7> I Er zijn zo fi"™» van die dagen Eerste nederlaag Dubbeltje op zijn kant Bewaking van Lippens haalde niets uit Paul Van de Winckel weer out! Op kop fie KIüK OP 1e PROVINCIALE LU Dramatische tweede helft KI^K OP 2e PROVINCIALE Mare Nïjs trainer li Daar zijn ze weer Doelman onoverkomelijke hinderpaal Stunt Afgang lit "•Zi 22 - 21 11 1980 - De Voorpost Lokerse S.V. - Zottegem: 1-6 Lokerse werd zondag in de vernieling gespeeld door een snel en agressief Zottegem. Een nederlaag die op een ongelegen moment komt want S.V. kon een zege best gebruiken om het onverdiende verlies van vorige week tegen leider Lovendegem door te spoelen blik gevleid was voor Zotte gem Lokerse. dat Michaël Van Bocxlaer op ae bank liet en Van Renterghem in de aanval bracht, had tot op dat ogenblik het initiatief geno men en de beste kansen ge kregen. Van Renterghem duwde na een mislukt terug spelen van een bezoekende verdediger trouwens de bal net naast de staander toen hij geraakt werd door doel man Tomme. Michaël Van Bocxlaer kwam meteen te rug in de ploeg. Met die 0-2 ruststand was Lokerse verplicht offensieve risico's te nemen. Dat is fali- kant uitgevallen omdat de verdediging, die bij het tweede doelpunt opvallend blunderde, duidelijk het zelf vertrouwen kwijt was. Dit werd dan ook maksimaal ge ëxploiteerd door een be weeglijke en opzittende De Poorter. Die devieerde op de 54' een hoekschop voorbij de totaal verraste doelman Van den Poorter en 2' later werd weer De Poorter ge pakt in de fatale zone door Claude Van Bocxlaer. Broe- ckaert liet de strafschop niet onbenut. Voor Lokerse was De nederlaag tegen Zotte gem kan nu extra het zelfver trouwen van de Lokerse rood-witten aantasten, te meer daar weinig verzach tende omstandigheden kun nen aangevoerd worden tenzij dan het uitvallen van Patrick Van Renterghem, zonder twijfel één der betere spelers van Lokerse. Meteen worden ook herinneringen opgeroepen aan dezelfde periode van vorig jaar toen Lokerse als leider vier neder lagen in successie inkasseer- de en meteen definitief moest loslaten. Zo ver zien we het nochtans niet te ko men dit keer. De ploeg is, ondanks de zware nederlaag tegen Zottegem, duidelijk sterker uitgebalanceerd dan vorig jaar. De score moet trouwens in haar juist per- spektief gezien worden. In de ontreddering na het uit vallen van Van Renterghem diende Lokerse in twee mi nuten tijd evenveel doelpun ten te pakken. Een sterk spe lende De Poorter opende op de 35' de stand en even later verdubbelde De Rouck de bezoekende voorsprong. Een stand die op dat ogen- het meteen een onbegonnen zaak om nog het tij te doen keren De gastheren gooiden alles in het offensief maar vooral faalde vooral Michael Van Bocxlaer. Ook toen Van Driessche met een knappe aktie de weg had vrijge maakt. Zottegem had ideale omstandigheden om te counteren waarbij Ronny Thielemans, ex-S.C. Loke ren, ruimschoots de kans kreeg om zijn technische kwaliteiten en speldoorzicht te demonstreren ondanks het feit dat Ronny blijkbaar ver boven zijn ideaal ge wicht zit. Het was trouwens weer De Poorter die een knappe doorsteekpas benutte om op de 72' forfait-cijfers op het bord te schieten. De Lokerse forcing leverde een eerred- dend doelpunt op toen Clau de Van Bocxlaer van dichtbij inknalde, maar even voor tijd legde invaller De Vlees- chauwer de eindstand vast. Na deze zware nederlaag staat trainer Bettens voor een moeilijke keuze. Ofwel de herstelde Van Renter ghem terugtrekken als flankverdediger om de de fensie terug vertrouwen te geven. Ofwel het experi ment met Van Renterghem voortzetten in de aanval meer punch te geven, want ook dat is een noodzaak. W.V.L. De roodwitte verdediging liep zondag van het kastje naar de muur (Lokerse- Zottegem 1-6) (dm) Kemzeke - Lovendegem: 1-4 Het is voor de