i Herleving neemt revanche Oostvlaams kriterium in Melsele St. Niklase bevestigt niet VRR lokt enorme internationale belangstelling St. Niklaas C doet goede zaak Herleving C blijft verrassen Madeion zet opmars verder AndPatro Tivoli A zet door 1 1 Temse liet zich niet verrassen Vooruitzichten Gewestelijk biljarttornooi van BC Centrum Lokeren Internationaal Bowlingtornooi der stad Aalst De Voorpost - 5.12.1980 - Dames tweede nationale Het ziet er naar uit dat men rich bij Herleving geen jrgen meer moet maken [>ver het behoud van de names A-ploeg in tweede patïonale. De Dendermond- meisjes hebben sportieve irwraak genomen op Pa st Hasselt dat in de ope ningswedstrijd de punten vam inpikken in de St. Billise sporthal, riet duo Kris De Boes - lyriam Muylaert won vlot de dubbel en voornoemde speelsters zetten in de daar op volgende individuele wedstrijden de kaart naar; Dendermonde hand. Met twee overwinningen van Kris De Boes en één van Myriam Muylaert werd het zelfs 1-4. Toen liet Myriam Macharis evenwel de kans liggen om verder op te drijven. Goossens en Sorlee vochten sterk terug en zulks had tot gevolg dat Hasselt niet alleen terugkwam maar zelfs de leiding overnam. Het werd 5-4 en Kris De Boes moest het waarmaken tegen Yolanda Goossens. Kris deed wat van haar werd verwacht en meteen werd het 5-5 en kon een kostbaar punt uit Hasselt worden meegenomen. Een punt waarop men niet had gere kend. Patro-Tivoli Hamme A blikte de Sint-Niklase tegen strevers met 13-3 in (vh) ifweede nationale '»la de even verrassende als terdiende zege van St. fliklaas A aan huis tegen Jterve was men bij St. Jliklaas gaan hopen dat, !arl Van Camp en zijn jnaats het ook zouden waar 'Jnaken te Wellen. 'wet feest ging evenwel niet |oor. De Limburgers verstonden fie kunst fel op de zenuwen werken van de bezoekers zulks zou uiteindelijk zwaar doorwegen in het eindresultaat. Carl Van Camp haalde drie match- punten uit de brand maar de revelatie van vorige week, Hedwig Amelinckx, bleef het antwoord schuldig en met hem ook Hoste. Enkel Frans Messagie toonde zich maar verder dan één winst punt geraakte ook de Ham- menaar niet. Het ziet er nu benard uit voor St. Niklaas, dat in een rechtstreekse konfrontatie met het bedreigde Wellen werd weggespeeld. De kous is nog niet af maar of Carl Van Camp in de komende wedstrijden de kaart op nieuw naar Blue Rackets A en een thuiswedstrijd tegen Eupen waarmee de heen ronde wordt afgesloten zijn, niet van aard om het te zien zitten. Zondag 7 december 1980 wordt in de sporthal te Mel sele het Oostvlaams krite rium gehouden voor spelers en speelsters lager dan de reeks B. Het kriterium is in de eerste plaats voorbehou den aan alle dames niet-ge- klasseerden en C. Bij de he ren aan de heren C en de heren DO en D2. Wat de heren niet-geklasseerden betreft mag één speler wor den opgesteld per klub plus één per tien aangesloten niet-geklasseerden. De heren niet-geklasseerden en D gaan van start in vijf reeksen van tien en als eer sten te 9 uur. De heren C, waarvoor twee reeksen van tien zijn voorzien, de dames niet-geklasseerden en C starten om 14 uur. We vestigen de aandacht van de belangstellende spe lers en speelsters op het feit dat er naast het inschrij- vingsrecht ook forse boetes zijn voorzien voor late aan komsten, vroegtijdig stop pen en het al dan niet verantwoord afwezig blijven. Veteranen Herleving met Eeklo aan de leiding Herleving is op weg naar een fraai resultaat. Na twee speeldagen en met overwin ningen tegen Drive en Elckerlyc Aalst deelt Herle ving de leiding met Eeklo. Tijdens het voorbije week end