Clement Blindeman (Appels): algemeen Noyonkampioen den Raoul Dejonckheer uit Aalst acht jaar aan de top Tafeltennis Kieldrecht A is St. Niklaas te sterk Temse A en Beveren A met het maximum Elckerlyc A meldt zich Eersteling voor St. Niklaas A Schrale oogst Winst en verlies voor Dendermondse dames Herleving sterker dan Elckerlyc Vooruitzichten Mikeno liet steek vallen De Voorpost - 14.11.1980 - 23 m. No( elfde Di rspron Mt rspron t aan d ïten d zonde over di m. Siri vom izet, ej larzelin lal. Aai uw zijl ken, en Putte loeg d der ge A.V.H pioen, kampioen met jaarlingen en de meeste prij- Vij zen. Daarmee is de kous niet geen zorgen hoeft over te af In het Noyonvijfverbond maken 3 Arijs euwer Appels - Dendermonde - via di in. Na Welle er ver scoor I enigi dstrijd e Bos afge fgaanc kerker /er he Marnii uitblin d ver Het seizoen 1980 zal de familie Blindeman uit de Sf,n7i|aP''IS' Ge°rges Roels Reichlerstraat te Appels een resem trofees rijker De Blindeman's hebben het maken. Een reden om te juichen en te glimlachen, nu wel definitief verleerd om Dit doet men graag. Toch betreurd men dat vader ver te gaan zoeken naar goe- Blindeman, die een fervent duivensjapper was, het de duiven. Clement vat het allemaal niet meer kan meemaken. De knappe resul- heel kort en Qevat samen: taten zijn een bevestiging van hetgeen Clement de «Ge ™oet met verder lopen laatste seizoenen met een kleine kolonie op de orenv3lde Noyonvluchten heef, verwezenlijk,. S ook eerlijkst bediend In de maatschappij te Appels te bevolken. Hij is dan ook worden», is hij de grote slokop met tevreden dat de ganse fami- In ieder geval realistisch ge- drie van de vijf te winnen lie begaan is met het duiven- zien en de werkelijkheid be- kampioenschappen achter spel. Zowel zijn echtgenote vestigt dat hij het bij het zijn naam. Algemeen kam- als zoon Hans staan te trap- rechte eind heeft. Bij de pelen om de hokken te kui- vrienden wordt men eerlijk sen, zodat Clement zich daar 1 bediend en indien de dui ven, die men zich er recht streeks aanschaft, niet direct tot resultaten leiden, heeft men veel kans dat de nako- Grembergen - Hamme - Ou- Duiven uit naaste omgeving degem werd hij de laureaat Clement behoorde vroeger melingen voor het succes in het merkenkampioen- tot die liefhebbers, die zich zorgen, schap bij de jaarlingen met liet beinvloeden door grote 105 deelnemers. De Blinde- namen. Hij spendeerde dan Geen geheimen man's starten het seizoen ook regelmatig een franks- «Het duivenspel kent weinig met 8 jaarling-weduwnaars, ken om versterking te gaan geheimen», aldus Clement die geselecteerd waren _uit zoeken om de zogenaamde «Het moeilijkste is om aan Clement en Hans hokken met nationale faam. het goede ras te geraken en R/;nw0mt.n Als hij de balans opmaakt ze achteraf gezond te hou- B,mdeman poseren met teerd werd, vielen er de helft komt hij tot de vaststelling, den. Daar moet de melker hun jaarling-kampioenen door de mand. Drie duivers dat die handelswijze hem voor zorgen ieder op zijn worden overgehouden als weinig baat bijbracht om manier. Ik gééf mijn duiven misschien wel aan het uit- tweejaarse vliegers en een voor z.jn eigen kolonie een goed de kost, niet te veel, zicht van mijn hof, maar het gaat naar het kweekhok. stevig fundament te zijn. maar gerust krijgen de vlie- heeft voor de duiven enor- Men wil het bij een klein Noodgedwongen verander- gers nooit. Vóór het spel me voordelen. De deuqd- getal houden. De kompet.