Voetbaluitslagen EGEREEKS GAAT VOORT EIEND Toeters en Ratels Te statisch Temse herademt Filip Van Eetvelde zorgt voor stunt InWlend ita Vervaet ongrijpbaar Greta Van Hauwermeiren op peil! Te sterk Homogeen Team De Voorpost - 30.1.1981 - 2' Heren 4e Nationale C «Rlfllf» Juvenes - Dilbeek: 1-3 Dl UI* wedstrijd begon een tje gespannen, want het rval in Dilbeek lag nog s in het geheugen. Spij- dat een drietal spelers in .blok» zaten en een aan- ler gekwetst, zodat niet r alle middelen kon wor- i beschikt om de Dilbeke- irs van antwoord te nen de aanvang van de eer- set ontpopte Juvenes h als de beste ploeg, zo de tegenstander op een achterstand werd ge- atst Maar Dilbeek dat al ger het klappen van de ■ep kent. vocht met alle idelen en punt voor punt akte het zijn achter- nd goed Een paar »nheidsfoutjes en een Ier goed lukkend blok •n er de oorzaak van deze set voor Zele verlo ren ging. Dit belette echter niet dat Juvenes opnieuw de eerste punten liet aantekenen in de tweede spelbeurt. De be zoekende ploeg die even moest bekomen van de gele verde inspanningen kon niet voorkomen dat Juve nes verder wegliep. Danny De Maesschalck aan de op slag bracht het tot 11-7, wat de springplank was naar een setoverwinning. Juvenes bleef verder aan vallen wat weer voorsprong opleverde. Dilbeek bleef beuken op de Zeelse verde diging, die begon te hape ren en waarvan de receptie het slechtste deel bleek te zijn Wat de thuisploeg ook probeerde, zij was niet bij machte het Dilbeekoffensief te stoppen. Dilbeek bleef op ditzelfde elan verdergaan en liep in de vierde set uit tot 0-3. Niets was gezegd want Juvenes kon de bord jes op 5-5 laten hangen. On der luide aanmoedigingen van simpatisanten en sup porters, vrienden die het al lemaal goed menen met de ploeg, konden de Zeienaars een voorsprong opbouwen tot 11-7. Toen gebeurde iets onverklaarbaars het was of hen de adem werd afge sneden, en de bezoekers konden na drie balwisselin gen de match besluiten. Reserven: Juvenes - Dil beek: 2-1. De Hadesdames verloren tegen Melsele (dw) Hopeloze situatie rechtgezet Juniores jongens St.-Niklaas A - Baasrode 2-3 "ovinciaal dames de - Oudenaarde 3-2 pe wedstrijd is zeker d groots vertoon gewor- van de lokalen waar het maal wat minder goed ide Zeer snelle start van lezoekers die na een 8-3 lerste set met 15-13 in de iht sleepten. Daarna Baasrode de stand in iwicht te brengen met I. De twee volgende sets zeer gelijkopgaand lelkens na 8-8 en 11-11 de derde set voor Baas- irovinciaal Heren •aardsbergen - Baasrode 3-2 Pau\ Strij 1 Mi' Bries meii resta 3 si. M: rug Ver r hei Kari rwin digdef, n 7e. at Ni; rode met 15-11 en de vierde voor Oudenaarde met 13- 15. Daarna schenen de be zoekers wat weg te zinken en na 7-4 werd de beslissen de set door Baasrode ge haald met 15-7. Goede wed strijd van Mit Van Wambe- ke die zeker veel heeft bijge dragen tot deze zege waar door Baasrode op kop blijft van de rangschikking. De reserven haalden het met 2-1. srode. op verplaatsing Geraardsbergen, heeft andermaal niet kunnen maken, al scheen dit sn bepaald ogenblik wel geval te worden. De d was volledig gelijkop- ïd tot bij het keren in de Bsende vijfde set. Toch men vaststellen dat de spelwijze geleide- beter wordt toegepast Ira beter resultaten zal n Bemoedigend is ze- dat hard werd gestre- ir de overwinning en en grote inzet was. dat enkel van de spelers Ie toon viel. De setstan - 15-6. 11-15. 