werd het treffen Small Street - Herleving uitgesteld. Elckerlyc Aalst speelde te gen Wettfi.rpn Paul Geyse- linck trok zijn ploeg flink op gang maar Paul Pauwels en Rik De Bock bleven in gebre ke, zodat Matthijs - Van Doorselaer en De Cock in extremis met de volle inzet aan de haal gingen (4-6) Na drie wedstrijden veegden de Aalstenaars de nul nog niet weg. In Hippos Puurs H.B.G*. te provinciale Dublii in hé>e konfrontatie tussen Dri- Helsland en Luc Struylaert n Dere A- en St. Niklaas B is op 09 dien 8-8 gelijkspel geëindigd. houdt in dat beide grotrJen °Pnieuween puntje -s ^lebben verloren op koplo- herepei" Sleidinge B. Te St. i: Swmandsberg werd het Vaiiteraard een spannende Wedstrijd waarin Gunter Èviporryn sterk op de voor- Vond trad met drie over winningen. Herman Snel- jngs en Walter De Cock fwamen aan twee winst punten. Johan De Niel krijgt het van week tot week Inoeilijker om zich waar te spm^aken. Ook op Drive kwam Spadb niet verder dan één en Jiatchpunt. Op één wed- n vrftrijd van het einde van de moefceenronde is de achterstand odreup Sleidinge B tot 5 punten ;r°vrJpge|open ém y'teinde!ijk is het Kieldrecht Boer dat zich in het spoor van portilte leider weet te handha- 5. Mren, zij het met drie punten ijkhefcchterstand. Cyriel Van De Sint-Niklase tafeltennisploeg kon het in Hamme niet rooien tegen Patro (avh) drukten het maximum op het bord. Gunter Van Puym- broeck diende zich enkel tegen Luc Van Cauter ge wonnen te geven. Hubert De Wilde kwam wat minder aan zijn trekken. Voor hem was enkel een overwinning tegen Heterington -wegge legd. Alles samen kwam er toch een 12-4 eindstand op het bord. Voor St. Niklaas C werd het eveneens een goede dag. Luc De Bos- schere en zijn maats won nen op meer dan overtui gende wijze bij Drive C (1-15) Regie De Neve, Peter Daems en Dirk De Bossche- re lieten niemand kans. Luc De Bosschere was tenslotte de enige die één wedstrijd diende prijs te geven. Mel sele A kreeg Herleving op bezoek en dit was voor Paul Vereist een nieuwe gele genheid om naar het maxi mum te klimmen. Ook Rony Braem is trouwens sterk uit treffen gekomen. Voor Re- né Braem liep het minder los en kopman Eric Verstraeten bleef driemaal aan de win nende hand maar verloor het prestige treffen van Dany Vermeulen. Voor Melsele A kwamen er tegen Herleving A opnieuw twee winstpunten bij en voor de Dendermondenaars wordt het nu beslist hard knokken om de degradatie af te wenden. Dany Ver meulen en Hubert Van Langenhove waren de eni gen die aan 50% kwamen. Melsele huldigt spelers Ter gelegenheid van de wedstrijd Melsele A-Herle- ving A huldigde sekretaris Rosiers twee van zijn spe lers. René Braem, die er 250 wedstrijden met de eerste ploeg heeft opzitten en Eric Verstraeten, de huidige kop man die 100 wedstrijden met de basisploeg heeft betwist. Dames provinciaal Nadat Herleving B er vorige week was in geslaagd de punten thuis te houden tegen Drive St. Amands- berg zijn ook de meisjes van de C-ploeg een puntje gaan veroveren bij hetzelfde Dri ve. Monique Dequesne sti muleerde haar teamgenoten derwijze dat een 5-5 stand op het bord kwam. Monique Dequesne lag rechtstreeks aan de basis van dit sukses maar ook Annie Van Hau- wermeiren en Marijke De Saedeleer speelden zich in de kijker. Voor Herleving B waren het dit weekend rozen met doornen. Tegen een ploeg die ze vrij gemak kelijk de baas hadden moe ten zijn verloren Marieke Ost en haar ploeggenoten de volle inzet. Gerda Van Geirt had tegenslag, dwong tot driemaal toe een belle af maar kon zich hierin niet waarmaken. Ook Viviane Van Gucht stelde zich flink te weer