m G Sambre et Meuse te zware kost voor St. Niklase Pleit zo goed als beslecht Kalenderperikelen bij Elckerlyc D Vooruitzichten Zi Eerste zege voor Melsele F Hoge score voor Ronny Braem, matchwinnaar te St. Niklaas Girembergse Truyensvrienden tiouden kampioenenparade duiven waas Charles Collewaert Lokerse Noyonkeizer 30 - 30.1.1981 - De Voorpost Tweede Nationale Heren De goede voornemens ten ver en inzet met één match spijt heeft St. Niklaas A punt beloond, maar hier- zich niet kunnen waarma- mee was de kous af. ken tegen bezoeker Sambre Volgende week moet St. et Meuse dat werkelijk te Niklaas A naar Alpa B. dat sterk is gebleken Carl Van evenals St. Niklaas ook Camp stelde zich tot het ui- Micheroux B klopte. De terste te weer, maar meer Brusselaars voelen zich ook dan twee matchpunten za- nog niet gered en zulks ten er voor de St. Niklase waarborgt een spannende kopman niet in. Ook Frans wedstrijd. Het is precies te- Messagie en Hugo Hoste gen dergelijke ploegen dat spaarden hun krachten St. Niklaas zich moet kun- niet om het tij te doen ke- nen waarmaken, ren. Ze werden om hun ij- Buitenkansje voor Wase tafeltennisfans Maccabi - Donald te St. Niklaas Op vraag van Maccabi zal le, Walter Dugardin, Luc de wedstrijd Maccabi A - Driessens ook St. Niklaze- Donald A plaats vinden te naar Albert Schelfaut. in St. Niklaas op zaterdag 31 het lokaal dat hem zo eigen Eerste provinciale Tijdens het voorbije week end waren alle ogen gericht op de wedstrijd St Joris Sleidinge B Kieldrecht A. De wedstrijd van de waar heid, die tevens de laatste kans inhield voor de Waas- landers om aansluiting te krijgen bij de ploeg van Jo- han Comelis. Wanneer het toptreffen door Kieldrecht werd gewonnen kwamen Kieldrecht in zijn opzet zou zijn gelukt. Cyriel Van Helsland heeft er zich werkelijk tot het ui terste voor ingezet. Hij won met klank zijn vier wed strijden en nam meer dan sportieve weerwraak op Jo- han Cornells, die-trouwens zijn eerste seizoenneder laag diende op te tekenen. Luc Struylaert verging het wedstrijden. Het woi wel uitkijken naar de richtingen in de kom weken. Cyriel Van Helsland en zijn evenwel minder goed. Hij maats tot op één puntje terug. Zover is het niet gekomen. Kieldrecht diende met 10-6 de inzet aan de thuisploeg te laten. Wanneer we hier- verloor driemaal in de be slissende set en zulks was ook het geval voor Gunter Van Puymbrouck. Kiel drecht heeft thans een ach terstand van vijf punten op bij vertellen dat liefst twaalf leider Sleidinge B. wedstrijden in de belle him beslissing kregen en hier in de schaduw van deze wedstrijd haalde Herleving St. Niklaas B kreeg h( zoek van Louise Mat dat evenwel zonder D verez de verplaatsing .oo Op de te maken. Een gek n dag heid voor Herman ms i lings en zijn maats a ui"806 nog eens echt sterk aan te gaan. Het werd wens ook 15-1. Een stE^ws tje dan toch voor de C-j 20. s die tegen Melsele een zeer sterke zorgde maar desond de volle inzet aan de b kers diende te laten. L11 Bosschere, onbeschik! In Hamme werd het Oostvlaams tenniskampioenschap KKSF gespeeld: hier de door Kieldrecht werd ge- 1 nrnnnon ho*mmt mpn fiat. Ham se BAC-ploeg. vh) van slechts één wedstrijd zijn tweede seizoenzege bin- werd in de St. Niklas door Kieldrecht werd ge- nen. Op bezoek bij Drive C ploeg door Jaak De wonnen, begrijpt men dat zijn de Dendermondenaars vervangen, die evenwi het mogelijk is geweest dat nooit in verlegenheid geko- veel kompetitie men. Dany Vermeulen won er vlot zijn vier wedstrij den, terwijl Jean Boudou en ben de Melselenaars uf1^ ,20Op< iets positiefs te kunne 00-1: reiken. De