GOLFBILJART MINI-VOETBAL ZAALVOETBAL BASKETBALL TE orte Stokken A, Johny Boys B en Palace alen punten bij hoger gekwoteerden B JEUGDHUIZEN LIEFHEBBERSBASKETBALL Opel GM-Paviljoen - M. Martens Sport ichiet Borghmans - Ricoh-droom aan stukken Corso A verrassend winnaar, Bosveld nu drie punten los lBaske,b" -jTYLOR AALST 5- ^iRWETEGEM 2 ue voorpost - i4.ii.iyau - 1b verrassing in de ere-reeks kwam van Korte Stokken, die 1doch Mare De Keghel liet Cosmos een gelijkspel weghaalde. Via Van den Eede Koszen B nog hopen. Jean iden de Korte Stokken de beste start, doch Jean Paul Pierre Hellinckx hield er echter senhout en Roger Baeyens reageerden voor Cosmos. een andere mening op na, en bezorgde zijn ploeg, een nipte zege. Moorsel B liet Zandman netjes B geen schijn van kans. Roger Janssens, Romain Saeys, Pierre Vinck, Freddy De Winter en Eddy Boulonne zorgde voor een stevige 5-0 voorsprong, zodat de concen- gen alle verwachtingen in, voorsprong ongedaan. Moor- ildei. Van de Velde en Gas- sel verzekerde zich tenslotte i Leemans een punt veilig de overwinning via Jean Pierre or de Korte Stokken, en bij Moens en Willem De Meyst. In ismos zorgde Willy Hey- de partij Zandmannetjes-Wel- ert hiervoor. Een andere kom zorgden Herman De Sut- rrassing is zeker de ruime 1- ter, Louis Aeyels, Willy De rege van Corso bi] Kravael. Waegeneer, Oktaaf De Backer ,'raüe"zöëk' was"bii"de thuis- middellijk pakten Robert en Marcel De Clippeleir voor wat aan Jozef Moens eft kai rmeulen, Rony Van der duidelijke afscheiding. Alleen gem lerssche, Marc Willems, Jean Clothermans bleek vol- ten a an Pierre Keymolen en Ru- doende sterk om voor een <spel Van der Meerssche de Kra- tegenpunt te zorgen. In de A ;wam eljongens in, bij wie Willy reeks ruime ovenwinningen Rola m de Wiele voor het eerred- voor de koplopers. Hand in Deligi nd tegenpunt zorgde. Van Hand B moest Faber A alleen istelle i gelijkspel van Cosmos, de openingspartij prijsgeven perior eft gebuur Koszen gebruik aan Jacques Galle, doch met Boits maakt, om alleen op de Frans Heremans, Eddy De 3pte <eede plaats te komen Het Boeck, Louis Monsieur, Mar- zijn n >n gezwind met forfaitscore cel Steenhout en Jean Pierre tegi gen Schoonaarde, terwijl de Creygelman; dulden de leiders lerder igenaakbare leidersploeg geen tegenstand. Ook Rupa A kunni n Turbo Cars bij De Post al bleef ongeslagen na hun duel echt en sterk bleek langs Jean met Cosmos B Via Guido Van an Vi erre Cours, Raymond Van den Abeele, Jozef Mertens, en |uiter Faber B. en waar co al Vi sfferinghe, Hendrik De Bae- Herman De Gols liep Rupa A leider De Leeuwkens B een "as tPatrick Van Aerde en Ro- 3-0 uit. Jérome Van den Abee- ain Meesen. Eric Popelier Ie, speelde iets te laat op de dde De Post-eer. Ook Hand avond, en moest aan Johny Hand kwam gezwind voorbij Troch de eer laten om voor illeba >hny Boys. Peter Van der Cosmos B de eer te redden, nati iden, Hugo De Cock, Willy want ook op Patrick De 2 e Roeck, Rufin Baeyens. Strooper en Willy Ovaere ïda 1 jnry Baelde en Jan De stond geen maat. Welkom B illeba eyst lieten Johny Boys niet had het wel iets moeilijker om an bod komen. Palace heeft zijn derde plaats te vrijwaren, (av m Moorsel meer tegenstand tegen een niet afgevende Kos- iboden dan verwacht werd. zen B ploeg. Via Felix De Reu- oorsel nam voorsprong ze en Johan De Bruyne start- ngs Marc Schoonackers