iSKETBAL Okapi Aaist eindelijk op peil isketbalkalender Uit de titelrun Inge De Moor bepaalt uitslag Overmoedig ger vertoon Van Puymbroeck wint in Rebound Foutenlast Broers Vereist de stimulators Geen nieuwe zege Verschil in laatste minuten De Voorpost - 16.1.1981 - 27 ntjes ebben f» n Heug Magnetrol, heeft n miipgen van de sup- inde. A| jjt seizoen, nog 5 l^|ogentOPPen ge- iog an? Daaru waar }elen br'n verwachtte dat >eg hetfclijf in tweede na- slechts van tijde- rd zijn moet Okapi ion dP om zi'n ver'oren non Je herwinnen. Te- irder «provinciale» lals Mariembourg, ter en Andenne verloren, zodat nu tweede staat i paar lengten van Merksem. Noch- ondigde het sei- ch uitstekend aan. vriendenwedstrij- ingen alle eerste iige P met Amerika- MTihet'pPie °nder ïe9en ir viafede klasser Okapi nen ^Amerikanen, toch de oorzaak van het ligt, vroegen wij aan verschillende ilui. Niemand gaf antwoord, waar- uylaei 'n 2, uit wij voldoening kun nen halen. Het is zowat van «ik zou het U wel zeggen, maar ik mag niet». Ondertussen ech ter zijn de trouwe suppor ters de «peer». Dat er echter wat verkeerd loopt met de mentale inge steldheid van de spelers tijdens de kompetitie, be wijzen zij telkenmale in een vriendenwedstrijd een eerste klasser be- kampt wordt. Zo ook nu weer tegen Aarschot, al dienen wij er onmiddel lijk aan toe te voegen, dat de Aarschotse ploeg, er nogal bekaaid voor kwam. Naast Amerikaan Kropp, ontbrak eveneens Persey en een aantal an dere eerste ploegspelers, doch met Ellis, Van Win- ghe saviolo, flink ge steund door de jeugdige krachten Wittockx, Visser en Van Opstal, kon men toch moeilijk van een zwak geheel spreken. Een tegen 100% afwerkend Okapi stak onmiddellijk vuur aan de lont door 10- 0 uit te lopen. Reeds na 3' moest de Aarschotse coach zijn toevlucht zoe ken in een pressing om de achterstand goed te maken. Na 5' slaagde hij in zijn opzet, om via een Elias 18-16 terug te ko men. Frans Verhulst had echter ook begrepen, en via een combinatieverde diging op de Aarschotse Amerikaan kon Okapi op nieuw 30-20 uitlopen. Desondanks bleef de Aar schotse coach verder pressen. Okapi omspeel de zeer handig en via Van den Broeck kwam er 44- 29 op het bord. Schor- reel, voorheen goed voor een 2 op 3 kende dan een slechte periode, 0 op 5, en werd naar de bank gehaald. Saviolo had van dit missen gebruik ge maakt om langs tegen aanvallen Aarschot 48-39 tegen te brengen. Fa- maey, die voor hem was ingevallen, lanceerde Okapi opnieuw, en bracht met 4 op 5 een bewijs dat hij te weinig spelgelegen- heid krijgt in zijn nieuwe ploeg. Na een 50-41 rust stand kon Van Winghe zijn afstandshot laten be wonderen, zodat de sco re evolueerde naar 50-47. Schorreel, met een 3 op 3, rehablieerde zich en schonk de Aalstenaars opnieuw ruimte 64-57. Doch weer was de don- kerhuidige Saviolo pa raat om zijn klub voor de eerste maal op gelijke hoogte te brengen (74- 74). Elias, die ondertus sen ook niet stilgezeten had met een 5 op 5, kreeg zijn vierde fout aange smeerd, en Van den Broeck ruimde de plaats na 8' voor Hendrickx. Op merkelijk bij Okapi was eveneens Pat Van den Bosch, die met een 8 op 10 na 11' de aftocht blies, ten voordele van Elias. Tot 86-84 kon Aarschot nog aanklampen, doch Schorreel en de echt fa meuze Famaey brachten Okapi tot 92-84. Toen ook Elias en Minnebo, op temperatuur kwamen, kon laatsgenoemde voor de tweede maal in drie dagen tijd het honderd ste Okapipunt op het bord zetten. 