelpunt aan de bazis van de Stekense overwinning. Een wedstrijd zonder hoog tepunten, om zo vlug moge lijk te vergeten. A.V.H. TK Meldert 0 Kallo 0 De voorzienigheid is zeker niet aan de zijde van TK Mel dert geweest voor hun wed strijd tegen Kallo. TK moest immers vier effektieven ver vangen, en kreeg zijn junio- resdoelman onder de lat. Desondanks heeft het tegen het zwakke Kallo steeds zijn wil kunnen opdringen. Doch tot scoren kwam de thuis ploeg niet. Ook niet in de tweede periode, toen de druk van de lokalen ziender ogen verhoogde, doch on- kans het overwinningsdoel- punt in de weg stond. Met een heeft TK Meldert de kans gemist om zich mee in de top van de klassering te nestelen. Leider Kalken kreeg de volle vracht bij Sint-Gillis-Dendermonde, zodat een hergroepering plaats vindt in de top. TK Meldert volgt nu op één punt. Indien het volgende zondag over al zijn effektie ven kan beschikken, zit er voor de TK-ploeg echter meer in, met de komst van Sint-Gillis-Dendermonde, een ploeg, die blijk geeft van enorme schietkracht. Zulks moesten de leiders uit Kal ken vorige zondag ondervin den. Anders zou het ook voor Thor Kokerij Meldert wel eens op een Waterloo kunnen uitdraaien. A.V.H. Wieze 1 Haasdonk 4 Ondanks het evenwichtig vertoon heeft Wieze een zeer zware nederlaag moeten in- kasseren. De Waaslanders kregen niet zo enorm veel kansen, doch hadden geluk bij de afwerking. Na een ge- lijkopgaand begin, kwam Haasdonk op eerder gelukki ge wijze op voorsprong. Ver- gauwen dribbelde zijn lijn, gaf een verre voorzet, en zag tot ieders verbazing de bal door de wind gedragen in doel verdwijnen. Vijf minuten later was da me Fortuna Haasdonk op nieuw gunstig gezind. De lo kale defensie ontzette zijn kamp. De bal stuitte terug op een verdediger en Cattoir, die de bal in de voeten kreeg, had maar voor het inleggen. Meteen een ge vleide 0-2 ruststand. Na de kampwisseling reageerde Wieze heftig, en kon reeds na 5 minuten milderen. Ook bij dit doelpunt was een beetje geluk gemoeid. Ver- meir zag zijn voorzet in de verste winkelhaak verdwij-' nen, of een kopie van het eerste doelpunt. Wieze druk te en wilde kost wat kost de achterstand wegwerken. Gingen hierbij een beetje overmoedig te keer, en op een verre counter misreken de de lokale doelman zich. Daenen zat er tussen en schoof de bal naar doel. Een lokale verdediger kon echter de bal voor de lijn nog on derscheppen, doch trapte ongelukkiglijk over de bal en Haasdonk stond 1-3 voor. Dit was te veel voor de brou- wersploeg, die nu de armen liet hangen. In een slotoffen- sief kon Cattoir 3 minuten voor inrukken de 1-4 eind stand vastleggen. A.V.H. Tegen het bezoekende Grembergen kwam Baasrode nooit in gevaar en won met 4-2. (vh) S.K. Herdersem - Schroevers Moorsel 2-0 Zonder bepaald hoge toppen te scheren, heb ben de lokalen deze wed strijd verdiend gewon nen. Wel verdiend gezien hun veldoverwicht. Het moedige Schroevers leed daarmee zijn eerste sei zoennederlaag en S.K. Herdersem staat met de ze nieuwe overwinning alleen op de tweede plaats. Alleen in het aan- vangskwartier konden de bezoekers gebruik maken van het wind- voordeel, schiepen twee kansen, maar daarmee was hun aanvallend ge luid voor goed gedempt. Herdersem daarentegen, zonder de gekwetste Pa trick Hanselaer en de ge schorste Fred Van den Bogaert, had heel wat moeite tegen die sterk snijdende wind in, kwam Oordegem - Welle 1-5 meermaals aan het Oordegem heeft zich niet op een secure Roger Pie- ters, die gedurende ruim één uur zijn netten blank hield aan de Lange Haag. Dan viel plots het verdict in 2' tijdspanne. Stefan De Wolf mag een hoek schop nemen. Vind ge past het hoofd van Pa trick Matthijs, die zonder aarzelen, Roger Pieters het nakijken geeft. Dan een verre voorzet, die met heel wat goede wil een schot kon genoemd worden van Stefan De Wolf. Roger Pieters stond slecht opgesteld en zag de bal boven zijn hoofd on de verste hoek verdwijnen. Met nog een goed kwartier voor de boeg scheen Herdersem nu voorgoed gelanceerd, doch vond een goed georganiseerde Schroe- versdefensie op zijn weg, goed geleid door een pui ke Pierre Cornelis. Nog twee lokale kansen in de slotminuten. Een eerste maal toen Roger Pieters alle moeite van de we reld had om een kopbal van André Hendrickx uit zijn doelvlak te weren, en een tweede maal, toen Louis De Cock, nog een mooie kans aan de voet kreeg, maar te lang aar zelde. Verdiende over winning. A.V.H. SOS Schellebelle 6 Zaffelare 0 De