Voetbalkalender Provinciaal voetbal Te kleine score Goal van Jan Van Damme voldoende Hattrick van De Leeuw Fatale terugspeelbal Leiders beven Opnieuw aan de leiding Naar de top William Bracke toont de goede weg Prijsschutter Eddy Van Ransbeeck Het moest eens gebeuren Richard Vermeulen stelt gelijk Leider in bedwang gehouden 22 - 14.11.1980 - De Voorpost In Wieze stond de Wase verdediging vaak onder druk (Wieze-Stekene 2-1) (ks) Wieze - Stekene 2-1 Onmiddellijk nam de thuis ploeg het initiatief, en reeds na 5' moest de bezoekende doelman een eerste maal gepast tussenkomen, om de openingstreffer van het bord te houden, toen Merckx al leen voor hem opdook. De lokale druk verhoogde zien derogen en na 10' viel dan toch het openingsdoelpunt. Een geharrewar voor het stekene-doel, en verdediger Van Guysse doet de bal in eigen doel verzeilen. Een verantwoorde stand, zij het dan met een tikkeltje mee val. Stekene reageerde ech ter gepast, doch doelman Van Goethem, die plaats van Matthijs onder de lat ingeno men had, speelde onberis pelijk. Middenveldspel pri meerde, zodat er afwisselen de kansen kwamen. Tot aan de 32' de bezoekers ver diend gelijkstelden, toen na een hoekschop voor het lo kale doel een geharrewar ontstond van jewelste, waar Goossens het laatste woord, en meteen de bordjes gelijk hing. In de tweede helft was Wieze heel wat beter. De combinaties waren vlotter, en veel kansen werden afge dwongen, doch steeds zat een bezoekend been, of de grijparmen van de bezoe kende goallie er tussen. Zo ook op de 80', toen Vermeir, een terugspeelbal kon on derscheppen. Recht op het doel afging, doch zijn ge plaatste bal zag naast gaan. In de 87' viel dan toch het oververdiende overwin- ningsdoelpunt, toen Staf Van Goethem mooi aange speeld werd, en uit een moeilijke hoek de twee pun ten veilig stelde. A.V.H. T.K. Meldert - Sint Gillis Dendermonde 3-1 Deze als topper aangekon- ze|f de strafschop om. No( digde wedstrijd, is ver onder voor de rust zou diezelfde Di de maat gebleven. Oorzaak Leeuw, de T.K. voorspronj daarvan was de zwakke verdubbelen, na een pei prestatie van de bezoekers, soonlijke doorbraak. Mf Een Sint Gillis Dendermon de, dat vorige week nog ge- een veilige 2-0 voorspron begonnen de lokalen aan d hakt van de leidersploeg uit tweede helft. Zij lieten d< Kalken, heeft op T.K. nooit teugels wat losser, zonde de indruk gelaten een top- echter het initiatief over d( ploeg te zijn. De lokalen wedstrijd te verliezen. Sin daarentegen speelden op Gillis Dendermonde von< een eenzame hoogte, zodat geen gepaste tegenzet, ei hun overwinning dan ook verloren door vele aarzelin nooit in gevaar gebracht gen regelmatig de bal. Aai werd. Nochtans moest de de 76' kon De Leeuw zijl thuisploeg tot de 38' wach ten alvorens de openings hattrick volledig maken, aan de 80' was het Putte Berlare - Baasrode 1-1 treffer aan te tekenen. De man, die voor zijn ploeg d< Leeuw, die reeds een paar eer kon redden. Verder keer op vinkenslag gelegen raakten zij niet meer. had, werd gehaakt, en zette a.' Sinaai - Grembergen 0-1 SK Grembergen heeft aan de reeks van drie nederla gen voorlopig een punt geplaatst door nu bij Sinaai gaan te winnen. Eén doel punt, een voltreffer van Jan Van Damme, mooi aan gespeeld door Luc Tassent, die tot stand kwam in de aanvangsminuten bleek uit eindelijk voldoende om SK Grembergen de volle winst op te leveren. Of dat nu verdiend is laten we over aan zij die hieruit de beslui- tentrekken. In Sinaai was men van oordeel dat Grem bergen bij dat ene doelpunt gediend werd door het geluk en dat de juiste einduitslag een puntende- ling had moeten zijn De Grembergse voorzitter Herman Burghgraeve is van oordeel dat zijn ploeg een verdiende zege behaalde vooral omwille van de pre statie in de eerste helft. We