100-88. Wan neer Elias bij 104-92 zijn vijfde fout meekreeg, was het Aarschotschip reeds gezonken, en kon het Okapi reservemate- rieel, met Lievens en Hendrickx, de 109-94 eindzege vastleggen. BBC. Okapi Magnetrol: Van Keer 2, Famaey Q 16, Van den Broeck 16, Elias 12, Schorreel 27, Van den Bosch 16, Minnebo 18, Hendrickx 4, Lievens 2. A.V.H. Bavi Gent - Panters Baasrode: 87-78 De bezoekers kenden langs zeer precies, terug tot op Dierick met een 3 op 4 een drie punten. Maar een goede start, maar toch kon- press houdt ook risico's in den ze geen groot verschil en enkele intercepties lieten maken. De thuisploeg de Gentenaars toe. gevaar- trachtte Panters van zich af lijk uit te breken, zodat de te houden, door op balbezit zegekans teloor ging. Voor te spelen. Geert Moens was Panters betekent de neder- de eerste 20 minuten moei- laag waarschijnlijk, dat ze lijk te stoppen en zijn kor- het mogen vergeten om nog ven hielden de ploeg tot de mee te dingen naar de titel, rust op voorsprong met 36- Temeer dat de mogelijkheid 39. Voor Baasrode was het er in zit, dat ze wegens ad- toen al duidelijk dat ze van ministratief verzuim, zoals de scheidsrechters weinig men dat in bondskringen bewegingsvrijheid kregen, formuleert (te laat betalen In de tweede helft was het van de rekening) een twee- Bavi dat voorop geraakte en tal forfaits zullen aange- uitliep tot 52-43. De bezoe- wreven krijgen. Hetgeen kers probeerden een press vier punten minder bete en kwamen langs Stevens, kent in de klassering. Dit heeft uiteraard sportief weinig met basketbal te ma ken, maar voor Panters zou dit verlies zeker niet welge komen zijn. In de wedstrijd tegen Bavi, dat zijn beste match van het seizoen speelde, kon ook geen beroep gedaan worden op Rudy Vermeersch. De eerste inspanningen, na een lange, wegens geel zucht gedwongen afwezig heid, zouden te zwaar heb ben doorgewogen. Punten: Dierick 8-0, De Beule 2-5, Verstappen 0-4, Colpin 6-10, Van den Broeck 2-2. Stevens 0-8, Geert Moens 21-8. BENO uur (17.1): Okapi Aalst - Merksem ■W'deüngA i via it berer uur Vermes St. Niklaas - Roeselare D uur (17.1): Osiris Denderleeuw - Juventus vera !^em aeimg A ie eer ur: Cabrita ZeIe Eikenlo Eeklose en en]5 uur (171): Koekelare - Wasocub Waas een r B^er treff< 5 uur (i7.1): Linkeroever - Dole Beveren leirmj deling Vrouwen tusg 0 uur: Leonidas Aalst - Denderleeuw Jambes k weei Qyjugjaai vrouwen ïur. White Star - Pfaff Beveren le: Viur: Lokeren - Haantjes lermal ileirmJwinciaal Vrouwen oms ïur: Laarne - Robac 10 uur. Panters Baasrode - R. Eine Ewui: Akron Ronse - Melsele rovinciaal Mannen uur (17.1): Were Di - Haantjes ,ur: (17.1): Dendermonde - Erpe Mere 0 uur (17.1): Baasrode - Hemaco ■ovinciaal A ïur: Melle - Rubac Rupelmonde 0 uur (17.1): Melsele - Lokeren 0 uur: Bertino - Cibo Zele ur: Grembergen - St-Niklaas ur. Eenhoorn Bazel - Hoger Op Gent 0 uur: Vlierzele - Scheldejeugd Temse rovinciaal B 0 uur: Hansbeke - The Tower Aalst ur: Leeuwerik Lede - Evergem rovinciaal B Bolas Dendermonde - Witte Sterren Sp. Temse - Bavo Moerzeke ïur: The Donalds - Erembodegem Eerste Nationale Vrouwenbasketbal: Leonidas - J. Aarlen 65-50 Waren Marianne Rommel slechts aan 5 gelukte shots kwam in de tweede periode en Meurice, de Aalsterse kwam op 16 pogingen, dan dan nog de plaatselijke uitblinksters in puntenaan- begrijpt men dat men on- quickbreak los, zodat de breng, dan gaat de oscar mogelijk van een grote score vlug de hoogte in- van de wedstrijd toch naar wedstrijd kan gewag ma- ging, met een 45-33 tussen in ge De Moor, de kleine ken, ondanks de ruime stand na 7'. Via Mettevier spelmaakster van Leoni- overwinning. Desondanks kon Aarlen nog even terug das. Zij was groots in verde- was het Leonidas dat van komen tot 51-39, die keer diging, klaarziend in de bij de aanvang het initiatief op keer vanop haar vleugel verdeling, en goed bij de nam op het scorebord. 