negende kompetitie zondag is voor de leiders uit Schellebelle positief verlo pen. Door de nederlaag van SK Overmere in Lochristi en de puntendeling van de top- match SK Beervelde-Tenstar Melle is de kloof tussen één en twee uit de klassering tot 4 punten uitgegroeid. Aan Zaffelare had de ploeg van voorzitter Eric Schatteman aanvankelijk wel een kwade klant. Niet verwonderlijk ook want de witzwarten wonnen hun drie laatste kompetitie matchen en scoorden hierin veertien doelpunten. Schel lebelle kon zich dan ook niet optrekken aan een vroeg doelpunt van Mark Pauwels. Herman Vereecken kreeg de motor van de ploeg maar niet op het gewenste toeren tal. Pas toen trainer Laurent Huylebroeck hen tijdens de rust in vraag had gesteld of zij in een week tijd het goed voetballen verleerd hadden begon het van de zesenveer tigste minuut af vlot rond te draaien. Patrick Verheus haalde aanvankelijk nog wel een reuzekans de nek om maar op het awoert van een paar supporters reageerde hij prompt. In een tijdspanne van amper veertien minuten dreef hij de score ineens op tot 4-0. Een zuivere hattrick zoals dat heet. Zaffelare had toen ook op fysiek gebied zijn beste pij len verschoten en toen Schellebelle met Paul De Ke gel en William Van Cane- ghem nog twee supplemen taire aanvallers in de dans gooide werd het een onmo gelijke taak voor de witzwar- te achterhoede. De «nood rem» werd tot twee keer toe de enige overgebleven op lossing. Eerst werd Patrick Verheue gehaakt en Herman Vereecken trapte de straf schop feilloos in, en even later werd de alleen doorge broken William Van Cane- ghem «gemaaid» en Patrick Verheue bracht zijn dagto taal op vier doelpunten. 6-0 en daarmee kon men zon dagavond in de diverse loka len van de klubs uit de reeks maar verder sakkeren dat met dit Schellebelle elke strijd op de titel zoveel als hopeloos kan gestreden worden. Toch blijft trainer Laurent Huylebroeck bij de ze euforie nog vrij nuchter «De kompetitie is nog lang en sommige kinderstre ken moeten er bij ons zeker uit. Vooral die vier, totaal onnodige, gele kaarten, wor den deze week nog^verder uitgepraat. Er zijn betere troefkaarten dan dat. RM. Mere 0 Terjoden 2 Een duidelijk beter Mere heeft de volle inzet moeten laten aan de gasten uit Ter joden. Van in de eerste mi nuten toonde de thuisploeg zich in zijn nopjes en leverde goed spel. Rond de twintig ste minuut kregen de lokalen een eerste grote kans langs De Coensel. Deze schoot nipt voor langs. Enkele minuten later kan een verslagen op de grond liggende bezoekende doelman het leder nog net van de lijn wegslaan. De druk van Mere houdt aan. In de tweede helft krij gen we opnieuw hetzelfde scenario maar ditmaal kan Terjoden terugslaan. Op een counter brengt Houben de gasten op voorsprong in de zestigste minuut. Mere gaai hierop nog sterker domine ren maar krijgt vijf minuten voor inrukken het deksel Of de neus. Een nieuwe uitva van Terjoden en De Deyt maakt het tweede doelpur voor de bezoekers. Een on verdiende 0-2 nederlaag va. Mere dat minstens één pun verdiende. J.G. Schroeversdoel, doch miste afwerking. Na de kunnen waarmaken in de thuiswedstrijd tegen Welle. De lokalen kenden nochtans L/C luivaidl l\GIIUGI I I IUL.I 11 CI I lö kampwisselmg en nu een goede start niette9en. met windvoordeel, domi neerden de lokalen zon staande Patrick De Clercq, Freddy Ponnet en Johny Van der verpozen. Hun aan- Den Eecken wegens kwetsu- vallers Patrick Matthijs ren langs de kant moesten en Louis De Cock om- blijven. Oordegem kwam 1-0 speelden gemakkelijk de voor en h8t speelde vlot mee. De bezoekers profiteer den echter van enkele mis- bezoekende defensie, maar stuitten vooralsnog sers in de defensie tiiuiapioey. Je doelman van Oordegem. Van Wezemael, was niet in zijn dagje, even min als Kris De Clercq die ongelukkig in eigen doel schoot. Door enkele opeen volgende flaters raakte de thuisploeg aangeslagen zo dat het voor Welle een koud kunstje was om de hoge cij fers bij elkaar te trappen. Door deze nederlaag verliest Oordegem voeling met de koplopers. Het volgt nu op vier punten van de leiders. (J.G.) Tijdens het afgelopen week end is Sombeke vier punten rijker geworden en is met een in de leiderstroon ge wipt. Twee punten werden verkregen via de groene ta fel aangezien een hoger be roep in verband met de wed strijd tegen Kieldrecht aan genomen werd. Kieldrecht was te Sombeke te laat op het terrein verschenen zodat Sombeke de wedstrijd wint met 5-0. Zondag dan