XV if j A i* VOETBAL BASKETBALL ^GOLFBILJART ZAALVOETBAL JEUGDHUIZEN Nieuwe nederlaag voor Tanu en Tijl de ruimte in! LIEFHEBBERSBASKETBALL Leider Oifit Jeans Shop kwam in gevaar bij De Hoorn DECANNONSCHUTTERS SCHIETEN ER NIET NAAST... PALACE B LEGT NU OOK SCH00NAARDE B AAN BANDEN JEUGDHUIZEN Tijl rukt verder op W.T.K. Chambrol huldigde zijn kampioenen De aandacht ging vooral naar Tanu. Vorige week voor de eerste maal verslagen dit seizoen, was het wel aangenaam te weten hoe deze zouden reageren op die eerste neder laag. Er dient gezegd dat Tanu tot na de rust voor een kranige inzet gezorgd heeft, doch éénmaal dat zij op achterstand kwamen, zich vergrepen aan feiten de naam VOETBAL niet waardig. In deze omstandigheden, aarde de wedstrijd bijwijlen, mocht men echter wel iets Tuf won tenslotte verdiend de- meer verwachten van een ge- ze topper, en telde in zijn ran- routineerde referee als Jef gen de uitblinkers van de wed- Borms. Nu bleef hij echter be- strijd, namelijk Jo De Wilde en neden zijn normaal peil en ont- Lieven Van den Eynde. Alsof dit alles dan nog niet genoeg was, kwam daarbij dat Tanu het laatste kwartier enorm ging drukken en onkans weerhield hen van hun dool: de gelijkma ker te netten. Even voor het eindsignaal ging de bal dan toch of niet in doel. Jef Borms koos voor het laatste stand punt. Iets waarmee Tanu ze ker niet gediend was. Meteen is leider Tijl de ruimte in, naar een waarschijnlijk nieuwe titel. Hoe minder goed Tanu begint te draaien, hoe beter Tijl voor de dag komt. Dit moest nu Nijdrop aan de lijve ondervin den en vier treffers incas seren. Sint-Joris - Eurka was een aangename wedstrijd om vol gen. Vooral in de twede helft was Sint-Joris de betere ploeg, en kon 4-1 uitlopen.Eu reka reageerde echter in de laatste 25' verwoed, doch ver der dan een eervolle 4-3 ne derlaag kwamen zijn niet meer. Pallieter en Spokuon deelden de punten en Zenith ging ruim winnen bij Efsee. Bosveld tenslotte had heel wat moeite om Terlinden af te hou den, wat hen tenslotte dan toch lukte. Stand Tijl 22, Tanu 16, Tuf 15, Sint- Joris 12, Bosveld, Twentiers, Pallieter en Nijdrop 11, Spo kuon en Efsee 8, Terlinden en Ypsilon 6, Eureka 5, Zenith 4. A.V.H. In het Land van Aalst werd de trofeeën uitgereikt door schepen Monsieur. (Per) De leidersploeg van BBC Olfit Jeans Shop heeft hard Steenhout 10, De Wilde 6, De moeten zwoegen om het zwak genoteerd De Hoorn er onder Saedeleer 10, Van der Ghye- te houden. Nochtans kon de leidersformatie langs Van der ie'n 14, Van Callenberghe 17, Ghylen en Van Callenberghe onmiddellijk een kloof slaan 6- Dhaens 1 Opel 't Paviljoen- buyser 21, Geennckx 12. Ter- in enige minuten tijd op een 20 linden: G. De Cleer 12, J. Lie- punten achterstand geplaatst nonschuttens» vierde verleden weekend (zaterdag 15 vens 4, Geert 6, Van Aken 2, werd. Met een late pressing november) feest naar aanleiding van de uitreiking van de Nuel 5, De Cleer Geert 8. Na kon Cockpit deze kloof enigs- trofees aan de kampioen en de laureaten. De Aalsterse luchtkarabijnschuttersvereniging «De Can- 17. In die periode beheersten De Saedeleer- De Wilde en Maurice Maertens Sport won de drie nederlagen heeft Sint zins versmallen, doch strand- dynamische vereniging werd twee jaar geleden onder de Steenhout de rebound. Doch op aanvallend vlak bleven de op overtuigende