- de hij van koers. Hij schafte worden de duiven één keer doende ochtendzon schiet tieploeg zal in 1981 bestaan zich duiven aan van liefheb- voorbehoedend onderzocht reeds vroeg in de hokken en bers uit zijn directe omge- door een veearts. Ik heb ving, die hem regelmatig de tuinhokken gebouwd; om- K"""| "tr4 dat het te moeilijk in de win- mo- ter is om altijd naar boven te duiven menteel gebaseerd op origi- lopen. Nu zitten alle duiven nes van Frans De Smet Ap- bij elkaar. Ik heb er wel voor weduwschap. De eerste vlucht krijgen ze de duivin niet te zien. De duurtijd dat de duiven bij hun duivin mo gen worden verlengd naar mate het seizoen vordert. Uitslagen Kollektief waren de resulta ten goed, maar ook kon Cle ment uitslagen voorleggen van zijn jaarling de «408», die tussen 20 april en 13 juli 11 prijzen won bij de jaarlin gen en gedubbeld tussen de oude duiven 10 prijzen ach ter zijn naam zette. Noyon resultaten in het vijf- verbond: 20.4: 150 jl: 1 5 17 24 26 30 (7) 27.4: 247 jl: 2 19 21 29 65 79 (6) 277 oude: 8 (2) 4.5: 342 jl: 33 55 63 96 101 102 105 (7) 11.5: 337 jl: 17 29 49 65 67 (8) 18.5: 304 jl: 11 49 50 99 (6) 332 oude: 22 110 (2) 15.6: 241 jl: 35 57 (3) 22.6: 225 jl: 16 20 (2) 217 oude: 26 31 (2) 29.6: 178 jl: 17 18 21 (4) 6.7: 185 jl: 1 48 52 59 (4) Jonge duiven Het vluchtseizoen '80 is nog maar pas ten einde, maar door feit dat onze gastheer er al- velen nog niet vergeten maar plannen voor '81 worden er 'een voorstaat werd in '79 reeds genoeg gemaakt. Het zal er vlug zijn dat seizoen '81. volledig overgeschakeld op De snelheidsduivels zitten reeds vanaf maart volop in de de fond wat hem in dat jaar slag, terwijl de halve fond en fondspecialisten tussen 15 de benijdenswaardige naam april en 1 mei van wal steken om van dan af steeds op een «Schrik der Denderstreek» groter toerental te gaan draaien. Zoals alle voorbije jaren zul len de verwachtingen bij ie dereen groot zijn en succes sen en bittere ontgoochelin gen elkaar de hand reiken. Dat was vroeger zo en zal in '81 ook weer zo blijven. Er zijn echter uitzonderlijke ko- lones die de toekomst vol vertrouwen kunnen afwach ten en die door de kwaliteit en klasse waarover ze be schikken prestaties leveren die steeds in stijgende lijn blijven gaan. Aan de Ledebaan te Aalst hebben we zo iemand be zocht: Raoul Dejonckheere, joviaal, intelectueel en gast vrij is de gelukkige eigenaar van een kolonie krachtpat sers waarvan wij de laatste doorslaggevende stunten zeker nog niet hebben ge zien. Hij bezit een rassige formatie duiven die er zo glansvol voorkomt dat elk een die er mee gekonfron- teerd wordt er van overtuigd is dat hun eigenaar rustig de komende gebeurtenissen mag afwachten. Raoul Dejonckheere is ech ter een zeer nuchter man die verdomd goed weet dat suc cessen en mislukkingen in opleverde. Raoul De jonckheere heeft dus loon Raoul De Jonckheere (SCHTY) uit: 3 tweejaarse en 6 jaarlin gen. Met de zes koppelkwe kers er bij, kan men moeilijk baard afdeden, zeggen dat er op het hok Het hok Blindeman Blindeman veel zitten. Zijn beroepsleven laat Cle- zorgt een ganse dag voor een gelijkmatige tempera tuur». Ook bij het beoefenen van het weduwschap wijkt Cle ment niet af van het gewone 10.8: 572 jl: 28 29 30 44 100 de duivensport zeer dicht bij 159 164 180(8) elkaar liggen en juist daar- K.B.U.B. te klasseren. - - naar werken qekreqen want 17.8: 556 jl: 8 18 34(8): ren om waagt hij ook met aan Dat het geen «luchy start» geen mens dat meer voor o. j..;grootsprakerij of voorspel- was bewees hij in '74 door zijn gevleugelde vrienden gen te doen alhoewel wij zowel met oude, jaarlingen dan hij en zijn briljante pres- er vast van overtuigd zijn dat als jonge ver boven zijn taties dankt hij dan ook uit zijn kolonie rasduivels klaar tegenstrevers uit te steken, sluitend aan zijn stamvor- zitten om in '81 terug een Een lange lijst uitslagen op- ming, volhardinq, toewii- BENO glansrol te vervullen. sommen zou te