iporten zo VOETBAL KORPORATIEF S.A.F. nog slechts op een stap van titel SETOK Heren Is Tripoli dan toch sterker dan Tijl Snas... SETOK Vrouwen K.B.L.V.B.-M.T.S.A. Jaca opnieuw leider en vierde opeenvolgende nederlaag van Rayo Liefhebbersvolley: U.F.O. 78 Aalst - Eppegem 3-1 Hardy neemt revanche voor heenwedstrijd SPORT AALST M A R DE... GROOTSTE SPORTZAAK De mannen van St.-Joris. (Per) wel gekend bij de andere SETOK-ploeg Nochtans was het speelveld van het 1 liefhebben Een nipte overwinning van de leidersploeg S.A.F. bij Soma- ti heeft de belastingjongens kort bij de titel gebracht. Aan de 18' en de 25' kon Willy De Vos op ontsnapping tweemaal tereke de Somati-doelman te grazen nemen. In de 50' kon Mare Moerenhout milderen, doch verder kwamen de Soma- ti-boys niet. Hoofdverantwoordelijke voor deze positieve S.A.F. situatie is ongetwijfeld de kampioen van vorig seizoen Post Erembodegem, die de enige achtervolger van de leiders een veelzeggende 4-0 aan het been lapte. Post Erembodegem dat om volledig te zijn moest beroep doen op de diensten van de 54-jarige De Backer, bracht een fantastische tweede helft. Na een gelijkopgaand begin, kwamen de Postiers rond het halfuur op voorsprong, langs Callebaut. Na de rust verdub belde diezelfde Callebaut de voorsprong en even later kon Hugo Coene opdrijven tot 3-0. Het was tenslotte de ouder- doms deken De Baker die zijn wederoptreden bekroond zag met een doelpunt, wat meteen ook de eindstand gaf. Bouw heeft een onverdiende nederlaag geïncaseerd tegen een zwak WTA. Gedurende de ganse wedstrijd gaven de Bouw-jongens de toon aan, doch kenden onkans in de af werking. Tegen de gang van het spel in, was het WTA dat 2' voor tijd een onverhoopte overwinning afdwong. In de B reeks was Intercom tegen B.B.L. aan zeven spelers ge raakt. Op een doordrassig S.K. Herdersem-terrein hiel den de elektriciteitsmannen het goed vol. Tot een uitslag doorseienen kwam het echter niet, zodat wij U deze ook schuldig dienen te blijven. Honda kende op geen enkel ogenblik moeilijkheden tegen FFR. Reeds na 3' kon Eddy Verleyen de stand openen. Twee minuten later dreef Ma nuel Kannoo de stand op tot 4- 0. Na de koffie eenzelfde spel- beeld. Raf Lambrecht bracht na 46' de stand op 0-5. En even later verbreedde Ver leyen de kloof uit strafschop. Luc Baeyens zorgde voor 0-7, 5' voor inrukken. En op de valreep lukte Van Neuville uit hoekschop het eerreddend FFR doelpunt. Stand im A reeks: Saf 15, WTA 11, Spokuon nam het op tegen Pallieter. (Per) Callebaut A 10, Somati 8. Amylum 7, Post 5, Bouw 2. Reeks B: BBL 15, Honda 14, Resocub 10, FFR 6, Callebaut B 5, Intercom 0. A.V.H. VOETBAL Jeugdhuizen Tijl - Nijdrop Sint Joris - Eureka Tuf-Tanu Pallieter - Spokuon Efsee - Zenith Bosveld - Terlinden Vrij: Twentiers en Ypsilon S.E.T.O.K. Heren P.Z.N. - Post Groen Wit - Apostelken Blauw Wit - Wembley Ocanna- Arendzonen Moorselbaan - Polonia Tripoli-O.C. Aalst Tijl Snas - Leeuwerik O.C. Aalst, dat vorige week Tijl Snas klopte, kreeg nu de gelegenheid zijn huidige vorm te verduidelijken tegen de andere leider Tripoli. Zover is het echter niet gekomen. Tripoli won met ruime 5-2 cijfers. Is Tripoli dan werkelijk sterker dan Tijl Snas? Volgende zaterdag weten wij het. Dan staat immers Tripoli - Tijl Snas op het programma! Tijl Snas kon het bij Leeuwerik Lede niet onder stoelen of banken steken dat het voor het ogenblik sukkelt met een weerbarstige vorm. Een geluk alleszins voor de leiders dat