en ten de lokalen nochtans het eert De Meyst, doch met Ru- best, doch Koszen B reageer- i Roels en Jean Pierre De de met Peter De Backer. Jo- ïaeye maakte Palace die han Dobbeleire zorgde voor 3- toeliet de eer van de hekkens luiters te redden. Turbo Cars B schijnen er na twee opeenvol gende overwinningen weer bovenop. Via Jos Jansegers, Johny De Naeyer en Frank Van Liefferinge liepen zij 3-0 uit. Freddy Manen scoorde te gen, doch daarmee was het Scotchinglied uit, Erwin Dul- laerts en Jean Matthieu beslo ten met een zege. Eerder ab normale uitslagen in de B reeks, waar leider Corso B, slechts met de hakken over de sloot raakten, tegen hekkens- punt in de brand lieten na hun confrontatie met Johny Boys B. Nochtans kenden de gasten een goede start met Luc De Neef en Yves Stradiot, doch Johny Boys kwam terug langs Gilbert Van Branteghem en Freddy Bouckenhove. Aimé Van Impe schonk De Leeuw kens opnieuw hoop, doch Michel Heck hield verdiend een puntje aan huis. Een an dere verrassing was het gelijk spel van Palace B bij Welkom C. De lokalen konden met Al- fons Stockmans en El Clother mans 2-0 uitlopen, doch Pala ce B verzette met Serafien Van Langenhove, Jan Van Buggenhout en Mare De Pels- maecker de bakens. In de ul tieme partij kon Willy De Bac ker tenslotte een punt redden. Sportvrienden A bleek geen partij te zijn voor Cosmos C. De thuisploeg liep wel 1-0 uit met Hugo Waegeman, doch dan begon het Cosmosfesti- val. William Wauters, Léo Van der Steen, Patnck Van Limber- gen, Johny Dhaens en Frans Saelens bezorgden Sport vrienden een zware 1-5 neder laag. Tot slot was er de één- richtingswedstrijd bij Cosmos D. Rupa B kon via Roger Bis schop en Pail Marroy uitlopen. Hubert De Winter milderde en meteen was het Cosmoslied uitgezonden. Frangois Van den Bossche, Patrick Van den Abeele en Petrus De Mee-» rsman waren onhoudbaar. Tot slot ook enkele uitslagen in de vrijdagkompetitie. Een organi satie, die toelaat aan geïnter esseerden om ook op een bal letje te stampen, in de hoop ooit een open plaats in een hogere reeks te kunnen be machtigen. Daarin bleek Moorsel C veel sterker dan Johny Boys D. Het werd een forfaitscore langs Jean De Petter, Marc Rubbrecht, Fred dy De Boeck, Pierre De Petter. Frans De Wolf en Freddy Put- teman. Rupa C daarentegen bleek niet opgewassen tegen het sterk spelende Johny Boys C dat opende via Jean Pierre Peirlinck. Rupa C reageerde met Julien De Poorter en Dirk De Craecker. Doch Patrick Kindermans, Pierre Boucken hove en Patrick Kindermans Voetbal Kravool B verloor bij Scotching met 4-2. (Per) K.B.L.V.B.-M.T.S.A. Zondag Inno - Amapola Cosmos - Adelaars Sunset - Nieuwe Wijk Beukenhof - Real Familial I Jsboerke - De Zwaan Morta - Star Boys Juventus - Timarcha Zaterdag I DDT - Leeuwerik 1 -0 D'Hondt - Heipias 0-6 Melckenbeeckvrienden - En- doka 2-1 Rayo Espanol - Simca Boys 1 -3 Nieuwe Wijk - Lada Boys uitg. Rode Duivels - Camu Tinne Boys - Jaca Zaterdag II Jong Timarcha - Kruis GIWO - Excelsior Apostelken - Haltvnenden 0-3 2-6 3-3 Scotching A kon fr. punten thuis houden .