totaalzege Jozef De Maeyer elk twee aard 1 Ronny Brae Veteranen Tweede nationale heren: Alpa B - St. Niklaas A Eerste provinciale heren: Melsele A - Sleidinge B Kieldrecht A - Drive C Drive B - St. Niklaas B Herleving A - Drive A Louise Marie A - St. Niklaas C Tweede provinciale heren: Pacem A - Melsele B Kieldrecht B - Patro Tivoli A Small Str. D - St. Niklase D Derde provinciale heren. Beveren C - St. Niklase E Peuk - Temse A Beveren A - Kieldrecht C Melsele C - Beveren B Melsele D - Kemzeke Small Str. E - Elckerlyc C Elckerlyc B - Reinaert Patro Tivoli B - Lebbeke Herleving C - Wetteren A Vierde provinciale heren: Melsele E - Herleving D Kruibeke B - St. Niklaas F Mikeno - Kruibeke A Patro Tivoli C - Madeion Temse B - Melsele F Elckerlyc D - Reseda A Eerste provinciale dames: Sleidinge - Herleving B HNO Gent - Herleving C Drive - St. Niklaas in eigen vesting tvoerir 9 30 1 lallen - ichrevc ,35 Ma 3.00 N film v ze, .00 Zwi januari 1981 te 15 uur. Een is, aan de slag te zien. Voor- Rik De Bock, voorzitter van een en ander te zijn misge- D had zitten wachten, en op sportief vlak diende te winstpunten heten opteke- danken, die met Hugo uitzonderlijke gelegenheid zitter Colijn deelde verder Elckerlyc Aalst en kapitein lopen en naast de Aalsterse thans zonder slag of stoot worden genomen. Sekreta- nen. Hubert Van Langen- straeten voor een pracii voor de Waaslandse tafel- mede dat de toegang gratis Van de Aalsterse D-ploeg voorzitter zal ook sekreta- de kostbare inzet ging in- ris Jean-Marie Van den hove won drie van zijn vier prestatie zorgde, tennisliefhebbers om een is, niet gebruikelijk voor was niet gelukkig toen we ris Eric Pauwels zich be- pikken. Houwe zat met de zaak eerste klasse wedstrijd in een wedstrijd in Eerste Na- hem naar het resultaat van paald niet lekker voelen. Volgens de man aan de lijn, blijkbaar verveeld Regie eigen stad bij te wonen en tionale. Reseda B - Elckerlyc D Volgens de kalender die verkoos Reseda Melle B de ment is reglement, en Rese- naast Norbert Van de Wal- vroegen. Er bleek immers door de Elckerlycsekretaris Aalsterse leidersploeg in de da kan niet verantwoorde- m aan de spelers werd uitge- onwetendheid te laten, lijk worden gesteld voor de H©Fl©VlIlff klopt ElCKCrlyC reikt moest de Aalsterse D- waardoor de eigen fanion- vergissing van de Aalsterse ploeg vorige vrijdag op ver- ploeg van het Aalsterse klubsekretaris. Interklub- plaatsing naar Reseda Mei- misverstand kon profiteren leider Leo De Mey ver- Ie B. De officiële kalender om opnieuw voorbij Elcker- klaarde dat het P.C. Oost- Te Aalst stonden de vetera- genhove kreeg wel vermeldt evenwel dinsdag lyc te komen. Elckerlyc D Vlaanderen gewoon mach- nenploegen van Elckerlyc repliek van Rik De 20 januari 1981, 20 uur als ging immers als leider in teloos staat en alles afhing en Herleving tegenover el- maar zulks belette me ontmoetingsdatum. Op vierde provinciale F Reseda van Reseda Melle. Toen we kaar in de tweede derby van de Aalsterse voorzitt voornoemde dag waren vol- Melle A met één puntje zondagmiddag zoals ge- het seizoen. Trokken de evenals zijn team gei gens voorzitter De Bock, de vooraf. Het sein werd bij bruikelijk naar het provin- Dendermondenaars in de niet verder dan een ee spelers van de D-ploeg ijve- Elckerlyc ingevolge het ciaal sekretariaat belden heenronde aan het langste dend puntje bracht, rig aan het trainen in het telefoontje onmiddellijk op voor de kompetitieuitsla- eind, dan hoopten de Aal- Voor de Herlevingers klublokaal. Rik De Bock rood gezet. De provinciale gen bleek dat Reseda Melle stenaars op