Leeuwerik vijf open kansen onbenut liet, en dat anderzijds een deel meeval hun aan de twee punten geholpen heeft. Had de eindstand dus anders om geweest, niemand had er graten in gezien. Onder een flinke leiding van de Heer Bri- sard kon Leeuwerik de stand openen langs Peynsaert. Leeuwerik bleef drukken, doch liet de kansen liggen. Na het halfuur veranderde het spel- beeld. Tijl Snas nam meer ini tiatief, doch kwam eerder ge lukkig op voorsprong, na een doelpunt van Coppens en Cockhuyt die de bal in eigen doel verwerkte. Het was ten slotte Verhulst die de eind stand op het bord schoot. Oca rina - Arendzonen werd een spannende achtervolgings wedstrijd. Arendzonen trok tenslotte aan het langste eind met doelpunten van Rony Ver leyen, Tony Redant, Luc Cor- ten en Daniel Dooremont. Ocarina scoorde tegen langs tweemaal De Man Augustin en éénmaal Van Oudenhove. Wembley heeft een puike uit- overwinning in de wacht ge sleept bij Blauw Wit. De wed strijd werd goed geleid door gelegenheidsscheidrechter Van der Meersche. Blauw Wit scoorde via Sterckx en Roland De Troch. Wembley scoorde éénmaal meer. Hun doelpun ten vielen langs Rudy Stadfeld en tweemaal Gaby Van Goet- hem, waarvan één vanop de elfmeterstip. Bij Polonia is een duidelijke verbetering waar te nemen, zij het dan dat VK Moorselbaan onder zijn waar de akteerde. Mooselbaan haalde de volle buit binnen langs Pierre Van de Plas, Willy Wachtelaer en Mare De Smet. Olonia kwam niet verder dan doelpunten van Jan De Winter en Eddy Van Sande. Stand Tijl Snas 12, Tripoli 10, Arend zonen 8, Groen Wit 8, Leeu werik 8, Apostelken 7, Ocarina 6, O.C. Aalst 6, Moorselbaan 5, Wembley 5, B Blauw Wit 4, Post 3, PZN 2, Polonia 0. A.V.H. S.E.T.O.K. Vrouwen Ladies - Hardy Keizerinnen - D.V.V. I K.B.L.V.B.-M.T.S.A Zondagreeks Adelaars - Beukenhof 2-2 De Zwaan - Inno 3-0 Cosmos-Morta 0-3 Real Familial - Star Boys 2-2 Sunset - Ijsboerke 2-1 Amapola - Timarcha 2-2 Nieuwe Wijk - Juventus Wel le 3-0 Zaterdag I reeks Leeuwerik - D'Hondt Endoka - Heipias Melckenbvr. - Rayo Rsp. VK Post slaagde er niet in om zaterdag tegen PZN te scoren, maar mocht anderzijds op een sterke J_ada Boys -DDT 2-1 verdediging rekenen, zodat 1 puntje binnengehaald werd. (Per) Rode Duivels - Nieuwe Wijk II 1-2 Camu - Tinne Boys 1 -0 Simca Boys - Jaca 2-2 Reeks II Kruis - Excelsior 5-0 Parking-GIWO 1-4 Kloksken - Apostelken 1 -3 Haltvrienden - Blauwe Vlam 5-2 Cobila's - Heizijde 2-4 Nadat Hardy In de eerste kompetitiewedstrijd op een gasbek liep tegen de Ladies Hofstade, is er terug heel wat water door de Dender gevleid. Ladies kon ondertussen alleen maar Leberg de baas, terwijl Hardy leider D.V.V. te grazen namen. Zulks laat Hardy terug hopen. Die hoop gaf hen dan ook een bijkomend impuls in hun terug wedstrijd tegen Ladies Hofsta de. Ondanks het belang van de wedstnjd, werd het een zeer sportieve ontmoeting La- dies maakte wel aanspraak op een gelijkspel, daar tweemaal het leder op de deklat te pletter vloog, en een gemaakt doel punt in de modder bleef ste ken. Hardy nam voorsprong langs tweemaal Patricia Van Kerkhoven en Rita D'Haese dreef op tot 0-3. Nog voor de rust kwam Ladies terug via Ingrid Peerlinck. Na de kamp wisseling verwerkte Natasja Van Daele het leder in eigen etten. Ladies zag het zitten en voerde de forcing. Doch het doelpunt viel aan de overzijde, toen Anita De Pauw de bal in eigen doel deed afwijken. De Gentse derby was al even sportief als de vorige wed strijd. Het waren in