!f VOETBAL BASKETBALL KUNSTSCHILDERS EXPOSEREN TE AFFLIGEM ■T' AANSCHAFFEN VAN FIETSPLATEN Augustus te Spa» ro Arte ■tiodigt uit... GEMEENTEN EN ONTWIKKELINGSSAMENWERKING STAD KOMT TUSSEN IN WEGENWERKEN NIEUWE SOCIALE WOONWIJK TE GIJZEGEM SETOK Heren ZEGEREEKS VAN ARENDZONEN GESTOPT K.B.L.V.B. M.T.S.A. 'IÖB0ERKE REDT KOMPETITIE EN RKING KLOPT HALTVRIENDEN! GERRIT DE MOL UITBLINKER BIJ TERLINDEN JEUGDHUIZEN JL STEVENT RECHT NAAR NIEUWE TITEL De Voorpost - 6.2.1981 - 15 Dest er eens van komen! Arendzonen, die goed op ras, vooral dan na hun overwinning op Tijl, om de :N He van de terugronde te worden, werd tot de werke- j teruggebracht door leider Tripoli. Arendzonen had Brontschuldigingen, daar de gebroeders Verleyen sTTn waren, wegens een sterfgeval in de familie. Deson- 31 - - <jni >e kon Tony Redant hen op voorsprong schieten. laarmee was de kous van de klassering. Daarvoor ili reageerde langs Be- zorgde een zeer sterk spelend inaerens en tweemaal Leeuwerik Lede, dat langs Nijs, zodat een zege- Sonck en Hugo Corten 2-0 jvan Arendzonen beéin- uitliep. Toen even voor de rust rd. Groen Wit heeft de André Peynsaert nog een kans gemist om aan- strafschop kon omzetten was te krijgen met de top de droom van Groen Wit ver vlogen, ondanks het vlug tegendoelpunt van Frangois De Moor. Via Hugo Corten en nogmaals André Peynsaert werd het een zware 5-1 af straffing. Te noteren de goede leiding van scheidsrechter Bri- sard. Post heeft ei zo na voor een verrassing van formaat gezorgd. In de eerste periode overspeelden zij Blauwwit op alle domeinen en klommen via De Wever, Van Geit en Mat- thijs naar een vlotte 3-0 voor sprong. De postiers hadden echter wat diep in hun reser ves geput, en kregen na de Nuecker kon gelijkmaken, rust het deksel op de neus. met Rudy Stadfeld en Blauwwit was nu heer en Norbert Redant kwam Wem- meester en haalde de stand bley tegen de gang van het gelijk langs een hattrick van spel in 3-1 voor. Verder dan Edward Arijs. Moorselbaan een doelpunt van Willy Wach- kwam in een eerder zwakke telaer kwam Moorselbaan niet opstelling aan de start van de meer. wedstrijd op Wembley. Deson- Stand: Tripoli 30, Tijl 28, danks verdienden de gasten Leeuwerik 24, O.C. Aalst 20, meer dan de 3-2 nederlaag. Arendzonen 19, Apostelken 19, Groen wit 18, Ocarina 12, Het was op eerder fortuinlijke Wembley 11Moorselbaan en wijze, dat Wembley, langs Blauwwit 10, PZN 9, Post 4. Marc Van Hauwe op voor- Polonia geeft algemeen forfait, sprong kwam. Guido Van de A.V.H. - Elke zondag of zaterdag opnieuw aantreden om na de match dat beloofde pintje te kunnen drinken is al een hele motivatie voor vele elftallen. (Per) ordt zo stilaan eentonig van steeds het woord verras- i) te gaan gebruiken in het M.T.S.A. voetbal, doch feit I de meest onverwachte uitslagen elke week opnieuw •^-Ing en inslag zijn. Real dat sinds de openingswed- >van het seizoen de nederlaag nog niet gekend had, een duidelijke 2-0 pil bij Ijsboerke. Ongelooflijk, maar re, dat met de oogst Molenstraat het nog ;ver gebracht heeft in dit n, schijnt dus opnieuw >de weg ingeslagen. De i acht wedstrijden oogst- inl formatie van Frans jnbeek liefst 14 punten, tegen Morta gingen zij |t in. Zij scoorden in die Ijden ook 21 maal en n slechts 6 maal gepas- Moest de periodetitel worden, dan was van IJsboerke, wat ion wel de vermoedens jrijzen van een zoutloze >ch integendeel mocht preken van een zeer match. Volgens de Iter van het scheidsrech- (lité, Daniel Kiekens, de Ie. die ooit in M.T.S.A. verband gespeeld werd. Beide