waren toen duidelijk de betere ploeg. Bovendien kregen we ook de beste kansen. Dat was o.m. twee keer het geval langs Leo Van Cauwenberghe. Ik geef toe dat in de tweede helft de lokalen een beter figuur sloegen. In het laatste kwar tier van de wedstrijd hebben we het trouwens hard te verduren gehad. We zijn overeind gebleven dank zij de concentratie van onze verdedigers en doelman De Lathouwer. In Grembergen is men te vreden met de zege. Hier door heeft men terug een paar plaatsen gewonnen in de algemene rangschikking. Die -ziet er trouwens niet zo fameus uit. Acht punten uit tien wedstrijden is geen HO Kalken - W. Moorsel 1-0 Na een slechte generale re- pititie van vorige week, heeft Wilskracht Moorsel voor een sterke vertoning gezorgd. Dit ondanks het feit dat na 10' spel, de eindstand reeds op het bord stond. Moorsel nam van bij de aanvang het initiatief, doch kwam niet verder dan de opgetrokken Kalken-muur. Een counter zou de leiders onmiddellijk een doelpunt opleveren. Een overtreding voor het zestien metergebied werd, werd keurig genomen door Bar- geljoen, en Hogewijs, zette er gepast zijn hoofd onder, zodat Kalken 1-0 voor stond. Moorsel bleek enigszins aangeslagen door die vlug ge tegenslag, doch na het half uur staken zij opnieuw het hoofd boven water. Even voor de rust kreeg Verleysen dan toch de kans om de lokale muur te doorbreken, doch hij stuitte op een sterk spelende Kalken-doelman. Na de rust speelden de Wilskrachters alles op alles, doch opnieuw bleek de plaatselijke defensie on- doorbreekbaar. Gebeurde zulks dan toch dan faalde de afwerking ermbarmelijk. Zo bij goed opgezette aanval len, waarbij achtereenvol gens Verleysen, Van Waeyenbergh en Goossens alleen voor doel afgezon derd werden, doch hun eind- schot was te slecht gericht, om de verdiende gelijke stand op het bord te zetten. A.V.H. S.K. Terjoden - Voorde 4-1 S.K. Terjoden, dat zonder de gekwetste Eddy Everaert moest aantreden, heeft een moeilijke eerste helft beleefd tegen een zich overtreffend Voorde. Van meet af aan, namen de bezoekers het ini tiatief. Het spel verliep dan ook doorgaans voor het doel van Léo Van den Steen, die zich in de 24' genoodzaakt zag, een doorgebroken Voorde-aanval neer te leg gen in de grote rechthoek. Zulks liet aan Hakim Ghou- ma toe Voorde verdiend op voorsprong te zetten. Na de koffie trof men een beter voetballend S.K. Terjoden. Het middenveld werd meer betrokken in het spel, en met de draaischijf rond Mertens kwamen ook de aanvallers in betere omstandigheden voor het bezoekende doel. Na een studieronde van cir ca een kwartier kwamen de lokalen onder stoom. Aan de 61' kon Houben gelijkstellen. 8' later zag Mare Seghers zijn schot juistgericht en de thuisploeg stond 2-1. Bij Voorde brak meteen de veer. In een overrompelend laat ste kwartier zou Terjoden zijn overwinning nog meer glans bijzetten, vooral onder impuls van de bedrijvige Mertens, die zijn goede wed strijd bekroond zag met een doelpunt aan de 78', op per soonlijke doorbraak. 4' voor het slot werd Houben ge haakt in de backarea en hij zette zelf de hem toegestane strafschop om. Een pracht- resultaat voor de Terjodena- ren, die hiermede opnieuw aan de top van de klassering verschenen zijn. Voorde keek tweemaal tegen geel aan, terwijl Jean Pierre De Pauw aan de plaatselijke zij de, eveneens de lichtste ver maning onder zijn neus kreeg. A.V.H. resultaat om over naar huis te schrijven. Weliswaar gaat het hier om zes uitwedstrij den en amper vier keer voor eigen volk. Toch had men in Grembergen een betere start verwacht. Er is echter nog niets verloren om zich te rehabiliteren, maar dan wordt het de hoogste tijd om punten te winnen. In dien het zondag in Wieze een punt kan winnen zal men wellicht al heel tevre den zijn. Vermelden