een sportieve kent deze 7-3 uitzege oestrin werd er omstreeks 21 uur interklubleiding werd in wel degelijk een forfaitblad revanche Zover hebben verder in de strijd bl telefonisch van in kennis kennis gesteld en ook werd had ingestuurd voor voor- Marcel De Bruyne en Hu- voor de titel. In dit ver .05 Te< rinner: 10 Thi 23. euw8 k00 Ni 57 Ni« eman - gesteld dat Reseda Melle B kon takt gezocht met Rese- noemde wedstrijd, op de komst van Elckerlyc da Melle, waar de beslissing Vierde provinciale Eerste provinciale dames Een maat voor niets Voor het voorbije weekend plaatsing niet hebben ge stonden de wedstrijden maakt. De kans zit er dan Louise Marie-St. Niklaas en ook in bert Van Langenhove het wordt trouwens met niet laten komen. Voor- wat belangstelling uitg noemd duo won de dubbel ken naar de wedstrijd en zou achteraf in de enkel- leving-Small Street, die wedstrijden evenmin iets sluitstuk van de vetera toegeven. Hubert Van Lan- kompetitie kan worden mers uiterst goed geplaatst in het regelmatigheidskri- terium «De Voorpost» en op Tweede provinciale dat Linda Corde- die manier kunnen wel en- HNO Gent-Herleving B op mans en haar team de geno- het programma. ten kans niet meer zullen Het blijkt dat er wat dc oer- krijgen deze wedstrijd op te ste wedstrijd betreft een halen, maar wel met forfait- «foutje» zou zijn gemaakt cijfers zullen bestraft wor- bij St. Niklaas met het ge- den. Spijtig wel want alle volg dat de dames de ver- St. Niklase dames zijn im- Melsele F heeft lang moeten Proft won voor Herleving In dezelfde reeks waren wachten op een eerste zege. vier wedstrijden op een rij- Kris Van Couwenberghe en Dat precies Herleving D het tje. maar Detlef Steiger de Hamse C-ploeg op bezoek slachtoffer ging worden bleef in gebreke. bij Kruibeke A. Wie dacht had niemand verwacht. De Guy D'Hollander en Mare dat de ploeg van Van Stry- - Dendermondenaars dien- Van Raemdonck puurden donck er nog eens zou heb- Derde provinciale den hun ploeg met het oog elk drie winstpunten uit de ben ingevlogen kwam be- op de verplaatsing naar ontmoeting, terwijl Bob drogen uit. Kris Van Cou- Pol-pQ T'lVOli B kHOCk~OU.t Melsele F evenwel zo sterk Peelman en Benny Smet elk wenberghe dulde evenmin A alAU te wijzigen dat. de neder- voor twee puntjes zorgden, als Johan Van Hecke tegen- laag niet meer zo verras- Alles samen goed voor een stand en om het mooi te send overkomt. Gustaaf De 10-6. Uies - ttO-Ultf ,55 Le .25 El: spee De figuur van de week De jongere broer van René Braem, die door de klubleiding van Melsele voor het seizoen 1980-81 geschikt werd bevonden om met de A-ploeg in eerste provinciale uit te komen, heeft tijdens de voorbije speeldag bewezen het te kunnen. Na een eerder moeilijke aanhef ging Ronny steeds maar beter spelen. Tegen St. Niklaas C won hij zaterdag zijn vier wedstrijden en lag hierdoor aan de basis van de 7-9 uitoverwinning. Na afloop van dit treffen had den we een praatje met Ronny die verklaarde «Ik ben natuurlijk uiterst gelukkig met mijn prestatie op St. Niklaas. Voor iedereen van ons blijft een wedstrijd op en tegen een St. Niklase ploeg toch iets speciaals. Het is plezant de machtwinnaar genoemd te worden, maar ook de andere ploeg maats hebben zich ingezet om de zege te behalen. Deze overwinning zal ons zeker stimuleren in de volgende wedstrijden». Tot daar Ronny Braem die als student -hogere cyclus informatica- de toekomst hoopvol kan tegemoet versieren tapten ook Marc Is de strijd voor het behoud was enkel Roger De Wolf op Van Cauteren en Hilaire in Derde C in alle hevigheid normaal peil en haalde drie