A R Alleen op kop Basketkalender Van den Broeck contra Van den Broeck lerke tweede helft iMA® - Homogene thuisploeg Kampioenen zonder Yanks Van Den Berghe matchwinnaar mmm*. Door het noodlot achtervolgd Goede repliek Ook bekersukses 24 - 14.11.1980 - De Voorposl Tweede Nationale: BBC. Okapi Magnetrol - B.U.S. Lier 77-76 Het was een paar jaartjes geleden, dat BUS Lier nog eens naar de Burchtstraat af zakte. In die jaren zijn bij beide klubs heel wat veran deringen doorgedreven. BUS Lier, eens de grote van het Belgisch basket, heeft reeds een paar jaar geop teerd voor zuiver Belgische inbreng. Okapi daarentegen heeft het langer volgehou den in de hoogste klasse, maar vóór het ogenblik staan beide teams oog in oog in Tweede. Zonder Amerikanen. Dus met gelijke wapens? Zeker niet! Want bij de Lierenaren, bij wie Louis Busschops zijn coach- ptaats geruild heeft voor een gewoon bank-zitje, heeft men van de omstandighe den gebruik gemaakt, om een jeugdige ploeg op te kweken naar een toekomsti ge «grote». Dit bewezen de «Buskens» te Aalst. Met een basisvijftal: Schelkens, René Van den Broeck, Wuyten, Vervloet en Krikemans stond zeker de toekomst van het Belgisch basketbal op het veld. Jeugdig, beweeglijk en enorm snel. Neem daarbij een 100% shotafwerking ge durende liefst 6 volle minu ten, en men wist onmiddel lijk welk vlees men in de kuip had. Op dat ogenblik was de stand opgelopen tot 8-20, en gaven de Aalsterse suppor ters hun ploeg nog weinig kans. Immers met een 4 op 12 tegen een 10 op 10 kwa men de Okapis berooid uit de aanvangsfaze. Een Aal sterse time-out bracht even kentering, doch René Van den Broeck en Vervloet wa ren onstopbaar vanop de vleugel. Tot 10-24 ging Bus Lier nog even door (12 op 13). Een nieuwe time-out bleek vruchten af te werpen. Dany Schorreel, stilaan oud, maar nog verre van versle ten, begon aan zijn recital. Laag verdedigend op de bal, kon hij twee keer tereke in- tercepteren van Wuyten, en Okapi naderde tot 18-28. Toen bleek dat Herman Van den Broeck niet opgewassen was tegen zijn Lierse naam genoot René. Herman Van Keer nam de verdedigende rol van de andere Herman over, en oogste haast on middellijk succes. René kwam moeilijk voorbij de 06 m van de Herdersem- >naar, en aanvallend cht Herman een 2 op 2. inebo, tot dan toe ner gens, en die ogenschijnlijk niet reageerde op de wen ken van zijn coach, kreeg de volle lading van Frans Ver hulst. De lange Mare rea geerde aan het adres van zijn coach, en kreeg prompt een technische fout van de scheidsrechter. Wel een spe ciale vaststelling??? Onder tussen was Dany Schorreel, die nochtans geen steun kreeg, noch van Van den Bosch, noch van Elias, noch van Minnebo, aan een per soonlijke achtervolging be gonnen. In drie minuten tijd bracht hij «zijn» Okapi terug tot 30-38. Van den Broeck kwam de zwakke Minnebo vervangen, scoorde onmid dellijk, en ook Pat Van den Bosch kreeg meer en meer vertrouwen. Met een 2 op 2 bracht hij zijn ploeg tot 34- 38. Aan de overzijde had spelverdeler Wuyten zijn vierde fout opgelopen, en dit bleek Bus fataal te worden. De bezoekende coach zocht dan ziin heil in de 30 secon den te spelen, om met die voorsprong de rust te berei ken. Doch weer was Dany Schorreel paraat om zijn ploeg aan de rust tot 36-40 naderbij te brengen. Het be gin van de tweede periode was een kopie van de eerste. Bus Lier nu met Vervloet op de verdeling, draaide weer tegen 100%. Met een 6 op 6 stond Okapi na 