ploegen voetbalden snel, sportief en hardnekkig, zonder dat één van beiden ook maar één inzinking kende. Kansen waren er nochtans genoeg ge weest, om de nul van het sco rebord te halen, noch steeds stond een been, de paal of de zeer goede doelmannen voor de weg naar de netten. Een briljante wedstrijd van de ak- teurs en van de scheidsrech ters, zodat iedereen tevreden huiswaarts kon gaan. In de zaterdag I reeks blijft de ba lans in het voordeel van Tinne Boys, die in de topper met het kleinste verschil won van Sim- ca Boys. Verrassend was daar wel de grote 5-2 nederlaag van Rayo bij Endoka. In de tweede zaterdagreeks gingen alleen een paar uitgestelde wedstrijden door. Giwo verloor aan huis met 1-4 van Cobilas. Parking zorgde voor de kom- plete verrassing door titelkan didaat Haltvrienden met 4-1 af te straffen, en Royal hervatte zich door Excelsior de loef af te steken. Het was nochtans De Waegeneer die na amper 20 seconden Excelsior op voorsprong schoot. Royal rea geerde gepast. Met verre voorzetten, kon een goed georganiseerde verdediging steeds opnieuw de buitenspe lers bereiken, waardoor het Excelsior middenveld over speeld raakte. Na 13' konden de lokalen gelijkstellen, toen Van Langenhove, Pol Michiels bereikte, die kalm inschoot. 1 - 1 aan de rust. Excelsior had zich blijkbaar wat vergalop peerd in die eerste periode, wat Royal toeliet veldover- wicht af te dwingen. Na 13' kon Ravijts een enig mooi doelpunt aantekenen, nadat hij eerst drie man in de wind gezet had. Royal bleef druk ken, en Rijckeboer kon er uit vrijschop 3-1 van maken. Een bezoekende reaktie leverde Excelsior 3-2 uit een 30 meter schot van Barkel, doch Tony Dherde zorgde voor een ver diende 4-2 Gijzegemse zege. Standen Zondag: Real 31, Sunset 24, Morta 23, Amapola 22, Beu kenhof 21, Nieuwe Wijk 20, Ijsboerke 19, Adelaars 17, De Zwaan 14, J. Welle 13, Star Boys 13, Inno 12, Timarcha 12, Cosmos 11. Zaterdag I: Tinne Boys 34, Simca Boys 29, Jaca 27, Mel- kenbeeckvrienden 23, Endoka 23, Rayo 22, Rode Duivels 20, Heipias 19, Camu 18. Nieuwe Wijk 13, Leeuwerik 10, Dhondt 8, DDT 6, Lada Boys 6. Zaterdag II: Kruis 29, Heizijde 27, Haltvrienden 24, Kloksken 21, Blauwe Vlam 18, Cobilas 18, Excelsior 13, Apostelken 13, Giwo 11, Royal 10, Par king 6, Jong Timarcha 2. A.V.H. Voor leider Olfit, kan de terugronde, een ware martelweg worden. Zulks laten althans de eerste terugwedstrijden uitschijnen. Al zijn hun tegenstander nu ook niet de eerste de beste. Nadat Olfit immers eerder kansrijk tot herfstkam- pioen gekroond werd, na een spannende meeting met Hugh's werd het een zeer nipte overwinning tegen de mannen van Olympia, en ook nu hadden zij niet veel over tegen Opel. Het was een zeer hardnekkig betwiste wedstrijd tussen twee sterk aan elkaar gewaagde ploegen. Opel, dat deerlijk faalde van op de vrijworplijn kon wel aan de rust de leiders- ploeg nog enigszins bedrei gen. 34-30. Een vluggestarte thuisploeg, kon in de beginpe riode van de tweede helft, de voorsprong uitbouwen tot een 10-tal punten. Doch via een raakschietende L. Lefevre kon Opel, terugkomen. In een zeer spannend einde, kon tenslotte de routine van Olfit het halen op het jeugdig temperament van de Opel-boys. Ondanks de inzet van deze wedstrijd dient een goede leiding geno teerd van G. Thijs en P. De Smedt. Bij de ovenwinnaars heetten de Puntenaanbren- gers De Wilde 20, Van der Ghijlen 12, De Saedeleer 12, H. Van Callenberg 9, Van de Spiegel 6, Steenhout D'Haens 2. Terlinden heeft bij De Hoorn bewezen, dat men hen niet langer