hoofdzaak de doelwachtsters, die het eindresultaat bepaald hebben. De grootste verdienste gaat echter naar Linda Van Dam me, die normaal op de mid- voorplaats akteert, doch nu tussen de palen diende plaats te nemen. Zij bracht echter haar taak tot een goed einde. Bij DW ging de verdienste naar Kristine Van Lare, die een prachtige wedstrijd ver tolkte en naar doelwachtster Carine Poppe, die soms met onmogelijke parades haar net ten vrijhield. Stand: DW 7, Hardy 5, La- dies 4, Keizerinnen 3 en Le berg 1 A.V.H. De verrassingen blijven niet uit in de zaterdag I reeks van de M.T.S.A. -kompetitie. Vooreerst was er de onverwachte nederlaag van Endoka tegen Heipias. De nieuwe winst voor Melckenbeeckvrienden, die Rayo Espanol zijn vierde opeenvolgende nederlaag meegaf. Rode Duivels Dender leeuw dat door Nieuwe Wijk Hofstade voor de zesde opeenvolgende maal in het verlies gespeeld werd. Leider Tinne Boys dat op een gasbek liep bij Camu Hofstade, en Jaca dat met een moeilijk gelijkspel bij Simca Boys op nieuw de leiding veroverd heeft. vember gegevei ^anvan Ook de II reeks hield weer verrassingen in petto. Kloks ken. dat het blijkbaar wat aan de gemakkelijke kant gaan op nemen is, na de ovenwinning tegen het gevreesde Kruis Moorsel. liep zijn tweede opeenvolgende nederlaag op. Terwijl Royal Sportief zwaar uithaalde, zij het dan tegen het zwakke Jong Timarcha. De andere leidersploegen bleven overeind. Kruis Moorsel dat het bezoek kreeg van Excel sior, heeft geen problemen ge kend met zijn Aalsterse tegen strevers Nadat Cassiman in de eerste helft Moorsel op voorsprong gezet had. konden Van Goethem in de 50 en de 55'. De Braeckeleer aan de 57' en Callebaut aan de 64 de eindstand vastleggen. Vermel denswaardig voor deze wed strijd was. dat referee Danny Van den Steen na een sterk theoretisch examen, nu ook op de praktische kant een voor beeldig debuut heeft gemaakt, in de zondagreeks werd de lijn der verrassingen doorgetrok ken. Star Boys dat na een heel moeilijk seizoendebuut zon dag na zondag dichterbij schuift, permiteerde zich nu de luxe Real Familial in eigen vesting aan de klap te houden, zodat de voorsprong van de leidersploeg meteen herleid wordt tot één schamel puntje op aartsvijand Nieuwe Wijk. Verrassend was ook het gelijk spel van Amapola tegen Ti marcha. Een Timarcha dat ge durende twee weken het on mogelijke deed tegen kopploe- gen en nu met moeite voorbij Amapola komt, dat ver onder zijn peil van vorig seizoen ak teert. Het werd evenwel de wedstrijd van de gemiste kan sen. deels te wijten aan de slechte terreintoestand. Ti marcha kwam eerder fortuinlijk op voorsprong, toen Arijs aan de 13' de bal in eigen doel deed afwijken. Tot de rust ver anderde deze stand niet. Na de kampwisseling kon Amapo la zijn overwicht omzetten in een puik doelpunt, na 9' spe len Van Haudenhove trapte keurig een hoekschop op het hoofd van Dirk Perreman en de bordjes hingen gelijk. Ti marcha reageerde echter ge past en nam opnieuw voor sprong. Aan de 63' dacht men de gelijke stand op het bord. Antonio verscheen alleen voor de bezoekende doelmond, doch zijn geplaatst schot ging nipt naast. 