3-2 plaats binnenmikte, doch afwerking (3 op 5). Schre- na 2' en 20-13 na 13', om toen Meurice alleenheerser ven Rommel en Meurice de naarmate de rust in het ver- werd onder de ringen was meeste punten achter hun schiet kwam deze voor- het Aarlenkalf voorgoed naam rian was de afwer- sprong uit te bouwen tot verdronken. Meurice, Rom- king verre van efficiënt te 32-23 vooral dank zij pun- mei en De Meyer beheersten noemen. Marianne Rommel ten van Rommel, Heireman het slotgebeuren, zodat het bereikte 9 op 22 en 9 op 20 en De Moor. Aarlen kon al- nog een afgetekende 65-50 vrij worpen, terwijl Meuri- leen maar replikeren langs zege werd voor Leonidas. ce, die heel wat rebound- Mettevier en Terreur, van- BBC Leonidas: Rommel 27, werk opknapte slechts aan op afstand, want de twee De Luyck 4. De Meyer 4, 5 op 16 en 4 op 16 vrijwor- groten, Florimont en Mertz Heireman 10, Meurice 14. pen kwam. Kwam daarbij lieten het deerlijk afweten De Moor 6. dan nog dat Heireman ook onder de ringen. Daarbij A.V.H. De basketters van Bolas Dendermonde verloren tegen koploper Moerzeke. (Bavo-Bolas 99-45) (vh) Robot Eine - Were di 97-89 De Waaslandse ploeg met rustcij Iers zodat de kloof Willy Ivens op het veld is maximale afmetingen had minstens een tiental pun- aangenomen. Na de hervat ten sterker en dat wist ook ting schakelde Were di over tegenstander Robot Eine. naar manverdediging. Wil- Toch keken de thuisjon- iy ivens sleurde zijn mede- gens verbaasd toen coach maats naar 76-67 en geluk- Keppens startte zonder zijn kig voor de thuisploeg versterking. Een initiale 8- kwam scheidsrechter 8 stand werd na negen mi- Ingelbrecht een handje toe- nuten omgebogen naar 24- steken. Hij keurde twee ge- 10 en toen kwam de Hellas maakte doelpunten af en coach op het veld. Were di toen Were di na 16 minuten stond echter aan de grond naderde tot op 6 punten an- genageld en na 14 minuten nuleerde hij een doelpunt konden de bordjes verhan- van Aerts voor de 10 secon- gen worden naar 34-26. denregel van Robot Eine. Het bleef echter bij die stuiptrekking tijdens de Deze ongelooflijke beslis- eerste helft want de Were di sing werd door niemand be- molen draaide nooit rond. grepen maar gaf Were di Robot Eine met Simoens in uiteindelijk de doodsteek, topforme üep naar 50-32 Robot liep uit tot 91-83 en de ultieme pogingen van Were di strandden op be taald antwoord van een on grijpbare Simoens. De start van Were di bleek weer eens fataal te zijn en wij hopen dat de jongens van coach Keppens hier hun lessen uit zullen trekken. Punten: Were di: Bonnae- rens 4-13, Swolfs 12-1, Aerts 2-2, De Pauw 6-10, Verbraecken 2-4, Ivens 6- 21, De Brant 0-4, Mar in 0- 2; Robot Eine: De Smet 10-15, Hubeau 6-6. Van den Abee- le 10-5, Simoens 16-17, Temmerman 6-4, Dobbelae- re 2-0. WEGA ta Zele - Koekelare 85-68 hekkensluiter Koe- mer opvielen en Deprez vlot de thuisploeg scoorde. Om een ruime >t het rendement ge- kloof te krijgen, werden er dat van een kop- te veel inlopers gemist, zo- mag verwacht wor- dat aan de 12e minuut Koe- let duurde tot de 3e kelare opnieuw naderde tot it vooraleer de aante- 64-52. Van Hassel - Van ir aan het werk werd Damme scoorden dan op- d De thuisploeg liep nieuw enkele korven zodat 0 uit, maar het was aan de 19e minuut er op- strovuur. De bezoe- nieuw 20 minuten op het idemonstreerden hoe bord stonden. 