als kleintje mag afschilderen in deze lief hebberskompetitie. Met man nen als De Mol, Schellinck en De Cleer weet men echter nooit. De Hoom had nooit ge dacht dat de verwon/en 22-6 voorsprong, langs Pat Van der Speeten, nog in een nederlaag zou omgezet worden. Het was het eerste duo, dat voor de aansluiting zorgden bij de rust 32-28. Ogenblik waarop re- bounder Van Stichel bij De Hoorn zijn voet verzwikte. Zulks liet zich goed gevoelen in de tweede periode. Het was vooral Gerrit De Mol, die on- stopbaar bleek in zijn raids naar de ring. Hoe Van der Speeten zich ook inspande, Terlinden konden zij niet meer van hun derde seizoenszege houden. Scoorden voor De Hoom: Van der SPeeten 20, Van Stichel 14, Thybaert 2, Huylebroeck 2, De Saedeleer 2, Van den Steen 8. Voor Ter linden: De Mol 22, Schellinck 16, Van Geert 4, Nuel 2, De Cleer 6. G. De Cleer 9. Stand: Olfit 24, Borghmans 22, Char lies 20, Hugh's en Opel 16, Sint Antoon 14, Cockpit 12, Olympia 10, De Hoorn 8, Ter linden 6, De Klok en De Bei aard 2. A.V.H. Tt waar iedereen verwachtte dat de uiteindelijke beslis- fysisch heel wat te kort, vooral ritrent het toekennen van de titel slechts zou vallen dan in de laatste 20', toen zij voorlaatste kompetitiedag, heeft Efsee echter de een 1-3 voorsprong zagen te ling gebracht door Tanu een punt te ontfutselen, loorgaan. Door de onbeschik- :ljds heeft leider Tijl, zijn achterstallige wedstrijd baarheid van tal van scheids- Terlinden suksesvol afgerond, zodat de weg naar een rechters is de wedstrijd Zenith- fe titel geëfend blijkt. Ypsilon, zowat het kind van die rekening geworden. Door om- te op 22.12 tal van spe- ting, bloedt de titelstrijd stilaan standigheden nam de kanti- hoest missen, die hun dood. Al dient onmiddellijk ge- n'er van het Dendermondse 'akantie doorbrach- zegd dat Tanu, daarvan aan plein, deze gelegenheidsfunk- Op vrijdag 13 februari heeft in het Affligems Kultureel Centrum de vernissage plaats van de tentoonstelling van werken van kunstschilders lo Daelman en Gerard Van Impe. w Jo Doelman, geboren in de Pontstraat nr. 5 te Aalst in 1931 Voor Ypsilon zat er dan ook en momenteel wonend te Gijzegem was op internaat te kI' »6rS °P» iT ZJ|n Carlsbourg bij Bouillon. Reeds toen bleef geen plaatsje in allen het terrein te verlaten. De zijn schriften vrij. Ofschoon hij zich geroepen voelde tot wedstrijd werd stilgelegd wat architekt deed hij toch, in het vooruitzicht van emigratie werk oplevert voor de lucht- naal Zaïrei >hldiën vtm ,ulnbouw du echler door Mn raad, tenzij Zenith openbaar hevige longaandoening niet konden voltooid worden, toegeeft, dat de leiding van de gelegenheidsreferee, bepaald Een tijdlang verbleef hij in ve» te Lissewege. Na zijn zwak was, dan zit er herspelen een Zwitserse akademie huwelijk bleef hem weinig in. Wegens de onbeschikbaar- waarna hij in den lande zich tijd over om te schilderen heid van Osbroek A volgende bekwaamde in St.-Lukas te doch sinds hij zich in 1977 jeeft Terimden in deze de basis ligt, want zij hebben tie waar. Alle goede bedoelin- zondag, grijpt er volgende ter- Schaarbeek en te Aalst zelf voorgoed te Gijzegem ves- weasirija geen scnijn tenslotte hun eigen lot in han- gen ten spijt, want deze man reinwijziging plaats: Terlinden- in de Akademie. In de week- tigde treedt hij naar buiten, rans geiaten zoaat oe den. In hun wedstrijd bij Efsee, hanteerde niet voor de eerste Bosveld, gepland voor 14.30 u ends verbleef hij in het ate- Na zijn eerste tentoonstel- pei'Jke «dupe» van die moesten zij ondervinden, dat