we nog dat het voor de Grembergse voetbalclub een goede zon dag werd. De zes ploegen die het in kompetitie heeft behaalden elf punten op twaalf. Kadetten, scholieren en juniors voeren bovendien hun respectievelijke klasse ringen aan. Misschien wel belovend voor later... E.D.M. Erpe - Wetteren 3-0 Oranje Erpe doet het mo menteel erg goed. De voor bije speeldag moesten de bezoekers uit Wetteren dat tot hun schade en schande ondervinden. Walter De Kuyper zorgde in de eerste helft voor de 1-0 ruststand. Na de pauze knalde Rudy Maes op voorzet van Geert Nijs een tweede maal raak. Het was tenslotte Filip Hen- drickx die het overwicht van de lokalen nog duidelijker onderstreepte met een der de doelpunt. Na een per soonlijke actie waarbij hij een drietal verdedigers in de wind zette versloeg hij de bezoekende doelman. Een vlot spelend Erpe vormde één geheel met daarin als uitblinkers verdediger Maersschalck, aanvaller Ru dy Maes en speler-trainer De Kuyper. Met de nieuwe winstpunten volgt Erpe op de tweede rang in vierde G. Slechts de ongeslagen lei dersploeg Massemen gaat Oranje vooraf. De kompetitie is echter nog lang zodat Erpe nog steeds hoopt om zijn verloren plaats in derde pro vinciale volgend seizoen op nieuw in te nemen. (J.G.) De wedstrijd tussen Berlare en Baasrode is tot een aan trekkelijk kijkstuk uitge groeid. Vooral in de eerste helft waren de lokalen meester van de situatie zon der dat ze die meerderheid in doelpunten konden om zetten. Onmiddellijk na de rust kwam Berlare op voor sprong. Dat doelpunt kwam tot stand uit een strafschop. Een vrij zware fout op Frank De Grauwe, de uitblinker in deze wedstrijd, leverde logi scherwijze een penalty op. Jacques Van Kerckhove die deze taak op zich nam deed dat met onderscheiding. Van dan af maakte Berlare ons inziens de fóut zich te veel op verdedigen te gaan toeleggen. Dat gaf ruimte aan de bezoekers die naar mate de wedstrijd vorderde ook meer het initiatief in handen namen. Dit wil niet zeggen dat men langs lokale zijde niet geregeld meer dreigde. Berlare kende trou wens een paar keer onkans bij het besluiten. Op de ze ventigste minuut kwam Baasrode gevleid op gelijke hoogte. Een terugspeelbal van Rudy Buyle op doelman Kerre werd onderschept door Arthur Gerlo. Van dan af waren het de bezoekers die doorlopend in de aanval gingen, maar weliswaar te pletter liepen op een uitste kende Berlaarse defensie. In de bezoekende middens was men tevreden met de halve inzet. Volgens de Berlaarse lokaalhouder Bruno Sacré S.K. Herdersem - V.J. Baardegem 2-1 Verdiende overwinning van de thuisploeg, die op heel wat minder tegenstand ge rekend had, van een ploeg, die onderaan de rangschik king bengelt. In het ope ningskwartier domineerden zij zelfs standvastig. Nadat de furie wat geblust was, kwam S.K. Herdersem stil aan maar zeker in de wed strijd en schiepen ook de gevaarlijkste kansen, vooral langs Fred Van den Bogaert die wegens de gele schor sing van Patrick Matthijs vooraan diende post te vat ten, in plaats vanop zijn ver trouwde liberoplaats. Al dient er onmiddellijk aan toegevoegd dat zijn vervan ger prima werk verrichte als laatste man. Baardegem liet zich echter aan de overzijde ook niet onbetuigd en doel man Dolf Cooreman moest op al zijn kunnen beroep doen om een hard schot van naast de paal in hoekschop te werken. Na 25' viel de openingstreffer. Stefan De Wolf nam een vrijschop op de rand van het zestienme tergebied. André Hendrickx, die puik werk leverde in het middenveld, nam de bal in één tijd over, schoot pal op de doelman, deze loste de bal, en de goed ingevolgde William Bracke zette de net ten bol. Baardege, dat in de ze faze klaarblijkelijk een bui tenspel had gezien, ging on middellijk achter de ref aan, doch deze bleef bij zijn standpunt: 