10-15, 15- 15-8. lag 1 februari te 16 uur speelt Baasrode nu de l/8e finale voor Beker van Oost- Vlaanderen tegen de twee de nationaler SF. Deinze. Baasrode heeft vroeger reeds bewezen dat het in dergelijke bijna onmogelij ke opdrachten tot iets meer in staat is. Zij vertrekken met een voorgifte van drie punten en zijn alleszins vast besloten hun vel duur te verkopen Het wordt voor de streek wellicht de Top per van het seizoen en trou wens een enige gelegenheid om een ploeg van tweede nationaal, waarbij de inter nationaal Boghemans. aan het werk te zien. Aan aan moedigingen zal het er niet ontbreken Dat de wedstrijd van de Baasrode-juniores tegen de A-ploeg van St.-Niklaas, tot een prestige match moest uitgroeien, was te verwach ten. Inderdaad St.-Niklaas zal wel de sterkste tegen strever van het ogenblik zijn. Deze begonnen dan ook erg gemotiveerd en wisten zowel in de eerste als in de tweede set een voor sprong te nemen van res pectievelijk 8-1 en 9-1 om deze beide sets te nemen met 15-12 sn 15-7. Ook in derde set werd het snel 6-0 en op 11-5 scheen de toe stand voor Baasrode hope loos maar onder impuls van krachtig spelende Eric Moens begon Baasrode nu echt mede te spelen en het initiatief in handen te ne men om op het nippertje de derde set te halen met 18- 20. Bijna zonder tegen stand werd ook de volgende set na 0-6 met 4-15 behaald. De beslissende set dan was gelijkopgaand tot 6-6 maar dan wist Baasrode in een laatste inspanning de eind zege vast te leggen met 8- 15. Deze bijna twee uur du rende wedstrijd gaf mooi volleyvertoon en bleef ui terst spannend tot het ein de. De uitblinker .was de veelzijdige E. Moens en ook Luc Breuckelaers liet zich vooral op het einde op merken. Kadetten jongens Baasrode - Hillegem 3-0 De verplaatsing van de Ka detten naar Hillegem is een echte formaliteit geworden. Baasrode dat nog geen en kele wedstrijd en zelfs ook geen enkel set verloor, wist andermaal met 3-0 te win nen en als men hierbij vast stelt dat de tegenstrever in totaal slechts 5 punten scoorde, mag men van een overmacht spreken. De on gewoon harde en ook goede opslag was voor de tegen strevers fataal. Voor de rest konden zij het rustig opnemen. Meisjes Juniores Baasrode - Aalter 0-3 In de Sporthut te dienden de lokalen aan te treden tegen het sterke Aal ter, ongeslagen op kop van de rangschikking. Het was zeker te voorzien dat het om een onmogelijke opdracht ging, maar toch heeft men hierbij kunnen vaststellen dat met enthoeisme werd gespeeld en dat er zo goed mogeüjk werd meegestre den en dat is belangrijk Uiteindelijk werd het toch een 0-3 nederlaag tegen een sterke tegenstander. Nationaal Damesvolleybal Dames: 2e Provinciale A ATB St. Niklaas - Juvenes: 3-0 Juvenes heeft het te St. Ni klaas niet kunnen halen, daarvoor was het spel te statisch, dit samen met een falende receptie, wat dan ook de droge 3-0 uitslag kan verklaren. Zele had het van bij het begin moeilijk, tegen de sluwe plaatsballen van de thuisploeg, die deze keer de gaten heel goed opmerkte en er duchtig gebruik van maakte. Het werd vlug 1 l-l en de Juvenesmeisjes wis ten niet meer van welk hout pijlen maken. Steeds lieten zij zich verrassen door de lobballen van de Klaaskens. Wie dacht dat tijdens de vol gende sets een oplossing zou zijn gevonden, heeft het verkeerd voor. De loka len bleven borduren op het zelfde patroon en de bezoek sters lieten de steken val len. Nooit konden zij hun eigen aanvalsritme ontwik kelen, terwijl de thuisopsla- gen van Heyman onhoud baar waren. Toen ook de receptie verder afbrokkelde bij de bezoeksters, was de strijd vlug beslecht, na een partij volleybal van lage kwaliteit. Jeugdwedstrijden: Junioren: Juvenes - Kalken: 3-0 Scholieren: St. Amandsberg - Juvenes: 3-2 Het is spijtig te moeten konstateren dat de jongens nog geen vooruitgang heb ben geboekt wat de spelkwaliteit betreft Nog steeds worden dezelfde fou ten gemaakt van bij het be gin van de kompetitie, en blijven wij kijken