rporten zo I 1 ^GOLFBILJART VOETBAL I LIEFHEBBERSSPORTEN AALST IN 1980 C SPORT M A R DEGROOTST*' SPORTZAAK** HAND IN HAND HOUDT KOSZEN IN BEDWANG EN PALACE HAALT WEG TEGEN COSMOS K.B.L.V.B.-M.T.S.A. V.K. INN0 MET GOEDE BEDOELINGEN NIEUW JAAR IN? M.T.S.A. BANKZITTERS nmi - A 18-9.1.1981 - De Voorpost liefhebben SCHOOLSTRAAT 54 KOOLSTRAAT 159 AALST (053/21.25.56) GROOTHANDEL SPORTARTIKELEN ir bel Wie beter dan Frans Van de Spiegel, verwoed basketfan, met twee zoons, die aan het spel van bal en ring deelne men, gewezen voetballer en ingewerkt in de wielersport, kon ons te woord staan voor ons jaaroverzicht. Om nie mand te vergeten, liet ik hem in volgorde alle liefhebber sporten overlopen. Vooreerst wou ik echter zijn eigen indruk over de liefhebberssporten in het algemeen: «De liefhebberssporten zijn destijds in het leven geroepen, om minder begaafden of «veteranen» de kans te geven om hun geliefkoosde sport verder te beoefenen. Heden ten dage is daar nog weinig van te aanschouwen. De kompetitiegeest haalt het spelers gerecruteerd worden op de liefhebbersgeest en het uit Nationale Bonden. «De mag dan ook als schrikwek- eerste aan de beurt is natuur- kend genoemd worden, dat lijk zijn lievelingskost: liefheb- meer en meer waardevolle bersbasketbal». Een onwaar schijnlijke situatie is zich aan het voordoen, als men ziet dat eventueel vier ploegen op ge lijke hoogte de leidersplaats kunnen bezitten, na de heen ronde. De prestaties van Ri- coh-Borghmans, Hugh's Char lies en Opel spreken mij wel aan, doch ik zie onze ploeg (Olfit Jeans Shop) toch als de kandidaat voor de kampioen stitel. «Op voetballend vlak» In Aalsters grootste verbond M.T.S.A., is er een opvallende kentering gekomen. In de zon dagreeks is zich een machts verzetting aan het voltrekken. Real Familial neemt na zovele jaren «de Pouilidor» te zijn geweest eindelijk de macht over, en ik verwacht dat zij in hun opzet zullen slagen ook. In de zaterdagkompetitie, ma nifesteert zich eenzelfde plaatsverschuiving. Tinnie Boys neemt er de macht van Jaca over, terwijl in de tweede reeks S.K. Kruis alleen door tegenslag nog van de titel kan gehouden worden. Tijl Snas kan in navolging van Moer straat gedurende jaren rege ren in S.E.T.O.K. middens, ter wijl zij ook in Jeugdhuizen- voetbal het roer stevig in han den hebben. Korporatief voet bal begaat één flater van zijn kompetitie in twee reeksen te spelen. Deze kompetitie levert een vlugge kandidaat-kam pioen op, zodat de inzet van anderen vlug getemperd is. S.A.F. en B.B.L. zijn de zekere kampioenen. Alleen de Schaal Haeck kan daar enige rumoe righeid verwekken. Daar tip ik op outsiders als W. Bouw en Honda, die ondanks hun klas sering steeds een betere in druk lieten tegen koplopers. Daarbij aansluitend, de zaal voetbalkompetitie van de Jeugdhuizen. Een kompetitie, die mij minder aanspreekt, toch die mits de nodige publici teit een afdoende oplossing zou zijn voor alle veldvoetbal- lende klubs, tijdens de winter stop. «Over golfbiljart weet Frans Van der Spiegel niet zo veel af. Wel interesseert hem de uitslagen en de ware kom petitiegeest, die er heerst.» In de ereklasse verwacht hij een hevige strijd tussen Turbo Cars (ex-kampioen Loebes), Koszen, en zelfs Cosmos, met een licht voordeel voor de ex- kampioenen, de enige onge slagen klub tot op heden. De A reeks is al even