Cois Willems verwijst Frank Grillaert naar de tweede plaats te Zele! Sukses voor Boelcross te Temse Elversele: Tiende veldloop Boxing Club Zele: Topper met drie beroepskampen Carine Van de Moortele in Uitbergen Frangois Willems tweede te Dendermonde Damian: ereplaats te Roeselare ASAHI KWAI ZELE ORGANISEERT NATIONALE JEUGD KAMPIOENSCHAPPEN 28 - 21.11.1980 - De Voorpost De Boelcross die elk jaar op 11 november in het Scheldepark van Temse georganiseerd wordt, is nog steeds in volle expansie. Steeds denkt men zowaar dat het deelnemersaantal zal stabiliseren, maar tel kens weer heeft men het gelukkig verkeerd voor. Om en bij de 600 atleten boden zich vorige week dinsdag in het park aan. Onder een uitstekend her- fstweertje en gadegeslagen door een massa toeschou wers zorgden zij voor een aantrekkelijk spektakel, dat op zichzelf de beste reklame vormde voor vol gend jaar. Eregaste op de ze veldloop was Anne-Ma- rie Van Nuffel, die als startgeefster fungeerde van de 16 reeksen. Uitslagen Meisjes geboren 1972-1973: 1 Sandy Jacobs. 2.Annemie Bouchery - Aartselaar. 3. Ka rin Verslijpe - Aartselaar. 4. Els Van Meirvenne. 5. Patricia Pauwels. 6 Helena Heye - Aartselaar. 7. Diane Meers man - Fam. Meersman. 8 Martine De Keyzer. 9. An van der Herten - Aartselaar. 10. Saida Elboujdain - Aartselaar. Meisjes geboren 1970-1971: 1 Ilse van Wichelen Aartse laar, 2. Isabelle Willaert - St Jozef Hamme, 3. Eva Ver- schaeren - Aartselaar, 4. Ilse Stevens. 5. Chris Meersman - Fam. Meersman, 6. An Schip pens - Lagere school Rupel- mondc, 7. Mimoent Elkabou- zi. 8. Natacha Behiels - B.O.Z.. 9. Els Meersman - Fam. Meersman, 10. Tania Ivens - B.O.Z.. II. Mia Meersman - Fam. Meersman. 12. Ute Borchardt. 13. Angeli na Gorsele - Aartselaar. 14. Sabrina Ratajezah - Aartse laar. 15. Sabrina Gorsele - Aartselaar Meisjes 1968 - 1969: 1. Ann Hofkens - Aartselaar. 2. Anja van Campenhout - Aartselaar. 3. Martine van Huffel. 4. Ta nia Weyn. 5. Veerle Parijs. 6. Elke Patteet - Aartselaar. 7. Anne-Marie Batens. 8. Rina van de Velde - Aartselaar. 9. Karin Rooms - R.B.S. Temse. 10 Nancy de Keersmaeker. Meisjes i960 - 1963: 1 Ann van den Bergh. 2. Hilde Her mans. 3. Anne Noens, 4 Mar tine van Hul. 5 Rita Meers man. Fam Meersman. 6. Christa de Block Meisjes 1964 - 1967: 1 Erna de Meulenaer. 2. An van den Broeck. 3. An Meersman. 4 Brigitte van Strijdonck R.M.S.. 5. Griet Mennes - Aartselaar. 6. Annick van Buynder. 7. Ilse de Saeter, 8. Nicole Bocklandt. 9. Annette Neirinckx. 10. Lutgarde D'Hondt. Dames 1959 en vroeger: 1. Ma ria dc Bock. 2. Janine van den Broeck. 3. Chris Braekelmans. Aartselaar. 4. Berlinde van Landeghem. 5. Ria de Bruyne. 6. Liesbeth dc Rijek - Fam. Meersman. 7. Godelieve Fou- bert - Fam Meersman. 8 Lea van Broeck. 9. Winny Ros- saert. Jongens 1972 - 1973: I Roe land van den Bergh: 2. Steven Mattheeuws 3, Steven van Campenhout - Aartselaar. 4. Henk dc Keukelaere - Holle beek. 5. Joris Meersman - Fam Meersman. 6. Hans van Cauteren - Hollebeek. 7. Luc Rooms. 8. Eric Gijsbrecht - Aartselaar. 9. Erwin Bossu - Aartselaar. 10. Bart Martens. Jongens 1970 - 1971: I. Gert Saey - Aartselaar. 2. Hans van den Berghe - Aartselaar. 3. Steven Verbraeken. 4. Ivan van Eetveldt. 5 Luc Vander- linden - Zwijndrecht. 6. Kris Segers - Aartselaar. 7. Peter Cleiren. 8. Kurt de Wilde - Steendorp. 9. Stein Mennes - Aartselaar. 10. Tony de Laet - Rupelmonde Jongens 1968 - 1969: I Kris- tiaan de Boeck. 