op een statisch spel, met wat aan vallen die meestal in het net of over het terrein terecht komen. Een smash realise ren met beide voeten op de grond blijkt bij deze spelers nog een van de regels te zijn. terwijl de plaats op het terrein een opdracht is waarin weinigen slagen. Als wij hier tegenover onze kadetten plaatsen, dan is dat een verschil van hemel en aarde Door de harde op slagen van enkelen kon Ju venes in 't spel blijven, maar de meeste punten kre gen de Zeienaars ten ge schenke van de lokalen, die ook niet in hun dagje wa ren, en de steun kregen van een massa vriendinnen. Was dit de oorzaak van het zwakke spel van de Juve- nesjongens? Wie zal het zeggen' Het resultaat was echter dat de puntjes te Gent bleven. Een wedstrijd om zo gauw mogelijk te vergeten. Kadetten: Juvenes - V.K. Aalst: 3-1 De Zeelse kadetten brach ten beweeglijk en snel vol leybal. wat de bezoekers vlug aan den lijve onder vonden. Toen coach Toon een nieuw zestal op het ter rein bracht, was het een kreunen en zuchten om te büjven volgen, maar men moest toch deze set toe staan Wat misnoegdheid bij enkele spelertjes over de in hun ogen verkeerde coaching. zette een domper op deze overwinningsroes! Scholieren meisjes: Juvenes - St. Amandsberg: 0-3 Juvenes wist in het begin raad met de vele St. Amandsbergse ballen, maar kon toch niet beletten dat de bezoeksters voor sprong namen. Zij dienden zich te beperken tot verde digen. al kregen we af en toe een gelukte aanval te zien. Ondanks moedig ver weer moest Juvenes de overwinning aan St. Amandsberg laten. Programma Beker van Oost-Vlaan- deren: zaterdag 31 ja nuari te 20 uur. Heren: St. Jan Hemel - veerdegem - Juvenes (2e Nationale tegen 4e Na tionale). Jeugdwedstrijden: schc lieren: Juvenes - Bazel t 15 uur in sporthal De 7 Stukas Oostende - Temse De basketbalwedstrijd op het aanpalende veld tussen Sunair en Rac. Mechelen waarvoor honderden aan wezigen waren heeft de concentratie van de volley balspeelsters beïnvloed. Vooral de bezoekende for matie bleek zich het moei lijkst te kunnen aanpassen midden de oorlog van toe ters en ratels. Dit is echter maar zalf op de wonde, Temse speelde bene den haar waarde. Tegen een team dat men in eigen midden geen kans gaf en na een knappe prestatie thuis tegen Houthalen mocht men van Temse meer verwachten. Het onregelmatig spelende Stukas Oostende haalde vooral munt uit haar vecht lust. In de verdediging faal de de thuisploeg minder dan Temse, bovendien bleek de plaatselijke spel verdeel ster in een begeneidigde dag. Dames 3-1 Bij Temse üep het niet ge smeerd. Het spelconcept van Temse eist dat alle speelsters de van hen ver langde taak tot een goed einde brengen. Onder een gebrekkige schakel leidt het ganse team. In de aan val schoot Temse te kort en de receptie was evenmin zoals het zou moeten. Met setstanden 15-8, 10-15, 16- 14 en 15-8 hoopt Temse de wedstrijd snel te vergeten. Men begint zich af te vra gen of het damesteam een thuisploeg is geworden? Of was het het spelen op een zondag dat Temse noodlot tig was geworden, woog de zaterdagavond te zwaar? Zaterdag treedt Temse aan in de beker van Belgiè te gen Kortenberg. Tegen de ze eerste provincialer moet Temse normaal een ronde verder geraken, ook al be treft het voor Temse een uitwedstrijd. VC Temse - Aachel 3-0 Door deze overwinning ver werft Temse twee kostbare punten in hun strijd om de degradatie te ontlopen. Temse moest deze wedstrijd winnen wilde het geen voe ling verhezen met het pele- ton. Maar ook Aachel had er alle baat bij om de zege te verwerven, daar zij even min veilig gerangschikt staan. Het werd een keihard duel waarin hartlijders het ein de nooit zouden gehaald hebben. Ook