wijze tegen drie lange jongens van Olfit ver onder hun waarde. Terlinden. De Bezoekers ston den van meetaf aan in het krijt Oorzaak daarvan was de ster- paniek, met veel balverlies als 9-2 na 4 minuten, ke zoneverdediging van de resultaat. Toen Fred Thybaert Via 15-5 in de 10' had de Antoon opnieuw met de over- den op 68-56. winning aangeknoopt. In de Sint Antoon: Kiekepoos 2, eerste periode verliep het de Renders 12, Rubbrecht W, thuisploeg nochtans niet bijs- loos 18, Stuerebaut 19. ter goed, zodat Cockpit via de Cockpit: Rasschaert 6, F. Van Doodgelukkig was Mare Naast deze uitreiking van de onderscheidingen, mocht ieder lid tevens een herden kingsbriefje in ontvangst nemen. doopvont gehouden en kan nu rekenen op een twintigtal aktieve leden en een legertje sympatisanten. thuisploeg, die keurig Steen- 3' voor inrukken met 5 per- thuisploeg reeds de zege op gebroeders Van den Hauwe den Hauwe 23, Possé 10, G. Bisback toen hij fier als kwi kin ...M on OO-I II- Op 4-7 ...Al www in n. .ntnn I/IaaI wn kol ,.00. hout opving. Na de rust 20-23 soonlijke fouten naar de bank zak: 36-17 aan de rust Nadien eenzelfde spelbeeld, met de moest, keerde de rust bij de veranderde het spelbeeld niet bord konden schieten. Stuere- |ier 4, van Hove 2. groten van Olfit gevangen in leidersploeg enigszins terug. meer. Zelfs zonder tot grootste baut en Loos zorgden er ech- de verdedigende schaar van Zij namen 9 punten voor- inspanningen genoopt te wor- Thybaert en De Swaef en via sprong, en konden die tot hij den liep de goed draaiende een 10 punten kloof op het Van den Hauwe 11Do Boitse- pauw u„ de handen van de nnrn Imnnon crhioton Sri lero- i._. a w__ u».o breedlachende schepen van ter voor dat bij de rust alles te Standen herbeginnen was. 24-24. In Olfit 14, Hugh's, Opel, Borgh- Sport en Cultuur Eddy Monsieur en van de onder een 4 op 5 van Van Stichel en het eindsignaal vrijwaren. De lokale ploeg nog gemakkelijk het tweede wedstrijdgedeelte mans en Charlies 10, Cockpit voorzitter van het vrijetijds- een weer sterk shottende Van punten werden bijeengewor- verder uit. Scoorden voor dreef Sint Antoon zijn ritme op en Sint-Antoon 8, Olympia, bestedingskomité Louis Van der Speeten, kwam De Hoorn pen door: Voor Hoorn: Van der Opel: B. Borms 10, L. Lefevre en via Renders, Rubbrecht en Terlinden en De Hoorn 4, Den r\arnmp fiPn nrarhtinp tro- terug tot 43-50. Olfit verkeerde Speeten 27, Van Stichel 14 en 10, P. Stadtfeld 9, E. Teirlinck Stuerebaut kwam de tegen- Beiard en De Klok 0. tijdens die laatste 6' in grote De Saedeleer 8. Voor Olfit: 4, Van den Bossche 12, Tem- aanval op gang, zodat Cockpit A.V.H. Tee mocnt in ontvangst nemen. Mare Bisback werd jaar vrjj gemakkelijk kampioen deze klub, maar dit neemt niet weg dat er Volledige uitslag (op 750 punten) 1Mare Bisback 605 punten, 2. Guy Bayens 566, 3. Freddy Van Zande 458, 4. Voor de verrassing zorgde Johan Verbrakel 455, 5. opnieuw Mare Bisback toen Alfons Bayens 446,6 Romy hij vrij overtuigend ook de Callebaut 439, 7. Nicky ftd che t>8 posi perl ion )e iet nen e ti ep< rag W< oor laei tlaa lanc iep rob gende wip op een afstand van 12 meter. tweede discipline op zijn naam schreef. Deze span nende discipline staat geno teerd als de Olympische; schieten op een staande wip op een afstand van 10 meter op kaart. Zo haalde Mare Verbrakel 