6'30" op nieuw 48-60 achter. Hoofd oorzaak was dat Schorreel topscorer in de eerste helft met 16 punten, nu een man netje meekreeg in de per soon van Vercammen. Deze volbracht zijn taak naar be horen, zodat Dany Schorreel volledig wegdeemsterde. Van de bank kwam op dat ogenblik een onverwachte reaktie. Eerstens kwam Schorreel op de spelverde- ling, wat een zeker gevaar inhield voor intercepties, en tweedens kwam Luc Famay op de spelmakersplaats, daar waar toch nog een Da ny Corthals op de bank zat ff aast C Dendermonde - Silaba Zetzate: 92-63 r eigen aanhang, die ds groter wordt, niette- ;taande Dendermonde meer belangstelling ver- t voor haar aantrekkelijk ;et, kon de thuisploeg aanvankelijk niet door- ;n. Het begon met een ale 1 op 10, zodat men 3 minuten met 4-6, al j had gezien behalve kor- skoren. De bezoekers -i&'den tot 6-10 uitlopen, ar Coeckelberg met een 3 4 bracht zijn team op- ïuw op het goede spoor, aar moest zich aan de 10' minuut met 3 fouten door Piron laten vervangen Goossens met een driepun ter, en assists van Piron aan Door de nederlaag van Tis- Goossens-Van Leemput en sac Gentbrugge bij Beveren Ook het overschakelen naar een individuele verdediging bracht geen baat voor de bezoekers, die nu volledig de superioriteit van de thuis ploeg ondergingen. Ver meulen bracht tempo en korven en alhoewel Zelzate aan de 16" minuut nog eens terugkwam tót 69-53, eindig de de thuisploeg in overdri ve, met hun preciesheid als voornaamste kenmerk. Een kollektieve 24 op 36 maar honderd ten honderd shot- ters met Goossens en Van Leemput, ieder een 5 op 5, maar ook Coeckelberg 4 op 5, Bieseman 6 op 12, Ver meulen 3 op 6. Hoe arm de eerste helft aan spannende momenten was, des te at- traktiever waren de laatste 20 minuten. Punten: Coeckelberg 6-12, Van Leemput 4-14, Biese man 6-14, Goossens 9-11, Van den Spiegel 3-2, Piron 0- 2, Vermeulen 0-8. (beno) Cabrita Zele - Jong Edegem: 107-75 de thuisploeg nam het initia tief bij de rust met een tradi tionele lage skore: 28-23. n de tweede helft zagen we ding gekomen na dan een BBCD vijftal, zoals dagen, net een tweede geklasseer- De aanhef tegen Edegem en de eigen vlotte zege te gen Jong Edegem is de Zeel- se ploeg alleen aan de lei- speel de past. Baas in alle onder delen maar biezonder pre cies bij de afwerking. Van Leemput met een 2 op 2 en een driepunter, Goossens een 3 op 3 en Silaba dat pas aan de 8* minuut in de twee de helft zijn eerste fieldgoal lukte en 47-31 op het bord. was niet bijster vend. De thuisspelers leden aanvankelijk veel balverlies en reeds aan de 3" minuut had Filip Van Hassel 2 fou ten. De afstandworpen van de bezoekende Willems zorgden dan ook voor 8-14 Locht werd bedacht met een speciale bewaking, maar Ca brita oriënteerde vrij vlug de wedstrijd naar zijn hand. Coene brak enkele keren suksesvol uit. Deprez was biezonder precies vanop af stand. Peter Moens skoorde hoopge- een 2 op 2, maar de meest produktieve thuisaanvaller was Moorthamer, die aan de thuissupporters aantoonde dat hij nog wat meer kan dan Dole Beveren - Tissac Gentbrugge 85-73 Tegen co-leider Tissac dat weliswaar gehandicapt was wegens kwetsuur van De Meyer heeft Dole weer voor een glansprestatie gezorgd. Reeds van bij de start bleken de goede intenties van de banaanjongens 18-10 (7* min.). De Burghgraeve leid de zijn ploeg op voorbeeldi ge wijze en Meire - Van Loo waren bij de pinken. Tissac moest toezien hoe de score van 31-21 (15° min.) langs