eentonig ding en ambitie en juist door üe definitieve doorbraak van worden maar toch onthou- deze factoren durf ik schrij- onze gastheer kwam in 1973 den we even dit: acht zuive- ven dat het ras «Dejonckhee- en sindsdien zijn de resulta- re eerste prijzen boven Pa- re» een begrip is geworden ten van deze Aalsterse tolk rijs, en opnieuw koning in in de Aalsterse duivensport steeds bergop blijven gaan. «Het Land van Aalst» met Naast 7 eerste prijzen op de uitschieters op Dourdan, Wij danken Raoul De- zijn goede kadans had te rj^n»hten^won Raoul Corbeil.^Derby Orleans (38 jonckheere voor zijn gastvrij- n i.ttm mei ai van net UBWUlie uil ue mant niot nm alia h n, Pels< Alex Putteman Dender- gezorgd dat de hokken zuid- stramien. Na een broed van stippen, jnent met toe om alle hokken monde, Gabriel Van Limber- oost gericht zijn. Het schaadt 10 dagen gaan de duivers op 2' afgd duiven eerst geklokt 7.9: 261 jl.: 24 36 75 (5) Om maar enkele uitslagen bij de jongskens aan te Luc Struylaert liet Snellings geen kans, terwijl Van Puymbroeck De Cock klopte. Hubert De Wilde liet Corryn op overtuigende wijze ach ter zich. Struylaert, Van Puymbroeck en de zich sterk herpakkende Van Helsland bleven ook in de volgende partijen aan de winnende Voor een bomvolle zaal hand. De Wilde verloor hier- heeft het ongeslagen St. Ni- op met een zuchtje van De klaas B gebuur en medetitel- Cock (22-20 in de bel) en kandidaat niet kunnen op af- meteen werd het 4-8 bij het :stand houden. De wedstrijd ingaan van de laatste ronde, begon nochtans goed voor Van Puymbroeck prikte de St. Niklaas toen Johan De negende zege op het bord, Niel tegen De Wilde het eer- en zijn ploegmaats wilden ste wedstrijdpunt voor Sint- niet achter blijven, Struy- Niklaas liet optekenen. Van laert, de held van de dag Helsland sloeg tegen Corryn won ook zijn vierde wed- even hard terug. Verwacht strijd tegen Corryn ward dat de Sint-Niklase De Wilde won in een adem- kopmannen hierop hun benemende belle van Snel- ploeg een 3-1 voorsprong lings, terwijl Van Helsland zouden weten te bezorgen, het geheel op 4-12 afrondde Herman Snellings slaagde tegen een zich dan toch fel w zll"0Pzet ,e9en Gun- inzettende Walter De Cock. J?,r,Van PuVmbroeck maar Kieldrecht won de wedstrijd Walter De Cock werd door die het niet mocht verliezen Luc Struylaert geklopt. Een 0m mee vooraan te blijven, laatste maal zou St. Niklaas maar gezien Drive A het niet i u°0r1fr0Ar ,nlmen, t,oen wist ,e 'ooien tegen Sleidin- Johan De Niel Cyriel Van ge 8 behouden de St. Joris Helsland ,n twee sets ver- Bovs hun drie punten voor- sloe9 sprong op Kieldrecht In de schaduw van de wed strijd Sint-Niklaas B - Kiel drecht A was Melsele A op bezoek bij Drive C. De Waas- landers gingen onmiddellijk een geruststellende voor sprong opbouwen. Van Pae- mel en Kesbeke spartelden tegen maar uiteindelijk werd het 4-12. Naast de Melseelse kapitein wonnen René en Rony Braem en Paul Vereist elk drie wedstrijden. Een an dere niet onbelangrijke wed strijd kreeg eveneens zijn beslag in de Sint-Niklase feestzalen. Sint-Niklaas C - Herleving A werd een van het begin tot het einde span nende wedstrijd waarin Re gie De Neve en Dirk De Bos- schere het voor de thuis ploeg deden, daar waar bij Herleving Dany Vermeulen pakken en zulks onder- 'n 73 in/<Het Land van Aalst» mee en 25 prijzen) en Argent schreef met een vier op vier. ook bet.. kampioenschap om een vlucht waar Raoul Jef De Maeyer was goed fmeest prijzen oude, jaarlin- steeds de te duchten man is. voor twee wedstrijden even- 9en en jonge samen), de titel Zoals we hierboven reeds asduif jongen halve fond, schreven zou het opsom- 4de kampioen Noyon en 5de men van uitslagen te eento- merkenstrijd