2. Kris Dom - Aartselaar. 3. Stefaan van der Gucht - Dcndermonde. 4. Ro ger Boey. 5. Wouter Gehre - Aartselaar. 6. Lieven Batens. 7. Patrick Nauwelaerts - Aart selaar. 8 Johan Meersman - Fam. Meermans. 9. Gert de Groote. 10. Bert Vercauteren - Steendorp jeugdgroep. Jongens 1966 - 1967: 1 Wim van Houteghem. 2. Guy Ev- ckerman. 3. Joris van Bladel. 4 Gunther van Huffel - R M S. 5. Danny Claus - Sint- Willebrordus. 6. Bram Mee rsman. 7. Pascal van der Mei- ren. 8 Marcel van Britsom - R.M.S.. 9. Hans van Meirven ne. 10 Eric Meersman - Fam. Meersman Veteranen 1930 - 1939: I. Ro ger Rombaut. 2. Frans Se- ghers, 3. Jean van Eetveldt. 4 Guido van Damme, 5. Jules D'Hondt. 6. Roger Verheven. 7. Georges Colman. 8. Willy de Bruyn. 9. Vergult. 10 Frans Yzewijn. Veteranen 1929 en vroeger: 1 Viktor Wittock. 2. Alfons Heirbout. Jongens 1964 - 1964: 1 Paul Salembier. 2 Eddy Vloerbcr- ghen. 3. Robby van Assche. 4. René de Decker. 5. Mark de Kerf. 6. Patrick Audcnaert. 7. Joris van Meirvenne. 8, Erwin van Drom - R.M.S.. 9. Patrick Rottiers. 10. Patrick van Drom. Heren 1962 - 1963: I Martin Salembier. 2 Ivan van Racm- donck. 3. Mare Vloerberghen. 4. Franky van Daele. 5. Fonny Meersman - Jeugdgroep Steen- dorp. 6. Guy Rooms. 7. Mare Gevacrt. Heren 1940 - 1949: I Nestor de Jonghe. 2. André Bruneau. 3 Rene Cole. 4. Norbert Mat- tceuws. 5. Leon van Goethem. 6, André van de Velde. 7 Mare Willaert. 8. Wilfried Blommaert. 9. René Pletinck. 10. Hubert Lievens. Jongens 1950 - 1961: I. Hen drik Fabrey. 2 Simon Scher- penberg. 3 Patrick de Raeme- laere. 4. Mare Hevmans. 5 Karei Pecters. 6. Hugo Jacobs. 7. Peter van Genabel. 8. Leo van der Hcyden. 9. Jacques Pauwels. 10. Pierre Pletinck. Het vertrek van de jongens (1970-71) in de Boelcross te Temse. (rdg) Zo vatten de in 1964 tot 1967 geboren meisjes de Boelcross te Temse aan. (rdg) Start van de jongens (1968-69) in de Boelcross te Temse. (rdg) De 7e veldloop voor heren te Zele is voor de jonge Leb- beekse senior Cois Willems een suksesrijke tocht gewor den. Vlak na de start was het Grillaert samen met Willems die het hazenpad kozen. Bei de atleten waren reeds voor de wedstrijd genoemd als de favorieten alhoewel Grillaert iets meer de voorkeur kreeg dan Willems. Maar Cois zou er anders over denken en toog resoluut ten aanval. Met sukses bouwde hij iets meer dan halfweg wedstrijd een voorsprong op. Op het duo volgde er een groepje met de plaatselijken Van Hecke en De Kimpe, Muy- laert en Van De Voorde. Ver der kwamen Raf Vervaet, Wilssens, Vercauteren en Vervaert opzetten met Bee- rens erbij. Dus de kijkers konden zich opwarmen in de Zeelse vlakte naarmate de wedstrijd zijn einde naderde was het duidelijk dat Wil lems het zou halen op de Hamse atleet Grillaert. Dol gelukkig was de Lebbeke- naar met deze eerste zege! De slechte dagen zijn hope lijk voorbij met kwetsuren enz... en kan er deze zomer eens serieus werk gemaakt worden, was de kommen- laar Walter Muylaert kwam sterk terug op en nam nog de bovenhand op een naar het einde toe verzwakkende - -uc Van Hecke. Ook Mare Van De Voorde is een jong atleet waar wij dit jaar meer dan eens zullen kunnen ver noemen in de veldloopuit- ilagen. 