Handbalkalender Leiders geklopt Hoge score te Lokeren Vlotte zege Zwakke partij van E.V. Aalst Avanti Femina wint gemakkelijk Ajax Lebbeke klopt leider Rosis wint Aalsterse derby Krachtbal Osiris Aalst te zwak voor leider Assebroek Gemakkelijke zege unie De Voorpost - 7.11.1980 - 27 2e Landelijke 1e Nationale H.C. Lokeren - H.C. Leuven: 31-21. Avanti Lebbeke - Angleur: 21-17 it )e Walen bleken niet sterk e 14jenoeg om Avanti te bedrei- i, jen en deden zich enkel op- nerken in de negatieve zin. 'ooral tijdens de tweede lielft stelden zij zich soms Dirl jrutaal aan zodat de talrijke we oeschouwers echt geen nooie wedstrijd aangebo den kregen. Bij Avanti wer- ^■den heel goede momenten afgewisseld met perioden waarin gekrasseld werd naar toch was deze derde ,nbl!j; ziel /.H. op- kloo n di zijrjthuiswedstrijd beter dan de oda twee vorige. Cornelis was ,jj( een der betere spelers en ^ook Vermoesen kende een lijzonder goed wedstrijdbe- gin. De Vlieger, van heel n,r|{ dichtbij bewaakt, was uiter- >rersaard minder spektakulair als afwerker maar bewees de ploeg enorme diensten dankzij zijn werkkracht verdediging en in de op bouw. Tevens zorgde hij voor opvallende ruimte in de Waalse verdediging die door zijn medespelers niet altijd ten volle werd benut. Het wedstrijdbegin van Avanti was spektakulair. Via Ver moesen en De Bruyn di later zou wegdeemsteren werden de bezoekers on middellijk op achterstand geplaatst en na amper 10' leidde Lebbeke met 6-1. Toen volgde echter een zwakke periode bij de thuis ploeg. K. Verhofstadt, inge komen voor Cornelis, zoekt duidelijk nog wedstrijdritme na zijn kwetsuur en als M. De Bruyn een penalty mist kan Angleur terug aansluiten (7- 6).De Smedt komt dan op het terrein en toont met twee doelpunten hoe de op stelling van De Vlieger kan uitgebreid worden. Samen met de zeer goede Cornelis brengt hij Avanti 10-6 voor en met een 10-7 ruststand kreeg Angleur eigenlijk meer dan het verdiende. De wed strijd was ondertussen reeds ruwer geworden en de elle boogstoot die J. De Geyter A. Maes toediende, verdien de zeker een rode kaart. De tweede helft begon spekta kulair. Nincovic lanceerde H. Maes voorbeeldig en als Cornelis nog maar eens scoorde leidde Avanti met 12-7 5' na de rust. Het derde kwartier werd afgesloten met een 15-10 score maar het zeer zenuwachtig akte- rende Angleur maakte goed handbal vrijwel onmogelijk. Avantie liet zich echter niet intimideren en langs Ver moesen, Cornelis en De Vlie ger werd het 20-13 5' voor het einde. Lebbeke verloor toen duidelijk zijn wedstrijd concentratie, leed opvallend veel balverlies zodat in de slotminuten Angleur nog kon milderen tot 20-17. De Vlieger legde enkele secon den voor het einde de 21-17 eindcijfers vast. De gekwet ste C. De Batselier is out voor verscheidene weken en E. Moonen proefstoomt bij de reserven. Avanti: Mer- tens en Nincovic, M. De Proft, De Vlieger 3, De Pauw, Vermoesen 4, De Bruyn 6, Cornelis 4, De Smedt 2, H. Maes 2, A. Maes, Verhof stadt. Reserven: Avanti Lebbe ke - Angleur: 17-15 Hardnekkig betwiste wed strijd van twee vrij jonge ploegen. Na een 9-8 rust stand verliep de wedstrijd verder gelijkopgaand. Scoorden: De Smedt 5, Moonen 1, M. De Proft 6, Verheylen 2, Daelman 1, De Pauw 1. Te Lokeren vielen er heel wat doelpunten. Met 52 doelpunten in een tijdspan ne van 60' lijkt er ons toch wat te schorten aan beide verdedigingen tenware de aanvallers zo onstuitbaar zouden zijn. In ieder geval Lokeren «pierde» er 31 bin nen en hiermee kon de zege hen onmogelijk ontsnappen. De