de spelers wa ren zich bewust van de ernst van deze partijEnke le foutieve tussenkomsten verraadden vaak de zenuw- last van de spelers. Aachel begon de wedstrijd vrij goed en klom naar 6-9. Maar Temse sloeg terug, ontnam bij 13-14 de bezoe kers een setbal en maakte toen zelf de set uit: 17-15 (1- 0). In de tweede set werden de zaken nog ernstiger voor Temse. Aachel liep naar een 1-9 stand. Met de inbreng van Gilbert De Lamper kwam bij Temse meer rust in de ploeg. Met verenigde krachten zette Temse een verloren ge waande situatie nog recht 15-12 (2-0). In de derde set kreeg men hetzelfde spelbeeld 6-8, 7- 11 en 10-13. Onder impi van Patrick Aerts en L Van de Velde trok Tem zich terug op. Weer we een setbal van de bezoeke onschadelijk gemaakt 1 14, toen flitste Temse dc tot 17-15 (3-0). De bez< kers hadden ongetwijft meer verdiend dan e koud 3-0 stortbad, dat h nu wel eens koude rilling zou kunnen bezorgen. )ann] id vaxl Miji )vermere lame»eervelde 161 ermere en Beervelde oen voor een stevig duel 40 rgd Vooral in de eer- ïelft waren beide ploe- sterk aan elkaar ge- '"gd Na de herneming ■kte Danny Van der :ht dan vooral het ver- Hij scoorde niet al- het enige en beslissen- loelpunt maar knalde I tegen de staak. >r de rust staken beide ïs wel enorm veel inzet fa un spel maar offensief n m er weinig uit. Beide pers werden dan ook ie( welijks verontrust. Het verloop situeerde zich 1 in het middenveld beide ploegen wilden baar in eerste instantie Zeb ederlaag vermijden. >k na de rust ging de itrijd aanvankelijk le richting uit. Op de e minuut kwam er wel fc onrust bij de heren toen speler-trainer Freddy Heirman uitviel ten gevolge van een dijkwet- suur. Invaller De Maesschalck nam de taak van Heirman evenwel schitterend over. De wedstrijd werd dan op het uur pas voor goed open gebroken Daar zorgde Danny Van der Stricht voor die vanuit het middenveld vertrok tegen twee tegen standers omzeilde, en via de staak scoorde. Beervelde was meteen verplicht om meer offensieve risiko's te nemen zodat er meer ruim te kwam voor de lokale spit sen. En daar werd gretig gebruik van gemaakt maar het doelhout voorkwam een hogere score. Eerst mikte weer Van der Stricht een vrijschop op de paal terwijl Van Driessche alleen kon uitbreken en wel de doel man kon verschalken maar ook nu werd de bal gestuit door de paal Al bij al wel een verdiende zege voor SK Overmere in dit burenduel. W.V.L. rbeke-W. 3 parde 1 j Eksaarde heeft niet Wienstelijk gepres- I te Moerbeke Maar de heren beschikten over ïemeifeweeglijke en techni- ite vaj 8terke Costa Vervaet feite het verschil ge- heeft. Hij scoorde ploefaal zelf en bracht het der Sap doelpunt aan. En dat •e vaan teveel voor de bezoe- rnati<[ laarde was nochtans dan voortreffelijk ge- Reeds vroeg in de 'rijd kon Verschueren al uitbreken maar Ide telkens in het Ook De Cock was in Periode zeer bedrijvig hij zag zijn schot irend gestopt door n De Brabander. >ke speelde wel goed ale Cj maar had wel moeite [tegen de gedecideerde wie van Eksaarde een kans af te dwingen. op de 42ste minuut Toen intercepteerde "i Stevens een frak een sekonde te laat Costa Vervaet nog het legen de bal kon ste rn de bezoekende doel- lum Ij 'ierp deeli schs haalt wacht e n sterl emei e f en St 11 6 an St j Sarei :rd man was geklopt. De terug gekeerde Van Rossem kon evenwel de bal met de hand uit het doel slaan. Straf schop dus en Costa Vervaet zelf benutte deze unieke kans Na de rust kon Eksaarde nog een kwartier de wed strijd in evenwicht houden. Toen kregen de gastheren steeds meer greep op het spelverloop met een pracht- doelpunt als resultaat. Op een inzenden kopte Costa Vervaet immers op de 67ste minuut in duikvlucht