Kemzeekse Klauwaerts een pijnlijke 1-4 nederlaag geworden. Pas toen de koplopers een ge ruststellende 0-4 voor sprong hadden bijeenge- knald, slaagde Dirk Roelandt erin met een laat doelpunt de pil te vergulden. De nederlaag is steenhard aangekomen, doch het moet gezegd dat niet alles nega tief was aan de prestatie van de huidige underdog; Lo vendegem staat niet voor de lol op kop en de Meetjeslan- ders startten eigenlijk met een 0-1 voorsprong: reeds na weinige sekonden kon de Kemzeekse keeper de bal uit het net halen. Trainer Jaak Roelandt bleef de aanval prediken en de Klauwaerts bleven minuten lang, doch steriel, drukken Langszij geraken zat er niet in. Twee minuten beslisten over het lot van de thuis ploeg: in de 20ste en 22ste minuut skoorde Meulewae- ter voor de bezoekers en met een 0-3 od het bord was dp spanning er meteen uit. Niettegenstaande deze on overbrugbare kloof bleef Kemzeke doorduwen, maar een doelpunt van De Meyer, even na rusten, klapte de deur voorgoed dicht. Er staat een reis naar Den- dermonde op het program ma, een Dendermonde dat ondanks de nederlaag op het terrein van FC Dender leeuw bedolven werd onder de pozitieve kritieken. Het is dus weer oppassen ge blazen. (m) Everaert kan niet beletten dat De Poorter (Zottegem) naar doel schiet (Lokerse- Zottegem 1-6) (dm) Lebbeke - St. Denderleeuw 3-1 S.K Lebbeke is ook zonder prijsschutter Frankie Van Den Broeck vrij gemakkelijk aan de winnende hand ge bleven. De Lebbeekse spits lag met griep in bed waar door trainer Schoning een beroep moest doen op inval ler Mare Meert. Die vertolkte volgens de Lebbeekse club leiders een degelijke partij, in die zin dat hij geregeld in acties was betrokken en niet aarzelde om te dreigen. Ook Staf Van Desse! behoorde niet tot de titularissen. Trai ner Schoning had vorige week een wissel doorge voerd. Blijkbaar was dat niet naar de zin van Van Dessel. Die bracht de clubleiding op de hoogte dat ze het voor taan zonder hem moeten rooien. Het ziet er wel naar uit dat men in Lebbeke een oplossing zal zoeken voor deze weinig verkwikkelijke zaak Lebbeke heeft hoe dan ook zonder deze twee titula rissen een vrij vlotte zege behaald. Bovendien vertolk te het vooral dan in de twee de helft een aantrekkelijke partij die bijwijlen opwin dend werd. Dat kon men niet zeggen van de eerste helft In die periode raakte nog doelman Danny Depage ge kwetst. De wedstrijd was op dat ogenblik amper een tien tal minuten oud. De Leb beekse doelman had een blessure opgelopen aan de knie, en kon in die omstan digheden onmogelijk verder spelen Meteen werd de titu laris van vorig seizoen Her man Van Mossevelde van de bank gehaald. Nog voor de rust kwam S.K. op voor sprong. Dat doelpunt kwam tot stand na voorbereidend werk van Désiré Rapoort, werd nadien afgewerkt door Luc De Waegeneer Beide spelers werden na af loop met een «goed» gekre- diteerd. Dat was ook het ge val met Herman Van Lan- genhove. Hij was deze keer de draaispil, samen met Ra- poort op het middenveld. Daar hadden de bezoekers een extrabewaking voorzien voor Jean Pierre Lippens. Maar Van Langenhove en Rapoort hebben dat econo misch uitgebuit. Bovendien was Herman Van Langenho ve nog auteur van een twee de doelpunt. De eindcijfers werden door trainer Hans Schoning op het bord ge prikt. Bij dit doelpunt mag zeker het mooi voorberei dend werk van Mare Meert niet worden vergeten. Kort om in Lebbeke was men te vreden vooral met het resul taat maar ook met de presta tie in de tweede helft. Zondag staat een verplaat sing naar Zottegem op het programma. Deze ploeg klopte Lokerse met 1-5 cij fers in eigen vesting. Het wordt beslist geen gemakke lijke opdracht voor de Kon- kelgoedploeg FC Denderleeuw 3 KAV Dendermonde 1 KAV Dendermonde ver trok niet zonder problemen naar