maar voor haar was de opdracht iets te zwaar. Marieke Ost dient geloofd voor haar sportiviteit. Zij werd van de feesttafel weg gehaald om tegen Evergem B aan te treden. St. Niklaas werd twee punten rijker. Op verplaatsing bij Sleidinge, dat het andermaal niet nodig vond zijn basisteam in lijn te brengen verliep het vrij vlot voor Linda Corde- mans en haar St. Niklase ploeggenoten. (3-7) Vierde provinciale Tweede provinciale Vleeifatro Tivoli Hamme A kreeg wisten Vervoort en Patrick Erwfit. Niklaas D op bezoek. De Witte niet goed te 1 Al'é arC KeVser en ^'ch maken. Het werd ook 10-6. yndeftercq hielden iedereen op Herleving B diende voor de rioenTs,and- daar waar Paul De verplaatsing naar Melsele B Bafcchoesitter met drie over- verstek te laten gaan. Roger tl V^nnningen zijn naamgenoot Tecqmenne en Rudy Dos- Pierre voorafgaat. St. Ni- sche bleken wegens ziekte Klaas D had zoals de 13-3 onbeschikbaar en gezien findstand laat uitschijnen ook Marc Van Damme weinig in te brengen. Te wegens militieplicht niet op fermelden valt het moedig het appel kon aanwezig zijn rerweer van Pierre Wuytack diende Herleving noodge- jie het trouwens haalde van de twee De Schoesitters. dwongen forfait te geven. Voor Elckerlyc A waren de ?r,»i?runo Witte zorgde voor druiven bij Small Street B te groen. Wie dient gezegd dat Elckerlyc A voor de ver plaatsing naar Gent een beroep diende te doen op een invaller voor Christiaen Kinck die na een heelkundi ge ingreep meerdere weken iPeÓl!et derde matchpunt. ie'r kieldrecht B ging op bezoek AeeriP'i Pacem Maldegem maar Swam van een kale reis 24 (huis. Benny Van den Hen- de en Franky Dillis bleven er 1 Bj^er beneden maat en dit inrocf— ïmaijjei iois 1 onbeschikbaar blijft. Fleu- rinck, Cleemput en Mare De Bock stelden zich moedig te weer maar tegen Kris Mari- 'chal bleek niemand opge wassen. Florin was niet zo overtuigend en had het bepaald moeilijk tegen Mare De Bock die trouwens ook won van Clement en De Groote, wat hem door Cleemput werd nagedaan. Mare Fleurinck geraakte moeilijker over de brug, maar won toch tegen Clement. Invaller Guido Schockaert kon logischer wijze niets inbrengen. (11-5) Wat de laatste wedstrijd in tweede B betreft - Eikenlo B - Small Street D werd een vlotte zege voor de thuis ploeg (13-3). irde provinciale Madeion Opdorp is aan de heropstanding begonnen. St. Niklaas had nochtans zijn beste F ploeg afgevaardigd. Bij een 7-7 stand won Nico De Haeck maar het laatste woord voor de zege was nog niet gezegd. De slotkamp Vergauwen - Samson werd in de belle door de Madeion - kopman met 22/20 gewon nen. Met Vergauwen zorg den ook De Haeck en Van Ingelghem voor een knappe verrichting. Bij St. Niklaas waren Moensens, Samson en Guy Van den Branden goed voor twee op vier. Mikeno Schoonaarde heeft zich flink herzet na de zware opdoffer te Melsele E. Tegen Kruibeke A draaiden Pau wels en Schuddinck op nieuw op volle toeren. Praet, iets minder vlot, geraakte niet voorbij de broers Van der Reysen en voor Jef Van der Plas zat er maar één winstpuntje in. De kopman nen hadden de zege even wel reeds veilig gesteld, zo dat Jef Van der Plas rustig kon uitblazen (11-5) Bij Krui beke A was Herleving D op bezoek en hier waren het niet de kopmannen die de wedstrijd oriënteerden. Bij Kruibeke A schoot Peter Ver- wimp uit zijn krammen. Si mon Van Royen sloot flink bij hem aan, terwijl Jacques Peeters en Jan Anné twee matchen voor hun rekening namen. Herleving replikeer de het sterkst langs Myriam Muylaert en Detlef Steiger. Jos De Jonghe en Frangois De Proft vielen te licht uit. Bij Patro Tivoli C