Straetman uit het beste losgebroken, dan liep ook op vier. vaatje (5-11). titelkandidaat Patro Tivoli Herleving C reisde zonder Mikeno was met zijn sterk- Hamme B een blauwtje op Gustaaf De Proft en Rudy kele kostbare punten aan hun neus voorbijgaan. Ook HNO Gent-Herlevi vond geen doorgang. Hier heeft Herleving B evenwel weersomstandigheden schillende wedstrijdeBpN tijdig om uitstel verzocht hebben er geieid dat ver- eerste provinciale en ook bekomen. doorgang vonden. Zo het niet onbelangrijk fen tussen Elckerlyc Pacem Maldegem A 1 steld en kreeg Kieldrei ook de zegen van het Oost-Vlaanderen om de plaatsing naar Small S B niet te maken. Te Melsele was Eikenlo bezoek, een zeer moei óair di tack en Bruno De Witte met meer overgave dan vo- draaiden op volle toeren, rige week tegen de eigen-C- terwijl Hubert De Gendt ploeg. Van Geysel werd an- zijn aantreden met twee dermaal de matchwinnaar opdracht Niettemin wi mm overwinningen afrondde. met vier op vier. Speeck, dereen in het thuiskf^ Melsele C heeft blijkbaar de goede kadans te pakken ge kregen Het ging nu ook de hem goed had gedaan 1de B-p leidden aanvankelijk de Kemzeke Guido Verst rae- dans tegen de A-ploeg. Het ten sloeg hard toe en Eddy Fierens Eric Vereist werd zelfs 1-5. Walter Heyrman iedereen de baas te kunnen kopman Mare Vermeulen bleek dienden enkel in de lokale Pros Smitz en Van Lei ste ploeg naar Temse afge- bij Drive D, ploeg die vorige Dossche naar Small Street De Beverense derby tussen Van Osselaer en Bettens reisd, want Fonteyne wilde week reeds de andere mede- E. Michem zorgde voor zeer A en C ploeg gaf aanleiding hielden het bij twee op vier. er geen verrassing oplopen, leider Small Street naar een flinke repliek en ook Ee- tot een spannend vertoon. Schuddinck. Pauwels en zijspoor verwees. Jan Van mans liet niets aan het toe- De C-jongens die vorige Praet. lieten niets aan het de Velde haalde 50% maar val over. Zowel Paul Muy- week reeds de rekening van toeval over en hiertegen niemand deed het hem na. laert als Myriam Macharis de B-ploeg hadden gepiaakt volte inzet weghalen bij hadden de scheepsbouwers Een zware nederlaag, die kenden tegenslag Een ge- echt weinig in te brengen meteen een einde stelt aan lijkspel zat er wel degelijk zoals de 4-12 eindcijfers be- de titelambities van de in. Het werd evenwel 10-6 wijzen. Hammenaars. Elckerlyc B en hierdoor wordt Herle- De verrassing van de dag kreeg zijn eigen C-ploeg als ving bijgebeend door werd door St. Niklaas F uit tegenstander. Het werd 10- Elckerlyc Aalst C. de mouw geschud. Leider 6 voor die C-ploeg geleid Lebbeke zet zoals verwacht Melsele E akteerde er zeer door Paul Van Dorpe, die zijn heropstanding verder, zenuwachtig. De inzet was tweemaal aan de winnende Reinaert een zware reke- er, maar het resultaat niet. hand bleef, maar de eer ning aangeboden. Wim De Ook Peter Van Overtveldt toch aan Dirk Van der Ruysscher en zijn maats diende met twee matchpun- Schueren moest laten met zijn goed op weg om zich in ten vrede te nemen vier op vier. Bij Elckerlyc B de kortst mogelijke tijd uit zijn beste doen verkeerde. - de bedreigde zone weg te zoniet had het er bepaald werken. In Derde A pakte St. Ni klaas E met een verrassing van formaat uit door Puck kansloos te laten Robert Coppens werd de figuur van de wedstrijd met vier op vier. Ook Pierre Wuy- gelukkig met het wedi k" treden van Jean-Pierif !UW8 clercq. Leclercq bewees ,40 Da de verplichte rustpei .40 Nie kopman groeide zowaar boven mogelijkheden klopte op een rijtje Cl Het s een traditie en tevens één der hoogtepunten van (Zele), Alex Putteman (Den- e w nteraktiviteiten, de kampioenenparade die de dermonde), Emiel Naudts ruyer svrienden van het Grootzand telkenjare aan de (Elversele), De Smedt en zn. uiver, lefhebbers aanbieden. Ook dit jaar heeft voorzitter (St.