spannend in verband met de toekenning van de titel, al zijn de kandida ten daar reeds teruggevallen op twee, namelijk Rupa A en Hand in Hand B. Wie kam pioen wordt, zal ik zeggen na het einde van de kompetitie. In de B reeks tenslotte, valt de heerschappij van nieuwkomer de Leeuwekens B op, die nog steeds ongeslagen zijn, en dit waarschijnlijk zullen blijven. Cosmos, liet lang een goede indruk, maar heeft sinds de nederlaag bij Kasseistanj zijn beste kansen ver^m om eventueel De Leeuiyyg B nog te bedreigen». De^ zijden liefhebberssport g0r Frans Van de Spiegelp vereenzelviging van deg^j die in nationale kranteren aan bod komen. Hij is dcWj een tevreden abonneer,, hoopt dat deze typiscf» l sterse bladzijden ook in voor evenveel informati fotomaterieel zou zorgen Liep alles van een leien dakje voor Koszen, zodat zij in extremis herfstkampioen gekroond worden, dan biedt de terugronde zich verre van rooskleurig aan voor de Capu- cijnjongens. Bij het zwak aangeschreven Kravael kwamen zij nipt met de hakken over de sloot, en nu tegen Hand in Hand dienden zij een puntje prijs te geven. Het waren ook de bezoekers die via Henri Baelde het sterkst startten. A reeks he< Frangois De Backer zorgde echter voor een gelijke stand. Hugo De Cock zette Hand in Hand opnieuw voor, maar met Eric Lannoo en Albert Volckaert kreeg Koszen toch uitzicht op de overwinning. Jan De Meyst besliste er echter anders over en haalde in ex tremis een punt binnen voor zijn ploeg. Van deze situatie heeft Turbo Cars natuurlijk ge bruik gemaakt om opnieuw op de leiderstroon te klimmen, via twee gemakkelijke 5-1 over winningen Een eerste maal tegen Welkom, waar via Jean Pierre Cours de stand geopend werd, Freddy Van den Bosch tegenscoorde en Hendrik De Baere, Raymond Van Liefferinghe, Romain Meese en Geert Liebrecht uit maakten, en een tweede maal bij Zandmannetjes, dat met Viktor Meert wel voorsprong namen, doch niet beducht wa ren tegen Jean Pierre Cours, Hendrik De Baere, Eddy Nei- rinck, Patrick Van Aerde en Romain Meese. Cosmos kon wel zijn derde plaats vrijwaren, doch voelt nu de adem van achtervolger Hand in Hand sterk in de nek. Tegen Zandmannetjes open den zij via Jean Pierre Steen hout, doch moesten lijdzaam toezien, hoe de Zandmannet jes met Herman De Sitter en Willy De Waegeneer, voor sprong namen. Gelukkig her vatten Willy Heyvaert, Wilfried Van Rossem en Marc Van de Spiegel zich zodat het nog een nipte overwinning werd. Bij Palace verliep het iets slechter voor de Sint Jobjongens. Willy Heyvaert zette hen wel voor doch Palace reageerde via Rudy Roels. Jean Pierre De Thaeye en Willem Van der Borght. Cosmos moest nog hard knokken om via Frits Wambacq en Roger Baeyens het gelijkspel uit de brand te halen Na de zware counter die Moorsel opliep bij Korte Stokken, dat met Gaston Leemans en Geert Van den Eede hard van stapel liepen, kon Geert De Meyst wel milde ren. doch Erwin Peirlinck: Theo Van den Eede en Luc Baeyens dulden geen tegen stand, hervatte de Moorsel- ploeg zich in gunstige zin te gen hekkensluiter Johny Boys. Het waren nochtans de bezoe kers die via Dirk Bouckenhove uitliepen, doch met Geert De Meyst, Eddy Van Hout, Kamiel Dobbelaere, Eddy Boulonne en Jean Pierre Moens, was Moorsel oppermachtig. De Post kon zich met twee opeen volgende 4-2 overwinningen naar een hogere rang opwer ken. Een eerste