430, 8. Cyriel I Bisback 399, 9. Leon Cor don 388, 10. Pascal Cordon I 354,11 Rudolf Hofman 353, 12. Mare Hofman 343, 13. Paul Plaitsier 343, 14 Ro bert Callebaut 320, 15. Rene serieus, maar spor- slag ook de tweede titel tief gestreden werd voor de binnen en bewijst daarmee Bisback door deze dubbel- Seghers 310, 16. Geert De J Cippel 309. De aandacht van deze tiende speeldag gaat onmiddellijk Serafien Van Langenhove en een puntje uit de brand sleep- der problemen voorbij Johny naar de laagste reeks, de B reeks, waar Palace B, sinds vijf Jan Van Buggenhout verzet- ten voor Schoonaarde B. Lei- Boys gekomen. Dadelijk na- weken ongeslagen aan een merkwaardige heropstanding ten de bakens en zorgden der Corso B werd niet veront- men de Sint Job Boys een 0-4 begonnen is, waar nu ook de derde gerangschikte Schoon- voor een zeker punt. Na span- rust bij Sportvrienden B. Het voorsprong via Willy Heyvaert, aarde B de schade moest van ondervinden. Palace B won nende eindpartijen waren het liep 0-2 uit langs Rudy Van der Wilfried Van Rossem. Jean de openingswedstrijd met Gilbert Everaert, doch Schoon- tenslotte Laurent Dierick en Meerssche en Raoul Bornau aarde B kwam terug langs Patrick De Mey. Dirk De Troyer, die toch nog August enorm begeerde kampioe- nentitel. Verder leverden Guy Bayens en Leon Cor don, respektievelijk tweede en derde, een opmerkelijke prestatie in de moeilijke discipline, schieten op liq- dat tegen hem (alvast dit Om in konditie te blijven jaar) geen kruid gewassen oefende men nadien nog is; een volwaardiger klub- een beetje in de discipline kampioen van het zware, «gewicht-heffen», waar hun maar op sportief vlak ge- lokaal «Het Land van Aalst» slaagde jaar 80-81 kon deze uiterst geschikt voor is. klub zich moeilijk indenken. (jdl) Scotching N, (Per) uit Moorse! (Per) Welkom De Neef milderde, doch met William Doran, Mare de Johny Boys eer, en kaste- Van Cauwenbergh en Antoine lein Orland Van der Steen zet- Pierre Steenhout en Roger Baeyens. Louis Lowïe redde reeks één partij prijsgeven. Rupa A won gezwind met 0-6 bij Zandmannetjes B, Jérome Roelandt had de leidersploeg te een juiste 1 -5 zege op het Van de Abeele opende de ze gereeks, Herman De Gols, Jo- heel wat meer klasse in huis bord. Ook Hand in Hand had dan de lokalen. Kasseistam- geen problemen bij Corso. Via zef Mertens, Patrick De pers A nam bij Cosmos D de Peter Van der Linden. Albert Strooper, Guido Van den A- beste start langs Odilon Cam- Barrez, Henry Bolde, Jan De merman en Melis Dirk. De Meyst en Willy De Rouck ver reactie van Cosmos D was wierven een onmiskenbare 0- echter van dien aard, dat Hu- 6 zege. Leider Turbo Cars ver- en Willy Ovaere rond den de score af Bij Hand in Hand B opende Jean Pierre Creygelman, doch Scothing B bert De Winter, Bruno Lefevre ging het al even gemakkelijk reageerde via Rony Moyer- en Walter Carijn voor één tegen Karvael. De 6-0 kwam wedstrijdpunt zorgden. Carlo er langs Patrick Van Aerde, Schouwers zorgde dan voor Jean Pierre Cours, Raymond soen. Verder kwamen de Scotching-boys echter niet. De lokalen dwongen via Rufin die puntendeling. Ook Faber B Van Liefferinge, Hendrik De Baeyens, Frans Heiremans, Louis Monsieur en Marcel Steenhout de 5-1 af. Beide klubs, die een duidelijke over heersing laten blijken in die A reeks ontmoeten elkaar vol gende zaterdag. Rupa