(Per) verijdelen de verdere Rupa- intenties. Standen Erereeks: Turbo Cars Koszen 13, Hand in Hand Cosmos 12, Korte Stokken 10, Moorsel Zandmannet jes 9, Welkom 8, Schoonaar de 7, Kravael De Post 6, Corso 4, Palace 1, Johny Boys o. Reeks A: Hand in Hand 17, Rupa 16, Welkom 15, Moor sel 12, De Leeuwkens 10, Turbo Cars Cosmos 9, Scotching 8, Radijzen 7, Kos zen 6, Faber 5, Kravael 4, Scotching 3, Zandmannetjes B&C2. Reeks B: Corso B 17, De Leeuwkens 16, Schoonaarde B 14, Johny Boys B 12, Wel kom C 11Rupa B, Cosmos C Krijt op Tijd A 10, Welkom D 9, Radijzen B 8, Sport vrienden A, Kasseistampers A Palace B 7, Cosmos D 5, Faber B 1 Sportvrienden B0. A.V.H. Cobila's - Blauwe Vlam Parking - Royal Sportief Heizijde - Kloksken Korporatief Reeks A Callebaut A - Somati VVTTA - Post Erembode- gem 1-1 Reeks B Callebaut B - Intercom FFR - BBL Honda - Resocub Jeugdhuizen Ypsilon - Tijl Sint Joris-Tanu Tuf Tuf - Spokuon Pallieter - Zenith Terlinden -Twentiers Nijdrop - Bosveld S.E.T.O.K. Leeuwerik - P.Z.N. Post - Groen Wit Apostelken - Blauw Wit Wembley - Ocarina Arendzonen - Moorselbaan 4-3 Polonia- Tripoli uitg. O.C. Aalst - Tijl Snas 2-1 I Zaalvoetbal ff 5-0 0-2 ff 5-0 ff 0-5 ftylor heeft op een verdiende wijze eindelijk de eerste Verwinning van het seizoen binnen gereven. Goed uitver- digend en op gepaste wijze afwerkend zijn de twee lintjes een feit geworden. Tony Alloo was bij de thuisploeg iker en vast de draaischijf. Dit werd trouwens bewezen fcn de hand van de vier doelpunten die hij aantekende. or was, naar aloude ge- onte, snel aan de leiding komen (2-0). De bezoekers [aren echter van plan om zich (et zomaar naar de slacht- nk te laten leiden. Ze kwa- en tot 2-1 terug maar toen ze strafcorners na elkaar sten was de spirit er toch uit. let saldo van de plaatselijken lerd dan aangedikt tot vijf eenheden, dit via Alloo en Pe- drogossa. Een tweede treffer van Erwetegem bracht de eer ste zege van Stylor echter niet meer in gevaar. PLOEG EN DOELPUNTEN Stylor Aalst: Duwez, Meert, Pedrogossa (1), Alloo (4), Van Hoorde, Van Bruyssel en Van De Zenith-ploeg. (Per) Mieghem Y. e zesde speeldag van deze kompetitie, heeft opnieuw een K)fd uit de kopgroep doen sneuvelen. Borghmans- Ro- ih, voor het seizoen, aangeschreven als één van de grote janshebbers op de eindzege. Opel-Paviljoen, veruit de ingste ploeg uit het verbond, heeft een onaanvechtbare behaald tegen een veel meer geroutineerde en op lapier oneindig sterker gewaand Borghmans- Ricoh. thuisploeg kende weer één die feilloze dagen, waarte- geen enkele taktiek opge- issen is Vanuit alle hoeken likten de Opel-boys binnen, irwijl bij de oud-kampioenen, in afstandsschutters deerlijk gebreke bleven. Daarbij erd ook nog topspeler Benny terek oordeelkundig uit de edstrijd gehouden, wat de Sirt (kalen toeliet reeds na 4' het Dmmando over te nemen, zo- at Borghmans - Ricoh steeds p een nooit afgevende, doch wilskrachtige achtervolging aangewezen was. Na 9' en met een 19-12 stand begon de thuisploeg rotsvast in zijn ze gekansen te geloven. Alleen Gust Van Ghysegem kon bij zijn ploeg voor enige tegen reactie zorgen. Dank zij hem was de score bij de rust nog overbrugbaar te noemen. 