enig mooi binnen. Eksaarde was verplicht om offensieve risiko's te ne men maar het liep ver keerd. Een mislukte terug speelbal naar libero Van Laere werd door Costa Ver vaet onderschept, hij ging alleen door en Martin had geen moeite om te scoren Ondanks de uitzichtloze positie bleef Eksaarde moe dig doorspelen met een vrij schop-doelpunt van Ver schueren op de 80ste mi nuut als beloning. Twee mi nuten later klopte Chris De Cock doelman De Braban der maar een verdediger kon op de lijn redden Schoonaarde 4 Appels 0 Sparta Appels is van een kale reis teruggekomen Hoe hoog de verwachtingen ook gespannen stonden. Deze keer werd het een ne derlaag die niemand had verwacht. Bovendien ging het om afgetekende cijfers Op het eerste gezicht moei lijk om te geloven. De loka len hepen echter biezonder offensief van stapel. Al na acht minuten hadden ze een 2-O voorsprong gereali seerd. FTlip Van Eetvelde was auteur van de twee doelpunten. Bovendien scoorde hij twee keer met het hoofd. Bij het eerste doelpunt wipte hij binnen een tros van spelers enkele centimeters hoger. Nadien verlengde hij een corner, omgezet door Marc Van Cauwenberghe tot een doel punt. De bezoekers stonden door deze twee vroege vol treffers enkele minuten pjerpleks. De lokalen daar entegen hadden eerder in deze kompetitie nog nooit zo een weelde meegemaakt. De vreugde steeg echter ten top toen dieper in deze eer ste helft er nog een derde doelpunt tot stand kwam. Ook hier was Filip Van Eet velde alweer de auteur. Eerst had Etienne Haentjes op doel besloten. De bal sloeg tegen de paal en kwam in de voeten terecht van de attente Van Eetvel de. Deze bekroonde metéén zijn optreden met een hat trick. Het dient wel gezegd dat Appels nadien een paar keer gevaarlijk is komen opzetten Maar ook doel man A. Becqué wou blijk baar meevieren in de over winningsroes van zijn kol lega's en de aanhangers. Een paar keer wist hij zich opvallend te onderscheiden op gevaarlijke doeltrappen die door de bezoekers wer den afgevuurd. In de tweede helft ging Schoonaarde zijn verwor ven voorsprong beveiligen. Dit wil nu niet zeggen dat er een muur aan spelers werd opgetrokken voor het lokale doelgebied. De buit mocht echter niet ontglip pen deze keer en hiervoor werd ook alles op alles ge zet om de bezoekers geen kansen te gunnen terug te slaan. Halfweg de tweede helft viel dan het vierde doelpunt. Ook hier was Fi lip Van Eetvelde in betrok ken alhoewel hij deze keer er zelf de auteur niet van werd. Eerst had Mare Van Cauwenberghe de bal naar Van Eetvelde doorgescho ven. Deze vuurde op doel, maar hij zag zijn poging tegen het doelhout te plet ter slaan. Zijn kollega Etienne Haentjes lag deze keer op vinkenslag. Hij gaf op zijn beurt doelman Geor gië Van Den Hauwe geen schijn van kans. Dat er na afloop algehele tevreden heid was in het lokale kamp hoeft niet eens onder streept. Het is de eerste keer dit seizoen dat Schoon aarde er in slaagt een wed strijd met een 4-0 zege af te sluiten. Bankzitter Antoine Go- vaert was na afloop niet zo zeer verrast met het resul taat. «Kijk» zei hij ons. «Het moest er uiteindelijk eens van komen. De laatste we ken speelden we opvallend goed. Dat was ondermeer het geval tegen Eendracht Opstal en tegen Gijzegem. Doelpunten scoren was ech ter ons grote probleem. Vandaag zijn er eindelijk gekomen. Dat is hoopge vend voor de toekomst. Voor de Spartanen werd de wedstrijd in Schoonaar de een bruuske onderbre king. De laatste weken wer den punten gewonnen wat voor gevolg had dat men gunstige vooruitzichten koesterde. De recente ne derlaag werd echter een up percut van formaat Appels ontvangt nu Schroevers Moorsel. Alleen een over winning kan de zware ne