kwam hek kensluiter Melsele F op be zoek. Waterschoot en Mare Vercauteren lieten het maximum optekenen. Hilai- re Straetman geraakte niet voorbij Guy D'Hollander, de beste bezoeker. (12-4) Leider Melsele E toog in versterkte stelling naar Temse B. Meester Rosiers stuurde JP De Rouck als versterking mede. Uiteraard was het op nieuw Luc Van Bogaert die de juiste richting aanwees voor zijn ploeg. Bruno Roels stelde zich in het kamp van de scheepsbouwers even wel sterk teweer en op uit zondering van Luc Van Bo gaert moest iedere bezoeker deze beloftevolle Temsenaar laten voorgaan. Ook de Mal- sche en Lambrecht hielden het been stijf. In vierde E •blijft Elckerlyc D de koord houden. Op bezoek bij Tis- sac C was Eric Pauwels de beste Aalstenaar al gaven ook Jaak Boeyckens en Eric De Cordier slechts één punt je prijs (4-12). antL, ploej derde A kreeg Beveren A it bezoek van St. Niklaas E voor de medeleiders uit reeks stelde dit uiteraard in problemen. Van Bo- lert en Bruno Matthijs ksenf'ommen naar het maxi- ondtjtium maar Hubert Copjjens riette Wilfried Heyrman en 'an Osselaer de stappen hun kopmannen te Irukken. Te Beveren had tevens een plannetje iitgedokterd om Temse A m voetje te lichten. Hierbij het ook gebleven. Met 'aul Vennens en Walter w'anpeyrman als versterking zorfon men de scheepsbou- e trewers niet van de kook P hfcrengen, hoe graag Beveren deze dienst ook aan de anda P'0e9 Z0U hebben bewe' -te Jen. Marcel Maerevoet iceef'°°9 er in en mat hem Van sseiiandeghem. Werner Mae- ïrmqevoet en Johny Boel ble- Gucyen wat achter maar er 'rTe5wamen niettemin 3-13 cij- Rersophetbord. De mislukte gok had voor 12 pevolg dat Beveren C ver- nti 2fcwakt achter de tafels ver scheen bij Melsele C. Hier aan maakte de Melseelse C-ploeg dankbaar gebruik om de volle inzet naar zich toe te trekken (10-6) Guido Verstraeten gaf het goede voorbeeld en Marc Van den Eeckhoudt en Eric Vereist volgden in het spoor. Bij Beveren C was andermaal Van Geysel de beste met drie op vier. Het sukses voor Melsele ging verder met de D-ploeg die tegen Kiel drecht C het eerste kompe- titiepunt binnenrijfde. Re kening houdend met het feit dat Michel D'Hondt bij de thuisploeg uitviel werd het een komplete verrassing. Aan de basis van dit gelijk spel ligt het falen van Stefaan Bleyenberg en Eric De Witte die niet verder kwamen dan twee op vier. Men mocht zich bij Kiel drecht C nog gelukkig ach ten dat Marina Struylaert was meegereisd. Zij slaagde waar haar mannelijke mede spelers faalden. Kemzeke kreeg het bezoek van Peuk en dit stelde Mare Vermeu len en zijn maats in de mogelijkheid met een nieu we zege aan te knopen I1R.H In derde C trok Lebbeke aan het kortste eind bij Drive D. De Ruysscher, De Smedt en Luc Heyvaert kwamen wel aan twee op vier maar voor Boeyckens zat er bepaald geen winst in. Elckerlyc C hield gelijke stand met Drive F. Dirk Van der Schueren zorgde voor de beste lokale prestatie. Ook Paul Geyse- linck en Van den Dorpe waren goed voor twee wedstrijden. Voor de Aal- sterse B-ploeg verliep het vlotter bij Wetteren A (3-13) Hier waren het Mare Van der Schueren en Gilbert Tas die de eerste prestatie brachten. Elckerlyc B blijft aanklampen. Herleving C ontving Patro Tivoli C en ook hier kwam van de verhoopte puntenoogst niets in huis. Gustaaf De Proft stelde zich in het thuiskamp het sterkst te weer. Een goede dag werd het alvast voor Jozef Van Cauwenberghe die het ma ximum haalde en voor Jo han Van Hecke met drie persformaties. De Hamme- naars wonnen vlot (4-12). Tweede Nationale Blue Rackets A - St. Niklaas A 1 Eerste provinciale Melsele A - St. Niklaas B 2 Drive A - St. Niklaas C 1 Herleving A - Kieldrecht A 2 Tweede provinciale Pacem Maldegem A - St. Niklaas D 1 Elckerlyc A - Patro Tivoli A X Herleving B - Small Street B 2 Small Street D - Melsele B X Kieldrecht B - Eikenlo B 2 Derde provinciale Melsele D - St. Niklaas E 1 Temse A - Beveren A 1 Peuk - Beveren B X Beveren C - Kemzeke 2 Kieldrecht C - Melsele C 1 Drive D - Elckerlyc B 2 Elckerlyc C - Lebbeke 1 Herleving C - Drive F X Patro Tivoli B - Smaal Street E 1 Vierde provinciale Madeion - Herleving D X Melsele F - Kruibeke A 1 Kruibeke B - Temse B X Patro Tivoli C - Mikeno X St. Niklaas F - Melsele F X Eerste provinciale dames Evergem A - St. Niklaas 1 Herleving C - Evergem B X Small Street - Herleving B 1 c.v. Enorme belangstelling van een publiek dat waar kreeg voor zijn geld. Op beide da gen werd om 9 uur gestart en het spektakel duurde tot elf uur 's avonds. Het was een zeer geslaagde wed strijd gerealiseerd door een handvol medewerkers: de organisatie was het werk van het V.R.V. dat 11 be stuursleden telt. Twee ervan zijn vrouwen. Het zijn juist deze twee vrou wen, mevrouw Coumans uit Kalken, ondervoorzitter van het V.R.V. en Leona Thie- rens, secretaris V.R.V. uit Sint-Niklaas die een jaar door alleen hebben gewerkt aan het tot stand komen van deze wedstrijd. Zij hebben onderhandeld met de K.B.R.S.F., sponsors gezocht met de hulp van de heren Joos en De Cock, steunkaar- ten verkocht met een groep leden-ruiters uit het V.R.V. Zij twee hebben samen met de heren Morel De Westga ver en Joos, beiden be stuursleden V.R.V., en de he ren Van Assche, Willaert en Moortgat tenten en boxen afgehaald en geplaatst. Deze twee dames danken de ma nége Hippos voor de fantas tische samenwerking aan deze organisatie en de paar leden- ruiters V.R.V. Beide dames peggen: «In 1981 or ganiseren wij een driedaag se C.S.F. België - Nederland te Puurs. Wij hebben aan deze twee dagen goede her inneringen en hebben veel bijgeleerd. Aldus hopen wij in 1981 een perfecte wed strijd te krijgen». Best geklasseerde V.R.V. rui ter uit de V.R.V. proeven was Benny Durickx met Flipper Best geklasseerde V.R.V. amazone uit de V.R.V. proe ven was Yolande van Cruch- ten met Santa Diago. De Nederlander Tom van Cruchten met zijn Santa Luc- cia, een serie II paard uit de N.K.B. werd uit de meer dan 300 combinaties gehaald als het mooiste getoilleteerde paard tijdens deze wedstrijd. Het mooist verzorgde V.R.V. paard was Orthey boy van de Sint-Niklase slagers vrouw Frida De Cock-Beck. Uitslagen Proef 1 - Pony's V.R.V. Progressief parcours op tijd 1. Durickx Benny - Flipper 2. Durickx Hilse - Rex 3. Beguin Fabienne Gipsy II Proef 2 Beginnende paarden V.R.V. Progres sief - barrage op tijd 1. Van Cruchten Yolande - Santa Diago 2. Willaert Gerry - John 3. Van Ingelghem Geert - Minnibox Proef 3 - Reeks Licht V.R.V. - Progressief bar rage op tijd 1. Joos Christel - Cindy 2. Dierickx Hilse - Tupper- gale 3. Matthys Anne - Upper Proef 4 - Reeks I Interna tionaal Progressief barra ge op tijd 1. Van de Walle Steph. - Oregon 2. De Boeck Linda - Miraldo 3. Van de Meeren Karin - Mister Jim 4. Van de Meeren Karin - Colypso 5. Senica Willy - Ogano 6. Van Oevelen Ria - Rimini 7. Schepers Danny - Odessa 8. Van Bulder Walter - Volt 9. Weemaes Amedé - Glaoui 10. Maes Paul - Uppercut Proef 5 Reeks II Interna tionaal Progressief barra ge op tijd 1. Werner Lambrecht - Prutske Duerinckx Karin - Gocardi 3. Van Cruchten Tom - Santa Luccia (NI) 4. Smeesters Yves Muchasos 5. Duerinckx Benny Gziaane Proef 6 Reeks I Interna tionaal Barema C Jacht- parcours 1. Durickx