Deyaert omgebogen werd tot 36-21 en meteen zat Dole op rozen. Bij de rust stond dit verschil nog op het bord 44-29 en hoe Tissac ook te rugvocht het bleek een één- mansploeg te zijn met Van de Walle in de spits. De Gen tenaars konden nog wel rea geren van 62-49 tot 69-62 maar dichter kwamen zij nooit. De ingebrachte Zon- nekijn samen met Deyaert ontbonden nu hun duivels en meteen was Tissac de puntjes kwijt. Dole schuift nu op naar hogere regionen en toont in vierde nationale over een degelijk geheel te beschikken. De jonge Van Loo blijft het doen terwijl het reboundoverwicht van de blauw-gelen ook nu weer de doorslag gaf. Punten: Dole: De Burgh graeve 12-5, Pluym 2-1 Deyaert 10-13, Meire 8-4, Van Loo 10-2, Zonnekijn 0-8, Van Puymbroeck 2-1, Dujar- din 0-1. Tissac: De Mulder 2-2, De Bolster 2-10, De Clercq 0-10, Van de Walle 18-15, Cop- pens 1-7, De Meyer 2-0, De Man 4-0 WEGA Hermes (+10) - Maes Pils Mechelen 70-88 De Lierse Van den Broeck drijft de voorsprong van zijn ploeg op. (Okapi-Bus Lier 77-76(per) om de mindere prestatie van Pat Van den Bosch op te vangen. Doch Frans Verhulst slaagde in zijn opzet. Her man Van den Broeck werd beter bereikt, en ook Minne bo kwam even los. Aan de overzijde waren de «Bus kens» werkelijk door hun adem heen. Vervloet, Lierse topscorer vóór de rust, pro beerde vanop de verdelers plaats iets te forceren, doch liet 5 opeenvolgende mis sers noteren. Alleen wan neer René Van den Broeck aan de bal was, werd Lier twee punten rijker. Hier be gon pas voorgoed het steek spel der twee Van den Broeck-en. René scoorde een 6 op 6 en 4 op 5 vrijwor- pen. Herman daarentegen scoorde een 9 op 11 en 3 op 3 vrijworpen. In de totaal stand haalde de Aalsterse Herman het met 27-26 voor zijn Lierse naamgenoot. Een stand die weerspiegeld wordt in het eindresultaat 77-76. Doch ondanks het hoog shotpercentage van de twee grote jongens, lag de basis van de Aalsterse over winning toch bij Luc Famay, heel knap op zijn onver trouwde verdelersplaats, en natuurlijk bij Dany Schor reel, die zijn knappe eerste helft afrondde met een 2 op 2 in de tweede helft en het winnen van een sprongbal met nog slechts 5 seonden te spelen, zodat de Aalste- naars de tijd rondmaakten met dribbelen, en zodanig de door Van den Broeck op het bord gezette 77-76 stand konden behouden. Scoorden voor Okapi Mag netrol: Van Keer 4 0 Fa may 2 4 Van den Broeck 6 21 Elias 4 6/Schorreel 16 4 Van den Bosch 4 0 Minnebo 0 6. 36 op 72 en 5 op 5 vrijworpen. Voor Bus Lier: Schelkens 6 6 Van den Broeck 10 16/Wuyten 4 2 Vervoet 14 2 Ver cammen 0 2 Krikemans 6 8. 33 op 55 en 10 op 11 vrijworpen. A.V.H. Het talrijke publiek, opgeko men om kampioen Meche len met Amerikanen Zeno en Murphy te zien, kwam be drogen uit. Mechelen trad aan zonder Amerikanen en moest aldus slechts een 10- puntenvoorgift toestaan in plaats van een misschien onoverkomelijke 20-punten kloof (5 punten per Ameri kaan). Dit-wil nochtans niet zeggen dat de Belgische spelers van onze landskampioen geen klasse hebben. Tony Van den Bosch en anderen heb ben ons inziens bewezen dat ook zij spektakel kunnen brengen indien zij genoeg gemotiveerd zijn. De wed strijd startte met een man- verdedigend Maes Pils dat al na 8 minuten op 16-16 stond. Afstandsschutter Glen Van Buggenhout wierp een 3 op 3 en aanvallend werd Oelbrandt aan banden gelegd door de jonge Mebis. Na 11 minuten had de Her mes-internationaal welge teld twee keer naar de ring