maal gebeur de zulks ten nadele van Corso en nu ten nadele van Kravael. Palace zowat de killer van Cosmos, deed het bij Hand in Hand heel wat minder goed. Hand in Hand nam met Henri Baelde, Peter Van der Linden, Hugo De Cock Willy De Rouck en Albert Barrez een 5-0 voor sprong. Het was Renaat Melckenbeeck die de eer red de. Bij Johny Boys nam Schoonnaarde een heel sterke start met overwinningen van Eduard De Bruyne, Maurice Van Zwalm en Mario Vervae- cke, doch met Nico De Wuffel, Gilbert Desmaret en Louis Lo- wie oogstte Johny Boys zijn vijfde seizoenpuntje. Ook te gen Corso, gaf Schoonaarde een puntje prijs, zodat daar op dringend beterschap gehoopt wordt. Tot slot van de A reeks was er een felle strijd tussen Welkom en Korte Stokken. Het waren de gastheren, die met Freddy Van den Bosch het best startten, doch Geert Van den Eede en Jacques Van de Velde verzetten de bakens. Théo De Quick schonk de thuisploeg nieuwe hoop. Ijdele hoop evenwel, want Théo Van den Eede en Luc Baeyens wonnen. Hand in Hand B laat voor het ogenblik de beste indruk in de A reeks. De jaar wissel bracht hen de zesde opeenvolgende 6-0 zege op.. Een eerste maal was Koszen B het willoze slachtoffer, waar Marcel Pots, Frans Heremans, Louis Monsiru, Marcel Steen hout Jean Pierre Creygelman en Rufin Baeyens voor de punten zorgden. Een tweede maal was het Eddy De Boeck, die de plaats van Marcel Pots innam, en de overigen op nieuw aan de winnende hand bleef. Deze zege had echter heel wat meer betekenis daar het ging tegen de onmiddellij ke achtervolgers uit Moorsel B. Dit alles verhindert echter niet dan Rupa A op de leiders plaats bleef, want noch bij Ra dijzen, noch tegen Faber A lieten de leiders zich verras sen. Bij Radijzen kwam de overwinning er langs Willy Ovaere, Herman De Gols. Guido Van den Abeele, Patrick De Strooper en Jozef Mertens, Jean Van Belle redde de Ra dijzen-eer. Tegen Faber A, hernieuwden diezelfde Rupa's hun prestatie van een week voordien en deed Jérome Van den Abeele iets beter, zodat de forfaitscore op het bord kwam. Moorsel B had noch tans een goede voorbereiding gekend alvorens Hand in Hand partij te geven, daar zij het gereputeerde Turbo Cars B met zware 6-0 cijfers huis waarts stuurden. Die ruime ze ge kwam er langs Roma in Saeys, André Van Goethem, Freddy De Winter, Roger Janssens, Louis De Petter en René Vinck. Ditzelfde Turbo Cars B hervatte zich een week later gepast, via een 6-0 zege tegen het sterk aangeschre ven Welkom B. Daarvoor zorg den, Eric Van Impe. Frank Van Liefferinghe, Jos Jansegers, Geert Troch, Johny De Naeyer, Jean Matthieu. Wel kom B had tegen Zandman netjes C nochtans een goede indruk gelaten. Nadat zij door David Van der Meerssche op achterstand waren gespeeld, zorgden Felix De Reuze, Pa trick De Backer, Johan De Bruyn en Kamiel Steppe voor de kentering. De ovenwinning van Jean De Cock in de slot- partij was dan ook slechts eer vol te noemen. Tegen hek kensluiter Scotching B hadden de Zandmannetjes C heel wat moeite om aan de overwinning te geraken. Met David Van der Meerssche startten zij wel het best, doch Benjamin De Sae- deleer hing de bordjes in even wicht, Jean De Cock zette de thuisploeg weer op kop. doch ook Jean Paul Van den Bulcke kon gelijkstellen. Het waren tenslotte Marcel De Clippeleir en Jozef Vermeir, die zaken op orde stelden in de twee