eerste helft vlotte het blijkbaar niet zo best bij de thuisploeg. Lokeren nam wel van bij het wedstrijdbe gin het scoreverloop in han den maar de Brabanders bleven verrassend sterk aan klampen. Via 6-3 na 10' werd het weliswaar 11-7 na 19' maar 7' voor de rust leidde Lokeren toch maar met 12- 11. J. Rosseel kon dan een 15-13 ruststand vastleggen na een matige eerste helft van de thuisploeg. Het begin van de tweede helft sloot de Lokerse verdediging dan blijkbaar veel beter en met treffers van Trienpont, Schalkens en Sonck werd het 20-13 na 37' spelen. De thuisploeg dreef zelfs op tot 22-13 via Heirman en Cau- dron maar in het laatste kwartier (23-14) konden de bezoekers dan opnieuw ge bruik maken van een wegkwijnende concentratie in de Lokerse verdediging om gelijke tred te houden met de ploeg van coach De Mol. In ieder geval H.C. Lo keren blijft aansluiting hou den met de top en indien volgende zaterdag tegen lei der Hakelo puntjes gesprok keld worden mag Lokeren tussen de serieuze titelkan didaten gerekend worden. Lokeren: Mannaert en Huy- ghe, Caudron 4, Rombaut 5, Lenaerts, P. De Swaef 1, S. De Swaef 3, Heirman 2, Ros seel 1, Trienpont 8, Schal kens 4, Sonck 3. Buggenhout - Izegem: 25-17 Het werd te Buggenhout een wedstrijd zonder veel ge schiedenis. De bezoekers bleken duidelijk te zwak om de ploeg van trainer De Proft ook maar te kunnen bedrei gen. De thuisploeg starte erg gemotiveerd maar toen na 5' reeds een 7-2 stand op het scorebord prijkte wist men al te vlug welk West-Vlaams vlees men in de kuip had. De thuisploeg speelde nu erg ongeconcentreerd verder zodat Izegem zich met een 16-10 ruststand erg gelukkig mocht achten. Ook in de tweede helft bleef de thuis ploeg het langs de gemakke lijke kant opvatten. Er werd meer aan individuele num mertjes gedacht dan aan col lectief aanvalsspel zodat het rudimentair spelende Ize- wa-i2e Nationale E.V. Aalst Kapek: 8-15 E.V. Aalst speelde zaterdag een bijzonder zwakke wed strijd tegen het slecht ge klasseerde Kapek. De bezoe kers, die amper twee puntjes wisten te verzamelen uit de vier gespeelde wedstrijden, werden eigenlijk nooit be dreigd door het in een off day verkerende Eendracht waarbij enkel keeper Moens zich in de belangstelling speelde. De Eendrachters bleken ook bijzonder zwak in de afwerking en lieten o.a. 7 van de 8 toegekende penal ty's onbenut! Het duurde 5' vooraleer Kapek de score opende. Steemans stelde 2' later gelijk maar na 174 wa ren het toch de bezoekers die met 1-3 leidden. Langs D. Baeyens de enige Aalster- se veldspeler die zijn nor maal niveau haalde klampte de thuisploeg nog aan tot 3-4 maar aan de rust leidde Kapek reeds met 4-7. Ook in het tweede wedstrijd gedeelte bleef E.V. Aalst on der zijn mogelijkheden, het slaagde er maar niet in te scoren en via 4-10 werd het 6-12 9' voor het einde. Een dracht slaagde er maar niet in een vuist te maken en de 8-15 nederlaag moet toch wel zwaar aankomen bij trai ner Wellekens en Co. Vol gende zaterdag tegen Duffel dient uit een ander vaatje getapt wil men niet het dek sel op de neus krijgen. Scoorden: Van Malderen 1, D. Baeyens 4, Steemans 1, De Cock 2. reserven: E.V. Aalst - Ka pek: 5-11 Na een 5-7 ruststand slaag de Eendracht er niet meer in te scoren! Doelpunten: G. De Jaegher 1, Cornelis 2, Cooreman 2. In Lokeren waren de Leuvense handballers te gast. (dm) gem de schade kon beper ken. Scoorden: Brouillard 3, Bas 1, De Smet 1, Van Keer 2, Van Nuffel 3, De Maes- schalck 3, J. De Proft 12. Haachtse - Jochewoa Aalst: 19-20 Jochewoa