1-0. Meteen ook de ruststand. Na de kamp wisseling dicteerde de thuis ploeg de wet, maar moest tot de 75' wachten, alvorens Louis De Cock iedereen voorbijliep, en door de be nen van de bezoekende doelman inschoot. In het laatste kwartier reageerden de Vlugge Jongeren, doch verder dan een eerreddend doelpunt kwamen zij niet. A.V.H. «LNAir >D1AIT1 PENAU WIJLT r Herdersem klopte buur Baardegem met 2-1. (per) Opdorp - Boonwijk 2-3 We hebben het altijd moei lijk op Opdorp had clublei der en speler Emiel Cleem- put ons vorige week nog ge zegd. Dat gezegde is weer om bewaarheid geworden. Wel heeft R.C. Boonwijk met de traditie gebroken in die zin dat het voor de eerste keer won in Opdorp. Gemak kelijk is dat in geen geval gegaan. Het waren trouwens de lokalen die al na drie mi nuten op voorsprong kwa men langs Paul Van Riet. Die voorsprong wisten ze zelfs tot aan de rust te behouden. Onmiddellijk na de hervat ting konden de bezoekers aan toch op voorsprong ko men langs Eddy Van Rans beeck. Die gelijke stand zou niet lang op het bord blijven want nauwelijks tien minu ten later kwamen de lokalen weer op voorsprong deze keer langs Van Steen. Van toen af ging Opdorp zich de fensief ingraven uiteraard met de bedoeling om deze verworven voorsprong vei lig te stellen. Maar op een hoekschop zou Ludo Pissens onverwachts voor de gelijk maker zorgen. Van dan af zag het er naar uit dat dit ook de einduitslag ging worden. Maar de traditie van vroeger werd niet bestendigd, want met nog drie minuten speel tijd voor de boeg zorgde Ed dy Van Ransbeeck voor een derde bezoekend doelpunt. Hiertegen hadden de lokalen niet meer de kracht om te reageren. Bovendien was de tijd die hen hiervoor nog restte te kort geworden. Met twee doelpunten heeft Eddy Van Ransbeeck zich ander maal als prijsschutter in de kijker gespeeld. Tot op he den nam hij reeds negen doelpunten voor zijn reke ning in deze kompetitie. Daarmee nam hij ook een leeuwenaandeel voor zijn re kening, trouwens Boonwijk scoorde in totaal dertien doelpunten. Wie er zondag niet bijliep was Emiel Cleem- put. Miel raakte vorige week gekwetst. Dat bleek op het eerste zicht niet zo erg. Trou wens, ondanks enige pijn speelde hij de wedstrijd nog volledig rond. Maandag ech ter nam de pijn toe. Een onderzoek zou nadien uitwij zen dat de gewrichtsbanden afgerukt waren. Dat levert Miel voorlopig al een maand plaatsverband op. Of er voor deze zesendertigjarige oud K.A.V.D.-er dit seizoen nog voetbal inzit is wel erg twij felachtig. We wensen de Miel alvast een spoedig herstel. E.D.M. Schellebelle 1 Mei Na acht opeenvolgende overwinningen liep SOS Jchellebelle vorige zondag zijn eerste kompetitieneder- aag op. Een vlugger op de bal zittend Tenstar Melle won verdiend van de eidersploeg die slechts in 'iet vierde kwartier even een ernstige vuist kon maken. De bezoekers hadden het vooral iaktisch goed bekeken. Bij Schellebelle draait alles rond de uitstekende halflijn Melle schakelde die gewoon uit door met lange voorzet ten van verdediging naar aanval te spelen. De paarswitten vonden hierop geen gepaste tegen zet met een konstant Melle- overwicht tot gevolg en na tuurlijk ook de beste doel kansen Aan de 0-1 ruststand kon niet getornd worden. Wel ^verloor Schellebelle reeds vroeg in de match één van zijn beste spelers dit sei- RAPIDE LEBBEKE - DOGGEN 1-1 zoen, Luc Pauwels, na een vrij ernstige kniekwetsuur. Na de herneming dan toch vinnige aktie van de leiders. De gelijkmaker was in die periode ook dichtbij. Her man Vereecken knalde op de deklat en William Van Ca- neghem zag zijn herneming op een prachtsave van de Melle-keeper stranden. Maar Melle liet zich niet ingraven en bleef gevaarlijk. Toch raakten zij kansrijk aan een tweede doelpunt: de inge vallen De Bodt devieerde de bal