slotpartijen. De B ploeg kende wel een heropflakkering tegen Kravael B maar moest bij Cos- mos B opnieuw de werkelijk heid onder ogen zien. Pascal De Sterck zette zijn ploeg op voorsprong en Mare Gregows- ki stelde gelijk. Mare De Vijl- der, Freddy Saelens, Johny Troch en Marc Van der Spie gel zorgden voor Cosmos- winst. Ook bij hekkensluiter Scotching B was Cosmos B attent. Via Pascal De Sterck, Orland Van de Steen, Mare De Vijlder, Freddy Saelens, Geert Baeyens en Johny Troch be haalden zij een ruime 0-6 ze ge. Bij Leeuwkens kwam Scotching A niet verder dan een 4-2 nederlaag. Tegen Ra dijzen A werd echter met de zelfde cijfers gewonnen Tot slot was er Koszen B, dat zich van de zware 0-6 nederlaag tegen Hand in Hand herstelde door met een zelfde cijfers te gaan winnen bij Kravael B. In de B reeks viel wel wat te noteren, daar leider Leeuw kens B ei zo na volledig ten onder ging bij Rupa B De thuisploeg nam een goede start met Paul Marroy, doch de leiders kwamen langszij langs Yves Stradiot. Patrick Van den Abeele en Bruno Van den Hauwe zetten 3-1 op het bord, zodat de verrassing voor de speeldag erin zat. Zover lieten Alfons Van der Stock en Aime Van Impe het echter niet ko men, en haalden een puntje op het randje af. De leiders- ploeg was deze opdoffer waar schijnlijk nog niet goed te bo ven tegen Kasseistampers A, want ook daar werd slechts op het nippertje de punten bin nengehaald. Corso B kon via twee 5-1 overwinningen, res pectievelijk tegen Sportvrien den en Palace B meteen één stapje dichter schuiven bij de leiders. Was Rupa B zeer goed uit de verf gekomen te gen de leidersploeg. Bij Jony Boys B was het zeer moeilijk. Paul Marroy zette hen voor, doch via Michel Heck kwamen de lokalen terug aansluiten. Eugene Bisschop zette hen weer op voorsprong, doch ook Jean Kindermans liet zich gel den. Het was in de twee slot partijen dat Johny Boys B defi nitief moest afhaken en tegen Petrus De Meersman en Fran cois Van den Bossche niet opgewassen waren. De week voordien waren de Johny Boys nochtans oppermachtig ge weest bij Palace B, dat wel met Gilbert Everaert de stand opende, doch niet meer verder geraakten, daar Patrick Kin dermans. Freddy Bouckenho ve, Jean Kindermans, Robert Verschueren en Michel Heck allen hun partij wonnen. Krijt op Tijd A kende een gemak- kellijk einderjaarsverloop. Te gen Cosmos C oogstten zij beide punten langs Danny Ghijsbrecht, Augustin Verpee- ten, Johny Dhaens bracht Cosmos C wel even terug doch via Remy Van de Sijpe, Henri Dierickx en Frans Uyt- tersprot werd het een ruime zege. Bij Welkom D was het Eddy De Baets. Jean Paul Moens en Reni Van de Sijpe de zegepad effenden, Robert Brewee milderde, doch Danny Ghijsbrecht zorgde voor de overwinning. Danny Baeyens kon er alleen de cijfers aan schouwelijker maken. Hek kensluiter Sportvrienden B kreeg geen nieuwjaarsge schenken. Eerst liep het zwaar tegen de Schoonaarde B- lamp, en dan kregen zij een 1- 5 tegen de klubgenoten Sport vrienden A. Faber B daarente gen laat een lichte heropstan ding verhopen. Eerst haalde het een verrassend gelijkspel weg bij Welkom C. Het opende langs Hans De Sutter, Alfonds Stockmans zette gelijk. Galle Jacques zette Faber B op nieuw voor, doch Willy en Paul De Backer schonken Welkom C opnieuw vertrouwen. Niet voor lang echter want Jos Van de Velde zorgde voor een ver rassing. Tegen