geworpen (22-22) en geluk kig voor de thuisploeg be gon Maes Pils nu een zone verdediging aan te kleven. Hermes profiteerde hiervan langs Rillaerts die na 17 mi nuten met een 3 op 3 Her mes op voorsprong wierp. (34-30) De inbreng van Mar- fen (2,15 meter) bracht geen aarde aan de dijk en het was slechts op het nippertje dat Mechelen de rust kon berei ken met 37-39. Scoutingscij- fers zeggen niet alles maar Hermes met een 12 op 34 (35%) was te zenuwachtig geweest om het reboundo verwicht van Mechelen te omzeilen. Maes Pils liet ook een magere 16 op 41 (39%) afdrukken hetgeen ook geen cijfers zijn om hoog van de toren te blazen. Na rust kwam een gemoti veerd Hermes tussen de lij nen en na amper 3 minuten lanceerde Sauviller Hermes in de quick break. Raman rondde af en het werd 46-43. De vroege hoop op een zege ging echter spoedig verloren toen de beste Hermes speler Rillaerts na een gelukte doel poging een aanvallende fout kreeg, hetgeen hem met 5 fouten op de bank bracht. Na 7 minuten begon inderdaad de foutenslag 50-51 en de dakgoten van de lange Mar- fen brachten animo in de match.. Toen Karei De Block met een 2 op 2 dan nog even voor een laatste stuiptrek king zorgde 54-51 kwam de man van de wedstrijd uit zijn schelp. Tony Van den Bosch ging de postplaats innemen en begon aan een reciteal dat vrienden tegenstander liet blozen. Na 14 minuten kwam landskampioen Me chelen definitief op voor sprong 66-72 en de leegge- speelde thuisploeg moest al le hens aan dek roepen om de score in evenwicht te houden. Een 69-82 stand werd nog door Marien om gebogen naar een uiteinde lijke 70-88 stand maar de laatste minuten had Hermes te weinig mankracht in de rangen om voor de verras sing te kunnen zorgen. Scoutingscijfers van de tweede helft spreken boek delen. Hermes met 12 op 39 lag nu fel onder op alle do meinen want de bezoekers lieten een 23 op 44 af drukken. Punten: Hermes Oelbrandt 8-10, Rillaerts 8-7, Sauviller 2-2, Raman 6-4, Van den Berghe 0r0, De Keyzer 3-5, De Block 0-5. Mechelen: Van Buggenhout 10-6, Mebis 4-2, Peeters 4-2, Van den Bosch 11-19, Ste vens 6-8, Mariën 4-10, Carbé 0-2. WEGA Mare Minnebo, Pat Van den Bossche en Famaey moeten lijdzaam toezien hoe Lier steeds maar de bal door de ring gooide (Okapi-Bus Lier 77-76) (per) MACCABI - HERMES 78-88 Na een zenuwachtig begin van Hermes 9-6 (5e min.) kwam Maccabi voor het eerst uit de schelp na 8 mi nuten 13-10. Oelbrandt kreeg immers reeds drie per soonlijke fouten aange smeerd maar gelukkig wa ren Raman - Sauviller - Van den Berghe opgewassen voor hun taak. Zij plaatsten een 0-10 en zorgden voor een ommekeer zodanig dat Hermes na 13 minuten al een vroege 22-34 voor sprong telde. Raman bleek in een begenadigde dag en de 34-41 rustcijfers schon ken de bezoekers vertrou wen. Marc Van den Berghe hield de gevaarlijke Van den Broeck uit de wedstrijd maar toen na amper 3 minuten in de tweede speelhelft Oel brandt zijn vierde fout maak te kwamen er onweerswol ken boven Hermes. Maccabi naderde na 9 minuten tot 55- 55 maar de opnieuw opge stelde internationaal kon met een velddoelpunt en een driepunter toch weer hoop brengen in de Hermes rangen 55-62. Rillaerts moest ondertussen naar de bank en toen Her- mes met zware foutenlast te kampen had (Sauviller - Ra- man - De Keyzer en De Block 4 fouten) kwam Maccabi het eerst op voorsprong 71-70 (16e min.). Oelbrandt zorgde echter weer voor de nodige punten met zijn gave shot- prestatie