Aalst dat uit vijf wedstrijden amper 2 puntjes had vergaard is er nu in ge slaagd Haachtse een mo gelijke titelpretendent met het kleinste verschil te verslagen. Wij schreven het reeds eerder, Jochewoa staat duidelijk onder zijn waarde gerangschikt wat ten andere bewezen wordt door de gemaakte en toegestane doelpunten, beide 106! On danks men zonder veel be goochelingen naar Haacht was afgereisd zonder het trio Huylebroeck, Redant en Verhaeven werd er toch hardnekkig gestreden voor elk doelpuntje. Gedurende de eerste helft verliep de wedstrijd volledig gelijkop gaand wat ook resulteerde in een 9-9 ruststand. De Aal- sterse verdediging hield nu goed stand en het was op vallend hoe iedereen voor iedereen in de bres sprong. Ook tijdens de tweede helft bleef het enorm spannend wat tot gevolg had dat de wedstrijd naar het einde toe vrij bitsig werd betwist. In het begin van de tweede helft leek Aalst zijn klassieke zwakke periode te kennen. Haachtse leidde met 12-10 maar nu kon Jochewoa een vuist maken en 10' voor het einde stonden de ploegen opnieuw gelijk (15-15). Aalst nam nu voorsprong (16-18) en bij 17-18 stopte keeper Coppens zijn tweede penal ty. Als specialist De Vuyst enkele minuten later via een 6-m-worp er 18-20 van maakte was de wedstrijd ge wonnen voor de Aalste- naars. Het 19e thuisdoelpunt gescoord tijdens de laatste seconden kon Jochewoa zelfs niet meer verontrusten. Scoorden: De Vuyst 10, E- ckeman 2, Van der Stappen 4, Quintein 3, Vanmeert 1. EVA Dirk Gijssels (Dendermonde) scoorde tegen Antwerp twee doelpunten, (eva) Dameshandbal 1e Nationale Avanti Femina heeft zich na de verrassende nederlaag tegen Vopsa bijzonder goed hervat ter gelegenheid van het bezoek van Angleur. De Lebbeekse meisjes onder vonden slechts bij het wed strijdbegin enige tegenstand van de Waaltjes en dit was dan nog uitsluitend te wijten aan het feit dat men op zoek was naar de gepaste ploeg- opstelling. E. De Vlieger nam toen de taak van coach op zich en meteen glom Avanti Femini van vertrouwen. De 2-3 achterstand na 10' werd onmiddellijk opgehaald en in een ruk stevende men dan naar een 8-3 ruststand. Ook in de tweede helft toonde de Belgische Bekerhoudster zich totaal de meerdere van Angleur en via 9-4 en 14-5 werd de 17-5 eindscore be- - reikt. Avanti Femina: M. Van Langenhove, M.L. Cools, Van den Broeck, K. Biese- mans 1, K. Van Damme, S. Muylaert 4, P. Van San 1, K. Moonen 1, H. Bleyaert 9, R. De Meersman, V. Lissens 1. 1e Landelijke Overzicht 3e Landelijke 1e Landelijke Uilenspiegel - Ajax Lebbeke: 12-14 Leider Uilenspiegel, dat nog geen enkel puntje verloor, werd zaterdag de das omge daan door Ajax Lebbeke dat vooral in de eerste helft een opgemerkte prestatie lever de. Mare Huyck speelde een geweldige eerste kwartier waarna hij met een persoon lijke lijfwacht werd bedacht. Maar toen bewees Ajax dat trainer Multael in zijn opzet geslaagd is van de Lebbeke- naars een stevig geheel te maken waarin elke speler voor de andere werkt. De Lebbeekse trainer die Ui lenspiegel gescout had meende deze prestigieuze zege geen toeval en bleek vooral tevreden dat zijn op drachten naar de letter wer den uitgevoerd. Ajax nam een fantastische start en na 8' had Mare Huyck zijn ploeg reeds 0-5 voorgebracht. Even leek Ajax de goede ka- dans kwijt toen de scheids rechters werden gewisseld de aangeduide referés kwamen inderdaad te laat maar keeper De Bruyn de dag voordien in het huwelijk getreden bleek extra ge motiveerd. Na 20' leidde Ajax steeds met 2-6 en met een 5-8 score aan de