33- 24. Het vonnis voltrok zich voor de bezoekers in de aan- vangsfaze van de tweede helft. In één ruk ging het naar 39-24. Doeltreffend bouwden zij die voorsprong verder uit na 13' 57-38. De overwinning was binnen. Toen Opel de teugels wat losser liet kon Borghmans - Ricoh nog wat terugnemen, via Gust Van Ghysegem en nu ook Sterck, die ietwat uit de greep van een sterke Stadfeld geraakt was. Doch verder dan de 13 punten verlies kwamen de oud-kampioenen niet meer. Maakten de Opel-punten- Borms 20; L. Lefevre 12; Stad feld 9; Van den Bossche 12; Geerinckx 4; Tembuyser 13. Voor Borghmans - Ricoh: Veil- lefon 10, Coen 6, R. Van Ghy segem 6, G. Van Ghysegem 18 en Sterck 17. Ook Sint Antoon, die wel iets boven zijn stand leefde, is wat terugge slagen. Zeker niet abnormaal, als men weet, dat de tegen strever de leidersploeg, van Olfit Jeans Shop was. Deze ploeg leeft voor het ogenblik op een zo eenzame hoogte, dat voorlopig niemand met ge lijke wapens aan de start kan komen Dat Sint Antoon slechts op 5 man beroep kon doen, bleek alvast een scha duw op de eventuele mogelijk heid om de leidersploeg het leven zuur te maken. De wed strijd zelf verloor dan ook reeds na 10' alle animo, toen Olfit Jeans Shop 24-4 uitgelo pen was. Die twintigpun- tenkloof was er nog steeds aan de rust 46-24. In de twee de speelhelft beperkte Olfit er zich toe de verworven voor sprong te vrijwaren, via een weer opmerkelijke Pol Steen hout, en een verrassende Mare De Wilde. Scoorden voor Olfit. P. Steenhout 27; M. De Wilde 26; H. Van Callenberg- he 13; Van der Ghylen 9, De Ridder 6, De Saedeleer 4, Dhaese 2. Door deze omstan digheden, is Hugh's Toff Sha kespeare nu onverwachts al leen op de tweede plaats ge komen. Als enige ploeg, die nog Olfit zou kunnen bedrei gen, maakten zij van de Olym- piakomst gebruik, om hun ver dediging eens op punt te zet ten. Daar slaagden zij uitste kend in, daar Olympia slechts tot 45 punten kwam. Hugh's daarentegen bereikten met De Keghel 9; De Wit 6; Van den Driessche 17; Van der Borght 10; De Wolf 16 en Callebaut 4,62 punten, zodat zij hun tweede plaats veilig stelden. Olfit 12, Hugh's 10, Opel, Cockpit, Borghmans en Char lies 8, Sint Antoon Koszen 6. Olympia, Terlinden en De Hoorn 4. De Klok en De Bei aard 0 A.V.H, 3e Nat.: Fritz Zottegem 11 - Resocub Aalst 4 S.E.T.O.K. Voetbal Vrouwen D.V.V. Gent - Ladies Hofsta- de 2-1 Vóór de rust was Bosveld on tegensprekelijk de beste ploeg op het veld. Het opgepepte lokale team kwam na de rust terug op gelijke hoogte. Doch de bezoekers zorgden onmid dellijk daarop voor een nieuwe kloof, die dan wel definitief bleek, dit ondanks een ver woede pressing van Tuf Tuf. Middenmotor Tijl haalde tegen Terlinden twee gouden punten binnen. Nog vóór de rust leg den de lokalen de bazis voor een ruime en verdiende over winning, waarin de bezoekers te zenuwachtig akteerden. Een bewijs dat onberedeneerd gedrag meestal leidt tot weinig rezultaten. De sensatie van de zesde speeldag komt zeker en vast van Twentiers, dat één van de koplopers de das om deed. Een onkennelijk Tanu speelde zeker en vast één van zijn zwakste wedstrijden van het aan gang zijnde seizoen. Op te merken valt echter dat de lokalen dank zij een uitste kende prestatie van gans de ploeg aan dit rezultaat toekwa men. De vierde wedstrijd Eu reka ll-Zenith vond geen door gang, daar de lokalen niet kwamen opdagen. Het rezul taat is dan ook navenant. Eu reka II wordt definitief uitgeslo ten ais zaalvoetbalploeg. Zij kunnen wel nog terecht op de voor hun open uren voor vrien denwedstrijden, doch de ver dere geprogrammeerde wed strijden verliezen de Eureka's met de 0-10 forfaitskore. STANDEN Bosveld 12; Tuf 9; Twentiers en Tijl 7; Terlinden, Tanu en Zenith 6; Sjxikuon 5; Efsee, Ypsilon en Pallieter 4; Eureka I 2; Jome en Eureka II 0. (avh) Denderhoutem - Mijlbeek II 3-0 