zorgde ervoor dat Maccabo definitief moest af haken. Achtereenvolgens moesten de thuissoelers Deelen - D'Haens naar de bank onmiddellijk gevolgd door Sauviller maar Hermes hield het hoofd koel en won oververdiend. Het was een kollektieve prestatie van de groenwitten met Van den Berghe zowel in verdediging als in de aanval als de wed strijdwinnaar. Punten: Hermes: Oelbrandt 9-7, Ra- man 22-12, Van den Berghe 6-10, De Keyzer 0-5, Rillaerts 0-6, Sauviller 4-5, Verdonck 0-1, De Block 0-1. Maccabi: Deelen 26 p., D'Haens 23 p., Van den Broeck 6 p., Moskovitch 4 p.. De Cleene 8 p., Baecke 2 p., Van Santvliet 6 p. Met een shotprestatie van 39 op 70 kwam Hermes er met 55% er meer dan behoorlijk uit deze topper. De rush naar de titel kan nu beginnen. WEGA Sparta Laarne - Wasocub 68-67 Laarne had zijn les geleera want Jan Van den Bossche kreeg gans de wedstrijd een lijfwacht hetgeen voor Wa socub wel noodlottig bleek. Dat het een Oostvlaams der by betrof dat meer rumoerig was dan hoogstaand bleek uit het feit der 5 technische fouten die de scheidsrech ters dienden te fluiten. Wa socub kreeg er vier en 'dit kwam duidelijk naar voor in de eindafrekening. Toch bleef Wasocub vechten tot de laatste snik. Enkele se- Van Goethem (Silaba) wordt het scoren belet door Bieseman (Dendermonde-Silaba 92-63) (wvc) conden voor tijd kon De Geest steun vinden bij een knappe Hofman die met een 3 op 3 zijn ploeg naar 66-67 bracht. De zege scheen voor Wasocub maar don balver lies van diezelfde Hofman bracht Stefaan Raman in de ultieme seconden in shotpo sitie De Laarne-speler aar zelde niet en drukte zonder kompleksen af. Wasocub was er voor de derde keer dit seizoen aan met één punt en dit kan zware gevolgen heb ben. Vermelden wij nog dat De Geest de dubbele meter van Wasocub door coach Vergeylen in de kern van de nationale ploeg wordt opge nomen. Zijn gave prestatie is hier niet vreemd aan. Punten: Wasocub: Windey 6p, Gerlo 14 p, De Geest 21p, Van den Bossche 8p, Water schoot 6p, Van Damme 4 p en Hofman 8p Laarne Temmerman 14p, Wildero 16p, De Smet 9p, Raman 20p, Van Hulle 6 p en Dierickx 3 p. WEGA via 23-22 aan de 13* minuut thuisploeg zeker haar sterke aan de rust reeds een thuis- verdediging niet maar het voordeel toonde met 45-32. ging op de aanvallende toer. In de tweede helft had de Sylvain Deprez skoorde van thuisploeg al na 2 minuten op alle afstanden en kwam assists geven of de ploeg een 20 punten voorsprong tot een 13 op 20. Het kwam stimuleren. Met een 7 op 13 op het bord gezet: 53-32. tot uiting dat de thuisploeg toonde hij zijn aanvallende Tegen de beste aanval uit de op alle plaatsen sterke pion- Wasocub - Okapi Aalst 92-125 aan de 7' minuut. Johnny De paraatheid, zodat de skore reeks verwaarloosde 2e Afdeling Heren 20.30u (15.11): Okapi Aalst Athlon leper 3e Afdeling A 20.30u (15.11): Osiris Denderleeuw - Blankenberge 17.15u: Hermes St.-Niklaas Standard Leuven 4e Afdeling A 18.15u: Wasocub Waasmunster - Ger Bornem 11.15uWevelgem - Cabrita Zele 11.15u: Luchtbal - Dole Beveren 1e Afdeling Dames 15.30u: Leonidas Aalst - Denderleeuw - Koksijde 1e Provinciale Dames 10.45u: Pfaff Beveren Haantjes Leupegem 2e Provinale 11u: Tissac Gentbrugge - Robac Grembergen 1e Provinciale Heren 20u: Silaba Zelzate - Panters Baasrode 20.30u (15.11): Deinze Erpe Mere 11u: Gentson - Were Di St.-Niklaas 20.30u (15.11): Hemaco Dendermonde - BBC monde 2e Provinciale A 10.30u: Rubac Rupelmonde - St.