rust teerden de Lebbekenaars nog op een veilige voor sprong Onmiddellijk na de rust leek de thuisploeg de Ajaxieden voor problemen te kunnen stellen (9-9) maar de vlot spelende Lebbekena- ren stopten het Borgerhouts offensief en met nog 10' te spelen prijkte er opnieuw een 9-12 op het scorebord. Nogmaals trachte Uilenspie gel de bakens te verleggen (11-12) maar een verstandig spelend en hard werkend Ajax hield de 12-14 zege die 4' voor het einde op het bord stond veilig. Ajax: De Bruyn en Dierick, M. Huyck 6, D. Huyck 1, Quidé, Van Geel 1, Van Medegael 1, Hendrickx 3, Jacobs, Hof man, De Busschere 2, Ver- meiren. Reserven: Uilenspiegel - Ajax Lebbeke: 21-19 Gelijkopgaande wedstrijd met een 8-7 ruststand. Scoorden: Vincke 3, Hofman 3, De Busschere 4, De Decker 3, Sanders 3, Van Gaever 2, Bosteels 1. Buggenhout 2 - Spart. Wemmei: 21-16 Gedurende een gelijkop gaande eerste helft leek Wemmei in staat voor de zege te kunnen meedingen. Buggenhout geraakt vrij moeilijk door de bezoekende verdediging en bij de rust leidde Wemmei met 10-11. Tijdens het tweede wed strijdgedeelte bewees de thuisploeg dan over een veel betere fysische konditie te beschikken en onder impuls van Van Nuffel werd er nog een afgetekende 21-16 over winning geboekt. Gelegen heidskeeper Poppe verde digde met veel bijval het Buggenhoutse doel. Scoor den: Sekhouri 4, Vrijders 2, Van Nuffel 9, J. De Proft 3, J. Verneir 2. Lokeren 2 - Grembergse 2: 15-14 Nadat Lokeren 2 via D'Hanis tot 6-2 uitliep kon G.S.K. 2 de rust bereiken met een 8-6 score. Na de rust waren het de bezoekers die langs G. De Jonghe op hun beurt gingen leiden. Via 9-9 na 42' werd het 11-13 12' voor het einde. Langs Heirman kon Lokeren aansluiten (13-13) maar 5' voor het affluiten maakte J. Van Hout er 13-14 van. Via 2 penalty's kon Heirman toch nog een overwinning op de valreep afdwingen voor Lo keren. Scoorden: Lokeren 2 D'Hanis 5, Van Driessche 2, Heirman 7, Trienpont 1. S.K. Grembergen 2: Mertens 2, H. Van Haute 2, Doorns 1, J. Van Hout 4, G. De Jonghe 4, Beeckman 1. EVA Ros Beiaard Dendermonde dat met overtuigende 7-22 cijfers won te Turnhout blijft ook na zes wedstrijden nog met het maximum aan de leiding. Samen met Neerpelt blijven zij dus vier punten voorsprong behouden op hun rechtstreekse achtervol gers E.V. Aalst en Meiveren. Datzelfde E.V. Aalst verloor met 10-9 cijfers te Meiveren en wordt hierdoor bijge- beend door hun jongste tegenstrevers. Aalst Sportief versloeg nu Houthalen met 14-8 en telt nu ook 6 punten waardoor zij midden in de rangschikking plaats nemen. EVA 2e landelijke Jeugdhandbal Rosis Aalst - Sparta Aalst: 21-20 Het Aalsterse derby tussen Rosis en Sparta werd een hardnekkig doch sportief treffen waaruit de gastheren als verdiend winnaar naar voren traden. Rosis met het duo J. Meert-P. Bomon als bijzonderste afwerkers en keeper Mertens als sluitstuk in verdediging werd alleen tijdens de allerlaatste minu ten door een toch wel falend Sparta belaagd. Rosis nam inderdaad een bliksemstart en na 10' leidde de thuis ploeg reeds met 5-0. Sparta geraakte maar niet in de wedstrijd en aangezien de fast-break veel balverlies tot gevolg had slaagden zij er nooit in deze achterstand op te halen. Na een kwartier waren zij weliswaar tot 6-3 genaderd maar een nieuw offensief van Rosis resul teerde in een 9-3 voorsprong die aangedikt werd tot 13-6 aan de rust. Ook in het begin van de tweede helft waren het de gastheren die het ho ge woord voerden zodat na 40' de score tot 15-7 opliep. Sparta kwam toen toch wat meer