ging Sombeke met 0-3 winnen te Hoogeinde na een matte wedstrijd. Voor de rust was Sombeke wel doorlopend de betere ploeg maar er zat wel te weinig lijn in de akties om de wedstrijd op niveau te trek ken. Toch was er een goede doelman Maes nodig om de bezoekers op afstand te hou den. Op de 15' knalde Sillis een vrijschop tegen de staak en even voorbij het half-uur stopte de lokale doelman een volley van Ringoot. Op de 36' draaide Peelman dan wel rond de lokale doelman maar zijn schot ging naast. Na de rust ging Sombeke in spurttempo van start maar dit enthousiasme koelde snel toen stopper Duerinck werd uitgewezen wegens natrappen. Sombeke moest zich meteen reorganiseren zodat Hoogeinde voor het eerst het initiatief in handen kon nemen. Maar meteen kwam er ook ruimte voor de bezoekers. Op de 63' was het dan ook raak toen Peleman een voorzet van Sillis kon benutten om te scoren. Na dat een persoonlijke poging van De Langhe geen resul- Gijzegem - Baardegem 2-0 Het gaat weer goed met Wilskracht Gijzegem. Na een mindere kompetitiestart zijn de jongens van trainer Frans Roeland er helemaal boven op. In de eerste helft is het de wederoptredende Roland Roelandt die de lokalen op 1- 0 zet. De bezoekende doel man voorkomt door enkele mooie saves verdere averij. Na de pauze domineert Gij zegem met als voornaamste uitblinkers De Coster, De Looze en Roelandt. Filip De laai nau opgeleverd liep Sombeke dan toch verder uit toen De Caluwé in eigen doel knalde. Met nog tien minuten voor de boeg was Sombeke zegezeker en Peel man kon de eindstand vast- Winne zorgt dan voor een tweede doelpunt en brengt zo Gijzegem op een veilige voorsprong. Luc Maes krijgt nog een mooie kans maar de stand blijft ongewijzigd. Een vrij goed spelende bezoekende ploeg poogt wel iets terug te doen maar faalt bij de afwer king. Net voor inrukken knalt Raymond Verleyen prachtig*" naar doel maar een uitste kende Baardegemse portier haalt met een karpersprong de bal uit zijn doelvlak. leggen na een persoonlijke poging. Doelman Maes werd in de slotminuut nog een tweede keer door het doelhout gered na poging van Sillis. WVL S.K. Lokeren - Kieldrecht: 7-3 Bij S.K. Lokeren kon men moeilijk de 0-5 nederlaag van vorige week tegen de White Boys verteren. De blauw-witten van de Putte nen waren dan ook extra gemotiveerd om Kieldrecht het gelag te laten betalen. Uit de cijfers blijkt duidelijk dat het gestelde doel bereikt werd waarbij wel gesteld moet worden dat de gast heren gediend werden door de omstandigheden. De be zoekers moesten immers vijf titularissen vervangen w.o. de doelman. De gasten werden ondanks de brutale cijfers overigens nooit overspeeld maar de in vallersdoelman liet een zwakke indruk wat uiteraard ook het vertrouwen van de defensie aantastte. Kiel drecht kwam nochtans na 15' op voorsprong toen doelman Braeckman geen verhaal had tegen een machtig vluchtschot. Loke ren reageerde wel fel en kon vrij snel gelijk maken langs René Vermoens terwijl rond het half-uur Milliau de gast heren uit een scherpe hoek op winst knalde en dezelfde speler op de 39' een center van Van Damme benutte om de lokale voorsprong verder uit te bouwen. Meteen een veilige kloof voor de gastheren die na de rust onder impuls van René Vermoens rustig gingen do mineren en een falende be zoekende defensie zwaar teisterden Marc Van Dam me en Theo Milliau troffen nog ieder twee keer raak Een 7-1 stand die wel duide lijk overdreven was want Kieldrecht bleef voortreffe- het gebrek aan concentratie lijk kornbineren, zonder in de lokale rangen benutten evenwel echt gevaarlijk te om nog tot 7-3 terug tev- zijn. Pas in de slotfaze van de keren, wedstrijd kon de bezoekers W.V.L. Serskamp - Edixvelde 0-3 Het ziet er erg bewolkt uit boven Serskamp, vooral nu Eendracht door rode lan taarn Edixvelde ingeblikt werd. in de eerste helft waren twee zwakke formaties aan het werk en de 0-0 stand was daar dan ook een logisch gevolg van (ruststand). Het middenveld van Serskamp klapte rond het uur in elkaar en bleek fysiek niet weerbaar voor de volle neqentio minuten Do bezoekers maakten hier grar;- tig gebruik van en dreven de score verder op niettegen staande de lokale doelman Backs zich kranig verdedig de. Trainer John Lissens van Serskamp zei ons achteraf dat zijn ploeg enkele spelbe- palende figuren mist Ook noemde hij de 0-3 score licht overdreven, alhoewel de overwinning van EdixveU de volkomen gewettigd leekt" (J.G.)

De Voorpost | 1980 | | pagina 23