3' later kreeg Ama pola dan toch loon naar wer ken. Van Hauwenhove mocht opnieuw een hoekschop ne men. Zijn draaiende bal kwam bij Van Vaerenbergh, die kei hard inschoot. Billijke uitslag voor beide ploegen in deze fair betwiste wedstrijd. STANDEN Zondag: Real 16; Nieuwe Wijk 15; Morta 15; Beukenhof 14; Adelaars 11; Cosmos 10; Sunset 10; De Zwaan 10; J. Welle 9; Star Boys 8; Amapola 8; IJsboerke 7; Timarcha 7; Inno 2. Zaterdag I: Jaca 17; Tinne Boys 16; Simca Boys 13; Ca mu 13; Rayo 12; Endoka 11; Melckenbeeckvrienden 10; Heipias 8; Rode Duivels 7; Nieuwe Wijk II 7; Leeuwerik 5; DDT 5; Lada Boys 5; D'Hondt 5. Zaterdag II: Kruis 16; Halt vrienden 15; Heizijdt.' 14; Kloksken 12; Cobilas 11; Ex celsior 9; GIWO 7; Apostelken 7; Royal 6; Blauwe Vlam 4, Jong Timarcha 2; Parking 1 De thuisploeg begon vrij ongekoncentreerd aan deze wedstrijd in het kader van de kompetitie der vriendschap In de eerste set kon men weinig weerwerk bieden tegenover de bezoekers en deze ging dan ook met 9-15 verloren. Vooral verdedigend kwam Eppegem zeer sterk voor de dag. U F O. besefte dat, indien men op dergelijk niveau verder bleef akteren, de twee puntjes naar de bezoekers zouden gaan. Men voerde een felle pressing die tot uitgesproken overwinningen leidde in de volgende sets. Zowel in de aanval als in verdediging kwam de thuisploeg beter uit de verf. Het werd ten slotte een verdiende overwinning voor U F O. die mits een grotere inzet meer uitgesproken kon geweest zijn. Daarmee handhaaft U.F.O zich in de voorste gelederen, wat van belang is voor de belangrijke thuiswedstrijd van volgende week tegen leider Vilvoorde. Deze partij vangt aan om 16 u. in de stedelijke gymzaal Kapucijnenlaan te Aalst (naast het zwembad). Suppor ters op post U.F.O.: Bruyland, Roels, Tas. Roobroeck, Temmerman, Pode- vijn, Van Der Steen. De Wael, Cools, Tas Luc. Setstanden: 9-15, 15-2, 15-7, 15-7. Renaat Gits KORPORATIEF Reeks A Post Eremb. - Callebaut A 4-0 Somati-SAF 1-2 gem, Sint- I :rans 59], I itraat albe- rede- Micia 79 j, echt. bOHUULb I HAA I 54 KOOLSTRAAT 159 (053/21.25.56) GROOTHANDEL SPORTARTIKELEN s, zb, Kerk- chter ilonie 74j, straat Wet- iselse ria De md je tallen inge- in de waar it de lepro- in je n (en el de om- :ienen steeg, i Aal- op. t wel aar in ze dat veel sverse lonald cherm Jat zij klein (jdb) Bouw - WTA 0-1 Reeks B FFR-Honda 1-7 Intercom - BBL n.m. ZAALVOETBAL Jeugdhuizen Efsee-Tijl 2-4 Pallieter - Eureka I 8-2 Erereeks Korte Stokken - Zandm1 -5 Welkom - Palace 4-2 Johny Boys - Cosmos 1 -5 Moorsel - Koszen 2-4 Corso - Hand in Hand 0-6 Schoonaarde - De Post 2-4 Turbo Cars - Kravael 6-0 Reeks A Radijzen A - Zandm. C 5-1 Cosmos B - Faber A 3-3 Koszen B - De Leeuwkens A 2-4 Zandm. B - Rupa A 0-6 Hand in H. B - Scotshing A 5-1 Scotching B - Welkom B 1 -5 Kravael B - Turbo Cars B 0-6 MINIVOETBAL 1e Nat. M. Martens Sport - Hanssens Heule 3-4 2e Nat. Witte Leeu Aalst - Audi Kruis- houtem 4-1 Falstaff Deurle - Stylor Aalst 2-2 Ploeg zonder Naam is tegenwoordig wel gekend bij de andere SETOK-ploeg en tegen VK Post werd weer een punt binnengehaald. Nochtans was het speelveld van het Osbroeck door de 3e Nat. aanhoudende regen onbespeelbaar geworden, maar de ref die niet kwam opdagen kon dus ook de Resocub Aalst - Zonnenhof match niet aflossen (Per) Munte 10-2 Ploeg Pallieter druipnat. (Per) BASKETBALL Borghmans - De Klok 84-53 De Hoom - Olfit 49-58 Opel - Terlinden 78-37 Koszen - Cockpit 68-56 Olympia - Charles 51-65 GOLFBILJART Reeks B Palace B - Schoonaarde B 3-3 Sportvr. B - Corso B 1-5 Cosmos D - Kasseistampers A 3-3 Faber B - Sportvnenden A 3-3 Krijt op Tijd A - Welkom C 4-2 De Leeuwkens B - Radijzen B 6-0 Welkom D - Johny Boys B 1-5 Rupa B - Cosmos C 5-1 I ZAALVOETBAL 2e Nat. Comar Sport Aalst - Jette 3-6

De Voorpost | 1980 | | pagina 13