Cosmos C stonden de zaken er nog gun stiger voor. Hans De Sutter, Yvan Van der Steen en Benny Rottiers zorgden voor 3-0 voorsprong, maar tegen Pierre Paul Van de Keere, Hilaire De Leeneer en Philemon Van Co- ningsloo waren zij niet opge wassen. Ook tegen Radijzen B kende Cosmos D een moeilij ke opdracht. Met Pierre Paul Van de Keere en Hubert De Winter namen zij een boven- beste start, Guy Norenberg milderde en Hilaire De Leen eer zorgde voor 3-1, doch Ra dijzen B wist van geen afhou den met Guy De Rop. Phile mon Van Coningsloo zorgde echter voor een verdiende ze ge. Radijzen B presteerde wel puik tegen Welkom C, doch de punten bleven achterwege. Patrick De Schrijver zette hen op voorsprong, doch de Wel kom-reactie zorgde voor 1-3 langs Paul De Backer, Geert De Lui en Dirk De Boeck. Guy De Rop schonk zijn ploeg nog hoop, doch Daniel Hellinck verijdelde die door winst in de slotpartij. Tot slot haalde Kas seistampers A een enigszins gemakkelijke 4-2 zege tegen Welkom D Dat onmiddellijk op 0-3 achterstand gezet werd door Francois De Valck, Hu- bert Van Biesen en Odilon Cammerman, Jean Pierre Vaeyens schonk Welkom nog enige hoop. Doch Carlo Schouwers maakte 4-1. Ro bert Brewee kon de nederlaag alleen nog aanschouwelijker maken. Standen Erereeks Turbo Cars 27, Koszen 26, Cosmos 23, Hand in Hand 24, Korte Stokken 18, Moorsel 17, Post 16, Zandmannetjes 14, Schoonaarde 12, Welkom 11, Kravael 10, Corso 6, Johny Boys 5, Palace 3. Rupa 31, Hand in Hand>ma Moorsel B 22, Welkom,tril" mos B 22, Leeuwkens «ar Turbo Cars B 17, Radijior 14, Faber A, Koszen Brerl Zandmannetjes B, Scoti A 11Kravael B 8, Zand' dl netjes C 5, Scotching B B reeks: ee De Leeuwkens B 31Corso r® Rupa B, Krijt op Tijd /'j' Johny Boys B 22, Welkdoe 20, Schoonaarde B 19, Pi E B 16, Kasseistampers A, ,e mos D 14, Sportvrienden f°° Cosmos C, Welkom D 12P 1 dijzen B 10. Faber B 7, vrienden B 2. "Bl Tornooi Olympia Schiftingen Olympia - De Hoorn 65-59 Cockpit - Opel 77-71 Troosting De Hoorn - Opel Cockpit - Olympia 83-60 53-48 Van de twee wedstrijden tijdens de jaarswlsseling is hek kensluiter VK Inno het best naar voor gekomen, zodat het schijnbaar definitief de rode lantaarn aan een ander, over gedragen heeft. Het won bij Juventus Welle en het diende Star Boys een zeer 5-1 nederlaag toe. Van een heropstan ding gesproken. Leider Real kwam nipt voorbij Amapola en had bij De Zwaan iets meer ruimte. Rudy De Pauw, van Juventus Welle, kreeg een rode kaart in de wedstrijd tegen Nieuwe Wijk Deze kost hem 9 effectieve speeldagen, met ingang vanaf 4.1.81. Herman Nevens van Haltvrienden Denderleeuw, liep tegen rood aan in de wedstrijd tegen Heizijde. 6 effectieve speeldagen is het verdict. Zij gingen in op 3.1.81. Eenzelfde straf viel te beurt aan de Spaanse Viktor Revera, die tegen Jaca de rode boterham onder de neus kreeg. In diezelfde wedstrijd werd ook Eli Van Cauwenberg uitgesloten. Dit kost hem 4 effectieve speeldagen, als bankzitter vanaf 3.1.81 Verschillende mensen zijn het niet eens met een kontroleur in funktie. Deze overtreding wordt bestraft met een strenge blaam aan Wilfried Vonck van 't Kloksken en Edwin Van Hauwermeiren van VK D'Hondt. Ook Innoafgevaardigde Frans Cassiman kreeg een dreigende vinger. Tot slot was er de fameuze wedstrijd Real FamilialVK Star Boys, die op 2-2 eindigde. Het strafkomité gaf een