derlaag van de voorbije speeldag uitwissen. Schoonaarde moet naar Lutterzele. Ook daar kun nen we winnen, zong men zondagavond in koor in het lokaal Mikeno, waar meer dan één glaasje werd ge dronken op de zege. E.D.M. Vrouwen voetbal Tweede Nationale: Evergem - Kamillekens A: 0-9 Kamillekens B - 't Rozeken: 0-3 Zoals wij in het begin van het seizoen meedeelden, komt de Aalsterse Kamille- kensploeg. nu met twee elf tallen uit in nationaal ver band Door deze verander ing waren er in het begin selektieproblemen. Van daar dan ook een paar min dere uitslagen. Wat een mo gelijke promovering be treft, maakt geen van beide ploegen enige kans. Voor zitter Kamiel Sergant blijft dan ook met beide voeten op de grond, wanneer hij ver telt, dat na een lange in loopperiode beide ploegen eindelijk in balans geraakt zijn. De B-ploeg doet het beter dan verwacht, zodat wij nu een basis leggen voor volgend seizoen, dat meer dan waarschijnlijk de definitieve Aalsterse door braak zal betekenen. Vooral daar bij de K.B.V.B. stap pen ondernomen worden, om een tussenreeks te ma ken, die in werkelijkheid tweede nationale zou zijn. De eerste twee van deze reeks zouden de poort open beuken naar eerste, zonder dat die vervelende eindron de zou moeten worden. Na dit eerder tig begin is de A-ploeg op geklommen naar de vierde plaats in de rangschikking op slechts drie punten van de leiders Assenede en Tijl. Daar tussenin zit Kontich, die een wedstrijd minder speelde en officieus leider is. Zowel Kontich als Asse nede moeten nog naar Aalst komen, en zulks belooft. daar Kamillekens A weer op zijn vroeger peil drijft. Aan de basis daarvan ligt o.m. de sterke terugkeer van Greta Van Hauwermei ren, die weer op haar nor maal peil akteert. Nu ook de uitwedstrijd op Evergem lag zij met zes doelpunten aan de basis van een ruime 0-9 overwinning. Zij had eveneens de voet in de ande re drie Aalsterse goals, ge scoord door Veerle De Wint (2) en Renée Delannoy (1). Dat de B-ploeg het niet slecht doet, bewijst ook haar rangschikking. Er werd reeds tweemaal ge wonnen en tweemaal ge lijkgespeeld. Zeker niet slecht voor een nieuwko mer. Zondag begroetten zij het wederoptreden van In- grid Van den Neucker. en zulks viel bijzonder goed mee. Ook Léa Lowie speelde Hofstade - Herdersem 0-4 Iedereen zal het er wel over eens zijn, Herdersem is dui delijk meer waard dan vier de provinciale. Bij Wilskracht Hofstade be wees het dat nogmaals. De lokalen beten nochtans fel van zich af en konden door hun verbeten inzet een klein uur gelijke tred hou den. Herdersem kwam nog voor de rust 0-1 voor dankzij een doelpunt van de erg goed spelende rechts back Jean Van Nuffel. Deze rukte systematisch mee op naar voor en was er dan ook toen een voorzet van op links aan de tweede paal belandde. Na de herneming bleef het duel in alle hevig heid verdergaan maar de krachten van de thuisploeg begaven langzamerhand De contacten werden nog harder, van beide zijden, maar de gasten konden naast hun fysieke paraat heid ook een grotere dosis techniek etaleren zodat Wilskracht niettegenstaan de de grote wilskracht, toch tekortschoot. Na de koffie kon Herder sem dan ook verder uitlo pen, weliswaar geholpen door de lokale defensie die niet zo secuur meer ak teer de. Het werd dus een logi sche overwinning voor S.K. dat hierdoor afgezonderd aan de leiding blijft. Bij blauw-geel speelden doel man Dolf Cooreman en rechtsback Jan Van Nuffel een puike partij. En zeggen dat beiden slechts door het wegvallen van titularissen in het eerste elftal een plaats kregen. (J.G.) SC Lokeren - Berchem 10-1 Klub Brugge - SK Beveren 3-0 SK Sint Niklaas - Olympic 1-1 Racing Mechelen - Eendracht Aalst 0-2 Jong Lede - Willebroek 1-1 AS Oostende - Eendracht Zele 1-0 Meulebeke - VW Hararae 0-0 FC Denderleeuw - SK Lebbeke 1-2 KAV Dendermonde - Haaltert 0-0 Kemzeke - Lokerse 2-0 Temse - Muide 3-2 Robur - Sint Pauwels 0-0 St.