maal het refereefluitje, liet de- 0p terrein A, wordt gespeeld lier van Luc De Decker te ling te Gijzegem was alles te tenslotte Terlinden men niet ongestraft drie wed- ze man geweldig losse teu- op terrein B, met aftrap te 14 u. Schaarbeek. Dit werd nog uitverkocht... /«I «in""!" honrtolrt r»r>f „aio DaiHp iQomc Kasmnnor, r\ - -r. >r:j Zij werden bepaald niet strijden per weekend afhas- gels. Beide teams begonnen De wedstrijd Tuf-Nijdrop gaat amgr\mld"door 'schilderi*es- Ook de tentoonstelling ->rd voor hun opge- pelt. Verschillende Tanu-spe- tamelijk hard te spelen. Van door op B, maar om 15u30 in fair-play, die zij dan jers komen immers op zater- kwaad werd het erger, en de plaats van 14u30. o u j j- J stand Efsee 18, Eureka 15, Ypsilon 14, Zenith 13, Spokuon 12, In de Vlaanderenstraat in het meentehuis. :hten. Speelden zij dan dagnamiddag uit, in SETOK, ganse zaak liep uit de hand. een onvolledig Tijl, dan zondagmorgen in MTSA en in Vooral toen de Ypsilonspeler Tijl 38, Tanu 33, Bosveld 25, H winst in, en was de de namiddag met Tanu. On- Van Goethem rood kreeg voor Pallieter 24, Tuf 22, Sint Joris ïtitie misschien gered. danks het feit dat Efsee een lichte overtreding, daar 20. Nijdrop 19, Twentiers 18, slechts met 10 spelers aan- waar voorheen eerder zware - la de zware 9-0 afslach- trad. kwamen de Tanu-spelers tackels onbestraft bleven. jaardegemse dinamische toneelgroep «Hoop in de leden jaar nationale be- bmst». samen met «Vast als Eik» uit Hofstade de énige kendheid verwierf met zijn uit de Aalsterse deelgemeenten die in 1980 aktief «Paradijsvogels» voor zo- brengt haar tweede produktie van het seizoen. veel zulks nog nodig was na «De dag dat het kampioen- de opvoeringen van hangijzer waarover oeverlo- schap van België werd ver ft jtje Beulemans» in no- ze diskussies mogelijk zijn -, reden» dat reeds vroeger op 'tr 1980, zeer geslaag- werd het seizoen alleszins de beeldbuis, herhaaldelijk, roeringen waarbij en- suksesvol ingezet. Tweede werd vertoond, nmerkingen kwamen produktie wordt nu «Augus- in dit werk van een auteur »t al dan niet wense- tus in Spa, omzien in herin- van eigen bodem, eigen van het gebruik van nering» van de hand van de dorp zelfs, worden we ge- jems dialekt in een stuwende kracht van de ver- konfronteerd met het ver- Brussels stuk, - een eniging Mark De Bie die ver- haal van een Amerikaans meisje dat in de nalaten- maand januari bracht op muzikaal gebied alleen lar bladstilte. In september drummen de concerten :ht tegen elkaar aan. Momenteel speuren we tever- •fs onze weekbladen af. 'Pro Arte' echter heeft weer i verrassing achter de hand. Reeds eerder zorgden :Voor hoogtepunten als 'Concinite' en het 'Kuijken fileert'. Altijd staat hun organisatie borg voor kwali- i. Bovendien schuwen ze de eigentijdse muziek it. Ik denk aan het concert van het Vlaams Mobiel lerensemble o.l.v. Eugeen Lievens. waar een dlijke Schoenberg, een expressieve Stravinsky en dromerige lanacek ons oor verrasten. >r dinsdag 17 februari kondigt 'Pro Arte' een lieder- pnd aan. Ria Bollen, onze beste alt, brengt, bege- jd door lozef De Beenhouwer, een van onze beste piisten. een liederavond met werk van Schubert, >lf. Mortelmans. Brahms en Dvorak, i Bollen studeerde o.m. bij Felix De Nobel, Erik irba en Christa Ludwig. Waar zij optreedt, is de lof >t uit de lucht. Oratoria, missen en liedrecitals achten haar terecht roem en bekendheid over onze enzen heen. Jozef De Beenhouwer haalde zijn hoger (lorna met de grootste onderscheiding, speelt sona- en concerti, en