Noyon. Boven- nig worden maar van '74 tot dien wist hij 3 jonge duiven '79 gingen de resultaten het kampioenschap steeds «cresendo». Door het als de lokale kopman Luc De Bosschere. Finaal haalden beide ploe gen een punt dat wel bijzon der belangrijk kan zijn bij de eindafrekening. heid en zijn er vast van over tuigd in '81 te kunnen terug keren en wie weet komt er dan geen 1ste Nationale prijs voor deze Aalsterse «crack» uit de bus. Schutty Elckerlyc Aalst A was uit de René De Clercq wonnen, aktualiteit verdwenen. De re- Bart Geusens bracht de be- sultaten waren niet van aard zoekende ploeg in moeilijk- om in de titelkansen te gelo- heden maar Kris Claeys en ven. Sinds enkele weken is vooral Etienne De Deyne nu toch een kentering geko- zouden zich in de tweede men en in de jongste wed- ronde sterk inzetten. Zo gin- strijd tegen het versterkt gen de punten naar Eikenlo aantredende Kieldrecht B B (6-10) wat niet belet dat de bleef Elckerlyc moeizaam tegenstrevers op een mooie maar niet onverdiend aan de wedstrijd mochten terug winnende hand. Het was op- blikken. Bij Herlevutg B was nieuw Marc Fleurinck die er Small Street D op bezoek, het sterkst tegen aanging. Zonder de gekwetsten Rudy Marc De Bock, Michel Dossche en Roger Tecqmen- Cleemput en Gilbert Tas ne werd het zowat een on- speelden tegen 50% en dit mogelijke taak voor de Den- volstond om een 9-7 op het dermondenaars. Dit belette bord te krijgen. evenwel niet dat Pierre Ee- Patrick De Witte was de eni- mans en Paul Muylaert op ge Kieldrechtenaar die op zeer behoorlijk peil akteer zijn volle waarde akteerde. den en ook Myriam Muylaert Ook Patro Tivoli Hamme A zich behoorlijk uit de slag heeft zich flink hervat en trok. (5-11). blijft in het spoor van leider Small Street B. Bij Patro Ti voli A was Melsele B op bezoek. Te Hamme draaide het evenwel niet zo vlot voor de Melselenaars. Raf Ver- straeten kwam aan de 50% maar broer Paul noch Hugo geraakten verder dan één matchpunt. Hetzelfde lot werd Jean-Pierre Leclercq beschoren en hierdoor kwam toch maar een voor Melsele B schaars resultaat op het bord. In het thuis- kamp was het Mare De Key- ser die er zonder komplek- sen tegen aan ging. Paul De Schoesitter bracht het tot zijn beste seizoen prestatie met drie op vier, terwijl Pierre De Schoesitter en Erich De Clercq ieder twee wedstrijden voor hun rekening namen. Alles sa men goed voor een 11-5 ze ge. St. Niklaas D kreeg het bezoek van Eikenlo B. De wedstrijd nam een verras sende wending toen Hector Inze en Pierre Wuytack res- oektievelijk tegen Claeys en In de derde A en C blijven na resulteerde zulks in een 4-12 vijf speeldagen nog slechts winst. Dat Beveren B in de twee ploegen met het gegeven omstandigheden maximum. Temse A ontving niet mocht achter blijven ligt Kieldrecht C en liet niets aan voor de hand. Felix, Van Os- het toeval over. Het haalde selaer en Bettens kenden voor de gelegenheid Werner geen problemen met de be- Maerevoet in de ploeg. Hier- zoekers uit Melsele. Speeck mede had men bij Temse de liet het afweten en zulks liet zaak wel goed bekeken want de jongens van Melsele D ook Kieldrecht C kwam ver- toe de eer te redden sterkt aan de start van deze Voor Sint-Niklase E liep het wedstrijd. Marcel Maere- minder vlot tegen Melsele C, voet, zoals in zijn beste tijd ondanks het schitterend ver haalde zonder blozen het weer van Luc Messagie. Hij maximum en broer Werner stond evenwel alleen want volgde in zijn spoor samen noch Bruno De Witte, Robert met Eric Van Landeghem. Coppens noch Hubert De Jhonny Boel sloot het rijtje Gendt hadden tegen Eddy met een twee op vier. Zoals Fierens, Marc Van den verwacht werd het antwoord Eeckhoudt, Eric en Dirk Ver- gebracht door Eric De Witte eist iets in te brengen. 