81-60. mei rond de zone kan Cabrita gaf tegen Koekela- 1 en een scorekans af- re niet de indruk dat ze de fen en aan de 8e mi- mindere periode, die tegen Werd het 8-13. Op dat Linkeroever in een rieder- indivJhk had Cabrita wel laag uitliep reeds te boven Tems# al 6 doelpogingen te zijn. Het mangelt hen el nirfDomen. Houwen, de aan ideeën in de aanval om uigefc bezoeker met wat vlot een doelkans af te Tems#- grabbelde meer aan- dwingen. Over het shotge lag 1?de rebounds, dan de middelde met 34 korven uit lemsi' Zeelse verdediging 59 pogingen kan weinig femsi1 er verdedigende kritiek geoefend worden, teged Er kwam wat meer maar tegen een staartploeg op het moment dat als Koekelare moet men thamer een 5 op 5 toch meer dan 59 doelpo- de en De Locht een 4 gingen kunnen onderne- liet optekenen Na 13 men. Volgende zondag te- ten had Zele een 26-17 gen Eeklo, zal men meer prong Het was nog inzet, meer inspiratie moe aanloop naar beter ten aan de dag leggen en want aan de rust was zeker beter de verdedigende erschil zeker nog niet rebound beheersen, wil akt. 41-35. In de twee- men geen verdere achter- slft schoot Coene uit stand op leider Luchtbal Krammen. Hij wilde oplopen, ns de vuur het vijftal Punten: Coene 6-10, Moor- eind®11 en 4e 6e mi- thamer 11-4, Fransaer 4-5, Hp AfiWerci het 54~39- Men 06 Locht 8-2, Deprez 11-13, f dan wel enkele mooie Van Hassel 1-4 en Van Bij oflhertjes te zien, waar- Damme 0-6. ig del assists van Moortha- BENO Scheldejeugd Temsenu bijna zeker van de titel in Tweede Provinciale A, met acht punten voorsprong na acht matchen (bvw) Derde provinciale basketbal: BBC Erembodegem - BBC R. Haal te rt 105-66 BBC Erembodegem heeft heel wat meer tegenstand gekregen, dan men van Haaltert had kunnen ver wachten. Vooral in de aan- vangsfaze pakten de Haal- terse bezoekers uit met een zeer sterke zoneverdedi ging, waarin noch De Wolf, noch Van der Burght, noch S te rek aan hun trekken kwamen. De enige die on houdbaar was, en die dan ook aan de basis lag van de voorsprong, die de lokalen steeds op het scorebord hadden was René Tas. Mis schien kwam dit geluid wel wat uit een vergeten hoek. Doch wie René aan het werk zag bij leider Moerze ke, zal daar zeker riiet over verwonderd zijn. Na 3' spel leidde Erembodegem slechts met 4-1 doch via Herreman en Baeyens kon Haaltert tot 8-7 terugko men. Tas bleef maar bin- nenshotten met zijn plank, doch Seminck en opnieuw Baeyens, die naar mijn smaak de beste speler op het veld was, bleven de Ra- cingers aanklampen 19-18. Tot de 12' kon Haaltert stand houden, daar nu ook De Prez meer ruimte kreeg 29-26. Dan brak echter de veer. De bezoekers stonden reeds met een hele rij fou ten achter hun naam zodat voorzichtheid geboden was. Baeyens had drie streepjes achter zijn naam. Jos Nooteboom mocht reeds naar de kleedkamers voor vijf overtredingen, en De Prez, was ook reeds twee maal tegen de lamp gelopen. De agressieve zone week, en daarvan konden De Wolf en Van der Burght gebruik maken om in geen tijd de stand naar 48-33 te bren gen. Van der Burght zorg de voor een definitieve 52- 33 ruststand. Na de kamp wisseling zag men een ver slagen Haaltert proberen de score beneden de 100 pun ten te houden, door met vriesbasketbal uit te pak ken. Dit schaadde alleszins het vertoon. Hugo Baeyens, die in de eerste periode blijk gegeven had van een zeer sterk infiltreervermogen tegen grote mannen als Sterck, Tas en De Wolf, kwam nog zelden onder de ring, en moest zich beper ken tot het omzetten van zijn vrij worpen om tot een totaal van 27 punten te geraken. Erembodegem van zijn kant was tenvolle tot ont plooiing gekomen. De fast- break kwam even op gang en via De Wolf en Van der