A is gastheer voor Hand in Hand B. Dan zal het zeker allemaal zo gemakkelijk niet verlopen voor de twee koplopers. Tot slot was er de wedstrijd Kravael B tegen Turbo Cars B Op Frank Van Liefferinge, Jos Janse- gers, Johny Denaeyer, André Lanckman, Jean Matthieu en Erwin Dullaerts stond geen maat. zodat de beide punten naar Mere verhuisden- ■Standen: Erereeks Turbo Cars 17; Kos- zen 15; Hand in Hand en Cos- mos 14; Zandmannetjes 11; Welkom en Korte Stokken 10; Moorsel 9; De Post 8; Schoon aarde 7; Kravael 6; Corso 4; Palace 1Johny Boys 0. Reeks A: Hand in Hand B 19; Rupa A 18; Welkom B 17; De Leeuwkens en Moorsel 12; Turbo Cars 11; Cosmos B 10; Radijzen A 9; Scothing A8; 1 Koszen B en Faber A 6; Kra- 1 vael B 4: Scotching B 3; Zand mannetjes B en C 2. Reeks B: Coroso B 19; De Leeuwkens 18; Schoonaarde i B 15: Johny Boys B 14; Rupa B 12; Krijt op Tijd A 12; Wel- j kom C 11Cosmos C 10; Wel- I kom D 9; Kasseistampers A 8; i Sportvrienden A, Palace B en Radijzen B 8; Cosmos D 6; i Faber B 2; Sportvrienden B 0. I A.V.H. en Sportvrienden A deelden Baere, Geert Libbrecht en Ro de punten. De eerste wed- main Meesen. strijdhelft was voor de bezoe kers, die scoorden langs Willy Van het leidersduo moest al- De Wolf en Herman Saeger- leen Hand in Hand B in de A man en Hugo Waegeman In de tweede konden de lokalen de puntendeling beveiligen langs Hans De Sutter, Emiel Van der Sypen en Julien Le- giest. Krijt op Tijd A kwam verrassend voorbij Welkom C, dat wel de beste start kende met Alfons Stockmans, doch lijdzaam moest toezien hoe Jean Paul Moens, Laurent Vinck en Eddy De Baets de slechts twee wedstrijden op het programma van de zaal- voetballen. Twee missers in naar de Eurekanetten gevon- paians in lokaal voordeel de- voetbal voor Jeugdhuizen. Een zeer attent Efsee heeft zich de plaatselijke defensie zou- den. Terend op zijn ruime oen ovemeiien. uirK ue tJoecK geenszins laten intimideren door de kampioenenploeg van den op het einde de beslissing voorsprong werd Pallieter in milderde nog doch Augustin Tij(j dat na ttn eerder ontgoochelend seizoendebuut blijk- geven. De Eurekanen geraken de tweede periode niet meer Verpeten 'egde de huisover- baar terug de goede kadans te pakken heeft. maar niet in de goede plooi verontrust. winning vast. Welkom D kon zowe| aanva|lend ya,s verdedi. aneen in ae openingsweastrija Gedurende de eerste wed- wedstrijd nog alle richtingen uit gend draait het niet goed. De Stand via Geert De Nul Johny Boys B strijdhelft was het verloop gelij- 1.1. Tijdens het tweede wed- ploeg is nog slechts een schim Bosveld 12, Tuf Tuf en Tijl 9, verontrusten. Daarmee was kopgaand met een tikkeltje strijdgedeelte opteerden de van de hoogaangeschrevene Twentiers 7, Terlinden, Tanu, echter hun liedje uit. De be- voordee| voor de lokalen. De bezoekers eerder voor een be- van vorig jaar. Een katastrofa- Zenith, Pallieter 6, Spokuon 5, zoekers haalden een grote bezoekers geraakten vrij houden spel, met kansen op Ie beginfaze liet weer het erg- Efsee en Ypsilon 4, Eureka I 2, ovenyinning bmnen langs Ro- moeilijk door de plaatselijke uitbraak, Efsee trapte in de ste vermoeden Na 10' had Jome en Eureka II 0. bert verschuere. Gilbert Van defensje en bij de rust kon de val. Het ging meer offensief Pallieter reeds vijfmaal de weq A.V.H. Brantegem, Freddy Boucken- hove, Michel