«porten w«é ^GOLFBILJART c VOETBAL ZAALVOETBAL SPORT M A R DE... GROOTSTfr SPORTZAAK JEUGDHUIZEN SETOK Vrouwen EFSEE WINT TOPPER TEGEN TWENTIERS LEEBERG BRACHT KEIZERINNEN IN NAUWE SCHOENTJES mi Turbo Cars bijna zeker van nieuwe titel! 14 - 6.2.1981 - De Voorpost liefhebben Corso kaapte bij de Johnny Boys een draw weg. (Per) Cosmos C behaalde een gemakkelijke 6-0 overwinning, (Per) e&P «Wf5T Cosmos C behaalde een gemakkelijke 6-0 overwinning, (Per) zorgden voor een gunstige 3-1 uitgangspositie. In de twee slotpartijen kwam Schoonaar- de echter terug met Laurent Dierickx en Benedictus Van Onderbergen, Cosmos C daarentegen was superieur in zijn ontmoeting met Welkom D. Langs Patrick Van Lintber gen, Hugo Lerminiaux, Johny Dhaens, Marcel Van Nieuwen- borg, Leo Van den Steen en Johny De Smet behaalden zij een verdiende forfaitzege. Tot slot was er Corso B - Johny Boys B, De lokalen namen 2-0 voorsprong langs William Do- ran en Raoul Bornauw, doch Jean Kindermans en Robert Verschueren zetten de ploe gen gelijk. Het was tenslotte Sylvain Van de Velde en Pier re Van Damme die de lokale zege veilig stelden. SCHOOLSTRAAT 54 KOOLSTRAAT 159 Ift AALST (053/21.25.56) GROOTHANDEL °X SPORTARTIKELEN te" j tei Standen Eerereeks: Turbo 35, Hand in Hand 30, Koszen 29, Cosmos A 28, Korte Stokken 24, Moor- sel 22, Post 20, Kravael 16, Zandmannetjes 15, Welkom 13, Schoonaarde 13, Corso 8, Johny Boys 8, Palace 5. Reeks A: Rupa 39, Hand in Hand B 38, Moorsel B 27, Cosmos B 27, Welkom B 24, De Leeuwkens 21Turbo Cars B 21, Faber A 18, Radijzen 17, Koszen B 16, Scotching 15, Zandmannetjes B 13, Kravael B 9, Zandmannetjes C 5, Scotching B 2 Reeks B: De Leeuwkens B 37, Rupa B 35, Corso B 34, Krijt op Tijd 33, Welkom C 26, Joh ny Boys B 25, Schoonaarde B 24, Palace B 20, Cosmos D 19, Dosmos C 16, Kassei stampers 15, Welkom D 14, Radijzen B 12, Faber B 11, Sportvrienden 9, Sportvrien den B 2. A.V.H. Erereeks Moorsel - Cosmos Welkom - Hand in Hand Schoonaarde - Zandmai jes Korte Stokken - Kravael De Post - Palace Johny Boys - Corso Koszen - Turbo Cars Reeks A Zandmannetjes C - Moi B Hand in Hand B - Scotc B Leeuwkens A - Rupa A Kravael B - Cosmos B Fabaer A - Koszen B Scotching A - Welkom B f Turbo Cars B - Radijzen A f Reeks B Sportvrienden A - De LeJ kens B Rupa B - Sportvrienden B Palace B - Krijt op Tijd A j Cosmos D - Schoonaarde B Corso B - Johny Boys B Radijzen B - Faber B Cosmos C - Welkom D De Johnny Boys behaalden (dankzij hun internationale supporter en sponsor) een drawn tegen Corso. (Per) Welkom D verloor met zware 6-0 cijfers bij Cosmos C. (Per) M.T.S.A. Zondagreeks Inho - Adelaars Sunset - Amapola Cosmos - Beukenhof Ijsboerke - Real Nieuwe Wijk - Star Boys Morta - Timarcha De Zwaan - J. Welle Zaterdag I Nieuwe Wijk - Leeuwerik Heipias - DDT Melckenbeeck - Dhondt Endoka - Rayo Lada Boys - Camu Rode Duivels - Jaca Tinne Boys - Simca Boys Zaterdag II Giwo - Cobilas Parking - Haltvrienden Royal - Excelsior SETOK-Vrouwen Keizerinnen - Leeberg SETOK Heren Leeuwerik - Groen Wit Post - Blauw Wit Apostelken - Ocarina Wembley - Moorselbaan Arendzonen - Tripoli Polonia - O.C. Aalst PZN-Tijl Snas JEUGDHUIZEN Tijl - Terlinden Tuf - Eureka Nijdrop - Terlinden Twentiers - Bosveld Tijl - Pallieter Sint Joris - Spokuon Zenith - Ypsilon Efsee -Tanu ZAALVOETBAL: Eureka II - Jome Jome - Ypsilon Tanu -Taijl Efsee-Twentiers Olfit - Opel Hoorn-Terlinden Klok - Olympia Charlies - Boeghmans Sint Antoon - Beiaard maar Har bic :ht teg jefs on: J verr< Ivoor I 67fccert'. 