Burght schoot de score an dermaal de hoogte in 92-58 na 17'. Ondanks vriesbas- ket slaagden de lokalen in hun opzet de centuryscore te halen via Sterck. BBC Erembodegem: Tas 26, Cobbaut 3, Van der Burght 26, Sterck 10, De Wolf 34, De Man geleer 6. Haaltert: De Prez 12, Hey- man 2, Herreman 9, Baeyens 27, Seminck 12i Noooteboom 2 en De Bom 2. A.V.H. Dol§ Beveren - Eikenlo 71 Verloor Dole tijdens de heenronde bij Eeklo dan wilden de lokalen er deze keer een revanche van ma ken. De bezoekers misten weliswaar Rijckaert maar Deleu toonde zich een waar dige tegenhanger. Joost De Burghgraeve was echter in een grote dag en samen met rebound koning Van Puymbroeck zorgde hij dat Dole steeds in het spoor der Meetjeslanders bleef. Na -68 41-43 rustcijfers ging het taktisch steekspel verder maar bij 57-62 stand kreeg Eeklo de klop van de ha mer. Deleu moest voor fou ten naar de bank en de rou tine van Zonnekijn bracht beide ploegen naar een spannend wedstrijdeinde dat verdiend in het voordeel van de thuisploeg uitviel. Een moedige achtervolging werd tegen een hardopzit- tende tegenstrever deze keer met winst beloond het geen de ploeg van Hilair Stoop bij de eerste vier in de rangschikking brengt. Punten: Beveren: De Burghraevo 16-12, Zonnekijn 9-6, Van Loo 1-4, Van Puymbroecl, 9-2, Smet 4-4, Deyaert 2-0. Eeklo: Van Wijnsberghe 0 6, Deleu 10-4, Moerman IC 2, Depuydt 13-4, Beirnae 6-7, Verborght 2-0, Rij) walt 2-0, Van Damme 0-2 WEG Hemaco Dendermonde - Deinze: 75-7U Voor de Collegeploeg was het noodzakelijk dat ze thuis wonnen tegen Deinze. Ze moesten hun klassering verbeteren. De strijd onder aan schijnt zich tussen veel ploegen toe te spitsen. Het was geen prettig voor uitzicht nu ook Van Nuffel te moeten missen. Geert is dit seizoen de beste afwer- ker en korven skoren is nu precies niet het sterke wa pen van Hemaco. Coach Van Miegroet trachtte de aanvallende handicap te omzeilen door Pelicaen met de bewaking van Filip De Bruyne te belasten. Dit had direct geen resultaat. De Bruyne kreeg de bal toege speeld en scoorde 3 op 4. Verstappen kwam aan- vallnd goed uit de verf met eén 2 op 2. De bezoekers straften het lokaal balver lies met fastbreaks af en 10- 15. Het Hemaco-spelpa- troon werd ondertussen ge wijzigd. Patrick Vereist We vel gem - Wasocub Waasmunster 107-102 Reinsert Gent - Dendermonde: 73-90 voor«— uve-: jksenfrG&non - Hermes 96- Marcjonthoofd Hermes, nog jigdeM zonder Oelbrandt - ischef' heeft voor degelijke 3gezorgd bij het ver- i jluaregnon Gedurende •vv de we(*8trijd kon de e 5O0felandse derde klasser IzegeiRillaerts - De Keyzer werdrfwerkers in het zog lerdê^te thuisploeg blijven. Quaregnon was echter irfi onbou4bare Buggen- 3 van de partij, die voor in enp het einde het verschil foot maakte om de eind- nl van Hermes op te 89 vangen. Gave prestatie van Sauviller die echter aan de gestalterijke thuisploeg de zege moest laten. Punten: Hermes: De Keyzer 19p, Sauviller 12p, Ril- laerts 24 p. Raman 20p; QuaregnonBuggen hout 26p, Deckers 28p, Specog- ne 18p. Volgende week ontmoet Hermes het zwakke Wyte- wa Roeselare en hier zal de thuisploeg wel opnieuw met de zege aanknopen. WEGA B.B.C.D. heeft het bij Rei- naert Gent niet breed ge had. Het verschil is er pas gekomen de laatste minu ten. Aan de 14e minuut van de tweede helft wees het scorebord met 71-70 nog al tijd thuisvoordeel. De uit eindelijke jump van Den dermonde was sterker en Reinaert bleef zonder reaktie. In de eerste helft konden de bezoekers langs Van Leem put, Coeckelberg aan de 7e minuut uitlopen tot 13-17 en dit verschil bleef tot de 13e minuut op