onhandig voorbij zijn ei gen doelman Dhauwe (ook al met in een beste dag) en er prijkte 0-2 op het bord. Pas toen werd Guido Jans- sens ingebracht en dat bleek een gevoelige versterking. Een doelpunt van deze Jans- sens werd wegens twijfel achtig buitenspel afgekeurd maar in de slotfaze bediende hij de vrijstaande Paul De Kegel, die de lokale eer kon De wedstrijd tussen Rapide Lebbeke en Doggen Erem- bodegem heeft een eigen aardig verloop gekend. Met nog drie minuten speeltijd redden. Meer zat er immers niet in en de zege van Melle is niet aan te vechten. Opval lend bij de lokalen was wel dat de verslagenheid veel minder groot was bij spelers en trainer dan bij de suppor ters. Die namen het niet he lemaal dat trainer Huyle- broeck een acht weken win nend team ineens had gewij zigd. Een teorie die altijd voor diskussie vatbaar is maar met een uitgebreide kern als deze van Schellebel le moeten de valabele spe lers toch kompetitieritme kunnen onderhouden. Een nederlaag moest er toch éénmaal komen. Die stress is er nu uit en Schellebelle trekt zeker ook na zondag verder zijn streng R.M. voor de boeg wezen de bordjes nog altijd een blanke stand aan. Toen gebeurde wat niemand had verwacht. In de kleine rechthoek komt de lokale speler Jean Pierre Daelemans alleen voor de doelmuit. ledereen zag het eerste Lebbeekse doelpunt tot stand komen. Maar Dae lemans besluit tot eenieders ontgoocheling op de deklat. Maar daar bleef het niet bij. De bal springt terug in het veld waar hij onderschept wordt door een Doggenspe- ler. Die trapt het leder zover die kan in de richting van het plaatselijke doelgebied. Daar staat een bezoekende speler moederziel alleen (in offside zegt men in Lebbe ke). Die man gaat alleen door en verslaat doelman Jan Van der Meersch. Protest bij de scheidsrechter om de buitenspelpositie van de Erembodegemse speler bracht geen zoden aan de dijk. De hoop op winst in de lokale kamp was verzwon den. Maar dat een wedstrijd negentig minuten rond moest worden gespeeld vooraleer de uitslag bekend is, werd andermaal waar heid. Alle hens aan dek werd er geroepen bij Rapide dat risi co's nam. Tot eenieders ver bazing kwam dan toch de gelijkmaker tot stand. Een hoekschop omgezet door Freddy Van Handenhove kwam bij ouderdomsdeken Richard Vermeulen terecht. Die realiseerde wat niemand nog had verwacht De klok wees op dat ogenblik amper nog één minuut speeltijd aan en in die korte tijdspan ne kwamen de lokalen zelfs nog tweemaal bij de win ninggoal eerst langs Hugo Tas; later langs Mare D'Hau- were, die men ook als de beste man op het veld mag citeren. In het bezoekende kamp mocht men ontegen sprekelijk tevreden zijn met de puntendeling. Lebbeke had trouwens doorlopend de wedstrijd in handen ge houden en alleen onkans hield hen van doelpunten zoals in de eerste helft als na de hervatting. Feit is alvast dat deze vierde provincialer aan een heropstanding be zig is. Als het zondag tegen het zwakke Baardegem kan winnen dan kan het meteen postvatten in de midden moot. E.D.M. had zijn ploeg de zege ver diend. Voor Berlare stellen er zich in het vooruitzicht van de wedstrijd op Moorsel nu wel enkele problemen. Jacques Van Kerckhove, stopper en rots in de branding zit met een gele schorsing. Dat is een handicap van formaat voor de derde provincialer. Men mag zich echter niet bij voorbaat verloren geven bij een ploeg die in geen geval hoge toppen scheert. Baas rode speelt zondag aan huis tegen T.K. Meldert die een titelkandidaat is. Gemakke lijk zal het in geen geval gaan. Dubbel moeilijk om hierop een pronostiek te wagen. E.D.M. Nieuwerkerken - Burst 0-0 De koplopers uit Burst heb ben het niet breed gehad bij Eendracht Nieuwerkerken. De thuisploeg, zonder de ge kwetste Dany Roeland toon de zich in de eerste