in de wedstrijd en vooral de jonge Frank Bo mon deed zich toen opmer ken. De agressieve Rosis verdediging bleef echter goed sluiten en met nog 10' te spelen wees het score bord steeds een 17-12 stand aan. Even later valt J. Meert echter uit met een vin gerkwetsuur en als 2 andere Rosis spelers voor 2' naar de bank moeten komt Sparta nog sterk opzetten. Via 20-17 wordt het nog 21-20 en en kele seconden voor het ein de kreeg G. Mens nog de kans Sparta een gelijkspel te schenken. De kans wordt echter gemist zodat Rosis met het kleinste verschil ver diend winnaar werd van een degelijk derby. Scoorden: Sparta Aalst: Mens 6, Van der Meersch 1, K. Bomon 2, W. Bomon 4, F. Bomon 5, Van Delsen 1, E. Van Tem- sche 1. Rosis Aalst: P. Bo mon 6, D'Hont 4, Verspeten 1, Meert 9, De Man 1. Miniemen E.V. Aalst - Avanti 1 1-22 (0-10) Avanti: Van Hove, Van der Jeugt, Keppens K., Keppens J., De Visscher 3, De Donder 7; Meert 3, Pessemier 2, Van Biesen 7. 1. Avanti 1 5 10 2. Avanti 2 4 6 3. Scaldia 4 4 4. Ajax 4 2 5. Aalst 5 0 Scholieren Avanti 2 - Zandvliet: 15-9 Ruststand 8-5. Mindere wedstrijd, in de hand gewerkt door het trage aanvalsspel van Zandvliet met ondoordachte shots en het vele balverlies van de Lebbekenaars. Gelijkop gaand tot aan de 8e minuut (2-2) kon Avanti langs Van Mol en Verguit een 6-2 voor sprong nemen, die langs Van Onsem geconsolideerd werd tot een 8-5 rustvoor- sprong. Via Parijs werd tot 11-5 opgedreven maar bal verlies bracht de Antwer penaars tot 11-9 terug via breaks. De Feyter hield nu een paar gemaakte goals uit zijn muit en Van Langenho ve, Van Onsem en Van Mol (2 maal) zetten 15-9 eindcij fers op het bord. Avanti: De Feyter, Smekens, Van Lan genhove 2, Van Onsem 5, Van Mol 4, Parijs 2, Vlassen- root, Bosteels, Verguit 2. Zondag 9 november te 14 uur Avanti 1 - Sasja (scholieren) Zaterdag 8 november te 15 uur Ajax 1 - Avanti (kadetten) te 14 uur Ajax - Avanti 2 (miniemen) te 14 uur Scaldia - E.V. Aalst (miniemen) EVA Avanti Femina 2 - Daza: 8-3 Het jonge Avanti Femina 2 toonde zich ook tegen Daza de betere ploeg. Na 8' open de N. De Klippel de score en aan de rust leidde de thuis ploeg met 3-1. Tijdens het tweede wedstrijdgedeelte kon Daza nog een kwartier aanklampen (5-3) maar daar na stevenden de Lebbeekse meisjes nog naar een 8-3 zege via doelpunten van A.M. Bleyaert en R. De Meersman. Avanti Femina 2: Hauwelaert, A.M. Bleyaert 4, L. Callens, N. De Klippel 2, Bucqué, L. Van Handenhove, R. De Meersman 2, K. Ver- meiren. EVA Eersteklasser Osiris Aalst deed het al erg goed als nieuweling in de hoogste reeks. Nu zaterdag moest men echter plooien voor een duidelijk betere leiders- ploeg. Inter Assebroek met kleppers als Van Steenber- ghe en Verrecas in de ploeg werd één speelhelft veront rust door Aalst. De lokalen namen een 2-0 voorsprong maar Osiris milderde en kon zelfs 2-3 voorkomen. Inter liet zich niet veront rusten en voornamelijk dankzij Van Steenberghe kon men een 11-7 ruststand forceren. Aalst poogde nog met vervangingen het tij te doen keren maar het vijftal Hanssens, De Vriendt, Van Lysebeth, De Nutte, Gee- roms kon niet optornen te gen het lokale geweld. Van 11-7 ging het naar 14-7 en 21-11. De thuisploeg won uiteindelijk met 25-13. Een volkomen logische uitslag die de Aalstenaars niet mag ontmoedigen. Dit eerste jaar in eerste zijn ze daar om te leren. Dat ze hierbij op de zevende plaats gerangschikt staan duidt op de mogelijkheden die de klub heeft voor de toekomst. Dames 1e Nationale 8.11 te 17u30 Eupen - Avanti Femina 1e Landelijke 