-Gillis-Waas), Raymond Cll „u,, ozef Inzé het voor elkaar gebracht om de cracks uit de Verhelst (Moerzeke), Louis )^pp®ls'' ,.re coPPie'ers Het was in het lokaal bij Wil- en daar ook Paul Vennens flink meedraaide betaalden de jongens van de A-ploeg bibber geld. Yvens met één sloot het rijtje bij de C- ploeg. Het was dan ook r best dat Stoop niet in slecht uit gezien voor de A- ploeg, waarbij Van Bogaert drie en de overige Bruno Matthijs. Wilfried Heyr man en De Scheemaeker tweemaal aan de winnende hand bleven (9-7) Beveren B deed het tegen Kieldrecht C hun meerdere te erkennen Marc Van den Eeckhoudt tenslotte bracht twee matchpunten aan met het gevolg dat de stand toch vrij hoog opiiep (4-12) Mel sele D was op bezoek bij leider Temse en dat hier voor de Melselenaars niet zoveel zou te rapen vallen lag voor de hand. Romain Staes klopte Werner Maere- voet en Boel. Dit was het enige Melseelse wapenfeit. Marcel Maerevoet en Eric Van Landeghem klommen naar het maximum (14-2). ,30 Da René De Clercq tot een te dwingen. De overige senaars stonden er mi res1 de kaken bij Enkel Verstraeten wist ook steentje bij te dragen 0 nederlaag in aan neen cijfers te houden. Small Street Gent D d het Tivoli-lokaal op b< was kreeg er geen kaï Mare De Keyser en maats, zoals de 14-2 cijfers laten uitschi 35 F Mare De Keyzer en De Clercq gingen er gewoonte het tegenaan dermonde). Gaston Baert Schelde- en Durmestreek naar hun lokaal te brengen. Ze Van Vossel (Moerzeke), nogen er bij voorbaat van overtuigd zijn dat het weer een Adolf Willems (Herdersem), irote duivendag wordt op zaterdag, 31 januari. Roger Michiels (Zele), André De kampioenen brengen tussen 13 en 14 uur hun duiven Van Haut (Moerzeke), Ward n voor de tentoonstelling. Tussen 14 en 17 uur kan men in De Wolf (Tielrode), Sylvain iet lokaal terecht voor een gezellig babbeltje. Om 17 uur Verstraeten (Dendermonde), vorden er jonge duiven en bons te koop aangeboden van Jozef Van den Branden ien stel gerenommeerde melkers ten voordele van de (Hamme), Kamiel Scho- naatschappij. ckaert (Appels), Omer Van Haute (Hamme), Jean Be- De lijst met de kampioe- (Hamme), De Rop-Spaerkeer Cqué (Dendermonde), Cyriel ïen is kwalitatief en kwanti- (Zele). De Schepper gebroe- Abbeloos (Oudegem), Mar- atief van zeer grote waarde: ders (Tielrode), André Van cel Waegeman (Sint-Gillis- 3eorges Roels (Zele), Etien- Avermaet (Zele), Cesar Dau- D.), Frans De Smet (Appels), ie Bovijn (Massemen), Ro- we (Zele), Van Riet-De Rid- Clement Blindeman (Ap- jer De Meyer (Massemen), der (Moerzeke), Alfons Van pels), Adolf De Waele (Oude- l. en zn Debbaut, (Baasro- Driessche (Hamme St.-An- gem), G. en A. De Maes- le), Ray Bostoen (Vilvoor- na). Octaaf Robberecht schalck (Zele), Julien Cool le), Vincke en zn. (Waas- (Evergem), Jozef Colman (Oudegem), Richard Ydens nunster). Jozef De Donder (Moerzeke), Adolf Heirweg (Appels), Alois Geldof (Den- Noyonspecialisten uit het (Zele), Al ons Cool (Dender- ve,j,ond Lokeren.Eksaarde monde W. ly Muyzewmkel hun kampioenschapsprijzen St.