Overboelare - Sint-Anna 3-1 Erembodegem - Kerksken 0-3 Mijlbeek I - Herzele 0-3 Burst - Erwetegem ff 3-0 Lede-Sint Jan I 3-0 Sint-Jan II - Appelterre 3-2 Hillegem - Gijzegem 2-3 Golfbiljart Nu reeds wordt bij Hugh's hoopvol uitgekeken naar de grote confrontaties van 14 en 18.12.80, als zij respectievelijk tegen Borghmans en Oflit in het gelid moeten. Wordt er verloren, dan heeft Olfit de weg open in de terugronde. Ingeval van winst zal alles ge hergroepeerd komen aan de leiding, zodat een spannende terugronde in het verschiet mag gesteld worden. Cockpit- Zorba kende geen problemen tegen een onthoofde De Hoorn-ploeg, Zonder echt goed te spelen, verwierven de Hopmarktjongens een ruime 30-65 zege. Eén opvallende figuur toch wel bij de lokalen. Kastelein Freddy Thybaert stak verrassend de neus aan het venster, en bewees dat hij vroeger ook nog basket ge speeld heeft. Zijn uitstekende prestatie kon hij echter met geen punten verzilveren, doch liet Van Stichel 14 en Van der Speeten 10 deze eer. Bij Cockpit-Zorba was het duo Van den Hauwe met 16 voor Ferre en 21 voor Guy de top pers. De steun van Possé 14 en Rasschaert 10 was wel kom. De Klok, die gezien de enorme verbetering iedere week opnieuw naar de verras sing laat wachten, is bij Terlin den opnieuw kort bij een zege geweest. Deze onder vrieswe- der gespeelde wedstrijd kende een evenwichtig verloop tot de 30' 33-33, dan moest Van Geert en Co dé rol lossen. Tegen de insnijbewegingen van Gerrit De Mol en de af standsworpen van Walter Van Geert hadden zij geen ver weer. Terlinden De Mol 17, Van Geert 13, Van Aken 2, Decleer G. 6, Lievens 12. De Klok: Van Geert 24, Cami 6, Backaert 4, Verleysen 4, De Decker 2. De Lil 2, Janssens 1. STAND. Erereeks: Zandmannetjes - Welkom 5-1 Cosmos - Korte Stokken 3-3 Palace - Moorsel 2-4 Hand in Hand - Johny Boys 6-0 Koszen - Schoonaarde 6-0 Kravael - Corso 1 -5 De Post-TurboCars 1-5 Reeks A: Turbo Cars B - Scotching B 5-1 Rupa A - Cosmos B 5-1 Faber A - Hand in Hand B 1 -5 Moorsel B - Zandmannetjes B 5-1 Welkom B - Koszen B 4-2 Scotching A - Kravael B 4-2 De Leeuwkens A - Radijzen A 5-1 Zandmannetjes C: Vrij. Reeks B: Sportvnenden A - Cosmos C 1-5 Radijzen B - Sportvrienden B 5-1 Kasseistampers A - Krijt op Tijd A 2-4 Schoonaarde B - Welkom D 6-0 Welkom C - Palace B 3-3 Johny Boys B - Leeuwkens B 3-3 Cosmos D - Rupa B 1 -5 Corso B - Faber B 4-2 Zaalvoetbal: 2e Nationale St. Agatha-Berchem - Comar Sport Aalst 4-1 Minivoetbal: 1e Nationale R.W. Rangers St.-Elooi 10 - M. Martens Sport Aalst 0 2e Nat.: Stylor Aalst 5 - Anker Erwete gem 2 Fallstaff Deurle 3 - Witte Leeuw Aalst 3 Jeugdhuizen Tijl-Terlinden 7- 2 Twentiers - Tanu 9- 1 Tuf Tuf-Bosveld 3- 5 Eureka II - Zenith ff 0-10 Terlinden - De Klok 50-43 De topper van de dag: Tuf Tuf tegen Bosveld is uitgedraaid Qlfit - Sint Antoon 87-56 in het voordeel van de leidersploeg, dat meteen drie punten q6 Hoorn - Cockpit 30-65 losstaat op de rangladder. Belde ploegen speelden de Opel Borghmans 70-57 ëanval, zodat de doelverdedigers beiden weinig rust Hugh's - Olympia 62-45 kenden. Den Beiaard - Charlies 33-40 7 eerste: Pierre Plas, Jozef Van Cauter, Pierre Steuleman, Antoine Van Nieuwenborgh, Oswald Jozef Van Cauter wordt samen met zijn vrouwtje in de bloemen gezet, hij is kampioen l John De Cocker en Leopold De Berlanger (Per) (Per)

De Voorpost | 1980 | | pagina 15