vormt met Ria Bollen een goed op skaar afgestemd duo voor het lied. >u alvast dinsdagavond 17 februari vrij. Het concert aft Plaats in de feestzaal van het stadhuis te 20.30 Kaarten zijn te bekomen bij Rosemarijn P.V.B.A., «emarijnstraat 7 tegen 250 fr., jeugd en +3-pas ilen 100 fr. WDB sen onder de leiding van het kasteel van Laarne werd Modest Van Mulders. een groot sukses en nog on- Een eerste tentoonstelling langs exposeerde hij in het hield hij in «De Oude Hoe- Aalsters «Apostelken». Schilderde hij vroeger, mis- nam reeds deel aan tal van schien een gevolg van zijn groepstentoonstellingen, jeugd zonder veel vriend- kreeg van VAB de eerste schap in een vreemd milieu, prijs voor «Jaar van het eerder in sombere kleuren. Dorp», en een eerste prijs gaandeweg werd zijn palet van de Stad Het lange wach- kleurrijker, levenslustiger, ten om een eigen tentoon- Nu schijnt de zon in zijn stelling te realiseren heeft werk, bij voorkeur dan over deze kunstenaar alvast nie horizontale taferelen als het geschaad. Hij verrijkte in landschap en de zee. derdaad qua ervaring ei Na zijn olieverfschilderijen techniek. Natuurgetrouw" ging Jo Daelman zich tevens weergave van landschap e> toeleggen op pastelwerk, stilleven zijn er de vruchte: Reeds van in zijn jeugd had van: parels van puur rea ook dit hem geboeid doch lisme. momenteel beschikt hij over ruime mogelijkheden en is zijn talent tot volle bloei U kan deze tentoonstelling gekomen. bezoeken vanaf vrijdag 13 Gerard Van Impe, geboren februari tot en met zondag 1 en getogen Haaltertenaar maart. Op zaterdagen van (1920) die studeerde aan de Hu30 20 u en °P zonda- Aalsterse Akademie wijdt gen van 11 tot 13 u en 14u30 zich reeds gans zijn leven tot 20 u. aan de schilderkunst. Hij LH schap van haar moeder een gedicht had gevonden waarin verwezen werd naar een hotel in Spa. Tot haar verbazing ontdekt ze er het romantisch en 2e kantoor der belastingen, 1e verdieping, bureel nr. 17, worden vanaf 2 februari 1981 de rijwielplaten afgele verd voor Groot-Aalst voor de personen van wie de fa milienaam begint met één der letters van Q tot en met Z. Plaatselijke zitdagen worden gehouden in volgende deel gemeenten voor het afleve ren van platen voor gewone rijwielen en bromfietsen: Te Erembodegem, op het gemeentehuis, maandag 9.2.1981, in de voormiddag van 9 tot 11.30 u. en in de van 9 tot 11.30 u. het kantoor zelf worden af- gen of vanaf 2.2.1981 op het Te Meldert, op het ge- geleverd bedraagt: kantoor, en dit op voorleg- meentehuis, vrijdag voor deze tot 50 cc.: 135 ging van de aangiftestrook 13.2.1981 in de namiddag fr. hen afgeleverd in 1980. van 14 tot 16 u. voor deze van 51 tot 150 De rijwielen op de openbare De prijs van de platen is: cc.:150fr weg uitsluitend gebruikt voor de gewone rijwie- voor deze van 151 tot 250 door kinderen beneden de len: 85 fr. cc.: 300 fr. 12 jaar (toestand 1.1.1981) voor de bromfietsen: 135 °e invaliden die vrijstelling zijn niet onderworpen aan fr. hebben verkregen kunnen de belasting. vrijdag De prijs der kenmerken voor een plaat afhalen aan 5 fr. op l.H. 13.2.1981 in de voormiddag motorijwielen, die alleen op de hiervorenvermelde zitda- spannend verleden van namiddag van 14 tot 16 u., haar eigen grootmoeder en en dinsdag 10.2.1981 in de moeder. «Augustus te Spa» wordt ge speeld door Linda Van den Broeck (het meisje). Geert De Clerck (de «hij» in haar leven) en Erik De Corte als de matre d'htel. Jawel! voormiddag van 9 tot 11.30 u. Te Erembodegem-Terjo- den in de Rijksbasisschool, Ninovestraat, woensdag 11.2.1981 in de namiddag van 14 tot 16 u. «Hoe zit dat nu eigenlijk met ontwikkelingssamenwer king in de gemeenten?» Met die vraag zit het N.C.O.S. dat jaarlijks de 11.11.11 .