Heck en Jean Kindermans. Ook Rupa B is bleven zij voor de vijfde opeenvolgende maal zonder Op vrijdag 7 november 1980 huldigde WTK Chambrol zijn verlies, alhoewel de bezoe- kampioenen. Deze feestzitting ging door in feestzaal Breu- kers sterk startten langs Wil- ghe' te Moorsel, waar alle leden en sympathisanten aanza- immers niet minder dan 10 steeds terecht bij Etienne Van waardebons voor een gratis Roy, Hammestraat 13 te Her- shooping trip naar Engeland, dersem tel. 70.20.57, liam Wauters. Patrick Van den ten voor een feestelijk eetmaal, de huldiging. Het was de geschonken door de heer Wil- Uitslag 1980, eerste tien Abeele, Frangois Van den heer Schepen van Sport, Jeugd, Vrije Tijd en Gezinszorg, ly Coppens, beheerder van 1Van Roy, Van der Maelen, Bossche, Petrus De Meers- Eddie Monsieur, die de kampioenen de trofeeën overhan- Travel Mart, reisagentschap te Jansegers 1656 km. 4. Stef Aalst, Moorselbaan. Nadien Willems 1501 km. 5. Kamiel en werd de dans geopend door Luc Van den Bossche 1473 de drie kampioenen. Een ge- km., 7. Freddy Beeckman zellig samenzijn dat duurde tot 1471 km., 8. Edm. Van der Poten 1443 km., 9. Herman reeds Wouters 1350 km., 10. Rik A.V.H. Ruoa B won van Cosmos C met 5-1(Per) man, Eugène Bisschop en digde. De klub, kreeg in naam van het Aalsters Stadsbe- Paul Marroy zorgde echter «tuur eveneens het stadsplakket. voor een afgetekende lokale zege. In de ere-klasse noteer- De kampioenen waren de He- sterritten was baanoverste Ka de men alleen logische uitsla- ren Kamiel Jansegers, André miel van den Bossche. Deze ver na middernacht, gen met voorbehoud voor de Van der Maelen en Etienne gezellige viering werd beslo- vele Chambrollisten wedstrijd Moorsel - Koszen, Van Roy. Deze laatste werd ten met een knaltombola met deed denken aan 1981. Roodthooft 1336 km. die wel als de dagtopper voor de derde maal kampioen uitzonderlijke prijzen. Er waren Geïnteresseerden kunnen mocht aanzien worden. Moor- sinds de oprichting van deze sel opende langs Jean Pierre wielertoeristenklub in 1973, en Moens, Josée Lannoo stelde werd meteen tot keizer uitge- gelijk. Geert De Meyst zetté roepen. Hiervoor ontving hij Moorsel terug op voorsprong, een speciale attentie van het doch in een oogwenk zorgden klubbestuur, namelijk een Frangois De Backer, Marc De prachtige tinnen vaas. Alle drie Backer en William Huyle- kregen zij deze vermelding, broeck' voor de beslissing, voor de 1656 km. afgelegd Welkom ondervond wel enige tussen 6 april en 28 september weerstand van Palace. De van dit jaar. Als aandenken, thuisploeg startten het best kregen zij een kampioenen- langs Marcel Cobbaert, doch medaille om de hals gehan- Palace kwam langszij met gen, die hun meteen verhief in Jean Pierre De Thaeye, Guy de Orde van Chambrol. Na Van de Velde en Théo De deze huldiging volgde een Quick zetten Welkom terug op prachtige filmreportage over ruime voorsprong doch Re- de sterritten naar Brakel en naat Melckenbeeck hield er de Hulst. Deze reportage kwam spanning in. Frans Clother- van de hand van Daniël Mus mans won de laatste partij zo- sche, die ook zorgde voor het dat Welkom de beide punten afdraaien van de Alm. De orga- Etienne Van Roy Kamiel Janseghers en André Van Der Maelen. (Per) aan huis hield. Cosmos is zon- nisator van deze geslaagde

De Voorpost | 1980 | | pagina 14