-G'hs-D.IBaziel Poppe en ook hun mooie trofeeën. Appels). Andre Coppieters Het „as in het loka (Zele), Frans ll'ano (Dender- frjed peeters dan nog maar r"onde), Jozef Van Brempt eens feesten geblazen. In de Roger Michiels (Zele), André (Sint-Gillis-D.), Frangois Kin- Noyonbond kwamen de vol w11-. i—v »a/—_i ders (Dendermonde), Syl- - Vorig weekend kregen de teghem (Eks), 4. Jerome Weduwe Braem en zonen en ■- r, I., I O rift ^onolAA/mmfl kampioen De Kegel-Wieme met 19 prijzen. De asduif De De jaarlingentitel ging naar Charles Collewaert voor prins Jos. Van Pete- ghem en kampioen Verniers en zn. Jos Van Peteghem schreef de asduif <Ons Genoegen» vierde zijn duivenkampioenen te Elversele. dw Smet, 5. Fern. De Wael, 6. Rudi Consérière, 8. Marcel Aper, 9. Charles Collewaert, was voor koning Jos. 10. Willy De Droover, Ed. Beule. Consérière; kampioen 4 jon ge: Jerome Smet; kampioen keizer 3 jonge: Aimé Consérière; ploegenspel jonge: 1. Mar- gende laureaten op het cel en Maurice Aper. vain Meuleman (Oudegem), voorp|an De gratis kampioenschap- Amedé De Vogelaer (Baas- 0ude duiven (1e en 2e afg): pen in Eerlijk moet Niemand rode), Raoul en zn. balie j wecjuwe Braem en zonen, Vrezen was Charles Colle- (Serskamp), Gustaaf Ver- 2 0e Kegel-Wieme, 3. Saey- waert de onvoorwaardelijke meulen (Wichelen), Achiel verstraeten, 4. Augustus blikvanger. Voor het derde Rooman (Grembergen) en Dullaert, 5. Maurice Aper, 6. opeenvolgende seizoen is uiteraard de maatschappij- Maurjce Qtt, 7. Maurice De hij algemene koning van de kampioenen van de Meyer 8. Gilbert Noens, 9. maatschappij met de 1e en Truyensvrienden Andre Van Auqust De Wael, 10. Leon De 2e afgegeven duif en dit be- u A-i iz^6 - J? Landtsheer. tekent uiteraard, de zobe- ghe, Adolf Louis, Andre Van Kampjoen; 4 duiven: Wed. geerde keizerstitel. Een pres- ommo „r.o aoro Braem en zonen Kampioen tatie die niet zo dikwijls 3 duiven: De Kegel-Wieme, wordt verwezenlijkt. Voor Ploegenspel oude: De Ke- Charles waren er dan een gel-Wieme - Saey-Verstrae- pak eerbetuigingen wegge- ten. legd tijdens de kampioenen- Jaarlingen: 1. Maurice De hulde. Meyer, 2. Jos Van Peteghem Algemeen koning werd dus (Lok), 3. Maurice Aper, Char- Charles Collewaert met 61 les Collewaert, 5. Freddy prijzen voor Jozef Van Pe- Poppe, 6. Aviel De Gucht, 7. teghem met 56 prijzen en Gilbert Noens, 8. Marcel Aviel De Gucht met 54 prij- Aper, 9. Gus De Brouwer, 10. zen met de 1e en 2e afg. duif. August De Wael. De algemeen kampioen of Kampioen 4 jaarlingen: de melker die het meeste Maurice Aper; kampioen 3 prijzen behaalde in 1980 was jaarlingen: Jos Van Pete- jQs Van Peteghem met 183 ghem (Lok); ploegenspel prijzen voor Weduwe Braem jaarlingen: 1. Marcel en en zonen met 150 prijzen en Maurice Aper. Aviel De Gucht met 134 prij- Jonge duiven: 1. Jos Van zen. Koning bij de oude dui- Peteghem Lokeren, 2. Aimé ven werd Jozef De Beule Consérière, 3. Jos Van Pe- met 24 prijzen voor de prins 00 BI 22 Di naam. Een hok dat voritde8 l zoen zéker formidabel ["W8 - haalde was dit van meen kampioen Jos. Peteghem. Hij bevestigt bij de jonge duiven md koningstitel voor Ch{ Collecaert, die prins weif Gust De Brouwer kamp( De asduif zat ook op hel Peteghem ,55 Sj> alles 1 .35 Nie 05 N terwoR Damme, Cyriel De Maere, Gustaaf Verberckmoes, Hen ri Van Laere, Alfons Truyens, Philemon Van Hoesen, Ray mond Peelman, Jozef De Munck, Jozef Inzé, Rudy Doms, gebroeders De Bra bander, André Claessens, Guido Dierickx, Edmond Leybaert, weduwe Georges De Mey, Gabriël Van Limber- gen. Clement Van Driessche, Edward Van Meervenne. Isi- door Cuepers, Jozef Baeck en ook nog de gebroeders Speens (Sint-Pieters-Leeuw) en één der groten op natio naal vlak Roger Vereecken uit Deerlijk. BENO Bl 2 elfiln aktu Inller In Lokeren overhandigde schepen MagermaM een aandenken aan Charles Collewaert die v de derde opeenvolgende maal koning werd. (DM

De Voorpost | 1981 | | pagina 30