strenge blaam aan scheidsrechter Johny Cannoot. wegens zijn vergissing, en besliste de wedstrijd te laten herspelen op een neutraal terrein met grensrech ters. De kosten vallen ten koste van de A.V.H. Het kan evenwel zijn voor sprong verruimen daar achter volger Morta na een 2-0 over winning tegen IJsboerke, nu de volle piot liet tegen Sunset. Tegen IJsboerke kwam die overwinning er op een glibberi ge grasmat, waar Eddy Ver- leyen na 13' de Mortas op voorsprong schoot. IJsboerke reageerde met een knap schot van Tielemans. Doch moest de rest van de eerste helft in Morta-handen laten, dat via Van Kerkhoven een enige kans kreeg om de voorsprong te verdubbelen Onmiddellijk kon Verleyen dan toch ver diend Morta op voorsprong schieten. Ondanks die opdof fer gaven de mannen van Frabs Melckenbeeck zich niet verloren? Zij stuurden alles in de aanval, doch hun gevaarlijk aanvalsduo Verhofstadt en Tielemans konden de Morta- defensie niet ontzenuwen. Amapola heeft na de nipte ne derlaag bij leider Real, niet bij de pakken blijven zitten. Te gen Juventus Welle volgde reeds de kentering. Het was Wellemans die zijn ploeg na 12' op voorsprong schoot. Tot de 30' bood Welle vinnig weer stand, doch ging dan definitief door de knieën. Met een krachtige kopstoot versloeg Wellenmans de Welleportier een tweede maal, en juist voor de rust kon Van Audenhove met een onhoudbare loeier 3-0 scoren. Het was Pedro Riveira die aan de 60' de eindcijfers op het bord zette. In de zater dag 1 reeks heeft Jaca moeten afhaken. Na een moeizame 1 - 0 zege tegen Heipias, moest Jaca in Lede bij Melcken- beeckvrienden met 4-3 inbin den. Leider Tinne Boys kon daarvan profiteren om via een 0-2 zege bij Lada en nipte 1 -2 bij Leeuwerik verder uit te lo pen. Endoka schijnt zich enigszins te gaan hervatten. Het won uit bij Nieuwe Wijk en hield Camu gedurende gans de wedstrijd aan het lijnfje. In deze wedstrijd bleek scheids rechter Eric Van Impe de bes te man op het veld. In de II- reeks heeft leider Kruis zijn positie kunnen handhaven, door bij Cobila's met 0-3 te gaan winnen en door op de eerste kompetitiewedstrijd van het nieuwe jaar een andere konkurrent Heizijde een ver diende 4-2 nederlaag toe te dienen. Anderzijds was er op nieuw de doelpuntenhonger van 't Kloksken te noteren, 't Kloksken, die na de overwin ning tegen de leidersploeg enigszins wegdeemsterde. schijnt er opnieuw bovenop. .Dit moesten zowel Parking als Exelsior tot hun schade onder vinden. Tegen Parking, was het andermaal doelman Dirk Baeyens, die met de bloemen mag gaan lopen. Neem deze man weg bij de hekkensluiters en zet er om het even wie tussen de palen, dan krijgt Parking iedere week een goed dozijn doelpunten te slikken. Reeds na amper 30 sekonden spel kwam 't Kloksken op voorsprong, toen Herman Vonck een strafschop mocht omzetten. Pas afgetrapt was de stand al verdubbeld, toen De Doncker de bal feilloos bui ten het bereik van Baeyens plaatste. Na een kwartier spel waarin Parking enigszins rea geerde, kwamen de hekken sluiters bijna aan een tegen treffer, doch de bal bleef in de modder steken, juist voor de doellijn. Dit zette een domper op de Parkinginzet, want in geen tijd liepen de lokalen 5-0 uit langs Vonck, De Doncker en Van Accoleyen Na de kof fie zag men een veel beter Parking, waar een paar ver vangingen doorslaggevend bleken. Dit