-aktie organiseert. Teneinde tot een inventarisatie te komen over de feitelijke situatie hieromtrent, werd door het NCOS-Oost-Vlaan- deren een vragenlijst overgemaakt aan elk schepen kollege van de provincie. Bestaan er in deze gemeenten groepen die werken rond ontwikkelingssamenwerking? Is er samenwer king met het gemeentebestuur? Is er een budget voor uitgetrokken? Is er een schepen voor Ontwikkelingssa menwerking, een adviesraad, intentieverklaringen, een gemeenteraadskommissie...? Op deze en andere vragen wil men een gedetailleerd antwoord krijgen, want hier wordt in geloofd: «Ook de gemeente, als bestuurlijke entiteit die het dichts aansluit bij de bevolking en voor de mensen nog bereikbaar is, heeft een belangrijke taak te ver vullen». Gedacht wordt aan «opvoeding en bewustmaking van de eigen bevolking en het verlenen van daadwerkelij ke steun aan projekten in de Derde Wereld». Of dit inderdaad gebeurt, hoe en in welke mate, zijn de vragen die men wil beantwoord zien. Gemeend wordt dat zowel de beleidsverantwoordelijken als de plaat selijke Derde-Wereldgroepen daar wat zullen aan hebben. (Pd) Wie de eigen huisregisseur Te Baardegem op het ge- «HidTook eens als ak- teur aan het werk wil zien krijgt hierbij nu alleszins de geschikte gelegenheid. De hele produktie is verder in de handen van de hele groep. Er komt immers nog al wat spel-, licht- en klankregie, grime en kledij aan te pas en ook de dekor- bouwers tonen zich, eens te meer, van hun beste zijde. De opvoeringen hebben plaats op zaterdag 14.02 (20 u.), vrijdag 20.02 (20 u.). za terdag 21.02 (20 u.), zondag 22.02 (15 u.) en zondag 28.02 te 20 u. Telkens in zaal «Ons Huis». Hoogstraat 86 te Baardegem. Kaarten voor dit stuk zijn te meentehuis, woensdag 11.2.1981 in de voormiddag van 9 tot 11.30 u. Te Moorsel op het ge meentehuis, woensdag 11.2.1981 in de namiddag van 14 tot 16 u. Te Gijzegem, op het ge meentehuis, donderdag 12.2.1981, in de namiddag van 14 tot 16 u. Te Moorsel, op het ge- wie wil laten reserveren kan hiervoor terecht bij M. Spi- noy. Hoogstraat 25 te 9391 Baardegem. tel: 052- 35.72.96. De voorstellingen beginnen stipt op uur en reservering verkrijgen bij de leden van geldt uiteraard slechts tot «Hoop in de Toekomst» en het aanvangsuur. LH Door de Nationale Landmaatschappij worden op dit ogenblik, te Gijzegem in de wijk Molendijk een 100-tal sociale woningen opgericht. Van minstens 50 wonin gen is de ruwbouw reeds uitgevoerd. Het aanleggen van wegen en nutsvoorzieningen wordt dan ook een dringende aangelegenheid om tijdig klaar te komen voor het in gebruik nemen van de afgewerkte wo ningen. Door het Ministerie van Openbare Werken,, dienst «Wet Brunfaut» werd opdracht gegeven aan het stu diebureau Luo Van de Sijpe te Haaltert voor het opmaken van het ontwerp der wegenuitrustings- werken. Dit ontwerp in de gemeenteraad voorgelegd voor goedkeuring en voor het verlenen van het akkoord inzake de stadstussenkomst. Dit stadsaandeel be draagt 437.685 fr. en betreft doorgaans deze werken die niet specifiek behoren binnen het kader van de uitrusting van de sociale wijk. De staatswerken worden uitgevoerd in toepassing van artikel 33 van de huisvestingskode en worden ge raamd op 21.158.940 fr. Eerstdaags wordt overgegaan tot de openbare aanbe steding van deze werken. VEHE

De Voorpost | 1981 | | pagina 15