Denderleeuw want in laatste instantie was Zaman nog erg twijfelachtig gewor den wegens griepaanval. De Waaslander startte toch, doch moest aan de rust noodgedwongen vervangen worden door Turneer. KAVD begon aan de eerste helft met wind in de rug en kreeg de mooiste kansen. Gevaert, beste man bij de bezoekers, en Van den Dries sche kregen elk een mooie kans, doch faalden bij de afwerking Langs de overkant was het echter wel prijs. Na amper acht minuten slaagde Roe land erin van dichtbij Hey- vaert te verslaan. Na de rust zou Dender monde het eerste kwartier kontroleren. De blauwzwar ten kwamen nog moeilijk los doch kansen werden er niet genoteerd. Een gelijke stand kwam er toch rond het uur wanneer een kombinatie Verhelst-Van den Driessche door Gevaert werd afge rond. Een doelpunt dat door de thuisploeg werd aangevoch ten voor buitenspel van Van den Driessche, doch de ref liet zich niet vangen. Een tweede paars-blauw doel punt kwam er amper enkele minuten later. Ditmaal was Van den Driessche de au teur. doch nu stond de grensrechter wel metj|fl| vlag in de hoogte en werd goal niet gevalideerd derleeuw ging nu meer spelbeeld beheersen door een supprematie ir middenveld. Een kwartier voor het de viel dan de tweede derleeuwgoal op h$a* 7 schop. De reaktie dermonde bleef niet Gan lobu I t ipart lerdi >p zi doch in plaats dat ae ,ur diende gelijkmaker viel. f>le Denderleeuw voor een ,art|l de en beslissende voltrt J®?*1 zorgen. ^'"y Manager Van der Cn 'oe'j sen noemt de nederlaag )lee* gen FC Denderleeuw 1 drama: «We hebben aik halve slecht gespeeld boeken iedere week vooi ^a'^ gang. Opvallend was de stekende prestatie van Gevaert die doorlopend de bal was en zich steeds dreigend toonde. We f gpg ben ook oog voor de foi in verdediging. Twee d rwet punten sproten voort uit staande fazen. Meer weeglijkheid van onze dedigingslinie kon ge V de pi was dde s doelpunten vermeden hdat ben. Onze spelers zijn Gren getrouwen een revansproi verschuldigd. Er waren supporters meegereisd, bewijst dat het vertrout ledei is weergekeerd. Zondag tegen moet er heraangekno wed: worden met de ovenfoosl ning.» G.l serin kelijk kig belai lukki mine even Cauv van stanr zond Sp. Buggenhout SK Aalst Excelsior Sint-Niklaas wil nieuwe wegen op Het gaat de nieuwe Twee de Provmcialer Excelsior niet voor de wind. Er is nu een belangrijke beslissing gevallen: Mare Nij%zal voor taan het fanionteam trainen Wat gebeurt er met het duo Guido Bressinck-Hugo Braem? Ontslagen zijn geen van beiden, wél heeft het be stuur ze aangezocht voor an dere opdrachten. De situatie is met beiden uitgepraat en ze blijven een woordje mee praten in de selektie. Intussen is het toch zo dat de groenzwarten intussen op het terrein van Adegem een 5-1 nederlaag inkasseer- den Een onmiddellijk posi tief resultaat bracht die trai nerswissel dus niet met zich «Er moet nog gezocht wor den naar de juiste opstelling. Het wordt dus voorlopig nog experimenteren en pogen iedereen uit te spelen in de 'goeie funktie'. In Adegem hadden we geen vinger in de pap, doch we moeten ge duld oefenen. Zes spelers kregen een andere op dracht: Marc Nijs was de laatste man, Gerrit Van der Aa werd van de linkerhoek naar de rechtsachterplaats teruggetrokken, Guido Bres- sinck werd verdedigende middenvelder, Dirk Van Royen zakte af naar het mid denveld, Dirk Meul werd op links uitgespeeld en Luc Ver- eecken ging naar het cen trum. Jan Demets tenslotte moest het als rechtsachter rooien». Met een match tegen Olympia Gent op het pro gramma heeft Excelsior uit zicht op een toch wel brood nodige zege. M. Dramatisch? Dat hangt na tuurlijk in grote mate af van de sympatie die men voor de ene of de andere ploeg voelt. Voor de bezoekers uit Aalst zal die zondag 16 no vember als een grote dag ingeschreven