helft lichtjes beter maar doelpun ten vielen er niet te noteren. Burst brak af en toe door maar een uitstekende doel man Vermoesen stopte al les. In de tweede helft dien de hij een prachtige parade uit te voeren om de brilscore op het bord te houden. Na tien minuten kon een bezoe kende aanvaller aanleggen maar de attente homekeeper hield zijn doelvlak onge schonden. Rond het uur werd de gekwetste janssens door Aerts vervangen. Vij minuten later trapte Arijj een vrijschop voor Nieuwer kerken. De bal knalde via de paal terug het veld in. Ni tachtig minuten werd Welle kens door De Schrijver ver vangen. Een minuut voor tijd scooi de de thuisploeg het enige doelpunt uit de wedstrijd Het doelpunt van De Bos schere werd echter afge keurd wegens voorafgaane handspel. Bij Nieuwerkerker was men tevreden over he behaalde resultaat. Marnii Uytersprot mocht als uitblin ker van de wedstrijd ver noemd worden. (J.G. af li App' leGrer dege in scha 105 ir man met die de t dank teert door wort twee gaat Men geta tiepl (Zondag 16 november 1980 om 15 uur) I Nationale Beringen - SC Lokeren (vrijdag 14.11 om 20u) (Ver- haeghe) Cercle Brugge - SK Beveren (zaterdag 15.11 om 20 u) (Goovaerts) II Nationale SK Sint-Niklaas - Oudenaarde (Bots) Eendracht Aalst - KV Mechelen (Picard) III Nationale A Racing Doornik - Jong Lede (Constantin) Eendracht Zele - Menen (Vekemans) Bevordering A VW Hamme - Torhout (De Pauw) I Prov. SK Lebbeke - St. Denderleeuw (Praet) FC Denderleeuw - KAV Dendermonde (Van den Abeele) Kemzeke - Lovendegem (Arnou) Lokerse - Zottegem (Lavent) II Prov. A Heirnis - Temse (Taeleman) Gandasparta - Robur (Van Cauwenberghe) Destelbergen - Sint-Gillis - Waas (Matthijssens) Vrasene - Wippelgem (Balthazar) Adegem - Excelsior (Van Nieulande) Maldegem - Sint Pauwels (Anica) II Prov B Oudegem - Gavere (Anné) Eendracht Meldert - Appelterre (De Winne) Buggenhout - SK Aalst (De Witte) III Prov A Burst - Boekei (Bauwens) Oudenhove - Bambrugge (Snoeck) Kerksken - Terjoden (Laubrecht J.) Vlierzele - Sparta Geraardsbergen (Van Zande) Mere - Nieuwerkerken (Kneuvels) III Prov. D Grembergen - Wieze (Opdecam) Stekene - Waasmunster (De Brauwer) Klinge - Bazel (Van Leuven) Kallo - Haasdonk (Boone) Melsele - HO Kalken (De Bosscher) Wilskracht Moorsel - Berlare (Lambrechts H.) Baasrode - Thor Meldert (De Meyer) Eendracht Sint-Gillis - Sinaai (Cooreman) IV Prov. C Standaard Gent - Schellebelle (Ryndziewicz) Laarne - SK Overmere (Redant) Valentino's Overmere - SK Beervelde (Van der Sijpt) IV Prov. G Ede - Erondegem (Annaert) Edixvelde - Smetlede (Dierckx) Welle - Erpe (Vereeken) Westrem - Serskamp (De Bolle) Massemen - Oordegem (Michiels) IV Prov. H Lutterzele - Herdersem (Strijpens) Baardegem - Rapide Lebbeke (Dierickx) Doggen - Wichelen (Eeckeman) Schoonaarde - Schroevers Moorsel (Van der Eecken) Gijzegem - Opstal (Moreel) Appels - Opdorp (Moons) Boonwijk - Erembodegem (Van Extergem) IV Prov I Sombeke - Straatje Stekene (Van Hoey) Kieldrecht - Verrebroek (Steels) Moerbeke - Kruibeke (Van Gasse) Rupelmonde - Meerdonk (Drieghe) Klein Laar Vrasene - Heikant Zele (Van Damme) SK Lokeren - Gerda (Burm) Hoogeinde - White Boys (Rietens) Vrouwen Assenede - Kamillekes A Aalst (Lievens) (15.11) UEFA'S (10u30) AA Gent - Eendracht Aalst (15.11 om 15 u) (Devis- scher) SK Beveren - Berchem (Van den Berghe) Klub Brugge - SK Sint-Niklaas 10u) (Roose) Oudenaarde - SC Lokeren (Bral) Prov. Juniores (10u) Lede - Oudenaarde (De Ridder J.) Aalter - Beveren (Bijn) Ninove - E. Aalst (Weytens) Hamme - SK Sint-Niklaas (Van de Graaf) Lokeren - Zele (Smason) Prov. Scholieren (10i) Lede - Oudenaarde (Cotman) Aalter - Beveren (Buysse) Ninove - E. Aalst (Decoster) Hamme - SK Sint-Niklaas (De Buyser) Lokeren - Zele (Van Ackeren) uit:

De Voorpost | 1980 | | pagina 22