-Niklaas 18.30u: Vlierzele - Eenhoorn Bazel 11u: Melle Vogelboek - Melsele 18.30u: Cibo Zele - Batavo 15.30u: Bertino St.-Niklaas - Melle 11u: Hoger Op - Lokeren 15.30u: Scheldejeugd Temse - Grembergen 2e Provinciale B 20u: The Tower Aalst - Akron Ronse 16u: Leeuwerik Lede - Landegem 3e Provinciale A 11u: Ledeberg - Eksaarde 3e Provinciale B 20u (15.11): Old Stars - Haaltert 10.30u: Haantjes III - Solas Dendermonde 18.3Cu: Erembodegem - Sp. Temse de nen heeft en Peter Moens en Van Damme kreeg speelge- legenheid om het aan te to nen. Filip Van Hassel was een sterke rebounder. Dirk Fransaer eens te meer moei lijk te stoppen aan de korf en precies bij zijn vrijworpen, zodat het bijna logisch was dat Coene bij het begin van de 18' minuut de drie cijfers skoorde en 100-69 tussen- skore, de uitdrukking was van het goed seizoenbegin. Punten: Peter Moens 4-13, Hugo Coene 7-4, Moortha mer 16-2, Filip Van Hassel 2- 6, Dirk Fransaer 2-15, Paul Van Damme 0-6, Johnny De Locht 4-0, Sylvain Deprez 10- 16. (beno) In zijn wedstrijd voor de Be ker van België kreeg Waso cub de eer om tegen een tweedeklasser uit te komen. Met een Windey deze keer bij de zaak kon Wasocub uit lopen tot 16-4 maar na 5 minuten kreeg De Geest reeds zijn derde persoonlijke fout zodat de Wasocub ver dediging in nauwe schoent jes kwam te staan. Na 10 minuten noteerden wij 24-24 en het was de bezoekende spelverdeler Schorreel die met een 4 op 4 het lici op groen zette voor de A. ste naars. 35-43. Een 44-53 ust- stand was voor de t jis- ploeg nog een hele pres .jtie want na rust ging Okapi weerom op de gaspedaal drukken. De Geest toonde zich nu een waardige dubbe le meter want een 7 op 7 hield zijn ploeg in koers tot 66-84. Minnebo en Van den Bosch (Okapi) bleven echter scoren en waar beide coa ches nu al hun effektieve in de strijd wierpen het was tenslotte Minnebo die na 14 minuten voor 74-100 zorgde. De wedstrijd doofde uit maar Wasocub kon nog eer volle cijfers op het bord werpen. Punten: Wasocub: Van den Bossche 8-4, Windey 18-10, De Geest 6-16, Colman 0-2, Steeman 0-2, Van Damme 0- 2, Gerlo 0-4, Waterschoot 2- 4, Hofman 0-4. Okapi: Van Keer 2-6, Famay 8-4, Van den Broeck 12-8, Elias 7-12, Schorreel 8-6, Van den Bosch 0-14, Minne bo 8-20, Corthals 8-0 WEGA Dendermonde - The Tower Aalst (+5): 80-56 De bezoeker staan momen teel op kop in tweede pro vinciaal, maar met een on volledig effektief waren ze niet opgewassen, tegen de Dendermondse sukses- ploeg. De bezoekers hadden hun verdediging rond Bieseman opgesteld, maar Goossens en Van Leemput namen het initiatief in de aanval over zodat thuisploeg aan de 13' minuut reeds een 26-19 voorsprong had. The Tower verzette de bakens langs Dirk De Schaepdrijver, zodat bij de rust nog alle spanning In de match zat (36-37). In de tweede bleek The To wer onvoldoende opgewas sen om verder weerstand te bieden. Van den Spiegel- Vermeulen gingen zich met de afwerking bemoeien en samen met Goossens-Van Leemput bleek dit voor The Tower onbegonnen werk om hun lengtehandicap te verdoezelen. Zodat het ver schil van 56-46 aan de 8' minuut naar 69-50 aan het kwartier evolueerde en met een was de spanning uit de match. Punten: DENDERMONDE: Piron 0-0, Coeckelberg 6-2, Goossens 10-10, Bieseman 4-3, Van Leemput 10-12, Van den Spiegel 0-8, Vermeulen 6-9. THE TOWER: De Smet 4-0, Dirk De Schaepdrijver 16-6, Luc De Schaepdrijver 0-4, Heyvaert 6-5, Van der Borght 6-4. (beno)

De Voorpost | 1980 | | pagina 24