Patrick - Patty 2. Beidé Walter - Lucifer 3. De Gols André - Le Papilion 3. Ex. aequo Van de Walle Stef. - Geronimo 5. Verschelden Peter - Trave- ra Proef 7 Reeks II Interna tionaal Barema C Jacht- parcours 1. Beidé Walter - Randa 2. Van Cruchten Tom - Santa Luccia 3. Lambrecht Werner Prutske 4. Beckaert Patrick Enchantée 1. Matthys Anne - Upper 2. Van Huffel Jouri - Lorenzo 3. Van den Bock Fabienne Fernando 4. Van Ingelghem Geert Wintok Proef 11 Reeks 1 Baren A mixte met ingeslot barrage op tijd 1. Van der Meere Karir Calypso 2. De Beule Michel Val naar 3. Van Cruchten Tom - Sa Bridgida 4. Lambrechts Werner Victoria 5. Illegems Jos - Patty 6. De Roeck Linda - Miral< Proef 12 Reeks II Interi tionaal Barema A mi: Minister Willockx tussen twee jeugdige ruiters: lm ke Peleman uit Temse en Johan Lenssens, kampio van België, (dw) 5. Van De Haegen Anouck - Valeer 6. Willaert Chris - Bento Proef 8 Pony's V.R.V. Ba rema A Mixte Ingesloten barrage 1. Durickx Benny - Flipper 2. Maes Christel - Carlo 3. Durickx Hilse - Costel 4. Durickx Hilse - Kitty 5. Nelis Inge - Anny 6. Meersman Sonja - Silver Quick Proef 9 Beginnende paar den V.R.V. Barema A Mixte Ingesloten Barrage 1. Van Cruchten Yolande - Santa Diago 2. Moortgat Luc - Wotan 3. Van Landeghem M.J. - Vera 4. Verhovert Koen - Trésar Proef 10 Licht V.R.V. Ba rema A Ingesloten Barra ge op tijd met ingesloten barrage 1. Beidé Walter - Randa 2. Smeesters Yves Muchasos 3. Schepers Danny - Fairline 4. Smeesters Yves - Sultan 5. Van Assche Pierre Flack Proef 13 Reeks I interna tionaal 1. Geets Hilde - Fever 2. De Molder Johan - Silver 3. Hanssen Willy - Valken jaeger 4. Van Cruchten Piet - Tho mas Rex 5. Duerinckx Karin - Uvaldi Proef 14 Reeks II Interna tionaal Krachtproef 1. Carnoit Gilbert Urea 2. Hanssen Willy - Uasco 3. Ex aequo Beckaert Patric Enchantant Smeesters Yves - Sultan Van Cruchten Tom - Santa Bridgida Vorig weekend werd gestart met de schiftingswedstrij den van het jaarlijks tornooi van BC Centrum Lokeren. Dit jaar schreven niet minder dan 182 sjjelers in uit 32 verschillende klubs uit Loke ren, Deinze, Lebbeke, Ever gem, Zelzate, Gent, Melle, Aalst, Ninove, Eeklo, Beve ren, Mariakerke, Brugge en Dendermonde. Het tornooi is ingericht in samenwerkingYnet BC Trap pistenhuis. Na de eerste schiftingswedstrijden wer den volgende spelers ge plaatst voor de finale, dit op zaterdag 20 december. In de reeks A (voor 7' en 6° klasse vrij): Philippe De Beil (Edelweis Evergem), A. Pin- tens (Beverse Biljartfed) en Gilbert Huyben (Graanmaat Sint-Niklaas). Voor de reeks B (5" en 4* klasse vrij spel): Cyriel Van Heirsele (Edelweis Ever gem), Firmin Kochuyt (Edel weis Evergem) en Raf De Colvenaer (Centrum Zel zate). In de reeks C (voor 4* en 3* klasse 35/2): G. De Neef (Pi- cardië Gent), Roger De Rouck (Beverse Biljartfed), en M. Van Malderen (Cen- Volgend weekend worden weer 6 schiftingsreeksen ge speeld op zaterdag 6 decem ber vanaf 14 uur, zondag 7 december vanaf 15 uur en maandag 8 december vanaf 19.30 u. Alle wedstrijden worden dit weekend in BC Centrum gespeeld. (jvl) In bowling «De Kat» te Aalst, Vredeplein 7, is er voor de bowlingliefhebbers dit weekend heel wat te be leven. De beste individuele bowlingspelers zullen op za terdag 6 en zondag 7 decem ber de finale spelen van het bowlingtornooi der stad Aalst. Deelnemers zijn bowling kampioen Wildemeers, ook Duitsers en Amerikanen. Schiftingen: vrijdag 5 de cember te 20 uur, zaterdag 6 december te 14 uur en 20 uur, zondagvoormiddag te 10 uur en 13 uur. De finale zal plaats hebben rond 17

De Voorpost | 1980 | | pagina 29