48|t. Bov 54it. Ik c Slpneren SJbeilijke "•Ti dron or dim ond a< Twentiers begon^op Efsee, op de manier die men van hen 3ewend is. Zeer offensief, dwongen zij een hele resem cansen af. Doch bij de afwerking gingen zij iets te over- laastig te werk. Toch konden zij een lichte voorsprong jitbouwen. ^a de kampwisseling echter «as het al Efsee dat de klok jloeg, de achterstand werd jmgezet in een lichte voor sprong. De bezoekende por- ier keerde echter alles, zodat - Je 5-4 uitslag een juiste weer- jave mag zijn van een puike en spannende wedstrijd. Tanu heeft tegen Tijl niet bereikt wat het hoopte. Met een handvol supporters naar de Denderhal afgezakt dachten zij Tijl onder druk te krijgen. In het begin slaagden zij enigszins in hun opzet, daar zenuwachtigheid troef was bij de bezoekers. Na een aanpassingsperiode kwam echter Tijl voorgoed op dreef, en verbreedde stilaan de kloof. Dat de cijfers uitein delijk nog hoog op liepen, is vooral te wijten aan de zwakke defensie van de thuisploeg. Jome dat dinsdagavond door het forfait van Eureka II hun eerste overwinning binnen haalde, met 10-0 forfaitcijfers, kregen nu van Ypsilon, van hetzelfde laken een broek. Al thans in cijfers uitgedrukt. De bezoekers speelden een uit stekende wedstrijd, en dreven stelselmatig hun voorsprong op. Niettegenstaande de loka len hemel en aarde beoogden om de eer te redden, slaagden zij niet in hun opzet. Stand: Tijl 19, Bosveld 18, Twentiers 17, Efsee 14, Pallieter 13, Tuf Tuf 12, Zenith 12, Terlinden 10, Tanu 9, Spokuon 8 Keizerinnen heeft zich als lei der kunnen handhaven, alhoe wel Leeberg meer verdiende dan het gelijkspel. Doelman Murielle Van Oudenhove, die voor de tweede maal onder de lat stond, gaf twpe geschen ken weg, zodat de leider- sploeg, zich uiteindelijk geluk kig mag achten met het gelijk spel. Keizerinnen kwam op voorsprong langs Veronique Bauwens, maar via Linda So gers kon Leeberg het even wicht herstellen. Yvette Van der Stiggel liet de lokalen weer uitlopen, doch Chris Leemans en Linda Segers verzetten de bakens. Toen kwamen de fla ters die hoger vernoemd wer den, wat Keizerinnen langs Andrea Van Neck en Yvette Van der Stiggel weer de bo venhand bezorgde. Uiteinde lijk was het Chris Leemans, die de stand gelijk schoot. Al leszins een gevleid gelijkspel voor de leidersformatie, en een hoopgevende prestatie van Leeberg, ondanks de schoonheidsfoutjes van haar doelwachtster. Volgende week terug slechts één wedstrijd: Hardy tegen Leeberg. Stand Keizerinnen 16, Hardy 14-, dies Hofstade 13, Leeberg A.V >lf. Mc Bollt Brba ei it uit achten inzen >loma en ca ikaar u alva eft Pla Kaart) >8emar lalen 1 me Van den Abeele vrijwaarde de leidersplaats van Rupa en Willy Ovaere houdt ook het puntje op overschot. Hand in Hand B heeft van die situatie geprofiteerd om nog maar eens de uitslagen met forfait score op gelijke hoogte te brengen met Rupa. Het won van hekkensluiter Scotching B mee die cijfers langs Eddy De Boeck, Frans Hereman, Louis Monsieur, Marcel Steenhout, Rufi Baeyens en Jean-Pierre Creyelman. Zandmannetjes C kon Moorsel B wel op 1-0 De Sportvrienden verloren zaterdagavond aan huis tegen de Leeuwkens met 2-4. (Per) Vorige week reeds maakten wij gewag van een mogelijke titelhernieuwing van Turbo Cars. Aan de basis daarvan lag een forfaitnederlaag van achtervolger Koszen. Ditzelfde Koszen heeft het nu niet kunnen waarmaken, met de komst van de leiders. Meese Romain bracht de wagen aan het rollen. Frangois De Backer bracht Koszen op gelijke hoogte, doch Jean Pierre Cours en Raymond Van Liefferinghe zorgden voor 1-3. Albert Vol- kaert liet Koszen nog even hopen op een gelijkspel, doch Eddy Neirinck liet het niet zo ver komen. Met nog slechts zeven wedstrijden voor de boeg, is voor de nieuwe ach tervolger Hand in Hand een