3e Baasrodenaar werd 5e /oor Waaslander Patrick ./ervaert die Eugeen De Kim- je achter zich liet wat ook jen referentie is voor de jon- je Waaslandatleet. Vat de streekatleten betreft iep Raf Vervaet (Lokeren) )de met een stage nog in de renen terwijl Herman Ver- :auteren, Alex Vervaet en lempi Wilssens volgden Leo Irusselsmans 15e en Dirk )e Maesschalck 19e met ervolgens Verbeeck Kris, sat vermoeden dat de treekatleten te duchten zul- ?n zijn in eigen midden Piet loels nam de veteranen- /edstrijd voor hem en wist emakkelijk te zegevieren oor Boni De Ridder die lan- e tijd op de hielen was na- ezeten door Jean ocklandt. Meteen heeft u e eerste drie atleten. Leem- ns, Van Geyte, Goossens, Van Kerkhove en Vercam- men waren allen nog binnen de eerste tien. Dus ook hier overwicht uit de Voorpoststreek! De Juniores bleek een ma ger beestje te zijn qua deel name, maar niet wat klasse betreft. Dirk Vervaet (Loke ren) won zijn eerste wed strijd met een mooie voor sprong op de plaatselijke Hans Van Lysebethen die blijkbaar iets te snel vertrok ken was maar op het einde heel sterk naar voor kwam door Wim Willaert naar de 3e plaats te verwijzen. Geert Van Golen kwam eervol als 4e uit de bus en Peter De Feyter was 6e net voor Bau- wens terwijl Patrick De Te- nier en Luc Dhooge zich eveneens goed kwoteerden. Bij de scholieren kregen wij het Hamse atletiekfestival. Bart De Keyzer weet waar de overwinning hangt en moest met veel moeite doen om zijn eigen klubmakker Wery Willaert te verslaan, André Beulens hoopte het Hamse oorden te kunnen breken en dat lukte hem voor de 3e plaats want Frank Verheg gen (Hamme) werd knap 4e. Hamme mocht nog juichen bij de kadetten met Gino Van Geyte, terwijl de Hamse aan wezigheid ook te merken viel in de 2de reeks kadetten met Wim De Keyzer als 3e. Miniem Alain Francois maakte zijn supporters blij met een verdiende zege bij de miniemen, terwijl Andy Hoste ook dit seizoen hoop vol tegemoet gaat bij de pu pillen. Voor de inrichters wordt het werkelijk moeilijk om een degelijk terrein te kunnen vinden en qua kleed- kamerakkomodatie valt er eveneens iets te verbeteren. Desondanks hebben wij be grip voor deze mensen want het wordt hoe langer hoe moeilijker om een geschikt terrein te vinden, terwijl men steeds meer veeleisender wordt Niettemin kijken wij uit naar de volgende Zeelse inrichting in de maand ja nuari met de damesveld loop. (Chris) Nadat Boxing Club Zele haar november-meeting op Wa penstilstandsdag niet kon laten doorgaan, wegens een verwonding van trekpleister Dave Williams en een mindere konditie van Belgisch zwaargewichtkampioen Rudy Gau- we, koos men voor een vrijdagavond meeting. Heden vrijdag, 21 november om 20 uur loopt het Zeiehof beslist bomvol voor het gepresenteerde programma. De ongeklopte Zeelse En- waarde maken, gelsman Dave Williams, die Een topaffiche is het zeker, in 17 beroepskampen vijf- want als derde beroeps- tienmaal voor de limiet won kamp komen Clement Tshin- krijgt een Spanjaard voor de za en ex-Europees kampioen vuisten, die ook met Europe- José Hernandez tussen de se aspiraties rondloopt en touwen. Twee boksers die op dat vlak heeft Zeelse Da ve ook wel ambities. Over tien ronden zullen Williams en Canut moeten uitmaken de grondbeginselen van de bokssport in hun vuisten hanteren. In december 79 boksten ze te Zele een on- wie er een plaatsje naar voor vergetelijke kamp, door schuift op de Europese rang- spekt met alle ingrediënten lijst. Of Williams het tien ronden zal Jaten duren, zul len alleen de aanwezigen kunnen aanschouwen. Rudy Gauwe neemt het op van The. noble art of self- defense, maar dan in gun