worden want de ajuinen haalden na de rust de grote middelen bo ven en scoorden vijf doel punten met drie binnen de tien minuten. Dat de thuisploeg dergelij ke afstraffing zou oplopen, was bij het einde van de eerste time niet te voorzien. Een matige eerste helft was afgesloten met een laat doelpunt van Crets en 1-0. Na de pauze begon het echter. Hassan (46'), Hey- vaert (50') en Hoebeke (55' strafschop) zorgden voor 1- 3. In deze betere tweede helft replikeerde Buggen hout met een open kans van Roels en Crets plaatste een kopstoot die op de lijn gered. Nadien ging de Aalst: symfonie verder. Hoeb (68') en Walkiers I87') leg Oert de zware, té zware, einc gen fers vast. Buggenhout kan nocht k| verregaande verzachte te(^ omstandigheden 'nroeP spijt Patrick Verheyden (te zj:n breuk), Achiel Verheyen (p|00 wrichtsbanden geschei £erk Mark Der Meester schorst), Verstappen kwetst), Annaert (geel schorst) en Reynaert kwetst) dienden vervan zodat Buggenhout met praktisch gehalveerd b4o> team moest aantreden kr waarin de jeugdige ven v. gers nog routine ontbeer om de zware schokken 0 vangen. SK Aalst verdiende o duidelijk deze overwinr al mocht Buggenhout op eervollere cij rekenen. G ■fiWiWrllT'i Tilley wordt door de bezoekende verdediqinq gestopt (Buggenhout-SK Aalst 1-5) (vh) Oudegem Gavere Tweede Provinciale B: Eendracht Meldert - Appelterre 2-0 te wedstrijd bleef aantrekke lijk tot de laatste minuut. Het zit Eendracht Meldert Eendrachters bezielde. Hij bepaald niet mee in tweede werd vervangen door Leroy. provinciale. Voor de derde Volgens insiders zou deze Eendracht bleef drukken, maal dit seizoen moeten de kwetsuur Paul opnieuw voor doch de portier van de ta- Eendrachters een wedstrijd een drietal weken uit de bakplanters bleek in een uit- afhaspelen, zonder de dien- ploeg houden. Tot bij de rust zonderlijke dag te verkeren, sten van topschutter Paul verliep de wedstrijd gelijk- zoniet ware de score veel Van de Winckel. Desondanks opgaand, met de lokalen wel hoger opgelopen. De bezoe- staat de nieuwbakken twee- iets meer in de aanval De 0- kers kregen één enkele kans. de provincialer nog gunstig geklasseerd, en zulks stemt toch tot nadenken. Tegen Appelterre verwende de thuisploeg andermaal zijn supporters met een spette- 'end propagandavoetbal Gans de ploeg draaide goed. juiste stand. Na de kamp- wisseling brak Meldert voor goed los. Na amper 8' kon Vervecken, Christiaens be reiken, die de bezoekende doelman geen schijn van kans liet. Juist geteld 2' later vond Beeckman vanuit en de kwetsuur van Paul Van hoekschop het hoofd van de Winckel aan de 28' was diezelfde Christiaens en slechts een aanwakkering meteen was Appelterre uit- van het heilig vuur dat de geteld. Deze sportief betwis- 0 ruststand was echter een doch een secure Meldertse defensie waakte en hield de netten gaaf. Zondag a.s. moet Meldert voor een vier puntenwedstrijd naar Bors- beke Komen zij over die sloot, dan ligt de weg wa genwijd open. voor een tweede plaats achter het on genaakbare Denderhoutem, aan het einde van het herfst- kampioenschap. A.V.H. in het degradatiemoeras. 0 De eerste helft ging men Het was ondertussen toch er langs beide zijden nogal al weer zo een aantal weken entoesiast tegenaan al was geleden dat de blauwwitten het wel opvallend dat beide uit de filosofengemeente ploegen er offensief weinig nog eens met een overwin- van terechtbrachten. De ning konden uitpakken. De thuisploeg geraakte maar afgelopen twee weken werd aan één kansje en dat werd wel telkens een puntje ge- meteen dé kans want Os- sprokkeld, tot winnen kwam wald Lambrecht scoorde men echter nog niet. even na het kwartier de ope- De komst van Gavere ningstreffer voor de thuis- werd dan ook met de nodige ploeg. spanning afgewacht. In Ou- Daar bleef het bij