onbegonnen zaak om de vijf punten achterstand goed te maken. Ook Cosmos zag zijn laatste hoop in rook opgaan bij zijn konfrontatie met Moorsel. Moorsel bekend, om zijn strij- dershart, wees reeds van in het begin Cosmos terug. Via Eddy Van Haut, Geert De Meyst en Mare Schoonacker werd het 3-0. Willy Heyvaert schonk nog enige hoop in de Cosmosrangen, doch Kamiel Dobbelaere verzekerde de overwinning. Marc Van der Spiegel maakte de eindstand wat aanschouwelijker voor Cosmos. Hand in Hand moest bij Welkom wel een 1 -0 achter stand in de ogen kijken via Freddy Van den Bossche, doch met Hugo De Cock, Al- bert Barrez. Jan de Meyst, Willy De Roeck en Henri Baele erd het een ruime 1-5 zege "orso en Johny Boys vochten en duel uit in de lagere regio- en. Johny Boys maakte via irk Boeckenhove, Nico De «uffel en Cyriel Bauwens anspraak op de overwinning, aar langs Jean-Pierre Key- olen. Mare Willems en Be- noit Huygh haalde Corso in extremis nog een gelijkspel binnen. Zandmannetjes kon met Herman De Sitter 0-1 voor komen bij Schoonaarde, dat reageerde langs Paul Lanckman. Met Louis Aeyels en Bruno Moens maakte de bezoekers aanspraak op de overwinning, doch Geert De Troyer en Edward De Bruyn, hielden een puntje aan huis. In de reeks A, een ongewijzigde stand, al moest leider Rupa A diep in zijn reserves gaan om bij Leeuwkens het volle pond weg te halen. Rupa startte nochtans uitstekend langs Herman De Gols en Jozef Mertens, doch met Willem Dagjuit en Willy Vorstermans sloeg Leeuwkens terug. Jéro- De Leeuwkens bevestigden bij de Sportvrienden hun leidersplaats door met 2-4 te zegevieren. achterstand plaatsen met Da vid Van der Meerssche. Daar mee was echter de kaars uit, want via Jean-Pierre Moens, Romain Saeys, Andre Van Goethem en Rene Vinck haal de Moorsel B de overwinning binnen. Patrick Daelemans kon in de slotpartij nog mil deren. Cosmos B haalde een eerder gemakkelijke overwinning weg bij Kravael B. Geert Baeyens en Orland Van den Steen ef fenden het zegepad. Willy Nueland milderde, doch Fred dy Saelens en Mare De Vijlder zorgden voor 1-4. Xaveer Buyl zorgde voor meer eervolle cij fers. Verrassing toch wel van Scotching A, dat Welkom B met duidelijke 5-1 cijfers huis waarts stuurde. Romain Bou- ckenhove en Jean-Paul Van Damme openden de zege reeks. Patrick De Backer mil-' derde, doch met Leopold De Neef, Achiel Serlippens en Ronny Moeyersoen zorgde Scotching A voor de verras sing van de dag. De laatste partij in deze reeks bracht een ontegensprekelijke overwin ning voor Turbo Cars B. Met Eric Van Impe, Frank Lieffe- reinghe, Jos Jansegers, Erwin Dullaert en Geert Troch zorg den zij voor 5-0. Het was An dre Van Laethem, die de eer redde voor Radijzen A. In de B reeks tenslotte, eveneens een ongewijzigde stand na de één entwintigste speeldag, alhoe wel leider De Leeuwkens B heel wat tegenstand onder vond bij hekkensluiter Sport vrienden A. Sportvrienden B daarentegen kon geen weer stand inbrengen tegen Rupa B, dat met Frangois Van den Bossche, Patrick Van den A- beele, Eugene Bisschop, Paul Maroy, Petrus De Meersman en Julien De Poorter ander maal een forfaitoverwinning oogste. Palace B nam wel de openingspartij voor zijn reke ning via Gilbert Everaert, maar liet het dan eerlijk afweten. Jean Paul Moens, Laurent Vinck en Remi Van de Sijpe, brachten Krijt op Tijd op 1-3. Hedwig Van Delsen kon nog milderen, doch met Henri Die rickx won de beste ploeg. Cos- mos D heeft tegen Schoonaar de een bijna zekere overwin ning laten teloorgaan. Via Wil liam Wauters namen zij voor sprong. Georges Vervaecke sloeg terug, doch Hubert De Winter en Hilaire De Leeneer

De Voorpost | 1981 | | pagina 14