stige zin. De staande ovatie van de zaal, was de waarde ring van een kennerspubliek. tegen de Engelsman Win- Die kamp alleen is de ver ston Allen Zeker geen klant- plaatsing waard en moet alle je voor Rudy Deze opponent heeft droom poeder in de tegenstanders van het bok sen zeker matigen. vuisten en dit ervaarde voor Boxing Club zorgde daar- enkele maanden Jean-Pierre Coopman, die tegen Allen in de eerste ronde k.o ging. Voor Gauwe mag het geen teleurstelling worden, wil Rnrjv 7 naast nog voor een knappe omlijsting met de plaatselij ke amateurs Copejans, De Grove en Werner als de hoofdrolspelers. Met 187 deelnemers aan de start mochten de Elverseelse Crossers uiterst tevreden zijn. In het verleden bereikte men weliswaar al de kaap van 400 lopers, doch dat was in de periode dat er geen concurrentie was van de Boelcross, die eveneens op Wapenstilstandsdag zijn verloop krijgt. Vorig jaar werd door bemiddeling van de gemeentelijke sportraad een aparte datum voor beide organisaties afgedwongen, doch dit jaar keerden de scheepsbouwers terug naar 11 november. Desondanks blijft de veldloop te Elversele een succesrijke organisatie, een hoogtepunt op de plaat selijke kalender. Begin Het was in 1970 dat enkele vrienden uit Elversele, aan gesloten bij atletiekclub Hamme, de koppen bij me kaar staken en een veldloop in het leven riepen. Graag sloot A.C. Hamme zich hier bij aan. De stichters bleven moedig doorgaan met als koplopers: Etienne Vermei- ren, Etienne Kinders en Hu- go Mascho. In die beginpe riode was Frank Grillaert de trekpleister en hij lokte heel wat kijklustigen. Met de komst van Hubert Peersman in het bestuur kreeg de klub een belangrijke organisator bij en toen ook hoofdonder wijzer Robert Vercauteren en de meisjesschool hun medewerking toezegden was de toekomst van de El verseelse wedstrijd verze kerd, te meer daar de eerste Boelcrosswedstrijden in Temse enkel voorbehouden waren voor personeel (en fa milieleden) van de scheeps werf. Het is pas drie jaar geleden dat de organisatie in Temse haar wedstrijd voor alle niet-aangesloten lopers uitschreef. Daardoor kwam Elversele in een concurrentiepositie te staan en blijft men de atleten uit Uitbergen, Kemzeke, Kruibeke, Hulst (Nederland), Ternat, Latem, enz. dank baar om hun trouwe deelna me aan deze wedstrijd. Een hoogtepunt bereikte men in 1973 toen liefst 400 deelne mers aan de startlijn ston den en men wist met de vreugde geen blijf toen in 1977 een wedstrijd voor po litiemannen op de affiche stond. In deze wedstrijd toonde Georges Van Laere (Eeklo) zich de snelste poli tieagent. Bestuur Sedert 1973 is de leiding van de Elverseelse Crossers in handen van voorzitter Emiel Verberckmoes, ondervoor zitter Arthur Van Cauwen- berghe (oud-atleet Dender- monde), penningmeester Hubert Peersman, secretaris Hugo Mascho en de leden: Etienne Van Cauwenberghe, Jo Beirnaert, William De Smet en Willy De Causse- maecker. Het is dank zij een goede samenwerking onder deze sportlui dat men sedert 1978 op 1 mei het kampioen schap van groot-Temse or ganiseert in de Elverseelse polder. Dit idee kreeg gestal te na een prijzenoverschot van de novembercross. Ook dit jaarlijks kampioenschap trekt de jeugd aan en hierbij citeerde men het Sint-Amel- berga - instituut uit Temse met mevr. Van der Gucht als mede-promotor. De steun van plaatselijke ne ringdoeners en bevolking is gedurende die tien jaar een hart