tot de degem was men er zich wel rust. van bewust dat er nu moest Na de pauze kwam Oude- gewonnen worden, wilde gem fysisch beter uit de verf men niet verder wegzakken en zou een uitgesproken veldmeerderheid afdwin gen. Kansen kwamen er ech ter langs beide zijden niet. Toen de toeschouwers zich al aan een 1-0 zege ver wachtten kwam daar ex- Boonwijkaanvaller Willy Da- nijs op de proppen om een tweede treffer te laten noteren. Oudegem speelde defen sief een goede partij, doch zoals we al enkele weken moeten schrijven blijft de aanval het zorgenkind van de blauwwitten. Aan trainer Rooms om daar zo snel mo gelijk iets aan te verhelpen. Maar dat zal niet zo makke lijk zijn. G.D.P. Vrasene - Wippelgem 1-1 Destelbergen - St.-Gillis-Waas 0-2 Vat verwacht je van je klub ils die op bezoek moet bij ien koploper die uit tien natchen reeds zeven over winningen puurde en lechts drie keer verloor? )at het een half mirakel rpag lenoemd als je er één puntje an overhoudt, vooral dan •mdat je weet dat je eigen jongens» in tien weken lechts twee keer wonnen, ier maal drawden en alles- ehalve in de hitparade taan. n toch heeft Sint-Gillis- /aas op het terrein van FC estelbergen de volle buit ieegegraaid. Het zat van- "*lfsprekend een beetje mee, maar in voetbal neem je er dat allemaal bij. Na elf minuten werd het 0-1. Van der Biest weerde een hoek schop af, doch de bijdehand se De Rouck tikte de bal te gen de touwen. De Gente naars poogden terug te slaan en af en toe moest naar de noodrem gegrepen: Van Autreve en de levensge vaarlijke Denaert werden buiten het strafschopgebied gefould, doch aan de logi sche vrijschoppen hield Des telbergen niets over. Na de citroentjes wilde de thuis ploeg de scalp van de Waas- landers: de druk nam toe, maar een doelman is ook een speler. Vandaar dat de 0-1 op het bord bleef. Tien minuten voor affluiten werd het zelfs 0-2 langs Franckaert. Een logische ze ge? Misschien niet, doch wie niet scoort, kan nooit aan spraak maken op de volle buit. Zondag gaat het naar Robur. De Moerzekenaars zijn zo onberekenbaar dat ze de pronostiekers nachtmerries bezorgen. Als Robur in zijn dagje is, wordt het dubbel uitkijken. Maar hoe het af loopt is gewoon onvoorspel baar. (m) Voor Herleving Vrasene zou botsten gewoon tegen een... het zondagnamiddag een muur. Na de citroentjes riante zege geworden zijn sloeg Wippelgem keihard te- zonder de onvoorstelbaar rug langs Bundervoet en de goede prestatie van de be- 0-1 stand was op dat mo- zoekende doelman Van Her- ment een aanfluiting van de sele. De man pakte alles wat logika. Het werd ten slotte er te graaien was. Zowel Van dan toch 1-1, maar Van Her- De Vijver als Barthoer leg- sele gaf zich slechts gewon den om beurten aan, doch ze nen op een strafschop, inge schoten door Verté na een fout op Lardinoit. In het laatste kwartier bleef Vrasene drukken en speelde Wippelgem op een hoopje. Schoten van Barthier, Van Puymbroeck en Van de Vij ver werden evenwel door de wonderbare Van Hersele uit het doelvlak geranseld, (m). Maldegem 5 St.-Pauwels 1 Sint-Pauwels is in Malde gem tegen de lamp gelopen. En hoe. Er kan evenwel naar een verontschuldiging ge grepen worden: kapitein Ronny Herremans liep er niet bij, en die handicap woog loodzwaar door. Mal degem, een ploeg van «Stur- mers», beet zich de tanden stuk op de Wase defensie, maar toen Broekenburg even voor de pauze zijn ei gen keeper te grazen nam, zag het er erg belabberd uit. Maldegem scoorde na de koffie een tweede keer. Weer een toevalstreffer: een ver schot van De Coster keilde tegen de touwen. Er kwam een derde Maldegemse goal, ditmaal langs Van Poelvoorde. Motica bracht na een ploegwijziging, weer wat hoop in de bezoekende rangen, maar nadien vielen nog twee thuisgoaltjes. Voor Sint-Pauwels werd het een echte