3-13 die enkel voor Marcel Mae- werd dan ook de eindstand, revoet hoefde te buigen, waardoor Melsele C mee Danny De Maeyer redde de vooraan blijft meedraaien. In eer maar Mario Van der Ke- de C reeks liet Elckerlyc C len en Franky Dillis kregen zich op verrassende wijze de een nu over de ganse lijn. En volle inzet afsnoepen van zoals het hoort bleef Beve- het op bezoek zijnde Wette- ren A niet achter. Kemzeke ren A. mer een nochtans moedige Mare Vermeulen kreeg niet de minste kans om zich waar te maken buiter. het feit dat de Kemzeekse kopman tegen Wilfried Heyrman de eer van zijn ploeg redde. Hier waren het Van Bogaert, Matthys en De Scheemaeker met het maximum. Voor de verrassing zorgde de Beve ren C bij Victor Keppenne en Peuk-boys. Vennens en Walter Heyrman lieten niemand kans, terwijl Dirk Vvens en Pierre Cleys aan 50% speelden. Samen De Aalsterse B-ploeg deed uiteraard beter. Zij hield de punten thuis tegen Drive E. Roger De Wolf en Paul Pau wels hadden het leeuwen deel in deze overwinning. (9- 7) Patro Tivoli B was op be zoek bij Reinaert en zulks was voor de Hammenaars een uitstekende gelegenheid om het maximum te laten optekenen. De jongens uit St. Amandsberg hadden geen verhaal tegen Frans Van Dender en co. Lebbeke wist het bezoek van het fel ?LS,,hS'arf.eJWeede.n,at,i°' Bob 0p de Beeck nogwel in liTCk* helden twee op uier naler heeft de kans met laten staat drie van de vier Sint- De eerste seizoenpunten zijn ontsnappen om tegen Van Niklazenaars aan banden te binnen voor St Niklaas A der Veken met een eerste houden en ook John Nieu- Dit betekent niet dat de zaak lob°nrSdeaRe" 't kn°Pen weiaars lie* zich ve™ va" is Qered maar ergens moet B°b p d a e" zl'n onbetuigd. Bij' St. Niklase deze overwinning Carl Van maats hadden uiteraard wei- toonde Carl Van Camp zich Camp en de zilnln toch stb dPmeuw een waardige kop- muieren om er in de komen- pen buiten het feit dat ze de man en in zijn spoor bracht de wedstrijden vooral me kompetitie op de meest Hoste het eveneens tot een meer overtuiqinq teqen aan sportieve w„ze willen uit- behoorlijke prestatie. Frans te gaan e™'9'ng ,egen aar spelen. Bovendien bleek Messagie en Hedwig Ante Provinciale dameskompetltle ..ws «c-.w. H t.. van Dendermonde uitge- gehandikapt Herleving C te m ae uameskompetitie is het met om enige oogst te doen. steld. Marieke Ost kwetst benutten om met de tweede 'voor de streekploegen niet Zij won van Lurinx en Han- zich precies voor de wec.- siezoenzege aan te knopen, zoveel zaaks geweest. Herle- nelore Nagel, maar kwam strijd aan de hand wat d' Ving C trok naar De Pinte, bepaald tekort tegen Anke Herlevingleiding voor her' maar Monique Dequesne en Nagel. Annie Van Hauwer- wat problemen stelde. Sint er ni£in9!?rS^ .Tr",-,"6' 2iCh evBneens Niklaas ging onmiddellijk a. er niet in de krachttoer van flink gelden maar met Marij- koord op de vraag van Herle S eidmge te herhalem Men,- ke De Saedelee, lag ze toch ving om de wedstrijd nat- que Dequesne toonde zich ietwat bij de dames uit De een latere datum te ver deerm°nPndeUW De"' S™ 8'2' schuiven. Een sportieve be- vertegenwoor- De wedstrijd Sint-Niklaas - slissing die te Dendermonde digster maar zulks volstond Herleving B werd op verzoek wordt gewaardeerd. Wim De Ruysscher toonde zich andermaal de sterkste thuisspeler. In het bezoeken de kamp beet Gustaaf De Proft het sterkst van zich af. Heyvaert en Mare Boeykens kwamen aan drie op vier en Gilbert De Smedt sloot het Lebbeekse rijtje met twee overwinningen. Veteranen Tweede nationale dames Atlantic Antwerpen A - Herleving Eerste provinciale heren Melsele A - Drive B Herleving A - Louise Marie A Kieldrecht