onder de riem van de organisators geweest. Zon der die daadwerkelijke steun was het in deze kleinste deelgemeente van Temse onmogelijk soortgelijke wedstrijden te blijven inrich ten. Ook dit jaar beschikte men over 400 prijzen om aan de deelnemers te kunnen schenken. Voor hun jubi leumwedstrijd schonk dag bladhandelaar Desmecht 18 trofees die aan elke winnaar van een reeks kon overhan digd worden. Na tien jaar organisatie wil men een be scheiden clubje blijven en dit jubileumjaar zal ook op een sobere wijze worden ge vierd. Immers alle aandacht gaat reeds naar de elfde uit gave en de concurrentie is te groot geworden om elke or ganisatie niet degelijk voor te bereiden. Uitslagen: Reeks 1: 1. Kristel Fonteyn, 2. Van Puymbroeck, 3. Els Merckx, 4. Katrien Van Gae- ver, 5. Vicky Martens. Reeks 2: 1. Christof Van Overloop; 2. Chris Goossens, 3. Kris de Ko- ninckx, 4. Lieven Blom maert, 5. Sandro Govaerts. Reeks 3: 1 Pegy Van Puym broeck, 2. Kathleen de De cker, 3. Sabine de Cock, 4. Veerle Merckx, 4. An Claus, 6. Isabelle Maes, 7. Sabien Van Puymbroeck, 8. An Van Britsom, 9. De Block, 10. An nick Beirnaert. Reeks 4: 1. Bart Opsomer, 2. Marion van Bunder, 3. De Kimpe, 4. Pascal Blommaert, 5. Danny Van Cauwenber ghe, 6. Steven Clooster- mans, 7 Gunther Struylaert, 8. Roel Verbeke, 9. Tom de Koninckx, 10. Esmon Makin. Reeks 5: 1. Els Maes, 2. Els van Eetveld, 3. Hilde Opso mer, 4. Veerle Hofman. 5 Isabella de Wachter, 6. An Desmecht. Reeks 6 1 Tom Joos, 2. Peter Dedecker, 3. Kurt van Bunder, 4. Geert de Kimpe, 5. Kris Keymolen, 6. Tom van Meirvenne, 7. Stefan Maes, 8. Pascal Pilaat, 9. Wil ly Van Peteghem, 10. Ronny Kinders. Veldloopsprokkels Marleen Christiaens: zege De Zeelse atlete Marleen Christaens heeft nu tel Oostende voor een zege gezorgd in deze veldloop I ging zij een stel beste crossers vooraf. Het is opmerke-1 lijk welke sterke vorderingen deze atlete nu laatl bewonderen en zeggen dat ze eerstejaars seniore is. |6fS Het gaat goed bij AC Zele, want te Uitbergen was het weer kijken naar de groen-gele truien die vooraane Pre liepen. Het was Carine Van de Moortele die uiteinde-speiei lijk won voor haar klubgenote Marleen Christiaens. riel v Prima prestatie van Carine die we in vorige wedstrijdje, J l l l - r-.- r»-i Qunt Walt. Luc Gunt Joha Luc den reeds op de ereplaatsen zagen. Brigitte De Palme- naer van Vlierzele liep voor eigen deur op de 5de plaats en Ingrid Van Marcke (AC Aalst) was nog verdienstelijk 6de. Bij de juniores waren de eerste drie: Permentier van Zele, De Mey en Bauwens Vlier zele in deze volgorde. Bij de scholieren ging de zege naar Linda Van Driessche de knappe scholiers vaniöany Vlierzele. De Lebbeekse atleet Frangois Willems heeft te Dender monde in de veldloop van AC Denderland een beste tweede plaats in de wacht gesleept. Zijn klubmakkers Van Damme, Sebille en Lelon waren respektievelijk 4de, 6de en 8ste wat een sukses is voor AC Lebbeke. Jef Pollet van AC Aalst was 9de en Van De Voorde AC Baasrode eindigde op de 10de plaats. Bij de juniores werd het een zege voor de atleet in forme. Pas van AC Aalst, 2de werd Willaert (Hamme) en 3de Van Goolenj van AC Lebbeke. Bij de veteranen ging de zege naar' Benoit De Ridder van AC Lebbeke terwijl bij de|*P®'® kadetten en scholieren de gebr. De Keyzer betL~^ri haalden. j De Baasroodse atleet lan Damian heeft te Roeselai voor een opgemerkte wedstrijd georgd, waar hij mej een 4de