afgang. En nu maar hopen dat Heirnis, na de nederlaag te gen Temse, moreel aange slagen is en zondag in het Waasland op een nieuwe ne derlaag wordt getrakteerd. M. Temse slaat zijn supporters van de ene verbazing in de andere. Vorige week werd het een moeizame overwin ning voor eigen volk tegen Ganda Sparta nu ging het de leider in eigen nest de les lezen. Langs beide zijden werden meerdere kansen afgedwon gen maar de doelmannen onderscheidden zich flink. Bij Temse stond Robert Van Lombergen tussen de palen, hij verving Joris De Maeyer die op training een vinger breuk opliep. Met beide ar men greep hij de kans om te bewijzen dat hij nog niet is afgeschreven. Reeds vlug zette Temse een stap in de goede richting. In de 12e minuut werd de bal van op het cornerpunt voor het homedoel gezonden. De bal circuleerde van bij Wal ter Van Haver naar Hubert Verbeke die Paul Fobé aan speelde. Die zette enkele verdedigers in de wind en paste naar Edwin Bynoe, die de bal voorbij Van Den Driessche plaatste (0-1). Heirnis moest nu wel komen en dat deed het vooral via De Mey. Maar de Temsever- dediging hield stand. Walter Vermeulen won bijna alle luchtduels en Patrick Van De Vel was zeer attent. Het cen trale duo Paul Vangenechten en Gilbert Hoogstadt was evenmin van de wijs te bren gen. In de 22e minuut werd het toch warm. Binnen een tijdsspanne van 60 secon den dwong Heirnis drie hoekschoppen. Robert Van Lombergen putte met even veel puike interventies het verdere vertrouwen voor de wedstrijd. Toen in de 31e minuut Droogers, de spelbe paler van de thuisploeg te gen de grond ging kreeg Franky Van Buynder hier voor de gele kaart. Onmiddellijk na de koffie dwong Heirnis een hoek schop af. Walter Van Haver onderschepte en speelde de bal door naar Franky Van Buynder, die de bal voor de voeten van Edwin Bynoe legde. Meteen was het 0-2. Ondertussen werd de Tem- Heirnis - K.S.V. Temse 1-3 sedefensie door Heirnis heefi besc dag om velei ste v ken >ver kroo Van prob voor dat toe teug Derd Alhoi strijd heeft I stipp zoeki de korrel genomen tweede kwartier van d< kansi speelhelft kon Robed Vk) Lombergen zich ondersch men den. Schoten van Thom doch en De Mey redde hij nselijk glans. Aan de overkant zzi| kl Franky Van Buynder een Ifdie v net aan de verkeerde kt Die r van de paal belanden. A tei per twee minuten later (2 bezo minuut) kwam Patrick Vfbleef De Vel puik tussen, rechtsachter speelde Wal Van Haver aan, dribbel) passeerde de rechtbuil Lammens en trof raak (0- Maar Heirnis legde zich agy danks deze kloof en nog minuten te spelen niet bij situatie neer. Pluym won het middenveld een duel schoof de bal tot bij De Miheral deze kon doorbreken digger de Temsedefensie aan by|0t tenspel dacht. Hij bracht eerreddend doelpunt v Heirnis op zijn actief (1 Amper één minuut later (3 dig e minuut) nam Thomas de l Gillis zoekende verdediging bij neus, maar besloot te zwfeg zodat Paul Vangenechl gtaat het leder nog voor de dOook k lijn kan wegwerken. Even ter belandde een slecht afdg, weerde bal in de voeten vQjng Droogers, die het doel teen zeerde, maar de houtspl jan ters van de doellat knalt «jorr Met nog een gele kaart vo jen< Guy Hoogstadt (wegtrapp jan van de bal na een fluits ,erm naai) en een vervanging v !ICh Franky Van Buynder do Jozef Van Gasse (89e nuut) leefde Temse naar feest toe. De luttele speelt 7^ nuten die nog restten war te miniem voor de leider t de situatie in het reine trekken le-v Eend le d stanc jen I )end 'incii Dat Temse deze wedsti degelijk voorbereidde w( bewezen door het feit 1 coach Bob Lanoye Heirnisploeg meerdere n len ging scouten. Op ba van zijn raadgevingen w den de opdrachten door tr ner Paul Vangenechten a de spelers overgebracht, dit alles klopte bewijst uitslag. fcm

De Voorpost | 1980 | | pagina 22