-Gillis-Waas - Excelsior 0-1 Vrasene - Adegem 3-0 SK Aalst - Borsbeke 0-1 Buggenhout - Standaard Wetteren 0-0 Eendracht Meldert - Denderhoutem 0-1 Oudegem - Bevere 2-2 Oudenhove - Burst 0-1 Terjoden - Boekei 2-2 Bambrugge - Nieuwerkerken 5-3 Winnik - Vlierzele 3-0 Herzele - Mere 2-0 Stekene - Grembergen 3-0 HO Kalken - Wieze 0-0 Waasmunster - Sinaai 0-0 Bazel - TK Meldert 1-0 Haasdonk - Berlare 3-0 Melsele - Wilskracht Moorsel 3-1 Kallo - Baasrode 3-0 Klinge - Eendracht St.-Gillis 3-6 Schellebelle - Azalea 6-2 SK Overmere - SK Beervelde 1-0 Dyn. Beervelde - Valentino's Overmere 1-0 Baardegem - Lutterzele 1-4 Hofstade - Herdersem 0-4 Rapide Lebbeke - Erembodegem (uitgest.) Wichelen - Opdorp 7-1 Schroevers Moorsel - Opstal 0-1 Schoonaarde - Appels 4-0 Doggen - Böonwijk 1-3 Kieldrecht - Sombeke 1-1 Heikant Zele - Straatje Stekene 4-0 Kruibeke - White Boys 0-2 Meerdonk - Gerda 2-2 KI. Laar Vrasene - SK Lokeren 2-1 Rupelmonde - Hoogeinde (uitgest.) Moerbeke - Eksaarde 3-1 Mini-voetbal Derde Nationale A Kazas Zottegem - Mini Temse 2-6 met de B-ploeg Ondanks deze versterkingen waren de B's niet opgewassen te gen 't Rozeken, dat toch in het 8poor loopt van Kamil lekens A. Desondanks dient gezegd, dat zij goed stand hielden. Via Lich en Van Praet kwam 't Rozeken 0-2 voor, voor de rust. Na de koffie kwam de eindstand na een own-goal van Van den Steen Stand: Assenede en Tijl 22, Kontich 21, Aalst A 19. 't Rozeken Puurs 9 Aalst B gem 0. 16, Doornkens 7, Bellem 6. Ever- In een genietbare partij heeft Mini Temse zich weer langs haar beste zijde laten zien. In de tweede minuut kon Jan Van den Houte van dichtbij de openingstreffer lukken (1- 0). Deze treffer werkte echter als een injectie bij Temse. De bal werd vlot door gespeeld en André De Wolf doorklief de de thuisdefensie en plaat ste Temse op gelijke hoogte (1-1). Temse draafde speels door en na een actie waarbij, het gehele team betrokken was, oogstte Temse ap plaus. Jean De Ryck speelde naar Freddy Van Breuseg- hem, deze tikte naar André De Wolf, die Staf Arbyn be diende. Deze rukte tot de doellijn en paste dan achter waarts naar Albert Brijs, die Temse op voorsprong bracht (1-2). Dank zij de at tente doelmannen van beide partijen bleef de score in de eerste periode ongewijzigd. Door het missen van een strafcorner liet Kazas de ge legenheid liggen om de sco re in evenwicht te brengen. De thuisploeg bleef noch tans een tweede doelpunt najagen, maar een secure verdediging met Freddy Van Breuseghem in goede doen en Jean De Ryck als niet te verschalken doelman ver- moeilijkte de taak van Zotte gem aanzienlijk. Aan de overzijde bleef Temse ge vaarlijk langs Staf Arbyn, Guy Van Hoeyland en Carlos -i Van Hoeylandt. Na een fraaie combinatie paste Staf Arbyn naar Guy Van Hoey landt, die de 1-3 stand op het scorebord bracht. Even voor rust kwam Temse aan een corner. Freddy Van Breuseg hem lobte de bal keurig en Staf Arbyn kopte in. Met 1-4 trad de rust in. In de derde periode kwam de thuisploeg na een vrijschop aan een tweede doelpunt. Temse doorworstelde toen een mindere periode maar hield het hoofd koe^in de verdedi ging. Hun counters waren daarentegen wel gevaarlijk maar leverden geen doel punten op. Op een voor zet van Staf Arbyn rondde Guy Van Hoeylandt af 2-5. Met een mooi afstandsschot nam Staf Arbyn het zesde doelpunt zelf voor zijn reke ning (2-6). Vrijdagavond om 21 uur in de sporthal Tilroda krijgt Temse Resocub Aalst op bezoek.

De Voorpost | 1981 | | pagina 29