het bord (23- 27). De volgende minuten was de thuisploeg aanval lend de betere en na 16 mi nuten was het 37-29. Zodat aan de rust Dendermonde nog altijd in het krijt stond 45-40. In de tweede helft kwam Jan Goossens, aan vallend beter aan zijn trek ken en de eerste 10 minu ten scoorde hij 12 twaalf punten waardoor zijn vijf tal de leiding overnam 57- 8. Bieseman kon dan ook enkele keren Van Leemput onder de korf bedienen, zo dat de bezoekers op weg naar de zege waren. Rei naert kwam echter nog één maal terug tot 71-70, maar in de slotfase van de wed strijd kon Piron er toch voor zorgen dat Coeckel berg, Goossens en Biese man de thuispress goed omzeilden. In de eerste helft zag het er nochtans niet zo goed uit voor Dendermonde. Aan de 14e minuut keek Coeckel- bergh reeds tegen vier fou ten en ook Dirk Van den Spiegel werd door scheids rechter Maes speciaal gevi seerd, zodat hij met 4 streepjes achter zijn naam stond. Piron en Staelsen konden de situatie in de hand houden. Punten: Coeckelbergh 8-8, Piron O-O, Van den Spiegel 2-0, Bieseman 12-15, Goossens 6-17, Van Leem put 12-6, Staelsen 0-4. BENO Een moeilijke start van Wa socub gaf de thuisploeg een vroege 12-4 voorsprong. Seghers - Hennonin bleken in hun dagje en een griepe rige Jan Van den Bossche kon niet beletten dat na 15 minuten zijn ploeg nog steeds op achterstand stond 34-25. Voor rust maakte Wevelgem er echter een de monstratie van en tegen meer dan 60% afwerkend was het voor Wasocub on mogelijk om een 61-45 ruststand te vermijden. Toch konden de bezoekers na rust moedig terugko men tot 69-61. De Geest, Kinders en Windey waren nu de afwerkers en toen Seghers - Delaere met fou tenlast naar de bank moes ten kon Wasocub de bordjes doen verhangen van 82-71 naar 95-92. Windey leed toen echter balverlies en de Antwerpse scheidsrechters deden ook hun duit in het zakje. Jan Van den Bossche kreeg warempel een techni sche fout en meteen was de weerstand gebroken. We velgem beheerste de laatste minuten ook al voelde het de Wasocub adem in de nek. Toch blijft de Wasocub vorm op een hoog niveau en dat belooft voor de volgende thuiswedstrijden die weer punten zullen opbrengen. Punten. Wasocub: Gerlo 0- 2, Van den Bossche 17-11, Windey 6-15, Kinders 8-11, De Geest 10-17, Hofman 2- 0, Colman 0-2, Wevelgem: Wagnein 10-10, Ghesquière 0-2, Delaere 14- 2, Hennonin 12-8, Seghers 14-16, Raes 2-8, Claerhout 8-2. Wega kreeg de bewaking van E Bruyne op zich en die het r bezoekende aanvaller ni aanspelen. Het had voor thuisploeg een dubbel e fekt. Pelicaen werd aanv; lend sterker en Deinze zr zijn beste shotter afgerem Van 12-17 aan de 8e ir. nuut evolueerde de sco naar 23-17 aan de 13e n: nuut. Verhas bracht rust verdediging en Dirk Ve eist, de beste thuisspele bracht tempo en pun te aan, zodat Hemaco met 3 28 de rust inging. In de helft kwamen de b- zoekers langszij, 41-4 Verstappen met een 3 op zorgde voor 47-41 aan de minuut, maar moest er d: uit voor 5 fouten. Dirk V. eist trachtte Deinze met e hoog tempo te versmach en dit leidde aan de minuut naar een 61 voordeelpositie. Bij de zoekers waren De Muy en Van de Vijle moeilijk stoppen, zodat het aan 15e minuut 63-60 we Het uit^vallen* van Van Vijle, een 2 op 2 van 1 Van Lembergen en de w ningkorf van Dirk Vere maakten dat het van 71- naar 75-70 evolueerde. 1 thuisploeg verdiende d overwinning op grond vf haar totale inzet en kollel tiviteit. Punten: Verhas 4-4, Pa Van Lembergen 2-6, Va. Causbroeck 0-0, Luc Vai Lembergen 6-0, Pelicaen 4- 10, Verstappen 7-6, P. Vei els 0-2, Dirk Vereist 10-: BEN

De Voorpost | 1981 | | pagina 27