resulteerde reeds na 14' in een knap tegendoel punt langs Vercammen. Het was tenslotte Reni De Meyst die eindcijfers lukte. Standen Zondagkompetitie: Real 28, Morta 20, N. Wijk 19, Sunset 19, Amapola 18, Beukenhof 17, Adelaars 14, IJsboerke 13, De Zwaan 12, Juventus Welle 12, Star Boys 12, Inno 11, Cosmos 10, Timarcha 9. Zaterdag I: Tinne Boys 30, Simca Boys 25, Jaca 23, Melckenbeeckvrienden 20, Rayo 19, Rode Duivels 18, Endoka 17, Camu 15, Heipias 15, N. Wijk II 11, Leeuwerik 8, Dhondt 7, DDT 6, Lada 5. Zaterdag II: Kruis 27, Heizijde 25, Haltvrienden 24, Kloksken 19, Cobilas 16, Blauwe Vlam 16, Exelsior 13, Apostelken 13, GIWO 11Royal 6, Parking 2, Jong Timarcha 2. A.V.H. Korporatief Reeks A Bouw - Callebaut A 0-1 WTTA-Somati 1-2 Post Eremb. - Amylum 3-0 Somati - Amylum 1 -0 Bouw-SAF 1-2 Reeks B BBL - Callebaut B 2-1 Intercom - Resocub FF 0-5 M.T.S.A. Zondagreeks Star Boys - Adelaars 0-0 Timarcha - Sunset 1 -5 Real - Amapola 2-1 Cosmos - Nieuwe Wijk 1 -4 Beukenhof - De Zwaan 3-1 Morta - Ijsboerke 2-0 Juventus - Inno 1 -3 Inno - Star Boys 5-1 Ijsboerke - Cosmos 2-0 Adelaars - Timarcha 4-3 De Zwaan - Real 1 -3 Sunset-Morta 3-2 Amapola - Juventus 4-0 Zaterdag I Simca Boys - Leeuwerik 4-0 Jaca-Heipias 1-0 Camu - Melckenbeeck 1 -3 Nieuwe Wijk - Endoka 1 -2 Rayo - Rode Duivels 2-0 Ladaboys- Tinneboys 0-2 Leeuwerik - Tinne Boys 1 -2 Heipias - Simca Boys 0-3 Melckenbeeck - Jaca 4-3 Endoka - Camu 0-0 Rode Duivels - Lada Boys 2-0 Zaterdag II Cobilas - Kruis 0-3 Haltvr.-Giwo 2-1 Kloksken - Parking .6-1 Excelsior - Jong Timarcha 5-0 Heizijde - Royal 5-2 Apostelken - BI. Vlam 0-2 Kruis - Heizijde 4-2 Kloksken - Excelsior 3-1 Blauwe Vlam - Royal 6-1 Apostelken - J. Timarcha 2-0 Jeugdhuizen Tijl-Tanu St. Joris - Zenith Pallieter-Twentiers Efsee - Terlinden Eureka - Bosveld Ypsilon - Nijdrop !"0, Terlinden-Tuf ®n Twentiers - Zenith ns Pallieter - Efsee St. Joris - Ympsilon 5 H Spokuon - Eureka ire Nijdrop - Tijl Tanu - Bosveld S.E.T.O.K. Polonia - Apostelken Tripoli - Leeuwerik Moorselbaan - PZN Ocarina - Groen Wit Blauw Wit - Tijl Snas Vrouwen Setok Keizerinnen - Hardy Hardy - Keizerinnen Leeberg - Ladies Jeugdhuizen Ypsilon - Bosveld zw Jome - Efsee lak Terlinden-Zenith en, Erereeks Corso - Post Kravel - Koszen Johny - Schoonaarde H. in Hand - Palace K. Stokken - Moorsel Cosmos - Zandman. Turbo-Welkom Post - Kravael Schoon. - Corso Koszen - H. in Hand Moorsel - Johnyb. Palace - Cosmos Welkom - K. Stokken Zandm. - Turbo Cars ach rtar aal Si kra let li C Dnt 'kra Dis A reeks Leeuwkens - Scotching Zandm. B - Kravael B Radijzen A - Rupa A Koszen B - H. in Hand B Scotching B - Cosmos B 5 v Welkom B - ZandmanrH C Icra Moorsel B - Turbo Cars B e Scotching A - Radijzen A R Rupa - Faber A pns Zandm. C - Scotching B Hand in Hand B - Moorsel! 'kra Cosmos B - Zandmannfer; I B h«r Kravael B - Koszen B Turbo Cars B - Welkom E 'kra B reeks llto Sportvr. - Corso B 'ine Palace B - Johny Boys B j F Schoonaarde B - Sportvr. Ij0e( 'kra Rupa B - Leeuwkens B Cosmos D - Radijzen B 'a9 Krijt op Tijd A - Cosmos C "Vat Kasseistampers A - Wel D rkra Welkom C - Faber B ,qei Sportvr. B - S(X)rtvr. A Johny Boys B - Rupa B Corso B - Palace B Cosmos C - Schoonaarde (kra we Radijzen B - Welkom C je, Faber B - Cosmos D ,e(j( Welkom D - Krijt op Tijd A -at Leeuwkens B - Kasseis pers A (Ui A^'j

De Voorpost | 1981 | | pagina 18