A - St. Niklaas C Sleidinge B - St. Niklaas B Tweede provinciale heren Kieldrecht B - Herleving B Eikenlo B-Elckerlyc A Melsele B - St. Niklaas D Small Street B - Patro Tivoli A Derde provinciale heren Melsele C-Temse A Kemzeke - St. Niklaas E Beveren B - Beveren A Kieldrecht C - Pcuk Melsele D - Beveren C Patro Tivoli B - Elckerlyc C Elckerlyc B - Herleving C Small Street E - Lebbeke Vierde provinciale heren Patro Tivoli C - Melsele E Ook de veteranenkompetitie zowat in alles tussen beide Bock, Paul Pauwels en Paul is van start gegaan, en met- steden blijft bestaan werd Gyselinck er uiteindelijk in een was ook Marcel De wel fel op de zege gestre- slaagden de Aalsterse eer te Bruyn bij Herleving opnieuw den. Herleving dat Roger redden. Tegen Marcel Dè aan de slag. Het werd een Tecqmenne diende te mis- Bruyne en Hubert Van Lan- De damesploeg van Herle- eveneens van Chantal Le- niet onaardig treffen tussen sen diende uiteindelijk nog genhove vielen de Aalsterse ving heeft zich meer dan be- maire maar in ploegverband de Dendermondsenaars en klubsekretaris Vermeulen in veteranen te licht uit, zodat hoorlijk aan het rytme van brachten de Dendermondse hun Aalsterse leeftijdsgeno- te schakelen. Zulks had dan de volle inzet in de Ros tweede nationale weten aan nieuwkomers het tot een ten- En gezien de rivaliteit ook tot gevolg dat Rik De Beiaardstede bleef, te passen. Op bezoek bij verrassend goede prestatie Wenduine werd beslag ge- aan de kust. legd op de volle inzet. My- Voor eigen publiek kreeg riam Macharis vierde bij de- Herleving hiernaast nog de ze gelegenheid haar wede- leidersploeg uit het Lim- roptreden en deed het met burgse Meeuwen te be- brio gezien ze enkel voor de kampen. Wenduinse nummer 1 Chan- Uiteindelijk werd het 2-8. tal Lemaire de duimen dien- Een logische uitslag, die de de te leggen. Herlevingmeisjes evenwel Mikeno is tegen alle ver- Door de zege enerzijds en de niet bepaald moeilijk om bij wachtingen in bij Sint-Ni- nederlaag van Mikeno an- Melsele F op de volle inzet klaas F tegen de lamp gelo- derzijds komt Melsele C al- beslag te leggen, pen. Het heet zo dat Staf leen aan de leiding. Herle- In vierde F nam Elckerlyc D -- - Fonteyne het niet nodig ving D en Patro Tivoli C deel- het bezoek van Egmont C te Myriam Muylaert vond min- niet mag ontmoedigen. Het v°nd de eerste speler den broederlijk de punten. baat om naar de leiding te der goed haar draai maar komend weekend staat At- Schuddinck mee te nemen. Kruibeke A tenslotte had het klimmen in de reeks. bleef toch meester op Nep- lantic - Herleving op het pro- Zulks is uiteindelijk faliekant - pel en won met Krista De gramma en blijft Herleving uitgevallen voor de Mikeno- Boes de dubbel. De herle- hier aan de winnende hand b°ys uit Schoonaarde, me- ving nummer één verloor dat zit het bepaald goed. Herleving D - Wichelen Temse B - St. Niklaas F Madeion - Kruibeke A Krukbeke B - Melsele F Atom A - Elckerlyc D Dames eerste provinciale Herleving D-St. Niklaas Louise Marie - Herleving B Jeugd St. Niklaas B - Temse Beveren - St. Niklaas A Melsele - Kieldrecht deleider tot vorige speeldag. Linda Cordemans flink ge steund door Dany Inze en Kurt Moenssens drukten sterk door en enkel Pauwels vond hierop het gepaste ant woord. Invaller Praet deed het behoorlijk maar kapitein Staf Fonteyne en Jef Van der Plas werden onder de voet gelopen. Sint-Niklaas F won verdiend met 10-6. De Melseelse E ploeg wees Kruibeke B met 14-2 terug. Guy De Ryck, Luc Van Bo gaert en Peter Van Over- tveldt zegden het met vier op vier. Kris Cools liet een paar steken vallen en dit liet de gebroeders Van der Rey- In Smt-Pauwels vierde de maatschappij «De Een

De Voorpost | 1980 | | pagina 23