8.11 te 18 uur Sp. Kraainem - Aalst Sportief 2e Landelijke A 8.11 te 20 uur Brahand - Avanti Femina II Heren 1e Nationale 8.11 te 20u15 Eupen - Avanti Lebbeke 2e Nationale 8.11 te 21 uur Duffel - E.V. Aalst 1e Landelijke 8.11 te 20u15 Sparta Aalst - Uilenspiegel 8.11 te 20u15 Ajax Lebbeke - Sasja 2 9.11 te 19uur Heusden - Ro sis Aalst 9.11 te 13u30 Dendermonde - Stenor 2e Landelijke B 8.11 te 19u45 S.K. Grember gen - Izegem 9.11 te 16u15 Jochewoa Aalst - Anderlecht 8.11 te 18uur Hakelo - Lokeren 9.11 te 17u30 S.P.W. Menen - Buggenhout 3e Landelijke 9.11 te 13uur Sp. Wemmei - Lokeren 2 9.11 te 15uur Anderlecht 2 - Denderbelle EVA Antwerp - H.B.C. Dendermonde: 18-27 Ondanks Antwerp niet meer dezelfde allure uitstraalt als een seizoen geleden blijft het toch een moeilijk te be kampen tegenstrever. Voor H B.C. Dendermonde bleek de taak echter zeker niet te zwaar want de zege van de ploeg van trainer De Nil kwam eigenlijk nooit in het gedrang. Uitgenomen de be- ginfaze waarin Antwerp de score opende en er in de 5e minuut 2-0 van maakte zou Dendermonde nooit meer de leiding afstaan Batselier en Van Cauwenberghe zorg den voor de gelijkmaker en Van De Velde en Segers dre ven de score tot 2-5 op na 13'. Gedurende gans de eer ste helft bleef Dendermonde het wedstrijdgebeuren do mineren en aanklampend Antwerp zag aan de rust toch op naar een 9-13 ach terstand. In het tweede wed strijdgedeelte konden de be zoekers hun meesterschap nog duidelijker in cijfers uit drukken en via goalen van De Bock en D. Gyssels werd het derde kwartier afgeslo ten met een 13-20 score. H.B.C. Dendermonde bleef ook tijdens het laatste kwar tier rustig heersen zodat de 18-27 ruststand vrij goed de KBC Beernem - KBC Buggenhout 14-19 waardeverhouding tussen de ploegen weergeeft. Scoorden: Batselier 2, Van Cauwenberghe 5, Van De Velde 6, Segers 6, De Nil 2, De Bock 4, Gyssels 2. ReservenAntwerp H.B.C. Dendermonde: 15- 20 Dendermonde leidde na de eerste helft reeds met 3-10. Scoorden: Van der Veken 7, De Proft 1, Bouteille 6, Merckx 2, Kerremans 3, Van Damme 1. KBC Buggenhout heeft het voorbije weekend een zware opdracht tot een goed einde gebracht. De Oostvlaamse krachtballers bezochten de ongeslagen leider Beernem. De Buggenhoutse jongens waren bijzonder gemoti veerd. Vooral de aanwezig heid van De Maerschalck gaf de ploeg meer zelfzekerheid. Buggenhout liep uit tot 1-3. Na een kwartier probeerde de thuisploeg iets te force ren, maar kon slechts tot op gelijke hoogte komen. Ruststand: 7-9. De gebroeders Vertonghen bleven de wedstrijd door hun werpkracht beheersen, wat op 10 minuten voor het einde leidde tot een negen- puntenkloof (9-18). Beernem kon zich moeilijk neerleggen bij de eerste ne derlaag. Kapitein Paul Per- sijn speelde erg nerveus en waande zich een bepaald ogenblik op een voetbalveld. Pol Vertonghen werd door de thuisspeler neergemaaid De scheidsrechter wees de man prompt van het terrein. Vertonghen werd tot rust ge dwongen, zodat Beernem de stand kon milderen tot 14- 19. Door deze derde opeenvol gende zege rukt Buggenhout op naar de vijfde plaats. In de volgende wedstrijden valt te bewijzen dat ook zon der De Maerschalck kan ge wonnen worden. Deze is en kele weken niet beschikbaar door het vervullen van zijn legerdienst. Spelers: De Maerschalck Frank (5), Doms Dom. (1), Vertonghen Pol (12), Ver tonghen Dirk (1). Reserven: KBC Beernem - KBC Buggenhout 16-18 Ruststand: 10-7. Mare De Proft nam bij Avanti de plaats in oewonde De Batselier feva)

De Voorpost | 1980 | | pagina 27