plaats werd beloond nadat hij de ganse tij< mee het tempo hielp aangeven. De atleet uit Hammej Grillaert, eindigde op de vijfde plaats in dit internatii naai gezelschap. René Herrr Hubt spelei Joze Petei Paul ■Regii .Hubr .Gary Dirk I Jaak Jean Ron> e Pre •Hug< .Pierr I.Marc I.Gilbc Atletiekklub AV Lokeren vierde zijn klubkampioene (dm) Dit zijn de mensen die instonden voor het organize- ren van de veldlopen te Elversele. dw Reeks 7: 1. Veerle Van Hove, 2. Nadia Van Peteghem, 3 Nicole Symoens, 4. Hilde Peersman, 5. Els Beirnaert. Reeks 8: 1. Pascal Joos, 2. Danny de Cock, 3. Eddy Janssens, 4. Raf. Van Hove, 5. Herman Van Britsom. Kadetten dames: 1. Wanda Tinck, 2. Patricia Aubroeck, 3. Nancy Smet, 4. Veronique de Mulder. Kadetten heren: 1. Geert Peersman, 2. Danny de Meester, 3. Danny Willems, 4. Pascal Lahousse, 5. Leo Symoens, 6. Guido Peers man, 7. Rudy Thierens, 8. Piet Hoens, 9. Patrick Sche- pens, 10. Julien Rooms. Scholieren heren: 1. Guy Franckaert, 2. Bart Mascho, 3. Geert Lampens, 4. Mark Creve. 5. Patrick Vermeire. Prestatieloop dames: 1. Rilpiin Van Hove, 2. Lut. Dullaert. Christa van Hove, 4. Diari van Britsom, 5. Chris Vaflol Cauwenberghe. Juniores heren: 1. Johdljpl Peerlinck, 2. Raf Peerlinck, |nö; Ivo de Witte, 4 Waltfrt||| Beernaert, 5. Peter Pilaat. Veteranen heren: 1 Norbei De Meester, 2. Guido Co.. paert, 3. Paul de Boeck, j*'1? Joris Wuyts, 5. Cyriel Oof,, kl terlinck, 6. Karei Raes, 7. Rflv5 se bert de Prekel, 8. Hugo Mi' *a scho, 9. Van den Moortel, 1 jP°'s' Jean Porteels. Seniores 7.000 meter: Willy Buyst, 2. Roger V meulen, 3. Antoon van Bd der, 4. Rudi Claus, 5. Jan Vlfc Bunder, 6. Gustaaf Sej moens, 7. Jan Leenaerts, I Louis Leenaerts, 9. Luc. Roi geman, 10. Willy Willems. Op zondag 23 november neemt de Zeelse judovereni ging de organisatie op zich van de nationale jeugdkam pioenschappen. Vanaf 12.30 u zullen in het Zeiehof, Gent sesteenweg, op drie tatami's clubs uit het ganse land kampen om de nationale ti tels bij de kadetten, beloften en juniores. Asahi Kwai Zele krijgt met 28 inschrijvingen een record aantal ploegen. Vorig jaar moest Namen vre de nemen met 11 ploegen. De Zeelse club is in geen van de drie jeugdreeksen kans loos. Het is één van de sei zoen-streefdoelen van trai ner Raymond Van Avermaet om een nationale titel in ei gen rangen te houden. In de reeks kadetten kampen Zele, Herentals, St. Georges, Sam. Ronse, Brasschaat, Lichtervelde, St Gillis Brus sel, Crossing Schaarbeek, Tori Reet, Vosselaar. Bij de beloften komen Zele, Heren tals, Antwerpen, Sam. Ron se, Brasschaat, Olympic Montignies, St.-Niklaas en Lichtervelde op de tatami. Bij de juniores noemen de tegenstanders van Zele He rentals, Brasschaat, Yuwar, Antwerpen, Sam. Ronse, St. Gillis Brussel, Olympic Mon tignies, Neupré, St.-Niklaas, Crossing Schaarbeek, Roti Reet. Dat Asahi Kwai een intense jeugdwerking opzet, bleek vorige week toen ze de hoofdtrofee van het Gemeentekrediet in ont vangst mochten nemen voor de beste jeugdwerking. Maar ook de gewestelijke trofee kwam naar Zele, dus een dubbele oppepper voor de club van Robert De Geest, om een Belgische kampioe nen club te worden met de jeugd. BENO >cv: De individuele nationale jeugdkampioenen van As hi Kwai Zele: Mario Bauwens, Eddy Van de Cautt Said Bouharrak en neerzittend Freddy De Schrij\ en Abdellah Bouharrak. (bvw) betre ilagi 'ef B Pae| rbeki

De Voorpost | 1980 | | pagina 28